Academic literature on the topic 'Інноваціії'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Інноваціії.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Інноваціії"

1

Loiko, Valeryia, and Tatiana Bashkyrtseva. "ІННОВАЦІЇ ЯК РУШІЙНА СИЛА БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ." Європейський науковий журнал Економічних та Фінансових інновацій, no. 1 (October 29, 2018): 67–76. http://dx.doi.org/10.32750/2018-0108.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто питання розробки та впровадження банківський інновацій, зокрема у банках України. Банківськими інноваціями можна вважати як окремі впровадження так і цілі системи організаційних, економічних, управлінських, інституціональних нововведень в будь-якій сфері діяльності банку. Впровадження банківських інновацій у роботу банку супроводжується як економічним так і соціальним ефектами. Розробкою банківських інновацій займаються як самі банки так і сім професійних світових банківських лабораторій більшість з яких розташована у США. Банківська інновація перестає бути інновацією при масовому її використанні і переходить до стану банківської операції. Термін життя банківської операції значно довший, ніж банківської інновації. До основних банківських інновацій сучасності відносяться наступні: продуктові: платежі в реальному часі, мобільні, безкарткові, безконтактні платежі; дистанційне кредитування, платіжний мінітермінал, онлайн-продукти); процесні (технологічні): хмарні сховища даних, хмарні обчислення - обробка Віg Data, відкритий банкінг - API, інтелектуальний аналіз даних, BaaS - банкінг як послуга, технологія блокчейн; ринкові: everyday banking, цифрове банківське обслуговування у форматі 24/7, безпека банківської діяльності, маркетингові інновації. Багато експертів стверджують, що попри технологічні інновації, домінантну роль у майбутньому все ж будуть відігравати інновації соціальні. І українським банкам доведеться також вчитися ставити своїх клієнтів на перше місце в пріоритетності своїх цілей і налагоджувати тісніші взаємозв'язки. Основними напрямами українських банківських інновацій в останні роки стали: Інтернет та мобільний банкінг та значне розширення банківських операцій, які доступні через ці системи; безкарткові розрахунки через мобільний телефон; режим роботи «24/7»; доступність терміналів самообслуговування; перерахування електронної решти на поповнення мобільного телефону клієнта; активізація присутності в соціальних мережах; індивідуалізація потреб клієнтів (застосовується переважно для VIP-клієнтів банку). Значна питома вага банківських інновацій впроваджується у сегменті комерційних банків.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Диса, Олена. "ПСИХОЛОГІЧНІ ЧИННИКИ СПРИЙМАННЯ ІННОВАЦІЙ ПРАЦІВНИКАМИ ОРГАНІЗАЦІЙ." Психологія: реальність і перспективи, no. 15 (January 2, 2021): 50–58. http://dx.doi.org/10.35619/praprv.v1i15.184.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена проблемі формування готовності особистості до інноіваційної діяльності у сфері професійної діяльності, особливостям сприймання змін працівниками організацій. Аналіз наукової літератури щодо поглядів на інновації та інноваційну діяльність особистості дозволив переконатися, що нововведення в організаціях можуть викликати різні реакції працівників: від активного сприймання інновацій до стійкого опору змінам. Теоретичний аналіз проблеми сприймання інновацій особистістю у професійній діяльності дозволив вивчити і дослідити психологічні чинники, які детермінують позитивне сприймання інновацій працівниками організацій та визначити психологічні особливості, які сприяють виникненню опору змінам. Для перевірки гіпотези дослідження було застосовано методи анкетування, бесіди, аналізу результатів діяльності, психодіагностики, математико- статистичні методи. За результатами дослідження виявлено психологічні чинники, які мають статистично значущі розбіжності та сприяють позитивному реагуванню на зміни працівників організацій: креативність, ризик заради успіху, орієнтація на майбутнє, винахідливість, сміливість, підприємливість. Впровадження нововведень в організаціях завжди пов'язано з певними труднощами. Інновація – це не тільки нововведення але й здатність до нового мислення, до переосмислення існуючих теорій, сталих істин, правил та норм поведінки. Тому ці процеси передбачають необхідність залучення найбільш кваліфікованих кадрів, які мають певні психологічні особливості щодо позитивного сприймання та впровадження інноваційних змін.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Фатенок-Ткачук, А. О., and З. І. Гаврилюк. "ОБЛІКОВИЙ СУПРОВІД РОЗРОБКИ ІННОВАЦІЙНОГО ПРОДУКТУ." Науковий вісник Ужгородського університету. Серія «Економіка», no. 1(57) (July 2, 2021): 141–47. http://dx.doi.org/10.24144/2409-6857.2021.1(57).141-147.

Full text
Abstract:
Розвиток суб’єктів підприємницької діяльності можливий лише за умови постійного оновлення готової продукції та послуг. Облікове забезпечення процесу інноваційної діяльності є потребою часу через усвідомлення облікових процедур на кожному етапі розробки інновації. Метою даної статті є удосконалення теоретико-методичних засад обліку та аналізу у процесі інноваційної діяльності підприємства. Систематизовано рахунки бухгалтерського обліку та типові проведення, що можуть використовуватись у процесі розробки інновацій. Згруповано етапи розробки проектно-кошторисної документації. Виокремлено основні етапи життєвого циклу інноваційного продукту та завдання кожного з них. Здійснено аналіз тенденцій інноваційної діяльності у Волинській області. У даній роботі використано такі методи як: системний підхід, економіко-статистичний аналіз, класичні статистичні методи, методи аналізу та синтезу.Ключові слова. Інноваційна діяльність, інновація, інноваційний продукт, життєвий цикл, проектно-кошторисна документація
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Sus, T. Yo. "СУЧАСНІ ПІДХОДИ ДО ФІНАНСОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ АГРАРНОГО СЕКТОРУ." Actual problems of regional economy development 1, no. 15 (November 4, 2019): 80–87. http://dx.doi.org/10.15330/apred.1.15.80-87.

Full text
Abstract:
В умовах реформування аграрного сектору перед Україною постає проблема вибору стратегії інноваційного розвитку та джерел її фінансування. Метою дослідження є теоретичне обґрунтування науково-методичних підходів і практичних рекомендацій щодо концепції фінансового забезпечення інноваційного розвитку аграрного сектору.У процесі дослідження монографічний метод дозволив зазначити, що в країнах з сировинною економікою низький попит на інновації, тобто відсутність конкурентного промислового виробництва, не створює бази для формування інноваційного середовища та потенційних споживачів інновацій. Домінування видів діяльності зі спадною віддачею зумовлює реалізацію моделі за якої суспільні фінанси повинні направлятися на реалізацію в аграрному секторі завдань щодо його сталого розвитку в умовах зростаючого попиту на продукти харчування та необхідності збереження родючості ґрунту, розробку механізмів пріоритетного фінансування та реалізації цих завдань.Розглянуто сучасні підходи до фінансування інноваційного розвитку. Зазначено, що в сировинних економіках інновації направлені на збільшення видобутку сировини та вирощування сільськогосподарських культур, на які є попит на міжнародних ринках. Домінування видів діяльності зі спадною віддачею не дозволяє фінансувати інноваційний розвиток належним чином, як зі сторони держави, так і зі сторони потенційних споживачів інноваційних продуктів. Запропоновано для аграрного сектору України поєднання двох моделей, коли модель “держава інвестор” використовується в інноваціях, які мають в більшій мірі суспільний ефект (наприклад екологічні інновації) і, навпаки, модель “держава-регулятор” в інноваційній діяльності, що має яскраво виражений економічний ефект. Окреслено специфіку інноваційних процесів в аграрному секторі. Проаналізовано сучасні підходи до фінансового забезпечення інноваційного розвитку та фактори, які негативно впливають на розвиток агроінновацій в Україні.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Nikolaenko, Yu V., and R. V. Lavrov. "ФОРМУВАННЯ МАРКЕТИНГООРІЄНТОВАНОГО ПІДХОДУ ДО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ІННОВАЦІЙНОЮ ПРОДУКЦІЄЮ ПРОМИСЛОВОГО ПІДПРИЄМСТВА." Actual problems of regional economy development 2, no. 15 (November 4, 2019): 73–79. http://dx.doi.org/10.15330/apred.2.15.73-79.

Full text
Abstract:
У статті розглядаються питання маркетингової підтримки інновацій вітчизняних промислових підприємств в умовах міжнародних економічних відносин. Обгрунтовуються особливості маркетингу інновацій; визначено завдання маркетингу інновацій на різних етапах його впровадження; пропонується послідовність маркетингу інновацій; досліджуються етапи процесу сприйняття інновацій різними групами споживачів.Комерційний успіх інновацій на ринку неможливий без активної підтримки маркетингу. Аналіз вітчизняних та зарубіжних науковців з проблем маркетингу інновацій виявив, що незважаючи на розроблені теоретико-методологічні підходи до формування комплексу маркетингових інновацій, не існує методичних розробок в організації та застосуванні маркетингових інновацій у підприємство.Послідовність впровадження маркетингових нововведень у контексті міжнародних економічних відносин дозволить промисловим підприємствам сформувати ефективну маркетингову стратегію навіть на етапі їх створення. Маркетингові інновації мають відбуватися на всіх етапах інноваційного процесу, що забезпечить конкурентоспроможність інноваційної продукції на міжнародному ринку.Дослідження показали, що основними критеріями, що визначають попит на інновації підприємств в умовах міжнародних економічних відносин, є: здатність задовольнити потреби споживачів; чітка конкурентна перевага; простота використання; можливість перевірити особливості, які зазначені у творі. Інноваційна продукція буде затребувана на ринку, якщо вона матиме хоча б одну унікальну характеристику, яка буде важливою для споживачів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Marmaza, Oleksandra. "Аксіологічний контент управлінських інновацій." Педагогічний дискурс, no. 30 (June 8, 2021): 63–68. http://dx.doi.org/10.31475/ped.dys.2021.30.08.

Full text
Abstract:
У роботі зазначено, що особливість управлінської діяльності керівника закладу освіти на сучасному етапі визначається появою інноваційних технологій керівництва, а інновації мають своє неповторне значення для кожного керівника, колективу, закладу в цілому. Відповідно до поставленої мети (розкрити аксіологічні засади управлінських інновацій) обґрунтовано, що управлінські інновації доцільно розглядати у аксіологічному контенті – з точки зору їх цінності. За допомогою методів наукового пізнання розкрито аксіологічний контент інновацій в управлінні закладом освіти, який має бути показником готовності та здатності керівника нетрадиційно вирішувати актуальні проблеми й свідченням високого професіоналізму та інноваційної компетентності. Констатовано, що аксіологічний підхід стає механізмом, що забезпечує зв’язок між теорією і практикою управління. На прикладі партисипативного управління та коучингу показано аксіологічний потенціал інновацій. Визначено критерії управлінських інновацій у аксіологічному контенті, підходи до оцінювання їх потенціалу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Капліна, Т. В., and В. А. Красномовець. "ІННОВАЦІЇ В СИСТЕМІ РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМСТВ ГОТЕЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА." Підприємництво та інновації, no. 16 (February 26, 2021): 63–66. http://dx.doi.org/10.37320/2415-3583/16.10.

Full text
Abstract:
Однією з найважливіших запорук успішного розвитку підприємств готельної галузі є впровадження у практику діяльності інновацій. Конкурентну перевагу в нинішніх умовах здобудуть ті підприємства, що зуміють першими та якнайкраще підлаштуватися до нових реалій та правил гри. У статті обґрунтовано необхідність упровадження інновацій у практику діяльності підприємств готельної галузі. Визначено їх суть та наведено основні функції. З-поміж багатьох видів у статті розглянуто одні з найпоширеніших: інфраструктурні та технологічні інновації. Інфраструктурні інновації передбачають відхід від традиційного формату будівлі або місця розташування закладу. Сфера прояву технологічних інновацій надзвичайно широка і включає в себе як застосування нових інформаційних систем у маркетинговій політиці, так і впровадження нових технологічних засобів, що покликані зробити максимально комфортним перебування та привернути увагу гостя. У статті особливу увагу присвячено аналізу екологічних інновацій, який розглядаємо як підвид у складі технологічних. Визначено суть та сфери впровадження екологічних інновацій у практику функціонування підприємств готельної галузі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Лубцов, Андрій, and Тетяна Примак. "ІННОВАЦІЙНІ ТЕНДЕНЦІЇ WELLNESS ТУРИЗМУ." ΛΌГOΣ. МИСТЕЦТВО НАУКОВОЇ ДУМКИ, no. 10 (February 4, 2020): 9–12. http://dx.doi.org/10.36074/2617-7064.10.002.

Full text
Abstract:
У статті розглядається суть wellness концепції, висвітлено інноваційний потенціал wellness туризму. На основі поділу інновацій в wellness туризмі начотири групи: технічні інновації (продуктові, процесні), нетехнічні інновації (організаційні, маркетингові) наведено приклади застосування їх різновидіву різних країнах та оцінено перспективи в майбутньому.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Каламан, О. Б. "НАПРЯМИ ВПРОВАДЖЕННЯ ІННОВАЦІЙ У ЛОГІСТИЦІ." Таврійський науковий вісник. Серія: Економіка, no. 4 (December 16, 2020): 72–79. http://dx.doi.org/10.32851/2708-0366/2020.4.9.

Full text
Abstract:
У статті представлено аналіз взаємозв’язків, що існують між різними бар’єрами та драйверами у всіх трьох вимірах, таких як бізнес-моделі, логістичні практики, технології. Запропоновано механізм, що підтримуватиме впровадження інновацій у транспортній логістиці, застосовуючи цілісний підхід, що враховує кілька взаємодоповнюючих аспектів інновацій. Доведено, що інновації є ключовим фактором конкурентоспроможності євро- пейської промисловості та історично відігравали життєво важливу роль у підвищенні ефективності. Проведене дослідження показує, що впровадження логістичних інновацій є можливим і реальним шляхом виявлення зв’язків між наявними бар’єрами та драйвера- ми, які можуть допомогти їх подолати. Виявлено, як засоби підтримують, спрямовують інновації та сприяють ним, даючи змогу подолати наявні бар’єри. Представлене дослі- дження надає інформацію про найбільш корисні та перспективні рішення й можливості.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Козак, Людмила Василівна, and Тетяна Луцик. "ХАРАКТЕРИСТИКА ПЕДАГОГІЧНИХ ІННОВАЦІЙ У РОБОТІ З ДІТЬМИ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ." Інноватика у вихованні, no. 10 (November 7, 2019): 67–74. http://dx.doi.org/10.35619/iiu.v1i10.167.

Full text
Abstract:
Анотація. У статті висвітлено актуальність питання використання педагогічних інновацій у роботі з дітьми дошкільного віку; доведено, що сучасним дітям застосування нових технологій, методів та форм навчання й виховання необхідне задля полегшення отримання знань, умінь та навичок; наголошено на необхідності організації навчання через гру; проаналізовано наукові дослідження стосовно питань застосування педагогічних інновацій у роботі з дітьми дошкільного віку; розкрито зміст понять інновації та педагогічні інновації; охарактеризовано особливості інноваційних методів і форм навчання та виховання дітей; подано характеристику педагогічних інновацій в галузі дошкільної освіти; визначено найбільш використовувані інноваційні методики, технології, програми розвитку дошкільників; представлено закордонний досвід використання інновацій, охарактеризовано нововведення в закладах дошкільної освіти різних країн; показано, що системи дошкільної освіти за кордоном мають свої особливості та власний перспективний досвід; встановлено, що спільним для дошкільних закладів європейських країн є особлива увага до створення розвивального середовища та організація різних видів діяльності, що сприяють загальному розвитку дитини, підготовці її до життя та навчання в школі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Інноваціії"

1

Заволодько, Г. Е., В. В. Семенець, and І. В. Свид. "Модернізація вищої технічної освіти з використанням інноваційних методів викладання." Thesis, Глухівський національний педагогічний університет ім. Олександра Довженка, 2020. http://openarchive.nure.ua/handle/document/14012.

Full text
Abstract:
Цифровий розвиток та інтеграція України в Європейський цифровий простір має на увазі поліпшення цифрових навичок молоді та суспільства, в цілому, для підвищення рівня зайнятості населення та ефективного використання цифрових можливостей. Стрімкий розвиток технологій диктує цілу низку нових професій, які акумулюють як технічні аспекти, так і володіння інформаційно-комунікаційними технологіями (ІКТ). Сучасна технічна освіта повинна адаптуватись до вимог сучасності та появи нових професійних компетенцій.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Строков, Євген Михайлович, and Володимир Миколайович Тимофеєв. "Мережева модель управління інноваційною політикою промислових підприємств." Thesis, НТУ "ХПІ", 2011. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/27282.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Акульшин, М. І., К. О. Гаврилюк, and М. П. Денисенко. "Наука та інновації." Thesis, КНУТД, 2016. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/2145.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Німенко, Наталія Анатоліївна, Наталия Анатольевна Нименко, Nataliia Anatoliivna Nimenko, and В. В. Розторгуєв. "Інновації в кінематографії." Thesis, Видавництво СумДУ, 2010. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/7608.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Пантєлєєва, Н. М. "Інновації рітейл-банкінгу." Thesis, Українська академія банківської справи Національного банку України, 2012. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/63220.

Full text
Abstract:
На сьогодні зростання та ефективність банкам забезпечують інновації. Фінансова криза суттєво вплинула на банківську діяльність, у т.ч. і на рітейл-банкінг, зокрема низькі темпи зростання, зменшення доходів, продаж і згортання проектів розвитку роздрібного бізнесу зарубіжними банками. Проте, незважаючи на кризу, більшість банків продовжують збільшувати інвестиції в інновації для захисту власних позицій на ринку.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Положій, О. В. "Інновації в медицині." Thesis, Сумський державний університет, 2018. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/66822.

Full text
Abstract:
Сучасні технології інтенсивно розвиваються у різних галузях, особливо в медицині. І те, що вчора було фантастикою, сьогодні стає реальністю. Операції стали в рази успішнішими, терапія в десятки разів ефективнішою.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Григоренко, Є. В., Н. О. Єльчева, and Ольга Іванівна Маслак. "Інноваціїї в маркетинговій діяльності." Thesis, НТУ "ХПІ", 2016. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/26442.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Корчинський, А. О., and М. П. Денисенко. "Інновації: сутність та класифікація." Thesis, КНУТД, 2016. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/2167.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Мороз, І. О., and О. І. Хоменко. "Товарні інновації промислових підприємств." Thesis, КНУТД, 2016. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/2548.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Тeслeнко, Л. A. "Інновації в банківській сфері." Thesis, Сумський державний університет, 2016. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/49435.

Full text
Abstract:
Основна маса запитів клієнтів спрямована на безперервність роботи систем, що змушує банки фокусуватися на засобах управління не залежно від місцезнаходження і часу доби, загальнодоступності, множинності каналів доступу та інтерактивності обслуговування, проведення операцій у режимі реального часу і мінімізації ручної обробки операцій. Тож постійне розширення банківських продуктів та послуг, введення інновацій необхідне для забезпечення ефективності роботи в банківській сфері, позитивного фінансового результату та втримання конкурентних переваг.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Books on the topic "Інноваціії"

1

Хачатурян, Х. В. Інновації в державному управлінні. Київ: НАДУ, 2005.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Вергунов, В. А. Організація трансферу інновацій у сільськогосподарських бібліотеках України. Київ: ННЦ "ІАЕ", 2010.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Балабанова, Н. В. Суспільство знань та інновацій: шлях до майбутнього України. Київ: Арістей, 2005.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Світоглядно-методологічні інновації в західноєвропейській філософії. Київ: Український центр духовної культури, 2001.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Інтегровані соціальні служби: теорія, практика, інновації. Київ: Фенікс, 2007.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Освітні інновації у вищих навчальних закладах України. Київ: Стилос, 2003.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Kyrychenko, Оleksandr A., Оleksandra S. Tuntula, and Yuriy D. Tkach. ІННОВАЦІЇ ЮРИСПРУДЕНЦІЇ В ЗАБЕЗПЕЧЕННІ ЖУРНАЛІСТСЬКОЇ ГАЛУЗІ ПРАВА ТА МЕДІАБЕЗПЕКИ. RS Global S. z O.O., 2021. http://dx.doi.org/10.31435/rsglobal/034.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

II Міжнародна наукова конференція «НАУКОВИЙ ПРОСТІР: АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ, ДОСЯГНЕННЯ ТА ІННОВАЦІЇ». Європейська наукова платформа, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/mcnd-17.12.2021.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

III Міжнародна наукова конференція «НАУКОВИЙ ПРОСТІР: АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ, ДОСЯГНЕННЯ ТА ІННОВАЦІЇ». Європейська наукова платформа, 2022. http://dx.doi.org/10.36074/mcnd-13.05.2022.

Full text
Abstract:
Викладено матеріали учасників III Міжнародної спеціалізованої наукової конференції «Науковий простір: актуальні питання, досягнення та інновації», яка відбулася у місті Хмельницький 13 травня 2022 року.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Рабей, Настасія, ed. НАУКА, ТЕХНОЛОГІЇ, ІННОВАЦІЇ: ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ В УКРАЇНІ ТА СВІТІ - ТОМ 3. Міжнародний центр наукових досліджень, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/17.04.2020.v3.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Book chapters on the topic "Інноваціії"

1

Нікішина, О. В., С. А. Бондаренко, and О. О. Зеркіна. "СЕЛЕКТИВНИЙ ПІДХІД ДО ФОРМУВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНО-ІННОВАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ У КООРДИНАТАХ ЦІЛЕЙ СТАЛОГО РОЗВИТКУ." In Economics, management and administration in the coordinates of sustainable development. Publishing House “Baltija Publishing”, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-157-2-26.

Full text
Abstract:
Результатом дослідження є методичне забезпечення комплексної оцінки домінант ІІП на засадах сталого розвитку. Виокремлено п’ять домінант ІІП, а саме: (1) достатнє інвестиційне забезпечення раціонального природокористування національної економіки; (2) інвестиційне забезпечення наукових досліджень та інновацій за напрямом сталого розвитку; (3) відновлення, стале використання та охорона складників природно-ресурсного потенціалу національної економіки; (4) зниження екодеструктивного впливу соціально-економічної системи на стан навколишнього природного середовища; (5) підвищення екологічних аспектів якості життя населення. Кожна домінанта потребує введення відповідних їй оціночних індикаторів. Авторами розширено систему національних індикаторів сталого розвитку в межах ЦСР. У пропоновану систему індикаторів інтегровано європейські та авторські економіко-екологічні показники, орієнтовані на поглиблену оцінку інвестиційного та природно-ресурсного потенціалу у видовому і структурно-секторальному вимірах, взаємозв’язку інвестиційного та екологічного складників природокористування. На підставі результатів комплексної оцінки визначено складники домінант ІІП та завдання з найнижчим ступенем впровадження, а саме: Домінанти 1 і 2, завдання підвищення енергоефективності Домінанти 3, завдання зниження відходоємності Домінанти 4, завдання покращення стану здоров’я населення Домінанти 5. Обґрунтовано головні напрями та шляхи підвищення ступеню впровадження домінант ІІП, зокрема: (1) зростання державних видатків на НДР та інновації за напрямом «Енергетика та енергоефективність», «Раціональне природокористування», поновлення фінансування «Наук про життя» в аспекті інноваційного розвитку медицини; (2) стимулювання суб’єктів господарювання до впровадження енергозберігаючих технологій, екологічно чистих виробництв та екоінновацій шляхом зниження ставки екологічного податку; (3) створення сприятливого інституційного середовища для розширеного відтворення лісів та сталого розвитку лісового господарства; (4) стимулювання вітчизняних інвесторів до екологічно орієнтованих капіталовкладень у сфері поводження з відходами; (5) розвиток міжсекторального партнерства для впровадження домінант ІІП. Пропонується впровадження селективного підходу у формування державної інноваційно-інвестиційної політики розвитку регіонів, спираючись на ідентифіковані Домінанти, виділені згідно з координатами Цілей сталого розвитку.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Четвертак, Тетяна. "ІННОВАЦІЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ОСВІТИ: ЕЛЕКТРОННІ РЕСУРСИ ДЛЯ ВИВЧЕННЯ АНАЛІТИЧНОЇ ХІМІЇ." In Traditional medicine and pharmacology. Achievements, innovations, and alternatives, 206–13. International Science Group, 2021. http://dx.doi.org/10.46299/isg.2021.mono.med.ii-206-213.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Климчук, Марина, Тетяна Ільїна, Оксана Поляк, Євгеній Борохович, and Анна Кухарук. "КОГНІТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ В УПРАВЛІННІ ПІДПРИЄМСТВОМ: СТРАТЕГІЯ, РИЗИК-МЕНЕДЖМЕНТ, ФІНАНСОВІ ІННОВАЦІЇ." In Management, finance, economics: modern problems and ways of their solutions, 230–35. International Science Group, 2021. http://dx.doi.org/10.46299/isg.2021.mono.econ.ii-230-235.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Семенишина, Ірина. "ОСВІТНІ ІННОВАЦІЇ – ЦЕ ОСНОВНИЙ ФАКТОР ЕФЕКТИВНОСТІ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО ПРОЦЕСУ У ЗВО." In Theoretical foundations of pedagogy and education, 400–407. International Science Group, 2021. http://dx.doi.org/10.46299/isg.2021.mono.ped.iii.4.9.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Бенько, Микола, and Ганна Москалюк. "БУХГАЛТЕРСЬКА ТА УПРАВЛІНСЬКА ЗВІТНІСТЬ В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ ТА ЦИФРОВІЗАЦІЇ: ІННОВАЦІЇ ТА ПРОБЛЕМИ." In Державне управління та адміністрування, сфера обслуговування, економіка та міжнародні відносини як рушійні сили економічного зростання держав XXI століття (2nd ed.). 2nd ed. Європейська наукова платформа, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/paaaseeirdfegcc.ed-2.07.

Full text
Abstract:
Робота присвячена дослідженню теоретичних та практичних аспектів складання та подання бухгалтерської та управлінської звітності у глобалізаційних умовах та під впливом інноваційних технологій як результатів розгортання Industry 4.0. Проаналізовано стан української економіки у контексті інформаційних та глобалізаційних процесів та з’ясовано місце звітності у них. Розглянуто актуальні інноваційні технології, які доцільно використовувати при складанні, поданні та використанні бухгалтерської та управлінської звітності. Зроблено акцент на переваги від імплементації таких інноваційних технологій в управлінську та облікові системи. Досліджено інноваційні види звітності, які використовуються на міжнародному рівні. Проаналізовано причини низької активності керівників підприємств щодо впровадження інноваційних технологій та інноваційних форм звітності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Овсюк, Н. В., І. І. Афанас’єва, and В. І. Славінський. "ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ ФІНАНСОВОГО ОБЛІКУ ЗА МСФЗ ТА ОПОДАТКУВАННЯ ВІРТУАЛЬНОЇ ВАЛЮТИ В СИСТЕМІ СТАЛОГО РОЗВИТКУ НАЦІОНАЛЬНИХ ЕКОНОМІК." In Economics, management and administration in the coordinates of sustainable development. Publishing House “Baltija Publishing”, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-157-2-4.

Full text
Abstract:
Ураховуючи нову парадигму співробітництва світових країн у сфері цифрових технологій, сучасні форми цифрового співробітництва на базі використання фінансовим сектором економіки віртуальних валют повинні стати потужним каталізатором для досягнення цілей сталого розвитку. Нині у світі, а також в Україні існують такі основні проблемні питання щодо здійснення операцій із віртуальними валютами: відсутність їхнього правового статусу та методики обліку, неврегульованість бази оподаткування. Обов’язковою умовою для облікового визнання віртуальної валюти є визначення її правового статусу. Незважаючи на зростання популярності віртуальної валюти, у МСФЗ досі не затверджено спеціальних роз’яснень щодо її обліку. Ураховуючи необхідність регулювання операцій, пов’язаних із віртуальною валютою, запропоновано напрями облікового забезпечення, які можуть впливати на вартість бізнесу суб’єктів господарювання. Операції з купівлі-продажу віртуальної валюти відповідно до законодавства розцінюються як діяльність, яка має на меті отримання прибутку, а тому фактично є підприємницькою діяльністю, яка підлягає оподаткуванню. Технологічні інновації, пов’язані з віртуальними активами, відкривають багато перспективних можливостей щодо вдосконалення фінансових аспектів сталого розвитку світової економіки.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

МАТОРІНА, Наталя, Ірина РЯБІНІНА, and Борис МАТОРІН. "ЛЕКСИКО-ФРАЗЕОЛОГІЧНІ ІННОВАЦІЇ В СУЧАСНІЙ УКРАЇНСЬКІЙ МОВІ ПЕРІОДУ ПАНДЕМІЇ КОРОНАВІРУСУ COVID 19: ЛІНГВОДИДАКТИЧНИЙ АСПЕКТ." In Scientific research of the XXI century. Volume 2, 128–32. GS publishing service, 2021. http://dx.doi.org/10.51587/9781-7364-13302-2021-002-128-132.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Антипенко, Н. В., О. Ю. Жам, and О. М. Рибак. "АКТИВІЗАЦІЯ СТРАХОВОГО РИНКУ УКРАЇНИ В УМОВАХ ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ." In Economics, management and administration in the coordinates of sustainable development. Publishing House “Baltija Publishing”, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-157-2-15.

Full text
Abstract:
Оцінюючи страхове середовище, рівень його сприятливості до розвитку, важливо розуміти, що рівень концентрації страхового ринку знаходиться у тісному взаємозв’язку з процесами конкуренції та монополізації. Надмірний рівень концентрації здебільшого гальмує розвиток страхового ринку, стримує вільну конкуренцію та негативно впливає на економічний розвиток країни у цілому. Оцінивши конкурентні позиції та проблеми страхових компаній України, обґрунтовано причину створення об’єднань страховиків, а саме: неможливість самостійного вирішення окремими страховими компаніями проблем, які постійно виникають на страховому ринку, гальмують його подальший розвиток, заважають розвитку бізнесу страховиків. У дослідженні зазначено, що інноваційний складник страхового ринку є невід’ємним складником розвитку страхової галузі. Лише завдяки використанню інновацій можна досягти інтенсивного її розвитку, що передбачає використання в повному обсязі потенціалу страхового сектору, формування ефективної та збалансованої структури страхового ринку. З огляду на це, поглиблене дослідження застосування окремих інноваційних інструментів на страховому ринку є перспективним і потребує подальших наукових розвідок.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Міщенко, С. В. "Напрями селекційно-генетичних інновацій у коноплярстві, принципи їх формування та впровадження в агропромислову діяльність." In ФОРМУВАННЯ НОВОЇ ПАРАДИГМИ РОЗВИТКУ АГРОПРОМИСЛОВОГО СЕКТОРУ В XXI СТОЛІТТІ, 30–58. Liha-Pres, 2021. http://dx.doi.org/10.36059/978-966-397-240-4-2.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Новікова, Наталя, and Марія Шинкарук. "УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ПРИГОТУВАННЯ ВАФЕЛЬНИХ ТРУБОЧОК З ФРУКТОВОЮ НАЧИНКОЮ ЗА РАХУНОК ВИКОРИСТАННЯ БЕЗГЛЮТЕНОВОЇ СИРОВИНИ." In Галузеві дослідження XXI століття: аграрні науки, зоологія та ветеринарія, виробництво та технології (1st ed.). European Scientific Platform, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/hdsanzvvt.ed-1.01.

Full text
Abstract:
Кондитерські вироби - це солодка продукція, що містить значну частину цукру або цукрозамінників. Вони мають високу енергетичну цінність та легко засвоюються організмом людини. Розглянуто існуючого асортименту кондитерських виробів та розвинуті підприємства в Україні. Виявлено проблему, що необхідно реформувати економіку України впровадженням змін її структури внесенням інновацій у кожній окремій галузі, в тому числі кондитерській, розширювати асортименту виробів для хворих на целіакію. Вивчаючи вже наявні методи та методики розробки нових рецептур у галузі із виробництва борошняних кондитерських виробів, які мають позитивні кінцеві результати, можна відмітити, що є досить доцільним у класичній рецептурі провести заміну пшеничного борошна на такі види борошна, білок яких не містить глютеніну, до них можна віднести: гречане, кукурудзяне, рисове, нутове, амарантове, льняне, мигдальне, борошно сорго, топіоки тощо. Розроблено нову рецептуру приготування вафельних трубочок з фруктовою начинкою із використанням безглютенової сировини. Досліджено органолептичні показники та структурно-механічні властивості вафельного тіста, харчова цінність фруктової начинки з додавання фруктози замість цукру. Узагальнена технологічна схема. Порівняно хімічний склад контрольного зразку з дослідним. Розроблена модель якості напівфабрикатів. Зроблені висновки, що створення нових видів продукції та продовження досліджень із використанням нетрадиційних видів борошна та борошняних сумішей у технологіях приготування борошняних кондитерських виробів, а саме вафельних трубочок з фруктовою начинкою, є актуальним та сприятливим для отримання оптимістичних результатів досліджень, що надасть можливість створювати продукт високої якості з підвищеною харчовою цінністю та зниженою енергетичною цінністю, що є перспективним шляхом у впровадженні продуктів функціонального призначення у повсякденний раціон харчування населення.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Інноваціії"

1

Галуйко, Роман. "ІННОВАЦІЇ У САКРАЛЬНОМУ МИСТЕЦТВІ." In THEORETICAL AND PRACTICAL ASPECTS OF MODERN SCIENTIFIC RESEARCH. European Scientific Platform, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/logos-30.04.2021.v2.06.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Круть, Михайло. "ІННОВАЦІЇ З БІОЛОГІЧНОГО ЗАХИСТУ РОСЛИН." In THEORETICAL AND EMPIRICAL SCIENTIFIC RESEARCH: CONCEPT AND TRENDS. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/24.07.2020.v1.42.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Борзих, Олександр, and Михайло Круть. "ІННОВАЦІЇ З УДОСКОНАЛЕННЯ ХІМІЧНОГО ЗАХИСТУ РОСЛИН." In TENDANCES SCIENTIFIQUES DE LA RECHERCHE FONDAMENTALE ET APPLIQUÉE. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/30.10.2020.v1.17.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Махачашвілі, Русудан, and Анастасія Копитіна. "СЕМАНТИЧНІ ІННОВАЦІЇ У КОНЦЕПТУАЛЬНОМУ ПОЛІ «ESPACE»." In DÉBATS SCIENTIFIQUES ET ORIENTATIONS PROSPECTIVES DU DÉVELOPPEMENT SCIENTIFIQUE. European Scientific Platform, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/logos-05.02.2021.v4.15.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Круть, Михайло. "ІННОВАЦІЇ З ПРОГНОЗУВАННЯ ФІТОСАНІТАРНОГО СТАНУ АГРОЦЕНОЗІВ." In RICERCHE SCIENTIFICHE E METODI DELLA LORO REALIZZAZIONE: ESPERIENZA MONDIALE E REALTÀ DOMESTICHE. European Scientific Platform, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/logos-14.05.2021.v1.28.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Семигіна, Тетяна. "ПРИСВОЄННЯ ПРОФЕСІЙНИХ КВАЛІФІКАЦІЙ: ІННОВАЦІЇ ТА ВИКЛИКИ." In THEORETICAL AND EMPIRICAL SCIENTIFIC RESEARCH: CONCEPT AND TRENDS. European Scientific Platform, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/logos-10.12.2021.v1.28.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Дорощук, С. М., О. С. Гайдай, and Н. М. Маліновська. "Цифрова медицина – інновація майбутнього." In MEDICINE AND HEALTH CARE IN MODERN SOCIETY: TOPICAL ISSUES AND CURRENT ASPECTS. Baltija Publishing, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-038-4-43.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Ткачова, Наталія, Олена Казанська, and Ольга Шевцова. "ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ: ІННОВАЦІЇ НА РИНКУ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ." In PUBLIC COMMUNICATION IN SCIENCE: PHILOSOPHICAL, CULTURAL, POLITICAL, ECONOMIC AND IT CONTEXT. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/15.05.2020.v4.15.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Петрушка, Тетяна, Ярина Юхман, and Катерина Петрушка. "РЕСУРСОЗБЕРІГАЮЧІ ТЕХНОЛОГІЧНІ ІННОВАЦІЇ ЯК ЧИННИК КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ." In MODALITĂȚI CONCEPTUALE DE DEZVOLTARE A ȘTIINȚEI MODERNE. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/20.11.2020.v1.19.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Зиміна, Світлана. "ІННОВАЦІЇ В ЗАКЛАДАХ ВИЩОЇ ОСВІТИ: СУЧАСНІ ВИКЛИКИ." In PARADIGMATIC VIEW ON THE CONCEPT OF WORLD SCIENCE. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/21.08.2020.v2.16.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Інноваціії"

1

Комаров, Володимир Олексійови. Традиції та інновації в сучасній історичній освіті. КДПУ, 2003. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/4852.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Волощук, І. А. Формування мотиваційної спрямованості молодого вчителя до впровадження інновації. КДПУ, 2006. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/3325.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Лаврентьєва, Олена Олександрівна, and Тетяна Михайлівна Мішеніна. Професійна педагогіка і андрагогіка: актуальні питання, досягнення та інновації. КДПУ, 2017. http://dx.doi.org/10.31812/0564/1437.

Full text
Abstract:
До збірника увійшли матеріали Міжнародної науково-практичної конференції. Основна тематика представлених доповідей відповідає напрямам роботи конференції: висвітлено напрями і шляхи модернізації змісту професійної освіти відповідно до сучасних загальноєвропейських тенденцій і вимог соціально зорієнтованої економіки; окреслено сучасні парадигми освіти дорослих; розкрито проблеми професійно-технічної освіти та підготовки робітничих кадрів; схарактеризовано інноваційні технології в забезпеченні якості освітнього процесу. Для науковців, аспірантів та студентів ВНЗ, які вивчають сучасні проблеми професійної педагогіки і освіти дорослих. Автори опублікованих матеріалів несуть повну відповідальність за достовірність наведених фактів, цитат, статистичних даних, власних імен та інших відомостей.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Ковшар, О. В., and К. Є. Суятинової, eds. Дошкільна освіта: проблеми, пошуки, інновації: збірник наукових і навчально-методичних праць. КДПУ, May 2022. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/6093.

Full text
Abstract:
У збірнику представлено наукові і навчально-методичні статті викладачів КДПУ та педагогів закладів дошкільної освіти м. Кривого Рогу з актуальних питань дошкільної освіти; представлені результати наукових досліджень з проблем виховання та розвитку дітей дошкільного віку. Матеріали розраховано на викладачів закладів вищої освіти, керівників і педагогів закладів дошкільної освіти, здобувачів освіти, які навчаються за спеціальністю «Дошкільна освіта», «Спеціальна освіта».
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Любар, Олександр Опанасович. Українська педагогічна культура як інновація в сучасній школі. Кривий Ріг, 2003. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/5345.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Волощук, І. А. Мотивація творчості молодого вчителя як основа його готовності до інноваційної педагогічної діяльності. Херсонський національний технічний університет, 2011. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/3358.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Волощук, І. А. Діяльнісний компонент в структурі готовності молодого вчителя до інноваційної діяльності в системі методичної роботи школи. КДПУ, 2008. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/3328.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Драшко, Олена Миколаївна. Підготовка майбутніх учителів освітньої галузі «Технологія» до інноваційної педагогічної діяльності. КДПУ, 2017. http://dx.doi.org/10.31812/0564/1577.

Full text
Abstract:
У статті автор розкриває передумови для наукового вирішення досліджуваної нами проблеми з підготовки майбутніх учителів освітньої галузі «Технологія» до інноваційної педагогічної діяльності. Акцентує увагу на сутності педагогічних інновацій, інноваційної педагогічної діяльності, готовності вчителя до інноваційної діяльності. У статті пропонується система формування готовності майбутніх учителів освітньої галузі «Технологія» до інноваційної педагогічної діяльності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Лебедюк, О. О. Науково-методична діяльність бібліотеки вищого навчального закладу: пріоритетні напрямки та інновації (з досвіду роботи науково-методичного відділу бібліотеки КПІ ДВНЗ «Криворізький національний університет»). Львівский національний університет імені І. Франка, 2014. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/6082.

Full text
Abstract:
Розглянуто питання науково-методичного забезпечення бібліотеки вищого навчального закладу, функції та значення науково-методичної діяльності; поінформовано про досвід роботи науково-методичного відділу бібліотеки Криворізького педагогічного інституту ДВНЗ “Криворізький національний університет”
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Лов'янова, І. В. Інноваційні процеси в освіті: психолого-педагогічний аспект. [б. в.], 2010. http://dx.doi.org/10.31812/0564/2294.

Full text
Abstract:
У даній статті охарактеризовано розгортання інноваційного процесу в освіті, встановлено зв’язки, що існують між інноваціями і парадигмами в освіті. На прикладі інновацій, які належать до інформаційно-комп'ютєрної парадигми автором більш детально розглянуто психолого-педагогічні аспекти інноваційних процесів в освіті. Виділено ряд проблем, пов’язаних із впровадженням нових інформаційних технологій навчання, які умовно поділено на групи: організаційні, дидактичні та психологічні. Запропоновано шляхи подолання дидактичних та психологічних проблем.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography