Academic literature on the topic 'Фінансування інноваційних проектів'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Фінансування інноваційних проектів.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Фінансування інноваційних проектів"

1

Шепеленко, І. П., and О. Г. Шепеленко. "МЕХАНІЗМИ РЕАЛІЗАЦІЇ ДЕРЖАВНОЇ ІННОВАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ У КОНТЕКСТІ ПОДОЛАННЯ ЕКОНОМІЧНОЇ ТА СОЦІАЛЬНОЇ КРИЗИ 2020." Сучасне суспільство: політичні науки, соціологічні науки, культурологічні науки 2, no. 21 (2020): 94–105. http://dx.doi.org/10.34142/24130060.2020.21.2.09.

Full text
Abstract:
За умов необхідності подолання економічної та соціальної кризи 2020, наслідків коронавірусної хвороби (COVID-19) зростає роль державного управління щодо пошуку механізмів, спрямованих на розвиток та підтримку інноваційного бізнесу, інноваційних соціальних проектів. Сучасні інноваційні розробки повинні бути переформатовані та спрямовані державою на розвиток перспективних галузей, необхідна також система фінансування та підтримки інноваційних проектів різного рівня. Формування особливих економічних, фінансових, організаційних і нормативно-правових умов дозволяє державі, як ніякому іншому соціальному інститутові, стимулювати активність в інноваційній сфері України, що, в свою чергу, дає можливість для ефективного виходу країни з кризи 2020.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Корольова-Казанська, О. "Джерела фінансування інноваційних проектів підприємства." Економічний аналіз, Вип. 5 (2010): 280–83.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Подцерковний, О. "Правові проблеми фінансування інноваційних проектів." Підприємництво, господарство і право, no. 4 (2006): 63–65.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Кучер, Л. Ю. "Амортизація як джерело фінансування інноваційних проектів в агросфері." Економіка і прогнозування, no. 4 (2015): 107–17.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Кучер, Л. Ю. "Амортизація як джерело фінансування інноваційних проектів в агросфері." Економіка і прогнозування, no. 4 (2015): 107–17.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Дума, Людмила, Ірина Данилюк, and Іванна Шевчук. "СИСТЕМА ПІДТРИМКИ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ В ПРОЦЕСАХ ОСВІТНЬОЇ ТА НАУКОВО-ІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ." Молодий вчений, no. 6 (94) (June 30, 2021): 92–99. http://dx.doi.org/10.32839/2304-5809/2021-6-94-21.

Full text
Abstract:
Розвиток інноваційних технологій впливає на освітній процес перетворюючи освіту на продуктивний сектор економіки. З однієї сторони освіта є провідником інновацій, оскільки займається підготовкою фахівців, з другої сама стає споживачем інноваційних технологій. Більшість закладів вищої освіти активно підтримують ініціативи співробітників та слухачів в галузі реалізації проектів, комерціалізації результатів інтелектуальної діяльності, створення і розвитку МІП (малих інноваційних підприємств), сприяють в залученні фінансування для забезпечення проектної й інноваційної діяльності. Тому, в статті розроблено й обґрунтовано побудову СППР, яка дозволяє в значній мірі вирішити проблеми навчання в процесі формування та реалізації результатів науково-дослідної діяльності. Дані галузі схожі з галузями, визначеними в рамках виконання науково-дослідної частини індивідуального плану згідно якого проводиться навчання. Взаємодія з проектним комплексом здійснюється і в зворотному напрямку, шляхом автоматичного наповнення наукових інтересів користувачів ІСУ університету. У результаті виконаного дослідження отримані наукові та практичні результати. Методика дозволила забезпечити співробітників і студентів інформацією, необхідною для організації та розвитку взаємодії між ними при реалізації науково-дослідної, науково-практичної діяльності, а також реалізувати інтелектуальний пошук в просторі інформаційних моделей.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Kucher, L. "Amortization as the source for financing innovation projects in agrarian sphere." Ekonomìka ì prognozuvannâ 2015, no. 4 (January 20, 2016): 107–17. http://dx.doi.org/10.15407/eip2015.04.107.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Погуляйко Ю.М. "ІНСТРУМЕНТИ ІНВЕСТИЦІЙНО-ІННОВАЦІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РЕГІОНУ В УМОВАХ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЙНИХ ЗМІН." Економічний форум 2, no. 2 (June 11, 2021): 34–46. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2308-8559-2021-2-5.

Full text
Abstract:
У статті розкрито передумови нарощення інвестиційно-інноваційного забезпечення регіону в умовах децентралізаційних змін. На основі аналізу кращих практик українських міст у нарощенні інвестиційно-інноваційного забезпечення розвитку регіону виокремлено умови нарощення регіонами ресурсної бази інвестицій в умовах децентралізації. Зокрема, до глобальних умов віднесено: актуальність законодавчих норм про інвестиційну діяльність та юридичну відповідальність за їх порушення; взаємну відповідальність задіяних в інвестиційному процесі суб’єктів; дотримання прав та свобод інвестора, розширення форм змішаного фінансування інвестпроектів тощо. Залучення достатнього розміру інвестицій для розвитку інноваційної сфери території передбачає ряд кроків: створення територіальних агенцій економічного розвитку; бенчмаркінг території; розробка інвестиційного паспорта, інвестиційного веб-порталу регіону, стандартних процедур роботи з інвесторами тощо; розробка інвестиційних порталів територій з інтерактивними онлайн-картами інвестоб’єктів та територіальної стратегії залучення інвестицій; облік та аналіз потенційних об’єктів для інвестування, людського потенціалу, логістики та суміжного бізнесу в регіоні; визначення пріоритетних сфер у регіоні для інвестування. Наведено основні елементи системи інвестування на місцевому рівні. Зауважено, що дана система включає: інвестування фізичними/юридичними особами, заснованими на колективній власності; державне та місцеве інвестування; державна підтримка реалізації місцевих проєктів; іноземне та спільне інвестування Дослідження інвестиційно-інноваційного забезпечення регіону в умовах децентралізаційних змін дозволило сформувати критерії інвестиційної привабливості об’єднаних громад. Зокрема, це: готовність території до інвестиційного процесу; відсутність проблем у питаннях прав власності на об’єкт інвестування; популяризувати інвестиційні переваги території, які властиві лише їй; прозорий правовий статус території; демонструвати позитивні економічні зміни регіону; узгодженість інвестицій, які залучаються в громаду. Вагоме значення для активізації інвестпроцесів в Україні належить участі держави у фінансуванні проектів у т.ч інноваційних. Нині питома вага фінансування за кошти бюджетів різних рівнем є незначною, що викликано браком ресурсної бази. Однозначно дана ситуація завдає негативних наслідків розвитку науково-інноваційної діяльності, тому автором подана систематизація інструментальної бази інвестиційно-інноваційного забезпечення територій в умовах децентралізації.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Сидоренко, В. А. "Шляхи активізації банківського інвестиційного кредитування реального сектору економіки." Scientific Bulletin of UNFU 30, no. 1 (February 27, 2020): 104–8. http://dx.doi.org/10.36930/40300118.

Full text
Abstract:
Досліджено теоретико-методологічні та структурні особливості сутності банківського інвестиційного кредитування, яке об'єднує в собі поняття інвестицій і кредиту. Встановлено, що участь банків в інвестиційному процесі передбачає надання кредитів інвестиційного характеру на довготривалий період, а також вкладення коштів у цінні папери, паї, пайові участі як за рахунок банку, так і за дорученням клієнта. За результатами дослідження сутності банківського інвестиційного кредитування як довготермінової послуги своїм кредиторам, що бажають не просто розвивати свій бізнес, але які мають різні ідеї з удосконалення або відкриття нового напряму у своїй господарській діяльності, виділено принципи організації інвестиційного кредитування банком. Вивчено процедуру надання інвестиційного кредиту, яка склалася на практиці вітчизняних банків, що дало змогу встановити відповідність стадій кредитного процесу стадіям життєвого циклу інвестиційного проекту. Охарактеризовано перспективність венчурного фінансування високоризикових інноваційних проектів як щодо охоплення усіх стадій інноваційного циклу, так і щодо можливості акумуляції венчурного капіталу за рахунок різних джерел, зокрема, доходів від приватизації, ресурсів банків, засобів різних фондів, нерезидентів. Доведено гіпотезу, що банківські інвестиційні кредити, з одного боку, є обов'язковою фінансовою складовою в інноваційному процесі, а з іншого боку, кредитування інвестицій без інновацій, іпотечне кредитування, кредитування на розвиток бізнесу можуть сприяти посиленню потреби підприємств у розробці та впровадженні нововведень, які будуть створювати умови для залучення висококваліфікованих науково-технічних кадрів (сприяти інноваціям). Вдосконалено систему надання та погашення банківського інвестиційного кредитування реального сектору економіки, яке повинне включати два взаємопов'язані аспекти: оцінку інвестиційної кредитоспроможності, а також механізм визначення рівня процентної ставки за інвестиційним кредитом.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Лобанова, А. "Кошти комерційних банків у фінансуванні інноваційних проектів технологічних парків." Банківська справа, no. 2 (2002): 78–80.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Фінансування інноваційних проектів"

1

Кітченко, Олена Миколаївна, and Світлана Петрівна Сударкіна. "Питання фінансування енергозберігаючих інноваційних проектів." Thesis, Харківський національний автомобільно-дорожній університет, 2008. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/35247.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Старовойт, К. І. "Методологія фінансування комерційними банками інноваційних проектів." Thesis, Українська академія банківської справи Національного банку України, 2004. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/60240.

Full text
Abstract:
Основою розвитку та зростання української економіки є розвиток та реструктуризація її реального сектора через впровадження інноваційного типу економіки. Проте в ситуації, коли амортизація основних фондів підприємств досягає 70-80 % та більшість підприємств не відповідає сучасним вимогам науково-технічного прогресу, необхідні значні фінансові засоби для структурної перебудови виробництва та втілення інноваційних рішень, здатних суттєво змінити існуючий стан речей.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Карпенко, С. Г., and М. Є. Колесник. "Фінансування соціально направлених інноваційних проектів неурядовими організаціями." Thesis, Сумський державний університет, 2015. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/43613.

Full text
Abstract:
Модель інноваційного розвитку, яка діє в Україні на даний момент, є неефективною, так як передбачає активне втручання держави в інноваційну та науково-технічну сферу лише через систему бюджетного фінансування та інші публічно-правові засоби державного регулювання. Отже, зазначена модель не спроможна забезпечити сталий інноваційний розвиток у країні, а тим більше забезпечити інноваційний прорив. Рішенням даної проблеми є створення неурядових громадських організацій, головними причинами виникнення яких є бажання вплинути на розвиток суспільства в цілому та можливість допомогти населенню. Чіткого визначення неурядової організації у вітчизняному законодавстві не існує, але часто такі організації вважаються громадським об’єднанням, яке є добровільним об’єднанням фізичних осіб та/або юридичних осіб для здійснення та захисту прав і свобод, задоволення суспільних, зокрема економічних, соціальних, культурних, екологічних та інших інтересів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Котенко, Наталія Вікторівна, Наталия Викторовна Котенко, Nataliia Viktorivna Kotenko, Світлана Григорівна Сердюк, Svitlana Hryhorivna Serdiuk, and Светлана Григорьевна Сердюк. "Краудфандинг як форма фінансування екологічних інноваційних проектів неурядових організацій." Thesis, Ткачов О.О, 2016. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/47391.

Full text
Abstract:
Сучасний стан навколишнього середовища характеризується значним погіршенням та збільшенням кількості шкідливих викидів промисловими підприємствами та з інших джерел. За умови неспроможності державних органів влади оперативно та у повному обсязі вирішувати соціально важливі екологічні проблеми, громадянське суспільство утворює велику кількість неурядових організацій (НУО), головною метою діяльності яких є сприяння підвищенню екологічної культури населення, активізації природоохоронної діяльності громадян, промислових підприємств та державної політики взагалі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Александрова, Вікторія Олександрівна, Ю. І. Легоцька, and А. Ю. Буткова. "Перспективні напрями розвитку інноваційної моделі України." Thesis, НТУ "ХПІ", 2015. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/22527.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Молибог, М. А., Надія Василівна Івашова, Надежда Васильевна Ивашова, and Nadiia Vasylivna Ivashova. "Краудфандинг як інноваційний інструмент фінансування проектів." Thesis, Сумський державний університет, 2015. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/43944.

Full text
Abstract:
Сучасний розвиток підприємницької діяльності в Україні характеризується введенням великої кількості інноваційних методів управління, викликаних конкуренцією та та новими способами ведення бізнесу (стартапи, мережевий маркетинг, малий бізнес та ін.).
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Захаркіна, Людмила Сергіївна, Людмила Сергеевна Захаркина, Liudmyla Serhiivna Zakharkina, and В. Є. Мурай. "До питання використання краудфандингу як інноваційного інструменту фінансування суб'єктів господарювання." Thesis, Ткачов О.О, 2016. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/47228.

Full text
Abstract:
Успішний розвиток бізнесу в більшій мірі залежить від можливостей його фінансування. В Україні кількість молодих ініціативних підприємців постійно зростає, а ринок поповнюється новими, в тому числі й інноваційними проектами. Проте чи не однією з головних перешкод для відкриття свої справи суб’єктами господарювання є проблема пошуку джерел фінансування для розвитку бізнесу. Дана проблема зумовлює підприємців шукати нетрадиційні механізми залучення капіталу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Косенко, Андрій Васильович, Валерій Миколайович Кобєлєв, and Марія Володимирівна Маслак. "Маркетингові моделі комерціалізації результатів інноваційної діяльності." Thesis, Херсонський державний аграрний університет, 2020. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/48241.

Full text
Abstract:
Доведено, що перед описом системи управління комерціалізації, слід визначитись з місцем процесів комерціалізації та трансферту в здійсненні інноваційної діяльності та їх співвідношенням один до одного. Процес трансферу є складовою процесу комерціалізації так як здійснює передачу об'єкта до споживача і тим самим завершує процес комерціалізації результатом - фактом купівлі-продажу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Меренкова, Ольга Віталіївна, Ольга Витальевна Меренкова, and Olga Vitaliivna Merenkova. "Розвиток інвестування банками інноваційних технологій обслуговування клієнтів." Thesis, Українська академія банківської справи Національного банку України, 2009. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/51610.

Full text
Abstract:
Such moments were developed in the work as the probabilistic approach and approach on the basis of fuzzy logic methods for discrete and interval estimation of financial result from investment projects realization concerning the introduction of innovative technologies of serving clients; such projects risk level interval-integrative estimation realization mechanism on the basis of baeyes’s analysis; the procedure of accounting the client-oriented innovations by a bank at determination of its rating position on the investment market. It was grounded, that in case of bank venture fi-nancing principally new innovative products there was a specific concerning probabil-ity distributing of the investment decision support and the mechanism of its accounting in the estimation of such projects financial result. It was determined functional de-pendence the investment project financial result from introduction of serving bank clients innovative technologies from the risk level and speed of change profitable-ness, and limited terms of such investing expedience. Additional financial streams which appear in a bank as a result of introduction new client-oriented banking tech-nologies, it was offered to determine as difference between bank input financial stream after introduction of these technologies and bank initial financial stream be-fore introduction of these technologies, the mechanism of calculation each of them.
У роботі розроблено імовірнісний підхід і підхід на основі методів нечіткої логіки відповідно для дискретної та інтервальної оцінки фінансового результату від реалізації інвестиційних проектів з впровадження інноваційних технологій обслуговування клієнтів; механізм здійснення інтервально-інтегральної оцінки рівня ризику таких проектів на основі байєсівського аналізу; процедуру врахування здійснюваних банком клієнтоорієнтованих інновацій при визначенні його рейтингової позиції на інвестиційному ринку. Обґрунтовано, що при венчурному фінансуванні банком піонерних, принципово нових інноваційних продуктів виникає специфіка щодо розподілу імовірності прийняття інвестиційного рішення та запропоновано механізм її врахування при оцінці ефективності таких проектів. Визначено функціональну залежність фінансового результату інвестиційного проекту з впровадження інноваційних технологій обслуговування клієнтів банку від рівня ризику і швидкості зміни дохідності та граничні умови доцільності такого інвестування. Додаткові фінансові потоки, що утворюються в банку внаслідок впровадження нових технологій клієнтоорієнтованого банкінгу, запропоновано визначати як різницю вхідного фінансового потоку банку після впровадження цих технологій і вихідного фінансового потоку банку до впровадження цих технологій, запропоновано механізм розрахунку кожного з них.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Доценко, Олена Юріївна. "УПРАВЛІННЯ ФІНАНСОВИМ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯМ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ РЕГІОНУ НА ОСНОВІ КОНСОЛІДОВАНОГО ФІНАНСУВАННЯ ІННОВАЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ." Thesis, 2014. http://ir.nmu.org.ua/handle/123456789/146372.

Full text
Abstract:
Для української економіки характерним є досить низький рівень освоєння й використання інновацій, що підтверджено статистичними даними, та, з одного боку, є результатом недостатнього прояву підприємницької активності населен-ня в регіоні, а , з іншого, – відсутньою реакцією підприємств на необхідність їх запровадження внаслідок обмеженості джерел фінансування інноваційних прое-ктів, що негативно впливає на конкурентоспроможність продукції, самих суб’єктів господарювання та їхні конкурентні переваги на внутрішньому та зов-нішньому ринках. Тому створення умов для інноваційного розвитку регіонів і України в цілому є пріоритетним напрямком подальшого розвитку національної економіки, що обумовлює необхідність розробки фінансового механізму іннова-ційного розвитку регіону, який би забезпечив консолідацію фінансових ресурсів підприємців, місцевих та центральних органів влади, позабюджетних фондів у процесі фінансування інноваційного розвитку, обґрунтування меж участі у цьому процесі кожного з розпорядників фінансових ресурсів
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography