Artykuły w czasopismach na temat „Maison de ventes aux enchères”
Utwórz poprawne odniesienie w stylach APA, MLA, Chicago, Harvard i wielu innych
Sprawdź 17 najlepszych artykułów w czasopismach naukowych na temat „Maison de ventes aux enchères”.
Przycisk „Dodaj do bibliografii” jest dostępny obok każdej pracy w bibliografii. Użyj go – a my automatycznie utworzymy odniesienie bibliograficzne do wybranej pracy w stylu cytowania, którego potrzebujesz: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver itp.
Możesz również pobrać pełny tekst publikacji naukowej w formacie „.pdf” i przeczytać adnotację do pracy online, jeśli odpowiednie parametry są dostępne w metadanych.
Przeglądaj artykuły w czasopismach z różnych dziedzin i twórz odpowiednie bibliografie.
Quemin, Alain. "Qui détient le pouvoir en art contemporain ?" Sociologie et sociétés 47, nr 2 (13.05.2016): 39–64. http://dx.doi.org/10.7202/1036339ar.
Pełny tekst źródłaBochurberg, Lionel, i Sylvie Lefort. "Les ventes aux enchères sur l'internet". LEGICOM 21-22, nr 1 (2000): 131. http://dx.doi.org/10.3917/legi.021.0131.
Pełny tekst źródłaPinçon-Charlot, Monique, Alain Quemin i Monique Pincon-Charlot. "La réforme des ventes aux enchères, des commissaires-priseurs aux sociétés de ventes publiques". Revue Française de Sociologie 43, nr 3 (lipiec 2002): 620. http://dx.doi.org/10.2307/3322615.
Pełny tekst źródłaFarkas, Gábor Farkas. "Elpusztult és lappangó brünni Thuróczy-példányok". Magyar Könyvszemle 135, nr 3 (2019): 346–65. http://dx.doi.org/10.17167/mksz.2019.3.346-365.
Pełny tekst źródłaCrane, Diana. "La géographie du marché de l’art mondial en pleine évolution". Sociologie et sociétés 47, nr 2 (13.05.2016): 19–38. http://dx.doi.org/10.7202/1036338ar.
Pełny tekst źródłaRocquet, Jean-Paul. "Ventes aux enchères publiques et commissaires-priseurs : géographie d'un marché et d'une profession". Villes en parallèle 20, nr 1 (1994): 222–33. http://dx.doi.org/10.3406/vilpa.1994.1181.
Pełny tekst źródłaSaint-raymond, Léa. "Au son de la trompette. Les ventes aux enchères publiques à Bordeaux, de la Restauration aux années 1930". Revue historique de Bordeaux et du département de la Gironde 23, nr 1 (2017): 187–207. http://dx.doi.org/10.3406/rhbg.2017.1276.
Pełny tekst źródłaOlivier, Daniel. "La bibliophilie québécoise à la fin du XIXe siècle : l’exemple de Philéas Gagnon". Documentation et bibliothèques 25, nr 4 (10.12.2018): 201–11. http://dx.doi.org/10.7202/1054294ar.
Pełny tekst źródłaRémy, Jacques. "La chaise, la vache et la charrue. Les ventes aux enchères volontaires dans les exploitations agricoles". Études rurales 117, nr 1 (1990): 159–77. http://dx.doi.org/10.3406/rural.1990.4660.
Pełny tekst źródłaMarty, Gérard. "De la chandelle aux ventes informatisées. L’organisation des ventes aux enchères de bois des forêts publiques, entre gouvernement des intérêts privés et souci de l’intérêt général (1318-2020)". Économie rurale, nr 373 (30.09.2020): 43–59. http://dx.doi.org/10.4000/economierurale.8012.
Pełny tekst źródłaSéret, Guillaume. "De quelques passages en ventes aux enchères de porcelaines de Sèvres conservées dans les collections publiques françaises". Sèvres. Revue de la Société des amis du Musée national de la céramique 17, nr 1 (2008): 56–65. http://dx.doi.org/10.3406/sevre.2008.900.
Pełny tekst źródłaSuciu, Silvia. "Piața de artă în Franța în sec. XVII-XVIII". Anuarul Muzeului Etnograif al Transilvaniei 33 (20.12.2019): 171–205. http://dx.doi.org/10.47802/amet.2019.33.12.
Pełny tekst źródłaQuemin, Alain. "L’illusion de l’abolition des frontières dans le monde de l’art contemporain international". Sociologie et sociétés 34, nr 2 (29.04.2004): 15–40. http://dx.doi.org/10.7202/008129ar.
Pełny tekst źródłaB. Clemens, Gabriele. "Gros acheteurs et spéculateurs dans les ventes aux enchères de biens nationaux dans les départements rhénans à l'époque napoléonienne". Annales historiques de la Révolution française 314, nr 1 (1998): 669–74. http://dx.doi.org/10.3406/ahrf.1998.2205.
Pełny tekst źródłaSmith, Paul J. "La présence de la littérature française renaissante dans les catalogues des ventes aux enchères en Hollande au XVIIe siècle. Bilan et perspectives". Renaissance and Reformation 34, nr 3 (26.07.2012): 185–202. http://dx.doi.org/10.33137/rr.v34i3.17025.
Pełny tekst źródłaDEQUIEDT, Vianney. "La communication d’informations au cours des ventes aux enchères de bois par adjudication : ce que dit la théorie économique". Revue Forestière Française, nr 5 (2006). http://dx.doi.org/10.4267/2042/6772.
Pełny tekst źródła"Ventes aux enchères sur internet Tribunal de grande instance de Paris (1rechambre, 1resection) 3 mai 2000 Chambre nationale des commissaires-priseurs, Chambre de discipline des commissaires-priseurs de la compagnie de Paris c/ NAR". LEGICOM 21-22, nr 1 (2000): 197. http://dx.doi.org/10.3917/legi.021.0197.
Pełny tekst źródła