Academic literature on the topic 'Інформаційне забезпечення підприємств'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Інформаційне забезпечення підприємств.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Інформаційне забезпечення підприємств"

1

П’ятницька, Г. Т., М. Б. Шевчун, and К. В. Яцишина. "ІНФОРМАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ ЛОГІСТИЧНИХ ПРОЦЕСІВ ПІДПРИЄМСТВА ТОРГІВЛІ: ВИЗНАЧЕННЯ ТА ОРГАНІЗАЦІЯ." Herald of Lviv University of Trade and Economics Economic sciences, no. 61 (December 22, 2020): 18–26. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1205-2020-61-03.

Full text
Abstract:
У статті поставлена мета, відповідно до якої заплановано розвинути наукові підходи до орга-нізації інформаційного забезпечення управління логістичними процесами на підприємстві торгівлі. Для досяг-нення поставленої мети були використані загальнонаукові та спеціальні методи дослідження. Основні ре-зультати дослідження, презентовані у статті, свідчать, що було удосконалено понятійно-категорійний апа-рат теорії менеджменту та концепції логістичного менеджменту. На основі даних результатів проведеного порівняльного аналізу дефініцій понять “інформаційне забезпечення”, “інформаційне забезпечення управлін-ня”, “інформаційне забезпечення логістики” та виділення загальнонаукового, менеджерського і логістичного підходів до визначення суті інформаційного забезпечення запропоновано ввести до наукового обігу поняття “інформаційне забезпечення управління якістю логістичних процесів”. Обґрунтовано, що з позицій теорії ме-неджменту під ним варто розуміти сукупність інформаційних даних, засобів і програмних продуктів їх збору та / або обробки, що необхідні для забезпечення результативного управління якістю логістичних процесів. У ході дослідження набула подальшого розвитку концепція цифрового менеджменту шляхом розробки та обґру-нтування наукового підходу до організації інформаційного забезпечення управління якістю логістичних проце-сів підприємства торгівлі. Побудовано економіко-математичну модель, застосування якої на практиці дозво-ляє удосконалити систему управління підприємством у частині створення передумов для належного інформа-ційного забезпечення розробки і прийняття управлінських рішень щодо логістичних процесів та підвищення рівня їх якості. Обґрунтовано, що під організацією інформаційного забезпечення управління якістю логістич-них процесів підприємства доцільно розуміти організаційну діяльність, що пов’язана зі створенням та по-дальшим розвитком інформаційної системи підприємства, робота якої спрямована на мінімізацію витрат у процесі формування інформаційних потоків, що необхідні для прийняття і реалізації результативних управлін-ських рішень щодо якості логістичних процесів. Зроблено висновок, що для формування якісного інформаційно-го забезпечення потрібно створювати та розвивати спеціальні банки даних (зокрема, показників якості різних логістичних процесів та методів їх розрахунку; вхідних даних для проведення розрахунків вищезазначених по-казників; методів прийняття управлінських рішень щодо альтернативних логістичних стратегій підприємст-ва торгівлі на основі показників якості його логістичних процесів тощо). Результати дослідження сприяти-муть подальшому розвитку цифровізації бізнес-процесів на підприємствах торгівлі (передусім цифровізації управління якістю логістичних процесів цих підприємств) та можуть бути використані для розробки іннова-ційних наукових підходів до вибору логістичних стратегій.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Hanzhurenko, I. "Маркeтинг, збут та логістика сільськогосподарської продукції в систeмі управління розвитком аграрного підприємства." Bulletin of Sumy National Agrarian University, no. 4 (82) (December 23, 2019): 48–51. http://dx.doi.org/10.32845/bsnau.2019.4.9.

Full text
Abstract:
У статті обґрунтовано значимість впровадження і використання у процeсі маркетингової діяльності підприємства інформаційних систeм і технологій, окреслено основні проблеми, що виникають у даній сфері. Наведено принципи та фактори, відповідно до яких повинне формуватися ефективне інформаційне забезпечення маркетингу аграрних підприємств. Встановлено важливість ролі інформаційних потоків у ефективній організації маркетингової діяльності аграрних підприємств, відзначено, що ключовим елементом у структурі організаційно-економічного механізму функціонування системи маркетингової інформації є зворотній зв'язок.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Мельник, О. Г. "Інформаційне забезпечення полікритеріальної діагностики діяльності підприємств." Теоретичні та прикладні питання економіки, Вип. 19 (2009): 327–32.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Radukh, N. B. "РОЛЬ ФАКТОРИНГОВИХ ОПЕРАЦІЙ У СУЧАСНИХ ФІНАНСОВИХ РОЗРАХУНКАХ." Scientific Messenger of LNU of Veterinary Medicine and Biotechnologies 18, no. 2 (September 7, 2016): 123–26. http://dx.doi.org/10.15421/nvlvet6924.

Full text
Abstract:
У статті розкрито зміст факторингових операцій, їх роль та значення у забезпеченні ефективної виробничо–господарської і фінансової діяльності вітчизняних підприємств. Визначено, що найбільшу потребу у факторингових розрахунках мають малі та середні підприємства, котрі відчувають фінансові труднощі у зв’язку з несвоєчасним погашенням боргів дебіторами та обмеженістю можливих джерел кредитування. Роль факторингу полягає у зменшенні неплатежів, прискоренні товарообігу й створенні стабільної системи фінансового забезпечення виробничо–господарської діяльності підприємств. Проведено аналіз основних показників, що характеризують сучасний рівень використання факторингу. Виокремлено основні завдання факторингу для забезпечення ефективності фінансової, економічної та маркетингової діяльності. Розглянуто умови факторингу для сільськогосподарських підприємств, зокрема можливості та загрози. Основна увага акцентується на застосуванні факторингових розрахунків як інструменту активізації продажу сільськогосподарської продукції та управління дебіторською заборгованістю. Однак висока ризикованість факторингу в порівнянні з іншими банківськими продуктами є суттєвою перешкодою для його повноцінного розвитку на національному ринку фінансових послуг. Невідповідне інформаційне забезпечення, незадовільний стан нормативно–правового регулювання, висока вартість послуг та кредитний ризик, складність у пошуку компанії–фактора стримує розвиток факторингових послуг в Україні. За таких обставин особливо актуальною є проблема пошуку та впровадження передових технологій мінімізації ризиків факторингових операцій.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Pylypiv, N. I., I. D. Piatnychuk, and M. М. Markiv. "ОБЛІКОВО-ІНФОРМАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УПРАВЛІННЯ ДІЯЛЬНІСТЮ ДЕРЕВООБРОБНИХ ПІДПРИЄМСТВ ІЗ ВИРОБНИЦТВА ТВЕРДОГО БІОПАЛИВА." Actual problems of regional economy development 2, no. 12 (April 26, 2016): 185–93. http://dx.doi.org/10.15330/apred.2.12.185-193.

Full text
Abstract:
У статті досліджено питання формування основних засад обліково-інформаційного забезпечення діяльності деревообробних підприємствах із виробництва твердого біопалива для забезпечення сталого їх розвитку та конкурентоспроможності, які визначаються потребами управління за умови взаємозв’язоку між етапами облікового процесу та інформаційними потоками в умовах ресурсо- та енергозбереження.У результаті дослідження встановлено, що для формування більш повного та якісного обліково-інформаційне забезпечення діяльності підприємств необхідна побудова управлінського обліку через реалізацію наступних етапів облікового процесу як технологічної сукупності: попереднього (підготовчого), первинного, поточного, аналітичного та підсумкового з метою забезпечення реалізації управлінських цілей для отримання достовірної інформації як ретроспективного, так і перспективного характеру про ефективне використання ресурсів на виготовлення продукції.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Павликівська, Ольга Іванівна, and Олександра Романівна Кіляр. "ІНФОРМАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНО ВІДПОВІДАЛЬНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВ." Науковий вісник Ужгородського університету. Серія «Економіка», no. 1(51) (April 13, 2018): 243–49. http://dx.doi.org/10.24144/2409-6857.2018.1(51).243-249.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Нетреба, І. "Інформаційне забезпечення оцінювання конкурентоспроможності продукції вітчизняних підприємств." Формування ринкової економіки в Україні, Вип. 29, ч. 2 (2013): 33–36.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Багорка, М. О., І. Г. Кадирус, and Н. І. Юрченко. "МАРКЕТИНГОВІ ПІДХОДИ В УПРАВЛІННІ ЗБУТОВОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ОПТОВИХ ТОРГОВЕЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ." Підприємництво і торгівля, no. 28 (February 5, 2021): 7–14. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1256-2021-28-01.

Full text
Abstract:
У статті узагальнено основні підходи до організації маркетингової діяльності оптових торговельних підприємств. Установлено, що в сучасних умовах ведення бізнесу відбуваються кардинальні зміни в підходах до збутової діяльності підприємства: орієнтація на запити споживача, жорстка конкуренція, суттєвий вплив науково-технічного прогресу на всі сфери життя визначили, що основою збутової діяльності оптових торговельних підприємств є маркетингова діяльність та маркетингове управління. Виокремлено проблеми, з якими стикаються оптові підприємства: проблеми формування товарної політики, дотримання балансу інтересів учасників ринку, недостатнє інформаційне забезпечення про ринки і нові технології, адаптація до динамічних змін зовнішнього середовища, ефективне управління матеріальними, людськими ресурсами і продажем товарів. Зазначено чинники ризику функціонування оптових підприємств в умовах із високим рівнем невизначеності майбутнього. Розроблено практичні рекомендації щодо організації збутової діяльності оптових торговельних підприємств на основі прийняття маркетингових управлінських рішень. Для забезпечення ефективності збутової діяльності запропоновано провести низку заходів: здійснити організаційні зміни всередині підприємства, забезпечити управління закупівельно-збутовою діяльністю підприємства, досягти відкритого діалогу між учасниками процесу, розвивати вертикальні, горизонтальні й інтегровані маркетингові системи. Установлено, що необхідним для підприємства є створення маркетингово-орієнтованої структури, до складу якої разом із менеджерами увійдуть фахівці-маркетологи, які посилять роботу відносно маркетингових досліджень, аналітичної роботи, використання маркетингових інструментів. Цей структурний підрозділ буде здатен оптимізувати й узгодити роботу між усіма підрозділами підприємства. Установлено, що впровадження маркетингового підходу у практичну діяльність оптових торговельних підприємств є резервом для підвищення ефективності використання наявного ресурсного потенціалу, а особливо маркетингового, для забезпечення його конкурентоспроможності та сталого розвитку.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Бессонова, Г. П. "ПРОБЛЕМИ ОРГАНІЗАЦІЇ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ НА ПІДПРИЄМСТВАХ УКРАЇНИ." Підприємництво і торгівля, no. 29 (April 16, 2021): 10–14. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1256-2021-29-02.

Full text
Abstract:
Статтю присвячено актуальним питанням організації бухгалтерського обліку на підприємствах України. Досліджено сучасний стан і заходи підвищення якості організації бухгалтерського обліку в Україні, виділено можливі напрями вдосконалення організації бухгалтерського обліку в Україні. Зміни законодавства у сфері бухгалтерського обліку, перехід на міжнародні стандарти бухгалтерського обліку та фінансової звітності (МСФЗ) зумовили необхідність удосконалення організації бухгалтерського обліку в Україні. Організація бухгалтерського обліку є важливим елементом ефективного функціонування підприємства. Інформаційне забезпечення системи управління має місце на всіх етапах організаційної системи бухгалтерського обліку та є його невід`ємною частиною. Стабільність, прозорість та достовірність інформації – ці завдання передбачають комплексне вирішення керівництвом підприємств таких питань, як кадрове забезпечення, раціональне використання активів, забезпечення мобільності виробництва продукції. Щоб досягти вказаних результатів, необхідно створити умови для організації бухгалтерського обліку господарської діяльності, які б були надійним джерелом інформації для проведення контролю та аналізу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Ганущак, Л. М. "Інформаційне забезпечення управління розвитком інноваційного потенціалу державних підприємств." Актуальні проблеми економіки, no. 10 (2006): 37–44.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Інформаційне забезпечення підприємств"

1

Гевко, Володимир Леонідович, Владимир Леонидович Гевко, and V. L. Hevko. "Інформаційне забезпечення взаємовідносин з клієнтами підприємств машинобудування." Thesis, Тернопільський національний технічний університет ім. Івана Пулюя, 2013. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/2032.

Full text
Abstract:
Робота виконана в Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. Захист відбувся «30» квітня 2013 р. о 1000 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради К 58.052.05 у Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя за адресою: 46001, м. Тернопіль, вул. Білогірська, 2, зал засідань. З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя за адресою: 46001, м. Тернопіль, вул. Руська, 56.
Дисертаційну роботу присвячено розробленню теоретичних і прикладних засад формування та впровадження інформаційного забезпечення взаємовідносин з клієнтами машинобудівних підприємств. Удосконалено теоретичні й методичні засади формування інформаційного забезпечення взаємовідносин з клієнтами, удосконалено існуючу класифікацію інформаційних систем управління взаємовідносинами з клієнтами, виділено принципи інформаційного забезпечення взаємовідносин з клієнтами, запропоновано методичний підхід до аналізування інформаційного забезпечення взаємовідносин з клієнтами та оцінено стан забезпечення вітчизняних машинобудівних підприємств, виокремлено фактори, які визначають інформаційне забезпечення управління взаємовідносинами з клієнтами машинобудівних підприємств, удосконалено структуру інформаційного забезпечення взаємовідносин з клієнтами машинобудівного підприємства, розроблено когнітивну модель впровадження інформаційного забезпечення управління взаємовідносинами з клієнтами машинобудівних підприємств, побудовано регресійну модель впливу витрат на формування ІСУВК на дохід машинобудівного підприємства. Основні положення роботи впроваджено в практику діяльності вітчизняних підприємств машинобудівного комплексу.
Диссертационная работа посвящена разработке теоретических и прикладных основ формирования и внедрения информационного обеспечения взаимоотношений с клиентами машиностроительных предприятий. В первой главе «Теоретические и практические основы информационного обеспечения системы взаимоотношений предприятия с клиентами» проведено обобщение теоретических и методических подходов к формированию информационного обеспечения взаимоотношений предприятия с клиентами, уточнена трактовка терминов «CRM» и «CRM-система», систематизировано и дополнено классификацию информационных систем управления взаимоотношений с клиентами, обосновано принципы формирования информационного обеспечения взаимоотношений с клиентами. Во втором разделе «Исследования информационного обеспечения взаимоотношений с клиентами машиностроительных предприятий» предложен методический подход к исследованию информационного обеспечения управления взаимоотношений с клиентами машиностроительных предприятий, проведено анализ эффективности использования нематериальных активов и качественную характеристику информационного обеспечения систем управления взаимоотношениями с клиентами отечественных машиностроительных предприятий по предложенной методике, выделено факторы, определяющие информационное обеспечение системы управления взаимоотношений с клиентами. В третьем разделе «Развитие информационного обеспечения взаимоотношений с клиентами отечественных машиностроительных предприятий» предложено когнитивную модель информационного обеспечения системы управления взаимоотношений с клиентами машиностроительных предприятий, предложена классификация клиентов машиностроительных предприятий и рекомендательный характер взаимодействия для выделенных групп клиентов, обоснованно математическое выражение расчета полной стоимости владения информационной системой управления взаимоотношениями с клиентами, построена регрессионная модель влияния затрат на формирование информационной системы управления взаимоотношениями с клиентами на доход машиностроительного предприятия. Основные положения работы внедрены в практику деятельности отечественных предприятий машиностроительного комплекса.
The thesis is dedicated to the development of theoretical and applied formation and implementation principles of the information customer relation management of the machine-building enterprises. Theoretical and methodical principles of the information management formation of the customer relationship have been improved, the existing classification of the customer relationship management information system has been developed, the principles of the customer relationship information management have been defined, methodical approach to analyzing the customer relationship information management and to evaluate the domestic machine-building enterprises management state have been suggested, the factors defining the information management of the machine-building enterprise customer relationship control have been distinguished, the structure of the information customer relation management of the machine-building enterprises has been improved. The cognitive model of the implementation of the information customer relationship management control of the machine-building enterprises has been developed, regression model of the CRM-system forming costs impact on the machine-building enterprises income has been constructed. The main provisions were implemented in practice of domestic machine-building enterprises.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Слободяник, Ю. Б. "Інформаційне забезпечення стабільної роботи підприємств пасажирського автотранспорту." Thesis, Донецький національний університет, 2003. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/62789.

Full text
Abstract:
Запропоновано принципи і умови впровадження моделі інформаційного забезпечення фінансової системи автотранспортних підприємств.
Proposed principles and conditions for implementation of the model information of the financial system of transport enterprises.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Малиновська, Є. С., and Наталія Йосипівна Радіонова. "Обліково-інформаційне забезпечення управління товарними запасами торгівельних підприємств." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2020. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/15896.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Біловодська, Олена Анатоліївна, Елена Анатольевна Беловодская, and Olena Anatoliivna Bilovodska. "Інформаційне забезпечення вибору напрямків інноваційного розвитку промислових підприємств." Thesis, ДВНЗ «Донецький національний технічний університет», 2010. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/38073.

Full text
Abstract:
Автором сформовано алгоритм вибору напрямків інноваційного розвитку промисловими підприємствами, що дозволяє зменшити ступінь невизначеності при взаємодії потоків інформації на етапах обґрунтування рішень. Досліджено економічні основи якісної оцінки ефективності інформації, на підставі чого запропоновано підхід щодо визначення коефіцієнту своєчасності надходження інформації
Автором сформирован алгоритм выбора направлений инновационного развития промышленными предприятиями, что позволяет уменьшить степень неопределенности при взаимодействии потоков информации на этапах обоснования решений. Исследованы экономические основы качественной оценки эффективности информации, на основании чего предложен подход к определению коэффициента своевременности поступления информации
The author formed the algorithm of innovative development's directions choice in industrial enterprises, which reduces uncertainty in the interaction of the flow of information to inform decisions stages. The economic foundations of qualitative assessment of the information's efficiency are researched. The approach to determine the coefficient timely flow of information is proposed
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Побережна, Наталія Миколаївна, Олена Олександрівна Фальченко, and Ірина Анатоліївна Юр'єва. "Обліково-інформаційне забезпечення діяльності підприємств готельно-ресторанного бізнесу." Thesis, Східноукраїнський інститут економіки та управління, 2018. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/38753.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Вороніна, Вікторія Леонідівна. "Проблеми інформаційного забезпечення управління прибутком торговельних підприємств." Thesis, Матеріали міжнародної науково-практичної конференції «Зростання економічного потенціалу України: теоретико - методичний та науково-практичний аспекти» (м. Київ, 23-24 березня 2012 р.). - Київ, у 2-х частинах, «Київський економічний науковий центр», 2012. ЧІІ. – с.116, 2012. http://dspace.uccu.org.ua/handle/123456789/1311.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Фроленко, Ольга Михайлівна, and O. M. Frolenko. "Інформаційне забезпечення маркетингової компоненти стратегічного управління розвитком підприємств машинобудування." Thesis, Тернопільський національний технічний університет ім. Івана Пулюя, 2016. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/17600.

Full text
Abstract:
Робота виконана на кафедрі промислового маркетингу Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя Міністерства освіти і науки України. Захист відбувся “26” серпня 2016 р. о 14:00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 58.052.05 Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя за адресою: 46008, м. Тернопіль, вул. Білогірська, 50, зала засідань. З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя за адресою: 46001, м. Тернопіль, вул. Руська, 56.
У дисертації розкрито сутність і завдання стратегічного управління розвитком промислових підприємств в сучасних умовах, охарактеризовано особливості реалізації маркетингової компоненти стратегічного управління розвитком підприємств машинобудування, визначено найважливіші завдання інформаційного забезпечення прийняття стратегічних управлінських рішень у сфері маркетингу, які постають перед підприємствами машинобудування в умовах глобалізації. Проаналізовано чинники впливу на побудову системи інформаційного забезпечення маркетингової компоненти стратегічного управління розвитком підприємств машинобудування, здійснено оцінку інформаційно-аналітичних технологій реалізації цієї компоненти стратегічного управління, досліджено взаємозв’язок між її рівнем та результатами. Обґрунтовано науково-методичні основи трансформації організації стратегічного управління розвитком підприємств машинобудування на засадах стратегічного партнерства з використанням маркетингового підходу, розроблено систему інформаційного забезпечення маркетингової компоненти стратегічного управління розвитком підприємств машинобудування та її структурно-функціональну модель і сформовано систему оцінювання впливу інформаційного забезпечення на ефективність стратегічної діяльності підприємства.
Объектом диссертационного исследования являются процессы информационного обеспечения маркетинговой компоненты стратегического управления развитием предприятий машиностроения. Предметом исследования является теоретико-методические аспекты и практический инструментарий информационного обеспечения маркетинговой компоненты стратегического управления развитием предприятий машиностроения. В диссертации раскрыты сущность и задачи стратегического управления развитием промышленных предприятий в современных условиях хозяйствования. Подчеркнута возрастающая роль стратегического маркетинга в определении стратегии развития и разработке стратегических планов ее реализации. Охарактеризованы особенности маркетинговой составляющей стратегического управления развитием предприятий машиностроения, определены основные задачи информационного обеспечения принятия стратегических управленческих решений в сфере маркетинга. Предложено рассматривать информационное обеспечение маркетинговой компоненты стратегического управления развитием предприятия как систему информационных потоков, формирующих четкую картину условий функционирования предприятия в стратегической перспективе и позволяющую сделать обоснованный выбор его стратегических целей и успешность реализации планов развития, функционально объединяя все элементы внутренней среды предприятия для координирования осуществляемых изменений. Проанализованы факторы формирования системы информационного обеспечения маркетинговой компоненты стратегического управления развитием предприятия машиностроения, сделана оценка информационно-аналитических технологий реализации этой составляющей стратегического управления. С использованием корелляционно-регрессивного анализа уста-новлена взаимосвязь между уровнем информатизации принятия маркетин-говых решений и финансово-экономическими результатами деятельности предприятий, отражающими эффективность реализации стратегии. Обоснованы научно-методические основы трансформации организации стратегического управления развитием предприятий машиностроения на основе маркетингового подхода. Сформированы основные задачи маркетинговой компоненты стратегического управления развитием предприятия машиностроения в рамках стратегического индустриального партнерства, что позволяет повысить взаимовыгодность партнерских отношений и ускорить процесс технологического развития производственных систем отечественных предприятий. Разработано структурно-функциональную модель оценивания системы информационного обеспечения маркетинговой компоненты стратегического управления развитием предприятия машиностроения, включающую функциональные и коммуникационные элементы управленческого процесса. Разработаны научно-методические подходы и сформированы показатели для оценивания эффективности системы информационного обеспечения стратегического управления развитием предприятия по бизнес-процессам стратегического маркетинга.
The thesis reveals the essence and objectives of strategic management of industrial enterprises development in modern conditions, describes the peculiarities of marketing components of strategic management of engineering enterprises development realization, defines the most important tasks of information support for making strategic management decisions in marketing sphere, which arise in front of engineering enterprises in the context of globalization. The factors of impact on the construction of information support of marketing components of strategic management by development of engineering enterprises have been analysed, the evaluation of information and analytical technologies of implementation of these components of strategic management has been made, the relationship between its level and results has been investigated. Scientific and methodological foundations of transformation of strategic management organization of engineering enterprises development on the basis of a strategic partnership using marketing approach have been explained, the system of information support of marketing components of strategic management of engineering enterprises development and its structural and functional model have been developed and a system of evaluation of the information support impact on the effectiveness of strategic activities of the enterprise has been formed.
Вступ...ст. 3 Розділ 1. Теоретичні засади інформаційного забезпечення маркетингової компоненти стратегічного управління розвитком підприємств машинобудування...ст. 12 1.1. Сутність та особливості стратегічного управління розвитком промислових підприємств в сучасних умовах...ст. 12 1.2. Особливості реалізації маркетингової компоненти стратегічного управління розвитком підприємств машинобудування...ст. 28 1.3. Інформаційне забезпечення як стратегічний чинник прийняття ефективних управлінських рішень...ст. 44 Висновки до розділу 1...ст. 63 Розділ 2. Системний аналіз інформаційного забезпечення маркетингової компоненти стратегічного управління розвитком підприємств машинобудування...ст. 67 2.1 Чинники побудови системи інформаційного забезпечення маркетингової компоненти стратегічного управління розвитком підприємств машинобудування...ст. 67 2.2. Оцінка інформаційно-аналітичних технологій реалізації маркетингової компоненти стратегічного управління розвитком підприємств машинобудування...ст. 97 2.3. Дослідження взаємозв’язку між рівнем інформаційного забезпечення маркетингової компоненти стратегічного управління та результатами фінансово-господарської діяльності підприємств машинобудування...ст. 109 Висновки до розділу 2...ст. 128 Розділ 3. Удосконалення інформаційного забезпечення маркетингової компоненти стратегічного управління розвитком підприємств машинобудування...ст. 131 3.1. Трансформація організації стратегічного управління розвитком підприємств машинобудування на засадах маркетингового підходу...ст. 131 3.2. Формування системи інформаційного забезпечення маркетингової компоненти стратегічного управління розвитком підприємства...ст. 155 3.3. Вплив інформаційного забезпечення маркетингу на ефективність стратегічного управління розвитком підприємств машинобудування...ст. 181 Висновки до розділу 3...ст. 198 Висновки...ст. 202 Список використаних джерел...ст. 205 Додатки...ст. 232
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Мелень, Олена Валентинівна. "Обліково-аналітичне забезпечення діяльності малих підприємств." Thesis, ФОП Томенко Ю. І, 2019. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/44629.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Гончаренко, І. М. "Аналіз конкурентного фону підприємств легкої промисловості в контексті інвестиційно-інноваційного розвитку національної та світової економіки." Thesis, НТУ "ХПІ", 2012. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/27175.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Юр'єва, Ірина Анатоліївна. "Інформаційно-комунікаційне забезпечення управління підприємством як складова економічної безпеки підприємства." Thesis, ГО "Київський економічний науковий центр", 2016. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/26548.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Book chapters on the topic "Інформаційне забезпечення підприємств"

1

Чапран, С. П. "ФОРМУВАННЯ МОДЕЛІ ЕФЕКТИВНОГО ПІДТРИМУЮЧОГО МЕХАНІЗМУ УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНИМ ПРОЦЕСОМ МАШИНОБУДІВНИХ ПІДПРИЄМСТВ." In Economics, management and administration in the coordinates of sustainable development. Publishing House “Baltija Publishing”, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-157-2-20.

Full text
Abstract:
Показано характерні умови сучасної неперервності інвестиційних процесів, за яких постають питання забезпечення механізмів сталих моделей функціонування ефективних інвестиційних процесів, котрі мають якісні характеристичні особливості загальної моделі системи та об’єднували б у собі функціонування систем фінансових потоків. Реалізація інформаційно забезпечуючих систем управління інвестиційним процесом дала змогу відобразити ефективний підтримуючий механізм управління інвестиційним процесом машинобудівних підприємств. Розглянуто особливість мультиваріантності прийняття інвестиційних рішень в інтересах інвесторів різних рівнів. На даному етапі показано властивість систем за врахування комплексів інвестиційних процесів та величин від ефектів їх роздільного здійснення. Охарактеризовано можливість існування зміни інвестиційного діапазону процесу, який може розширюватися за зміни самого обсягу інвестиційного процесу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Інформаційне забезпечення підприємств"

1

Юхман, Ярина, Тетяна Петрушка, and Руслан Курішин. "ІНФОРМАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОЦЕСУ УХВАЛЕННЯ РІШЕНЬ ПРО ПЕРЕХІД ПІДПРИЄМСТВ НА РЕСУРСОЗБЕРІГАЮЧИЙ ТИП ЇХ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ." In KORSZERŰ MŰSZEREK ÉS ALGORITMUSA TAPASZTALATI ÉS ELMÉLETI TUDOMÁNYOS KUTATÁSI. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/18.09.2020.v1.09.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Шелефонтюк, Владислава, and Людмила Соколова. "ІНФОРМАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПІДПРИЄМСТВА." In WIELOKIERUNKOWOSC JAKO GWARANCJA POSTĘPU NAUKOWEGO. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/21.02.2020.v1.07.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography