Academic literature on the topic 'Формування рекомендацій'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Формування рекомендацій.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Формування рекомендацій"

1

Чередніченко, О. Ю., О. В. Янголенко, О. В. Іващенко, and О. М. Матвєєв. "Моделі формування рекомендацій у інтелектуальних системах електронної комерції." Системи обробки інформації, no. 1(160), (March 30, 2020): 32–39. http://dx.doi.org/10.30748/soi.2020.160.04.

Full text
Abstract:
Результати роботи пошукових та фільтраційних механізмів сучасних систем електронної комерції не завжди задовольняють вимоги користувачів, що проявляється у неточних та неповних рекомендаціях товарів за пошуковим запитом. Удосконалення якості рекомендацій для покупців онлайн торгівельних платформ є актуальною задачею. Дана робота наводить моделі формування рекомендацій на основі методів кластерного аналізу, які дозволяють згрупувати схожі товари та схожих клієнтів за їхніми характеристиками. Наведені результати експерименту щодо формування рекомендацій придбання рюкзаків для покупців онлайн магазину спортивного обладнання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Левченко Ф. Г. "МЕТОДИЧНИЙ СУПРОВІД САМООСВІТНЬОЇ ПІДГОТОВКИ ПЕДАГОГА ДО ФОРМУВАННЯ КЛЮЧОВИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ УЧНІВ У ЗАКЛАДАХ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ." ПЕДАГОГІЧНИЙ АЛЬМАНАХ, no. 49 (October 30, 2021): 152–58. http://dx.doi.org/10.37915/pa.vi49.269.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена визначенню й обґрунтуванню методичних рекомендацій щодо здійснення самоосвітньої підготовки вчителів до формування ключових компетентностей учнів у закладах загальної середньої освіти.Представлені у статті результати проведеного дослідження щодо готовності вчителів до формування ключових компететностей учнів, що полягали у пошуку труднощів у здійсненні цієї діяльності та констатації даних щодо сучасного стану цієї готовності, зокрема, незначна кількість вчителів (26 %) готові формувати ключові компетентності учнів. Для вирішення проблеми обрано самоосвітню підготовку як ефективний спосіб підвищення професійної компетентності педагога. Представлено розроблені методичні рекомендації, що сприяють якісному здійсненню самоосвітньої підготовки: виробити індивідуальний стиль; вивчати літературу; займатися самопізнанням; аналізувати освітній процес; здійснювати самоосвітню діяльність та ін.Акцентовано, що впровадження розроблених методичних рекомендацій у самоосвітню практику педагогів ефективно здійснювати шляхом використання науково-методичного забезпечення, яке представлене сукупністю форм і методів (вправи для самопідготовки, тренінги, творчі індивідуальні і групові завдання, практикуми, семінари та ін.), що сприяють підвищенню рівня фахової підготовки вчителя.Визначено найбільш продуктивні форми самоосвітньої підготовки, професійний саморозвиток серед індивідуальних, мережеві педагогічні спільноти серед групових. Зроблено висновок про те, що визначені рекомендації і форми самоосвітньої підготовки сприяють активізації когнітивної, емоційної і змістової діяльності педагогів, а також є основною рушійною силою особистісного і професійного розвитку, що проявляється у формуванні власного стилю професійної діяльності, самовдосконаленні та становленні професіонала.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Степанюк, Р. Л. "ПРОБЛЕМИ ФОРМУВАННЯ ОКРЕМИХ КРИМІНАЛІСТИЧНИХ МЕТОДИК ДЛЯ СУДОВОГО ПРОВАДЖЕННЯ." Наукові праці Національного університету “Одеська юридична академія” 19 (November 7, 2019): 336–43. http://dx.doi.org/10.32837/npnuola.v19i0.499.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто основні тенденції розвитку криміналістичної методики в напрямі наукового забезпечення судового провадження. Констатовано плюралізм думок щодо спо­живачів методико-криміналістичних рекомендацій для судового розгляду, що негативно впливає на можливості диференціації відповідних окремих криміналістичних методик, ви­значення їх структури і змісту. Обґрунтовано недоцільність формування окремих методик для суду в умовах змагального судочинства. Щодо сторін кримінального провадження за­пропоновано формувати методичні рекомендації з підтримання державного обвинувачення в суді в межах окремих методик розслідування, для чого доцільно розширити предметну сферу застосування останніх. У свою чергу, методики здійснення професійного захисту від кримінального обвинувачення доцільно створювати з урахуванням як досудових, так і судових стадій кримінального провадження.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Chalyi, S., V. Leshchynskyi, and I. Leshchynska. "КОНЦЕПЦІЯ ФОРМУВАННЯ ПОЯСНЕНЬ В РЕКОМЕНДАЦІЙНИХ СИСТЕМАХ ЗА ПРИНЦИПОМ БІЛОГО ЯЩИКУ." Системи управління, навігації та зв’язку. Збірник наукових праць 3, no. 55 (June 21, 2019): 156–60. http://dx.doi.org/10.26906/sunz.2019.3.156.

Full text
Abstract:
Предметом вивчення в статті є процеси формування пояснень в рекомендаційних системах. Метою є розробка концептуальної моделі формування пояснень в рекомендаційних системах за принципом білого ящику з тим, щоб користувач такої системи міг отримати пояснення щодо послідовності формування рекомендацій з урахуванням можливостей рекомендаційної системи. Завдання: виділити базові характеристики пояснень в інтелектуальних системах; розробити концептуальну схему побудови пояснень за структурним принципом; розробити концептуальну модель формування пояснень за принципом білого ящика. Використовуваними принципами є: структурний, або принцип білого ящику та функціональний, або принцип чорного ящику. Отримані наступні результати. Виділено базові характеристики пояснень в інтелектуальних системах, що дає можливість сформувати пояснення при виведенні результату за принципом білого ящику та пояснення для інтерпретації отриманого результату за принципом чорного ящику. Розроблено концептуальну схему побудови пояснень, що зв’язує обмеження й умови вибору користувача із рейтинговим переліком товарів та послуг. Розроблено концептуальну модель формування пояснень за принципом білого ящику. Висновки. Наукова новизна отриманих результатів полягає в наступному. Запропоновано концептуальну модель побудови рекомендацій за принципом білого ящику, що враховує структурні обмеження та умови побудови рекомендацій. Обмеження визначаються через категорії та властивості об’єктів, а також через характеристики користувача. Умови задаються через послідовність взаємодії користувача із рекомендаційною системою, а також через результат вибору схожих користувачів. Модель забезпечує можливість формування загальної схеми побудови пояснень. Така схема дає можливість збільшити довіру користувача до отриманих рекомендацій за рахунок відображення послідовності побудови роботи рейтингового переліку товарів рекомендаційною системою.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Kyryk, T. P., V. V. Vashchuk, M. I. Kushnirchuk, R. P. Baydala, and M. M. Symo. "Досвід застосування стандартів консенсусу Американської тиреоїдної асоціації в клініці загальної хірургії на базі Львівської клінічної лікарні на ЗТ ПАТ “Українська залізниця” філії “Центр охорони здоров’я”." Шпитальна хірургія. Журнал імені Л. Я. Ковальчука, no. 1 (January 15, 2020): 113–18. http://dx.doi.org/10.11603/2414-4533.2020.1.10501.

Full text
Abstract:
Мета роботи: оцінка ефективності медичної практики клініки з огляду на ключові положення рекомендацій Американської тиреоїдної асоціації 2015 року, спрямованих на оптимізацію хірургічного лікування хворих із вузловими утворами щитоподібної залози. Матеріали і методи. Проведення критичного аналізу окремих позицій настанов та рекомендацій Американської тиреоїдної асоціації редакції 2015 року. Ретроспективне дослідження із залученням 29 пацієнтів із цитологічно ідентифікованими випадками високодиференційованих карцином щитоподібної залози, яким були виконані оперативні втручання за період 2015–2018 рр. на базі хірургічного відділення Львівської клінічної лікарні на Залізничному транспорті. Результати досліджень та їх обговорення. Клінічні ефекти оновленої версії рекомендацій Американської тиреоїдної асоціації є достатньо контраверсійні та не завжди знаходять одностайне схвалення з боку клініцистів (зокрема, вітчизняних шкіл із проблематики захворювань щитоподібної залози). Однією з можливих причин цього є розширення показань до виконання лобектомії (гемітиреоїдектомії) шляхом збільшення допустимих розмірів пухлини (в окремих ситуаціях до 4 см) та, відповідно, зменшення кількості хворих, яким виконано тиреоїдектомію (тотальну тиреоїдектомію). Тотальна тиреоїдектомія була здійснена у всіх пацієнтів нашої клініки, залучених до ретроспективного аналізу, що можна пояснити очікувано низьким рівнем комплаєнсу пацієнтів до тривалого спостереження. Водночас, тактика доопераційної підготовки, побудови та виконання діагностичного алгоритму та подальше ведення хворих у клініці загальної хірургії, в цілому, відповідали рекомендаціям та настановам Американської тиреоїдної асоціації редакції 2015 року. Виявлення вузла щитоподібної передбачає виконання багатокрокового алгоритму з метою встановлення характеру новоутворення, що має забезпечити формування оптимального плану лікування та подальшого спостереження. Наведені рекомендації, незважаючи на свою вичерпність, відіграють лише допоміжну роль для клініциста у прийнятті рішення, остаточно ж стратегія лікування вибудовується для кожного пацієнта індивідуально.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Pavelko, O. V. "ОЦІНКА, КАЛЬКУЛЮВАННЯ, ДОКУМЕНТУВАННЯ: ВПЛИВ ЕЛЕМЕНТІВ МЕТОДУ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ НА ОБЛІК ФІНАНСОВИХ РЕЗУЛЬТАТІВ БУДІВЕЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ." Bulletin National University of Water and Environmental Engineering 1, no. 85 (July 24, 2019): 142. http://dx.doi.org/10.31713/ve1201915.

Full text
Abstract:
У статті досліджено сутність елементів методу бухгалтерського обліку (оцінки, калькуляції та документування) та визначено їх вплив на побудову обліку фінансових результатів будівельних підприємств.Встановлено, що методи бухгалтерського обліку (спеціальні, специфічні, приватно-наукові, ті, що сформовані в середовищі бухгалтерського обліку) як система складних багаторівневих зв’язків забезпечують розвиток інструментарію, за допомогою якого досліджуються об’єкти обліку.Обчислення фінансових результатів відбувається шляхом співставлення доходів і витрат, які представляють собою об’єкт оцінки, а підходи до їх оцінки обумовлюються обраною концепцією фінансових результатів та залежать від поставленої мети. Визначено, що оцінка бере участь у формуванні обліково-економічної інформації на всіх етапах облікового процесу, починаючи зі складання первинних документів і завершуючи формуванням фінансової звітності. Кожний об’єкт бухгалтерського обліку має специфічні особливості, відтак, виступає водночас об’єктом оцінки.Досліджено шляхи впливу на витрати будівельних підприємств, що спричиняє зміну розміру фінансових результатів, серед яких виокремлено: вибір порядку створення резерву сумнівних боргів, методу обліку витрат на виробництво, порядку калькулювання собівартості, методу оцінки ступеня завершеності робіт тощо. Проведений аналіз статей калькулювання витрат згідно з попередньою та чинною редакцією Методичних рекомендацій з формування собівартості будівельно-монтажних дає підстави стверджувати, що в попередній редакції Методичних рекомендацій з формування собівартості будівельно-монтажних робіт № 30 статті калькулювання витрат було розділено на прямі та непрямі. Новою редакцією такого розподілу не передбачено, визначено чотири статті калькулювання витрат, скорочено перелік статей калькулювання витрат. З’ясовано, що документація є одним із надважливих елементів методу бухгалтерського обліку, що використовується для первинного спостереження за господарськими операціями. Окреслено основні засади документування процесу будівництва.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Волобуєв, В. "ДО ПИТАННЯ ОРГАНІЗАТОРСЬКОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ МАЙБУТНІХ ОФІЦЕРІВ-ПРИКОРДОННИКІВ." Духовність особистості: методологія, теорія і практика 100, no. 1 (April 28, 2021): 72–82. http://dx.doi.org/10.33216/2220-6310-2021-100-1-72-82.

Full text
Abstract:
У статті проаналізовано проблему реформування прикордонної служби України завдяки удосконаленню підготовки майбутніх офіцерських кадрів відомства. Розкрито сутність та статус компетентнісного підходу у системі вищої освіти України, представлено визначення компетентності та організаторської компетентності як здатність щодо здійснення департаменталізації; здатність щодо делегування повноважень; здатність щодо оцінки та визначення кількості персоналу, тобто «контрольного діапазону»; здатність до здійснення вертикального та горизонтального узгодження діяльності, тобто координації дій у прикордонному підрозділі). Проаналізовано зміст поняття «організація», а також основних теорій організації, зосередившись на її класичному варіанті. Представлено основні напрямки наукових досліджень з проблеми формування організаторської компетентності в майбутніх офіцерів-прикордонників. Педагогічними умовами є: розвиток мотивації майбутніх офіцерів-прикордонників щодо здійснення організаційної професійної діяльності; використання в освітньому процесі інноваційних технологій з метою формування професійно-організаторських знань; розроблення структурованого спецкурсу з метою формування організаторських умінь та навичок майбутніх офіцерів-прикордонників; формування рефлексивної культури майбутніх офіцерів-прикордонників. Сформульовано висновки дослідження та перспективи подальших наукових пошуків (визначення результативних методик, прийомів та технологій у формуванні організаторської компетентності в майбутніх офіцерів-прикордонників, формулювання наскрізних та специфічних методичних рекомендацій науково-педагогічним працівникам щодо формування зазначеної компетентності в майбутніх фахівців).
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Шишкіна, Марія Павлівна, and Майя Володимирівна Попель. "Хмаро орієнтоване середовище навчання на базі сервісу SageMathCloud." New computer technology 15 (May 2, 2017): 227–30. http://dx.doi.org/10.55056/nocote.v15i0.613.

Full text
Abstract:
Метою дослідження є теоретичний аналіз та обґрунтування методичних рекомендацій щодо використання SageMathCloud у навчанні математичних дисциплін. Задачі дослідження: виявити особливості і доцільні шляхи використання SageMathCloud як засобу навчання математичних дисциплін; розглянути перспективи використання SageMathCloud в аспекті хмаро орієнтованого середовища. Об’єктом дослідження є процес формування і використання хмаро орієнтованого середовища навчання математичних дисциплін у педагогічному навчальному закладі. Предметом дослідження є методичні аспекти використання SageMathCloud як компонента хмаро орієнтованого середовища навчання математичних дисциплін у педагогічному навчальному закладі. В роботі розглянуто проблеми використання хмаро орієнтованих систем у навчальному процесі вищого педагогічного навчального закладу. Виокремлено види хмаро орієнтованих сервісів, що можуть бути застосовані у навчанні математичних дисциплін; обґрунтовано доцільність використання сервісів за моделлю SaaS в аспекті формування хмаро орієнтованого середовища. Виявлено педагогічні особливості застосування SageMathCloud як засобу навчання математичних дисциплін. Результати дослідження: обґрунтовано методичні рекомендації з використання SageMathCloud як засобу навчання математичних дисциплін.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Savina, N. В., N. V. Kuzmynchuk, T. M. Kutsenko, and D. O. Nahornyi. "ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ МАРКЕТИНГ: ЕКОНОМІКО-ПРАВОВІ ОСНОВИ УПРАВЛІННЯ БРЕНДАМИ НА ФАРМАЦЕВТИЧНОМУ РИНКУ." Bulletin National University of Water and Environmental Engineering 4, no. 92 (April 8, 2021): 509. http://dx.doi.org/10.31713/ve4202046.

Full text
Abstract:
Дослідження спрямоване на розвиток теоретичних засад та розробку практичних рекомендацій щодо удосконалення організаційноправових основ управління брендами на фармацевтичному ринку в контексті фармацевтичного маркетингу. Розвинено теоретичні основи стратегії управління брендами фармацевтичних компаній, що ґрунтуються на класичних моделях управління брендами та передбачають на етапі формування бренду вирішення питання захисту інтелектуальної власності на принципах фармацевтичного маркетингу. За допомогою методів узагальнення та системного аналізу сформовано теоретико-методичні рекомендації щодо організаційно-правових основ управління брендами на фармацевтичному ринку в контексті фармацевтичного маркетингу, реалізація яких дозволить розробити ефективний механізм управління брендами фармацевтичних компаній в умовах ризику та невизначеності через негативний вплив факторів зовнішнього середовища з метою підвищення їх конкурентостійкості.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Chalyi, S., V. Leshchynskyi, and I. Leshchynska. "ДОПОВНЕННЯ ВХІДНИХ ДАНИХ РЕКОМЕНДАЦІЙНОЇ СИСТЕМИ В СИТУАЦІЇ ЦИКЛІЧНОГО ХОЛОДНОГО СТАРТУ З ВИКОРИСТАННЯМ ТЕМПОРАЛЬНИХ ОБМЕЖЕНЬ ТИПУ «NEXT»." Системи управління, навігації та зв’язку. Збірник наукових праць 4, no. 56 (September 11, 2019): 105–9. http://dx.doi.org/10.26906/sunz.2019.4.105.

Full text
Abstract:
Предметом вивчення в статті є процеси формування рекомендованого списку товарів та послуг в ситуації циклічного холодного старту рекомендаційної системи. Така ситуація характеризується циклічною зміною інтересів користувачів, що потребує уточнення вхідних даних для побудови рекомендацій. Метою є розробка методу доповнення вхідних даних для побудови рекомендацій непостійним користувачам, що змінюють свої вимоги, з використанням темпоральних обмежень типу «Next». Завдання: виділити базові особливості темпоральних залежностей в рекомендаційних системах; розробити концепцію коригування вхідних даних у ситуації циклічного холодного старту; розробити метод доповнення вхідних даних на основі темпоральних обмежень типу «Next». Отримані наступні результати. Виконано структуризацію темпоральних залежностей з урахуванням особливості їх застосування в рекомендаційних системах. Показано, що для опису поведінки користувача в таких системах можна використовувати залежності типу «Next» між послідовним у часі вибором одного й того ж об’єкту, а також залежності типу «Future» з проміжним вибором інших товарів або послуг. Запропоновано концептуальний підхід до уточнення вхідних даних на основі темпоральних залежностей. В рамках представленого концептуального підходу запропоновано метод доповнення вхідних даних рекомендаційної системи на основі формування темпоральних обмежень типу «Next». Висновки. Наукова новизна отриманих результатів полягає в наступному. Запропоновано метод доповнення вхідних даних рекомендаційної системи в ситуації циклічного холодного старту з використанням темпоральних обмежень типу «Next». Метод містить етапи узагальнення вхідних даних, формування темпоральних обмежень типу «Next», а також доповнення вхідних даних згідно отриманих обмежень. Запропонований метод дозволяє підвищити ефективність побудови рекомендацій для непостійних користувачів на основі формування обмежень, що відображають обов’язкові зміни інтересів відомих користувачів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Формування рекомендацій"

1

Денисов, Денис Васильович, and Denys Denysov. "Комп’ютеризована система формування рекомендацій на основі вподобань споживача." Bachelor's thesis, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, 2021. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/35558.

Full text
Abstract:
У роботі спроектовано архітектуру комп’ютеризованої системи з можливістю інтеграції із системами електронної комерції. Основними програмними компонентами рекомендаційної системи є модуль препроцесингу даних та безпосередньо модуль формування рекомендацій. Програмне забезпечення комп’ютеризованої системи реалізовано засобами мови програмування Python та за допомогою бібліотек: pandas та numpy для опрацювання даних; turicreate для проведення вибору та оцінки моделі; sklearn для розділення даних на навчальну і тестову вибірки. Окрім цього, досліджено потенційні метрики для визначення подібності товарів і користувачів, і як наслідок обгрунтовано використання косинусної міри кута та коефіцієнта кореляції Пірсона.
The paper designs the architecture of a computerized system with the possibility of integration with e-commerce systems. The main software components of the recommendation system are the data preprocessing module and the recommendation generation module itself. The software of the computerized system is implemented by means of Python programming language and by means of libraries: pandas and numpy for data processing; turicreate for model selection and evaluation; sklearn to divide the data into training and test samples. In addition, potential metrics for determining the similarity of goods and users are investigated, and as a result, the use of the cosine measure of the angle and Pearson's correlation coefficient is substantiated.
ПЕРЕЛІК ОСНОВНИХ УМОВНИХ ПОЗНАЧЕНЬ, СИМВОЛІВ І СКОРОЧЕНЬ 7 ВСТУП 8 1 АНАЛІЗ ВИМОГ ТЕХНІЧНОГО ЗАВДАННЯ ТА ПРИНЦИПІВ ОРГАНІЗАЦІЇ КОМП’ЮТЕРИЗОВАНИХ РЕКОМЕНДАЦІЙНИХ СИСТЕМ 9 1.1 Аналіз вимог технічного завдання до проектування комп’ютеризованої системи формування рекомендацій на основі вподобань споживачів 9 1.2 Принципи та особливості побудови рекомендаційних систем 16 2 МОДЕЛІ ТА АРХІТЕКТУРА КОМП’ЮТЕРИЗОВАНИХ СИСТЕМ ФОРМУВАННЯ РЕКОМЕНДАЦІЙ НА ОСНОВІ ВПОДОБАНЬ СПОЖИВАЧА 21 2.1 Методи колаборативної фільтрації і сфера їх використання 21 2.2 Метрики подібності при визначенні схожих товарів та покупців у рекомендаційній системі 25 2.3 Процедури формування рекомендацій на основі вподобань споживачів 30 2.4 Проектування архітектури комп’ютеризованої системи формування рекомендацій на основі вподобань споживачів 34 2.5 Препроцесинг даних при формуванні рекомендацій споживачу 36 3 ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КОМП’ЮТЕРИЗОВАНОЇ СИСТЕМИ ФОРМУВАННЯ РЕКОМЕНДАЦІЙ 45 3.1 Реалізація моделей для формування рекомендацій на основі популярності товарів 45 3.2 Реалізація моделей колаборативної фільтрації при формуванні персональних рекомендацій 51 3.3 Тестування та оцінювання якості моделей формування рекомендацій 58 4 БЕЗПЕКА ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ, ОСНОВИ ОХОРОНИ ПРАЦІ 65 ВИСНОВКИ 66 СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ 67 Додаток A. Технічне завдання 2
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Тесленко, Л. "Формування рекомендацій щодо підвищення конкурентоспроможності Лохвицького державного лісогосподарського підприємства." Thesis, Сумський державний університет, 2016. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/49436.

Full text
Abstract:
На сьогодні Лохвицький держагролісгосп займається охороною та захистом лісу, лісовідновлення та лісорозведення, лісовим господарством, мисливським господарством. Дослідження маркетингової діяльності на Лохвицькому держагролісгоспі показує, що підприємство для підтримки своєї конкурентоспроможності, застосовує такі заходи, як забезпечення відповідності продукції стандартам якості; популяризація серед населення значення збереження і правильного використання лісів і захисних лісонасаджень; розміщення статтей у газетах з метою збереження лісу; роз’яснювання того, що вирубка лісу підприємством є законною, що якісно відрізняє його від приватних підприємців, які або займаються перекупкою, або незаконною вирубкою лісу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Копп, Андрій Михайлович, and Дмитро Леонідович Орловський. "Інформаційна підтримка процедури формування рекомендацій щодо удосконалення бізнес-процесів, пов’язаних з постачанням продукції." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2015. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/47650.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Манєва, Р. І., Олексій Сергійович Ісаков, and Оксана Віталіївна Іващенко. "Підготовка даних як один з найважливіших етапів інтелектуального аналізу процесів." Thesis, НТУ "ХПІ", 2018. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/38087.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Шведун, В. О. "Інноваційні рекомендації щодо формування і розподілу рекламного бюджету підприємства." Thesis, ТОВ Друкарський дім "Папірус", 2012. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/29127.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Миколаївна, Бармашина Людмила, Бармашина Людмила Николаевна, and Barmachina Ludmila. "Транспортний аспект проблеми формування безперешкодного середовища." Thesis, Національний авіаційний університет, 2016. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/23248.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Волівач, А. П., and Г. І. Хімічева. "Європейські підходи до формування компетентностей технічних спеціальностей." Thesis, Академія метрології України, 2017. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/5080.

Full text
Abstract:
Дослідження аналізу впливу інформаційних технологій на формування спеціальних компетентностей та результатів навчання (знань, умінь, навичок та здатності їх застосування) під час вивчення дисципліни «Інформаційні системи та технології», з урахуванням вимог проекту Тюнінг «Гармонізації освітніх структур у Європі», та вимог Європейських стандартів і рекомендацій вищої освіти.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Коваленко, Андрій Олександрович. "Інформаційна система формування рекламного пакету з урахуванням індивідуальних характеристик користувача." Master's thesis, Київ, 2018. https://ela.kpi.ua/handle/123456789/26202.

Full text
Abstract:
Актуальність. На сьогоднішній день все більш стає популярною ідея створення інтернет-сервісів, які не потребують будь-якої оплати за використання. Це допомагає розширити кількість користувачів, оскільки не всі користувачі готові, або можуть оплачувати використання сервісом. Для цього все більше сервісів використовують влаштовану в них рекламу як головне джерело прибутку. Це дозволяє сервісам бути незалежними та не втрачати ідентичності. Враховуючи це, є дуже актуальною ідея розробки системи, яка буде показувати таргетовану рекламу користувачам, які користуються даним сервісом. Це дозволить рекламодавцям менше витрачати грошей на рекламу та дозволить користувачам отримувати по-справжньому актуальну для них рекламу. Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалась на кафедрі автоматизованих систем обробки інформації та управління Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» в рамках теми «Ефективні методи колаборативної фільтрації, засновані на аналізі поведінки користувачів, відображеної в "big data"». Мета дослідження – покращення релевантності рекомендованої реклами. Для досягнення мети необхідно виконати наступні задачі: - виконати огляд існуючих аналогічних систем; - здійснити аналіз та порівняння різних методів вирішення задачі підбору рекомендацій; - сформувати задачу підбору рекомендацій; - створити модель відбору рекомендацій реклами; - розробити прототип системи адміністрування рекламною кампанією; - виконати аналіз отриманих результатів. Об’єкт дослідження – процес формування рекламного пакету з урахуванням особистих характеристик користувача. Предмет дослідження – методи та моделі формування рекомендованого рекламного пакету. Методи дослідження, застосовані у даній роботі, базуються на методах колаборативної фільтрації. Наукова новизна одержаних результатів полягає у застосуванні модифакованого методу колаборативної фільтрації, який використовує набори ключових слів замість рейтингів. Публікації. Матеріали роботи опубліковані у рамках Всеукраїнської науково-практична конференція «Інформаційні системи та технології управління» (ІСТУ-2018).
Topicality. Today an idea of creation free-to-use Internet services, that does not need any charge for using, becomes more and more popular. It helps to increase number of potential users, because not all users are ready or able to pay for usage of internet services. To make it possible to create free services, creators are making built-in target advertising, which helps to earn money and stay independent company and do not lose identity in comparing to other services. Based on this reasons, there is a need to create system that will make as relevant advertisement recommendation to users, which are using system, as possible. It will help advertisers to spend less money for advertising and will show advertising to customers in which they are really interested. Relationship of work with scientific programs, plans, themes. The work was carried out at the Department of Automated Systems for Information Processing and Management of the National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnic Institute. Igor Sikorsky "within the theme" «Effective methods of collaborative filtering based on the analysis of user behavior, reflected in "big data"». Purpose of the study is to improve the relevance of recommended advertisement. To achieve the purpose, there is need to solve tasks: - make a review of existing analogue systems; - make an analysis and compare different methods of making advertisement recommendations; - formalize task of making recommendations; - create model of effective recommendation picking based on collaborative filtering method; - create a prototype of a system for administrating advertising campaign; - perform analysis of results. The object of the research - process of forming advertisement package, based on user’s personal characteristics. Subject of research - methods and models for forming of a recommended advertisement. The research methods used in this work are based on collaborative filtering methods. The scientific novelty of the results is based on usage of modificated collaborative filtering method, which uses keywords list instead of ratings. Publications. The materials of this work published in the Ukrainian Scientific and Practical Conference “The actual problems of informatization of management decisions” (APIMD 2018).
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Болібрух, Наталія Борисівна. "Кримінологічна модель особистості студента закладу вищої освіти, який вчиняє корисливо-насильницький злочин проти власності." Diss., Національний університет "Львівська політехніка", 2020. https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/53802.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Кормило, Іван Михайлович, and Ivan Mykhailovych Kormylo. "Засоби аналітичного опрацювання в системах формування рекомендацій щодо соціального дистанціювання в умовах пандемії." Master's thesis, 2021. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/36783.

Full text
Abstract:
Кваліфікаційна робота присв’ячена дослідженню методів аналітичного опрацювання для потреб систем формування рекомендацій щодо соціального дистанціювання в умовах пандемії. В першому розділі кваліфікаційної роботи описано пандемію та важливість заходів соціального дистанціювання громадян. Подано огляд та аналіз наукових літературних джерел. Досліджено варіанти запровадження політики соціального дистанціювання. В другому розділі кваліфікаційної роботи виконано проєктування інструментів аналізу рішень. Описано дані, що використані для підтримки прийняття рішень в умовах пандемії. Подано опис моделі поширення інфекційних захворювань в умовах пандемії. Досліджено моделювання процесів прийняття рішень щодо запровадження соціального дистанціювання громадян в умовах пандемії. Проведено аналіз змодельованих сценаріїв розвитку пандемії. В третьому розділі кваліфікаційної роботи описано особливості моделювання процесів прийняття рішень про запровадження та зняття заходів соціального дистанціювання. The qualification work is devoted to the study of methods of analytical development for the needs of systems for the formation of recommendations for social distancing in a pandemic. The first section of the qualification work describes the pandemic and the importance of measures of social distancing of citizens. A review and analysis of scientific literature sources is given. Options for implementing a policy of social distancing have been studied. In the second section of the qualification work the design of decision analysis tools is performed. Describes data used to support pandemic decision-making. A description of the model of the spread of infectious diseases in a pandemic. The modeling of decision-making processes on the introduction of social distancing of citizens in a pandemic is studied. The analysis of the simulated scenarios of pandemic development is carried out. The third section of the qualification work describes the features of modeling decision-making processes on the introduction and removal of social distancing measures.
ВСТУП 7 1 ПАНДЕМІЯ ТА ВАРІАНТИ ЗАПРОВАДЖЕННЯ ПОЛІТИКИ СОЦІАЛЬНОГО ДИСТАНЦІЮВАННЯ 9 1.1 Пандемія та важливість заходів соціального дистанціювання громадян 9 1.2 Огляд та аналіз наукових літературних джерел 12 1.3 Варіанти запровадження політики соціального дистанціювання 16 1.4 Висновок до першого розділу 18 2 ІНСТРУМЕНТИ, ДАНІ ТА МОДЕЛІ ФОРМУВАННЯ РЕКОМЕНДАЦІЙ ЩОДО СОЦІАЛЬНОГО ДИСТАНЦІЮВАННЯ В УМОВАХ ПАНДЕМІЇ 19 2.1 Проєктування інструментів аналізу рішень 19 2.2 Дані для підтримки прийняття рішень 20 2.3 Модель поширення інфекційних захворювань в умовах пандемії 24 2.4 Моделювання процесів прийняття рішень 28 2.5 Аналіз сценаріїв розвитку пандемії 30 2.5.1 Базовий сценарій 33 2.5.2 Вищий сценарій передачі 39 2.5.3 Нижчий сценарій передачі 40 2.6 Висновок до другого розділу 42 3 ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ ПРО ЗАПРОВАДЖЕННЯ ТА ЗНЯТТЯ ЗАХОДІВ СОЦІАЛЬНОГО ДИСТАНЦІЮВАННЯ 43 3.1 Висновок до третього розділу 54 4 ОХОРОНА ПРАЦІ ТА БЕЗПЕКА В НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ 55 4.1 Сучасні інформаційні технології та їх вплив на людину в умовах пандемії 55 4.2 Організація оповіщення і зв’язку у надзвичайних ситуаціях техногенного та природного характеру 58 ВИСНОВКИ 60 ПЕРЕЛІК ДЖЕРЕЛ 61 ДОДАТКИ
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Books on the topic "Формування рекомендацій"

1

Зеленкова, Наталія Іванівна, Олександр Анатолійович Пермяков, Світлана Миколаївна Щербина, and Вікторія Валентинівна Іванова. Формування інтелектуально-емоційної культури вчителя і учнів у навчальному процесі. Криворізький державний педагогічний університет, 2011. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/3104.

Full text
Abstract:
Мета запропонованих методичних рекомендацій – допомогти сучасному вчителю розібратися у проблемі формування інтелектуально-емоційної культурі учнів та особливостях її здійснення. Методичні рекомендації будуть корисні студентам педагогічних навчальних закладів, магістрам, аспірантам, учителям, керівникам освітніх установ, викладачам вищих навчальних закладів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Іванова, Г. І. Формування прийомів нормування розумової праці засобами технології тайм-менеджмент. КДПУ, 2020. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/4145.

Full text
Abstract:
У методичних рекомендаціях представлено етапи становлення та розвитку тайм-менежджменту; розглянуто методи аналізу витрачання часу (картка щоденного обліку часу О. Гастєва, хронокарти П. Керженцева, ABC-хронометраж, щоденний облік часу О. Федорова, хронометраж за Г. Архангельським, аналіз щоденних витрат часу) та методи управління часом (система управління часом Б. Франкліна, матриця пріоритетів Д. Ейзенхауера, часовий принцип В. Парето, система АБВ-аналізу, метод «Альпи» тощо). Автором запропоновано коучинг як інноваційну технологію для формування прийомів нормування розумової праці та практикум з оцінки навичок-тайм-менеджменту.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Конопка, Наталія. PR в міжнародних відносинах. Видавництво Національного університету «Острозь­ка академія», 2020. http://dx.doi.org/10.25264/24.02.2020.

Full text
Abstract:
Навчально-методичний посібник «PR в міжнародних відносинах» присвячений найважливішим аспектам PR-технологій у сфері міжнародних відносин, зокрема у ньому розглядаються поняття, суть та приниципи, історичний розвиток зв’язків з громадськістю; подано особливості комунікації з громадськістю, теорію та практику формування іміджу в системі PR; ключові аспекти стратегічного управління тощо. Особлива увага присвячена основам політичного та міжнародного PR, зокрема проаналізовано особливості лобістської діяльності, ключові аспекти формування політики державного брендингу та досвід для України. Посібник містить методичні рекомендації підготовки до практичних занять та індивідуально-дослідницького завдання, питання самопідготовки, самоконтролю й підготовки до заліку, список рекомендованих джерал та літератури, термінологічний словник, що сприятиме глибшому засвоєнню матеріалу. Для викладачів, аспірантів та студентів вищих навчальних закладів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Резнікова, О. О., К. Є. Войтовський, and А. В. Лепіхов. Організація системи забезпечення національної стійкості на регіональному і місцевому рівнях. Національний інститут стратегічних досліджень, 2021. http://dx.doi.org/10.53679/niss-analytrep.2021.08.

Full text
Abstract:
Досліджено методологічні, організаційні, правові, політичні та інші аспекти забезпечення стійкості регіонів і територіальних громад. Проаналізовано кращі світові практики в цій сфері на прикладах формування та функціонування округів безпеки Нідерландів і місцевих форумів стійкості Великої Британії. Визначено проблеми та перспективи забезпечення стійкості регіонів і територіальних громад в Україні. Запропоновано рекомендації щодо формування комплексної моделі міжвідомчої взаємодії та координації діяльності у сферах національної безпеки та стійкості на регіональному і місцевому рівнях в Україні. Розраховано на експертів, науковців, фахівців у сфері національної безпеки, суб’єктів владних повноважень, представників громадських організацій та окремих громадян, усіх, хто цікавиться проблемами розбудови національної стійкості. Видання також може стати в пригоді під час розроблення та ухвалення нормативно-правових актів, що регулюватимуть правовідносини в цій сфері.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Корнієвський, О., Д. Сидоренко, and Н. Пеліванова. Ключові виклики для розвитку громадянського суспільства, 2020. Стан розвитку громадянського суспільства в Україні у 2020 році. Національний інститут стратегічних досліджень, 2021. http://dx.doi.org/10.53679/niss-analytrep.2021.10.

Full text
Abstract:
Проаналізовано основні тенденції розвитку громадянського суспільства в Україні. Визначено ключові виклики у сфері формування та реалізації державної політики сприяння інститутам, організаціям громадянського суспільства. Висвітлено діяльність організацій громадянського суспільства в різних соціальних сферах. Подано рекомендації щодо нормативно-правового забезпечення їхньої діяльності, розвитку інституційної стійкості організацій громадянського суспільства. Адресовано державним службовцям і посадовим особам органів місцевого самоврядування, політикам і експертам, усім, хто виявляє інтерес до проблематики утвердження громадянського суспільства в Україні як гарантії її демократичного розвитку.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Методичні рекомендації щодо формування освітньо-професійної програми підготовки фахівців у кредитно-модульній системі організації навчального процесу (КМСОНП). Львів: Львівська політехніка, 2004.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Резнікова, О. О. Національна стійкість в умовах мінливого безпекового середовища. Національний інститут стратегічних досліджень, 2022. http://dx.doi.org/10.53679/niss-book.2022.01.

Full text
Abstract:
У монографії досліджені теоретичні та практичні аспекти забезпечення національної стійкості в умовах мінливості й невизначеності безпекого середовища. Запропоновано міждисциплінарну теоретичну основу для розроблення практичних механізмів забезпечення національної стійкості, встановлено закономірності формування системи забезпечення національної стійкості та її взаємодії із системою забезпечення національної безпеки, визначені особливості адаптивного управління національною стійкістю в умовах мінливого безпекового середовища. Здійснено аналіз у світі практик забезпечення національної стійкості, що існують у світі, з точки зору можливості їх імплементації в Україні. Розроблені рекомендації щодо концептуальних засад та моделі забезпечення національної стійкості в Україні, формування й реалізації комплексної державної політики у сфері національної безпеки та стійкості, удосконалення законодавства Україні у відповідній сфері тощо. Для експертів, науковців, фахівців у галузі національної безпеки, суб’єктів владних повноважень, представників громадських організацій та окремих громадян, усіх, хто цікавиться проблемами забезпечення національної стійкості. Видання також може стати в пригоді під час розроблення та ухвалення нормативно-правових актів, що регулюватимуть правовідносини в цій сфері.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Крамаренко, Тетяна Григорівна. Уроки математики з комп'ютером. Видавничий дім, 2008. http://dx.doi.org/10.31812/0564/570.

Full text
Abstract:
У посібнику подаються методичні рекомендації щодо формування особистісних якостей учнів у процесі комп’ютерно-орієнтованого навчання математики. Дібрано зміст навчального матеріалу, комп’ютерно-орієнтовані методи і форми навчання, пропонуються добірки завдань, для розв’язування яких застосовують педагогічні програмні засоби GRAN1, GRAN-2D, GRAN-3D, DG та інші. Додається компакт-диск з бібліотекою наочностей у вигляді файлів з введеними функціями, динамічними кресленнями, про які йде мова на сторінках посібника. Для вчителів математики загальноосвітніх шкіл, викладачів професійних навчально-виховних закладів, студентів навчальних закладів спеціальності „Педагогіка і методика середньої освіти. Математика”. Може бути корисним старшокласникам, які самостійно опановують педагогічні програмні засоби навчання математики.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Драч, Ірина, Світлана Калашнікова, Ольга Паламарчук, Володимир Рябченко, and Леся Червона. Механізми реалізації ефективного врядування в університетах України в умовах євроінтеграції : колективна монографія. Edited by Світлана Калашнікова. Інститут вищої освіти Національної академії педагогічних наук України, 2020. http://dx.doi.org/10.31874/978-617-7486-37-3-2020.

Full text
Abstract:
Дане видання підготовлено авторським колективом Відділу лідерства та інституційного розвитку вищої освіти Інституту вищої освіти НАПН України за результатами виконання НДР «Механізми реалізації ефективного врядування в університетах України в умовах євроінтеграції» (2018-2020 рр.). У монографії обґрунтовано теоретичні основи реалізації ефективного врядування в університетах, проаналізовано провідний вітчизняний та зарубіжний досвід реалізації ефективного врядування в університетах та на основі вище зазначеного визначено механізми реалізації ефективного врядування в університетах та сформульовано практичні рекомендації для їх імплементації у вищій освіті України. Акцентовано, що однією з фундаментальних вимог до успішної євроінтеграції університетів України є забезпечення ними у своєму соціальному середовищі сповідування європейських цінностей, дотримання академічних свобод, соціальної справедливості, відповідальності та доброчесності. Запропоновано розглядати розвиток особистісного потенціалу суб’єктів діяльності університету як інтегральний критерій результативності й ефективності врядування та визначальний чинник забезпечення його конкурентоспроможності. Обґрунтовано, що найсприятливіші умови для розвитку особистісного потенціалу, отже й людського капіталу, створюються лишень у демократичному середовищі, формування якого забезпечується врядуванням. Авторський колектив висловлює надію, що представлені у монографії результати, висновки та рекомендації сприятимуть розвитку досліджень за відповідною тематикою, а також практиці розвитку ефективного врядування в університетах України.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Book chapters on the topic "Формування рекомендацій"

1

Поплавська, Оксана, Наталія Данилевич, and Дарія Пасічніченко. "СИСТЕМА РЕГЛАМЕНТУВАННЯ СОЦІАЛЬНО-ТРУДОВИХ ВІДНОСИН В БАНКІВСЬКИХ УСТАНОВАХ." In Державне управління та адміністрування, сфера обслуговування, економіка та міжнародні відносини як рушійні сили економічного зростання держав XXI століття (2nd ed.). 2nd ed. European Scientific Platform, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/paaaseeirdfegcc.ed-2.05.

Full text
Abstract:
У статті узагальнено практики та критичний аналіз регламентів організації трудової діяльності, зокрема у банківській сфері в умовах пандемії, що формують основу системи регламентування соціально-трудових відносин. Обґрунтовано, що під системою регламентування соціально-трудових відносин розуміється сукупність правил, стандартів, домовленостей щодо залучення, використання, реалізації праці, що дозволяє не лише ефективно реалізовувати такі відносини, але й досягати достатнього рівня якості, що сприяє формуванню позитивного бренду, іміджу компанії як роботодавця, забезпечує синергетичний ефект у реалізації цілей сталого розвитку. Авторські дослідження у банківській сфері дозволили узагальнити досвід та розробити рекомендації щодо формування системи регламентів соціально-трудової сфери, зокрема з організації трудової діяльності: унормування режиму праці та відпочинку, комунікацій, створення безпечних умов праці, організації робочих місць, тощо.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Маліновська, О. Я. "ОСОБЛИВОСТІ СТАНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ПОНЯТТЯ «СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ» ЯК МЕХАНІЗМ ВЗАЄМОЗАЛЕЖНОСТІ ТА УЗГОДЖЕННЯ ІНТЕРЕСІВ СОЦІАЛЬНИХ СУБ’ЄКТІВ." In Economics, management and administration in the coordinates of sustainable development. Publishing House “Baltija Publishing”, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-157-2-30.

Full text
Abstract:
Визначено теоретичні засади формування поняття «соціальна відповідальність». Визначено основні віхи в історії розвитку соціальної відповідальності. Узагальнено основні положення щодо формування принципів та функцій соціальної відповідальності в умовах стратегічного управління підприємством Охарактеризовано проєкти такої відповідальності відомих українських компаній на час пандемії. Досліджено корпоративну соціальну відповідальність, спрямовану на турботу про працівників. Визначено наявні проблеми у розвитку соціальної відповідальності українського. Запропоновано основні рекомендації для ефективної реалізації соціальної відповідальності бізнесу у післякризовий період.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Ільченко, Сергій, and Микола Маєвський. "ПРОГРАМА ВИВЧЕННЯ ВАРІАТИНОГО МОДУЛЯ «КОЗАЦЬКИЙ ДВОБІЙ» ДЛЯ УЧНІВ ТА УЧЕНИЦЬ 5-6 КЛАСІВ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ." In Імплементація нововведень до правових та воєнних наук та підвищення ролі спорту на державному рівні (1st ed.). Європейська наукова платформа, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/indpvnprsdr.ed-1.07.

Full text
Abstract:
Розглянуто актуальну проблему удосконалення системи фізичної культури учнів та учениць 5-6 класів Нової української школи. Відповідно до результатів аналізу науково-методичної, спеціальної та довідкової літератури (1 етап дослідження), встановлено, що питанням проєктної діяльності у напрямі розроблення спеціалізованих програм вивчення варіативних модулів учнями та ученицями 5-6 класів з національних одноборств (складової модельної навчальної програми «Фізична культура» для закладів загальної середньої освіти Нової української школи) – присвячено недостатню кількість науково-методичних праць, що потребує подальших наукових досліджень та підкреслює актуальність і практичну складову обраного напряму наукової розвідки. Головною метою дослідження є – розроблення програми вивчення варіативного модуля «Козацький двобій» (складової модельної навчальної програми «Фізична культура, 5-6 класи» для закладів загальної середньої освіти) Нової української школи. В процесі дослідно-аналітичної роботи були використані наступні методи (на теоретичному рівні): аксіоматичні, ідеалізації, історичні і логічні, сходження від конкретного, формалізації тощо. Крім цього було використано власний досвід організації системи багаторічної підготовки спортсменів, які спеціалізуються в одноборствах. В процесі подальшої дослідно-аналітичної роботи (2 етап дослідження) розроблено проєкт варіативного модуля «Козацький двобій» для учнів та учениць 5-6 класів Нової української школи. Зазначений вище варіативний модуль передбачає: визначення очікуваних результатів навчання; рекомендації щодо пропонованого змісту навчального предмету, а також визначення основних (рекомендованих) видів навчальної діяльності учнів та учениць досліджуваної категорії. У динаміці 3 етапу дослідження членами науково-дослідної групи розроблено «Програму вивчення варіативного модуля «Козацький двобій» для учнів та учениць 5-6 класів НУШ». Запропонована членами науково-дослідної групи експериментальна програма складається із трьох основних етапів: базового, основного та констатувального і передбачає опанування учнями та ученицями (5-6 класів) основами техніко-тактичної майстерності «Козацького двобою» упродовж 30 уроків (30 академічних год.). Нами очікується, що систематичні заняття учнів та учениць 5-6 класів відповідно до запропонованої експериментальної програми (в системі фізичної культури НУШ) – сприятиме: їхньому всебічному фізичному та гармонічного розвитку; формуванню прикладних навичок самозахисту, а також впевненості у власних силах тощо. Домінантною складовою експериментальної програми є формування в учнів та учениць зазначеної вище вікової групи відчуття патріотизму, гідності та відданості Україні (формування національної ідентичності), що забезпечить у майбутньому створення резерву надійних та всебічно розвинутих захисників та захисниць України. Перспективи подальших досліджень у обраному напрямі наукової розвідки передбачають апробацію експериментальної «Програми вивчення варіативного модуля «Козацький двобій» для учнів та учениць 5-6 класів НУШ».
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Формування рекомендацій"

1

Крамаренко, Т. Г., and Г. М. Білоусова. Дослідження функцій багатьох змінних на екстремум. Видавничий центр ДВНЗ «Криворізький національний університет», May 2017. http://dx.doi.org/10.31812/0564/1503.

Full text
Abstract:
Метою дослідження є пошук сучасних підходів до подання студентам матеріалу математичного аналізу. Задачами дослідження є аналіз існуючих підходів до подання матеріалу про функції багатьох змінних, забезпечення прикладної спрямованості навчання, розробка електронного навчального курсу з математичного аналізу для комбінованого навчання. Об’єктом дослідження є процес навчання математичного аналізу. Предметом дослідження є використання засобів ІКТ у навчанні математичного аналізу майбутніх учителів. В роботі проведено аналіз проблем навчання математичного аналізу, зокрема прикладну спрямованість навчання математики. Наведено приклади розкриття невизначеностей, які потребують додаткових досліджень при визначенні екстремуму функцій багатьох змінних. Результати дослідження планується узагальнити для формування рекомендацій щодо застосування програмних засобів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Волощук, І. А. Формування інформаційно-комунікаційної компетентності майбутнього фахівця в умовах проходження педагогічної практики. Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, 2018. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/3080.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Бакум, З. П. Бінарний урок української мови - запорука ефективного формування ключових компетентностей учнів. Криворізький державний педагогічний університет, 2020. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/5390.

Full text
Abstract:
У публікації порушено проблему навчання української мови на етапі узагальнення та систематизації знань з фразеології в старшій школі в умовах компетентнісної парадигми освіти. Акцентовано на формуванні ключових компетентностей, поміж яких “Спілкування іноземними мовами” посідає одне з чільних місць. Подано методичні рекомендації для розвитку означеної компетентності на бінарних уроках.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Шутько, Віктор Васильович, and Валерія Юрієвна Отріщенко. Формування дослідницьких здібностей майбутніх вчителів під час проходження педагогічної практики. ДДМА, 2016. http://dx.doi.org/10.31812/0564/1960.

Full text
Abstract:
У статті розглядається питання практичного впровадження можливостей формування дослідницьких здібностей майбутнього вчителя під час проходження педагогічної практики. Студенти самостійно обрали метод досліджень - анкетування; склали перелік питань; провели опитування старшокласників, з метою визначення мотивів до занять фізичною культурою і спортом. Застосований педагогічний підхід роботи, виходячи з її цілей, дав позитивний результат в дослідженнях мотивації школярів до занять фізичними вправами; визначені фактори, які заважають займатися спортом; з'ясовані причини небажання учнів відвідувати уроки фізкультури; встановлений інтерес сім'ї та роль батьків у фізичному розвитку дітей. Студенти, на підставі аналізу анкетних даних зробили для себе ряд важливих висновків і розробили певні рекомендації для використання у своїй подальшій професійній діяльності. Для покращення шкільного фізичного виховання студентами були розроблені певні рекомендації: 1. Необхідно активізувати інтерес учнів безпосередньо на уроках фізичної культури. 2. Вчителі мають аналізувати і коригувати негативні особливості у викладанні. 3. Покращувати матеріальну базу. 4. Активізувати і збільшувати можливість додаткових занять з учнями старшого шкільного віку. 5. Актуалізувати мотивацію занять фізичною культурою і спортом. 6. Акцентувати увагу учнів на значущості самовдосконалення фізичних і вольових якостей і їх необхідності в майбутній професійній діяльності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Серьогіна, І. Ю. Методичні рекомендації до практикуму з дисципліни «Основи харчових технологій». КДПУ, 2016. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/4253.

Full text
Abstract:
Проблема багатогранного вивчення властивостей товарів на сучасному етапі формування вільного ринку в Україні, встановлення їх натуральності, виявлення фальсифікованих товарів є занадто актуальною. Незважаючи на те що в Україні прийнято Закон «Про захист прав споживачів», а в кожній області створено товариства споживачів, фактично індивідуальний споживач залишається один на один у протистоянні з виробниками й підприємцями різного рівня. Певну допомогу у виході з цього протистояння може надати кваліфікований товарознавець, що має спеціальні знання з питань визначення якості продукції.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Комарова, Олена Володимирівна. Формування в учнів міжпредметного вміння формалізації під час розв’язування екологічних задач. Київ. Біологія і хімія в школі., 2008. http://dx.doi.org/10.31812/0564/1855.

Full text
Abstract:
Метою статті є висвітлення деяких питань методики формування міжпредметного вміння формалізації в учнів 11 класу при розв’язуванні ними екологічних задач. Визначено сутність поняття «формалізація як метод пізнання», «формалізація як навчальне міжпредметне вміння», з’ясувано, на якому змісті навчального матеріалу з біології доцільно формувати в учнів вміння застосовувати формалізацію як метод пізнання, сформульовано методичні рекомендації по формуванню вищевказаного вміння в учнів 11 класу під час навчання їх розв’язуванню задач екологічного змісту.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Кучер, С. Л. Технологія виготовлення і оздоблення традиційного українського жіночого вбрання: методичні рекомендації. КДПУ, 2017. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/4241.

Full text
Abstract:
Українська традиційна вишиванка - це досконале естетичне та функціональне явище культури. Вона як ніщо інше відтворює стиль епохи та сутність буття людини з її фізичними, духовними, психологічними прагненнями, певною мірою розкриваючи її творчий потенціал. Широчінь багатовікового колективного естетичного досвіду народу в час швидкого нівелювання національних культур має велике значення для розуміння подальших шляхів розвитку української культури. Дослідження народного досвіду, історичного процесу формування, принципів одбору й удосконалення конструктивних особливостей та технології пошиття сорочки, причин її довготривалого існування, спрямовує подальший розвиток кращих традицій, та її ролі й місця в загальноєвропейському й світовому культурному процесі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Савченко, Л. О. Методичні рекомендації до вивчення навчальної дисципліни «Професійна педагогіка» для студентів спеціальності 015 Професійна освіта. КДПУ, February 2020. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/4224.

Full text
Abstract:
Викладання навчальної дисципліни «Професійна педагогіка»: розкриття основних проблем сучасної неперервної професійної освіти (професійно-технічної, вищої та додаткової); тенденцій розвитку, змісту та технологій навчання, методів формування професійного мислення; розвиток професійно важливих якостей та властивостей особистості.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Серьогіна, І. Ю. Методичні рекомендації до практикуму з дисципліни «Обладнання підприємств громадського харчування» для студентів напряму підготовки 014 «Середня освіта. Технологічна освіта». КДПУ, 2016. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/4252.

Full text
Abstract:
Методичні рекомендації «Обладнання підприємств громадського харчування» спрямовано на: формування у студентів інтересу до вивчення спеціальних дисциплін, установки на необхідність оволодіння знаннями, вміннями і навичками практичної діяльності; формування уявлення про структуру, зміст, специфіку діяльності вчителя технології;ознайомлення з формами аудиторної, поза аудиторної навчальної діяльності та самостійної роботи студентів;оволодіння студентами знаннями та вміннями організації самоосвіти та самовиховання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Бакум, З. П., and О. О. Пальчикова. Формування ключової компетентності "спілкування іноземними мовами" учнів старшої школи на уроках української мови. Криворізький державний педагогічний університет, 2020. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/5644.

Full text
Abstract:
У статті порушено проблему навчання української мови на етапі узагальнення й систематизації знань із фразеології у старшій школі в умовах компетентнісної парадигми освіти. Акцентовано на формуванні ключових компетентностей, поміж яких “Спілкування іноземними мовами” посідає одне з чільних місць. Подано методичні рекомендації для розвитку означеної компетентності, що сприятиме: посиленню практичної спрямованості навчання фразеології; формуванню комунікативних умінь і навичок учнів на основі засвоєння фразеологічних категорій; використанню сталих сполук у процесі іншомовної діяльності тощо. Виокремлено фразеологічні одиниці, якими доцільно послуговуватися під час навчання української мови в тісному взаємозв’язку з англійською. Презентовані методичні напрацювання передбачають роботу над усвідомленням ролі фразеологізмів у відображенні національнокультурних особливостей, розмаїття культурних і мовних картин світу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography