Littérature scientifique sur le sujet « Персоналии »

Créez une référence correcte selon les styles APA, MLA, Chicago, Harvard et plusieurs autres

Choisissez une source :

Consultez les listes thématiques d’articles de revues, de livres, de thèses, de rapports de conférences et d’autres sources académiques sur le sujet « Персоналии ».

À côté de chaque source dans la liste de références il y a un bouton « Ajouter à la bibliographie ». Cliquez sur ce bouton, et nous générerons automatiquement la référence bibliographique pour la source choisie selon votre style de citation préféré : APA, MLA, Harvard, Vancouver, Chicago, etc.

Vous pouvez aussi télécharger le texte intégral de la publication scolaire au format pdf et consulter son résumé en ligne lorsque ces informations sont inclues dans les métadonnées.

Articles de revues sur le sujet "Персоналии"

1

Рыкова, Е. Б. « FEATURES OF WORKING WITH PERSONALITIES IN RUSSIAN AS A FOREIGN LANGUAGE CLASSES ». Актуальные вопросы современной филологии и журналистики, no 3(50) (9 février 2024) : 17–21. http://dx.doi.org/10.36622/aqmpj.2023.63.95.002.

Texte intégral
Résumé :
В статье рассматриваются сложности, возникающие на занятиях по русскому языку при изучении текстов культурологической направленности иностранными слушателями подготовительных курсов нефилологических вузов, и пути их преодоления с опорой на опыт работы преподавателей кафедры русского языка СЗГМУ им. И.И. Мечникова. В статье определен круг персоналий, представленных в 35 уроках в учебнике Л.В. Московкина и Л.В. Сильвиной, который используется на подготовительных курсах для иностранцев в СЗГМУ в качестве основного учебника по русскому языку. Среди большого количества данных культурологических единиц выделены только персоналии, представляющие отечественную культуру. Из них по частотности употребления на первом месте находится фигура великого русского поэта Александра Сергеевича Пушкина. Автором статьи анализируется предъявление в учебнике этой персоналии как реалии российской культуры и указываются необходимые дополнения, которые были сделаны в ходе работы с данным культурологическим материалом в процессе преподавания русского языка как иностранного. В статье подробно рассмотрены четыре сложности, возникшие при изучении разнообразных персоналий, представленных в учебнике: во-первых, изменившийся контингент иностранцев, приезжающих на обучение на подготовительный курсы, во-вторых, новая ситуация для российской культуры в меняющемся мире, когда замалчиваются достижения нашей страны, в-третьих, сложность знакомства с этими текстами на подготовительном этапе обучения русскому языку, связанная с использованием пассивной лексики и однократным упоминанием персоналий, в-четвертых, сложности восприятия, возникающие в силу вовлеченности прибывших молодых иностранцев в адаптационные процессы обучения и проживания в стране иной культуры.
Styles APA, Harvard, Vancouver, ISO, etc.
2

Комарова, Я. Б. « Феномен персоналии в преподавании юридических дисциплин ». ТЕНДЕНЦИИ РАЗВИТИЯ НАУКИ И ОБРАЗОВАНИЯ 102, no 3 (2023) : 99–101. http://dx.doi.org/10.18411/trnio-10-2023-153.

Texte intégral
Résumé :
Статья посвящена анализу возможности использования приема персонализации в образовательном процессе при обучении юристов. Актуальность темы обусловлена ее малой изученностью при том, что разработка методики его применения обладает значительным потенциалом в освоении большого объема информации.
Styles APA, Harvard, Vancouver, ISO, etc.
3

Мільонушкін, К. В. « СТРАТЕГІЧНІ АСПЕКТИ УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ В КОНКУРЕНТНИХ УМОВАХ ». Наукові праці Міжрегіональної Академії управління персоналом. Економічні науки, no 1 (73) (31 janvier 2024) : 44–49. http://dx.doi.org/10.32689/2523-4536/73-7.

Texte intégral
Résumé :
З кожним роком конкурентні умови щодо управління персоналом стають жорсткішими, що впливає на процес формування стратегії управління підприємством загалом. Управління персоналом являє собою складну систему, яка охоплює постійне підвищення кваліфікації працівників, оновлення їхніх знань і розвиток компетенцій, а також мотиваційні стимули персоналу для ефективної роботи та задоволення. В статті охарактеризовано два підходи до поняття персоналу: персонал-витрати (примушування, мінімізація, малий період планування, результати, кількість, негнучкий, залежний) та персонал-ресурс (доцільність, оптимізація, тривалий період планування, засоби, результати, якість, гнучкий, автономний). Розкрито сутність та пристосування стратегій щодо управління персоналу в конкурентному середовищі: стратегія інвестування, стратегії стимулювання, стратегія залучення. Конкретний вид ефективної стратегії залежить від економічного розвитку суспільства, його культури, а також від галузі та величини підприємства.
Styles APA, Harvard, Vancouver, ISO, etc.
4

Кузьмин, Ю. В. « СОВРЕМЕННОЕ ВЕНГЕРСКОЕ ВОСТОКОВЕДЕНИЕ И МОНГОЛОВЕДЕНИЕ : ТРАДИЦИИ И ПЕРСОНАЛИИ ». Восточный вектор : история, общество, государство 102, no 4 (2023) : 57–65. http://dx.doi.org/10.18101/2949-1657-2023-4-57-65.

Texte intégral
Styles APA, Harvard, Vancouver, ISO, etc.
5

ДВОРНИК, Ірина, Олексій ДВОРНИК et Ольга ГАРАФОНОВА. « СУЧАСНА СТРАТЕГІЯ УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ ПІДПРИЄМСТВА В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ ». MODELING THE DEVELOPMENT OF THE ECONOMIC SYSTEMS, no 2 (29 juin 2023) : 144–52. http://dx.doi.org/10.31891/mdes/2023-8-19.

Texte intégral
Résumé :
В статті було розглянуто шляхи підвищення ефективності управління персоналом підприємства готельної галузі. Після проведення розрахунків стало відомо, що в цілому готель має стабільне місце на ринку послуг, але розвивається дуже по малу, що можна побачити з динаміки обсягу наданих послуг, отриманого прибутку та витрат. Після проведення SWOT-аналізу Підприємства стало відомо, що найсильнішими сторонами готелю є високий рівень кваліфікації персоналу, високий рівень обслуговування та ефективна організаційна структура підприємства, а до слабких сторін підприємства можна віднести застарілі технології, низький рівень іміджу підприємства та неефективну систему збуту. Після визначення основних аспектів стратегії управління персоналом на Підприємстві та визначивши базові цілі підприємства можна зробити висновок, що стратегія управління персоналом підприємства відповідає загальній місії та цілям організації. Встановлено, система найму та підбору персоналу готелю є критичним етапом процесу управління персоналом. До неї входять наступні етапи: аналіз потреб, створення вакансій, просіювання резюме, співбесіди, оцінка компетенцій, перевірка посвідчень та референцій, орієнтація та навчання.В післявоєнний період ефективне управління персоналом стає особливо важливим для успішного відновлення та розвитку підприємств. Було визначено основні заходи для сприяння підвищення персоналом підприємства у повоєнний період є оцінка потреб у персоналі, планування заміщення втрат персоналу, професійний розвиток персоналу, залучення ветеранів, комунікація та взаємодія з персоналом, мотивація та винагорода персоналу, турбота про добробут персоналу, а також моніторинг та оцінка.
Styles APA, Harvard, Vancouver, ISO, etc.
6

Гордєєва-Герасимова, Людмила. « УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ ПІДПРИЄМСТВА : ТЕОРЕТИЧНИЙ АСПЕКТ ». Молодий вчений, no 12 (124) (29 décembre 2023) : 163–67. http://dx.doi.org/10.32839/2304-5809/2023-12-124-30.

Texte intégral
Résumé :
Проблема побудови ефективної системи управління персоналом завжди залишається актуальною виходячи з впливу мінливого зовнішнього середовища підприємства, а саме, це – розвинутий, поглиблений процес глобалізації, стрімкий розвиток технологій, кризові явища внаслідок пандемії COVID-19 та інші проблем, і, що саме головне для нашої країни на сьогодні, воєнний стан. У статті надані визначення «персонал» та «управління персоналом», класифікація персоналу залежності від покладених на працівників функцій та в залежності від виконуваних функцій. Досліджено проблеми, які впливають на підбір персоналу, враховуючи умови воєнного стану, в якому знаходиться Україна. Проаналізовано чинники, які впливають на забезпеченість персоналом. Визначено, що в процесі підбору персоналу дуже важливу роль відіграє кадровий резерв. Досліджено фактори, які впливають на формування кадрового резерву. В процесі дослідження були виявлені особливості впливу воєнного стану на управління персоналом підприємства, які пов’язані забезпеченістю персоналом, а також формуванням кадрового резерву.
Styles APA, Harvard, Vancouver, ISO, etc.
7

Шкурат, Іван Вікторович, et Олексій Євгенович Потапов. « ТЕОРЕТИЧНИЙ АНАЛІЗ УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ У ПУБЛІЧНІЙ СЛУЖБІ В КОНТЕКСТІ СТАЛОГО РОЗВИТКУ ». Дніпровський науковий часопис публічного управління, психології, права, no 2 (24 juin 2024) : 82–87. http://dx.doi.org/10.51547/ppp.dp.ua/2024.2.14.

Texte intégral
Résumé :
Даний теоретичний аналіз присвячений вивченню управління персоналом у публічній службі з урахуванням важливості сталого розвитку. Основна увага приділяється стратегічним підходам до управління персоналом у контексті досягнення цілей сталого розвитку, зокрема, адаптації персоналу до сучасних викликів, розвитку ініціатив, забезпеченню соціальної відповідальності та створенню стійких організаційних структур. Удосконалення системи управління персоналом у публічній службі виступає важливою умовою успішного вирішення завдань, що стоять перед суспільством, та зміцнення української державності. Саме органи влади та управління, персонал публічної служби можуть безпосереднім чином впливати на розвиток реформ, що відбуваються в країні, забезпечувати реалізацію рішень, спрямованих на модернізацію життя українського суспільства. У той же час, як показує практика, проблема формування якісного, високопрофесійного корпусу державних службовців є однією з найскладніших проблем будь-якої державної системи. Тут порушуються такі неоднозначні питання, як удосконалення системи відбору кадрів на публічну службу, розробка наукових критеріїв їх оцінки, науковий підхід до аналізу потреб в управлінському персоналі, формування ефективних технологій розміщення та просування кадрів, підвищення обґрунтованості кадрових рішень та розширення їх гласності тощо. Дослідження базується на аналізі наукової літератури та публічних документів, а також на прикладах кращих практик в управлінні персоналом у публічній службі. Результати аналізу можуть бути корисними для управлінських кадрів, дослідників та практиків, які займаються питаннями оптимізації управління персоналом з огляду на пріоритети сталого розвитку.
Styles APA, Harvard, Vancouver, ISO, etc.
8

Гончарова, Т. Н. « Французские дипломаты в России (1814-1848) : персоналии и каръеры ». Вестник Санкт-Петербургского университета. Серия 2. История, Вып. 4 (2008) : 130–36.

Trouver le texte intégral
Styles APA, Harvard, Vancouver, ISO, etc.
9

Mikheli, S. « Personalia landscape science in Ukraine ». Journal of Geography and Environmental Management 41, no 2 (2015) : 284–94. http://dx.doi.org/10.26577/jgem.2015.2.250.

Texte intégral
Styles APA, Harvard, Vancouver, ISO, etc.
10

Червінська, Л. П., Т. М. Червінська et М. П. Буковинська. « ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ МЕНЕДЖМЕНТУ ПЕРСОНАЛУ ». Наукові праці Міжрегіональної Академії управління персоналом. Економічні науки, no 4 (63) (29 décembre 2021) : 91–99. http://dx.doi.org/10.32689/2523-4536/63-15.

Texte intégral
Résumé :
У статті представлено результати емпіричного аналізу інноваційних технологій з управління персоналом, який засвідчив, що під час обговорення глобальних тенденцій у розвитку персоналу, осмислення суспільних змін і трансформацій їх можна розглядати через призму мети, потенціалу і перспектив суспільного розвитку. Це дає змогу окреслити відповідні вимоги до інноваційних технологій у системі менеджменту персоналу. Дослідження емпірично підтверджує та теоретично доводить, що основна увага кадрового менеджменту має приділятися запровадженню і розвитку персонал-технологій, новаторських ідей в управління персоналом, забезпеченню використання результатів творчої активності працівників. Фахівцям, менеджерам з управління персоналом необхідно орієнтувати співробітників на досягнення спільної мети організації і реалізації їх особистісного залучення, розкриття творчого потенціалу і здібностей, перспективного розвитку кожного працівника в умовах сучасних змін і невизначеності.
Styles APA, Harvard, Vancouver, ISO, etc.

Thèses sur le sujet "Персоналии"

1

Жиленко, Ірина Рудольфівна, Ирина Рудольфовна Жиленко, Iryna Rudolfivna Zhylenko et О. Савотченко. « Видатні постаті світової журналістики : Оріана Фаллачі (Італія) ». Thesis, Видавництво СумДУ, 2008. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/15655.

Texte intégral
Styles APA, Harvard, Vancouver, ISO, etc.
2

Жиленко, Ірина Рудольфівна, Ирина Рудольфовна Жиленко, Iryna Rudolfivna Zhylenko et С. Мосьпан. « Міжнародна журналістика : голос "Гніву і гордості" Оріани Фаллачі ». Thesis, Видавництво СумДУ, 2008. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/15656.

Texte intégral
Styles APA, Harvard, Vancouver, ISO, etc.
3

Невмержицька, С. М., et А. В. Володько. « Управління адаптацією персоналу сучасної організації ». Thesis, Університет державної фіскальної служби України, 2021. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/17619.

Texte intégral
Résumé :
Управління персоналом організації – багатопланова і складна задача, для вирішення якої потрібні чималі фінансові, часові та організаційні витрати. Часто проблеми в управлінні персоналом пов’язані з тим, що управляти керівнику доводиться не просто колективом звичайних людей, що вже само по собі є складним завданням, а колективом професіоналів, які мають, у своїй більшості, певні практичні навички й вищу освіту.
Styles APA, Harvard, Vancouver, ISO, etc.
4

Кантур, А. І., et І. В. Вареник. « Ефективні методи мотивації та стимулювання персоналу ». Thesis, Сумський державний університет, 2017. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/66788.

Texte intégral
Résumé :
В останні роки кадрові управлінці освоюють все нові способи стимулювання. У хід йде не тільки класичне економічне мотивування у вигляді грошових бонусів і високих зарплат, але й неекономічні способи стимулювання. До таких способів відносять організаційні та морально-психологічні заходи. Як правило, великі нагороди, рідко кому дістаються, викликають заздрість, а невеликі і часті - задоволення. Без серйозних підстав не слід постійно виділяти когось із співробітників, інший раз цього не слід робити заради збереження колективу.
Styles APA, Harvard, Vancouver, ISO, etc.
5

Нєчева, Н. В., Н. В. Нечева et N. Niecheva. « Забезпечення ефективного управління персоналом підприємств курортно-рекреаційної сфери ». Diss., Одеський національний економічний університет, 2016. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/5041.

Texte intégral
Résumé :
Дисертаційна робота присвячена розвитку теоретичних і методичних засад, розробці методичних і практичних рекомендацій щодо підвищення ефективності управління персоналом підприємств курортно-рекреаційної сфери. Досліджено науковий і теоретичний базис ефективності управління персоналом підприємств курортно-рекреаційної сфери та проаналізовано прикладні аспекти втілення його в діяльність підприємств. Розроблено організаційно-економічний механізм ефективного управління персоналом підприємств курортно-рекреаційної сфери, проаналізовано методи залучення персоналу до процесів підвищення якості та оцінки курортно-рекреаційних послуг. Обґрунтовано методи підвищення мотиваційного потенціалу працівників шляхом упровадження в практику управлінської роботи мотиваційного профілю працівника. Здійснено інтегральну оцінку ефективності управління персоналом підприємств курортно-рекреаційної сфери.
Диссертация посвящена развитию теоретических и методических основ, разработке методических и практических рекомендаций по повышению эффективности управления персоналом предприятий курортно-рекреационной сферы. Теоретически обоснованы и критически оценены научные подходы к категориям, связанных с человеческим фактором, таким как: «трудовые ресурсы», «человеческие ресурсы», «персонал», «управление персоналом», «эффективность управления персоналом», сущность которых изменялась соответственно изменению парадигмы управления человеком, что подтверждает эволюционный характер развития подходов к их толкованию. Исследовано научный и теоретический базис эффективного управления персоналом предприятий курортно-рекреационной сферы и проанализированы прикладные аспекты внедрения его в деятельность предприятий. Установлено, что система управления персоналом, представляя собой совокупность всех функциональных подсистем, объединенных методологией, организацией, технологией, проходит в своем развитии ряд стадий: формирование, использование, стабилизацию и таким образом обеспечивает эффективное управление персоналом предприятий курортно-рекреационной сферы. В процессе исследования диагностированы тенденции развития современной среды функционирования и обеспечения эффективного управления персоналом предприятий курортно-рекреационной сферы. Обобщен опыт применения методов оценки обеспечения эффективного управления персоналом предприятий курортно-рекреационной сферы, разработан организационно-экономический механизм эффективного управления персоналом предприятий курортно-рекреационной сферы в условиях кризиса, проанализированы методы вовлечения персонала в процессы повышения качества и оценки курортно-рекреационных услуг предприятий курортно-рекреационной сферы. Обоснованы методы измерения мотивации и последовательного повышения мотивационного потенциала работников путем внедрения в практику управленческой работы предприятий курортно-рекреационной сферы мотивационного профиля работника. Осуществлена интегральная оценка эффективности управления персоналом предприятий курортно-рекреационной сферы и предложена концепция обеспечения эффективного механизма управления персоналом предприятий курортно-рекреационной сферы.
This Dissertation focuses on the development of theoretical and methodical aspects, working out methodical and practical recommendations for increasing the effectiveness of staff of sanatorium-resort enterprises. The scientific and theoretical basis of the effective staff management of sanatorium-resort establishments was examined and applied aspects of its realization in the business activity were analyzed. There was created the organizational and economic mechanism of effective staff management of sanatorium-resort enterprises in the circumstances of crisis, there were analyzed the methods of engaging the personnel in the process of increasing the quality and the process of assessment of the sanatorium-resort services of sanatorium-resort enterprises. There were substantiated the methods of evaluation of the motivation and gradual increase of the motivational potential of human resources through the adopting in the practice of managing work at the sanatorium-resort enterprises the motivational profile of the employee. The integrational assessment of the effectiveness of staff management of sanatorium-resort establishments was carried out and the conception of ensuring the effective mechanism of staff management of sanatorium-resort enterprises was proposed.
Styles APA, Harvard, Vancouver, ISO, etc.
6

Пилипенко, О. В. « Особливості управління персоналом в сучасних умовах ». Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2017. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/7646.

Texte intégral
Styles APA, Harvard, Vancouver, ISO, etc.
7

Рябущенко, В. В. « Мотиваційна модель в управлінні : позитивні та негативні сторони ». Thesis, Сумський державний університет, 2013. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/33309.

Texte intégral
Résumé :
Мотивація співробітників займає одне з центральних місць в управлінні персоналом, вона виступає безпосередньої причиною їхньої поведінки. Мотивація — це процес спонукання, стимулювання себе чи інших (окремої людини чи групи людей) до цілеспрямованої поведінки або виконання певних дій, спрямованих на досягнення власної мети чи мети організації. При цитуванні документа, використовуйте посилання http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/33309
Styles APA, Harvard, Vancouver, ISO, etc.
8

Харченко, Т. І. « Мотивація в системі управління персоналом підприємства ». Thesis, Сумський державний університет, 2013. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/33238.

Texte intégral
Résumé :
Радикальні економічні перетворення, динамічні інноваційні процеси в усіх сферах господарської і виробничої діяльності викликають глибокий інтерес науки і практики управління до світового досвіду активізації людського чинника для досягнення ефективності і конкурентоспроможності організації. Аналіз цього досвіду дає підстави стверджувати, що успіхи провідних фірм у розвинених країнах пов’язані із створенням високоефективних механізмів управління людськими ресурсами на рівні організації, в основі формування яких – комплексний, стратегічний підхід до використання і розвитку трудового потенціалу та підвищення конкурентоспроможності персоналу. При цитуванні документа, використовуйте посилання http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/33238
Styles APA, Harvard, Vancouver, ISO, etc.
9

Карпіщенко, Олександр Олексійович, Александр Алексеевич Карпищенко, Oleksandr Oleksiiovych Karpishchenko et Ю. Г. Вакула. « Маркетинг персоналу ». Thesis, Сумський державний університет, 2015. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/43630.

Texte intégral
Résumé :
Маркетинг або ж управлiння персоналом знайшло своє застосування на початку 90-х років минулого століття, тому вважається відносно новою категорiєю у світовій практиці управління людськими ресурсами. На жаль в Україні цей різновид маркетингу до цього часу не знайшов належного застосування. Лишенанебагатьохпідприємствах, переважно іноземних, маркетинг персоналу включають до складу завдань, які вирішуються спеціальними службами по роботі з кадрами.
Styles APA, Harvard, Vancouver, ISO, etc.
10

Чмель, С. В. « Удосконалення механізму управління персоналом у органах виконавчої влади ( на прикладі Головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області) ». Master's thesis, Сумський державний університет, 2020. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/81919.

Texte intégral
Résumé :
Враховуючи збіг в Україні таких факторів, як економічна криза, необхідність скорочення витрат па утримання державного апарату й водночас підвищення якості надання державних послуг та як наслідок - потреби в оптимізації його складу, можна стверджувати, що подолати ці проблеми можливо лише за умови ефективної системи управління. Як рішення такої проблеми в даній роботі запропоновано провести ряд заходів щодо створення ефективної системи адаптації персоналу, яка на момент написання даної роботи фактично ще не розвинена.
Учитывая совпадение в Украине таких факторов, как экономический кризис, необходимость сокращения расходов па содержание государственного аппарата и одновременно повышение качества предоставления государственных услуг как следствие - потребности в оптимизации его состава, можно утверждать, что преодолеть эти проблемы возможно лишь при условии эффективной системы управления. В качестве решения такой проблемы в данной работе предложено провести ряд мероприятий по созданию эффективной системы адаптации персонала, которая на момент написания данной работы фактически еще не развита.
Given the coincidence of factors in Ukraine such as the economic crisis, the need to reduce the cost of maintaining the state apparatus and at the same time improve the quality of public services and as a result - the need to optimize its composition, it can be argued that these problems can be overcome only with effective governance. As a solution to this problem, this paper proposes to take a number of measures to create an effective system of staff adaptation, which at the time of writing this work is not yet actually developed.
Styles APA, Harvard, Vancouver, ISO, etc.

Livres sur le sujet "Персоналии"

1

Mordasova, Tatyana, Inna Akhunzhanova, Oksana Mineva, Olga Khodenkova et Tatyana Khramova. Human resource management of the organization. Technologies of management of development of personnel. ru : INFRA-M Academic Publishing LLC., 2016. http://dx.doi.org/10.12737/18830.

Texte intégral
Résumé :
В учебнике раскрываются теоретические основы и представлены практики ведущих компаний мира в области управления высокоэффективным развитием персонала. Особое внимание уделено влиянию глобализации и кластеризации экономики на процессы управления развитием персонала. Содержит вопросы, тесты, деловые игры, веб-круизы к каждому параграфу. Учебник соответствует требованиям Федерального государственного образовательного стандарта высшего образования последнего поколения. Для студентов вузов, изучающих одноименную дисциплину (направление подготовки 38.03.03 «Управление персоналом»), аспирантов, специалистов и людей, интересующихся современными подходами к управлению персоналом.
Styles APA, Harvard, Vancouver, ISO, etc.
2

Посудин, Юрий Иванович. Сергей Чахотин : Научная и общественная деятельность. 2e éd. Киев : Артмедiа прiнт, 2015.

Trouver le texte intégral
Styles APA, Harvard, Vancouver, ISO, etc.
3

Мунье, Э. Персонализм. Москва : Искусство, 1992.

Trouver le texte intégral
Styles APA, Harvard, Vancouver, ISO, etc.
4

Anatoliĭ, Tolstoukhov, dir. Khudoz︠h︡nyky Ukraïny : 100 vydatnykh imen. Kyïv : Vydavnytks︡tvo "ArtEk", 2007.

Trouver le texte intégral
Styles APA, Harvard, Vancouver, ISO, etc.
5

Ивашкевич, А. А. Академик Николай Николаевич Сиротинин. Киев : Абрис, 2007.

Trouver le texte intégral
Styles APA, Harvard, Vancouver, ISO, etc.
6

Платонов, Владимир Петрович. Янгель : Орбиты жизни. 2e éd. Днепропетровск : АРТ-пресс, 2012.

Trouver le texte intégral
Styles APA, Harvard, Vancouver, ISO, etc.
7

Петюх, В. М. Управління персоналом. Київ : КНЕУ, 2000.

Trouver le texte intégral
Styles APA, Harvard, Vancouver, ISO, etc.
8

Петюх, В. М. Управління персоналом. Київ : КНЕУ, 2000.

Trouver le texte intégral
Styles APA, Harvard, Vancouver, ISO, etc.
9

Рокитянский, Виктор Иванович. Двадцать имен, облагородивших XX век. Полтава : Дивосвіт, 2010.

Trouver le texte intégral
Styles APA, Harvard, Vancouver, ISO, etc.
10

Шатагина, Александра Яковлевна. На площади Времени : Яков Миронович Штернштейн, Александр Аркадьевич Ханонкин : воспоминания об ученых, научное наследие, документальные материалы. Одесса : Астропринт, 2011.

Trouver le texte intégral
Styles APA, Harvard, Vancouver, ISO, etc.

Chapitres de livres sur le sujet "Персоналии"

1

Добуш, И. М. « «Приютинцы» : у истоков общедоступного образования в Тверской губернии ». Dans Библиотеки – к 160-летию В. И. Вернадского : сборник трудов по материалам работы библиотек в год 160-летия со дня рождения В. И. Вернадского, 19–21. Russian National Public Library for Science and Technology, 2024. http://dx.doi.org/10.33186/978-5-85638-271-5-2024-19-21.

Texte intégral
Résumé :
К 160-летию со дня рождения В. И. Вернадского Тверская областная библиотека им. А. М. Горького подготовила электронный ресурс «‘‘Приютинцы’’: у истоков общедоступного образования в Тверской губернии». Рассмотрены три ключевые персоналии: Ф. Ф. Ольденбург, Д. И. Шаховской, Н. Ф. Ольденбург, стоявшие у истоков общедоступного и высшего образования в Тверской губернии», вклад которых незаслуженно забыт. Через призму связи с Вернадским раскрываются биогеографические факты их деятельности и результаты, которых они достигли. Вернадский и Тверской край, малоизвестная тема и ресурс, – попытка привлечь внимание земляков к тверскому следу великого гения как учёного, педагога, теоретика и практика.
Styles APA, Harvard, Vancouver, ISO, etc.
2

Галиуллина, Гыльия Фагимовна. « ИССЛЕДОВАНИЕ ВОВЛЕЧЁННОСТИ ПЕРСОНАЛА РЕЗИДЕНТА ТОСЭР ». Dans ИССЛЕДОВАНИЕ ВОВЛЕЧЁННОСТИ ПЕРСОНАЛА РЕЗИДЕНТА ТОСЭР. ICSP «NEW SCIENCE», 2021. http://dx.doi.org/10.46916/18052021-4-978-5-00174-233-3.

Texte intégral
Styles APA, Harvard, Vancouver, ISO, etc.
3

Айзинова, И. М. « Бюджетное здравоохранение в пространстве платных услуг ». Dans Научные труды 2020, 483–503. Москва : МАКС Пресс, 2020. – 624 с., 2020. http://dx.doi.org/10.47711/2076-318-2020-483-503.

Texte intégral
Résumé :
Статья посвящена комплексу вопросов, связанных с состоянием государственного здравоохранения в РФ. Рассматриваются показатели государственных расходов, технического состояния медицинских учреждений, обеспеченности населения больничными и амбулаторными учреждениями и медицинским персоналом, оплаты их труда и подготовки кадров. Показана территориальная дифференциация этих показателей, а также влияние подоходных различий на потребление платных услуг здравоохранения, динамика цен на лекарства и услуги, ограничивающие доступность качественного медицинского обслуживания.
Styles APA, Harvard, Vancouver, ISO, etc.
4

Кирьянова, Галина Геннадьевна. « СТАТИСТИЧЕСКИЕ МЕТОДЫ В НОРМИРОВАНИИ ЧИСЛЕННОСТИ ПЕРСОНАЛА ». Dans СТАТИСТИЧЕСКИЕ МЕТОДЫ В НОРМИРОВАНИИ ЧИСЛЕННОСТИ ПЕРСОНАЛА. ICSP «NEW SCIENCE», 2021. http://dx.doi.org/10.46916/19042021-2-978-5-00174-199-2.

Texte intégral
Styles APA, Harvard, Vancouver, ISO, etc.
5

Галаз, Ліна. « ОСОБЛИВОСТІ МЕНЕДЖМЕНТУ ПЕРСОНАЛУ В УМОВАХ ДИСТАНЦІЙНОЇ ЗАЙНЯТОСТІ ». Dans MODERN FOUNDATIONS OF ECONOMICS, MANAGEMENT AND TOURISM, 86–95. International Science Group, 2022. http://dx.doi.org/10.46299/isg.2022.mono.econ.4.2.1.

Texte intégral
Styles APA, Harvard, Vancouver, ISO, etc.
6

Гновенко, Д. О. « Застосування ефекту маленької перемоги в менеджменті персоналу ». Dans ГУМАНІТАРНИЙ І ІННОВАЦІЙНИЙ РАКУРС ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ : ПОШУКИ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ, 176–78. Izdevnieciba “Baltija Publishing”, 2022. http://dx.doi.org/10.36059/978-966-397-266-4/47.

Texte intégral
Styles APA, Harvard, Vancouver, ISO, etc.
7

Калошина, Татьяна Юрьевна. « ГЕЙМИФИКАЦИЯ КАК КАДРОВАЯ ТЕХНОЛОГИЯ РАЗВИТИЯ МОТИВАЦИИ ПЕРСОНАЛА ». Dans ГЕЙМИФИКАЦИЯ КАК КАДРОВАЯ ТЕХНОЛОГИЯ РАЗВИТИЯ МОТИВАЦИИ ПЕРСОНАЛА. ICSP «NEW SCIENCE», 2021. http://dx.doi.org/10.46916/12012021-3-978-5-00174-096-4.

Texte intégral
Styles APA, Harvard, Vancouver, ISO, etc.
8

Бондарев, Максим Алексеевич. « УПРАВЛЕНИЕ ПЕРСОНАЛОМ В КОНТЕКСТЕ СИСТЕМЫ МЕНЕДЖМЕНТА КАЧЕСТВА ОРГАНИЗАЦИИ ». Dans УПРАВЛЕНИЕ ПЕРСОНАЛОМ В КОНТЕКСТЕ СИСТЕМЫ МЕНЕДЖМЕНТА КАЧЕСТВА ОРГАНИЗАЦИИ. ICSP "NEW SCIENCE", 2024. http://dx.doi.org/10.46916/01032024-1-978-5-00215-296-4.

Texte intégral
Styles APA, Harvard, Vancouver, ISO, etc.
9

Мороз, Людмила Іванівна. « СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ ПІДПРИЄМСТВА В УМОВАХ СЬОГОДЕННЯ ». Dans BUDGET, FINANCE, ECONOMY AND MANAGEMENT : THE LATEST TRENDS IN BUSINESS AND STARTUP DEVELOPMENT, 219–28. International Science Group, 2024. http://dx.doi.org/10.46299/isg.2024.mono.econ.2.8.5.

Texte intégral
Styles APA, Harvard, Vancouver, ISO, etc.
10

Спиркова, Татьяна Владимировна. « ИННОВАЦИОННЫЕ МЕТОДЫ МОТИВАЦИИ ПЕРСОНАЛА В СОВРЕМЕННЫХ УСЛОВИЯХ ЦИФРОВИЗАЦИИ ЭКОНОМИКИ ». Dans ИННОВАЦИОННЫЕ МЕТОДЫ МОТИВАЦИИ ПЕРСОНАЛА В СОВРЕМЕННЫХ УСЛОВИЯХ ЦИФРОВИЗАЦИИ ЭКОНОМИКИ. ICSP "NEW SCIENCE", 2022. http://dx.doi.org/10.46916/25112022-978-5-00174-771-0.

Texte intégral
Styles APA, Harvard, Vancouver, ISO, etc.

Actes de conférences sur le sujet "Персоналии"

1

Мандринина, Л. А., et В. В. Рыкова. « Авторы и персоналии в базах данных собственной генерации ГПНТБ СО РАН : наукометрия ». Dans Одиннадцатые Макушинские чтения. ГПНТБ СО РАН, 2018. http://dx.doi.org/10.20913/2618-6691-2018-26-231-239.

Texte intégral
Styles APA, Harvard, Vancouver, ISO, etc.
2

Заякина, Ирина Александровна, et Амина Рустамовна Давыдова. « ANALYSIS OF PERSONNEL TRAINING NEEDS ». Dans Проблемы внедрения результатов и направления развития инновационных исследований : сборник статей международной научной конференции (Санкт-Петербург, Ноябрь 2023). Crossref, 2024. http://dx.doi.org/10.37539/231108.2023.18.87.002.

Texte intégral
Résumé :
В данной статье рассматривается вопрос роли обучения персонала, анализа потребностей персонала организации в обучении и проявления в практике управления персоналом. This article discusses the issue of analyzing the needs of the organization's personnel in training, approaches to its implementation and manifestations in the practice of personnel management.
Styles APA, Harvard, Vancouver, ISO, etc.
3

Себелева, А. В., et К. А. Романова. « ЛИТЕРАТУРНО-КРИТИЧЕСКОЕ НАПРАВЛЕНИЕ 80-Х ГОДОВ XX ВЕКА ». Dans Всероссийская научно-практическая конференция. Нижневартовский государственный университет, 2022. http://dx.doi.org/10.36906/nvsu-2022/70.

Texte intégral
Résumé :
Цель исследования заключается в рассмотрении условий, характерных черт, персоналий литературно-критического направления второй половины 80-х годов ХХ века. Анализируемая тема является малоизученной; рассматриваемым характеристикам, условиям и персоналиям уделялось недостаточно внимания с точки зрения взаимодействий в указанный период внутри парадигмы: автор – текст – критик – интерпретация – реципиент.
Styles APA, Harvard, Vancouver, ISO, etc.
4

Бондаренко, А. Ю. « Покращення адаптації персоналу шляхом інтеграції штучного інтелекту в процес управління персоналом ». Dans Сучасні вектори відновлення та розвитку України на засадах сталості та безпеки. NGO "Scientific and Educational Innovation Center of Social Transformations, 2023. http://dx.doi.org/10.54929/conf_21_11_2023-03-04.

Texte intégral
Styles APA, Harvard, Vancouver, ISO, etc.
5

Sokolova, V. A., V. A. Markov, D. S. Krylov, V. I. Kretinin et A. M. Ivanov. « DEVELOPMENT OF A PROJECT COMPLEX AUTOMATED CONTROL SYSTEM OF THE MINE LIFTING PLANT ». Dans All-Russian Scientific Conference, dedicated to the 90th anniversary of the Voronezh State Forestry University named after G.F. Morozov. Знание-М, 2020. http://dx.doi.org/10.38006/907345-73-7.2020.394.398.

Texte intégral
Résumé :
В статье проведен анализ работы подъемных шахтных установок. Проведен анализ систем оповещения персонала шахты. Представлены требования к комплексной автоматизированной системе управления подъемной установкой и оповещения персонала шахты. Дан анализ применяемых систем оповещения, методики, схемы и алгоритмы. Рассмотрены варианты автоматизации и выдвинуты требования к автоматизации АСУТП. Разработана схема проекта комплексной автоматизированной системы [13]. Разработаны принципы внедрения автоматизированной системы, требования к обслуживающему персоналу, программное обеспечение
Styles APA, Harvard, Vancouver, ISO, etc.
6

Кулаженко, Владимир Геннадьевич. « Безумный 20-й год. Библиотеки в новых условиях ». Dans Менеджмент вузовских библиотек. БГУ, 2021. http://dx.doi.org/10.33581/2020-20-9-14.

Texte intégral
Résumé :
Проанализирован характер изменений внешней среды и набор кризисов, переживаемых библиотеками в условиях распространения пандемии. Изучено их влияние на образовательный процесс, персонал, информационные ресурсы. Приведены новые подходы к управлению персоналом и коллекциями вузовских библиотек в условиях коренных изменений.
Styles APA, Harvard, Vancouver, ISO, etc.
7

Заякина, Ирина Александровна, et Анастасия Сергеевна Козловская. « DISTINCTIVE FEATURES MENTORING AS A METHOD OF STAFF TRAINING ». Dans Фундаментальные и прикладные исследования. Актуальные проблемы и достижения : сборник статей XXII всероссийской (национальной) научной конференции (Санкт-Петербург, Октябрь 2023). Crossref, 2023. http://dx.doi.org/10.37539/231004.2023.80.99.008.

Texte intégral
Résumé :
В данной статье проводится анализ наставничества как метода обучения персонала в организации, выявляются его достоинства и недостатки в практике управления персоналом. This article analyzes mentoring as a method of training personnel in an organization, identifies its advantages and disadvantages in the practice of personnel management.
Styles APA, Harvard, Vancouver, ISO, etc.
8

Stepanova, Yu N., et S. A. Kuznecov. « MANAGEMENT AND HR TECHNOLOGIES OF PERSONNEL MANAGEMENT IN THE FOREST INDUSTRIAL COMPLEX ». Dans All-Russian Scientific Conference, dedicated to the 90th anniversary of the Voronezh State Forestry University named after G.F. Morozov. Знание-М, 2020. http://dx.doi.org/10.38006/907345-73-7.2020.461.467.

Texte intégral
Résumé :
Сегодня в лесопромышленном комплексе (ЛПК) России происходят глобальные изменения, связанные с развитием цифровизации и инноваций. Как следствие, повышение инновационного уровня ЛПК является стратегически важной задачей для страны. Успех ее решения во многом зависит от создания условий по формированию компетентностного подхода системы инновационного управления персоналом на основе HR менеджмента в ЛПК. Существующие подходы к управлению и система менеджмента в ЛПК имеют ряд проблем, так как они не адаптированы в соответствии с современными тенденциями и не интегрированы в новую практику управления персоналом. Для решения ряда проблем процесс подбора кадров в ЛПК должен базироваться на специально сформированной модели компетенций с обязательной последующей их оценкой и корректировкой, в виде обучения персонала в случае необходимости. В рамках модели, в целях постановки и решения прогрессивных задач, по созданию эффективной системы управления персоналом, отвечающей новым требованиям, необходимо использовать инновационные HR технологии менеджмента. Таким образом, эффективные HR технологии менеджмента, как часть системы инновационного управления персоналом позволят повысить конкурентоспособность ЛПК России на международном уровне
Styles APA, Harvard, Vancouver, ISO, etc.
9

Васильев, А. В. « ОЦЕНКА И ПОВЫШЕНИЕ КОНКУРЕНТОСПОСОБНОСТИ ООО «ПЭК» – ФИЛИАЛА В Г. БЛАГОВЕЩЕНСКЕ ». Dans «НОВЫЕ БИЗНЕС-МОДЕЛИ ЦИФРОВОЙ ЭКОНОМИКИ В СУБЪЕКТАХ РФ». ХГУЭП, 2022. http://dx.doi.org/10.38161/978-5-7823-0759-2-2022-124-132.

Texte intégral
Résumé :
На рынке оказания транспортных услуг наблюдается достаточно сильная конкуренция, заставляющая грузоперевозчиков разрабатывать различные мероприятия по повышению своей конкурентоспособности. Ситуация с распространением коронавирусной инфекции COVID-19 ухудшила положение компаний, в частности, сказалась на снижении объемов оказания транспортных услуг, уменьшении спроса, в итоге прибыли организаций. В статье выполнена оценка конкурентоспособности ООО «ПЭК» - филиала в г. Благовещенске. Предприятие занимается оказанием услуг по перевозке грузов в Российской Федерации и за ее пределами. Для проведения оценки конкурентоспособности выбраны два наиболее крупных игрока на рынке г. Благовещенск: ООО «Деловые линии» и АРТК. Конкурентоспособность рассматриваемых организаций оценивалась по таким составляющим, как рекламная деятельность, финансовое состояние, персонал, имидж предприятия, предпочтения покупателей, ассортимент услуг. Комплексная оценка конкурентоспособности компаний показала, что наиболее конкурентоспособным предприятием на рынке транспортных услуг г. Благовещенска является ООО «Деловые линии». ООО «ПЭК» проигрывает конкурентам по оценке потребительских предпочтений покупателей продукции. качеству персонала, ассортименту оказываемых услуг. Для улучшения ситуации предложены мероприятия по повышению конкурентоспособности ООО «ПЭК»: оказание дополнительных услуг для более полного удовлетворения потребностей покупателей; разработка систем материального поощрения и обучение персонала; расширение ассортимента транспортных услуг.
Styles APA, Harvard, Vancouver, ISO, etc.
10

Антипова, А. А. « АДАПТАЦИЯ ПЕРСОНАЛА ». Dans Экономическая безопасность и права человека в контексте гражданского и арбитражного судопроизводства. Махачкала : ИП Овчинников Михаил Артурович (Типография Алеф), 2021. http://dx.doi.org/10.33580/9785001289388_316.

Texte intégral
Styles APA, Harvard, Vancouver, ISO, etc.

Rapports d'organisations sur le sujet "Персоналии"

1

СОКОЛОВА, АНАСТАСИЯ АНДРЕЕВНА, et НАТАЛИЯ НИКОЛАЕВНА ГОЛИВЦОВА. ПРОБЛЕМЫ МОТИВАЦИИ ПЕРСОНАЛА В УСЛОВИЯХ ПАНДЕМИИ. Closed Joint Stock Company "University Book", janvier 2022. http://dx.doi.org/10.47581/2022/golivcova.01.

Texte intégral
Résumé :
В статье изучается вопрос построения системы мотивирования пер-сонала в условиях пандемии. Рассматриваются методы мотивации персонала в условиях кризисной ситуации. Проанализированы изменения происходящие на сегодняшний день в мотивировании сотрудников различных сфер деятельности.
Styles APA, Harvard, Vancouver, ISO, etc.
2

Яшин, Вадим Олександрович. Кадровий склад Східного відділу "VINETA" : персоналії та біографічні розвідки (до постановки питання). Ужгородський національний університет, 2019. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/5777.

Texte intégral
Résumé :
У статті досліджено деякі етапи життєвого шляху співробітників Східного спецвідділу «VINETA» міністерства освіти і пропаганди нацистського Райху та факти їхньої біографії. До роботи у відділі було залучено дуже різних і непростих, з огляду на їхні біографії, людей. Це й письменники, відомі учасники революційних подій 1917-1920 років в Україні, Грузії, Білорусі, Прибалтиці тощо, учасники національних еміграційних організацій, офіцери національних збройних формувань в складі Вермахту. Значна частина колишніх співробітників спецвідділу продовжила свою діяльність і після війни в галузі політики, економіки та культури. З огляду на такий неординарний кадровий склад, організатори спецвідділу, вочевидь, ставили перед ним також й інші, значно більші завдання перспективно-політичного характеру. Пропоноване дослідження здійснювалося, у тому числі, на основі нових, розсекречених документів радянських секретних служб.
Styles APA, Harvard, Vancouver, ISO, etc.
3

Sologub, Dmitry, Emil Babaev et Batdal Batdalov. MI-28N OPTICAL DETECTION AND GUIDANCE SYSTEMS. Science and Innovation Center Publishing House, décembre 2020. http://dx.doi.org/10.12731/detection_and_guidance_systems.

Texte intégral
Résumé :
Книга предназначена для студентов (курсантов), а также технического персонала обслуживающего данное оборудование для ознакомления и подготовки к эксплуатации оптических систем вертолета МИ-28Н, а также его анализа с подобными ему иностранными техниками.
Styles APA, Harvard, Vancouver, ISO, etc.
4

Дікунова, О. А. Мотивація професійного саморозвитку бібліотечних фахівців : ключові концепти. Українська бібліотечна асоціація, 2015. http://dx.doi.org/10.31812/0564/902.

Texte intégral
Résumé :
Проаналізовано комплекс умов і факторів, що визначають ефективність професійної діяльності персоналу бібліотеки, особливе місце серед яких займає мотивація досягнення – самовдосконалення, інтелектуального й професійного саморозвитку, оскільки саме вона визначає найвищий рівень професійних досягнень, наближаючи бібліотечних фахівців до високих якісних показників у професійній творчості.
Styles APA, Harvard, Vancouver, ISO, etc.
5

Дікунова, О. А. Інформаційно-технологічна підготовка у системі професійного розвитку фахівців бібліотеки вищого навчального закладу. Рівненський державний гуманітарний університет, 2016. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/6074.

Texte intégral
Résumé :
Наголошено, що результативність інформаційної освіти фахівців бібліотеки закладу вищої освіти є ефективною саме в системі професійного розвитку, є важливою складовою програми підвищення професійної кваліфікації. Розглянуто дієві форми інформаційно-технологічної підготовки персоналу наукової бібліотеки Криворізького педагогічного інституту ДВНЗ «Криворізький національний університет». Акцентовано увагу на практичних формах і методах, що активно запроваджуються в бібліотечно-інформаційну сферу діяльності.
Styles APA, Harvard, Vancouver, ISO, etc.
6

Лисоконь, Ілля Олександрович. Introduction of Electronic Document Flow in the System of Higher Educational Institutions as a Phenomenon of Digitalization. Одеса : Видавничий дім "Гельветика", 2021. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/4393.

Texte intégral
Résumé :
У статті розглянуто, що діджиталізація у вищій школі дає змогу удосконалити адміністративно-господарський процес, збільшити ефективність роботи, знизити витрати на придбання канцелярських товарів та звільнити персонал від виконання рутинних завдань. Уведення електронного документообігу в університеті дасть змогу зосередити увагу на основних процесах – освітній та науково-технічний, раціонально використовувати наявні ресурси, вчасно реагувати на інформацію та здійснювати планування власної роботи.
Styles APA, Harvard, Vancouver, ISO, etc.
7

Великодна, Мар’яна Сергіївна. Груповий аналіз ХХІ століття : емпіричні дослідження ефективності. Міжнародний психотерапевтичний, психіатричний і психоаналітичний журнал, 2017. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/3876.

Texte intégral
Résumé :
Вимога доказовості в сучасній медичній та психологічній практиці формує актуальний виклик необхідності проведення об'єктивованих наукових досліджень ефективності навіть уже перевірених часом і теоретично відрефлексованих підходів, до яких, безумовно, належить психоаналіз: як індивідуально, так і в групі. Попри те, що встановлення ефективності групаналізу вже має свою історію та ґрунтовні дослідні звіти, науковці продовжують вивчати різні часткові аспекти його впливу на психічне функціонування суб'єкта та на динаміку його змін. Метою статті став розгляд отриманих даних досліджень ефективності групаналізу як психотерапевтичного методу, виконаних у ХХІ столітті, на матеріалі публікацій журналу Group Analysis. Матеріалом статті стало 437 статей журналу за 2000-2017 роки, що не включало статті-присвяти до річниць та персоналій, тож не відображає повний обсяг публікацій.
Styles APA, Harvard, Vancouver, ISO, etc.
8

Дікунова, О. А., et О. Б. Поліщук. Вища історична освіта та наука Криворізького педагогічного в персоналіях (на пошану пам’яті вчених-істориків – викладачів КДПІ/КДПУ). Криворізький державний педагогічний університет, 2020. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/3689.

Texte intégral
Résumé :
До 90-річного ювілею Криворізького державного педагогічного університету та 90-річчя започаткування професійної підготовки істориків у навчальному закладі укладено біобібліографічний покажчик, присвячений ученим-історикам – викладачам Криворізького педагогічного в різні періоди його функціонування, які сприяли зростанню наукового потенціалу та якісній підготовці істориків – майбутніх педагогів. Біобібліографічним покажчиком «Вища історична освіта та наука Криворізького педагогічного в персоналіях (на пошану пам’яті вчених-істориків – викладачів КДПІ/КДПУ)» започатковано нову серію біобібліографічних покажчиків «Знакові постаті Криворізького педагогічного». Покажчик репрезентує 8 персоналій: Ольгерд Артюшевський, Петро Варгатюк, Тетяна Воронова, Анатолій Дольчук, Ірина Камчугова, Микола Ковальський, Володимир Комаров, Аніслав Матрос. Представлено коротку біографічну довідку, праці вчених і бібліографію життя та діяльності. У покажчику також подано хронологію основних дат і подій фахової підготовки істориків починаючи з 30-х років ХХ ст. по 2019 р. Покажчик адресовано науковцям-історикам, краєзнавцям, викладачам закладів вищої освіти, аспірантам, студентам з метою популяризації наукової й краєзнавчої спадщини вчених-істориків – викладачів КДПІ/КДПУ.
Styles APA, Harvard, Vancouver, ISO, etc.
9

Kosova, Anna, Aleksandr Slobodenyuk, Rozaliya An, Svetlana Smirnova, Anton Makarov, Aleksandr Nechitaylo, Danila Zornikov et al. Electronic educational resource "Actual issues of epidemiology and prevention of infections associated with the provision of medical care in nursing". SIB-Expertise, décembre 2022. http://dx.doi.org/10.12731/er0633.15122022.

Texte intégral
Résumé :
Данный электронный образовательный ресурс (ЭОР) предназначен для лиц, имеющих среднее медицинское образование. Цель обучения - совершенствование трудовых функций и профессиональных компетенций специалистов со средним медицинским образованием по вопросам эпидемиологии и профилактики инфекций, связанных с оказанием медицинской помощи (ИСМП) путем совершенствования компетенций, необходимых для профессиональной деятельности и повышения профессионального уровня в рамках имеющейся квалификации. Задачи: 1. Обновление существующих у специалиста теоретических знаний, методик и изучение передового практического опыта по вопросам эпидемиологии и профилактики инфекций, связанных с оказанием медицинской помощи (ИСМП). 2. Обновление и закрепление на практике профессиональных знаний, умений и навыков, обеспечивающих совершенствование профессиональных компетенций по вопросам осуществления профилактических и противоэпидемических мероприятий необходимых для выполнения профессиональных задач в рамках имеющейся квалификации. Содержание. Курс состоит из 4 модулей, содержащих теоретический и практический материал, а также тестовые контроли. Рассматриваются вопросы эпидемиологии инфекций, связанных с оказанием медицинской помощи, эпидемиологическим надзором, а также мероприятия по профилактике ИСМП, вопросы профессиональных заражений медицинского персонала. Теоретическая часть представлена в виде лекций и практикумов и блоков виртуальных стажировок. В контрольном блоке для проверки уровня усвоения теоретического материала обучающемуся предлагается ответить на тестовый контроль и решить ситуационные задачи.
Styles APA, Harvard, Vancouver, ISO, etc.
10

Kosova, Anna, Aleksandr Slobodenyuk, Rozaliya An, Svetlana Smirnova, Anton Makarov, Aleksandr Nechitajlo, Danila Zornikov et al. Electronic educational resource "Actual issues of epidemiology and prevention of infections associated with the provision of medical care for doctors of clinical specialties". SIB-Expertise, décembre 2022. http://dx.doi.org/10.12731/er0632.15122022.

Texte intégral
Résumé :
Данный электронно-образовательный ресурс (ЭОР) предназначен для лиц, имеющих высшее медицинское образование. Цель обучения - совершенствование трудовых функций и профессиональных компетенций врачей клинических специальностей по вопросам эпидемиологии и профилактики инфекций, связанных с оказанием медицинской помощи (ИСМП) путем совершенствования компетенций, необходимых для профессиональной деятельности и повышения профессионального уровня в рамках имеющейся квалификации. Задачи: 1. Обновление существующих у специалиста теоретических знаний, методик и изучение передового практического опыта по вопросам эпидемиологии и профилактики инфекций, связанных с оказанием медицинской помощи (ИСМП). 2. Обновление и закрепление на практике профессиональных знаний, умений и навыков, обеспечивающих совершенствование профессиональных компетенций по вопросам осуществления профилактических и противоэпидемических мероприятий необходимых для выполнения профессиональных задач в рамках имеющейся квалификации. Содержание. Курс состоит из 4 модулей, содержащих теоретический и практический материал, а также тестовые контроли. Рассматриваются вопросы эпидемиологии инфекций, связанных с оказанием медицинской помощи, эпидемиологическим надзором, а также мероприятия по профилактике ИСМП, вопросы профессиональных заражений медицинского персонала. Теоретическая часть представлена в виде лекций и практикумов. В контрольном блоке для проверки уровня усвоения теоретического материала обучающемуся предлагается ответить на тестовый контроль и решить ситуационные задачи.
Styles APA, Harvard, Vancouver, ISO, etc.
Nous offrons des réductions sur tous les plans premium pour les auteurs dont les œuvres sont incluses dans des sélections littéraires thématiques. Contactez-nous pour obtenir un code promo unique!

Vers la bibliographie