Academic literature on the topic 'Щоденник тренувань'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Щоденник тренувань.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Щоденник тренувань"

1

Аджаметова, Лейля. "Підготовка висококваліфікованих спринтерів з вадами зору в умовах середньогір'я." Слобожанський науково-спортивний вісник 6, no. 86 (December 23, 2021): 64–70. http://dx.doi.org/10.15391/snsv.2021-6.010.

Full text
Abstract:
Мета: визначити вплив тренувань в умовах середньогір’я на гостроту зору та рівень спеціальної підготовленості висококваліфікованих легкоатлетів з порушеннями зору, які спеціалізуються у спринтерському бігу. Матеріал і методи: дослідження проводилося в умовах середньогір`я за участю Заслуженого майстра спорту України з легкої атлетики серед спортсменів з вадами зору. Були використані наступні методи: аналіз і узагальнення науково-методичної літератури, аналіз документальних матеріалів (щоденники та плани підготовки), педагогічне спостереження, педагогічний експеримент (авто експеримент), візометрія, методи математичної статистики. Результати: тренування в умовах середньогір’я призвели до позитивних змін показників функціонального стану зорового аналізатора та рівня спеціальної підготовленості спортсменки, що брала участь у дослідженні. Висновки: застосування в підготовці висококваліфікованої спринтерки з вадами зору тренувань в умовах середньогір’я позитивно вплинуло на рівень спеціальної підготовленості та на гостроту зору. Ключові слова: середньогір’я, спеціальна підготовленість, гострота зору, вади зору.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Ашанін, Володимир, Людмила Філенко, Андрій Казмірчук, and Ігор Філенко. "ІНФОРМАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТРЕНУВАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ ЮНИХ ПЛАВЦІВ ЗАСОБАМИ РОЗРОБКИ МОБІЛЬНИХ ДОДАТКІВ." Слобожанський науково-спортивний вісник 76, no. 2 (April 6, 2020): 153–73. http://dx.doi.org/10.15391/snsv.2020-2.010.

Full text
Abstract:
Мета: обґрунтування розробки мобільного додатку для контролю тренувальних навантажень при підготовці юних плавців. Матеріал і методи: теоретичний аналіз та узагальнення літературних джерел; педагогічне спостереження, методи інформаційного моделювання та програмування, анкетування, методи математичної статистики. Результати: створено мобільний додаток «SwimmDiary», який спрямований на оптимізацію контролю та планування об’єму фізичних навантажень у юних плавців. Розробка дозволяє створювати та відкоригувати особистий профіль спортсмена, реєструвати індивідуальні показники, встановлювати програму щоденних тренувань у календарі, переглянути існуючі нормативи та порівняти власні результати з ними, статистичні дані виконаних фізичних навантажень за обраний період тренувань. У програму вносяться такі показники: назви фізичної вправи, час її виконання, кілометраж виконання підготовчих вправ для проходження основної дистанції. До мобільного додатку включені основні такі стилі плавання: батерфляй, брас, кроль на спині, вільний стиль та комплексний стиль плавання. Проведено анкетування, основною метою якого було виявлення ставлення респондентів до мобільного додатку. Найбільш сподобалась розробка юним спортсменам (11,2±0,07), а їхні батьки виставили найнижчі оцінки (8,3±0,08) за 12-ти бальною шкалою. Висновки: встановлено, що використання сучасних інформаційних технологій у навчально-тренувальному процесі юних плавців доцільно проводити засобами мобільних додатків, анкетування респондентів виявило високий рівень ставлення до розробки юних плавців, тренерів та фахівців-науковців з плавання. Анкетування виявило високий рівень оцінювання респондентів мобільного додатку SwimmDiary (48%) та вказало на найбільш сильні компоненти програми (дизайнерське рішення та представлення мобільного додатку) і слабкі (візуалізація даних). Ключові слова юні плавці, тренування, мобільні додатки, програмування, інформаційні технології.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Дробот, К. В., and В. О. Тищенко. "ПРЕДИКТОРИ ЕФЕКТИВНОСТІ НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ ДІТЕЙ МОЛОДШОГО ШКІЛЬНОГО ВІКУ (ОГЛЯД ЛІТЕРАТУРИ)." Visnyk of Zaporizhzhya National University Physical education and Sports, no. 3 (December 14, 2021): 12–18. http://dx.doi.org/10.26661/2663-5925-2021-3-02.

Full text
Abstract:
Інтерактивне навчання плавання – це сучасний метод, який дає змогу використовувати і поєднувати інформаційні, мультимедійні та ігрові засоби у тренуванні школярів. Реалізується цей метод завдяки рівноправній взаємодії вчителя та учня, тренера і спортсмена під час інтерактивного моделювання різноманітних спортивних ситуацій, розбору недоліків у тренуванні та надання пропозицій з удосконалення навчання плавання. Мета роботи – здійснити аналіз фахової літератури та вивчити феномен інтерактивного навчання. Об’єкт дослідження становить навчально-тренувальний процес плавців на етапі початкової підготовки. Суб’єкт дослідження – діти молодшого шкільного віку. Предмет дослідження становлять інтерактивні засоби навчання плавання. Методи дослідження. У роботі використано методи теоретичного рівня дослідження, зокрема аналіз, синтез, порівняння, бібліосемантичний метод, метод системного підходу та узагальнення даних науково-методичної літератури й контенту мережі Інтернет, що спрямовані на виявлення проблем і суперечностей, пов’язаних з інтерактивним навчанням плавання. Результати дослідження. У роботі розглянуто в розширеному науково-пізнавальному контексті засоби інтерактивного навчання плавання дітей молодшого шкільного віку, під час організації якого необхідно використовувати загальнорозвивальні ігри, що здійснюються на суші та передбачають закріплення навичок зі спортивного плавання. Також рекомендується під час відпрацювання теоретичних навичок застосовувати мультимедійні інформаційні технології. Інтерактивний підхід до навчання в широкому розумінні дає змогу досягати більш високих спортивних результатів, а у вузькому розумінні балансує емоційний стан школярів, закріплює отримані знання та прищеплює щоденні навички тренування. Висновки. Не всі тренери здатні усвідомити неминучість зміни пріоритетних цілей і технологій навчання плавання. Багато педагогів залишаються прихильниками застарілих форм навчання (малоефективних технічних засобів, репродуктивних методів тощо), що свідчить про їх неготовність до засвоєння та використання нових засобів подачі навчального матеріалу. Ефективність процесу підготовки юних плавців можна забезпечити за умови застосування інноваційних інформаційних технологій, що вимагає модернізації методів і засобів тренування, систематичного вдосконалення навчально-тренувальних занять, використання сучасних досягнень науково-технічного прогресу та передового спортивно-педагогічного досвіду. Упровадження засобів інтерактивного навчання в систему спортивного тренування дасть змогу оптимізувати процес формування, розвитку й удосконалення фізичних якостей дітей.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Кашуба, Віталій, Георгій Ярош, Юрій Крикун, Тамара Хабінець, Наталія Домашенко, and Андрій Шанковський. "СТАН ПРОСТОРОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ТІЛА ЮНИХ СПОРТСМЕНІВ ЯК ПЕРЕДУМОВА РОЗРОБЛЕННЯ Й УПРОВАДЖЕННЯ КОРЕКЦІЙНО-ПРОФІЛАКТИЧНИХ ЗАХОДІВ У ТРЕНУВАЛЬНИЙ ПРОЦЕС." Вісник Прикарпатського університету. Серія: Фізична культура, no. 36 (January 22, 2021): 16–25. http://dx.doi.org/10.15330/fcult.36.16-25.

Full text
Abstract:
Мета. Узагальнення теоретичних знань, вітчизняного та зарубіжного досвіду в галузі використання технологій зберігання та коригування здоров’я у процесі підготовки юних спортсменів, а також у визначенні перспектив їхнього застосування за сучасних умов. Методи. Аналіз і систематизація данихнауково-методичної літератури, інформаційних ресурсів мережі Інтернет. Результати. На сучасному етапі методика спортивної підготовки позначена втіленням низки радикальних змін, спричинених посиленою конкуренцією на найбільш визнаних у світі змаганнях і актуалізацією тренувальних програм, виконання яких здебільшого вимагає перевищення адаптаційного потенціалу людського організму. Найбільш нагальною щодо розв’язання означена проблема постає на початкових етапах багаторічної підготовки дітей і підлітків, специфіку яких складає інтенсивне витрачання резервів їхнього організму на природний ріст і розвиток. Перспективи подальших досліджень убачаємо передусім у розробленні технології профілактики та корекції порушень просторової організації тіла юних спортсменів. Тому навчально-тренувальні заняття таких спортсменів набудуть не тільки спортивно-результативної, а й оздоровчої спрямованості за умов: урахування під час програмування та конкретного планування засобівспортивного тренування індивідуальних характеристик просторової організації тіла юних спортсменів, рівня їхньої фізичної підготовленості та послідовності виконання ними завдань фізичного вдосконалення. Висновок. Виконання тренувальних навантажень, які перевищують адаптаційний потенціал організму підлітків, інтенсивне витрачання резервів їхнього організму на природний ріст і розвиток й диференціацію фізіологічних систем висуває цілу низку проблем щодо збереження їх здоров’я. Складність вирішення цієї проблеми посилюють такі фактори, як: рання спеціалізація в спорті та негативний вплив на організм щоденних тренувань з граничними (піковими) фізичними навантаженнями. Відтак, виникають суперечності між підвищеними вимогами до підготовленості юних спортсменів, пов’язаними з потребою систематичного зростання результатів, і обмеженими функціональними можливостями їхнього організму на ранньому етапі онтогенезу.Ключові слова: порушення просторової організації тіла, юні спортсмени, корекційно-профілактичні заходи.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Лещенко, Олександр Борисович, Анастасія Сергіївна Хлюпіна, and Дмитро Олександрович Богдан. "ВЕБ-ДОДАТОК ДЛЯ ВЕДЕННЯ ЩОДЕННИКА ХАРЧУВАННЯ ТА ТРЕНУВАННЯ: ВИМОГИ, РОЗРОБЛЕННЯ І ВПРОВАДЖЕННЯ." RADIOELECTRONIC AND COMPUTER SYSTEMS, no. 3 (October 30, 2018): 49–62. http://dx.doi.org/10.32620/reks.2018.3.06.

Full text
Abstract:
This article describes the results of pre-project analysis of the subject area and proved the feasibility of automating the calculation of the nutritional value of the food diary for a healthy and fulfilling life. It is proved the relevancy of training programs automation service development considering the physiological features of the person. The existing similar software products are considered. The structure of functions of the developed service is given. The purpose of the work is automatization of keeping food and training diary, the interaction of users and trainers, as well as further development in order to implement the program in schools and universities. Tasks: development of a web application of food and training diary, which will help to automatize the process of forming the user's diet and plan the training program. However, the implementation of multi-functional web applications requires a systematic approach, which involves the definition of the necessary tools and technologies. Cost, speed and quality are the main criteria for creating and selecting tools and technologies for development. Therefore, an important task is to create a set of tools that speed up the development process without significantly reducing reliability and security. Research methods: theoretical analysis and generalization of scientific and methodological information sources and documentary materials, the survey of specialists, the study of video materials of competitive activity, testing, methods of mathematical statistics. The following results were obtained: a multifunctional web application was developed; electronic service that allows the athlete to identify the physiological characteristics of his body, to determine the required level of daily calorie intake and, based on the set purpose, to form a training program, to determine the diet and daily routine. Conclusions: the scientific novelty of the results is the following: it was created a cross-functional diary that stores the necessary information about the progress of training and food, helps to create the training program and to systematize sports activities. The given list of service functions will allow to fully demonstrate its competitive advantages, as well as to solve the problem of automatization the user's diet formation process and training program composition, considering his physiological characteristics, lifestyle and daily routine
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Korylchuk, N. I., O. O. Vorontsov, and O. R. Yasniy. "ПРОВЕДЕННЯ ОБ’ЄКТИВНОГО СТРУКТУРОВАНОГО КЛІНІЧНОГО ІСПИТУ." Медична освіта, no. 4 (February 12, 2020): 18–23. http://dx.doi.org/10.11603/me.2414-5998.2019.4.10667.

Full text
Abstract:
У статті проаналізовано проведення викладачами старших курсів об’єктивного структурованого клінічного іспиту (ОСКІ) на ІІІ курсі. Наведено науково-методичні погляди на проведення ОСКІ в різних університетах і країнах, показано можливість оцінити не лише теоретичні, а й практичні знання студента (як функціональні, так і комунікативні). Проведено детальний аналіз роботи на двох станціях (фізикальне обстеження серцево-судинної системи; розпитування пацієнта із захворюванням внутрішніх органів) із використанням різних чек-листів, що дало можливість виявити рівень теоретично-практичних знань студентів. У статті наведено приклади детального аналізу комунікативних компетентностей студентів-медиків, що складали ОСКІ. Окремі акценти вказують на комунікацію як основу роботи майбутнього лікаря, яка є набутою й потребує постійного розвитку, тренувань та вдосконалень, як і всі теоретично-практичні знання в медицині. Співпраця в ОСКІ дозволила краще зрозуміти методику викладання студентам-медикам на молодших курсах та вдосконалити викладання студентам-старшокурсникам. У щоденній роботі зі студентами важливими є акценти не лише на теоретично-практичних нюансах медицини в цілому, а й на комунікативних навичках, словниковому запасі, формулюванні запитань і речень тощо. В подальшому було б доцільним проведення постійних додаткових факультативів, лекцій, онлайн-навчання з комунікації, психології, професійного мовлення фахівців-медиків, метою яких має бути підготовка спеціалістів високого рівня, які могли б вільно орієнтуватися в різноманітних медико-комунікативних ситуаціях та уникнути емоційного вигорання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Бойко, Анна, and Катерина Колиушко. "Ефективність застосування алгоритму фізичної терапії осіб після тотального ендопротезування кульшового суглоба." Теорія і методика фізичного виховання і спорту, no. 1 (July 3, 2021): 19–23. http://dx.doi.org/10.32652/tmfvs.2021.1.19-23.

Full text
Abstract:
Анотація. У статті подано оцінку ефективності впровадження алгоритму фізичної терапії пацієнтів після тотального ендопротезування кульшового суглоба на амбулаторному етапі відновлення. З огляду на те що до основних ускладнень після ендопротезування кульшового суглоба належать стійкі порушення його функціональності, обмеження мобільності та активності пацієнта у виконанні щоденної діяльності значно знижують і погіршують якість життя. Мета. Оцінити ефективність застосування алгоритму фізичної терапії пацієнтів після тотального ендопротезування кульшового суглоба у 3–4-й фазі відновного процесу. Методи. Теоретичні, соціологічні, клінічні, математичної статистики. Результати. У дослідженні брали участь 37 осіб 56,1 ± 8,2 року після тотального ендопротезування кульшового суглоба у 3–4-й фазі відновного процесу, яких було розподілено на основну та групу порівняння. При первинному обстеженні було виявлено, що у більшості пацієнтів спостерігалися знижені показники амплітуди рухів у суглобах, сили м’язів в ураженій кінцівці та погіршення їх мобільності. Застосування алгоритмізованого фізіотерапевтичного втручання для зазначених осіб базувалося на сучасних підходах: проблемно-орієнтований, пацієнт-центрований, мультидисциплінарний та комплексний. Алгоритм фізичної терапії в основній групі пацієнтів включав засоби і методи, які умовно було поділено на чотири компоненти: терапевтичні вправи (додатково тренування ходьби та переміщень), мануальна терапія (масаж, пасивні рухи, постізометрична релаксація); апаратна фізіотерапія (процедури електроміостимуляції); рекомендації зі щоденної активності та мобільності. Для пацієнтів групи порівняння застосовували стандартні реабілітаційні заходи. При повторному обстеженні у результаті застосування алгоритму реабілітаційних заходів було виявлено достовірну позитивну динаміку на рівнях структури, функції і діяльності та участі за МКФ у пацієнтів обох груп, проте в основній групі більшість зазначених показників була достовірно кращою. Ключові слова: кульшовий суглоб, фізична терапія, алгоритм, відновний процес.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Павлось, О. О., and Б. О. Єрнік. "МОТИВАЦІЯ ЮНИХ ЛЕГКОАТЛЕТІВ." Visnyk of Zaporizhzhya National University Physical education and Sports, no. 4 (April 18, 2022): 135–40. http://dx.doi.org/10.26661/2663-5925-2021-4-18.

Full text
Abstract:
У роботі обґрунтовано методику підвищення мотивації підлітків до занять легкою атлетикою. Мета – визначити особливості мотивації підлітків до занять легкою атлетикою. До дослідження було залучено 20 спортсменів віком 14–15 років, які займаються різними видами легкої атлетики. У структуру підготовки легкоатлетів експериментальної групи (n=10) впроваджено розроблену методику, яка спрямована на підвищення мотивації до занять вибраним видом спорту. Легкоатлети контрольної групи (n=10) тренувалися за програмою ДЮСШ без додаткових втручань. За результатами впровадження розробленої методики виявлено достовірне (р<0,05) покращення рівня сформованості мотивації до занять легкою атлетикою у спортсменів експериментальної групи від початку до кінця дослідження. У спортсменів контрольної групи не виявлено достовірних змін мотивації до занять легкою атлетикою протягом дослідження. Розроблена методика дала змогу виявити особливості сформованості мотивації підлітків до занять легкою атлетикою. З огляду на вихідний рівень у рамках цієї методики є змога оперативно добирати засоби корекції, з метою посилення прагнення юних спортсменів до занять легкою атлетикою. Вибрані засоби мають використовуватися в контексті дотримання принципів спортивного тренування, а також особливостей розвитку спортсменів-підлітків. На тлі актуальності вирішення питання формування мотивації в юнаків до довготривалих занять спортом існує необхідність впровадження в навчально-тренувальний процес легкоатлетів специфічних впливів. Вони мають застосовуватися систематично і передбачають формування мотивації в кілька стадій. Дієвими та простими засобами, що становлять основу такої методики, є індивідуальні бесіди зі спортсменами, привернення уваги до особливості техніки виконання вправ, ведення щоденника самоконтролю, спонукання юних спортсменів до творчої ініціативи. Перспектива подальших досліджень – вдосконалення розробленої методики з урахуванням специфіки груп видів легкої атлетики.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Копитіна, Яна, and Алла Єрмолаєва. "Ерготерапія як засіб розвитку незалежності осіб із тяжкими порушеннями зору та сліпотою в санаторно-курортних умовах." Спортивна медицина, фізична терапія та ерготерапія, no. 1 (September 18, 2021): 73–78. http://dx.doi.org/10.32652/spmed.2021.1.73-78.

Full text
Abstract:
Резюме. Сліпота та складні порушення зору значною мірою ускладнюють щоденне побутове життя людей. На сьогодні одним із засобів розвитку незалежності таких осіб є ерготерапія. Мета. Визначити особливості впливу застосування ерготерапії для формування незалежного життя осіб із важкими порушеннями зору та сліпотою в санаторно-курортних умовах. Методи. Педагогічне спостереження, навчання, методи фізичної терапії. Результати. Під час курсу ерготерапії було проведено ознайомлення з інфраструктурою бази за допомогою мнемосхем, здійснено навчання з технік правильного супроводу осіб з інвалідністю по зору у коридорах, дверях, ліфті, сходами, в їдальні, спортивному залі, на вулиці, у громадському транспорті; проведено перевірку відповідності довжини тактильної тростини зросту її користувача; навчання та удосконалення техніки володіння тактильною тростиною методами «ковзання», «дотику», «маятника». Реабілітантів навчали користуватися ліфтом, який має звуковий орієнтир поверху та підписані кнопки тактильним шрифтом Брайля. Проводили навчання орієнтування методом «годинникового циферблата» та використання його під час переміщення базою і під час прийому їжі; вчили готувати напої із застосуванням звукового індикатора рівня рідини. Проводили заняття з опанування сенсорних ґаджетів та електронних додатків, які допомагають вирішити побутові проблеми. Проведено тренування у визначенні звукових та тактильних орієнтирів-маячків для пересування, підвищено рівень обізнаності про особливості допомоги у переміщенні незрячих або слабкозорих осіб за допомогою поводиря. Застосування засобів ерготерапії у рамках двотижневої програми фізичної терапії дало можливість проаналізувати характерні побутові проблеми слабкозорих та незрячих осіб з інвалідністю і знайти шляхи вирішення цих проблем без сторонньої допомоги, формуючи віру у свої можливості, самостійність та незалежність.Ключові слова: ерготерапія, незрячі особи, слабкозорі особи, незалежність, фізична терапія, санаторно-курортні умови.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Щоденник тренувань"

1

Редько, Я. Д. "Веб-застосунок для ведення щоденника тренувань і відстеження прогресу." Thesis, Чернігів, 2021. http://ir.stu.cn.ua/123456789/23065.

Full text
Abstract:
Редько, Я. Д. Веб-застосунок для ведення щоденника тренувань і відстеження прогресу : випускна кваліфікаційна робота : 123 "Кoмп’ютepнa iнжeнepiя" / Я. Д. Редько ; керівник роботи С. В. Зайцев ; НУ "Чернігівська політехніка", кафедра iнфopмaцiйниx тa кoмп’ютepниx cиcтeм. – Чернігів, 2021. – 69 с.
Об’єктом розробки був веб-додаток, а саме серверна та клієнтська частини для запису тренувань. Додаток розроблявся для роботи через браузер, з використанням технологій Java та TypeScrypt також застосовувалися інструментальні засоби IntelliJ IDEA 2020.3.2 та WebStorm 2020.1.2. Метою даної роботи є створення додатку, для ведення щоденника тренувань. За допомогою якого можна буде записати проведене тренування з переліком підходів. Крім того можна буде переглядати всі минулі тренування, для відстеження прогресу, кількість виконаних вправ за тренування, та підходів за вправу. Результатом роботи є реалізація таких можливостей додатку: - запис проведеного тренування у певний день; - додавання та редагування вправ та підходів у кожному проведеному тренуванні; - перегляд всіх своїх записаних тренувань; - перегляд та поповнення словнику доступних вправ; В подальшому, розширення додатку можливе шляхом нарощування моделі та функціональних можливостей серверної частини додатку. А також покращення UX/UI дизайну та додавання інтерфейсу для користування новим функціоналом на клієнтській частині. Робота має практичну цінність. Розрахунок економічної цінності не проводився.
The object of development was a web application, namely server and client parts for recording workouts. The application was developed to work through a browser using Java and TypeScrypt technology also using the tools IntelliJ IDEA 2020.3.2 and WebStorm 2020.1.2. The purpose of this work is to create an application for keeping a training diary. With which you can record the training with a list of approaches. In addition, you can view all past workouts to track progress, number of workouts per workout, and exercise approaches. The result of the work is the following application features: - recording of the training on a certain day; - adding and editing exercises and approaches in each training; - view all your recorded workouts; - view and add to the vocabulary of available trainings; In the future, the expansion of the application is possible in the direction of building the model and functionality of the server part of the application. As well as improving the UX / UI design and adding an interface to use the new functionality on the client side.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Іващенко, Г. С., and М. С. Кобзар. "Автоматизована інформаційна система для ведення щоденника тренувань." Thesis, 2019. http://openarchive.nure.ua/handle/document/10822.

Full text
Abstract:
Представлена робота присвячена проблемам розробки кросплатформеного мобільного додатку для ведення щоденника тренувань. Використані технології Xamarin.Forms, SQLite, Syncfusion. Додаток легко масштабується і адаптується для різних завдань і видів тренувань.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography