Academic literature on the topic 'Функції реклами'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Функції реклами.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Функції реклами"

1

ЛІТКОВИЧ, Ю. В., Л. В. КОВАЛЬЧУК, and І. В. ЛЕСИК. "РЕКЛАМНА ФУНКЦІЯ АНГЛОМОВНИХ ГАЗЕТНИХ ЗАГОЛОВКІВ." АКАДЕМІЧНІ СТУДІЇ. СЕРІЯ «ГУМАНІТАРНІ НАУКИ», no. 3 (February 16, 2022): 125–31. http://dx.doi.org/10.52726/as.humanities/2021.3.18.

Full text
Abstract:
Рекламна функція заголовка полягає в тому, щоб викликати інтерес до публікації та змусити читача прочитати текст, а потім купити товар, не розкриваючи всієї його суті. Зазвичай заголовок для цього типу відносин є фразою, яка просто називає об’єкт або предмет публікації чи натякає на нього. Рекламна функція заголовка текстів новин відіграє важливу роль у формуванні ставлення читача до публікації. Її реалізація характеризується тим, що цікаві, що привертають увагу, ємні заголовки, які нагадують рекламу товарів чи послуг, можуть викликати інтерес у глядачів. Серед основних лінгвістичних особливостей заголовків у рекламній функції можна виділити такі засоби: стилістичні (алюзія, анафора, гіпербола, метафора, метонімія, повтор, риторичне питання, каламбур та інші); спеціальна термінологія; емоційно-забарвлена лексика, тобто поєднання стандартних та експресивних мовних засобів; використання як абстрактної, так і конкретної лексики. Заголовок сучасного газетного тексту рідко виконує лише функцію номінації чи інформування. Найчастіше заголовок виконує рекламну функцію, тобто функцію продажу інформації, що міститься у тексті газетного матеріалу. Рекламна функція реалізується дієсловами, прикметниками у вищому та найвищому ступенях порівняння, використанням особистих займенників, різними стилістичними засобами. Зокрема, семантична функція є основною рекламною функцією, яка викликає інтерес адресата до предмета реклами. Основна відмінність між заголовками та слоганами полягає в меті їх використання: заголовок залучає читача до прочитання тексту, а рекламний слоган доносить до споживачів основні ідеї рекламних кампаній та зберігає їхню цілісність під час використання декількох різних рекламних каналів. Слоган – це фраза, яка передає суть рекламної кампанії.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Сердечна, Людмила Василівнаа. "РЕКЛАМНИЙ МІФ ЯК ДЕТЕРМІНАНТА СОЦІОКУЛЬТУРНИХ ТРАНСФОРМАЦІЙ." Public management 26, no. 1 (July 19, 2021): 235–47. http://dx.doi.org/10.32689/2617-2224-2021-1(26)-235-247.

Full text
Abstract:
З використанням соціокультурного підходу надано оцінки рекламі як складової сучасної масової культури, соціального і культурного явища. Розглянуто проблеми, пов’язані з феноменом рекламної міфотворчо- сті. Виявлено, що завдяки використанню міфологічних технологій реклама набуває функції міфу як маніпулятора масовою свідомістю. Зазначено, що рекламний простір є суцільно символічним і міфологічним, а рекламна мі- фотворчість стала частиною масової культури, що призводить до експлуа- тації міфологічного мислення людей і певною мірою чинить деструктивний вплив на суспільство в цілому. Дослідження концентрується на визначенні напряму державного управ- ління і також на проблемі додаткових напрямів регулювання реклами. По- казано, що реклама як соціокультурний феномен вимагає комплексних під- ходів до державного регулювання даної сфери з метою забезпечення балансу інтересів суспільства і рекламної індустрії, захисту прав споживачів реклами. Доведено необхідність зміни концептуальних основ регулювання у сфері ре- клами на основі ціннісних установок, посилення ролі процесів регулювання громадських інститутів, залучення громадськості до вирішення актуальних проблем суспільства та захисту його морально-етичних цінностей. Запропо- новано ряд обмежень щодо рекламного контенту, заходів з посилення зако- нодавчого і розвитку громадського регулювання. Доведено, що реклама як соціальний інститут активно формує смислові характеристики соціокультурних явищ, які зумовлюють трансформації ма- сової поведінки, культурних і моральних цінностей українського суспіль- ства. Показано, що використання соціокультурного підходу відкриває шлях до дослідження наслідків рекламної діяльності, які зумовлюють соціальні зміни в суспільстві.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Клос, Лілія, and Олександра-Марія Джавадян. "СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА ЯК ПРИКЛАД CУЧАСНОЇ ПРАКТИКИ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ В УКРАЇНІ." Social Work and Education 8, no. 2 (July 6, 2021): 190–203. http://dx.doi.org/10.25128/2520-6230.21.2.5.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто окремі аспекти соціальної реклами в Україні, описано основні характеристики соціальної реклами, як однієї із сучасних практик в Україні, а також перспектив розвитку та застосування соціальної реклами в професійній соціальній роботі. Визначено види соціальної реклами, функції які вона виконує в системі соціальної роботи та завдання які може здійснювати в перспективі. Проведено аналіз теоретичних праць вітчизняних та закордонних фахівців, а також звітів про соціальну рекламу, звітів Національної ради, які дозволяють зробити підсумок про те, що соціальний працівник завдяки соціальній рекламі, може здійснювати профілактику, сприяти соціалізації, адаптації, інформуванню та покращувати соціальний клімат в країні, попереджувати суспільство про певні проблеми та мінімізувати їх поширення.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Ніронович, Ірина. "Просвітницька місія реклами західноукраїнських газетно-журнальних видань (1919–1939 рр.)." Український інформаційний простір, no. 2(8) (November 15, 2021): 234–44. http://dx.doi.org/10.31866/2616-7948.2(8).2021.245889.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто стратегічні і тактичні функції реклами, проаналізовано особливості рекламування у західноукраїнських газетно-журнальних виданнях, які виходили в умовах жорстокого поневолення українців шовіністичною владою Польщі (1919–1939 рр.). Держави Антанти 15 березня 1923 р. визнали право Польщі на Східну Галичину – Львівське, Станіславське і Тернопільське воєводства, які сформувалися ще у підавстрійський період, мали свою регіональну специфіку. Вона виражалася в активному українському національному русі, діяльності національних партій і товариств, розвитку національних пресових органів. У міжвоєнний період у Галичині виходило майже 700 різних газет і журналів. У багатьох із них, зокрема, у «Ділі», «Центрореклямі», «Громадському Вістнику», «Свободі», «Громадському Голосі», «Ниві», «Вперед» та інших виданнях друкували рекламні повідомлення, які відображали суспільно-політичне, соціально-економічне, культурно-мистецьке життя західноукраїнського краю. Рекламодавці та працівники газет і журналів поглиблювати просвітницько-національну, концептуально-тематичну сутність реклами. Наголошено, що рекламні повідомлення відповідали на три важливі запитання: що рекламуємо, для кого рекламуємо і як рекламуємо? Потужна просвітницько-національна реклама кооперативного руху під гаслом «Свій до свого по своє!» викликала протидію і негативну реакцію як польських, так і єврейських промисловців. Адже економічне зростання української кооперації сприяло підвищенню ролі українців у політичному житті Польщі, формуванню національної свідомості, незалежницьких державницьких переконань. На основі аналізу різного виду газетних і рекламних повідомлень зроблено висновок, що реклама – активний політико-ідеологічний, соціально-економічний, мовно-культурний комунікатор. В сучасних умовах російсько-української війни, антиукраїнської інформаційно-психологічної агресії потрібно цілеспрямовано вивчати досвід рекламної комунікації західноукраїнських газетно-журнальних видань. Спираючись на цей досвід, поглиблювати емоційну та раціональну сутність рекламування, щоби формувати в українців національну гідність та соборну ідентичність, сприяти розвитку економіки, соціальних послуг, утвердженню морально-духовних цінностей.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Геращенко, Я. М. "СОЦІАЛЬНА МЕРЕЖА INSTAGRAM ЯК ЗАСІБ ПРОСУВАННЯ МОЛОДІЖНОГО ТУРИСТИЧНОГО ПРОДУКТУ: ПРАКТИЧНИЙ ДОСВІД У ПІДГОТОВЦІ ФАХІВЦІВ ТУРИЗМУ." Засоби навчальної та науково-дослідної роботи, no. 55 (2020): 76–87. http://dx.doi.org/10.34142/2312-1548.2020.55.06.

Full text
Abstract:
У статті розглядаються питання практичного застосування інформаційних технологій у підготовці майбутніх фахівців туристичної галузі, зокрема з молодіжного туризму. Проаналізовано наукові пошуки закордонних та українських педагогів- практиків щодо використання інформаційно-комунікативних технологій в освітній діяльності та реклами туристичних послуг. Визначені чинники, які зумовлюють потребу у зміні/перегляді освітніх форм навчання: швидкий розвиток інформаційних технологій, інформаційно-технологічна обізнаність, світові економічні і соціальні виклики. Розглянуті форми освітньої діяльності: дистанційне і змішане навчання та сучасні методи підготовки майбутніх фахівців туристичної галузі. Доведено, що використання інформаційних технологій підвищує ефективність навчання, розширює доступ до інформаційних ресурсів, формує фахові вміння і навички студентів, зокрема в рекламі молодіжних туристичних послуг. Проаналізовано середні показники успішності з дисципліни «Рекламна діяльність в туризмі» за 2016-2021 роки, які демонструють підвищення середнього балу заключного тестування після введення оновленого модуля, присвяченого способам просування молодіжного туристичного продукту засобами соціальних мереж. Зазначено, що підготовка конкурентоспроможних кадрів для галузі туризму має бути націлена на формування у майбутніх фахівців умінь планувати розвиток туристичної галузі з огляду на світові перспективи. Схарактеризовані поняття «туристичний продукт», «молодіжний туристичний продукт», «туристична реклама» та розглянуті їх зміст, сутність і спрямованість. Визначено мету та основні функції туристичної реклами. Розглянуто сучасний метод просування молодіжного туристичного продукту засобом обраного плейсменту – Instagram. Описано алгоритм дій: дослідження потреб молодіжного сегменту ринку; створення контент-плану; розробка сторінки в соціальній мережі та її наповнення згідно з темою завдання. Конкретизовано шляхи досягнення поставлених завдань: проведення лекції-огляду «Соціальні мережі в рекламі молодіжних туристичних послуг» та практичні заняття з дисципліни «Рекламна діяльність в туризмі», в ході яких обговорені приклади просування молодіжного туристичного продукту. Зазначено, що запропонована нами форма навчання розвиває інноваційно-творче мислення майбутнього фахівця молодіжного туризму. Зроблено висновок щодо важливості використання ІКТ під час підготовки майбутніх фахівців туристичної галузі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Шумейко, О., and О. Давидчик. "ПОБУДОВА РЕЙТИНГУ РЕКЛАМНИХ АКЦІЙ." Математичне моделювання, no. 2(45) (December 13, 2021): 7–17. http://dx.doi.org/10.31319/2519-8106.2(45)2021.246864.

Full text
Abstract:
Метою даного дослідження є вивчення завдання побудови рейтинга товарів та послуг на основі відгуків від клієнтів з подальшою кластеризацією та виявлення прихованих зв'язків між різними групами клієнтів. Методи дослідження ефективності реклами, що ґрунтуються на поведінковій функції клієнтів, проводилися досить давно. Традиційно, вони поділяються на методи колабораційної фільтрації та методи контентного аналізу. Наші дослідження лежать осторонь існуючих методів і засновані насамперед на зворотному зв'язку між споживачами товарів та послуг та виробниками.Пандемія коронавірусу призвела до суттєвої зміни відносин між клієнтами (споживачами послуг та товарів) та, відповідно, їх виробниками. У цих умовах велику роль набувають інтернет-реклама. Обмеження переміщення людей призводить до того, що зростає роль інтернету, як з погляду інформаційно-комутативних зв'язків, і з погляду продажу товарів та послуг. Розвиток інтернет-реклами набуває необхідності побудови рейтингу товарів та послуг на основі відгуків від клієнтів. Думка клієнтів стала, як ніколи, визначальною. Необхідність доставки клієнта в той сектор товарів та послуг, який йому цікавий, призводить до завдання виявлення прихованих зв'язків між товарами та послугами, який обирається тією чи іншою групою клієнтів. Були встановлені наступні факти: 1. Пряме використання β-розподілу для аналізу ефективності реклами не завжди є виправданим. У крайніх випадках вона призводить до викривлення результатів ефективності реклами.2. Завдання кластеризації результатів дослідження, заснованих на апроксимації β-розподілу нормальним розподілом, ефективне у разі хороших відгуків клієнтів і неефективне за наявності великої кількості негативних відгуків, що робить цей підхід некоректним. Виробники товарів та послуг отримують неправильну інформацію. Використання кластеризації на основі функції β-розподілу, заданих на тому самому проміжку, дозволяє обійти цю проблему. Застосування методу метричного шкалювання дозволяє провести ефективну кластеризацію інтернет-реклами на основі відгуків клієнтів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Пастушенко, О. В. "Місце та функції реклами в соціально-комунікаційному просторі." Держава та регіони. Соціальні комунікації, no. 2 (2011): 141–45.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Черняк, О. П., and Н. М. Петровська. "РОБОТА НАД ПЕРЕКЛАДОМ РЕКЛАМНИХ ТЕКСТІВ." Nova fìlologìâ, no. 83 (November 10, 2021): 263–69. http://dx.doi.org/10.26661/2414-1135-2021-83-38.

Full text
Abstract:
У статті виокремлено й проаналізовано особливості рекламного тексту, який розглядається як коротке інформаційне повідомлення, створене для того, щоб стимулювати збут продукту або послуги. Це повідомлення, яке має сильний переконливий вплив, виражений за допомогою лінгвістичних засобів мови. Рекламні тексти часто націлені на велику аудиторію й розраховані на переконання цієї аудиторії придбати певний продукт. Тому основне завдання перекладача – збереження цієї мети, що вимагає врахування певних особливостей і функцій у процесі перекладу. Досліджено структуру рекламного тексту й виділено основні його частини. Виявлено, що переклад рекламного тексту залежить від сфери спілкування, які можна представити такими блоками, як торговельно- комерційна, соціально-культурна, навчально-професійна, сімейно- побутова та спортивно-оздоровча. Уніфіковано завдання на переклад реклами й розглянуто етапи роботи з рекламним текстом. Виявлено закономірності та специфіку відбору мовних засобів для надання тексту реклами виразності, лаконічної інформативності, привабливості й переконливості з метою максимального впливу на потенційного споживача. Установлено, що при перекладі реклам зазвичай використовують два основні методи: калькування й різного роду перекладацькі трансформації. Визначено види перекладу, які використовуються при перекладі рекламних текстів. Виявлено, що за своєю складністю переклад рекламного тексту схожий на переклад художнього твору. Проаналізовано художні засоби, які використовують при перекладі реклами. Установлено, що алегорія, метафора, порівняння, паралелізм, різні види повторів, алітерація, ономатопея, концентрація імперативних форм дієслова й конотативних прикметників – усе це широко презентовано в рекламних текстах. Виявлено, що загальними рисами всіх рекламних текстів можна вважати специфічний підбір лексики, низькочастотних слів; часто стилістично забарвлені слова; уживання ідіом і цитат для створення образності; заклик до дій за допомогою імперативу; широке використання особових і присвійних займенників; використання номінативних речень; прийом паралелізму й повтору; широкий спектр прикметників і прислівників.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Sogorin, A. A. "Розуміння концепту «реклама» в соціології Ж. Бодрійяра." Науково-теоретичний альманах "Грані" 20, no. 10 (October 14, 2017): 37–42. http://dx.doi.org/10.15421/1717130.

Full text
Abstract:
Сутність реклами в теорії Ж. Бодрійяра у трактуванні її як засобу масової інформації, який виключає можливість відповіді, що робить неможливим будь-який процес комунікативного обміну. Цей вид некомунікації має своєю метою соціальний контроль, маніпулювання особистістю і придушення свідомості людини.Представлено теоретичні основи формування концепції «суспільства споживання» та розкрито роль реклами у сучасному споживацькому дискурсі.Показано, що сучасні засоби масової комунікації інтенсивно впливають на соціум, виробляють хибну реальність і відчужують індивідів від соціальної дійсності. Розглянуто поняття «гіперреальність», що є сферою симуляції, де відбувається змішання екранних образів реальності, справжнього і телевізійного часу, приватного та публічного життя, внутрішнього і зовнішнього, справжнього соціального буття і удаваного простору, в результаті її важко відрізнити від реальності справжньої.Доведено, що у роботі «Система речей» Ж. Бодрійяр вказує, що сила реклами базується на вірі в неї масового споживача. Сутність цієї віри – у так званій «функції інфантильного обдаровування», яка створює у людини відчуття міфічної причетності, що має в даному контексті соціальний характер.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Sogorin, A. A. "Розуміння концепта «реклама» в соціології Ж. Бодрійяра." Grani 18, no. 10 (September 4, 2015): 98–103. http://dx.doi.org/10.15421/1715202.

Full text
Abstract:
Визначення сутність позиціонування реклами в теорії Ж. Бодрійяра, яке полягає у трактуванні її як засобу масової інформації, який виключає можливість відповіді, що робить неможливим будь-який процес комунікативного обміну. Цей вид некомунікації має своєю метою соціальний контроль, маніпулювання і придушення. Представлено теоретичні основи формування концепції «суспільства споживання» та розкрито роль реклами у сучасному споживацькому дискурсі. Показано, що сучасні засоби масової комунікації інтенсивно впливають на соціум, виробляють помилкову реальність і віддаляють індивідів від соціальної дійсності. Розглянуто поняття «гіперреальність», що є сферою симуляції, де відбувається змішання екранних образів і епізодів реальності, дійсного і телевізійного часу, інтимного та публічного життя, внутрішнього і зовнішнього, справжнього соціального буття і уявного простору, в результаті її важко відрізнити від реальності справжньої.Доведено, що у роботі «Система речей» Ж. Бодрійяр вказує, що сила реклами базується на вірі в неї масового споживача. Корінь цієї віри – у так званій «функції інфантильного обдаровування», яка створює у людини відчуття міфічної причетності, що має в даному контексті соціальний характер.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Функції реклами"

1

Казак, К. І. "Роль політичної реклами в умовах сучасного суспільства." Thesis, НТУ "ХПІ", 2015. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/16143.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Конященкова, І. Ю. "Комунікативно-прагматичні аспекти перекладу німецькомовних рекламних текстів." Master's thesis, Сумський державний університет, 2021. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/86580.

Full text
Abstract:
Головною метою перекладача під час перекладу рекламних текстів є забезпечення у реципієнта відповідної реакції та встановлення у нього таким чином необхідного прагматичного відношення до повідомлення. Актуальність теми роботи полягає у необхідності поглиблення та систематизації знань про комунікативно-прагматичний переклад німецькомовної реклами. Методологічна база дослідження передбачає використання таких методів: теоретичний аналіз (опрацювання основних теоретичних понять, які стосуються реклами та її перекладу); теоретичний синтез (узагальнення теоретичних відомостей про засоби впливу в німецькомовній рекламі та можливостей їх адекватного перекладу українською мовою); системний аналіз (підбір матеріалу для аналізу, його групування); описовий метод (пояснення використання перекладацьких трансформацій), метод групування (за способами перекладу німецькомовних рекламних тестів). У ході виконання роботи були визначені завдання, особливості будови та основні принципи перекладу рекламних текстів, досліджені лінгвістичні засоби впливу на реципієнта та комунікативні елементи німецькомовних рекламних текстів, проаналізовані комунікативні аспекти перекладу, можливості прагматичної й комунікативної адаптації німецькомовної реклами та розроблені методичні рекомендації щодо формування іншомовної компетентності та перекладацьких навичок студентів на матеріалі німецькомовної реклами.
Главной целью переводчика при переводе рекламных текстов является обеспечение у реципиента ответной реакции и установление у него таким образом необходимого прагматичного отношения к сообщению. Актуальность темы работы заключается в необходимости углубления и систематизации знаний о коммуникативно-прагматическом переводе немецкоязычной рекламы. Методологическая база исследования предполагает использование следующих методов: теоретический анализ (обработка основных теоретических понятий, относящихся к рекламе и ее переводу); теоретический синтез (обобщение теоретических сведений о средствах воздействия в немецкоязычной рекламе и возможностях их адекватного перевода на украинский язык); системный анализ (подбор материала для анализа, его группировка); описательный метод (объяснение использования переводческих трансформаций); метод группировки (по способам перевода немецкоязычных рекламных тестов). В ходе выполнения работы были определены задачи, особенности строения и основные принципы перевода рекламных текстов, исследованы лингвистические средства воздействия на реципиента и коммуникативные элементы немецкоязычных рекламных текстов, проанализированы коммуникативные аспекты перевода и переводческих навыков студентов на немецкоязычной рекламе.
The main goal of the translator when translating advertising texts is to provide the recipient with a response and thus establish the necessary pragmatic attitude towards the message. The relevance of the topic of the work lies in the need to deepen and systematise knowledge about the communicative-pragmatic translation of German advertising. The methodological basis of the research involves the use of the following methods: theoretical analysis (processing of basic theoretical concepts related to advertising and its translation); theoretical synthesis (generalisation of theoretical information about the means of influence in German advertising and the possibilities of their adequate translation into Ukrainian); system analysis (selection of material for analysis, its grouping); descriptive method (explaining the use of translation transformations); grouping method (according to the methods of translation of the German advertising tests). In the course of the work, the tasks, structural features and basic principles of translation of advertising texts were identified, linguistic means of influencing the recipient and the communicative elements of German advertising texts were investigated, the communicative aspects of translation and translation skills of students in German advertising were analysed.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Халімбекова, Маріам Важидівна. "PR в діяльності соціологічних служб України." Master's thesis, Київ, 2018. https://ela.kpi.ua/handle/123456789/27218.

Full text
Abstract:
Магістерська дисертація присвячена дослідженню PR-діяльності в соціологічних службах України. Окрема уваги приділена становленню PR-діяльності в світі та Україні, визначенню сутності, функцій та технологій PR. У магістерській дисертації проведено експертне інтерв’ю з фахівцями з PR соціологічних компаній.
Master`s thesis is devoted to study PR activities in sociological services in Ukraine. Particular attention is paid to formation PR-activities in the world and Ukraine, determination of essence, functions and technologies of PR. Master`s thesis includes an expert interview with the specialists of PR from Ukrainian sociological companies.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Соломка, А. С. "Комунікативно-прагматична функція блендів в англомовній та німецькомовній рекламі: перекладацький аспект." Master's thesis, 2020. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/81343.

Full text
Abstract:
Мета: розглянути особливості реалізації комунікативно-прагматичної функції блендів та проаналізувати особливості перекладу блендів в англомовній та німецькомовній рекламі. Згідно з результатами дослідження, до основних способів перекладу блендів відносяться транскрипція, транслітерація, калькування, експлікативний переклад, підбір відповідностей, буквальний переклад корелятів, переклад з аналогічної моделі. Найбільш поширеними способами перекладу блендів в текстах англомовної реклами є описовий переклад та калькування.
Цель: рассмотреть особенности реализации коммуникативно-прагматической функции блендов и проанализировать особенности перевода блендов в англоязычной и немецкоязычной рекламе. Согласно результатам исследования, к основным способам перевода блендов относятся транскрипция, транслитерация, калькирование, экспликативний перевод, подбор соответствий, буквальный перевод коррелятов, перевод с аналогичной модели. Наиболее распространенными способами перевода блендов в текстах англоязычной рекламы является описательный перевод и калькирование.
Goal: to consider the features of the implementation of the communicative-pragmatic function of blends and to analyze the features of the blends translation in English and German advertising. According to the results of the study, the main methods of blends translating are transcription, transliteration, tracing, explicative translation, matching, literal translation of correlates, translation from a similar model. The most common ways to translate blends in English-language advertising texts are descriptive translation and tracing.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Полякова, Олександра Віталіївна. "Семантичні, структурні та прагматичні характеристики англомовного рекламного соціального плакату." Магістерська робота, 2020. https://dspace.znu.edu.ua/jspui/handle/12345/2082.

Full text
Abstract:
Полякова О. В. Семантичні, структурні та прагматичні характеристики англомовного рекламного соціального плакату : кваліфікаційна робота магістра спеціальності 035 "Філологія" / наук. керівник Н. О.Надточій. Запоріжжя : ЗНУ, 2020. 60 с.
UA : Дипломна робота – 60 стор., 112 джерел Об'єкт дослідження – текст англомовного рекламного соціального плаката. Предмет – семантичні, структурні та прагматичні характеристики даного жанру. Мета даного дослідження – встановити комунікативні характеристики англомовного рекламного соціального плаката в семантичному, структурному і прагмалінгвістичному аспектах. Теоретико-методологічні засади: провідні засади психолінгвістики (О. О. Залевська, О. В. Кириліна, Н. В. Уфімцева); семіотики (R. Barthes, О. Ф. Лосєв, Ю. М. Лотман); семасиології (І. В. Арнольд, Т. О. Грідіна), лінгвоконцептологіі і когнітивної лінгвістики (Т. В. Булигіна, А. Вежбицька, В. І. Карасик, Г. Лакофф, І. О. Стернін, Ю. С. Степанов, Г. Г. Слишкін та ін.); теорії комунікації та теорії дискурсу (Н. Д. Арутюнова, М. М. Бахтін, О. В. Оляніч, Ю. Хабермас), філософії, соціології та психології (П. Бурдьє, С. Г. Кара-Мурза та ін.). Отримані результати. Соціальна реклама як різновид масової комунікації носить глобальний, масовий характер. Конститутивні функції соціального рекламного плаката зводяться до наступних: 1) інформативна; 2) атрактивна; 3) персуазивна; 4) регулятивна. Зміст англомовних плакатів головним чином зосереджено на борзі, обов'язках, відповідальность людей за свої вчинки. Соціальна реклама значною мірою спирається на імперативну форму регулювання соціальних відносин. В її основі лежать етичні цінності та норми, що встановлюють межі між добром і злом і знаходять підтримку в правовому полі (у вигляді принципів дотримання боргу, поваги прав і гідності людини, принципу справедливості, рівного і однакового ставлення до людей)
EN : The presented paper is dedicated to the the study of semantic, structural and pragmatic characteristics of social advertisement in general and of a poster in particular. The purpose of the work is to establish the communicative characteristics of the English-language advertising social poster in the semantic, structural and pragmalinguistic aspects. The structural and compositional organization of the poster (descriptive, argumentative, and prescriptive elements) is analyzed in this reaearch paper. The scheme of the social norm of behavior, which establishes a certain relationship between a subject in a certain situation and behavior, is revealed in the textual construction. The axiological bases of the English-language advertising social posters have been established, the texts of socio-ethical and bioethical orientation, producing the corresponding values and models of behavior as ways of solving social problems, have been highlighted. Four dominant thematic fields that define the content of the English-language advertising social poster («Social protection», «Health», «Environmental protection», «Safety road traffic») are identified; the language means of their representation are described (process and object signs, instrument signs, qualifiers, chrononyms, personalities). Presentation peculiarities of the considered texts defining the behavior of the addressee through the system of stylistic means of language, techniques of persuasion and attention management, communicative ways of realization of appeals (positive and negative) are revealed.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Кєрімова, Катерина Олегівна. "Функції метафори і метонімії в сучасному англомовному рекламному тексті." Магістерська робота, 2021. https://dspace.znu.edu.ua/jspui/handle/12345/5642.

Full text
Abstract:
Кєрімова К. О. Функції метафори і метонімії в сучасному англомовному рекламному тексті : кваліфікаційна робота магістра спеціальності 035 "Філологія" / наук. керівник Г. І. Приходько. Запоріжжя : ЗНУ, 2021. 72 с.
EN : The work is presented on 72 pages of printed text. The list of references includes 79 sources. The present paper is dedicated to the study of metaphor and metonymy in the advertising discourse in the English language. The object of this study is the language of modern English advertising. The aim of this work is to identify the functional conditionality of the use of metaphor and metonymy in modern English advertising text. It determined the accomplishment of such objectives as: – analysis of the essence of the concept of advertising, its functions and typology; – definition of the structure of the advertising text; – describing the structural and semantic parameters of metaphor and metonymy; – determination of the role of metaphor and metonymy in the English advertising text. Scientific novelty lies in an attempt to study the role and peculiarities of the functioning of metaphor and metonymy in the English advertising text. The first chapter is devoted to the concept of advertising text as an object of linguistic research. In addition, the term "language pun" is studied, in particular, special attention is paid to the interpretation of this term by different researchers, the definition of the structure of the advertising text and the study of structural and semantic parameters of metaphor and metonymy. The second chapter is devoted to the role of metaphor and metonymy in English advertising texts, and examines the peculiarities of the use of pun techniques in English advertising text. The conclusions summarize the results of the study.
UA : Робота викладена на 72 сторінках друкованого тексту. Перелік посилань включає 79 джерел. Об’єкт дослідження: мова сучасної англомовної реклами. Мета роботи: виявлення функціональної обумовленості використання метафори та метонімії в сучасному англомовному рекламному тексті. Теоретико-методологічні засади: проблематика аналізу реклами відображена в низці наукових розвідок вітчизняних та зарубіжних лінгвістів. Рекламний дискурс досліджували І. О. Авдеєнко, А. Годдард, Р. Голдман, Г. Кук, О. В. Нагірна; мову реклами аналізували М. М. Кохтєв, Н. С. Лиса, Л. С. Школьнік; рекламний слоган описували Х. Кафтанджиєв, А. В. Литвинова; рекламні заголовки розглядали Ф. Джефкінс, К. О. Іванова; стилістичні характеристики реклами з’ясовували у своїх роботах Ю. Ю. Апресян, Н. Д. Арутюнова, М. М. Кохтєв. Отримані результати: встановлено, що рекламний текст складається з чотирьох основних елементів: заголовок, підзаголовок, основний текст, рекламне гасло (слоган). Метонімія спирається на синтагматичні зв'язки слів та має статус мовного вживання слова і містить в собі предмет і образ, але між ними не виникає синтезу. Метафора – мовний зворот, при якому для опису об'єкта одного класу використовується значення іншого, тобто вживання слова або словосполучення в переносному значенні. Метафора і метонімія не прикрашають або перебільшують значення будь-якого виразу, а несуть в собі нове значення. Проведений аналіз рекламних слоганів, які стосуються в 4 сферах англомовної реклами: побутова техніка і електроніка, засоби пересування, продукти харчування, косметика та парфумерія. Виявлені прийоми мовної гри на графічному, фонетичному, словотвірному та лексичному рівнях і їх функціональне навантаження.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Ловчєва, А. К. "Управління маркетингом підприємства ТОВ «Телекарт Прилад» в сучасних умовах." Thesis, 2018. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/9799.

Full text
Abstract:
В роботі розглядаються теоретичні основи маркетингової діяльності підприємства; основні елементи комплексу маркетингу та його функції. Проведено аналіз основних економічних показників господарської і фінансової діяльності ТОВ «Телекарт Прилад», проведено факторний аналіз обсягу отриманого чистого фінансового результату підприємства.
The paper considers the theoretical foundations of the marketing activity of the enterprise; the main elements of the marketing complex and its functions. The analysis of the main economic indicators of economic and financial activity of LLC "Telecard Device" was carried out, factor analysis of the net financial result of the enterprise was obtained.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Борщ, С. С. "Удосконалення маркетингової діяльності ТОВ «Альфа» в сучасних умовах." Thesis, 2019. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/11000.

Full text
Abstract:
В роботі розглядаються теоретичні аспекти сутності, змісту та властивостей концепції комплексу маркетингу, ролі служби маркетингу в діяльності підприємства, методики визначення результативності маркетингової діяльності. Проаналізовано організаційно-економічну характеристику діяльності ТОВ «АЛЬФА», фінансовий стан ТОВ «АЛЬФА», сучасного стану комплексу маркетингу ТОВ «АЛЬФА». Запропоновано заходи щодо удосконалення маркетингової діяльності на ринку рекламних послуг: розробка проекту комплексу маркетингу ТОВ «АЛЬФА», зроблена оцінка ефективності реалізації плану маркетингу. Представлено прогноз рівня основних економічних показників діяльності підприємства. В роботі розроблена прогнозна багатофакторна модель з урахуванням фактору часу з використанням MS Excel.
The paper considers the theoretical aspects of the essence, content and properties of the concept of the marketing mix, the role of the marketing service in the enterprise, methods for determining the effectiveness of marketing activities. The organizational and economic characteristics of the activities of LLC Alpha, the financial condition of LLC Alpha, and the current state of the marketing complex of LLC Alpha are analyzed. Measures to improve marketing activities in the market of advertising services are proposed: the development of a project for the marketing complex of Alfa LLC, the effectiveness of the implementation of the marketing plan is evaluated. The forecast of the level of the main economic indicators of the enterprise. In the work, a predictive multifactor model is developed taking into account the time factor using MS Excel.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Book chapters on the topic "Функції реклами"

1

Франчук, Микола. "ДОСЛІДЖЕННЯ ФУНКЦІЇ КООПЕРАТИВНОЇ РЕКЛАМИ У ВЕРТИКАЛЬНОМУ КАНАЛІ ВИРОБНИКА ТА РОЗДРІБНОГО ПРОДАВЦЯ." In Trends in scientific thought in economics and management, 434–40. International Science Group, 2021. http://dx.doi.org/10.46299/isg.2021.mono.econ.iii.9.2.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Функції реклами"

1

"РЕКЛАМНІ КОМУНІКАЦІЇ У БРЕНДИНГУ: ФУНКЦІЇ ТА ЕФЕКТИВНІСТЬ." In ЖУРНАЛІСТИКА ТА РЕКЛАМА: ВЕКТОРИ ВЗАЄМОДІЇ. Київський національний торговельно-економічний університет, 2019. http://dx.doi.org/10.31617/k.knute.2019-03-19.41.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Функції реклами"

1

Арешенкова, О. Ю. Комунікативно-прагматичний потенціал ключових слів у рекламі. Криворізький державний педагогічний університет, 2016. http://dx.doi.org/10.31812/0564/2094.

Full text
Abstract:
У статті сформульовано основні комунікативно-мовленнєві характеристики рекламних текстів; визначено типи й функції акцентуаторів; визначено роль ключових слів як ефективного засобу привернення уваги адресата до рекламного повідомлення; виявлено семантичні групи таких слів, частотність їх уживання та виконувану комунікативно-прагматичну функцію.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Арешенкова, О. Ю. Мовностилістичні засоби увиразнення текстів медійної реклами. Криворізький державний педагогічний університет, 2011. http://dx.doi.org/10.31812/0564/2085.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Арешенкова-Левченко, О. Ю. Реклама як різновид масової комунікації. Київський національний торговельно-економічний університет, 2019. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/3834.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Арешенкова, О. Ю. Комунікативно-прагматичний потенціал маніпулятивних формул у текстах комерційної реклами. Донецький нац. ун-т ім. Василя Стуса, 2016. http://dx.doi.org/10.31812/0564/2102.

Full text
Abstract:
У статті визначено роль маніпулятивних формул як ефективного засобу впливу та модифікації свідомості адресата-споживача, виявлено семантичні групи таких формул, частотність їх уживання та виконувану комунікативно-прагматичну функцію.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Арешенкова, О. Ю. Бажальні речення як активатор комунікативно-прагматичної настанови рекламного повідомлення. Криворізький державний педагогічний університет, 2017. http://dx.doi.org/10.31812/0564/2107.

Full text
Abstract:
У запропонованій статті визначено роль бажальних речень як ефективного засобу спонукання, заохочення споживача до реалізації запрограмованої мети реклами, виявлено різновиди таких структур, частотність їх уживання та виконувану комунікативно-прагматичну функцію.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Арешенкова-Левченко, О. Ю. Модальні слова як стилістичний ресурс рекламного дискурсу. Криворізький державний педагогічний університет, 2020. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/5389.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography