Academic literature on the topic 'Фінансовий проект'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Фінансовий проект.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Фінансовий проект"

1

Полянська, А. С., and В. Б. Кочкодан. "МІЖНАРОДНІ ФІНАНСОВІ ІНВЕСТИЦІЇ ЯК ІНСТРУМЕНТ ПІДТРИМКИ РОЗВИТКУ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА." Actual problems of regional economy development 2, no. 16 (November 25, 2020): 17–28. http://dx.doi.org/10.15330/apred.2.16.17-28.

Full text
Abstract:
У статті досліджено особливості залучення міжнародних фінансових інвестицій в якості інструменту підтримки розвитку громадянського суспільства. В умовах обмеженого державного та регіонального фінансування зростає роль зовнішнього фінансування, джерелом якого виступає фінансовий ринок зарубіжних країн. Обґрунтовано актуальність залучення міжнародних фінансово-інвестиційних інструментів у розвиток громадянського суспільства та доцільність використання кращих практик ЄС щодо імплементації цінностей такого розвитку на основі Угоди про асоціацію з ЄС. Здійснено узагальнення передумов формування фінансово-інвестиційних інструментів. Визначено зміст фінансово-інвестиційних інструментів як джерела інвестиційної підтримки процесів розвитку та окреслено взаємозв’язок між фінансовим ринком та інвестиційним процесом як передумови формування міжнародних фінансово-інвестиційних інструментів підтримки розвитку громадянського суспільства. Виділено проектну діяльність як актуальну технологію інвестування в сучасних умовах, зокрема через фінансові інструменти Європейського Союзу (ЄС) та охарактеризовано основні етапи реалізації проектної ідеї, зокрема щодо розвитку громадянського суспільства. Узагальнено, що діяльність, пов’язана із залученням міжнародних фінансових інвестицій у підтримання прагнення громадян щодо спрямування власної ініціативи для реалізації цінностей, які притаманні громаді та відповідають громадянському суспільству, охоплює виявлення проблем, що перешкоджають цьому, аналіз наявних інвестиційних можливостей щодо вирішення цих проблем, виділення цільових груп, що зацікавленні у вирішенні проблеми, визначення видів діяльності, що дозволяють покращити ситуацію, підготовку відповідної проектної заявки щодо участі у відповідному міжнародному фінансовому інструменті, її подання, а у випадку схвалення – реалізація усіх дій, передбачених у проекті та отримання задекларованих результатів та очікувань.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Гудзовата, О. О., А. В. Костенко, and М. І. Плеша. "ОЦІНКА ЕФЕКТИВНОСТІ ВПРОВАДЖЕННЯ ІТ-ПРОЕКТІВ." Herald of Lviv University of Trade and Economics Economic sciences, no. 60 (July 3, 2020): 54–60. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1205-2020-60-09.

Full text
Abstract:
В процесі управління для забезпечення конкурентоспроможності та розвитку підприємства важливим аспектом є впровадження і використання інноваційних технологій і ІТ-рішень. ІТ-проекти призна-чені для автоматизації багатьох базових процесів підприємств: від фінансів до управління виробництвом. Цілями їх впровадження є інтеграція різних видів інформації, створення взаємозв’язків між відповідними підсистемами, формування об’єднавчої платформи бізнес-партнерів, замовників, постачальників, виробників, клієнтів, працівників компанії в єдиному інформаційному просторі. Кожен ІТ-проект слід вважати одним із видів інвестицій. Саме тому перед впровадженням конкретного проекту необхідно скласти економічне об-грунтування, ідентифікувати ризики, визначити ефект вкладення інвестицій. Автоматизація діяльності підприємства розглядається як бізнес-процес комплексного бізнес-дизайну. ІТ-проект також потрібно розгля-дати як бізнес-проект, що впливає на діяльність компанії в перспективі. Коректна оцінка його ефективності є важливим питанням розвитку й оцінки бізнесу загалом. Методика оцінки економічної ефективності ІТ-проектів може бути різною і вимагає вибору в кожній конкретній ситуації. Унікальність кожного ІТ-проекту зумовлена переліком зовнішніх і внутрішніх факторів, а також особливістю кожного окремого підприємства. Тому однозначні висновки та рекомендації щодо методів оцінки ефективності впровадження ІТ-проектів є досить складними в практичній реалізації. В статті зроблена спроба дослідити й узагальнити різні підходи, методології та методи оцінки ІТ-проектів, сформулювати загальні правила вибору методу оцінки. Для аналізу ефективності впровадження ІТ-проектів найбільш прийнятними є класичні фінансові ме-тоди оцінки в поєднанні з якісними. Також при виборі методу оцінки ІТ-проекту потрібно враховувати співвідношення його вартості й ефективності з інтеграцією в актуальну систему бізнес-дизайну компанії.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

ПОПОВА, АНАСТАСІЯ. "Поняття, ознаки та види господарських правовідносин на ринках небанківських фінансових послуг." Право України, no. 2019/08 (2019): 181. http://dx.doi.org/10.33498/louu-2019-08-181.

Full text
Abstract:
Необхідність удосконалення правового регулювання господарських відносин на ринках небанківських фінансових послуг (НФП), незначна кількість теоретичних досліджень і недостатня розробленість проблематики цієї правової кате горії зумовлює актуальність зазначеної статті. Мета статті – сформулювати визначення господарських правовідносин на ринках НФП, виділити основні їх ознаки та види. На підставі виділених основних ознак запропонувати визначення господарських правовідносин на ринках НФП. Класифікувати зазначені правовідносини за різними критеріями. Для повного розкриття господарських правовідносин на ринках НФП були проаналізовані основні погляди на визначення категорії правовідносин у теорії права та в дослідженнях із теорії господарського права. У результаті проведеного аналізу основних ознак, властивих господарським право відносинам на ринках НФП, запропоновано визначати господарські правовідносини на ринках НФП як врегульовані господарсько-правовими нормами законодавства про ринки фінансових послуг суспільні відносини, що виникають у сфері економіки між спеціальними суб’єктами господарювання та іншими учасниками відносин на ринках НФП щодо організації та здійснення професійної фінансової діяльності. Пропонується також виділяти загальний об’єкт господарських правовідносин на ринках НФП – фактичне господарське відношення щодо надання небанківських фінансових послуг та спеціальний об’єкт – фінансовий продукт, зокрема й фінансові активи. Зроблено висновок про те, що господарські правовідносини на ринках НФП є окремим видом господарських правовідносин, які характеризуються наявністю притаманних їм кваліфікуючих ознак: сфера здійснення; особливий (обмежений) суб’єктний склад; особливий об’єкт, зміст й економічна сутність правовідносин; спрямованість на задоволення інтересів учасників таких відносин; значний ступінь державного регулювання і саморегулювання; свідомо-вольовий характер; поєднання майнових та організаційних елементів. Господарські правовідносини на ринках НФП пропонується класифікувати за такими критеріями: характером правовідносин; взаємним становищем сторін; сферою виникнення та дії; сферами здійснення професійної фінансової діяльності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Македон, В'ячеслав. "ОРГАНІЗАЦІЙНІ ОСОБЛИВОСТІ ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНОГО АНАЛІЗУ ПРОЕКТІВ ЗЛИТТІВ ТА ПОГЛИНАНЬ В СЕРЕДОВИЩІ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ." Підприємництво та інновації, no. 23 (April 29, 2022): 67–74. http://dx.doi.org/10.37320/2415-3583/23.13.

Full text
Abstract:
У статті досліджено особливості організації фінансово-економічного аналізу корпоративних проектів злиттів та поглинань для промислових підприємств. Виділено базові блоки проведення фінансово-економічного аналізу та надано структурний розподіл показників цих блоків. Обґрунтовано використання тривимірного показника фінансової стійкості при реалізації угод злиттів та поглинань. Впроваджено модульний підхід для групування фінансових показників проектів злиттів та поглинань, в межах якого виділено групу показників зовнішнього фінансового аналізу, групу показників внутрішньогосподарського аналізу та групу комплексних показників системи фінансового менеджменту. Визначено особливості використання інвестиційного аналізу для оцінки рівня зростання вартості акціонерного капіталу. Доведено що вартість підприємства визначається непрямим методом – як різниця між ринковою вартістю власного і позикового капіталу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Волкова, Тетяна Василівна. "Підготовка інженерів-педагогів з дисципліни “Комп’ютерні технології управління проектами”." New computer technology 5 (November 2, 2013): 17–18. http://dx.doi.org/10.55056/nocote.v5i1.56.

Full text
Abstract:
Дисципліна “Комп’ютерні технології управління проектами” є однією з основних у підготовці інженерів-педагогів за напрямом навчання 7.010104. “Професійне навчання. Комп’ютерні технології в управлінні та навчанні”.Поняття проект об’єднує різні види діяльності, які характеризуються низкою ознак, серед яких найбільш загальними є спрямованість на досягнення конкретної мети, певних результатів; координоване виконання взаємопов’язаних дій; обмеженість у часі з визначеним початком і закінченням виконання робіт. З точки зору системного підходу, проект розглядається як процес переходу з вихідного стану до кінцевого – результат за участю механізмів за умови дотримання обмежень. Управління проектами – методологія організації, планування, керівництва, координації трудових, фінансових та матеріально-технічних ресурсів упродовж проектного циклу, спрямована на ефективне досягнення його цілей шляхом застосування сучасних методів, техніки й технології управління.“Комп’ютерні технології управління проектами” – дисципліна, яка ґрунтується на системному підході, інтегрує спеціальні та загальнопрофесійні знання, вивчає організаційно-технологічний комплекс методичних, технічних, інформаційних і програмних засобів, спрямованих на підтримку і підвищення ефективності процесів управління проектом.Планування проекту – найбільш відповідальна частина управління проектом, оскільки на цьому етапі закладаються передумови для успішної реалізації проекту. Сутність планування полягає у визначенні цілей і способів їх досягнення на основі формування комплексу робіт, застосуванні методів і засобів здійснення цих робіт, ув’язці ресурсів, необхідних для їх виконання, узгодженості дій учасників проекту. Інформаційна система управління проектом – організаційно-технологічний комплекс методичних, технічних, програмних та інформаційних засобів, спрямований на підтримку і підвищення ефективності процесів управління проектом.Комп’ютерні технології управління проектом використовуються на таких етапах узагальненого життєвого циклу проекту: планування проекту: детальне планування комплексу робіт і ресурсів, аналіз термінів виконання проекту в цілому і окремих його стадій, ресурсне планування, аналіз і оптимізація графіка розподілу ресурсів проекту і витрат проекту; виконання проекту: контроль за ходом реалізації проекту, аналіз стану проекту, оперативне управління проектом, перепланування проекту.Основна мета планування полягає в побудові моделі реалізації проекту.Програма дисципліни включає теоретичні основи управління проектами і практичні завдання розробки проектів освітнього і виробничого призначення за допомогою прикладного програмного забезпечення Microsoft Office Project (www.microsoft.com/project).МодульІ. Теоретичні основи управління проектами (12 год.). Класифікація базових понять управління проектами. Системний підхід до аналізу організації управління. Методи управління проектами. Організаційні структури управління проектами. Розробка проектної документації. Оцінка ефективності проекту.МодульІІ. Методологія проектування (12 год.). Планування проекту: основні поняття й визначення, процеси і рівні планування. Початкова фаза проекту. Бізнес-планування. Моделі планування. Мережне планування. Ресурсне планування. Документування плану проекту.Модуль ІІІ. Прикладне програмне забезпечення управління проектом Microsoft Office Project (6 год.). Основи Microsoft Office Project. Налагодження параметрів проекту. Визначення календаря робочого часу. Управління файлами проекту. Створення і використання шаблонів.Практикум в Microsoft Office Project: проектування і планування електронного навчального курсу.Модуль ІV. Календарне планування (20 год.). Формування мети і складання попереднього плану робіт у поданні Gantt Chart. Створення ієрархічної структури етапів, зв’язків між етапами. Уведення вимог планування. Установлення зв’язків між задачами. Робота з обмеженнями задач. Переривання задачі. Створення і використання календаря задач. Перегляд плану. Робота з поданням Gantt Chart. Робота з поданням Calendar. Редагування проекту в поданні Network Diagram.МодульV. Ресурсне планування (16 год.). Визначення ресурсів і витрат. Визначення пула ресурсів. Сортування, групування та фільтрація ресурсів. Планування ресурсів. Розрахунок вартості проекту. Призначення ресурсів задачам. Призначення фіксованих витрат. Усунення проблем з призначенням ресурсів.МодульVІ. Оптимізація проекту. Налагодження MSProject (10 год.). Перегляд і корекція плану проекту. Друк звітів. Налагодження подання, таблиць, полів, фільтрів і груп; панелей інструментів, меню і форм.Самостійна робота (59 год.) передбачає виконання студентами індивідуальних та групових проектів за варіантами.Програма дисципліни “Комп’ютерні технології управління проектами” може бути використана як складова навчально-тематичного плану підготовки інженерів-педагогів комп’ютерних дисциплін, так і як самостійний спецкурс для менеджерів інформаційних систем у системі вищої професійної освіти.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

ПОПОВА, АНАСТАСІЯ. "Професійна фінансова діяльність у сфері страхування." Право України, no. 2021/07 (2021): 30. http://dx.doi.org/10.33498/louu-2021-07-030.

Full text
Abstract:
Високий ступінь ризикованості надання страхових послуг і значне зростан ня господарських операцій щодо страхового захисту зумовлює доцільність дослідження професійної фінансової діяльності у сфері страхування та актуальність зазначеної статті. Метою статті є аналіз існуючих в економіко-правовій доктрині позицій щодо страхування як виду господарських правовідносин, страхової діяльності як виду професійної фінансової діяльності. Проаналізувати співвідношення категорій “страхова послуга”, “страховий продукт” і “страховий товар”, а також сформулювати визначення поняття страхового інтересу, страхової послуги. На підставі виділених ознак запропонувати визначення страхування і страхової діяльності та її види. Авторка розглядає господарський інтерес для споживачів як потреби учасників господарських відносин у певній продукції, роботах, послугах, що задовольняються суб’єктами господарювання у процесі здійснення своєї господарської діяльності. З огляду на це, поняття страхового інтересу визначається як господарський інтерес страхувальника у захисті своїх майнових інтересів, що задовольняється страховиками/перестраховиками у результаті здійснення своєї професійної фінансової діяльності у сфері страхування. У результаті проведеного дослідження зроблено висновок, що страховий продукт і страхова послуга мають різне значення, але є взаємопов’язаними категоріями, оскільки страхувальник не отримає страхову послугу, якщо не буде страхового продукту. Страхова послуга визначається як господарська операція, що здійснюється суб’єктами господарювання (страховиками/перестраховиками, товариствами взаємного страхування), з метою задоволення потреб споживачів (страхувальників) у захисті своїх майнових інтересів за рахунок спеціально створеного грошового фонду у разі настання страхових випадків. З огляду на це, пропонується в ст. 4 Закону України “Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг” послуги у сфері страхування як вид фінансових послуг замінити на страхові послуги. Сформульовані такі визначення. Страхування – це вид господарських правовідносин, що виникають між страховиком і страхувальником у процесі здійснення страхової діяльності, пов’язаної з наданням страхових послуг. Пропонується уніфіку-вати визначення страхування, що міститься у різних нормативно-правових актах і закріпити термін “страхування” за видом господарських відносин, а також вживати похідні терміни “страхова діяльність” для позначення виду професійної фінансової діяльності у сфері страхування, “страхова послуга” – для виду фінансових послуг. Страхова діяльність – це професійна фінансова діяльність, що здійснюється суб’єктами господарювання (страховиками/перестраховиками, товариствами взаємного страхування), з метою задоволення потреб споживачів (страхувальників) у захисті своїх майнових інтересів за рахунок спеціально створеного грошового фонду у разі настання страхових випадків. Здійснено поділ професійної фінансової діяльності у сфері страхування за предметною ознакою, за змістом і за формою страхування.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Свистун, А. О. "МЕТОДОЛОГІЧНИЙ ПІДХІД ДО ОЦІНКИ ЕФЕКТИВНОСТІ ДЕРЖАВНИХ БАНКІВ РОЗВИТКУ." Таврійський науковий вісник. Серія: Економіка, no. 3 (November 9, 2020): 130–46. http://dx.doi.org/10.32851/2708-0366/2020.3.17.

Full text
Abstract:
Державні банки повинні виконувати місію пом’якшення (нейтралізації) провалів ринку задля сприяння економічному розвитку (наприклад, шляхом надання позик соціально значимим інвестиційним проектам, які не отримують приватного фінансування). Однією з головних причин низької фінансово-економічної ефективності ДБР є зосередження таких установ на найбільш слабких галузях, сегментах позичальників та відсталих регіонах, від чого відмовляються комерційні банки. Аналіз показників дає змогу зробити висновки про досягнення банками кінцевої мети – поліпшення економічної та фінансової стабільності у країні, незважаючи на те, що пандемія 2020 року призвела до від’ємних темпів росту ВВП практично в усіх країнах, за винятком Китаю. Встановлення і контроль фінансових та нефінансових цільових орієнтирів для керівників державних банків має відбуватися на державному рівні, відповідно до стратегії розвитку держави.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Khioni, Georgii. "УПРАВЛІННЯ МЕТОДИЧНИМИ ПІДХОДАМИ ДО ОЦІНОК ЕФЕКТИВНОСТІ ІНВЕСТИЦІЙ У МАЙНОВІ ОБ'ЄКТИ АГРОБІЗНЕСУ." Європейський науковий журнал Економічних та Фінансових інновацій 2, no. 6 (December 23, 2020): 97–107. http://dx.doi.org/10.32750/2020-0209.

Full text
Abstract:
Здійснено аналіз факторів, що мають вплив на прийняття рішення щодо доцільності реалізації інвестиційного проєкту в агробізнесі. Запропоновані методичні підходи щодо оцінки потенціалу підприємств полягають у підготовці пропозицій власнику фінансово-нестабільного підприємства щодо його модернізації з метою підвищення ефективності його виробництва або щодо редевелопменту сільськогосподарської території чи невикористовуваного комплексу з метою подальшого продажу. Підготовка на замовлення власника інвестиційного проєкту щодо модернізації виробництва з метою залучення інвестицій є однією з основних стадій даного методичного підходу. За результатами узагальнення методичних підходів до оцінки інвестицій, запропоновано при розробці та реалізації інвестиційних проектів виділяти дві основні групи факторів: 1) фактори, що впливають на підвищення окупності інвестиційного проекту → фактори економічної ефективності інвестиційних проектів; 2) фактори, що впливають на прийняття рішення інвесторів, щодо доцільності вкладення активів у даний проект → інвестиційні фактори, фактори інвестиційної привабливості. Дістало подальшого розвитку алгоритм управління методичними підходами щодо ефективності залучення інвестицій в майнові об’єкти агробізнесу, що складається з наступних етапів: оцінки наявного стану підприємства, об’єкту; розробки стратегії модернізації підприємства, об’єкта (побудова дорожньої карти); проведення бізнес-діагностики; розробки бізнес-плану з модернізації підприємства, об’єкта; прийняття рішення щодо реалізації проекту; реалізація проєкту. Запропоновані методичні підходи щодо оцінки потенціалу підприємств полягають у підготовці пропозицій власнику фінансово-нестабільного підприємства щодо його модернізації з метою підвищення ефективності його виробництва або щодо редевелопменту сільськогосподарської території чи невикористовуваного комплексу з метою подальшого продажу. Підготовка на замовлення власника бізнес-плану щодо модернізації виробництва з метою залучення інвестицій є однією з основних стадій даного методичного підходу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Касянчук, В. О. "Змістове наповнення звернень про фінансову підтримку медійних проєктів." Обрії друкарства, no. 1(9) (December 30, 2021): 180–92. http://dx.doi.org/10.20535/2522-1078.2021.1(9).240620.

Full text
Abstract:
Метою статті є з’ясування відмітних рис меседжів онлайн-медіа для читачів, що закликають їх фінансово підтримати проєкт. Наукова новизна дослідження полягає в тому, що вперше здійснено аналіз змістового наповнення звернень незалежних українських онлайн-медіа до читачів щодо фінансової підтримки. Для аналізу було обрано громадсько-політичні видання «Український тиждень», «Дзеркало тижня», «Ліга», «Українська правда», «НВ», проєкт розслідувальної журналістики Bihus.Info, проєкт літературного репортажу Reporters. Для з’ясування змістового наповнення текстів-закликів було застосовано метод контент-аналізу. Також було використано під час опрацювання журналістських матеріалів для збору інформації про дослідження аудиторії. Окреслено загальну картину вибору українськими виданнями бізнес-моделей. Наголошено на необхідності успішної комунікації з аудиторією в питанні фінансової підтримки.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Tymechko, I. R. "ФІНАНСОВІ ІНСТРУМЕНТИ СПІВРОБІТНИЦТВА ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД В ТРАНСКОРДОННОМУ ПРОСТОРІ УКРАЇНИ I ЄС." Actual problems of regional economy development 1, no. 13 (April 25, 2017): 208–15. http://dx.doi.org/10.15330/apred.1.13.208-215.

Full text
Abstract:
Прикордонні територіальні громади отримали додаткові фінансові можливості в умовах євроінтеграції. Метою статті є обґрунтування фінансових інструментів співробітництва територіальних громад в транскордонному просторі України та ЄС. Виявлено, що співробітництво територіальних громад в транскордонному просторі відрізняється за розміром, сфери діяльності, консолідації чи інституціоналізації, коливаючись між проведенням консультацій або вибіркового співробітництва (конкретне питання) і програмами та створення спільних інститутів (комітети, асоціації, робочі групи тощо). Запропоновано виокремити співробітництво в транскордонному просторі як транскордонне співробітництво, як транснаціональне співробітництво, як міжрегіональне співробітництво. Європейський Союз здійснює фінансову підтримку транскордонного співробітництва шляхом використання ряду ініціатив, програм та проектів, а саме: INTERREG, PHARE CBC, TACIS CBC, PHARE CREDO, MEDA, CARDS, LACE. Європейський інструмент сусідства та партнерства як інструмент сприяння економічному та більш глибокому політичному співробітництву, надання допомоги для використання специфічних можливостей та вирішення проблем територій, що мають єдиний кордон з країнами ЄС або географічно близько знаходяться до країн-сусідів ЄС.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Фінансовий проект"

1

Полозова, Т. В. "Фінансовий експрес-аналіз інноваційно-інвестиційних проектів." Thesis, Східноукраїнський інститут економіки та управління, 2015. http://openarchive.nure.ua/handle/document/7086.

Full text
Abstract:
Послідовне виконання етапів запропонованої моделі фінансового експрес-аналізу передбачає використання мінімально необхідної та достатньої кількості показників, які мають бути враховані на стадії попередньої експертизи. Це дозволить швидко обрати проект з кількох альтернатив для більш детальної, поглибленої фінансової діагностики.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Рассоха, Олексій Миколайович, Ганна Миколаївна Черкашина, and Вікторія Валеріївна Дегтярь. "Застосування принципів "зеленої хімії" в процесі проектування підприємств синтезу полімерів." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2017. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/41974.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Лісова, Оксана Василівна. "Векторизація інноваційного розвитку підприємства: фінансовий базис та ресурсне забезпечення, на прикладі ПАТ «ТерА»." Thesis, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, 2017. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/19276.

Full text
Abstract:
Захист відбудеться 23 лютого 2017 р. о 1130 год. на засіданні екзаменаційної комісії № 60 у Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя за адресою: 46001, м. Тернопіль, вул. Білогірська, 2, навчальний корпус № 10, ауд. 143.
У дослідженні розглянуто особливості векторизації інноваційного розвитку підприємства: фінансовий базис та ресурсне забезпечення, а саме: охарактеризовано поняття та сутність інноваційного розвитку підприємства; представлено основні риси, принципи та класифікація інновацій; описано методику здійснення оцінки інноваційних проектів підприємств. Здійснено аналіз фінансового стану ПАТ «ТерА» на основі ресурсного забезпечення, а саме: подано загальну характеристику та проаналізовано трудове забезпечення діяльності ПАТ «ТерА»; проаналізовано зміни основного та оборотного капіталу ПАТ «ТерА»; проаналізовано зміни власного капіталу та зобов’язань ПАТ «ТерА»; здійснено аналіз фінансових результатів ПАТ «ТерА». Запропоновано шляхи вдосконалення фінансово-економічного стану ПАТ «ТерА» на основі інноваційного розвитку, а саме: управління вибором напрямків та варіантів інноваційного розвитку підприємства; особливості вибору напрямків інноваційного розвитку підприємства; способи вимірювання рівня розвитку інноваційного розвитку підприємства
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Петельчук, Олег Іванович. "Дослідження чинників підвищення ефективності функціонування підприємств галузі торгівлі автотранспортними засобами на прикладі ТОВ «Престиж-Авто» (м. Хмельницький)." Магістерська робота, Хмельницький національний університет, 2021. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/11274.

Full text
Abstract:
Досліджено сутність ефективності взагалі та ефективної діяльності зокрема. Наведено класифікацію чинників ефективності за елементами впливу. Проаналізовано діяльність товариства. Запропоновано заходи, спрямовані на активізацію фінансового потенціалу та зростання ефективності діяльності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Ланьо, О. О. "Фінансовий ризик-менеджмент підприємств будівельної сфери." Thesis, Чернігів, 2021. http://ir.stu.cn.ua/123456789/21613.

Full text
Abstract:
Ланьо, О. О. Фінансовий ризик-менеджмент підприємств будівельної сфери : дис. ... канд. екон. наук : 08.00.08 / О. О. Ланьо. - Чернігів, 2021. - 289 с.
У дисертаційній роботі поглиблено теоретико-методичні засади фінансового ризик-менеджменту підприємств будівельної сфери та обґрунтовано науково-практичні рекомендації щодо підвищення ефективності управління фінансовими ризиками вітчизняних будівельних підприємств. Досліджено економічну природу фінансового ризику та фінансового ризик-менеджменту підприємств будівельної сфери. Удосконалено класифікацію фінансових ризиків будівельних підприємств. Розвинено внутрішню будову їх фінансового ризик-менеджменту за процесним, функціональним та проєктним підходами. Інтерпретовано напрями реконфінурації методів управління їх фінансовими ризиками. Структуровано загрози розвитку будівельної галузі України за декомпозиційним підходом за методом Ісікави. Розроблено методичні засади управління ризиками будівельних підприємств шляхом ідентифікування їх рівнів. Проведено комплексне оцінювання ефективності фінансового ризик-менеджменту будівельних підприємств України. Запропоновано застосовувати метод нечіткої логіки до оцінки інвестиційно-інноваційного ризику будівельних проєктів та розроблено нечітку продукційну модель для діагностування ризику шляхом його багаторівневого структурування. Здійснено трирівневе структурування інструментів цифрової трансформації будівельних підприємств; розроблено логіко-структурну модель формування цілісного інформаційного середовища підприємства задля впровадження предикативної аналітики у процесі прийняття управлінських рішень в умовах невизначеності. Обґрунтовано постефекти застосування технології блокчейн та смарт-контрактів у діяльності будівельних підприємств. Удосконалено науково-методичний підхід до відбору інвестиційно-будівельних проєктів у рамках механізму державно-приватного партнерства на основі комплексного та поліаспектного їх діагностування. Запропоновано науково-методичний підхід до формування портфеля інвестиційно-будівельних проєктів, який базується на багатокритеріальній інтегрованій моделі урахування зміни валютного курсу, ризиків інфляції та зміни вартості кредитно-інвестиційних ресурсів при визначенні кошторисної вартості проєкту.
В диссертационной работе углубленны теоретико-методические основы финансового риск-менеджмента предприятий строительной сферы и обоснованны научно-практические рекомендации по повышению эффективности управления финансовыми рисками отечественных строительных предприятий. Исследовано экономическую природу финансового риска и финансового риск-менеджмента предприятий строительной сферы. Усовершенствована классификация финансовых рисков строительных предприятий. Развито внутреннее строение их финансового риск-менеджмента за процессным, функциональным и проектным подходами. Интерпретировано направления реконфинурации методов управления их финансовыми рисками. Структурированы угрозы развития строительной отрасли Украины за декомпозиционного подходом по методу Исикава. Разработаны методические основы управления рисками строительных предприятий путем идентификации их уровней. Проведена комплексная оценка эффективности финансового риск- менеджмента строительных предприятий Украины. Предложено применять метод нечеткой логики к оценке инвестиционно-инновационного риска строительных проектов и разработана нечеткая продукционную модель для диагностирования риска путем его многоуровневого структурирования. Осуществлено трехуровневое структурирование инструментов цифровой трансформации строительных предприятий; разработана логико-структурная модель формирования целостного информационного пространства предприятия для внедрения предикативного аналитики в процессе принятия управленческих решений в условиях неопределенности. Обоснованны постэффекты применения технологии блокчейн и смарт-контрактов в деятельности строительных предприятий. Усовершенствован научно-методический подход к отбору инвестиционно-строительных проектов в рамках механизма государственно-частного партнерства на основе комплексного и полиаспектного их диагностирования. Предложен научно-методический подход к формированию портфеля инвестиционно-строительных проектов, основанный на многокритериальной интегрированной модели учета изменения валютного курса, рисков инфляции и изменения стоимости кредитно-инвестиционных ресурсов при определении сметной стоимости проекта.
The dissertation deepens the theoretical and methodological principles of financial risk management of construction companies and substantiates scientific and practical recommendations for improving the management of financial risks of domestic construction companies. The economic nature of financial risk and financial risk management of construction enterprises is studied. Improved classification of financial risks of construction companies by flow-resource, process and subjective approaches. The conceptualization of the internal structure of financial risk management of construction enterprises according to process, functional and project approaches is developed. It is substantiated that the basis of effective financial risk management is a clear formalization of the boundaries of risk appetite, risk tolerance and risk sustainability of the enterprise. At the same time, the acceptable amount of risk should be consistent not only with the financial parameters of the enterprise, in particular, the amount of equity, but also the quality of its non-financial resources. The directions of reconfiguration of methods of financial risk management of construction enterprises by their basis on economic, organizational and sociopsychological bases are interpreted. Threats to the development of the construction industry of Ukraine are structured according to the decomposition approach according to the Isikawa method. Methodological bases for ensuring the continuity of construction enterprises by identifying levels of risk management have been developed. A comprehensive assessment of the effectiveness of financial risk management of construction companies in Ukraine on the identification and structural approach. The staging of the process of production and implementation of strategic priorities of investment and innovation development of construction enterprises is presented, which is proposed to be implemented on the basis of the application of the tool of innovative benchmarking. It is proposed to apply the method of fuzzy logic to assess the investment and innovation risk of construction projects and developed a fuzzy production model, which provides for diagnosing risk through its multilevel structuring - in terms of factors and indicators, differentiating their priority. The three-level structuring of tools of digital transformation of construction enterprises is carried out, namely: on the form of their materialization; depending on the life cycle of the investment and construction project; in terms of post-effects. The logical-structural model of formation of the integral information environment of the building enterprise for introduction of predicative analytics in the course of acceptance of administrative decisions in the conditions of uncertainty is developed. The post-effects of the application of blockchain technology and smart contracts in the activities of construction companies are substantiated, namely: reduction of financial costs, reduction of sensitivity to macrofinancial dynamics due to the project implementation within a predetermined time; reduction of risks of activity of the construction enterprise; increasing the future predictability of the project; reduction of financial risks associated with insufficient and / or untimely financial support for the implementation of investment and construction projects. The scientific and methodological approach to the selection of investment and construction projects within the framework of the mechanism of public-private partnership on the basis of their comprehensive and multifaceted diagnosis has been improved. A scientific and methodological approach to the formation of a portfolio of investment and construction projects is proposed, which is based on a multi-criteria integrated model of exchange rate changes, inflation risks and adverse changes in the cost of credit and investment resources in determining the estimated cost of the project.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Косенко, Андрій Васильович, Тетяна Володимирівна Солодовнікова, and Ярослава Ігорівна Борисенко. "Теоретичний підхід до комплексного аналізу інноваційної діяльності підприємства." Thesis, НТУ "ХПІ", 2016. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/27100.

Full text
Abstract:
Розглянуто цілі і характеристики інноваційної діяльності на промисловому підприємстві. Запропоновано методику комплексного аналізу інноваційної діяльності машинобудівного підприємства.
The aims and characteristics of innovative activity at the industrial enterprise. The proposed methodology of complex analysis of innovative activity of machine-building enterprise.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Шамота, Галина Михайлівна, Галина Михайловна Шамота, and Halyna Mykhailivna Shamota. "Організаційно-фінансові форми реалізації портфеля інноваційних проектів." Thesis, Українська академія банківської справи Національного банку України, 2007. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/60876.

Full text
Abstract:
В тезах приводяться організаційно-фінансові форми реалізації портфеля інноваційних проектів
В тезисах приводятся организационно-финансовые формы реализации портфеля инновационных проектов
The theses are the organizational and financial modalities of a portfolio of innovative projects
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Рибчинська, С. В. "Фінансовий механізм інвестиційних проектів." Thesis, КНУТД, 2016. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/4777.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Бабурін, О. О. "Економічне обґрунтування розширення сфери діяльності підприємства (на прикладі ПАТ «Одеський консервний завод дитячого харчування»)." Thesis, Одеський національний економічний університет, 2020. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/12631.

Full text
Abstract:
Розкрито сутність, цілі та напрямки діяльності підприємства в Україні; розглянуто інструменти освоєння нового напряму діяльності підприємства; доведено необхідність пошуку нових сфер бізнесу. Наведено загальну характеристику ПАТ «Одеський консервний завод дитячого харчування»; проаналізовано фінансово-господарську діяльність підприємства; обґрунтовано економічну доцільність розширення сфери діяльності ПАТ «Одеський консервний завод дитячого харчування». Проведено розрахунки інвестиційного та операційного планів реалізації проекту; оцінено економічну ефективність проекту; виявлено можливі ризики проекту.
Master's qualification work consists of three sections. The object of research is the processes of substantiation of investment projects on the example of PJSC "Odessa cannery of baby food". The essence, purposes and directions of activity of the enterprise in Ukraine are revealed; the tools of development of a new direction of activity of the enterprise are considered; necessity to find new areas of business is proved. The general characteristics of PJSC "Odessa cannery of baby food" are given; the financial and economic activity of the enterprise is analyzed; the economic expediency of expanding of areas of activity of PJSC "Odessa cannery of baby food" is substantiated. Calculations of investment and operational plans for project implementation were made; the economic efficiency of the project is estimated; possible risks of the project are revealed.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Гліненко, Л. К. "Врахування еволюційних ризиків у фінансово-економічних показниках інноваційних проектів." Thesis, ТОВ Друкарський дім "Папірус", 2012. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/28939.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Фінансовий проект"

1

Захарченко, Костянтин, Наталя Захарченко, and Микола Рудніченко. "ПРОЕКТ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОГНОЗУВАННЯ ФІНАНСОВИХ ЧАСОВИХ РЯДІВ." In THEORETICAL AND EMPIRICAL SCIENTIFIC RESEARCH: CONCEPT AND TRENDS. European Scientific Platform, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/logos-10.12.2021.v2.08.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Міщенко, В. І., and Є. О. Тіщенко. "ПРОБЛЕМИ РОЗРОБЛЕННЯ ФІНАНСОВОЇ МОДЕЛІ ІНВЕСТИЦІЙНОГО ПРОЕКТУ." In Economy digitalization in a pandemic conditions: processes, strate-gies, technologies. Publishing House “Baltija Publishing”, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-028-5-53.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Ємельянов, Олександр. "ПОСЛІДОВНІСТЬ ОБҐРУНТУВАННЯ ДЕРЖАВНИХ ПРОГРАМ ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ ПРОВАДЖЕННЯ ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧИХ ПРОЕКТІВ НА ПІДПРИЄМСТВАХ." In DÉBATS SCIENTIFIQUES ET ORIENTATIONS PROSPECTIVES DU DÉVELOPPEMENT SCIENTIFIQUE. European Scientific Platform, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/logos-05.02.2021.v1.09.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography