Academic literature on the topic 'Функції обліку'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Функції обліку.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Функції обліку"

1

Kuzmak O. and Chudovets V. "СУЧАСНІ ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ КОНТРОЛЬНОЇ ФУНКЦІЇ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ." Economic forum 1, no. 1 (March 13, 2022): 114–19. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2308-8559-2022-1-14.

Full text
Abstract:
У статті досліджується вплив сучасних викликів та явищ в економіці України на розвиток контрольної функції бухгалтерського обліку. Розширення функцій та завдань бухгалтерського обліку підвищує його значення для забезпечення ефективної роботи підприємства та потребує їх ґрунтовніше вивчення. Основною метою статті є дослідження теоретичних та практичних аспектів розвитку контрольної функції бухгалтерського обліку в умовах зміни нормативного регламентування ведення та обліку бізнесу, структури управління суб’єктами господарювання різних організаційних форм, коригування інформаційних запитів управлінського персоналу. Бухгалтерський облік є особливою економічною наукою, оскільки містить велику юридичну складову і є достатньо регламентований. При цьому вітчизняне законодавство не містить визначення «функції бухгалтерського обліку». У вітчизняній обліковій науці спостерігаємо достатньо різне трактування функцій бухгалтерського обліку та їх складу. Дослідження показало, що окремі вчені обмежують значення контрольної функції бухгалтерського обліку, або взагалі заперечують її наявність. Не можемо погодитися з цією думкою, оскільки в процесі ведення бухгалтерського обліку, складання та опрацювання первинних документів, зведених регістрів та звітності виявляються помилки і порушення у здійсненні та документальному оформленні господарських операцій, що носить попереджувальну роль в недопущенні порушень. Встановлено, що в сучасних умовах розвитку економіки облік не втрачає свою контрольну функцію, а навпаки посилює її. Під дією як об’єктивних, так і суб’єктивних чинників бухгалтери все більше виконують контрольних процедур, притаманних раніше іншим структурним підрозділам.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Матюха, М. М. "ПОСТАНОВКА УПРАВЛІНСЬКОГО ОБЛІКУ В УМОВАХ АУТСОРСИНГУ." Таврійський науковий вісник. Серія: Економіка, no. 11 (January 28, 2022): 102–7. http://dx.doi.org/10.32851/2708-0366/2022.11.14.

Full text
Abstract:
У статті висвітлено питання формування системи управлінського обліку в умовах застосування зовнішнього аутсорсингу. Встановлено, що хронологічна послідовність досліджень управлінського обліку свідчить про наявні відхилення теоретико-методологічного змісту, який орієнтований на міжнародну практику, від вітчизняної методики ведення оперативного та виробничого обліку. Новітні дослідження методики становлення та ведення управлінського обліку в умовах аутсорсингу показали, що найбільш актуальні проблеми пов’язані з визнанням на практиці необхідності ефективної організації управлінського обліку та, як наслідок, достовірним визначенням його предмета та об’єктів. Такий стан речей ускладнює теоретичне та практичне тлумачення мети та завдань ведення управлінського обліку в умовах аутсорсингу. Розширення предметної площини управлінського обліку в умовах аутсорсингу відбувається за рахунок включення інформації, що формується в рамках комплексних показників для прийняття управлінських рішень щодо оптимізації прийняття управлінських рішень, доведено наявність прямого зв’язку управлінського обліку з податковим щодо інформації про розмір податків структурних підрозділів, що формуються аутсорсинговою компанією, що підлягає обробленню у системі управлінського обліку. При цьому через функції управління управлінський облік на рівні структурних підрозділів підприємства забезпечує одноманітний підхід до визначення складу витрат, що належать до тих чи інших виробничих процесів під час планування та обліку, контролю. Істотний вплив на постановку управлінського обліку, як було зазначено, справляє функція управління, реалізована через створення в умовах аутсорсингу раціональної економічно-організаційної структури, що впливає на формування інформаційних потоків для ефективного управління економічними суб’єктами.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Воронко, Р. М., В. І. Бачинський, Р. В. Бойко, and О. С. Воронко. "СУТНІСТЬ АУТСОРСИНГУ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ, СФЕРА ТА МОЖЛИВОСТІ ЙОГО ВИКОРИСТАННЯ." Herald of Lviv University of Trade and Economics Economic sciences, no. 65 (January 28, 2022): 23–32. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1205-2021-65-03.

Full text
Abstract:
Розглянуто сутність аутсорсингу як засобу оптимізації важливих для підприємства управлінських функцій або виробничих процесів. Встановлено причини популяризації аутсорсингових послуг у сфері бухгалтерського обліку в даний час. Аутсорсинг визначено як використання зовнішнього джерела чи ресурсу для виконання певного виду робіт. Розглянуто трактування категорії “аутсорсинг” у працях вітчизняних і зарубіжних науковців із систематизацією різних підходів до його визначення за такими напрямами: управлінський, функціональний, процесний, функціонально-процесний та інструментальний. Зроблено акцент на функціо-нальному підході до трактування аутсорсингу бухгалтерського обліку і сформульовано його визначення як передання підприємством повністю або частково функції ведення бухгалтерського обліку на договірних засадах сторонньому суб’єкту, який спеціалізується у даній галузі з умовою надання цієї послуги протягом певного періоду часу, належної якості і за ціною згідно з домовленістю сторін. Досліджено місце аутсорсингових послуг у сфері бухгалтерського обліку в рейтингу загального обсягу аутсорсингових замовлень в Україні. Визначено складові предметної сфери аутсорсингу бухгалтерського обліку як важливої умови розроблення методики його реалізації. Розкрито переваги та недоліки аутсорсингу бухгалтерського обліку з виокремленням основних позитивних сторін від його впровадження – економія витрат за рахунок зростання економічної ефективності використання трудових ресурсів і забезпечення високої якості ведення обліку шляхом залучення висококваліфікованих фахівців. Акцентовано на потребі постійної комунікації аутсорсера з персоналом підприємства-замовника та періодичного надання йому результатів роботи. Визначено напрями подальших наукових досліджень, спрямованих на розроблення методики оцінювання ризиків використання аутсорсингу у сфері бухгалтерського обліку і встановлення порядку регламентації процесу взаємодії учасників цього процесу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Kulynych, Myroslava, Іvаnnа Mаtvіісhuk, and Tetiana Pysarenko. "АКТУАЛІЗАЦІЯ ЗАВДАНЬ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ І БІЗНЕС-АНАЛІЗУ В УМОВАХ ЦИФРОВИХ ЗРУШЕНЬ ЕКОНОМІКИ." Economic journal of Lesya Ukrainka Volyn National University 3, no. 27 (September 30, 2021): 29–35. http://dx.doi.org/10.29038/2786-4618-2021-03-29-35.

Full text
Abstract:
Трансформація бухгалтерського обліку і аналізу в умовах цифровізації економіки стикається з цілою низкою проблем. Бухгалтерський облік, зберігаючи свою актуальність і запитуваність створеного продукту, повинен стати чіткою складовою системи отримання, обробки, і передачі економічної інформації. Перед бухгалтерським обліком поставлене завдання - переорієнтування з контрольної функції на інформативну, засновану на систематизації питань цифрової трансформації організації. Цільова спрямованість бізнес-аналізу полягає в аналітичному забезпеченні ефективного корпоративного управління, що передбачає тісну взаємодію між акціонерами і менеджментом компанії, а також з іншими зацікавленими сторонами (стейкхолдерами). Бізнес-аналіз може служити одним з дієвих інструментів, здатних вирішити ряд проблем і виниклих протиріч вітчизняного корпоративного управління.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Бруханський, Р. Ф. "Функції і завдання стратегічного управлінського обліку." Збірник наукових праць Подільського державного аграрно-технічного університету. Економічні науки, Вип. 22, т. 2 (2014): 49–54.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Грабчук, Т. І. "Функції контролю бухгалтерського обліку в умовах автоматизації." Формування ринкових відносин в Україні, no. 4 (71) (2007): 48–52.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Легеза, Є. О. "Особливості державної міграційної служби України щодо надання публічних послуг у сфері міграції та громадянства." Проблеми сучасних трансформацій. Серія: право, публічне управління та адміністрування, no. 2 (January 5, 2022): 29–34. http://dx.doi.org/10.54929/pmtl-issue2-2021-06.

Full text
Abstract:
Наукова стаття присвячена характеристиці діяльності державної міграційної служби України щодо надання публічних послуг у сфері міграції та громадянства. Доведено, що ЦНАП мають покладатися повноваження в аспекті паспортного обслуговування населення; коло компетенції органів ДМС має бути зосереджено на наданні публічних послуг громадянам України, що виїжджають за кордон на постійне перебування, та іноземцям та особам без громадянства, що бажають мешкати в Україні. Такий розподіл повноважень дозволить кожному з названих органів сконцентрувати увагу на власній дільниці роботи відповідно до принципу предметної компетенції. Діяльність же державного підприємства «Документ» у цій галузі, на нашу думку, має бути припинена як потенційно корупціогенна. Виявлено суттєвий структурно-функціональний недолік, що виявляє себе в фактичному дублюванні функцій територіальними управліннями ДМС України та ЦНАП в аспекті паспортизації населення. Усунення цього недоліку прямо пов’язано з чіткім розподілом компетенції між зазначеними суб’єктами: функції з поточного обліку населення та надання відповідних публічних послуг щодо оформлення (заміни) паспортів мають бути закріплені за ЦНАП, функції з міграційного обліку та реалізації відповідних адміністративних процедур – за управліннями ДМС. Єдиним винятком мають стати лише процедури паспортизації громадян України, що мешкають на тимчасово непідконтрольних територіях; зважаючи на актуальний стан речей, цей аспект сьогодні прямо пов'язаний із питаннями національної безпеки, що виходить за межі компетенції місцевих органів публічної влади, тому має залишатися у віданні підрозділів центральних органів виконавчої влади, у нашому випадку – управлінь ДМС.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Єрмаков, Ю. В. "ДЕРЖАВНА МІГРАЦІЙНА СЛУЖБА УКРАЇНИ ЯК ОСНОВНИЙ СУБ’ЄКТ ЗДІЙСНЕННЯ АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПРОЦЕДУРИ У СФЕРІ МІГРАЦІЇ." Прикарпатський юридичний вісник 2, no. 3(28) (March 23, 2020): 51–55. http://dx.doi.org/10.32837/pyuv.v2i3(28).357.

Full text
Abstract:
Наукова стаття присвячена характеристиці повноважень Державної міграційної служби України як основного суб’єкта здійснення адміністративної процедури у сфері міграції. Доведено, що на ЦНАП мають покладатися повнова-ження в аспекті паспортного обслуговування населення. Коло компетенцій органів ДМС має бути зосереджене на наданні адміністративних послуг громадянам України, що виїжджають за кордон для постійного перебування, та іноземцям і особам без громадянства, що бажають мешкати в Україні. Такий розподіл повноважень дозволить кожному з названих органів сконцентрувати увагу на власній ділянці роботи відповідно до принципу предметної компетенції. Діяльність же державного підприємства «Документ» у цій галузі, на нашу думку, має бути припинена як потенційно корупціогенна. Виявлено суттєвий структурно-функціональний недолік в аспекті паспортизації населення, що проявляється у фактичному дублюванні функцій територіальними управліннями ДМС України та ЦНАП. Усунення цього недоліку прямо пов’язане з чіткім розподілом компетенцій між зазначеними суб’єктами. Функції з поточного обліку населення та здійснення відповідних адміністративних процедур оформлення (заміни) паспортів мають бути закріплені за ЦНАП, а функції з міграційного обліку та реалізації відповідних адміністративних процедур – за управліннями ДМС. Єдиним винятком мають стати лише процедури паспортизації громадян України, що мешкають на тимчасово непідконтрольних територіях. З огляду на актуальний стан речей цей аспект сьогодні прямо пов’язаний із питаннями національної безпеки, що виходять за межі компетенції місцевих органів публічної влади, тому паспортизація громадян України, що мешкають на тимчасово непідконтрольних територіях, має залишатися у віданні підрозділів центральних органів виконавчої влади, тобто управлінь ДМС.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Домбровська, А. В., and В. В. Марченко. "МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ В УМОВАХ ВПРОВАДЖЕННЯ ЕЛЕКТРОННОГО УРЯДУВАННЯ." Збірник наукових праць ХНПУ імені Г. С. Сковороди "Право", no. 34 (2021): 96–101. http://dx.doi.org/10.34142/23121661.2021.34.13.

Full text
Abstract:
У статті проаналізовано основні функції Міністерства оборони України як центрального органу виконавчої влади. Досліджено проблему реформування системи дер-жавного управління, зокрема сектора оборони України. Метою статті є вирішення проблеми впровадження електронного урядування в управлінську систему Міністерства оборони України як ключового напряму реформування сектора оборони України. Серед заходів реформування системи державного управління визначено децентралізацію функцій держави та бюджетних ресурсів, відкритість, прозорість та підзвітність державних органів, а також впровадження електронного урядування – форми організації державного управління, яка сприяє підвищенню ефективності, відкритості та прозорості діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування з використанням інформаційно-телекомуніка-ційних технологій для формування нового типу держави, орієнтованої на задоволення потреб громадян. Запропоновано впровадження електронного урядування в сферу елект-ронних систем обліку матеріально-технічних ресурсів Збройних сил України, створення електронного реєстру військовозобов’язаних, електронного документообігу
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Матвєєв, Вячеслав, Ольга Матвєєва, and Тетяна Щепіна. "ОСОБЛИВОСТІ ПОВЕДІНКОВОГО ПІДХОДУ ДО ПРИЙНЯТТЯ УПРАВЛІНСЬКИХ РІШЕНЬ ФАХІВЦЯМИ З ФІНАНСІВ, ОБЛІКУ І ОПОДАТКУВАН НЯ." Молодий вчений, no. 4 (92) (April 30, 2021): 111–14. http://dx.doi.org/10.32839/2304-5809/2021-4-92-24.

Full text
Abstract:
Метою статті є дослідження особливостей поведінкового підходу до прийняття управлінських рішень фахівцями з фінансів, обліку і оподаткування. Доведення необхідності виділення в управлінні із загальної маси фахівців галузі знань «Управління та адміністрування» саме фахівців з фінансів, обліку і оподаткування як певної відмітної «економічної особистості». Проведено критичний аналіз економічної поведінки вищої ланки управління. Досліджено поведінковий підхід в управлінні з точки зору оцінки кваліфікаційних якостей фахівців з фінансів, обліку і оподаткування та менеджерів, яка наближена до ідей історичної школи політичної економії. Охарактеризовано моделі економічної поведінки типові для фахівців з фінансів, обліку і оподаткування та менеджерів. Встановлено, що управлінські рішення фахівців з фінансів, обліку і оподаткування насправді відрізняються від управлінських рішень менеджерів. Визначено особливості поведінкового підходу до прийняття управлінських рішень фахівцями з фінансів, обліку і оподаткування, які є основним показником необхідності та доцільності розмежування підходу до управління класичного менеджера та зазначених фахівців. Представлено послідовність прийняття управлінського рішення у бізнесі фахівцем з фінансів, обліку і оподаткування. Доведено, що різність підходів до управління фахівців з фінансів, обліку і оподаткування та менеджерів виникає з відмінностей функціональних, професійних, кваліфікаційних можливостей та обов’язків. Менеджер виконує схожі економічні функції, але центр ваги його дій знаходиться в області контролю і управління господарською діяльністю, тоді як на фахівця з фінансів, обліку і оподаткування лягає фіксація первинної документації кожної господарської операції, чітке відображення її в обліку, арифметичний та логічний контроль проміжних та підсумкових звітів, підготовка стандартних форм звітності, відстеження змін податкового законодавства, положень та нормативних документів з грошового обігу, зовнішньоекономічної діяльності, поточний та перспективний економічний та фінансовий аналіз результатів господарської діяльності підприємства, розрахунок показників ліквідності, платоспроможності, рентабельності, ділової активності, фінансової стійкості тощо на основі наявної управлінської та фінансової звітності. Фахівець з фінансів, обліку і оподаткування має достатній рівень кваліфікації задля здійснення управління господарською діяльністю завдяки здатності приймати «миттєві» управлінські рішення, що є доцільним, необхідним та обов’язковим з причини організації господарської діяльності в умах постійної зміни законодавчого поля, що в свою чергу впливає на стан і якість звітності, яка є основою прийняття усіх управлінських рішень.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Функції обліку"

1

Рета, Марина Володимирівна. "Система бухгалтерського обліку: структура та функції." Thesis, НТУ "ХПІ", 2013. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/23825.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Артеменко, Наталія Вікторівна. "Організація бухгалтерського обліку в бюджетних установах." Thesis, НТУ "ХПІ", 2013. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/26494.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Фальченко, Олена Олександрівна, and Є. В. Назарчук. "Сучасні проблеми обліку основних засобів." Thesis, НТУ "ХПІ", 2015. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/18503.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Осіпчук, О. П. "Посилення взаємодії функції планування, обліку та контролю в системі управління підприємством» (на прикладі ДП «Коростенське ЛМГ»)." Thesis, Одеський національний економічний університет, 2021. http://local.lib/diploma/Osipchuk.pdf.

Full text
Abstract:
Доступ до роботи тільки на території бібліотеки ОНЕУ, для переходу натисніть на посилання нижче
У роботі розглядаються теоретичні аспекти планування, обліку та контролю в системі управління підприємством ДП «Коростенське ЛМГ». Проаналізовано первинний облік лісів, фінансово-майновий стан підприємства та заходи покращення рентабельності діяльності підприємства. Запропоновано методику вартісної оцінки деревостанів, удосконалити вихідні данні бази технічної документації ЛМГ, яка подається підприємством до Державного лісового кадастру для покращення обліку та оцінки деревних лісових ресурсів
Thesis consists of three chapters.Object of study is the Lisomyslyvske Hospodarstvo Korostenske DP. Thesis deals with theoretical aspects of planning, accounting and control in the enterprise management system» on example of Lisomyslyvske Hospodarstvo Korostenske DP Author analysis The primary accountant of forest and the financial-mining camp of the enterprise and the legislative and normative regulation of the accounting at the enterprise have been analyzed Proponated The methodology of the modern assessment of tree stands, the assessment of the village forest resources in the rural areas of the enterprise has been propagated by the authorities of special government officials, the verification of the data base of technical documents, documentation how to be submitted by the enterprise to the State Forestry Cadastre for the reduced area and assessments of village forest resources
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Єршова, Наталя Юріївна. "Розвиток стратегічного управлінського обліку в контексті методологічних підходів." Thesis, Тернопільський національний економічний університет, 2017. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/33573.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Скрипник, Маргарита Іванівна, and Тетяна Михайлівна Сльозко. "Організаційно-інформаційна модель удосконалення обліку та контролю на прикладі витрат." Thesis, ОДАБА, 2017. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/9120.

Full text
Abstract:
Показана цільова орієнтація функцій обліку та контролю витрат у забезпеченні життєдіяльності управлінського циклу підприємства, що визначається його розмірами, організаційною структурою та формами розподілу праці у ньому. Обґрунтовані заходи щодо їх виконання, що являє собою взаємозв’язок між науковим ступенем пізнання об’єкту, з одного боку, та його нерозривним зв’язком з практичним застосуванням у керуванні підприємством – з іншого. Виконання мети і завдань можливі на підставі раціональної організації обліку та контролю витрат, що дозволить правильно і своєчасно отримувати достовірну інформацію, яка відповідатиме на запити користувачів з тим, щоб оперативно впливати на економічний стан господарюючого суб’єкту, вживати своєчасні заходи для його ефективного функціонування в ринковому середовищі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Сльозко, Тетяна Михайлівна. "До питання організації обліку матеріальних запасів на підприємствах швейної промисловості." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2018. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/11576.

Full text
Abstract:
Показано місце функції обліку у децентралізованій організаційній системі управління швейним виробництвом, за якої обліковці розміщаються там, де безпосередньо знаходяться запаси (тканини та фурнітура) – у матеріально-виробничому відділі. Саме в ньому збирається та акумулюється інформація про наявність та рух матеріальних запасів, щоб надавати її зацікавленим користувачам. Доведено, що така організація обліку є найкращою організацією для швейного виробництва, оскільки функція обліку наближена до центрів, де безпосередньо відбуваються господарські операції з матеріальними запасами, що дозволяє в оперативному режимі не лише їх обліковувати, а й проводити контроль, аналіз та регулювання.
The article shows the place of accounting functions in a decentralized organizational system of sewing production management, in which accountants are located where the stocks (fabrics and fittings) are located directly in the material and production department. It is about to collect and accumulate information about the availability and movement of material stocks to provide it to interested users. It is proved that such an organization of accounting is the best organization for sewing production, since the accounting function is close to the centers where the economic operations with material resources occur directly, which allows them not only to be accounted for in operational mode, but also to carry out control, analysis and regulation.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Васильченко, М. О. "Бухгалтерський облік електронних грошей: організація і методологія." Master's thesis, Сумський державний університет, 2020. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/81670.

Full text
Abstract:
У роботі досліджено стан та обсяг електронних грошей в Україні та визначено подальші перспективи їх функціонування. Проведено детальний розгляд здійснення бухгалтерського обліку ЕГ та методичного забезпечення аналізу розрахунків. Основною метою цього дослідження є розробка рекомендацій, що сприятимуть достовірному обліку електронних грошей та дозволять усунути законодавчі колізії в оподаткуванні операцій, пов’язаних з обігом електронних грошей.
The state and volume of electronic money in Ukraine are investigated and further prospects of their functioning are determined. A detailed review of the implementation of accounting of electronic money and methodological support for the analysis of calculations. The main purpose of this study is to develop recommendations that will promote reliable accounting of electronic money and will eliminate legal conflicts in the taxation of transactions related to the circulation of electronic money.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Шабанова, М. О. "Функції обліку та контролю в системі управління розрахунками з персоналом підприємства (на прикладі ПАТ «Північтранс»)." Thesis, 2019. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/11365.

Full text
Abstract:
У роботі розглядаються теоретичні аспекти обліку, контролю та аналізу розрахунків з персоналом, особливості обліку розрахунків з персоналом у ПАТ «Північтранс» та напрями вдосконалення, методика перевірки та шляхи підвищення ефективності внутрішнього контролю розрахунків з персоналом на підприємстві. Проаналізовано фінансові результати діяльності ПАТ «Північтранс» та динаміку фонду оплати праці за 2016-2018 роки. Запропоновано напрями вдосконалення: обліку розрахунків з персоналом у ПАТ «Північтранс», зокрема, системи документального обліку - розроблено графік документообігу, впроваджено розрахунковий лист з метою інформування персоналу про загальну суму нарахованих коштів із розшифровкою за видами виплат, аналітичного обліку структури персоналу; організації внутрішнього контролю шляхом впровадження системи GPS моніторингу обліку робочого часу та відпочинку водіїв; оптимізацію використання фонду оплати праці із застосуванням економіко-математичних методів.
The qualification work of the master consists of three sections. The object of the study is the process of providing information about financial and economic operations with settlements with the personnel of the enterprise. The paper discusses the theoretical aspects of accounting, control and analysis of settlements with personnel, especially accounting of settlements with personnel in PJSC «Pivnichtrans» and areas of improvement, verification methods and ways to improve the efficiency of internal control of settlements with personnel at the enterprise. The financial results of PJSC «Pivnichtrans» and the dynamics of the remuneration Fund for 2016-2018 are analyzed. The directions of improvement of accounting of calculations with the personnel of PJSC «Pivnichtrans», in particular, systems documentation - developed by the document flow schedule, implemented the pay sheet to inform staff about the total amount of accrued funds with a breakdown by types of payments, analytical accounting structure of the staff; organization of internal control by introducing a system of GPS monitoring, recording working time and rest of drivers; optimizing the use of payroll with use of economic-mathematical methods.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Трегубенко, Т. В., К. С. Трунін, T. V. Tregubenko, and K. S. Trunin. "Функція регулювання в бухгалтерському обліку на прикладі АМПУ Миколаївської філії «Дельта-Лоцман»." Thesis, 2019. http://eir.nuos.edu.ua/xmlui/handle/123456789/2855.

Full text
Abstract:
Трегубенко, Т. В. Функція регулювання в бухгалтерському обліку на прикладі АМПУ Миколаївської філії «Дельта-Лоцман» / Т. В. Трегубенко, К. С. Трунін // Матеріали всеукр. наук. екон. читань з міжнар. участю «Трансформація економічних процесів у морегосподарському комплексі України», 17–18 груд. 2019 р. – Миколаїв : Вид. Торубара В. В., 2019. – С. 268–272.
Розглянуто використання функції регулювання в бухгалтерському обліку, принципи та концепція формування поняття «бухгалтерського менеджменту».
The problems by using of regulation function in the accounting management was examined.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography