Academic literature on the topic 'Інвертори напруги'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Інвертори напруги.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Інвертори напруги"

1

Bordakov, M. "ДОСЛІДЖЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ РОБОТИ ІНВЕРТОРА ЦЕНТРАЛЬНОГО ТИПУ НА ПРОМИСЛОВІЙ СОНЯЧНІЙ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ." Vidnovluvana energetika, no. 3(58) (September 25, 2019): 35–41. http://dx.doi.org/10.36296/1819-8058.2019.3(58).35-41.

Full text
Abstract:
При розрахунку сонячної електростанції ефективність інверторів приймається відповідно до наданої виробником кривої ефективності. Даний розрахунок зазвичай проводиться в програмному забезпеченні PV Syst. Виробник інвертора надає спеціальний файл, в якому зібрані всі технічні характеристики інвертора. Дана стаття досліджує ефективність інвертора в реальних умовах роботи. Зі вступом в силу закону про ринок електричної енергії власники промислових СЕС мають передавати прогноз роботи СЕС. При розробці моделі прогнозування використовується ефективність роботи всіх компонентів СЕС. Якщо, в реальних умовах ефективність роботи відрізняється від заявленої виробником, то точність прогнозу зменшується. Тому, перед початком розробки моделі прогнозування роботи СЕС потрібно дослідити ефективність роботи всіх її складових. Однією з основних складових СЕС є інвертор. Ефективність його роботи залежить від таких факторів: напруги на сонячних панелях, струму з ФЕМ, напруги в мережі видачі потужності, системи охолодження та внутрішньої конструкції інвертора. В даній роботі обрана ФЕС, де всі інвертори мають однакову кількість конфігурацій сонячних панелей. При проведенні дослідження було оброблено хвилинні дані роботи кожного інвертора за період вересень 2018 р по червень 2019. За кожен день роботи було обраховано ефективність роботи інверторів. В подальшому, дані з дослідження будуть використані в прогнозуванні роботи даної ФЕС. Бібл. 10, рис. 6.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Bordakov, M. "ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ ЧАСТИНИ СИЛОВОЇ ЕЛЕКТРОНІКИ В СОНЯЧНИХ МЕРЕЖЕВИХ ІНВЕРТОРАХ." Vidnovluvana energetika, no. 1(60) (March 30, 2020): 23–28. http://dx.doi.org/10.36296/1819-8058.2020.1(60).23-28.

Full text
Abstract:
При дослідженні роботи інвертора було визначено параметри, які впливають на ефективність його роботи. Одним з таких парметрів є внутрішні компоненти інвертора від яких залежить ефективність його роботи. Основним силовим компонентом є Power Stack (силовий модуль). Основним компонентом силового модуля є IGBT (біполярний транзистор з ізольованим затвором). Даний тип транзисторів поєднує в собі характеристики двох напівпровідникових пристроїв: Біполярного транзистора (утворює силовий канал). Польового транзистора (утворює канал управління). При розрахунку ефективності роботи інвертора потрібно розуміти як працює його силова частина і як силова частина перетворює постійний струм у змінний. Робота силових транзисторів керується драйвером, який пристрій керує частотою відкриття і закриття транзисторів та вихідними характеристиками напруги інвертора. Для регулювання роботи інвертора драйвер отримує сигнал та відправляє команду на сам силовий модуль. Таким чином відбувається регулювання вихідних параметрів інвертора. Для регулювання вихідної потужності інвертором також застосовується алгоритм зменшення вхідної потужності. Це досягається шляхом переходу робочої точки поля ФЕМ з точки МРРТ до робочої точки, ближчої до режиму холостого ходу сонячної панелі. Регулювання рівня реактивної потужності також відбувається за рахунок роботи силового модуля. Для роботи інвертора, його силовий модуль повинен мати якісне охолодження. Охолодження має забезпечити відвід тепла від силового модуля, що в свою чергу попередить руйнування транзистора. В сучасних інверторах використовується активна і пасивна система охолодження. Зазвичай інвертори з пасивним охолодженням мають потужність до 100 кВт. Також у деяких виробніків є тестові моделі інверторів з водяним охолодженням. Потужність даних інверторів очікується більшою ніж 2500 кВт. Бібл. 10, рис. 5.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Плахтій, Олександр Андрійович, Володимир Павлович Нерубацький, Дмитро Андрійович Шелест, and Владислав Романович Цибульник. "Дослідження впливу скін-ефекту на втрати потужності в системах тягового електропостачання постійного струму." Інформаційно-керуючі системи на залізничному транспорті 26, no. 4 (December 14, 2021): 3–14. http://dx.doi.org/10.18664/ikszt.v26i4.247224.

Full text
Abstract:
Наведено дослідження гармонічного складу тягових струмів у залізничній системі електропостачання постійного струму. В дослідженні враховано вплив вищих гармонік, зумовлених несиметрією живильної напруги, гармонік трифазних випрямлячів тягових підстанцій, роботу пасивного гібридного фільтра тягової підстанції, а також вплив вищих гармонік, зумовлених імпульсним споживанням струмів тягових автономних інверторів напруги електрорухомого складу з асинхронним тяговим електроприводом. На прикладі фільтра тягової підстанції ЕЧ-20 регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» показано, що неканонічні гармоніки, зумовлені несиметрією живильної напруги, не придушуються існуючими режекторними ланками фільтра. Вплив вищих гармонік електрорухомого складу досліджено на прикладі роботи асинхронного тягового електропривода з вхідним LC-фільтром та автономним інвертором напруги електричного рухомого складу. Дослідження роботи автономного інвертора напруги електрорухомого складу виконано для режимів синусоїдальної широтно-імпульсної модуляції і просторово-векторної широтно-імпульсної модуляції. Показано, що застосування просторово-векторної широтно-імпульсної модуляції дає змогу покращити гармонічний склад тягових струмів і знизити їх коефіцієнт гармонічних спотворень. Визначення гармонічного складу та перехідних процесів виконано шляхом комп’ютерного моделювання в програмі Mаtlаb/Sіmulіnk. На підставі визначеного гармонічного складу в контактній мережі наведено дослідження впливу скін-ефекту на розподіл щільності струму в перерізі контактного проводу системи залізничного електропостачання постійного струму. Дане дослідження було виконано також шляхом комп’ютерного моделювання в програмі Аnsys Maxwell. Як результат, скін-ефект викликає збільшення еквівалентного активного опору провідника, що зумовлює збільшення додаткових втрат потужності в контактному проводі систем залізничного електропостачання, викликаних вищими гармоніками тягових підстанцій та вищими гармоніками електрорухомого складу
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Denisov, Y. "ВПЛИВ ПУЛЬСАЦІЙ НА ПОСТІЙНУ ІНТЕГРУВАННЯ РЕГУЛЯТОРА КОНТУРА СТРУМУ В СИСТЕМІ ЕЛЕКТРОПРИВОДУ КВАДРОКОПТЕРА." Наукові праці Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки, no. 2 (December 23, 2019): 62–67. http://dx.doi.org/10.37701/dndivsovt.2.2019.09.

Full text
Abstract:
Виконано аналіз рівня пульсацій напруги на вході системи управління квазірезонансним імпульсним перетворювачем що перемикається при нульовому струмі (КРІП-ПНС). Він регулює напругу на вході автономного інвертора напруги (АІН) в системі електроприводу безпілотного літального апарату (БпЛА). Отримано співвідношення між постійною інтегрування регулятора контура струму та нескомпенсованою постійною, при якому пульсації на вході системи управління КРІП-ПНС мінімальні. З умові налагодження регулятора контура струму на процес кінцевой тривалості встановлено оптимальне значення цього співвідношення.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Бєлоха, Г. С. "Перетворювач частоти в системі генерування енергії вітроенергетичних установок." ВІСНИК СХІДНОУКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ імені Володимира Даля, no. 7 (263) (December 10, 2020): 35–39. http://dx.doi.org/10.33216/1998-7927-2020-263-7-35-39.

Full text
Abstract:
В останній час системи перетворення енергії вітру збільшують своє проникнення в електричні мережі в майже усі країни світу. Інтеграція енергії вітру в енергетичні системи спричиняє проблему з точки зору якості електроенергії. У статті розглянуто електричну систему у складі вітрогенераторних установок зі змінною швидкістю обертання ротора, щоб отримати максимальну потужність із вітру. Показано основні задачі керування вітрогенераторних установок то зони роботи вітряків. Приведено огляд перетворювачів частоти. Запропоновано перетворювач частоти (AC-DC-AC) з ланкою постійного струму. До його складу входять вхідний AC/DC перетворювач, система управління якого та регулятор швидкості генератора забезпечують оптимальну передачу енергії від вітрогенератора, і вихідний DC/AC перетворювача, виконаного на базі активного випрямляча. Між вхідним інвертором і активним випрямлячем знаходиться ланка постійної напруги (конденсатор). Система керування такого перетворювача релейна. Таке керування забезпечує з релейним керування, дозволяє забезпечити практично миттєву реакцію на відхилення від завдання. Точність відтворення (відстеження) сигналу завдання буде визначатися шириною петлі гістерезису релейних регуляторів. Таким чином забезпечується електромагнітна сумісність з мережею живлення. Представлено математичний опис електромагнітних процесів в активному випрямлячі та інверторі, які входять до складу перетворювача. За допомогою цифрового моделювання в програмі Matlab проведено дослідження режимів роботи (змінення напруги генератора, частоти струму генератора) та виконан аналіз струмів на вміст гармонік. Гармонійний аналіз показав, що запропонований перетворювач забезпечує хорошу якість споживаної енергії THD істотно менше 5% що задовольняє міжнародним стандартам на якість електроенергії.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Bodnar, G. J., O. V. Shapovalov, J. I. Fedyshyn, and T. V. Hembara. "МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ В ЕЛЕКТРОПРИВОДІ ВОДЯНОГО НАСОСА З АКУМУЛЯТОРНИМИ БАТАРЕЯМИ." Scientific Messenger of LNU of Veterinary Medicine and Biotechnologies 18, no. 2 (September 9, 2016): 11–20. http://dx.doi.org/10.15421/nvlvet6803.

Full text
Abstract:
Розглядається схема електроживлення електроприводу водяного насоса підвищувача тиску води системи внутрішнього протипожежного водопроводу від резервного джерела з акумуляторними батареями і автономними інверторами напруги, її математична модель та результати моделювання електромагнітних і електромеханічних процесів в двигуні під час пуску і роботи насоса у випадку відсутності основного електроживлення від мережі, що забезпечує використання внутрішнього протипожежного водопроводу при надзвичайних ситуаціях протягом розрахункового часу. Така резервна система може використовуватись також для підтримки неперервності технологічних процесів. Загальна математична модель електроприводу формувалась з математичних моделей окремих елементів схеми, які представлені багатополюсниками, а процеси в них описуються замкненою системою рівнянь, – диференційних, алгебраїчних та логічних. Розрахункову схему моделі електроприводу сформовано шляхом з’єднання між собою зовнішніх віток окремих елементів-багатополюсників, а саме: джерела живлення з акумуляторною батареєю, інверторів напруги(катодні та анодні вентильні групи), трансформаторів та асинхронного двигуна. Спосіб з’єднання між собою зовнішніх віток багатополюсників математично описується матрицями з’єднань, які складаються для кожного елемента за принципом: кількість рядків матриці рівна кількості незалежних вузлів схеми, а кількість стовпців рівна кількості зовнішніх віток елемента. Обчислення реалізовано мовою FORTRAN. Загальні підпрограми призначені для виконання математичних операцій над матрицями; чисельного інтегрування систем диференційних рівнянь методом Рунге-Кутта 2-го порядку; розв’язування систем алгебраїчних рівнянь методом Гауса; визначення моментів природного закривання вентилів. Отримано результати моделювання при прямому пуску асинхронного двигуна від мережі, встановлено струм статора; кутову швидкість обертання ротора та електромагнітний момент і момент навантаження. Результати обчислень підтверджені даними експериментальних досліджень, практично співпадають криві струму і напруги живлення асинхронного двигуна від мережі і автономного джерела з акумуляторною батареєю при пуску і роботі насоса, форма вихідної напруги джерела і тиску насоса, впродовж тривалої роботи електроприводу насоса.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

ПЛАХТІЙ, О. A., В. П. НЕРУБАЦЬКИЙ, Д. А. ГОРДІЄНКО, and В. Р. ЦИБУЛЬНИК. "Аналіз енергоефективності трирівневих автономних інверторів напруги в режимі перемодуляції." Інформаційно-керуючі системи на залізничному транспорті, no. 4 (September 26, 2019): 3–12. http://dx.doi.org/10.18664/ikszt.v0i4.177089.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

НЕРУБАЦЬКИЙ, В. П., О. А. ПЛАХТІЙ, Н. П. КАРПЕНКО, Д. А. ГОРДІЄНКО, and В. Р. ЦИБУЛЬНИК. "Аналіз енергетичних процесів у семирівневому автономному інверторі напруги при різних алгоритмах модуляції." Інформаційно-керуючі системи на залізничному транспорті 24, no. 5 (October 29, 2019): 8–18. http://dx.doi.org/10.18664/ikszt.v24i5.181286.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Vasylets, S. V., K. S. Vasylets, and I. S. Prytula. "Improving the mathematical model of a three-phase autonomous voltage inverter." Scientific papers of Donetsk National Technical University”. Series: “Computer engineering and automation” 32, no. 1 (2019): 6–16. http://dx.doi.org/10.31474/2075-4272-2019-1-32-6-16.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Volkov, I. V., V. V. Golubev, and V. I. Zozulev. "PRINCIPLES OF IMPROVEMENT OF MULTILEVEL AUTONOMOUS VOLTAGE INVERTERS." Praci Institutu elektrodinamiki Nacionalanoi akademii nauk Ukraini 2021, no. 60 (December 10, 2021): 58–64. http://dx.doi.org/10.15407/publishing2021.60.058.

Full text
Abstract:
The article considers the properties of the most commonly used two-and multilevel inverter topologies used in systems for converting electricity from several primary power sources into the required high-quality output voltage for low-voltage networks and high-voltage consumers. However, a common disadvantage of most known multilevel converters is the increasing complexity of power structures, an increase in the number of primary power sources, power elements, and the cost of devices as the number of their voltage levels increases. Two schemes of alternative three-level autonomous voltage inverters with a high-frequency autotransformer with a midpoint and an example of constructing their digital control system are proposed. The analysis of their work on PSpice models in the OrCAD design system is carried out. The possibility of obtaining six voltage sublevels with fewer power elements and increased output voltage quality is shown, compared to the corresponding cascade multilevel inverters. The advantages and applications of autotransformer bridge voltage inverters in terms of energy and functionality compared to well-known multilevel inverters are presented. Ref. 8, fig. 7.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Інвертори напруги"

1

Федін, Ігор Сергійович. "Багаторівневі інвертори в системах електроживлення з альтернативними джерелами." Master's thesis, Київ, 2019. https://ela.kpi.ua/handle/123456789/28030.

Full text
Abstract:
Популяризація та широке розповсюдження альтернативних джерел енергії призвело до зростання попиту на сучасні енергоефективні перетворювачі електричної енергії, що, в свою чергу, обумовлює необхідність розробки нових топологій конверторів для перетворення сталої напруги альтернативних джерел енергії у змінну напругу мережі, здатних забезпечити високу якість вихідної напруги та максимальне використання енергії джерела. Задачею дослідження є визначення топології інвертора здатної в повній мірі задовольняти означеним вимогам, а також забезпечувати неперервну роботу системи електроживлення. В результаті дослідження, класифікації та аналізу функціонування топологій інверторів, що використовуються у системах електроживлення з ВДЕ було визначено переважність застосування каскадного БРІ з використанням квазі-z-інверторів з у якості складових модулів. З метою підтвердження аналітичних досліджень проведено симуляцію роботи обраної топології та топологій з імпедансними ланцюгами у вхідному колі, та їх порівняння за параметром КНС вихідної напруги, за результатами якого обрана топологія показала найвищий результат. Додатково проведено аналіз методів покращення якості вихідної напруги інвертора, що визначив переважність застосування комбінації пасивного LC-фільтру та методу синтезу форми вихідної напруги модулів каскадного БРІ методом формування вихідної напруги шляхом визначення спектра бажаної форми вихідної напруги за допомогою ОБ-перетворення як методу що дає можливість додаткового зменшення КНС вихідної напруги без підвищення масогабаритних параметрів конвертора.
Popularization and widespread usage of alternative energy sources has led to an increase in demand for modern energy-efficient power converters, which, in turn, caused development of new converter topologies for conversion of dc voltage from alternative sources into an alternating voltage of the network that at the same time can provide high quality output voltage and maximum energy source utilization. The task of the research is to determine the inverter topology that is capable to satisfy named requirements, as well as to establish continuous operation of the power supply system. As a result of the study, classification and analysis of the functioning principles of inverters that are widely used in power supply systems that includes renewable energy sources, the supremacy of cascaded quasi-z-MLI was determined. In order to confirm the analytical studies, a simulation of the operation of selected topology, Z- and QZ- topologies was performed. Also a comparison of the topolgies by the parameter of THD of the output voltage was made, according to the results of which selected multilevel topology showed the best result. Additionally, an analysis of methods for improving the quality of the output voltage was made, which determined the advantages of using a combination of a passive LC filter and a method for synthesizing the output voltage of a cascaded MLI module by generation of its output voltage thru determination of spectrum of the total output voltage by using of OB-conversion as a method that provides additional reduce of THD without increasing the weight and dimensions of the converter.
Популяризация и широкое распространение альтернативных источников электроэнергии привело к росту спроса на современные энергоэффективные преобразователи электроэнергии, что, в свою очередь, обусловливает необходимость разработки новых топологий конверторов для преобразования постоянного напряжения альтернативных источников в переменное напряжение сети, способных обеспечить высокое качество выходного напряжения и максимальное использование энергии источника. Задачей исследования является определение топологии инвертора способной удовлетворять приведенным требования, а также обеспечивать непрерывную работу системы электроснабжения. В результате исследования, классификации и анализа принципов функционирования топологий инверторов использующихся в системах электроснабжения с ВИЭ было определено преимущество использования каскадного МУИ с использованием квази-z-инверторов в качестве модулей. С целью подтверждения аналитических исследований проведена симуляция работы выбранной топологии и топологий с импедансными цепями во входном контуре, и их сравнение по параметру КНИ выходного напряжения, по результатам которого выбранная топология показала лучший результат. Дополнительно проведен анализ методов улучшения качества выходного напряжения, который определил преимущества использования комбинации пассивного LC-фильтра и метода синтеза выходного напряжения модулей каскадного МУИ методом формирования выходного напряжения путем определения его спектра с помощью ОБ-преобразования как метода позволяющего дополнительно уменьшить КНИ без увеличения массогабаритных параметров конвертора.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Демидов, Олександр Вікторович. "Модель для визначення електромагнітних та геометричних параметрів тягового приводу на базі синхронного двигуна зі збудженням від постійних магнітів." Thesis, НТУ "ХПІ", 2011. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/5290.

Full text
Abstract:
В статті досліджено роботу тягового електроприводу з синхронними двигунами зі збудженням від постійних магнітів для пригороднього електрорухомого складу залізниць. Звернено увагу на особливості роботи тягових перетворювачів, та методи керування ними
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Секач, В. О. "Трифазний інвертор напруги для безпілотних літальних апаратів." Thesis, Чернігів, 2021. http://ir.stu.cn.ua/123456789/25023.

Full text
Abstract:
Секач, В. О. Трифазний інвертор напруги для безпілотних літальних апаратів : випускна кваліфікаційна робота : 171 "Електроніка" / В. О. Секач ; керівник роботи О. М. Городній ; НУ "Чернігівська політехніка", кафедра електроніки, автоматики, робототехніки та мехатроніки. – Чернігів, 2021. – 57 с.
Структура роботи представлена п'ятьма розділами, висновком та списком літератури. В роботі розроблений трифазний інвертор напруги для безпілотного літального апарату з захистом від перевантажень та з дистанційним керуванням. Визначено актуальність теми, мети і завдання. У висновку зроблені висновки про виконану роботу. На даний момент у світі, широко застосовуються різні методи захисту перетворювачів, проте часто виконані на аналогових елементах, що вносять додатковий опір вихідні ланцюги перетворювача, що позначається на ККД установки, або які займають значний обсяг. Пристрої на основі розроблюваного рішення можуть мати широке застосування у галузі перетворювальної техніки. Метою роботи є розробка трифазного інвертора напруги запитування асинхронного двигуна Установка має бути здатною відстежувати поточне значення струму навантаження та самостійно приймати рішення в залежності від отриманої інформації, а також мати дистанційне керування. Обґрунтовано обрані елементи схеми. Характерною рисою даної розробки є виконання завдання відстеження та аналізу вихідного струму, з подальшим використанням отриманої інформації з метою управління та захисту перетворювача. Робота має практичну цінність. Розрахунок економічної цінності не проводився.
The structure of the work is represented by five sections, a conclusion and a list of references. The work develops a three-phase voltage inverter for unmanned aerial vehicles with overload protection and remote control. The relevance of the topic, goals and objectives is determined. In conclusion, conclusions are made about the work done. Currently in the world, various methods of protection of converters are widely used, but often performed on analog elements that provide additional resistance to the output circuits of the converter, which affects the efficiency of the installation, or which occupy a significant amount. Devices based on the developed solution can be widely used in the field of conversion technology. The purpose of the work is to develop a three-phase induction voltage inverter of an induction motor. The installation must be able to monitor the current value of the load current and make decisions independently depending on the information received, as well as have remote control. The chosen elements of the scheme are substantiated. A characteristic feature of this development is the task of tracking and analyzing the output current, with the subsequent use of the information obtained to control and protect the converter. The work has practical value. The calculation of economic value was not performed.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Наумкін, Р. В., Я. В. Гладун, and М. Є. Алфьоров. "Огляд перетворювачів напруги в системах сонячної енергетики." Thesis, ХНУРЕ, 2018. http://openarchive.nure.ua/handle/document/5610.

Full text
Abstract:
Currently, in the world increases number of people who resorting to use of alternative energy sources, in particular, solar energy increases its influence in global energy. But with the development of new technologies, new questions and problems arise. One of these problems is the problem of choosing a voltage converter accumulated by a solar cell battery in a voltage suitable for everyday life use. In this paper, consider the main types of converters currently used, their characteristics, advantanges, disadvantages and range of applications.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Демішонкова, С. А., and Я. В. Демішонков. "Методи регулювання напруги асинхронних двигунів." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2019. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/14581.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Єрмоленко, А. С., С. П. Гришко, Михайло Васильович Петровський, Михаил Васильевич Петровский, and Mykhailo Vasylovych Petrovskyi. "Експериментальний пошук точки максимальної потужності сонячної батареї для ефективної роботи трифазного інвертора напруги." Thesis, Сумський державний університет, 2017. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/65578.

Full text
Abstract:
Сонячна енергетика – це перспективна гілка альтернативної електроенергетики України. Проте, вона потребує ефективних систем управління та синхронізації сонячних батарей (СБ) з загальної енергосистемою. Існує безліч алгоритмів пошуку точки максимальної потужності (ТМП) СБ для ефективної роботи інвертора напруги і кожен з них має свої переваги та недоліки. Застосування оптимального алгоритму для заданих умов та локальна модифікація дозволили збільшити «відбір» потужності від СБ до максимально можливих значень.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Шавьолкін, О. О., and Є. Ю. Становський. "Компенсація впливу несинусоїдальності напруги мережі на показники мережевого інвертору комбінованої системи електроживлення локального об’єкту." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2019. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/14583.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Шавьолкін, О. О., and Д. О. Левченко. "Трифазний перетворювальний агрегат з фотоелектричною сонячною батареєю для комбінованих систем електроживлення." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2017. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/6745.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Азаров, О. О. "Стенд для дослідження тиристорного перетворювача постійної напруги." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2019. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/13809.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Шавьолкін, О. О., and М. І. Кравченко. "Стабілізація напруги навантаження в комбінованій системі електроживлення з поновлювальними джерелами електроенергії." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2017. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/6746.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Інвертори напруги"

1

Зубков, Іван. "АНАЛІЗ ВПЛИВУ НЕХТУВАННЯМ ВИЩИМИ ГАРМОНІКАМИ У СКЛАДІ ВИХІДНОЇ НАПРУГИ ІНВЕРТОРА ПРИ ВИЗНАЧЕННІ ЙОГО ВИХІДНОГО СТРУМУ." In PARADIGMATIC VIEW ON THE CONCEPT OF WORLD SCIENCE. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/21.08.2020.v1.33.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography