Academic literature on the topic 'Художнє оформлення'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Художнє оформлення.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Художнє оформлення"

1

Паур, Ірина. "ВИДИ ОБОРОННОЇ АРХІТЕКТУРИ ПОДІЛЛЯ НА ПОШТОВИХ ЛИСТІВКАХ ПОЛЬСЬКОГО ТОВАРИСТВА КРАЄЗНАВЧОГО (1907–1913 рр.)." УКРАЇНСЬКА КУЛЬТУРА : МИНУЛЕ, СУЧАСНЕ, ШЛЯХИ РОЗВИТКУ (НАПРЯМ: КУЛЬТУРОЛОГІЯ) 39 (January 31, 2022): 16–23. http://dx.doi.org/10.35619/ucpmk.v39i.490.

Full text
Abstract:
Проаналізовано іконографію поштових листівок Польського товариства краєзнавчого, виданих до Першої світової війни. З’ясовано, що товариство популяризовало подільські краєвиди на поштівках із метою утвердження історико-культурної спадщини «східних кресів» як національного надбання польського народу. Визначено, що упродовж 1907–1913 рр. види оборонної архітектури Поділля були представлені в серії поштівок «Польські замки» (фортеці в Кам’янці-Подільському, Меджибожі, руїни замків у Жванці, Панівцях, Пиляві, Зінькові) та «Поділля» (Кам’янець-Подільська фортеця). З’ясовано, що в основі композиції лицьового боку поштівок цих серій були світлини К. Кульвіча та М. Грейма, а їх художнє оформлення здійснював М. Вишніцький. Проаналізовано тексти історичних довідок на адресному боці поштівок.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Штогрин, І. "Архітектурно-художнє оформлення міст, селищ і сіл Івано-Франківської області в часи "розвинутого соціалістичного суспільства"." Дрогобицький краєзнавчий збірник, Спецвипуск 3 (2017): 380–88.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Bilash, Olha, and Zoia Makarova. "Борис Георгійович Шарварко: принципи роботи та організаційна діяльність." ART-platFORM 2, no. 2 (November 18, 2020): 57. http://dx.doi.org/10.51209/platform.2.2.2020.57-76.

Full text
Abstract:
Мета дослідження – проаналізувати ключові аспекти принципів роботи та організаційної діяльності Б. Г. Шарварка. Методологія роботи включає використання наступних методів дослідження: порівняльно-історичного, структурно-функціонального, семіотичного, системного аналізу тощо. Завдання публікації полягають у вивченні режисерських принципів роботи Б. Г. Шарварка, організаційних засад його діяльності як режисера масових театралізованих видовищ і свят. Серед принципів роботи Б. Шарварка можна виділити наступні: поєднання професій режисера театру, естради, масового дійства та кіно в одній особі режисера масового дійства; синтез сучасного матеріалу з традиційним репертуаром; вміле використання факту і документа у соцреалістичному дусі; використання традиційної обрядовості; прискіпливий аналіз сценарію та шляхів його реалізації у постановці; вміле поєднання ліризму, гумору і пафосу; обов’язковість розкриття теми всіма доступними художніми засобами; розуміння конфлікту всередині твору; втілення власного світовідчуття режисера; необхідність пізнання жанрової суті сценарію. Вкрай важливим є організаційний аспект, що посприяв успіху постановок Б. Г. Шарварка. Художнє оформлення, вдале застосування аудіовізуальних інструментів, логістика, реклама та робота з глядачем, налагодження діалогу та співпраці між учасниками вистави – все це є складовими успіху справді визначних театралізованих дійств за авторства українського митця.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Бублик, А. "Дизайн веб-сторінки, як основа зручності читання, утримання та естетики сучасного веб-сайту." COMPUTER-INTEGRATED TECHNOLOGIES: EDUCATION, SCIENCE, PRODUCTION, no. 45 (December 21, 2021): 5–11. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2524-0560-2021-45-01.

Full text
Abstract:
У статті розкрито принципи дизайну веб-сторінки, як основи зручності читання, утримання та естетики сучасного веб-сайту. Наголошується, що під терміном веб-дизайн продовжують розуміти саме проектування структури веб-ресурсу, забезпечення зручності користування ним. Обґрунтовується, що особливість веб-дизайну полягає в тому, що він (веб-дизайн) це не оформлення виробу, не незначна і додаткова його частина, а виріб. Підкреслено, що проектуючи сайт, веб-дизайнер створює повноцінний продукт, а не лише оформлює його, тому веб-дизайнер виступає як творець кінцевого виробу. Зазначається, що веб-дизайнер сьогодні – один із знакових соціально-культурних акторів сучасного суспільства. Він є не просто рядовим членом соціуму, на відміну від більшості користувачів, може сам проектувати, впроваджувати та розвивати технології, і, отже, ставати не просто «декоратором сайтів», але їх архітектором. Наголошується, що веб-дизайн є не лише інструментом моделювання простору культури, а й принципово новою мовою, яка, у свою чергу, впливає на мислення та культуру користувачів. Запропоновано, з метою вирішення окресленої проблеми виявити, синтезувати та використовувати кілька підходів у розробці сучасної веб-сторінки. Зазначається, що художнє проектування інтернет-сайтів включає вимоги технічної естетики до сайтів, облік формотворчих факторів (призначення, функції, конструкція, технологія розробки, стиль, мода, національні традиції та ін.) при проектуванні сайтів, закономірності та засоби композиції у художньому проектуванні сайтів, рекомендації та якість сайтів. Пропонується, з метою вивчення веб-дизайну як складної, структурованої та динамічної мови інтернет-культури впроваджувати некласичне спрямування у мовознавстві, що обґрунтовує теорію про провідну роль мови у формуванні мислення. Наведено опис кількох прикладів сучасних веб-сайтів, які застосовують кілька жанрів на своїх сторінках, виявлено переваги їх функціонування.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Шевченко, В. Е. "Художньо-технічне оформлення видань різних видів." Наукові записки Інституту журналістики 27 (2007): 97–112.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

ZAITSEVA, Veronika. "НЕОФОЛЬКЛОРНІ ОСОБЛИВОСТІ ТВОРЧОСТІ ВАЛЕНТИНА ГОРДІЙЧУКА ТА АНАТОЛІЯ ТОКАРЕВА." ART-platFORM 3, no. 1 (May 27, 2021): 346–60. http://dx.doi.org/10.51209/platform.1.3.2021.346-360.

Full text
Abstract:
Досліджуючи та аналізуючи художню спадщину українських графіків ІІ пол. ХХ ст., можемо зазначити, що творчі пошуки в галузі книжкового оформлення 1970-х–1980-х рр. були наслідком свідомої боротьби художників із зовнішнім прикрашательством і поверховим декоративізмом, позбавленим глибокого змісту. Українські майстри книжкової графіки Валентин Гордійчук і Анатолій Токарев своїми роботами спростовували тенденції певного занепаду візуальної мови цього періоду, після злету мистецтва книги 1950-х–1960-х рр. Київські художники Валентин Гордійчук і Анатолій Токарев ставали на шлях оновлення, органічно-цілісного вирішення всіх елементів оформлення книги. Зокрема, вони вважали за потрібне переосмислити «Енеїду» І. П. Котляревського, активний колір і драматичну атмосферу, де пафос героїзму й усереднені образи починають поступатися думці про поему як глибший за змістом твір. Методологія дослідження полягає в застосуванні загальнонаукових методів (аналізу та синтезу, індукції та дедукції, єдності історичного і логічного) та мистецтвознавчих методів (компаративний, типологічний, описовий). Наукова новизна роботи полягає у дослідженні неофольклорних особливостей ілюстрування Валентина Гордійчука і Анатолія Токарева. Важливо підкреслити, що ілюстраторам України 1970-х–1980-х рр. було властиво зосереджуватися на духовно-культурних та пластичних засадах історичної малярської спадщини. Можна зазначити, що традиції доби бароко тісно переплітаються в цих ілюстраціях з національними народними мотивами. Тому надзвичайно плідним об’єктом дослідження є роботи майстрів книжкової графіки в новій художній трактовці літературних образів Івана Котляревського.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Семенюк, В. "Шрифтова організація у художніх виданнях: зовнішнє та внутрішнє оформлення." Народознавчі зошити, no. 1 (103), січень - лютий (2012): 113–19.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Оборська, Світлана Валентинівна. "ДЕКОРАТИВНО-ХУДОЖНІ ОСОБЛИВОСТІ ОФОРМЛЕННЯ СІЛЬСЬКОГО ЖИТЛА НАДДНІПРЯНЩИНИ (кінець ХІХ – початок ХХ ст.)." Культура і мистецтво у сучасному світі, no. 19 (August 10, 2018): 41–51. http://dx.doi.org/10.31866/2410-1915.19.2018.141353.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Малюга, Наталія Миколаївна. "Ритмічна організація, римування та звукова гармонія українських паремій." Філологічні студії: Науковий вісник Криворізького державного педагогічного університету 8 (December 20, 2012): 194–201. http://dx.doi.org/10.31812/filstd.v8i0.630.

Full text
Abstract:
У статті проаналізовано ритмічний малюнок українських паремій, особливості їх римування; закцентовано на звуковому оформленні прислів’їв, взаємодії фонетичних засобів у створенні художньо досконалої форми, що сприяє кращому запам’ятовуванню паремій у процесі комунікації.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Мороз, Людмила. "Проблеми термінологічного означення та теоретичного осмислення рольової лірики." Літератури світу: поетика, ментальність і духовність 12 (December 13, 2018): 51–62. http://dx.doi.org/10.31812/world_lit.v12i0.2231.

Full text
Abstract:
У статті досліджено художній феномен рольової лірики. Проаналізовано проблематику теоретичних пошуків літературознавців у дослідженні специфіки суб’єктної організації лірики. Охарактеризовано спектр суб’єктів поетичного мовлення. Розглянуто питання, пов’язані із прийомами композиційного та мовленнєвого оформлення поетичного рольового тексту. Окреслено концептуально-змістовні його ракурси, які виявляють себе на рівні вираження ідейно-тематичних концептів твору.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Художнє оформлення"

1

Бондарчук, Олена Сергіївна. "Художнє оформлення дизайн-середовища української сесії міжнародного фестивалю «SINERGIA»." Магістерська робота, Хмельницький національний університет, 2021. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/11208.

Full text
Abstract:
У ході дипломного проектування розроблено художнє оформлення дизайн-середовища української сесії міжнародного фестивалю «Sinergia», що включає в себе розробку логотипу Sinergia, друковану та зовнішню рекламну продукцію, сувенірну продукцію. У перелік друкованої рекламної продукції входять: кишеньковий календар, запрошення на фестиваль, афіша, програма фестивалю, інформаційний буклет та флаєр, макетна реклама в журнал. До зовнішньої реклами відносяться розроблені постери на біл-борд, сіті-лайт та реклама на транспорті. Сувенірна продукція фестивалю представлена у вигляді футболки з фірмовою ілюстрацією, чашки з логотипом, сумки, кепки, настільних стягів, ручок
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Столбухова, А. Р. "Художнє рішення поверхні стін в інтер’єрах закладів дошкільної освіти." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2019. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/13476.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Міхньов, І. В. ""Граматка" – перший підручник для українських шкіл." Thesis, НТУ "ХПІ", 2016. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/22374.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Новицька, Тетяна Григорівна. "Художньо-технічне оформлення та виготовлення енциклопедії «Дитяча енциклопедія динозаврів»." Master's thesis, КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020. https://ela.kpi.ua/handle/123456789/39638.

Full text
Abstract:
Темою магістерської дисертації було обрано художньо-технічне оформлення енциклопедії «Дитяча енциклопедія динозаврів» для дітей дошкільного віку та молодшого шкільного віку. Однією із найбільш комерційно успішних та корисних дитячих книг, вже не перший десяток років являються дитячі енциклопедії. Сьогодні купляючи таку книгу батьки не просто роблять відмінний подарунок з якого діти дізнаються велику кількість різноманітної інформації. Енциклопедія послужить добру службу і батькам дитини, так як часом у них просто не має достатніх знань і часу, щоб відповісти на нескінченні дитячі: "Чому?". Завдяки розвитку сучасних технологій все важче заохочувати дітей та підлітків до більшої комунікації із традиційними видами поліграфічної продукції, а отже потрібно знаходити нові підходи до вироблення пізнавальних видань для дітей. Одним із таких підходів було виявлено виготовлення ілюстрацій за допомогою технології 3D–моделювання та цифрового скульптування, що дають більш широкі можливості у виготовлені візуальної частини будь-якої поліграфічної або цифрової продукції. Сучасні діти, використовуючи смартфони та планшети, звикли поглинати інформацію і розважальний контент в основному в іграх і мультиплікації, де більшість візуальної складової це яскраві 3д моделі персонажів та оточення. Такий вид ілюстрації на сьогоднішній день є затребуваний і актуальним та має на меті захопити погляд читача незалежно від його віку. Вироблення таких ілюстрацій значно спрощують та прискорюють роботу художника-ілюстратора, на відмінну від більш класичних підходів до створення ілюстративної частини видання. Практичним завданням магістерської роботи є створення енциклопедії про динозаврів для дітей дошкільного віку із унікальним ілюстративним матеріалом в поєднані з сучасними дизайном дитячої книги. Завдяки обраній техніці виготовлення художньої частини проект виглядає гармонійно і цілісно поряд з текстовими блоками. Дослідження сучасних довідкових видань розрахованих на дитячу читацьку аудиторію допомагають розробити актуальний продукт для ринку дитячої книжкової продукції. У книзі даються новітні відомості про палеонтологічні знахідки. Оповідання ведеться зрозумілим дитині мовою. Текст супроводжується чудовими барвистими ілюстраціями, що допомагають уявити зовнішній вигляд цих древніх рептилій. Оформлення енциклопедичного видання для дітей дошкільного віку потребує від автора балансу між пізнавальною, новою для маленького читача інформацією та яскравими ілюстраціями, що будуть спонукати більше вивчати зміст всього видання, та повертатися до нього ще багато разів.
The theme of the master's dissertation was the artistic and technical design of the encyclopedia "Children's Encyclopedia of Dinosaurs" for children of preschool age and primary school age. Children's encyclopedias have been one of the most commercially successful and useful children's books for more than a decade. Today, buying such a book, parents do not just make a great gift from which children learn a lot of different information. The encyclopedia will also be of good service to the child's parents, as sometimes they simply do not have enough knowledge and time to answer the endless children's: "Why?". With the development of modern technologies, it is becoming increasingly difficult to encourage children and adolescents to communicate more with traditional types of printing products, and therefore it is necessary to find new approaches to the development of informative publications for children. One such approach has been the production of illustrations using 3D modeling and digital sculpting technology, which provides greater opportunities in the production of the visual part of any printing or digital product. Modern children, using smartphones and tablets, are accustomed to absorbing information and entertainment content mainly in games and cartoons, where most of the visual component is a bright 3D models of characters and environments. This type of illustration is in demand and relevant today and aims to capture the eyes of the reader regardless of his age. The development of such illustrations greatly simplifies and speeds up the work of the illustrator, in contrast to the more classical approaches to creating an illustrative part of the publication. The practical task of the master's thesis is to create an encyclopedia about dinosaurs for preschool children with unique illustrative material in combination with modern children's book design. Thanks to the chosen technique of production of a part the project looks harmoniously and integrally near text blocks. Research of modern reference books designed for children's readers helps to develop a relevant product for the market of children's books. The book provides the latest information on paleontological finds. The story is told in a language that the child understands. The text is accompanied by wonderful colorful illustrations that help to present the appearance of these ancient reptiles. Designing an encyclopedic edition for preschool children requires the author to strike a balance between informative, new information for the young reader and vivid illustrations, will encourage more study of the content of the entire edition, and return to it many more times.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Гнатенко, Мар’яна Олегівна. "Художньо-технічне оформлення та поліграфічне виконання книги Володимира Галайчука «Українська міфологія»." Master's thesis, КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020. https://ela.kpi.ua/handle/123456789/39641.

Full text
Abstract:
Для створення магістерської дисертації було обрано художньо-технічне оформлення та поліграфічне виконання книги Володимира Галайчука «Українська міфологія». Фольклорний пласт української культури неймовірно багатий і захоплюючий. Тому час від часу він викликає зацікавлення науковців, які працюють у різних філологічних сферах і звертаються до фольклорних надбань, аналізуючи періоди, тематичні аспекти, роди та жанри культурних здобутків предків. Незважаючи на достатньо велику кількість таких досліджень, усі вони відкривають певну грань цього виду народної творчості. Об’єднані між собою лише спільною темою – міфологія та фольклор в українській літературі, – ці праці не відображають єдиного уявлення про вплив давньоукраїнської міфології і фольклору на розвиток та формування літератури. Давньоукраїнські легенди високо поетичні, насичені оптимістичною енергетикою, сповнені елементів національної належності,. Українська міфологія, хоч і подібна за структурою та розвитком до міфології інших народів, усе ж має певну своєрідність і неповторність. Дослідження основних підходів у вивченні міфу наочно показує, що не всі науковці розглядають міф як явище, спочатку притаманне людині, властиве суспільству на всіх етапах його розвитку, і тому вже не є чимось патріархальним, відживаючим. Відбувається це тому, що під міфом вони розуміють архаїчні розповіді про діяння богів і героїв, створення загальнонародної колективної фантазії первісної людини, і, таким чином, не поширюють поняття міфу на сьогодення . Дане традиційне або загальноприйняте усвідомлення міфу поки царює в суспільстві. Але поступово в ньому все найбільш затверджується ідея, що крім стародавніх легенд, які стали частиною літератури і традиції, в суспільстві існують міфи інші, сучасні. Велика частина тих, хто стверджує це, поки сприймає сучасний міф як рудимент, спадщину століть, пережиток. І як можливо, пробують їх пов'язати з працюючим ще в глибинці етнічним фольклором, забобонами, знахарями і чаклунами; або з брехнею, похибками, ілюзіями. Хоча відкриття, зроблені вченими в області психології і семіології, все найбільш напористо переконують, що проблема усвідомлення сучасного міфу виявляється значно складнішим. Практичним завданням магістерської роботи є створення авторського проекту оформлення збірки легенд та вірувань українського народу про світ. У розробці концепції нового видання було сфокусовано увагу на створені сучасного твору, де поєднанується сучасна ілюстрація та народні декоративні елементи. Міф завжди відображає той період, у якому його розповідають, оскільки це завжди відбиток світогляду людини і її навколишнього середовища. Міфологія є найстародавнішою, архаїчною, ідеологічною освітою, що має синкретичний характер. Концепцією візуального оформлення друкованої продукції стало надання головним графічним чорно-білим зображувальним елементам кольорових декоративних орнаментів . Зазвичай орнаменти використовуються в книгах як допоміжний елемент оформлення, у даній роботі орнамент виступає одним із головних елементів композиції. Проект являє собою створення збірки міфів, у вигляді книги. Створена поліграфічна продукція завдяки цілісному оформленню підкреслює особливості та характер твору, вирізняючи його серед інших заходів До альбому входять легенди про чортів, русалок, мавок, відьом, безпірних дітей і тд. До кожної міфологічної історії створено окремий розділ, виділений шмуцтитулом. Для цього видання був обраний формат видання 70*90/16, гарнітура: «Garamond», «RUSNeverwinter», папір щільністю 120 г/м2. Основний текст гарнітура «Garamond» 10.25 пт. Цей шрифт читабльний для довгих художньо-літературних текстів. Стилістично це відповідає характер видання, читається легко і зрозуміло. Для заголовків використовувався авторський рукописний шрифт «RUSNeverwinte». Загалом, композиційне рішення книги є цілісним, шрифтове рішення є легким для сприйняття та гармонійно поєднаним зі стилістикою ілюстрацій. Титульні та технічні сторінки оформлені лаконічно та відповідають загальній стилістиці книжкового ансамблю.
To create a master's dissertation, the artistic and technical design and printing of Volodymyr Halaichuk's book "Ukrainian Mythology" was chosen. The folklore layer of Ukrainian culture is incredibly rich and fascinating. Therefore, from time to time it arouses the interest of scholars who work in various fields of philology and turn to folklore, analyzing the periods, thematic aspects, genera and genres of cultural achievements of ancestors. Despite the large number of such studies, they all reveal a certain facet of this type of folk art. Combined only with a common theme - mythology and folklore in Ukrainian literature - these works do not reflect a single idea of the influence of ancient Ukrainian mythology and folklore on the development and formation of literature. Ancient Ukrainian legends are highly poetic, full of optimistic energy, full of elements of nationality. Ukrainian mythology, although similar in structure and development to the mythology of other peoples, still has a certain originality and uniqueness. The study of basic approaches to the study of myth clearly shows that not all scholars consider the myth as a phenomenon originally inherent in man, inherent in society at all stages of its development, and therefore is no longer something patriarchal, obsolete. This is because by myth they mean archaic stories about the deeds of gods and heroes, the creation of a nationwide collective imagination of primitive man, and thus do not extend the concept of myth to the present. This traditional or conventional awareness of the myth still reigns in society. But gradually in it the idea that besides ancient legends which became a part of the literature and tradition, in a society there are myths other, modern is all the more confirmed. Most of those who claim this still perceive modern myth as a rudiment, a legacy of centuries, a relic. And as possible, try to connect them with ethnic folklore, superstitions, healers and sorcerers working in the countryside; or with lies, errors, illusions. Although the discoveries made by scientists in the field of psychology and semiology, all the most strongly argue that the problem of understanding the modern myth is much more complex. The practical task of the master's work is to create an author's project of design of a collection of legends and beliefs of the Ukrainian people about the world. In developing the concept of the new edition, attention was focused on the creation of a modern work, which combines modern illustration and folk decorative elements. The myth always reflects the period in which it is told, because it is always a reflection of the worldview of man and his environment. Mythology is the most ancient, archaic, ideological education that has a syncretic character. The concept of visual design of printed products was to provide the main graphic black and white pictorial elements of colored decorative ornaments. Usually ornaments are used in books as an auxiliary design element, in this work, the ornament is one of the main elements of the composition. The project is the creation of a collection of myths in the form of a book. The created polygraphic production thanks to integral registration emphasizes features and character of work, distinguishing it among other actions. The album includes legends about devils, mermaids, moths, witches, undisputed children and so on. Each mythological story has a separate section, highlighted by the title. For this edition the format of the edition 70 * 90/16, the typeface: "Garamond", "RUSNeverwinter", paper with a density of 120 g / m2 was chosen. The main text of the headset "Garamond" 10.25 Fri. This font is readable for long literary texts. Stylistically, it corresponds to the nature of the publication, easy to read and understand. The author's handwritten font "RUSNeverwinte" was used for the titles. In general, the compositional solution of the book is holistic, the font solution is easy to understand and harmoniously combined with the style of illustrations. The title and technical pages are concise and correspond to the general style of the book ensemble.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Кобзаренко, З. О. "Особливості оформлення офіційно-ділового листа в англіцистиці та використання їх в англійських художніх текстах." Thesis, Сумський державний університет, 2014. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/36266.

Full text
Abstract:
В даній статті мова йде про особливості оформлення офіційно-ділового листа в англіцистиці та використання їх в англійських художніх текстах. Лист – це поширений вид документації, один із способів обміну інформацією. Службові листи належать до основних засобів встановлення та підтримання офіційних, службових контактів між підприємствами, організаціями, установами, фірмами та закладами. При цитуванні документа, використовуйте посилання http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/36266
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Семеног, Марія Валентинівна. "Використання паперових технік у оформленні книжки." Магістерська робота, Київський національний університет технологій та дизайну, 2021. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/18556.

Full text
Abstract:
Проведено аналіз класифікації поп-ап механізмів та різновиду витинанок на основі зібраного матеріалу. Створено класифікацію застосування поп-ап книжок в XXI столітті, на конкретних прикладах проведено аналіз використаних поп-ап механізмів в книжках. Наведена схема послідовності дій при створенні поп-ап книжок. Створено класифікацію використання художньої вирізки в різних сферах застосування. На основі вивченої класифікації та проведеного аналізу художніх творів інших митців була створена авторська поп-ап книжка з ілюстраціями-витинанками. Наведена схема послідовних дій у створенні власного проекту.
The analysis of classification of pop-up mechanisms and a variety of cut out son the basis of the collected materialis carriedout. The classification of application of pop-up books in the XXI century is created, the analysis of the used pop-up mechanisms in book siscarried out on concrete examples. The scheme of sequence of actions atcreation of pop-up books is resulted. A classification of the use of artistic clippings in various fields of application has been created. Based on the studied classification and analysis of works of art byo the rartists, anauthor's popup book with illustrations wascreated. The scheme of consecutive actions in creation of own project is resulted.
Проведен анализ классификации поп-ап механизмов и разновидности витинанок на основе собранного материала. Создана классификация применения поп-ап книг в XXI веке, на конкретных примерах проведен анализ использованных поп-ап механизмов в книгах. Приведенная схема последовательности действий при создании поп-ап книг. Создана классификация использования художественной вырезки в различных сферах применения. На основе изученной классификации и проведенного анализа художественных произведений других художников была создана авторская поп-ап книга с иллюстрациями-витинанками. Приведена схема последовательных действий в создании собственного проекта.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Триколенко, Софія Тарасівна. "Особливості камерного сценічного простору на прикладах вистав Центру мистецтв "Новий український театр"." Thesis, Міністерство освіти і науки України Національна академія наук України Національне космічне агентство України Національний авіаційний університет ДП «АНТОНОВ» Національна Академія Авіації ЗАТ «Азербайджан Хава Йоллари», Азербайджан Грузинський авіаційний університет, Грузія Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві, Польща Польсько-український дослідний інститут, Польща Технологічний університет Нінгбо, Китай Коледж економіки та менеджменту Технологічного університету Нінгбо, Китай Вільнюський технічний університет ім. Гедимінаса, Литва Нанчангський авіаційний університет, Китай МАТЕРІАЛИ XIII МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ “АВІА-2017” 19-21 квітня, 2017. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/28113.

Full text
Abstract:
Анотація: стаття розкриває особливості сценографії камерних вистав на прикладах постановок Центру мистецтв «Новий український театр». Шляхом докладного опису і аналізу основних декораційних елементів автор характеризує художні прийоми, визначає основні модулі ігрового простору.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Триколенко, Софія Тарасівна. "Особливості камерного сценічного простору на прикладах вистав Центру мистецтв "Новий український театр"." Thesis, Міністерство освіти і науки України Національна академія наук України Національне космічне агентство України Національний авіаційний університет ДП «АНТОНОВ» Національна Академія Авіації ЗАТ «Азербайджан Хава Йоллари», Азербайджан Грузинський авіаційний університет, Грузія Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві, Польща Польсько-український дослідний інститут, Польща Технологічний університет Нінгбо, Китай Коледж економіки та менеджменту Технологічного університету Нінгбо, Китай Вільнюський технічний університет ім. Гедимінаса, Литва Нанчангський авіаційний університет, Китай МАТЕРІАЛИ XIII МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ “АВІА-2017” 19-21 квітня, 2017. https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/47612.

Full text
Abstract:
Анотація: стаття розкриває особливості сценографії камерних вистав на прикладах постановок Центру мистецтв «Новий український театр». Шляхом докладного опису і аналізу основних декораційних елементів автор характеризує художні прийоми, визначає основні модулі ігрового простору.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Books on the topic "Художнє оформлення"

1

Сава, В. І. Художньо-технічне оформлення книги. Львів: Оріяна-Нова, 2003.

Find full text
Abstract:
У посібнику викладено основи худож-ньо-технічного оформлення видань, наводяться правила використання ко-ректурних знаків, методика підрахун-ків обсягів видань, визначення потреб матеріалів для друкування накладів видання, виготовлення макетів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Book chapters on the topic "Художнє оформлення"

1

Mykhalevych, V. V. "ХУДОЖНЄ ОФОРМЛЕННЯ ХАРКІВСЬКИХ САТИРИЧНИХ ВИДАНЬ ПОЧАТКУ XX СТОЛІТТЯ." In MODERN CULTURE STUDIES AND ART HISTORY: AN EXPERIENCE OF UKRAINE AND EU, 273–87. Izdevnieciba “Baltija Publishing”, 2020. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-588-72-3.16.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Художнє оформлення"

1

Красюк, Ірина Олександрівна, and Лариса Олексіївна Савченко. Художня складова в гендерній освіті України: історичний аспект. РВВ ЦДПУ ім. В. Винниченка, 2019. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/5051.

Full text
Abstract:
Мета статі – висвітлити історичні передумови становлення та розвитку засад мистецької жіночої освіти в Україні, розкриті процеси її законодавчого і організаційного оформлення, з’ясовані зміст художньої світи, проаналізована роль шкіл різних ступенів у справі розповсюдження освіти серед жіноцтва України. Розглянути теоретичні аспекти розвитку мистецької педагогіки, розкрита сутність художньої жіночої освіти як гаранта збереження національної культури, традицій і самобутності нації, формування гуманного суспільства шляхом виховання освіченої, художньо-естетично розвиненої особистості. Задачі статті полягають у спробі висвітлити історичні передумови становлення мистецької складової гендерної освіти, розкрити процес її законодавчого і організаційного оформлення, з’ясувати зміст освіти, проаналізувати роль цих шкіл у справі розповсюдження художньої освіти серед жіноцтва України.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Щербак, С. В. Художньо-стильові особливості криворізького студентського фольклору. Криворізький державний педагогічний університет, 2017. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/5888.

Full text
Abstract:
Представлено записи текстів фольклорної практики студентів Криворізького державного педагогічного університету, а саме повір’їв студентів щодо сесії, які побутують на території м. Кривого Рогу. Виявлено специфіку студентських повір’їв, їх тематику та проблематику, новизну використаних образів (бомж, міліціонер, пожежник). Установлено, що стилістично студентські повір’я щодо екзаменаційної сесії оформлено у жанрі порад: переважають прості та складнопідрядні речення; дієслова наказового способу та інфінітиви; слова категорії; оцінні слова. У багатьох повір’ях є обґрунтування та пояснення, чому необхідно поступати саме таким чином, що створює ілюзію «науковості», наукоподібності. Проаналізовані фольклорні твори демонструють національний характер студента у його регіональному забарвленні, зображують прагнення, мрії, бажання українського студентства загалом.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Щербак, С. В. Художньо-стильові особливості криворізького студентського фольклору. Криворізький державний педагогічний університет, 2017. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/5888.

Full text
Abstract:
Представлено записи текстів фольклорної практики студентів Криворізького державного педагогічного університету, а саме повір’їв студентів щодо сесії, які побутують на території м. Кривого Рогу. Виявлено специфіку студентських повір’їв, їх тематику та проблематику, новизну використаних образів (бомж, міліціонер, пожежник). Установлено, що стилістично студентські повір’я щодо екзаменаційної сесії оформлено у жанрі порад: переважають прості та складнопідрядні речення; дієслова наказового способу та інфінітиви; слова категорії; оцінні слова. У багатьох повір’ях є обґрунтування та пояснення, чому необхідно поступати саме таким чином, що створює ілюзію «науковості», наукоподібності. Проаналізовані фольклорні твори демонструють національний характер студента у його регіональному забарвленні, зображують прагнення, мрії, бажання українського студентства загалом.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Гладка, О. В. Навчання техніки написання дескриптивного есе засобами візуалізації на заняттях з іноземної мови. Видавець Лисенко В. Ф., 2017. http://dx.doi.org/10.31812/0564/2040.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто особливості навчання техніки написання дескриптивного есе засобами візуалізації на заняттях з іноземної мови, конкретизовано поняття «дескриптивне есе», «візуалізація», запропоновано приклади завдань для навчання студентів написання дескриптивного есе. Під дескриптивним есе розуміють опис події, персонажу і т.п. з метою сформувати в читача яскравий образ, повідомлення певних фактів за темою, визначення шляхів, надання практичних порад щодо вирішення тієї чи іншої проблеми. До основних ознак дескриптивного есе належать вільна композиція, оригінальний підхід, суб'єктивний погляд на проблему, предмет, подію, що описується, використання художніх засобів мови. Найважливішим завданням для викладача під час навчання техніки написання дескриптивного есе є навчити студентів послуговуватися всією гамою допоміжних засобів, серед яких головне місце займають засоби візуалізації (створення з усної наочної інформації нового об’єкта творчого характеру, який безпосередньо пов’язаний із суттю та змістом навчально-теоретичного матеріалу). Проте, навчаючи основам написання дескриптивного есе, викладачу необхідно фокусувати увагу не лише на емоціях, відчуттях та багатому вокабулярі студентів, а й наголошувати на необхідності дотримуватись базових правил оформлення твору та логіці викладення.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography