Academic literature on the topic 'Інвестиційна спроможність'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Інвестиційна спроможність.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Інвестиційна спроможність"

1

Бритова, Г. В. "Інвестиційна спроможність регіонів України в контексті розкриття внутрішнього потенціалу розвитку." Право та державне управління, no. 1 (22) (2016): 88–93.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Петренко, Л. М. "Спроможність територіальних громад фінансово забезпечити інвестиційний розвиток регіону." Науковий вісник Льотної академії. Серія: Економіка, менеджмент та право, вип. 2 (2020): 91–98.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Petrenko, Larysa. "The ability of territorial communities to financially provide investment development of the region." Scientific Bulletin of Flight Academy. Section: Economics, Management and Law 2 (2020): 91–98. http://dx.doi.org/10.33251/2707-8620-2020-2-91-98.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Korbecjkyj , M. "ОРГАНІЗАЦІЙНА СТРУКТУРА ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ ДЕРЖАВНО-ПРИВАТНОГО ПАРТНЕРСТВА В УКРАЇНІ У СФЕРІ ЖИТЛОВОГО БУДІВНИЦТВА: ПРОБЛЕМИ І ПЕРСПЕКТИВИ." Theory and Practice of Public Administration 1, no. 68 (February 28, 2020): 68–74. http://dx.doi.org/10.34213/tp.20.01.09.

Full text
Abstract:
Розглянуто сучасний стан побудови організаційної структури управління розвитком державно-приватного партнерства в Україні, у т. ч. в галузі житлового будівництва. Оцінюється інституційна спроможність Департаменту залучення інвестицій Міністерства економічного розвитку, торгівлі і сільського господарства України, що забезпечує формування та реалізацію державної політики у сфері державно-приватного партнерства, аналізується наявний стан консолідації та координації складників його інституційної інфраструктури.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Буга, Г. С. "РЕЄСТРАЦІЯ ТА ЛІЦЕНЗУВАННЯ ЯК МЕТОДИ АДМІНІСТРАТИВНО-ПРАВОВОГО РЕГУЛЮВАННЯ ДІЯЛЬНОСТІ НЕБАНКІВСЬКИХ ФІНАНСОВИХ УСТАНОВ." Знання європейського права, no. 6 (February 6, 2022): 44–49. http://dx.doi.org/10.32837/chern.v0i6.297.

Full text
Abstract:
У статті досліджено нормативно-правові акти, які регулюють реєстрацію та ліцензування небанківських фінансових установ. Встановлено, що державна реєстрація таких фінансових установ здійснюється у два етапи: шляхом внесення відповідних записів до Єдиного державного реєстру відбувається реєстрація небанківської фінансовоїустанови як юридичної особи, що засвідчує її можливість бути учасником цивільних правовідносин; за другий етап реєстрації відповідає Національний банк України, а стосовно професійних учасників фондового ринку, інститутів спільного інвестування в частині їхньої діяльності на фондовому ринку – Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку, яка формує і веде Державний реєстр учасників ринків капіталу та організованих товарних ринків. Наголошено на неефективності такої системи й запропонована спрощена система державної реєстрації. Доведено, що державна реєстрація знаходиться у тісному зв’язку з таким методом адміністративно-правового регулювання діяльності, як ліцензування. Державне регулювання ринків фінансових послуг здійснюється, крім ведення державних реєстрів фінансових установ, ліцензуванням діяльності з надання фінансових послуг Зазначено, що небанківська фінансова установа (НФУ) – це юридична особа, яка не є банком та відповідно до законодавства України надає одну чи кілька фінансових послуг на ринках страхування, кредитної кооперації, накопичувального пенсійного забезпечення, залучення інвестицій від суб’єктів господарювання та населення. Доводиться, що в Україні сьогодні існує множинна система наглядових органів у фінансовому секторі, структурована за видами фінансових установ –НБУ, НКЦПФР та Антимонопольний комітет, які суттєво різняться між собою як за статусом, рівнем незалежності, так і за інституційною спроможністю, правилами і процедурами, що застосовуються в процесі їхньої діяльності. Якщо НБУ достатньо забезпечений ресурсами для здійснення державного регулювання небанківської фінансової діяльності, то інституційна спроможність інших не відповідає викликам, що існують на піднаглядних їм ринках.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Клепанчук, О. Ю. "Інституційні реформи фінансового ринку України." Scientific Bulletin of UNFU 31, no. 2 (April 29, 2021): 63–67. http://dx.doi.org/10.36930/40310210.

Full text
Abstract:
Проаналізовано можливості конкурентного зростання внутрішнього фінансового ринку, зокрема його властивості формувати фінансову систему держави, зменшувати ризикованість інвестицій, створювати прозорий інформаційний супровід. Відзначено, що завдання фінансового ринку полягають у мобілізації та перерозподілі фінансових ресурсів з подальшим їх перетворенням у фінансові активи. Виявлено системні проблеми фінансового ринку, зокрема значну частку проблемних кредитів у банківській системі, недостатність власного та регулятивного капіталу банків, відсутність первинних публічних розміщень акцій українських компаній на місцевих і закордонних біржах, недосконалість українського фондового ринку. Визначено, що необхідність інституційного регулювання зумовлюється забезпеченням загальнонаціональних пріоритетів соціально-економічного розвитку та взаємовпливом інтересів учасників ринку. Окреслено стратегічні пріоритети реформування ринку, а саме розбудову конкурентоспроможного ринкового середовища відповідно до стандартів Європейського Союзу. Виявлено стратегічні цілі реформування: стабільність фінансового сектору, інституційна спроможність регуляторів, захист прав споживачів та інвесторів. Виявлено позитивні наслідки реформування для споживачів ринку: зростання коштів бізнесу, приріст вкладів фізичних осіб, страхових платежів, операцій чинникингу, договорів лізингу, споживчого кредитування внаслідок пом'якшення монетарної політики і зниження облікової ставки. Причиною вразливості фінансового ринку визначено функціональні прогалини податкової системи України, якими зумовлюється недовиконання планових надходжень до бюджету, використання схем мінімізації податкових зобов'язань та ухилення від податків. Виявлено, що інноваційні підходи до державного нагляду банківських установ дали змогу посилити вимоги до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, запровадити систему оцінювання банків за європейською методологією і ризик-орієнтований підхід до банківського нагляду. Реформування потребують процедури використання електронних платіжних засобів, розвиток інфраструктури ринку, запровадження інноваційних технологій, поширення віртуальних каналів обслуговування, персоніфікація фінансових послуг, розвиток відкритого банкінгу, співробітництво з FinTech-компаніями, розвиток фінансової грамотності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Zastrozhnikova I. V. "Фінансування розвитку освітньої сфери України як механізм її державного регулювання." State Formation, no. 2 (December 17, 2020). http://dx.doi.org/10.34213/db.20.02.13.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто основні види освіти, закріплені у Законі України «Про освіту», та основні проблемні аспекти фінансування освітньої галузі країни в сучасних умовах. Проаналізовано фінансування освітньої сфери за роками за 10 років, яке є нерівномірним. Наголошено на необхідності збільшення заробітної плати вчителям та знеціненні їх праці в порівнянні з іншими країнами Європи. Вказано на недостатню спроможність української системи освіти надавати якісні сучасні освітні послуги та, у зв’язку з цим, на необхідність залучення іноземних інвестицій та грантових коштів для розбудови української освіти.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Інвестиційна спроможність"

1

Полозова, Т. В. "Сутність поняття "інноваційно-інвестиційна спроможність підприємства"." Thesis, Видавничий дім "Гельветика", 2014. http://openarchive.nure.ua/handle/document/7056.

Full text
Abstract:
Результати проведених досліджень дозволили предметно розглянути, узагальнити та доповнити понятійно-категоріальний апарат теорії інноваційного інвестування через тлумачення дефініції поняття: "інноваційно-інвестиційна спроможність підприємства". Практична значущість отриманих результатів полягає у більш обґрунтованому застосуванні відповідних механізмів, методичного інструментарію для управління інноваційно-інвестиційною спроможністю підприємства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Полозова, Т. В. "Декомпозиція інноваційно-інвестиційної спроможності підприємства." Thesis, Аналітичний центр «Нова Економіка», 2014. http://openarchive.nure.ua/handle/document/7058.

Full text
Abstract:
Метою дослідження є декомпозиція інноваційно-інвестиційної спроможності підприємства та введення в науковий понятійний обіг понять: «інноваційно- інвестиційна спроможність підприємства» (І-ІСП), «інноваційність», «інвестоспроможність».
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Полозова, Т. В. "Конкурентна діагностика інноваційно-інвестиційної спроможності підприємства." Thesis, Східноукраїнський інститут економіки та управління, 2014. http://openarchive.nure.ua/handle/document/7067.

Full text
Abstract:
У результаті проведених досліджень можна сформувати висновки та вимоги до методологічного забезпечення конкурентної діагностики І-ІСП: запропонований до практичного використання підхід базується на математичному апараті теорії розпізнавання образів; для порівнянності даних необхідно обрати підприємства, які працюють в одній галузі; система показників І-ІСП формується так, щоб уникнути дублювання інформації різними показниками; обов'язкова наявність в ознаковому діагностичному просторі відносних показників; діагностика інноваційно-інвестиційної конкурентоспроможності підприємства (І-ІКП) має багатоконтурний ареал; ознаковий простір має містити, на відміну від запропонованих раніше, інтегральні показники, які відображають кілька аспектів інноваційно-інвестиційної спроможності підприємства; кількість інтегральних показників ознакового простору не може перевищувати трьох з погляду ймовірності помилки багатомірного розпізнавання; вхідна інформація для розрахунку інтегральних показників ознакового простору має бути доступна не тільки по підприємству, що діагностується, але й по підприємствах, які формують класи розпізнавання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Полозова, Т. В. "Оцінка інноваційно-інвестиційної конкурентоспроможності підприємства." Thesis, ГО "Львівська економічна фундація", 2014. http://openarchive.nure.ua/handle/document/7069.

Full text
Abstract:
Запропонований у даному дослідженні підхід до оцінки інноваційно-інвестиційної конкурентоспроможності підприємства передбачає використання інтегральних показників, при цьому особливим завданням є розробка рекомендацій з формування ознакового простору (p) для проведення оцінки. Запропонований показник інноваційно-інвестиційної конкурентоспроможності підприємства дозволить позиціонувати інноваційно-інвестиційну спроможність підприємства у конкурентному просторі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Полозова, Т. В. "Методика оцінки інноваційно-інвестиційних можливостей підприємства." Thesis, Громадська організація «Київський економічний науковий центр», 2015. http://openarchive.nure.ua/handle/document/7083.

Full text
Abstract:
Запропоновані показники мають самостійне значення в процесі діагностики інноваційно-інвестиційної спроможності підприємства, можуть служити результатом оцінки окремих компетенцій підприємства в інноваційно-інвестиційній сфері.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Полозова, Т. В. "Теоретичне забезпечення діагностики інноваційно-інвестиційної спроможності підприємства." Thesis, Видавничий дім "Гельветика", 2014. http://openarchive.nure.ua/handle/document/7066.

Full text
Abstract:
Істотною перевагою та вагомою відмінністю запропонованої моделі є використання як інформаційної бази проведення діагностики виключно даних статистичної та бухгалтерської звітності. Це забезпечує доступність інформації, її об’єктивність, прозорий характер процесу вибору та формування системи показників для діагностики.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Полозова, Т. В. "Діагностичний простір інноваційно-інвестиційної конкурентоспроможності підприємства." Thesis, Наукова економічна організація «Перспектива», 2014. http://openarchive.nure.ua/handle/document/7068.

Full text
Abstract:
Підхід, що пропонується у даному дослідженні до практичного використання, базується на математичному апараті теорії розпізнавання образів із застосуванням статистичного методу як найбільш зручного з погляду вірогідності розпізнавання. Запропонований підхід відрізняється комплексним і системним характером. Комплексний характер полягає у використанні багатоконтурного ареалу діагностики, що відрізняє даний підхід від запропонованих раніше.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Полозова, Т. В. "Фінансова експрес-діагностика інноваційно-інвестиційних проектів." Thesis, Львівська економічна фундація, 2014. http://openarchive.nure.ua/handle/document/7060.

Full text
Abstract:
Запропонований підхід до фінансової експрес-діагностики інноваційно- інвестиційних проектів передбачає використання мінімально необхідної та достатньої кількості показників, які мають бути враховані на стадії попередньої експертизи. Це дозволяє швидко обрати проект з кількох альтернатив для більш детальної, поглибленої фінансової діагностики.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Полозова, Т. В. "Інформаційно-методичне забезпечення оцінки гнучкості інноваційно-інвестиційної спроможності підприємства." Thesis, Видавничий дім " Гельветика", 2014. http://openarchive.nure.ua/handle/document/7062.

Full text
Abstract:
Запропонований показник може бути використаний як кількісний індикатор гнучкості інноваційно-інвестиційної спроможності підприємства у часі та просторі. Збільшення значення даного показника у динаміці буде характеризувати позитивну тенденцію на шляху адаптації та реагування підприємства на інноваційно-інвестиційні процеси.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Полозова, Т. В. "Критерії ефективності системи інноваційно-інвестиційної спроможності підприємства." Thesis, ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника”, 2015. http://openarchive.nure.ua/handle/document/7107.

Full text
Abstract:
Мметодичний підхід дозволяє аналізувати вплив окремих чинників, що впливають на рівень інноваційно-інвестиційної спроможності підприємства, а також оцінювати можливі наслідки їх зміни в майбутньому. Практичне використання даної моделі дозволяє оцінити ефективність системи інноваційно-інвестиційної спроможності підприємства та бути основою обґрунтування рішень щодо управління поточною інноваційно-інвестиційною діяльністю підприємства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography