Academic literature on the topic 'Цифровий прилад'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Цифровий прилад.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Цифровий прилад"

1

Санін, М. О. "ПРИЛАД ДЛЯ ВИМІРЮВАННЯ ВНУТРІШНЬООЧНОГО ТИСКУ В РІЗНИХ ВИДІВ ТВАРИН." Вісник Полтавської державної аграрної академії, no. 4 (December 27, 2012): 112–14. http://dx.doi.org/10.31210/visnyk2012.04.29.

Full text
Abstract:
Описаний компактний цифровий прилад для вимі-рювання внутрішньоочного тиску (ВОТ) у домаш-ніх та сільськогосподарських тварин. Проведенівиміри на еталонному водному стовпі на здоровихкролях та конях. Були розроблені техніка встанов-лення приладу і вимірювання та вдосконалене про-грамне забезпечення приладу для підвищення точ-ності його показників. Був виготовлений упор длявиміру ВОТ у великих тварин. Метод є неінвазив-ним і не викликає занепокоєння тварин. The digital device for measurement of intraocular pressure(IOP) at house and agricultural animals, and also results ofmeasurements on a reference to water column, on healthyrabbits and horses is described. There was a developed technicsof measurement, and the software of the device for accuracyincrease is improved.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Колодіна, А. С., and Т. С. Федорова. "ЦИФРОВА КРИМІНАЛІСТИКА: ПРОБЛЕМИ ТЕОРІЇ І ПРАКТИКИ." Kyiv Law Journal, no. 1 (May 11, 2022): 176–80. http://dx.doi.org/10.32782/klj/2022.1.27.

Full text
Abstract:
Анотація. З кожним роком інноваційні технології все більше впроваджуються в різні сфери суспільного життя. Не винятком є i криміналістична експертиза, яку сучасні інформаційні технології вивели на новий етап розвитку. Зокрема, завдяки новітнім технологіям з’явилася нова галузь криміналістики – цифрова криміналістика. У статті досліджується новітня галузь криміналістики – цифрова криміналістика, яка є прикладною наукою про розкриття злочинів, пов’язаних з комп’ютерною інформацією, про дослідження цифрових доказів, методи пошуку, отримання і закріплення таких доказів. Цифрова криміналістична експертиза — це «одна із галузей криміналістичної експертизи, яка зосереджується на кримінально-процесуальному праві та доказах щодо комп’ютерів та пов’язаних із ними пристроїв», таких як мобільні пристрої (телефони, смартфони тощо), ігрові консолі та інші пристрої, які функціонують через Інтернет (охорона здоров’я і фітнес-пристрої та медичні прилади тощо). Цифрова криміналістична експертиза, зокрема, відноситься до процесу збору, отримання, зберігання, аналізу та подання електронних доказів (також відомих як цифрові докази) з метою отримання слідчої інформації та розслідування та переслідування різних видів злочинів, у тому числі кіберзлочинів. Автори статті проаналізували складові частини цифрової криміналістики, оцінили тенденції розвитку цієї науки на сучасному етапі та спрогнозували подальший розвиток цифрової криміналістик в Україні і в іноземних країнах. Цифрова криміналістична експертиза включає процеси ідентифікації, отримання, зберігання, аналізу та представлення цифрових доказів. Криміналістичні артефакти та криміналістичні методи (наприклад, збір статичних даних або даних у реальному часі) залежать від пристрою, його операційної системи та функцій безпеки. Запатентовані операційні системи (з якими дослідники можуть бути незнайомі) і функції безпеки (наприклад, шифрування) є перешкодами для цифрової криміналістичної експертизи. Наприклад, шифрування, яке блокує доступ третіх сторін до інформації та повідомлень користувачів, може перешкодити правоохоронним органам отримати доступ до даних, що містяться на цифрових пристроях, таких як смартфони. В Національній поліції було створено спецпідрозділ по боротьбі з кіберзлочинністю. Але для того, щоб вітчизняні правоохоронні органи дійсно змогли використовувати весь спектр можливостей, які надають сучасні технології, необхідно якомога швидше завершити процес інтеграції вітчизняних правоохоронних структур у європейський простір.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Глазунова, Олена Григорівна, Таїсія Петрівна Саяпіна, Ольга Михайлівна Касаткіна, Валентина Ігорівна Корольчук, and Тетяна Володимирівна Волошина. "ФОРМУВАННЯ НАВИЧОК ЦИФРОВОЇ БЕЗПЕКИ МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ З ЕКОНОМІКИ." Information Technologies and Learning Tools 82, no. 2 (April 25, 2021): 93–108. http://dx.doi.org/10.33407/itlt.v82i2.4308.

Full text
Abstract:
У сучасних умовах цифровізації різних сфер життєдіяльності важливою характеристикою учасників цифрового суспільства є рівень їх цифрової безпеки. З розвитком цифрової економіки навички цифрової безпеки вимагаються від усіх фахівців цієї сфери. Від рівня сформованості навичок цифрової безпеки в майбутніх економістів під час навчання в закладі вищої освіти залежить їх успішне працевлаштування та розвиток кар’єри. У поданій статті проаналізовано поняття цифрової безпеки майбутнього економіста, охарактеризовано її рівні: «цифрове громадянство», «цифрова творчість», «цифрове підприємництво». Проаналізовано зміст навчальних дисциплін програми підготовки майбутніх економістів в університетах, під час вивчення яких можуть бути сформовані навички саме цифрової безпеки. На прикладі одного з компонентів навичок цифрового інтелекту, а саме цифрової безпеки, продемонстровано етапи формування, індикатори для різних рівнів сформованості, зміст та приклади подання навчальних матеріалів. Визначено набір різних типів ресурсів і сервісів гібридного хмаро орієнтованого середовища університету, які важливо використовувати для ефективної підготовки майбутніх економістів, а саме: сервіси для цифрової безпеки (безпека мереж; безпека програм; безпека вебдодатків); електронні ресурси (навчальний портал; МВОКи; фахові інтернет-ресурси), середовища для спільної роботи (сервіси для комунікації; сервіси для співпраці; сервіси для кооперації), сервіси для управління, обліку та бізнес-аналізу (системи для управління; системи для обліку; системи для бізнес-аналізу). Запропоновано етапність формування та розвитку навичок з цифрової безпеки в межах вивчення модуля «Цифрова безпека: захист у цифровому середовищі» та виконання проєктної роботи в межах вивчення навчальної дисципліни «Інформаційні системи і технології в економіці», розв’язування реальної практичної ситуації під час навчальної практики. Наведено також результати експериментального дослідження для досягнення усіх трьох рівнів сформованості з цифрової безпеки як складової цифрового інтелекту майбутнього економіста. Здійснено статистичний аналіз результатів експерименту та доведено його значущість.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Макурін, А. А. "Бухгалтерський облік зносу обладнання для майнингу." Економічний вісник. Серія: фінанси, облік, оподаткування, no. 7 (September 14, 2021): 97–107. http://dx.doi.org/10.33244/2617-5932.7.2021.97-107.

Full text
Abstract:
У статті досліджено процес видобутку криптовалюти. Визначено основні фактори, що впливають на функціонування обладнання для майнингу та кількість отриманих цифрових валют на прикладі монети біткоїн. Запропоновано структурно-логічну схему процесу видобутку криптовалюти. Запропоновано поняття «цифровий знос», яке відображає реальні втрати техніко-економічних характеристик «асіка» (applicationspecific integrated circuit). Наведено залежність отриманого доходу від потужності обладнання та встановлено планові амортизаційні відрахування. Наведено порівняння цих розрахунків з онлайн-ресурсами для визначення планових доходів від видобутку цифрової валюти – монети біткоїн.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Tochilin, Sergei. "ПРИКЛАДНЕ ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ ОПТОВОЛОКОННОГО ЦИФРОВОГО СПЕКТРОМЕТРА BTC-110S." TECHNICAL SCIENCES AND TECHNOLOGIES, no. 3(21) (2020): 154–62. http://dx.doi.org/10.25140/2411-5363-2020-3(21)-154-162.

Full text
Abstract:
Актуальність теми дослідження. Спектральні прилади широко використовуються в наукових та прикладних оптичних дослідженнях. Сучасні спектральні прилади в багатьох випадках є цифровими. Розробка прикладного програмного забезпечення (ПЗ) для цифрових спектральних приладів є актуальним завданням. Постановка проблеми. Здебільшого компанії, які виготовляють спектральне устаткування, поставляють цифрові спектральні прилади і прикладне ПЗ в комплекті. У багатьох випадках використання цього ПЗ прив'язано до певної платформи. Подібні особливості має прикладне програмне забезпечення для спектрометра BTC-110S. Крім того, ПЗ, яке поставляється разом із приладами, може не включати необхідних для оптичних досліджень процедур обробки спектральних даних. Аналіз останніх досліджень і публікацій. У наш час однією з найбільш популярних мов програмування є Java. Останнім часом мовою програмування Java розроблена кросплатформна програма ST_Complex – прикладне ПЗ для спектрометра BTC-110S. Виділення недосліджених частин загальної проблеми. Програма ST_Complex має певні обмеження. Вона до-зволяє спектрометру BTC-110S реєструвати спектри випромінювання тільки в однократному режимі. Крім того, при обробці спектральних даних відсутня можливість знаходження результатів множення та ділення спектрів один на одного, а також визначення кореляційного спектра та його коефіцієнта відповідності. Постановка завдання. Розробити Java-додаток, який може використовуватися для реєстрації спектрометром BTC-110S спектрів випромінювання в однократному та безперервному режимі, а також для кількісного порівняння і обробки за допомогою арифметичних операцій спектральних даних об'єктів дослідження. При цьому для порівняння спектрів джерел оптичного випромінювання використовувати різницеві та кореляційні спектри, а також їхні коефіцієнти відповідності. Виклад основного матеріалу. Описані особливості функціонування та графічний інтерфейс користувача Java-додатка, що вирішує поставлене завдання. Наведені приклади його використання. Висновки відповідно до статті. Розроблено кросплатформне прикладне ПЗ для реєстрації спектрометром BTC-110S спектрів випромінювання в однократному та безперервному режимі, а також для кількісного порівняння і обробки за допомогою арифметичних операцій спектральних даних об'єктів дослідження. З порівняння спектрів об'єктів дослідження програмою визначаються коефіцієнти відповідності для їх різницевого та кореляційного спектра.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

ЛАВРИШ, Юліана, and Світлана БУГА. "ЦИФРОВІ ОСВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ ЯК ЗАСІБ АВТОНОМНОГО ІНДИВІДУАЛІЗОВАНОГО НАВЧАННЯ ІНОЗЕМНИХ МОВ В УНІВЕРСИТЕТАХ." Scientific papers of Berdiansk State Pedagogical University Series Pedagogical sciences 1 (April 29, 2021): 26–33. http://dx.doi.org/10.31494/2412-9208-2021-1-1-26-33.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена актуальній та соціально значущій проблемі індивідуалізації навчання в умовах змішаного та онлайн навчання. Освітнє середовище змінюється, і технології стають частиною навчальних програм, а компетентність цифрової грамотності швидко стає необхідною навичкою 21 століття. У ракурсі проблематики статті постає аналіз інновацій, яких потребує процес удосконалення викладання іноземних мов у технічних університетах, а саме: використання цифрових освітніх технологій відповідно до положень та дидактичних принципів моделі SAMR (заміна, доповнення, модифікація, переосмислення). Модель допомагає викладачам оцінювати ступінь інтеграції навчання та викладання з цифровими освітніми ресурсами. Модель SAMR має потужний дидактичний потенціал для вдосконалення процесу викладання засобами цифрових технологій. Також модель є корисним рефлексивним інструментом для освітян для аналізу особистісного досвіду викладання із залученням технологій і знаходження шляхів подальшого вдосконалення. На основі аналізу зарубіжних наукових джерел автори визначають зміст поняття “індивідуалізація”, пропонують форми, методи та засоби для підтримки індивідуалізації навчання іноземних мов. Автономна індивідуалізація навчання надає студентам можливість обирати зміст та стратегії навчання відповідно до власних можливостей, інтересів та ресурсів, що формує вміння навчатися протягом життя та отримувати необхідні вміння та навички самостійно, щоб відповідати мінливим вимогам сучасного ринку праці. У статті надано приклади практичного застосування цифрових ресурсів: навчання грамотності, веб-інструментів, цифрових інформаційних ресурсів та хмарних сервісів для інтенсифікація процесу автономного індивідуалізованого навчання з перспективним переходом до самостійного вдосконалення набутих в університеті знань для успішної професійної самореалізації. Матеріал дослідження, викладений у статті, має теоретичну та практичну цінність та може бути використаний у ході формального та неформального навчання. Ключові слова: індивідуалізація навчання, іноземні мови, автономне навчання, цифрові освітні технології, самомоніторинг, самовдосконалення.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Чемерис, Ганна, Ганна Брянцева, and Олександр Брянцев. "ШЛЯХИ ВДОСКОНАЛЕННЯ ДИЗАЙН-ОСВІТИ У КОНТЕКСТІ СТРАТЕГІЇ ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ." Physical and Mathematical Education 32, no. 6 (January 27, 2022): 49–56. http://dx.doi.org/10.31110/2413-1571-2021-032-6-008.

Full text
Abstract:
Формулювання проблеми. У статті розглядається цифрова трансформація та її вплив на вдосконалення сучасної дизайн-освіти у закладах вищої освіти України. Метою дослідження є аналіз цифрової трансформації освіти в Україні, дослідження інтернаціонального досвіду цифрової трансформації дизайн-освіти та окреслення шляхів вдосконалення української дизайн-освіти з урахуванням тенденції до цифрової трансформації. Матеріали і методи. Для вирішення поставлених завдань у дослідженні комплексно застосовано загальні (системний, інструментальний та функціональний підходи, діалектичний та порівняльний аналіз, синтез та систематизація для дослідження педагогічної, науково-технічної та методичної літератури), спеціальні (спостереження та аналіз освітньої практики) та загальнологічні методи (екстраполяція, індукція та дедукція для формулювання висновків) наукового дослідження, що дозволило дослідити сучасний стан, оцінити практичні результати цифрової трансформації інтернаціональної дизайн-освіти, визначити пріоритетні шляхи вдосконалення української дизайн-освіти в контексті стратегії цифрової трансформації освіти і науки та науково схарактеризувати її потенціал. Результати. Стратегія цифрової трансформації освіти і науки України передбачає вдосконалення дизайн-освіти у таких напрямах: вплив на добір форм, методів та засобів організації навчання в напрямку віртуалізації освітнього процесу; вплив на зміст освітніх програм професійної підготовки майбутніх дизайнерів; використання імерсивних технологій навчання. Висновки. За результатами дослідження підтверджено, що цифрові освітні ресурси вимагають від студентів креативності, вміння критично мислити та здатності гнучко передбачувати результати дизайн-проєктування в умовах неоліберальної економіки нетворку. Для вдосконалення форм, методів і засобів провадження дизайн-освіти обґрунтовано доцільність використання LMS-платформ, вебінарних сервісів, месенджерів, електронної пошти, сервісів швидкого тестування та опитування, конструкторів інтерактивних завдань. Зважаючи на розвиток цифрових технологій у арт-сфері та інноваційну діяльність у практиці дизайну рекомендовано хмарні сервіси (типу InVision, Figma, Fusion 360, Autodesk Tinkercad, FormIt), використання QR-кодів та імерсивних технологій на прикладі Unity3D, відвідування віртуальних галерей та музеїв. Перспективним бачиться впровадження дизруптивних технологій у дизайн-практику.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Гурковський, Володимир, and Сергій Соловйов. "ЦИФРОВІЗАЦІЯ СТРАТЕГІЧНИХ КОМУНІКАЦІЙ НА ПРИКЛАДІ РЕАЛІЗАЦІЇ РЕФОРМ." Public management 16, no. 1 (January 30, 2019): 47–57. http://dx.doi.org/10.32689/2617-2224-2019-16-1-47-57.

Full text
Abstract:
Для підвищення ефективності реформ в умовах інформацій- ного суспільства необхідно використовувати цифрові платформи. Цифрові- зація стратегічних комунікацій забезпечить ширші можливості для учасни- ків комунікаційних процесів. Постає завдання обґрунтувати роль цифровізації стратегічних комуніка- цій у здійсненні реформ в Україні. За результатами дослідження 2017 р. стосовно деяких реформ від 16 до 37 % громадян знають і підтримують зміни, а від 30 до 48 % знають про них, але не підтримують певні реформи. Частка громадян, які не володіють ін- формацією про реформи, становить від 22 до 47 %. Використання стратегіч- них комунікацій покращить інформування і вплине на ставлення громадян до реформ. У даному разі розглядаємо застосування цифрових форматів стратегічних комунікацій. Під цифровими форматами розумітимемо зокре- ма е-платформи, в межах яких органи публічної влади оперують інформацією, що впливає на реакцію стейкхолдерів. Завдання для стратегічних комунікацій полягатиме в залученні під- тримки груп впливу; ефективнішому використанні цифрових майданчиків для інтенсифікації комунікації; координації повідомлень органів публічної влади. Цифровізація стратегічних комунікацій виявляється у застосуванні е-ресурсів для організації взаємодії влади, громадян і бізнесу, підвищення ефективності роботи державного механізму для досягнення суспільного розвитку. Цифровізація стратегічних комунікацій у публічному управлінні роз- глядається як розширення потенціалу стратегічних комунікацій за рахунок використання інформаційно-комунікаційних технологій та інструментів. Застосування цифрового підходу в стратегічних комунікаціях (е-ресурси для обговорення ходу реформ, оцінювання результатів, опитування тощо) значно інтенсифікує комунікаційні процеси і сприятиме активнішій участі зацікавлених сторін.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Хомишак, Оксана Богданівна, and Ольга Василівна Патієвич. "РОЗВИТОК ЦИФРОВОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ З ВИКОРИСТАННЯМ ПРОГРАМНОГО ЗАСОБУ STORYJUMPER." Information Technologies and Learning Tools 79, no. 5 (October 28, 2020): 126–38. http://dx.doi.org/10.33407/itlt.v79i5.2824.

Full text
Abstract:
Ретроспективний аналіз свідчить, що традиційно процес навчання відбувався в межах тріади «учитель – учень – підручник». Однак науково-технічний прогрес ХХI століття додав до цієї взаємодії таку важливу ланку, як цифрові технології. Упродовж тривалого часу паперовий підручник уважався основним засобом навчання, а вчитель – єдиним джерелом знань. Проте сьогодні до взаємодії учителя та учня як суб’єктів освітнього процесу на уроці активно долучаються цифрові технології, оскільки дають можливість миттєвого доступу до всебічної інформації та наукового знання, що невпинно нагромаджується та збагачується. З огляду на це професійне становлення майбутнього вчителя іноземної мови без володіння цифровою компетентністю, що охоплює впевнене, критичне та відповідальне використання і взаємодію з цифровими технологіями для навчання, роботи та участі в житті суспільства, неможливе. Отже, комп'ютеризація та інформатизація освіти зумовлюють пошук нових підходів до фахової підготовки майбутнього вчителя, зокрема англійської мови. У статті розкрито зміст програми навчальної дисципліни «Сучасні технології навчання англійської мови у закладах загальної середньої освіти (ЗЗСО)» з циклу професійної підготовки студентів напряму «6.02030302 Філологія. «Мова і література (англійська)» Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка (2017/2018 навчальний рік). На основі набутого педагогічного досвіду обґрунтовано доцільність формування цифрової компетентності майбутнього вчителя англійської мови у процесі його фахової підготовки. Проілюстровано результати вивчення вище вказаної дисципліни на прикладі студентської проєктної роботи, презентованої як фрагмент електронного посібника як доповнення до чинного підручника з англійської мови для 1-го класу ЗЗСО. Проаналізовано фрагмент електронного посібника та доведено, що програмa-шаблон дає змогу майбутньому вчителеві англійської мови самотужки укладати, розробляти, структурувати і систематизувати мовні та мовленнєві завдання, наповнювати контент мультимедійним матеріалом (аудіо-, відео-, статичною і / або динамічною анімацією) за умови дотримання певних лінгвометодичних, психолого-педагогічних та ергономічних параметрів. Унаслідок опитування студентів встановлено, що цифрові технології удосконалюють процес навчання іноземної мови завдяки миттєвості доступу до всебічної, професійно значущої та аутентичної інформації, мультимедійності, креативності, інтерактивності та можливості міжкультурної взаємодії, що забезпечує досягнення освітніх цілей, а цифрова компетентність є невід’ємною складовою частиною професійної підготовки майбутнього вчителя англійської мови в сучасних умовах.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Деркач, О., Т. Шестаков, and Д. Крутоус. "Технічне та технологічне забезпечення цифрових технологій у рослинництві." Науковий журнал «Інженерія природокористування», no. 2(16) (January 11, 2021): 120–27. http://dx.doi.org/10.37700/enm.2020.2(16).120-127.

Full text
Abstract:
Наведено огляд технічного та технологічного забезпечення технологій цифрового землеробства світових провідних виробників та огляд українських онлайн платформ у сфері точного землеробства. На прикладі програмного забезпечення AFS Software показано приклад реалізації навчального процесу здобувачів вищої освіти із залученням агропідприємства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Цифровий прилад"

1

Процак, Олександр Сергійович. "Визначення основних параметрів кабелів зв’язку." Бакалаврська робота, Хмельницький національний університет, 2021. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/10341.

Full text
Abstract:
Метою роботи є розробка вимірювача основних параметрів кабелів зв’язку радіолокаційного типу. Проект присвячений вивченню принципів побудови вимірювачів основних параметрів кабелів зв’язку, розробці структурної та принципової схем пристрою з використанням сучасної елементної бази, розрахунку основних вузлів пристрою. Проект складається з трьох розділів. В першому розділі зроблений огляд сучасних методів побудови вимірювачів неоднорідностей кабелів зв’язку. Розглянуті можливості автоматизації і підвищення точності таких вимірювань. Другий розділ присвячений розрахунку структурної схеми пристрою, а також вибору принципових схем складових блоків. Визначенні вхідні і вихідні параметри структурних блоків. Проаналізовані особливості мікроконтролерів з ядром ARM7TDMI. У третьому розділі дана характеристика моделі визначення основних параметрів кабелів зв’язку, проаналізовані похибки традиційного методу вимірювань погонних параметрів кабелів зв’язку, розглянута завадостійкість кабелів зв’язку. Оцінена пропускна спроможність кабелів зв’язку. Розглянуті засоби розробки апаратного і програмного забезпечення, налагодження і тестування системи. Проаналізовані засоби розробки програмного забезпечення.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Гарбарь, Д. Ю., Олена Євгенівна Тверитникова, and О. В. Хіхло. "Цифровий вимірювач тиску котлів великої потужності." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2017. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/43851.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Мисько, С. О. "Особливості управління туристичним підприємством (на прикладі ТОВ "Talizman KR")." Master's thesis, Сумський державний університет, 2019. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/76488.

Full text
Abstract:
Робота направлена на розробку основних підходів до формуванняорганізаційної структури туристичних підприємств на основі проектно-орієнтованого підходу до управління, вдосконалення принципів і методів формування колективу підприємства на основі командних принципів, впровадження інструментів цифрового маркетингу та підвищення конкурентоздатності з метою розширення клієнтської бази, підвищення якості взаємодії з цільовою аудиторією/клієнтами в системі «клієнт – інформаційні послуги – туроператор – клієнт».
Работа направлена на разработку основных подходов к формированию организационной структуры туристических предприятий на основе проектно-ориентированного подхода к управлению, совершенствование принципов и методов формирования коллектива предприятия на основе командных принципов, внедрение инструментов цифрового маркетинга и повышения конкурентоспособности с целью расширения клиентской базы, повышение качества взаимодействия с целевой аудиторией / клиентами в системе «клиент - информационные услуги - туроператор - клиент».
The work is aimed at developing the main approaches to the formation of the organizational structure of tourism enterprises based on a project-oriented approach to management, improving the principles and methods of forming a team of companies on the basis of team principles, the introduction of digital marketing tools and improving competitiveness in order to expand the customer base, enhance customer interaction target audience / clients in the system "client - information services - tour operator - client".
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Тимошенко, Н. С. "Дослідження процесу діджиталізації та визначення рівня її ефективності на сучасному етапі розвитку публічного управління в регіонах (на прикладі відділу з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Сумської обласної державної адміністрації)." Master's thesis, Сумський державний університет, 2021. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/87122.

Full text
Abstract:
Визначено поняття діджиталізації як фінансово-економічного явища, розглянуто теоретичні основи діджиталізації публічного управління, її інструменти та стратегії. Проведено аналіз інструментів діджиталізації публічного управління. Здійснено аналітичне дослідження процесу діджиталізації в Україні, проведено організаційно-економічну характеристику відділу з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізацації Сумської обласної державної адміністрації та визначено особливості діджиталізації в Україні. Розроблено основні шляхи підвищення ефективності публічного управління на основі запровадження діджиталізації. Визначено організацію програмно-цільового забезпечення процесу діджиталізації та основні напрямки прискорення процесів діджиталізації у сфері публічного управління.
Определены понятия диджитализации как финансово-экономического явления, рассмотрены теоретические основы диджитализации публичного управления, ее инструменты и стратегии. Проведен анализ инструментов диджитализации публичного управления. Осуществлено аналитическое исследование процесса диджитализации в Украине, проведена организационно-экономическая характеристика отдела по вопросам цифрового развития, цифровых трансформаций и цифровизации Сумской областной государственной администрации и определены особенности диджитализации в Украине. Разработаны основные пути повышения эффективности публичного управления на основе введения диджитализации. Определена организация программно-целевого обеспечения процесса диджитализации и основные направления ускорения процессов диджитализации в сфере публичного управления.
The concept of digitalization as a financial and economic phenomenon has been defined, the theoretical foundations of digitalization of public administration, its tools and strategies have been considered. The analysis of tools of digitalization of public administration has been carried out. An analytical study of the digitalization process in Ukraine, organizational and economic characteristics of the Department of Digital Development, Digital Transformations and Digitalization of the Sumy Regional State Administration has been conducted and features of digitalization in Ukraine have been identified. The main ways to increase the efficiency of public administration based on the introduction of digitalization have been developed. The organization of program-targeted support of the digitalization process and the main directions of acceleration of digitalization processes in the field of public administration have been determined.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Редько, О. О., М. В. Мокійчук, and Є. Ф. Суслов. "Використання цифрового грамметричного приладу у візуально-оптичному неруйнівному контролі." Thesis, ПФБ, НТУУ "КПІ", 2015. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/26389.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Зейн, Алі Вахіб. "Розробка цифрової системи стабілізації поля зору приладу спостереження наземного рухомого об'єкту." Thesis, НТУ "ХПІ", 2015. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/17516.

Full text
Abstract:
Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.13.03 – системи і процеси керування. – Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", Харків, 2015. Метою дисертаційної роботи являється розробка цифрової системи стабілізації поля зору приладу спостереження підвищеної точності для наземного рухомого об'єкту. Доведена необхідність переходу від систем стабілізації силового типу до систем стабілізації індикаторного типу з цифровим електронним блоком. Висока завадозахищенність і точність системи індикаторного типу може бути забезпечена застосуванням в цифровому електронному блоці цифрових низькочастотних фільтрів, зокрема фільтрів Баттеруорта і Ланцоша з послідовно-паралельним з'єднанням. Розглянута можливість використання в алгоритмах, що реалізуються цифровим електроним блоком, принципів безплатформених інерціальних систем, в яких кут розбіжності між лазерним променем прицілу-далекоміру і напрямком на ціль не вимірюється, а обчислюється, за допомогою кінематичних співвідношень відносно параметрів кватерніона орієнтації. Доведено, що стабілізатор, побудований на цих принципах забезпечує у 2÷3 рази вищу точність у порівнянні із стабілізатором силового типу.
Thesis for the of Candidate of technical sciences, Specialty 05.13.03-System and management processes. – National Technical University "Kharkiv Polytechnic Institute", Kharkiv,2015. Aim of the thesis is to develop a digital system of stabilization of the visual field of extended precision observation instrument of surface-mobile object. Proved the necessity of conversion from the power type systems of stabilization to the indicator type systems of stabilization with digital electronic unit. High interference immunity of the indicator type system can be achieved by the using of digital electronic block of digital low-frequency filter, including filters of Batteruuort and Lanzrosh with series-parallel connection. Considered the possibility of its using in the algorithms, which are implemented by the digital electron block, principles of strapdown inertial system in which the angle of divergence between the laser beam of range unit sight and direction to the target is not measured but calculated by using kinematic formulas relative the orientation quaternion parameters. Established that the stabilizer built on these principles provides 2÷3 times higher accuracy compared to the power type stabilizer.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Швидкий, Олександр Вікторович. "Ультразвуковий прилад для контролю виробів з композиційних матеріалів." Bachelor's thesis, КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020. https://ela.kpi.ua/handle/123456789/34572.

Full text
Abstract:
У даній роботі був спроектований ультразвуковий прилад для контролю виробів з композиційних матеріалів. У першому розділі було виконано аналіз виробів з композитних матеріалів як об’єктів ультразвукового контролю, розглянуто фізико-механічні характеристики композиційних матеріалів, обґрунтовано використання лунаімпульсного методу ультразвукової товщинометрії для контролю композитів та розглянуто нормативно-методичні матеріали ультразвукового неруйнівного контролю. У другому розділі був здійснений розрахунок акустичного тракту приладу та визначено геометричні розміри п’єзопласитини. У третьому розділі проведено моделювання амплітудо фазового метода визначення часових інтервалів з використанням фазоманіпульованих сигналів та розроблено структуру приладу. У четвертому розділі виконаний підбір та розрахунок компонентів для електричної принципової схеми. У висновку наведено загальні результати, отримані під час виконання дипломного проекту.
In this work, an ultrasonic monitor for composite materials products was designed. At the first distribution, there is a complete analysis of the types of composite materials with ultrasound control, the physical and mechanical characteristics of composite materials are examined, and the brown-and-white method of ultrasonic monitoring is wound up. In the second section, the acoustic path of the device was calculated and the geometric dimensions of the piezoelectric plate were determined. In the third section the amplitude of the phase method for determining time intervals using phase-manipulated signals is modeled and the structure of the device is developed. In the fourth section the selection and calculation of components for the electrical schematic is performed. The conclusion presents the general results obtained during the implementation of the diploma project.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Барна, О. Б. "Удосконалені метод розгорнутого меніска та прилад для контролю поверхневих властивостей на межах розділу фаз." Thesis, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, 2014. http://elar.nung.edu.ua/handle/123456789/4664.

Full text
Abstract:
Дисертація присвячена вирішенню актуальної науково-прикладної задачі щодо вдосконалення методу розгорнутого меніска для контролю поверхневих властивостей на межах розділу фаз. Проведено аналіз відомих методів контролю поверхневих властивостей розчинів поверхнево-активних речовин за допомогою дослідження форми менісків та їх технічних реалізацій. Здійснений порівняльний аналіз відомих методів контролю поверхневого натягу рідин методом розгорнутого меніска, на основі чого виявлено шляхи удосконалення методу розгорнутого меніска. На основі моделювання розгорнутого меніска досліджено особливості менісків такого типу і розроблені рекомендації щодо проведення досліджень, детально розглянуто закономірності зміни кривизни і форми меніска в залежності від поверхневого натягу рідини, крайового кута змочування досліджуваною рідиною матеріалу стрижня, радіуса зануреного стрижня. Удосконалено метод розгорнутого меніска для контролю ПН розчинів ПАР з регресійною методикою визначення координат точок контуру меніска, запропоновано методику цифрової обробки експериментальних зображень, покрокового визначення контуру меніска та субпіксельне його виділення. Розроблено та виготовлено прилад, який дозволяє здійснювати контроль поверхневих властивостей рідин і розчинів поверхнево-активних речовин різних концентрацій, а також рідин із різними фізичними властивостями. Здійснено метрологічний аналіз розроблених удосконалених методу розгорнутого меніска і приладу для контролю поверхневого натягу та крайового кута змочування рідин та водних розчинів поверхнево-активних речовин і проведені лабораторні випробування розробленого приладу шляхом контролю поверхневих властивостей рідин та водних розчинів поверхнево-активних речовин різних концентрацій.
Диссертация посвящена решению актуальной научно-прикладной задачи по совершенствованию метода развернутого мениска для контроля поверхностных свойств на границах раздела фаз. Проведен анализ известных методов контроля поверхностных свойств растворов ПАВ с помощью исследования формы менисков и их технических реализаций. Проведенный сравнительный анализ известных методов контроля ПН жидкостей методом развернутого мениска, на основе чего выявлены пути усовершенствования метода развернутого мениска. На основе моделирования развернутого мениска исследованы особенности менисков такого типа и разработаны рекомендации по проведению исследований, подробно рассмотрены закономерности изменения кривизны и формы мениска в зависимости от ПН жидкости, ККЗ исследуемой жидкостью материала стержня, радиуса погруженного стержня. Усовершенствован метод развернутого мениска для контроля ПН растворов ПАВ с регрессионной методикой определения координат точек контура мениска, предложена методика цифровой обработки экспериментальных изображений, пошагового определения контура мениска и субпиксельное его выделение. Разработан и изготовлен прибор для контроля ПН и ККЗ жидкостей и водных растворов ПАВ методом развернутого мениска, который позволяет осуществлять контроль ПН растворов ПАВ различных концентраций, а также жидкостей с различными физическими свойствами. Осуществлен метрологический анализ разработанных усовершенствованных метода и прибора для контроля НН и ККЗ жидкостей и водных растворов ПАВ методом развернутого мениска и проведены лабораторные испытания разработанного прибора путем контроля НН и ККЗ жидкостей и водных растворов ПАВ различных концентраций.
The dissertation is devoted to solution of actual scientific and applied task of external meniscus method improving for surface properties control at the interface. The analysis of the known methods of surfactant solutions surface properties control by axisymmetric meniscus shape analysis and the technical implementations was done. The external meniscus features were investigated using of meniscus modeling and the recommendations for research were given. The meniscus curvature and shape transformation depending on surface tension, contact angle of investigated liquid and immersed rod radius are researched. The external meniscus method for surface tension control with regression method of determining coordinates of the meniscus contour was improved. The methods of digital image processing and step-by-step method of meniscus contour definition were proposed. The instrument for surface tension and contact angle control of liquids and aqueous surfactant solutions by the external meniscus method was developed. The metrological analysis of improved method and developed instrument for surfactant solutions surface tension control by the external meniscus method and laboratory testing of instrument by surface tension and contact angle control of liquids and aqueous surfactant solutions of different concentrations were done.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Іванов, Микола. "Перспективи застосування технології блокчейн у міжнародному бізнесі (на прикладі токенів NFT)." Thesis, Національний авіаційний університет, 2021. https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/53652.

Full text
Abstract:
Здорожчання традиційних ресурсів виробництва, у т.ч. – енергетичних (нафта, природний газ, кам'яне вугілля, антрацит та ін.), призведе до зростання цін на всі товари та послуги, а отже – стане причиною збільшення прошарку бідного населення в країнах світу. Вихід з такої ситуації криється у переході від традиційного технологічного укладу «Індустрії 2.0» та «Індустрії 3.0» до принципово нових інноваційних цифрових технологій, що поєднує у собі «Індустрія 4.0». Важливу роль у розвитку цифрових технологій відіграють технології «Блокчейн», які у свою чергу, містять технології токенів NFT (з англ. – A non-fungible token (NFT) – невзаємозамінний токен). Проблематика застосування технології «Блокчейн» та технології токенів NFT у міжнародному бізнесі майже не розглядається в українській та у світовій економічній науковій літературі, хоча це й має гарні перспективи для бізнесу. Така постановка проблеми обумовлює актуальність даного наукового дослідження.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Суходоля, С. А. "Управління організаційними змінами в умовах цифрової трансформації медичної сфери (на прикладі КНП “Хмельницька обласна лікарня” Хмельницької обласної ради)." Магістерська робота, Хмельницький національний університет, 2020. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/9873.

Full text
Abstract:
Метою дипломної роботи магістра є розроблення теоретико-методичних засад та практичних рекомендацій щодо формування, використання та підвищення ефективності системи управління змінами. У дипломній роботі сформовано рекомендації з удосконалення управління організаційними змінами у КНП “Хмельницька обласна лікарня” Хмельницької обласної ради, а саме: - моделювання процесів оцінювання системи управління організаційними змінами КНП «Хмельницька обласна лікарня» Хмельницької обласної ради; - мінімізація опортуністичної поведінки та подолання опору змінам у КНП «Хмельницька обласна лікарня» Хмельницької обласної ради; - реалізація змін за рахунок проекту впровадження нових технології у роботі хірургічного відділення у КНП «Хмельницька обласна лікарня» Хмельницької обласної ради.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Book chapters on the topic "Цифровий прилад"

1

Дворяк, Сергій, and Юрій Оніщик. "ПІДГОТОВКА ПАРАПРОФЕСІОНАЛІВ У СОЦІАЛЬНІЙ СФЕРІ: КОМПЕТЕНТНІСНИЙ ПІДХІД." In Репрезентація освітніх досягнень, мас-медіа та роль філології у сучасній системі наук (1st. ed). European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/rodmmrfssn.ed-1.06.

Full text
Abstract:
В межах теоретико-аналітичного дослідження визначено, що соціальна сфера в Україні залучає до розв’язання різних професійних завдань чимало парапрофесіоналів, тобто тих, хто не має фахової освіти із соціальної роботи, але пройшли певне навчання, переважно неформальне, і виконують функції соціальних працівників. Окреслено розуміння поняття «компетентність» як здатності до виконання певних трудових функцій. На прикладі консультантів за принципом «рівний-рівному», громадських радників та батьків-вихователів у сімейних формах виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, розглянуто зміст діяльності парасоціальних працівників та специфіку їхньої підготовки. Запропоновано перелік тих загальних компетентностей, на формування яких мають бути спрямовані програми формального та неформального навчання цієї категорії працівників (гендерна компетентність, цифрові компетентності, етичні компетентності, компетентності міжпрофесійної взаємодії тощо).
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Цифровий прилад"

1

Іванова, Світлана, Алла Кільченко, Ірина Мінтій, and Тетяна Вакалюк. Оцінювання результативності наукової діяльності засобами інформаційно-цифрових систем окремої установи. Уманський державний педагогічний університет, 2021. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/5052.

Full text
Abstract:
Метою статті є описати можливості оцінювання результативності наукової діяльності підрозділів наукових установ і університетів засобами інформаційно-цифрових систем на прикладі Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України. У дослідженні були використані методи: аналізу, узагальнення та систематизації. У статті детально розглянуто сервіси інформаційно-цифрових систем, що можна використовувати для оцінювання результативності наукової роботи підрозділів наукових установ і університетів. Встановлено, що популяризація наукових досягнень є одним із найважливіших завдань наукової установи.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography