Academic literature on the topic 'Фальсифікації'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Фальсифікації.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Фальсифікації"

1

Новіков, Д. О., and А. О. Поляков. "ЮРИДИЧНЕ РОЗУМІННЯ ФАБРИКАЦІЇ ТА ФАЛЬСИФІКАЦІЇ ЯК ФОРМ ПОРУШЕННЯ АКАДЕМІЧНОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ." Збірник наукових праць ХНПУ імені Г. С. Сковороди "Право", no. 33 (2021): 112–20. http://dx.doi.org/10.34142/23121661.2021.33.14.

Full text
Abstract:
Автори визначають юридичне розуміння фабрикації та фальсифікації як форм порушення академічної доброчесності, що зменшують цінність наукової й освітньої діяльності, продукують зниження довіри до дослідницької роботи. Зазначається, що фаб- рикація та фальсифікація характеризуються складністю їхнього виявлення та доказування, визначення фабрикації та фальсифікації, наявні в Законі України «Про освіту», не чіткі, розпливчасті, що створює перепони для виявлення цих форм порушення академічної доб- рочесності та притягнення винних осіб до академічної відповідальності. Автори пропонують розуміти під фабрикацією свідоме використання в наукових та/або навчальних роботах штучних даних і відомостей, здійснення посилання на невідповідні й неактивні джерела інформації, зазначення в тексті дослідження неопублікованих та непідтверджених позицій, думок, ідей інших авторів. Натомість фальсифікацію автори пропонують визначити як свідому заміну даних і відомостей власного дослідження або дослідження інших науковців у власних наукових та/або навчальних роботах, викривлення дослідження та його апробації, приховування результатів дослідження, викривлення тексту джерела інформації. Автори переконані, що виявлення фабрикації та фальсифікації, зокрема в наукових дослідженнях, має ґрунтуватися на унормованій процедурі фахового дослідження експертами за напрямом наукової роботи. Авторами пропонується закріпити в Постанові Кабінету Міністрів України від 06 березня 2019 р. № 167 «Про присудження ступеня доктора філософії» після проход- ження перевірки тексту дисертації на наявність академічного плагіату за допомогою про- грамного забезпечення обов’язкову процедуру експертного оцінювання тексту дисертації на наявність порушень академічної доброчесності, зокрема фабрикації та фальсифікації із винесенням відповідного висновку, який долучається до дисертації та без якого неможливо провести захист дисертації в спеціалізованій вченій раді закладу вищої освіти.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Lialiuk, Alla. "ПРОБЛЕМИ ФАЛЬСИФІКАЦІЇ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ШЛЯХИ ЇЇ ПОДОЛАННЯ." Economic journal of Lesia Ukrainka Eastern European National University 1, no. 21 (March 30, 2020): 108–16. http://dx.doi.org/10.29038/2411-4014-2020-01-108-116.

Full text
Abstract:
У статті досліджено методи і засоби фальсифікації харчових продуктів, проаналізовано зарубіжний та вітчизняний досвід боротьби із зазначеним явищем. Систематизовано підхід до групування фальсифікованої продукції за її окремими групами: асортиментною, якісною, інформаційною та кількісною. Окреслені шляхи, які зможуть унеможливити фальсифікацію харчових продуктів на вітчизняному споживчому ринку. Зроблено висновок, що боротьба з фальсифікацією харчових товарів, повинна здійснюватись насамперед у таких нарямах як розробка нових та удосконалення існуючих методів експертизи, створення координаційного центру для збору, аналізу та публікації аналітичних результатів з якості харчових продуктів спільної участі України з Міжнародними організаціями у розробці досконалих пристроїв за допомогою яких можна буде швидко та легко виявити фальсифіковані продукти.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Lebed, S. O., A. S. Nemchenko, and M. F. Pasichnyk. "ОЦІНКА ЕФЕКТИВНОСТІ БОРОТЬБИ З ФАЛЬСИФІКАЦІЄЮ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ В УКРАЇНІ: ПОГЛЯД ФАХІВЦІВ АПТЕЧНИХ ЗАКЛАДІВ." Фармацевтичний часопис, no. 4 (November 30, 2020): 54–62. http://dx.doi.org/10.11603/2312-0967.2020.4.11642.

Full text
Abstract:
Метою роботи було проведення оцінки ефективності боротьби з фальсифікацією ліків із використанням анкетного опитування фахівців аптечних закладів різних регіонів України. Матеріали та методи дослідження. Наукові публікації за проблемою фальсифікації ліків, а також аналіз даних анкетування фахівців аптечних закладів різних регіонів України щодо проблем боротьби з фальсифікацією лікарських засобів (ЛЗ). Дослідження проводили з використанням методів анкетного опитування, систематизації та узагальнення. Результати і обговорення. За результатами анкетного опитування, проведеного на національному рівні (13 областей, що представляють схід, захід, північ, південь та центр України), понад 33% опитуваних відповіли, що частка фальсифікованих лікарських засобів (ФЛЗ) складає від 1% до 5%, що відповідає даним, які наводилися ВООЗ щодо об’єму субстандартних та фальсифікованих лікарських засобів для країн з низьким і середнім рівнем доходу (до 10,5%) [1]. До ознак фальсифікації ЛЗ респонденти найбільше віднесли «Маркування на іноземній мові» (44,85%). Щодо основних каналів збуту ФЛЗ, то понад 75% респондентів назвали інтернет-торгівлю. Стосовно методів та заходів, які слід застосовувати виробникам та аптечним закладам в боротьбі з фальсифікацією ліків, то такими назвали дотримання стандарту GMP близько 75% опитуваних, в той же час понад 64% очікують від виробників запровадження додаткового захисту упаковок ЛЗ від підробок, зокрема 44% - обов'язковий перехід на маркування 2-d штрих-кодами, а також понад 78% респондентів назвали закупівлю ЛЗ лише у постачальників, сертифікованих на відповідність GDP. Висновок. З метою створення ефективної системи боротьби з розповсюдженням фальсифікованих ліків пропонується створення Національної програми боротьби з фальсифікацією ЛЗ, а також розробка практичних рекомендацій для фармацевтичних фахівців щодо виявлення фальсифікованих препаратів і запобігання їх незаконному обігу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Бойко-Гагарін, Андрій. "ФАЛЬСИФІКАЦІЯ ЦІННИХ ПАПЕРІВ В РОСІЙСЬКІЙ ІМПЕРІЇ." Society. Document. Communication, no. 9 (September 1, 2020): 11–26. http://dx.doi.org/10.31470/2518-7600-2020-9-11-26.

Full text
Abstract:
Проблема виготовлення фальшивих грошей протягом всієї історії була гострою для будь-якої світової держави. Окрім власне грошей, зловмисників приваблювали і інші матеріальні активи – цінні папери, різного роду документи, що давали можливість незаконно скористатись матеріальними благами, майном чи отримати послуги без грошових затрат. Підробці підлягали найрізноманітніші документи та цінні папери, що могли полегшити життя чи надати прибуток окремим особам. В карних справах державних історичних архівів збережено свідчення про фальсифікацію векселів, облігацій державної позики, акцій та купонів облігацій, а також поштових марок, незаконне виготовлення яких прирівнювалось до фальшивомонетництва. На території України були зафіксовані випадки фальсифікації: виграшних білетів 1-ого внутрішньої державної позики, купонів облігацій «Позика Свободи», фальшивих акцій «Товариства Путилівських заводів», купонів Московського кредитного товариства, Київського земельного банку. У 1912 році на шпальтах газет по всій Російській імперії повідомлялось про гучну справу фальсифікації купонів 4½ % закладних листів Харківського земельного банку. Підробка цінних паперів була не менш популярною, аніж виготовлення фальшивих грошей. Технологічно ступінь складності було навіть дещо меншою, а потенційні суми, які можна було отримати по підробленим векселям інколи досягали вражаючих розмірів, що задокументовано в джерелах.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Ільницький, М. "Історія однієї фальсифікації." Слово і час, no. 8 (668) (2016): 11–16.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Arsen'eva, L. Y., and V. N. Melnychenko. "ВИЯВЛЕННЯ ФАЛЬСИФІКАЦІЇ ЖИРОВОЇ СИРОВИНИ У ВИРОБНИЦТВІ КОМБІНОВАНИХ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ." Scientific Messenger of LNU of Veterinary Medicine and Biotechnologies 18, no. 2 (September 12, 2016): 3–6. http://dx.doi.org/10.15421/nvlvet6801.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена проведенню газохроматографічного аналізу жирнокислотного складу різних видів жирів, які використовуються у виробництві кондитерських і хлібобулочних виробів. Визначення фальсифікації жирової сировини в борошняних кондитерських виробах проводили за жирнокислотним складом жиру після випікання. Для цього визначали жирнокислотний склад сировини, яка використовувалась, і його зміни уже в готовому продукті. Дослідження проводили з маслом селянським солодко вершковим з вмістом жиру 73% та маргарином столовим «молочним» жирністю не менше 82%. Особлива увага присвячена визначенню змін жиру, що відбуваються під час термічного оброблення. Крім того, наведено ряд кислот, які вказують на фальсифікацію сировини. На основі аналізу було ідентифіковано олії, які використовувались для приготування жирів, взятих на дослідження – кокосова, арахісова, соєва та соняшникова. Проведено удосконалення методики вилучення жиру з готового продукту. Основний зміст дослідження складає аналіз зміни жирнокислотного складу, що відбуваються після термічного оброблення. Результати дослідження висвітлюють, що кожному виду жиру притаманні свої індивідуальні зміни жирнокислотного складу Ця проблема мало вивчена і вимагає детальнішого дослідження.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Zorylo, V. V., and O. Y. Lebedeva. "Метод виявлення фальсифікації у медичних зображеннях." Реєстрація, зберігання і обробка даних 17, no. 2 (June 12, 2015): 47–52. http://dx.doi.org/10.35681/1560-9189.2015.17.2.100319.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Nazarkevych, M. A., and O. A. Troyan. "МЕТОД ЗАХИСТУ ДОКУМЕНТІВ НА ОСНОВІ ЕФЕКТУ МУАРУ." Scientific Bulletin of UNFU 25, no. 8 (October 29, 2015): 341–46. http://dx.doi.org/10.15421/40250855.

Full text
Abstract:
В інформаційній безпеці держави важливу роль відіграє захист друкованих документів. Розроблено спеціальні графічні побудови, на основі яких створено елементи з ефектом муару, що підвищують ефективність і надійність захисту. Розглянуто можливість поліпшити результати захисту за допомогою використання ефекту муару для підвищення ефективності захищеності документів. Цей метод зможе забезпечити високий рівень захисту інформації в друкованому або електронному вигляді, не залишаючи можливості фальсифікації навіть на сучасних копіювальних пристроях. Технологія захисту передбачає створення захисних елементів на основі виникнення муарних решіток у разі спроби фальсифікації документу. Технологію розроблено на етапі підготовки друкованих та електронних документів до друку.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Чумак, С. П. "ОСОБЛИВОСТІ СПОСОБІВ УЧИНЕННЯ ЗЛОЧИНІВ, ПОВ'ЯЗАНИХ ІЗ ФАЛЬСИФІКАЦІЄЮ РЕЗУЛЬТАТІВ ВИБОРІВ." Наукові праці Національного університету “Одеська юридична академія” 19 (November 7, 2019): 429–36. http://dx.doi.org/10.32837/npnuola.v19i0.488.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Eiben, H. S. "ВИКОРИСТАННЯ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ЗАПОБІГАННЯ ФАЛЬСИФІКАЦІЇ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ." Фармацевтичний часопис, no. 3 (October 8, 2020): 46–52. http://dx.doi.org/10.11603/2312-0967.2020.3.11425.

Full text
Abstract:
Мета роботи. Дослідження інноваційних технологій захисту лікарських засобів від фальсифікації та аналіз стану і перспектив впровадження ефективної системи запобігання фальсифікації ліків в Україні як важливого фактора підвищення якості та безпеки лікарського забезпечення населення. Матеріали і методи. Об’єктом дослідження стали наукові публікації вітчизняних та зарубіжних вчених, вітчизняні нормативно-правові акти у сфері обігу та контролю лікарських засобів, правові міжнародні акти, Директиви Європейського Союзу. У дослідженні були використані логічний, структурний та порівняльний методи аналізу, експертна оцінка, узагальнення і систематизація. Результати й обговорення. Встановлено, що одним із ефективних засобів запобігання поширенню фальсифікованих лікарських засобів на світовому та національному фармацевтичних ринках є розробка та впровадження технологій захисту упаковки лікарських засобів, які дозволяють простежити та отримати необхідну інформацію на всіх етапах обігу від виробника до споживача. У статті наведено міжнародний досвід використання засобів безпеки упаковок лікарських засобів, які забезпечують можливість підтвердження їх автентичності на всіх етапах обігу, визначено варіанти та характеристики найбільш перспективних сучасних технологій захисту лікарських засобів. Висновки. Запобігання обігу фальсифікованих лікарських засобів є першочерговою задачею як на міжнародному, так і на національному рівні. Сучасні технології дозволяють організувати ефективний контроль ліків по усьому ланцюгу постачання від виробника до споживача та попередити появу фальсифікованих ліків у легальній системі постачання. На сьогодні використання 2D штрих-коду є масштабним та перспективним інструментом запобігання фальсифікації ліків на всіх етапах обігу, який запроваджують все більше фармацевтичних виробників різних країн світу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Фальсифікації"

1

Кузьменко, Леонід Володимирович, and А. О. Костіна. "Проблеми фальсифікації фінансової звітності." Thesis, НТУ "ХПІ", 2012. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/18616.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Мінаєва, Н. П., Л. П. Сидорова, and Ф. О. Чмиленко. "Встановлення фальсифікації харчових продуктів хроматографічними методами." Thesis, КНТУ, 2012. http://dspace.kntu.kr.ua/jspui/handle/123456789/6334.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Касьяненко, Любов Миколаївна, and Ігор Миколайович Демидов. "Виявлення фальсифікації соняшникової олії за допогою модифікованого тесту Крисмера." Thesis, НТУ "ХПІ", 2016. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/35187.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Бочарова, В. С. "Права споживачів. Історія та буденність." Thesis, НТУ "ХПІ", 2016. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/22111.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Стрючок, Ю. С., and Ю. В. Бохан. "Експрес - контроль якості лікарських засобів на основі пеніциліну у лікарських формах." Thesis, КНТУ, 2012. http://dspace.kntu.kr.ua/jspui/handle/123456789/6403.

Full text
Abstract:
У роботі розглядаються питання фальсифікації лікарських засобів на основі пеніциліну, вживання яких ставить під загрозу здоров ’я людини. Автори пропонують швидкі та прості методики ідентифікації та напівкількісного визначення пеніцилінів, які засновані на ефектах що спостерігаються при утворенні комплексів пеніцилінів з йенами міді (II) та подальших змінах структури та складу цих комплексів. Експерименти з різними лікарськими формами антибіотиків дозволили розробити експрес-методику напівкількісного визначення вмісту пеніциліну на основі тестових систем з пінополіуретановим сорбентом (на прикладі ампіциліну).
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Ткаченко, В. П., and А. В. Бізюк. "Огляд перспективних технологій захисту поліграфічних виробів." Thesis, ТОВ «ДРУКАРНЯ МАДРИД», 2014. http://openarchive.nure.ua/handle/document/5280.

Full text
Abstract:
Останнім часом проблема фальсифікації етикетки і товарної упаковки стоїть найгостріше. Об'єктом масової фальсифікації в тіньовому секторі економіки стала не лише імпортна, але і вітчизняна харчова продукція. Не говорячи про моральний і матеріальний збиток виробника, найважчий удар падає на споживача.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Цікавий, С. А. "Жанр думи в українській літературі: становлення, етапи розвитку, художня специфіка." Thesis, Донецький національний університет, 2013. http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/13487.

Full text
Abstract:
Tsikavyi S. A. Genre Duma in the Ukrainian literature: the formation, development stages, art specifics. – The manuscript rights. The thesis for the degree of Candidate of Philological Studies, speciality — 10.01.01 – Ukrainian literature. – V. N. Karazin Kharkiv National University, Ministry of Education and Science, Youth and Sport of Ukraine, Kharkiv, 2013. The thesis analyzes the development of the genre Duma in the Ukrainian literature on the material of 20th–21st centuries works, defines the transmission stages of genre, the influence of other genres on Duma assimilation by artists. Genre in the paper is scrutinized as a picture of the world (world’s image), which is changing in the process of adapting to the literature with varying intensity, reinforced by modifications of style. It is concluded, that close development of scientific genologic conceptions in literature and folklore studies makes it possible to trace genre transmission. The levels of world’s image and style have been selected as main trends for analysis. Accordingly, it was found that the editor’s refinement and fakes have laid the foundation for modifications of Duma’s genologic parameters: ideological views of the 19th century appear in the picture of the world, the praying mood deepens, compared to folk genre. These trends have been developed by Romantic poets: a synthesis of world’s images and styles of different genres, imitation of anisosyllabic versification with the syllabic and syllabic-tonic means. Romanticists tended to combination of epic and world’s image of calendar poetry and also have founded close combination of poetical parameters of Duma and heroic poem „The Tale of Ihor’s Campaign”. The last tendency has caused Duma-style translations by Panas Myrnyi and K. Zinkivskyi of that poem. In P. Kulish’s poem „Ukraine” the trend of plot contamination is traced: accordingly to age’s conception, the author have tried to build a sort of national epos on Greek examples. Such a trend is noticeable in further tradition: e.g., the term „Duma” in the titles of some poetry books refers to the compilation of many texts in one heroic and pathetic epos. Duma stylizations, presenting the revolutionary romanticism, accentuated representation of their historical time, as reflected in the construction of the conflict and at the images of the day. The actualization of „language games” – rhetoric and, as a consequence – dramatization is noticeable: heroes’ speeches become plot-building. It is defined, that para-literature context – especially ideology – has become significant part of the picture of the world. Mock Dumas both of 19th and 20th centuries tended to polemics with heroic world’s image: actualizing of recognizable stylistic parameters, I. Franko and O. Irvanets’ have formed the additional satirical level of reading for their texts. It is determined, that in the further development of genologic signs symbolizing of the plot deepens, the range of genres reacting with Duma increases. Specifically, ode, fable, fairy tale, calendar folklore influences are being studied. Some plots eliminate central folk parameter of world’s picture – a heroic person. Such a trend – deheroisation – is noticeable in mock Dumas, but furthermore in some scrutinized works preterhuman heroes can be observed (e.g., personalized nature elements – in P. Tychyna’s and V. Svidzins’kyi’s poetries). Genological signs of fairy tale and folk legend are traced in some elder re-interpretations of Duma by P. Tychyna and O. Berdnyk. Style and rhythmic organization of literary Duma lose specificity and are recognized only in the horizon of expectations formed by the title of the work. The later authors – both epics and lyrics creators, – as it was found in the work, interpret certain genre markers – like style and picture of the world. In poetries by V. Stus Duma influences are non-systematic, but strong typological correspondences lead to the conclusion of indirect genre tendencies, both on poetical and world’s image levels. The Duma in the history of Ukrainian literature went a long development, during which discovered the ability to interact with other genres. However, rapid weight kind of specific metrics caused active erosion of its genological characteristics in current genre system, despite the fact that the impact of scientific ideas about folk Duma on the literary life of the genre makes it recognizable even in the writings of the late twentieth century.
Цікавий С. А. Жанр думи в українській літературі: становлення, етапи розвитку, художня специфіка. – На правах рукопису. Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата філологічних наук зі спеціальності 10.01.01 – українська література. – Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Харків, 2013. У дисертації простежено розвиток жанру думи в українській літературі на матеріалі творів ХІХ–ХХІ століть, визначено етапи жанрової трансмісії, впливи інших жанрів на засвоєння думи письменством. Жанр у роботі розглядається як картина світу (світообраз), яка в процесі адаптації в літературі зазнає змін різної інтенсивності, що підкріплюється модифікаціями стилю. Відповідно, встановлено, що редакційні обробки та фальсифікації заклали основи для модифікації генологічних параметрів думи, і ці тенденції розвинули поети-романтики: синтез картин світу й стилів різних жанрів, наслідування нерівноскладового розміру засобами силабіки та силабо-тоніки. Визначено, що в подальшому розвитку генологічних ознак поглиблюється символізація сюжету, розширюється коло жанрів, з якими дума вступає у взаємодію. Стиль і ритмічна організація літературної думи втрачають конкретність та впізнаються виключно в обрії очікування, сформованому назвою твору. Автори, як з’ясовано у роботі, інтерпретують окремі жанрові маркери стилю і картини світу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Ткаченко, Т. В. "Ідентифікаційна експертиза тюлевих виробів." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2018. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/11905.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Касьяненко, Любов Миколаївна, and Ігор Миколайович Демидов. "Можливість ідентифікації соняшникової олії за допогою модифікованого тесту Крисмера." Thesis, НТУ "ХПІ", 2016. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/35185.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Опара, Тамара Володимирівна, Тамара Владимировна Опара, and Tamara Volodymyrivna Opara. "Подходы к определению эколого-экономических убытков от потребления фальсифицированных продуктов." Thesis, Издательство СумГУ, 2011. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/11155.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Books on the topic "Фальсифікації"

1

Приходько, Інна. Українські класики без фальсифікацій: Степан Руданський, Панас Мирний, Павло Грабовський, Гнат Хоткевич. Харків: Світ дитинства, 1997.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Приходько, Інна. Українські класики без фальсифікацій: Степан Руданський, Панас Мирний, Павло Грабовський, Гнат Хоткевич. Харків: Світ дитинства, 1997.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Неспроможність буржуазних і буржуазно-націоналістичних фальсифікацій історії Радянської Буковини. К., 1987.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Фальсифікації"

1

Тарасенко, Ярослав. "ОСОБЛИВОСТІ АВТОМАТИЗОВАНОГО ВИЯВЛЕННЯ ФАЛЬСИФІКАЦІЇ ТЕКСТОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ." In ТРАДИЦІЙНІ ТА ІННОВАЦІЙНІ ПІДХОДИ ДО НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ. Міжнародний центр наукових досліджень, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/10.04.2020.v1.12.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Нікітенко, В. М. "ДО ПИТАННЯ ЩОДО СУБ’ЄКТА ФАЛЬСИФІКАЦІЇ ДОКАЗІВ ЗА КРИМІНАЛЬНИМ ЗАКОНОДАВСТВОМ УКРАЇНИ." In LEGAL SCIENCE, LEGISLATION AND LAW ENFORCEMENT PRACTICE: REGULARITIES AND DEVELOPMENT TRENDS. Baltija Publishing, 2020. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-588-92-1-78.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Фальсифікації"

1

Романець, Наталя Радомирівна. «Колишні куркулі» як цільова група «куркульської операції» 1937-1938 рр. КДПУ, 2018. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/4185.

Full text
Abstract:
У статті досліджено одну із цільових груп «куркульської операції» 1937-1938 рр. так званих «колишніх куркулів». Встановлено критерії, за якими селян зараховували до цієї категорії. Охарактеризовано основні механізми фальсифікації справ «колишніх куркулів».
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography