Academic literature on the topic 'Якість аудиту'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Якість аудиту.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Якість аудиту"

1

Семенець, А. "ЯКІСТЬ АУДИТУ: ДО ПРОБЛЕМИ УТОЧНЕННЯ ПОНЯТТЯ." Financial and credit activity problems of theory and practice 4, no. 39 (September 10, 2021): 156–66. http://dx.doi.org/10.18371/fcaptp.v4i39.241304.

Full text
Abstract:
Анотація. Метою статті є систематизація та узагальнення наявних підходів до трактування поняття якості аудиту і деяких практичних аспектів його застосування. Однією з важливих тенденцій, яка чітко проявилася в останній час, є найсуворіша вимога до високої якості аудиту. Подальший розвиток аудиту на всіх рівнях нерозривно пов’язаний із підвищенням його якості. Аудиторська інформація є першоосновою для ухвалення управлінських рішень, тому підвищення якості аудиторської інформації і як наслідок якості аудиту сприятиме підвищенню якості управлінських рішень, що звичайно позначиться на економічному та фінансовому стані на всіх рівнях управління, а також сприятиме зниженню інформаційного ризику під час ухвалення рішень усіма користувачами фінансової інформації. Розглянуто значення якості аудиторської інформації в сучасних економічних процесах. Вивчено питання впливу аудиту на розвиток економічних процесів на мікро- і макрорівні. Досліджено теоретичні розробки в напрямі визначення якості аудиту, що має визначальне значення на методологію проведення аудиту, оцінку його якості, достовірність аудиторської інформації, її значення для всіх користувачів фінансової інформації. Ці теоретичні розробки мають також суттєвий вплив на практичну аудиторську діяльність, достовірність наданої інформації, її якісні показники та інші фактори, важливі для користувачів аудиторської інформації. Доведено, що основним критерієм якості аудиторської інформації є її достовірність і відповідність фактичному стану об’єкта аудиту. Дослідження причин глобальної економічної кризи, що розгорнулася 2008 року, із усією гостротою виявило спектр проблем, викликаних рішеннями, які ухвалювалися на підставі аудитованої фінансової звітності. Серед основних причин цієї фінансової кризи, крім загальноекономічних, є якість бухгалтерського обліку і якість проведеного аудиту, які визначально вплинули на банкрутство ключових фінансових установ, що згодом призвело до кризи, а також недостатній контроль для запобігання шахрайським діям підприємств, які перевіряють аудиторські фірми, що є наслідком аудиту низької якості. Дано нове визначення якості аудиту, яке істотно відрізняється від більшої частини чинних на нинішній день. Це, у свою чергу, дає можливість більш точно і правильно визначити напрями, методи, принципи та інші складові аудиторських перевірок, суттєво підвищивши їхню якість. У перспективі підвищення якості аудиту має суттєво скоротити ризики кризових явищ у реальному секторі економіки. Ключові слова: якість аудиту, аудит, аудиторські послуги, оцінка, контроль, достовірність, фактичний стан, об’єкт аудиту. Формул: 0; рис.: 0; табл.: 2; бібл.: 31.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Dudka, Tetiana. "СУЧАСНИЙ ІНСТИТУЦІЙНИЙ АУДИТ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ: ТРАНСМІСІЯ ЦІННІСНИХ ОРІЄНТИРІВ." Mountain School of Ukrainian Carpaty, no. 22 (June 26, 2020): 9–13. http://dx.doi.org/10.15330/msuc.2020.22.9-13.

Full text
Abstract:
У змісті статті проаналізовано основоположність впливу європоцентричних векторів на розвиток вітчизняної освітньої політики, що частково підтвердженорозгалуженням оціночної шкали якості освіти. Підкреслено пріоритетність побудови сучасного інституційного аудиту освітніх закладів на принципах прозорості, відкритості, незалежності, гласності. Акцентовано увагу на представницьких і контрольних функціях Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти та Державної служби якості освіти України, що покликані діагностувати наявний показник якості освітньої діяльності. У ході теоретичних узагальнень сформульовано авторське визначення поняття «інституційний аудит освітніх закладів»та підкреслено його експозиційну зорієнтованість на задоволення ринкових потреб у висококваліфікованому кадровому складі. З метою поглиблення теоретичних узагальнень проблематизовано наслідкові аксіологічні засади функціонування у часопросторі освітніх закладів. Представлено результати дефінітивного аналізу категорій «якість» та «якість освітньої діяльності» у вітчизняних та іноземних наукових доробках ХХ-ХХІ ст. Узагальнено наявні теоретичні формулювання останньої категорії за критерієм визначальної ознаки. Акцентовано увагу на трансмісії ціннісних орієнтирів як результативній закономірності циркуляціїсучасного інституційного аудиту освітніх закладів у просторі та часі. Репрезентовано системоутворювальну триступеневу структуру інституційного аудиту освітніх закладів, віддзеркалену на рівні об’єкта аудиту, змісту аудиторських процедур, показників якості, внутрішнього аудиту (самооцінки), незалежного зовнішнього оцінювання. У дослідженні використано системний, комплексний, процесний, аксіологічний, антропологічний, діяльнісний, нормативний, конструктивний підходи. У ході дослідження залучено комплекс методів: аналізу та синтезу, індукції та дедукції, порівняння, системного аналізу. Використання такого широкого методологічного спектру уможливило структурування теоретичного матеріалу досліджуваної проблеми з допомогою елементів наочності, що полегшує сприйняття наявного фактажу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Gorbov, V. V. "Соціологічне дослідження як необхідний елемент освітнього аудиту вищого навчального закладу." Grani 18, no. 5 (April 6, 2015): 23–29. http://dx.doi.org/10.15421/1715093.

Full text
Abstract:
У статті аналізуються передумови та актуальність виникнення освітнього аудиту в Україні. Відзначається обмеженість одержуваної інформації при використанні стандартів якості як єдиної основи аудиту. Внаслідок чого акцентується необхідність удосконалення механізму освітнього аудиту шляхом розширення його методичного базису соціологічним інструментарієм. Наводяться результати емпіричного дослідження якості освітніх послуг у ВНЗ України, На підставі отриманих результатів соціологічного дослідження доводиться доцільність використання соціологічних методик у рамках проведення освітнього аудиту ВНЗ. Акцентується увага на тому, що застосування міжнародних та національних стандартів якості для оцінки та співставлення документації і процесів функціонування організації є невід’ємною складовою аудиту. Однак соціологічні дослідження, як доведено у статті, дозволяють отримати показники, що не входять до стандартів, але постають дуже важливими для отримання комплексної інформації щодо оцінки ефективності функціонування ВНЗ. Таким чином, в рамках роботи, на емпіричному та теоретичному рівнях актуалізована соціологічна складова освітнього аудиту ВНЗ, яка дозволяє суттєво розширити обсяг і якість отриманої інформації, що, у свою чергу, позитивно впливає на ефективність коригувальних дій на основі аудиту.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Грицишен, Димитрій, Жанна Прокопенко, Жанна Прокопенко, Тетяна Кочин, and Андрій Опанасюк. "РОЗВИТОК АУДИТУ ЯК ІНСТРУМЕНТУ ПРОТИДІЇ ФАЛЬСИФІКАЦІЯМ." Litopys Volyni, no. 22 (March 16, 2021): 93–103. http://dx.doi.org/10.32782/2305-9389/2020.22.16.

Full text
Abstract:
У статті доведено, що аналіз сучасного етапу розвитку аудиторської діяльності у світі вказує на відсутність єдиних глобальних підходів до регулювання аудиторської діяльності. Охарактеризовано, що кожна країна розробляє свої власні підходи до управління регулюванням аудиту та встановлює конкретні вимоги до діяльності аудиторських фірм. Відзначено, що основними характеристиками сучасного аудиту є встановлення вимог до людських ресурсів аудиторської фірми. Доведено, що фактично сьогодні аудиторський звіт (висно- вок) має підтверджувати якість фінансової звітності як важливого інструменту інформування користувачів для прийняття управлінських рішень. Доведено, що за допомогою розширення аудиторських процедур, зокре- ма використання аналітичних процедур, можна вести мову про аудиторський звіт (висновок) як складову частину інформаційного ресурсу. Охарактеризовано, що інформаційним ресурсом економічної та господарської діяльності виступає сукупність інформації, що міститься у фінансовій звітності та аудиторському звіті (вис- новку). Доведено, що варто переглянути підходи до аудиторського звіту (висновку) та визначити його місце в структурі інформаційного ресурсу. Уточнено, що аудиторський звіт можна розглядати з декількох позицій: по-перше, як результат робо- ти аудитора. У даному контексті варто також визначати аудиторський висновок я результат виконання договірних відносин щодо аудиту фінансової звітності; по-друге, документ, що містить думку аудитора щодо фінансової звітності досліджуваного підприємства та гарантує надання впевненості зацікавленим користува- чам. Доведено, що варто змінити підхід до аудиторського звіту (висновку) як до документу, що підтверджує достовірність показників фінансової звітності, адже зміна запитів користувачів призводить до того, що аудиторський висновок виступає ще й джерелом інформації, що не представлена у фінансовій звітності. Оха- рактеризовано, що сучасний аудиторський звіт (висновок) є складовою частиною інформаційного ресурсу про господарську діяльність підприємства, що у цілому дає змогу підвищити його якісні характеристики та задо- вольнити інформаційні потреби зацікавлених сторін, що в результаті призводить до зниження або ж уникнення інформаційної асиметрії на ринках капіталів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Безручук, Світлана Леонідівна, and Ірина Леонідівна Грабчук. "Основні концепції впливу цифровізації на якість бухгалтерського обліку." Економіка, управління та адміністрування, no. 4(98) (December 29, 2021): 69–74. http://dx.doi.org/10.26642/ema-2021-4(98)-69-74.

Full text
Abstract:
Цифровізація стає невід’ємним елементом економічного життя в усіх його сферах, в тому числі в бухгалтерському обліку. Науковцями часто досліджуються питання домінантного впливу цифровізації на систему бухгалтерського обліку і аудиту, проте, на нашу думку, такі дослідження стосуються лише впливу з точки зору використання техніки і технології. Метою статті є перегляд основних концепцій щодо визначення впливу на якість системи обліку та звітності в умовах цифрової економіки, визначених дослідниками. Проведено теоретичне дослідження поглядів авторів на вплив цифровізації на якість інформації, що формується в бухгалтерському обліку. Визначено основі тренди впливу цифровізації на якість інформації в бухгалтерському обліку, перешкоди щодо зростання якості облікової інформації. Зроблено висновок, що посилення окремих якісних характеристик корисної облікової інформації внаслідок цифровізації в цілому концептуально не змінює підходи до якості, адже і найкращий розвиток технологій поки що не здатний остаточно витіснити облікових фахівців, завдяки їх можливостям до цифрового мислення, аналізу та оцінки інформації. Визначено, що саме суб’єкт також задає напрям якості облікової інформації на вході облікової системи.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Kochyn, T. M. "Quality of financial statements as a audit object." BULLETIN OF KHARKIV NATION AGRARIAN UNIVERSITY NAMED AFTER V.V.DOKUCHAYEVA. SERIES "ECONOMIC SCIENCES" 2, no. 4 (2019): 175–90. http://dx.doi.org/10.31359/2312-3427-2019-4-2-175.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Kochyn, T. M. "Quality of financial statements as a audit object." BULLETIN OF KHARKIV NATION AGRARIAN UNIVERSITY NAMED AFTER V.V.DOKUCHAYEVA. SERIES "ECONOMIC SCIENCES", no. 1 (2020): 123–40. http://dx.doi.org/10.31359/2312-3427-2020-1-123.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Борейко Н.М. and Параниця Н.В. "СУЧАСНА ПРАКТИКА ОЦІНЮВАННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ДІЯЛЬНОСТІ ПОДАТКОВИХ АУДИТОРІВ." Економічний форум 1, no. 3 (July 20, 2020): 118–23. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2308-8559-2020-3-18.

Full text
Abstract:
Світові тенденції підвищення якості надання послуг державними установами у сфері публічного адміністрування спрямовані на оцінювання результатів їх діяльності. Систематичний моніторинг діяльності державних установ, у тому числі й органів податкової служби, дозволяє підвищити результативність їх діяльності, що в цілому позитивно відобразиться на економічному розвитку країни. У статті поглиблено теоретичні засади щодо здійснення оцінювання ефективності діяльності податкових органів. Зокрема, зосереджено увагу на сучасній практиці оцінювання діяльності податкових аудиторів в Україні, адже саме від ефективності діяльності останніх залежить якість адміністрування податків та наповнення бюджету країни. Оскільки спеціальної методики, якою б регламентувались правові засади контролю повноти та якості проведення аудиту працівниками податкової служби поки не напрацьовано, це підтверджує актуальність проведення подальших досліджень з даної проблематики. Питання оцінювання ефективності діяльності податкових органів в Україні актуалізується також у зв’язку з реформуванням податкової служби. Обґрунтовано, що одним із управлінських інструментів вирішення поставленого завдання є використання системи ключових індикаторів оцінювання результативності (key performance indicators, КРІ), яка дозволяє охоплювати всі рівні діяльності установи. Система КРІ активно застосовується успішними компаніями у країнах з розвиненою економікою. Визначено, що у світовій практиці результативність діяльності податкових служб вимірюється на трьох основних рівнях: стратегічному, операційному та індивідуальному. З’ясовано, що з метою запровадження системи оцінювання якості та повноти проведення аудиту необхідно враховувати такі критерії як навантаження, результативність, дієвість та економічність. Застосування такого підходу дозволяє зробити комплексне й деталізоване оцінювання повноти та якості податкового аудиту на різних рівнях.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Yaremyk, M. I., and K. Y. Yaremyk. "The Impact of Big Data Analytics and Innovative Information Technologies on Audit Quality." Business Inform 5, no. 520 (2021): 302–7. http://dx.doi.org/10.32983/2222-4459-2021-5-302-307.

Full text
Abstract:
The article is aimed at examining and systematizing the factors influencing innovative information technologies on the auditor’s professional judgment, efficiency and quality of audit, as well as studying the impact of big data analytics on the skills and competence required by auditors to conduct an audit in a big data environment. The state of use of data analytics instruments in auditing is characterized. Based on the analysis of the views of scientists, experts and practicing auditors, the main tasks of the audit are systematized, in which the effective use of big data analytics is possible, among which the following are distinguished: assessment of continuity of the enterprise’s activities along with bankruptcy forecasting; detection of financial fraud and assessment of the effectiveness of control; use of visualization dashboards to form a professional judgment of the auditor on the scope of control, the uniformity of the the sample set and size, the threshold of materiality. The main factors that hinder the use of big data analytics in the audit are highlighted, namely: inconsistency in assessing the reliability and accuracy of data in the sets; ensuring the confidentiality and integrity of the client’s data; uncertainty about several methodological bases of the audit, in particular sampling-based testing, as well as the lack of skills and competencies among auditors regarding the use of big data analytics instruments. Prospects for further research in this direction are to identify the possibility of eliminating inconsistencies in the use of big data at the level of standards, as well as to improve educational and professional training programs for accounting and audit specialists with a focus on obtaining skills in working with big data.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Galіuk, I. B. "РОЛЬ ОРГАНІЗАЦІЙНИХ КОМУНІКАЦІЙ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ДІЯЛЬНОСТІ В УМОВАХ СУЧАСНОГО БІЗНЕСУ." Actual problems of regional economy development 2, no. 15 (November 4, 2019): 41–46. http://dx.doi.org/10.15330/apred.2.15.41-46.

Full text
Abstract:
Анотація. У статті подано визначення внутрішніх комунікацій, які покликані дати можливість працівникові зрозуміти корпоративну культуру, цілі і цінності організації. В статті виділено основні ознаки ефективних внутрішніх комунікацій: інформативність; ясність; своєчасність; незалежність і неупередженість; лаконічність. Водночас, визначено якості працівників, які займаються формуванням внутрішніх комунікацій, а саме: відкритість, чесність, здатність до діалогу. У роботі розглянуто канали внутрішніх комунікацій: вертикальні, горизонтальні та внутрішні. Особливу увагу приділено системі внутрішніх комунікацій, яка є комплексом інформаційних каналів, що дають можливість надавати дані ділового, інтелектуального і емоційного характеру всередині організації між співробітниками. Розглянуто основні інструменти внутрішніх комунікацій: інформаційні, комунікативні, аналітичні і організаційні. Виділено основні аспекти оцінки дієвості системи внутрішніх комунікацій, а саме кількість комунікаційних каналів; якість виконання робіт, які вимагають одночасної замученості різних підрозділів; кількість проміжних ланок при передачі інформації; своєчасність розповсюдження інформації; наявність балансу між вертикальними і горизонтальними комунікаціями всередині компанії, між документованими і формальними засобами; стан соціально-психологічного клімату в колективі; кількість неформальних комунікацій. Висвітлено питання аудиту внутрішніх комунікацій, ефективність якого і ставлення до якого персоналу всіх категорій багато в чому залежить від того, які дії зроблять менеджери за його підсумками, а також від ступеня прозорості і доступності результатів.Дане питання потребує подальшого вивчення з метою деталізації процесу побудови організаційних комунікацій.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Якість аудиту"

1

Рубітель, О. Ю. "Якість аудиту: індикатори сприйняття." Thesis, НТУ "ХПІ", 2012. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/27322.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Ваглай, Ю. С., І. М. Масалітін, Владислав Вiкторович Любчак, Владислав Викторович Любчак, and Vladyslav Viktorovych Liubchak. "Аналіз шляхів покращення якості медичної допомоги на основі аудиту населення м. Суми." Thesis, Сумський державний університет, 2015. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/41424.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Давидюк, Тетяна Вікторівна. "Про діяльність навчально-наукових центрів кафедр закладів освіти та їх вплив на удосконалення підготовки студентів: досвід кафедри обліку і аудиту Харківського інституту банківської справи УБС НБУ (м. Київ)." Thesis, Черкаський інститут банківської справи УБС НБУ, 2015. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/23522.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Сміянова, Ольга Іванівна, Ольга Ивановна Смиянова, Olha Ivanivna Smiianova, Юлія Олегівна Сміянова, Юлия Олеговна Смиянова, Yuliia Olehivna Smiianova, and О. М. Смородська. "Розробка моделі управління якістю медичної допомоги на основі механізму внутрішнього аудиту в закладі охорони здоров'я." Thesis, Сумський державний університет, 2017. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/64182.

Full text
Abstract:
Organizational and methodological approach to medical care quality management in a health care facility based on internal audit was developed. This approach gives the feasibility to make and implement the managerial decisions to provide continuous medical care quality in a health care facility improvement.
Підвищення ефективності впровадження системи безперервного покращання якості медичної допомоги передбачає застосування механізму внутрішнього аудиту. Останній є джерелом інформації, що допомагає організаторам охорони здоров’я об'єктивно оцінити реальний стан якості медичної допомоги в закладах охорони здоров’я та приймати адекватні та своєчасні управлінські рішення.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Новак, У. П., and З. В. Мартинюк. "Роль екологічного аудиту в управлінні якістю навколишнього середовища." Thesis, Видавництво СумДУ, 2010. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/12438.

Full text
Abstract:
Ігнорування сьогодні екологічних проблем, подальше відкладання їх радикального вирішення на майбутнє призведе до виснаження і природних, і економічних ресурсів. Потенціал країни визначається не її сьогоденними можливостями, а здатністю до відтворення і примноження цих можливостей. Тому капіталовкладення в якісне навколишнє середовище шляхом проведення екологічного аудиту є не збитковими, а прибутковими з погляду майбутніх перспектив. При цитуванні документа, використовуйте посилання http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/12438
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Школьний, Михайло Миколайович. "Процеси проведення аудиту систем управління якістю авіаційних суб`єктів." Thesis, Національний авіаційний університет, 2020. https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/47195.

Full text
Abstract:
Робота публікується згідно наказу ректора від 29.12.2020 р. №580/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт вищої освіти в репозиторії НАУ". Керівник роботи: к.т.н., доц. - Башта Олександр Васильович
У роботі подано проведення аналізу основних стандартів та нормативних документів що описують особливості підготовки та проходження аудиту IOSA в невеликій авіакомпанії, впровадження та функціонування СУЯ та СУБП на підприємстві; огляд СУЯ (СУБП) на підприємстві авіаційної галузі, аналіз її відповідності вимогам стандартів, огляд пропозицій щодо удосконалення елементів СУЯ (СУБП) підприємства. Серед методів дослідження використовувалися переважно методи емпіричного дослідження: - спостереження за розвитком програми IOSA в світі; - порівняння способів досягнення відповідності стандартам IOSA між різними авіакомпаніями; - вимір економічної ефективності від досягнення відповідності; - моніторинг результатів та спостереження тенденцій подальшого розвитку. 5 З методів теоретичного дослідження використовувався метод сходження від абстрактного до конкретного, а саме від абстрактних вимог стандартів до їх конкретного втілення в експлуатаційну діяльність невеликої авіакомпанії. Результатом роботи є виявлення та аналіз ключових особливостей підготовки та проходження аудиту IOSA в невеликій авіакомпанії, що є новаторськім підходом в авіатранспортної галузі України. Техніко-економічні показники пов'язані з економічною ефективністю впровадження стандартів експлуатаційної безпеки та участі в Програмі, що дозволяє реально зекономити фінансові ресурси авіакомпанії у розмірі до 90 тис. дол. США на рік та забезпечує значну економію матеріальних і людський ресурсів. Результати досліджень, а саме управлінські рішення, які базуються на аналізі особливостей, були впроваджені у діяльність двох провідних українських авіакомпанії, які підпадають під визначення «невеликі» та які успішно пройшли аудит IOSA. Набутий та систематизований у роботі досвід рекомендується використовувати в усіх авіакомпаніях, які прагнуть вдосконалення та відповідності найкращім стандартам галузі. Робота має прикладне значення для забезпечення розвитку систем управління якістю та безпекою польотів в Цивільній авіації України. Розвиток об’єкта дослідження - авіакомпанії буде направлений на вдосконалення процесів забезпечення експлуатаційної безпеки, як запорука сталого розвитку всієї авіатранспортної галузі, що забезпечить як зростання ринку праці так й надходжень до бюджету.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Сміянов, Владислав Анатолійович, Владислав Анатольевич Смиянов, and Vladyslav Anatoliiovych Smiianov. "Актуальність питання впровадження клінічного аудиту в управління якістю медичної допомоги." Thesis, Видавництво СумДУ, 2012. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/27017.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Гаркавенко, Анастасія Олександрівна. "Внутрішній аудит систем якості на авіапідприємстві." Thesis, Національний авіаційний університет, 2020. https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/47187.

Full text
Abstract:
Робота публікується згідно наказу ректора від 29.12.2020 р. №580/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт вищої освіти в репозитарії НАУ". Науковий керівник: д.т.н., проф. Носко Павло Леонідович
Внутрішній аудит є однією з важливих складових системи управління якістю (СУЯ). Розроблена та ефективно реалізована процедура проведення внутрішніх аудитів на авіаремонтному підприємстві дозволяє не тільки виявити недоліки функціонування процесів СУЯ, але і попередити виявлення аналогічних недоліків відповідними уповноваженими органами при зовнішніх аудитах підприємства на відповідність стандартам у сфері якості та авіаційним правилам.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Рибалко, Леся. "Технологія проведення аудитів у галузі торгівлі системи споживчої кооперації." Thesis, Полтава: ПУСКУ, 2006. http://dspace.puet.edu.ua/handle/123456789/2536.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Чорний, Віталій Васильович. "Удосконалення системи управління якістю надання медичних послуг (на прикладі КНП Шаргородська ЦРЛ», м.Шаргород)." Магістерська робота, Хмельницький національний університет, 2020. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/10921.

Full text
Abstract:
У першому розділі розкрито економічну сутність та особливості якості медичного обслуговування. Досліджено міжнародні та національні вимоги щодо забезпечення якості медичної допомоги. Визначено проблеми забезпечення якості послуг в медичній галузі України. У другому розділі надано загальну характеристику діяльності КНП «Шаргородська ЦРЛ», виконано аналіз якості роботи амбулаторно-поліклінічного відділення, аналіз якості діяльності стаціонару ЦРЛ. Третій розділ присвячено удосконаленню системи управління якістю надання медичних послуг КНП «Шаргородська ЦРЛ». Наведено рекомендації щодо організації внутрішнього аудиту як форми контролю якості медичної допомоги, удосконалення клінічних індикаторів якості медичної допомоги. Обґрунтовано доцільність впровадження системи менеджменту якості відповідно до вимог міжнародних стандартів ISO серії 9000.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography