Academic literature on the topic 'Управлінські функції'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Управлінські функції.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Управлінські функції"

1

Олексієнко, О. Г., and А. Г. Розсказов. "РОЗВИТОК УПРАВЛІНСЬКОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ." Духовність особистості: методологія, теорія і практика 100, no. 1 (April 28, 2021): 125–37. http://dx.doi.org/10.33216/2220-6310-2021-100-1-125-137.

Full text
Abstract:
У статті обґрунтовано важливість формування та розвитку управлінської компетентності у здобувачів вищої освіти, яка надає можливостей майбутньому фахівцю приймати адекватні рішення у відповідних ситуаціях, беручи на себе відповідальність за певну діяльність, застосовуючи ці знання, здійснювати адміністративно-управлінські функції, змінювати свої статусно-рольові характеристики у виконанні покладених функціональних обов’язків. Управлінська компетентність є важливою складовою та умовою формування загальної та педагогічної культури здобувачів вищої освіти як фахівців вищого кваліфікаційного рівня. Авторами розкрито теоретичні основи управлінської компетентності здобувачів вищої освіти. У статті розглянуто семантику поняття «управлінська компетентність». Запропоновано розглядати управлінську компетентність здобувачів вищої освіти як здатність і готовність майбутнього фахівця ефективно впливати на хід (виробничого, педагогічного, освітнього та ін.) процесу, виконувати завдання організаційного характеру, планувати та прогнозувати прийняття майбутніх власних управлінських рішень, а також здатність до рефлексії, як особистісної, так і професійної. Досліджено управлінську компетентність як складову частину професійної компетентності майбутнього фахівця, яка являє собою систему внутрішніх ресурсів, необхідних для організації ефективного досягнення поставлених особистих цілей та цілей організації відповідно до мети професійної діяльності. Виокремлено основні напрямки реалізації управлінської компетентності як складової професіоналізму майбутніх фахівців. Проаналізовано компоненти управлінської компетентності. На основі функціонально-аналітичного підходу виокремлено складові структури управлінської компетентності здобувача вищої освіти, такі як: соціально-комунікативна, методологічна, психолого-педагогічна, інформаційна, організаційна, загальнокультурна.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Гладуняк, І. "Політико-управлінські функції парламенту." Віче, no. 23/24 (2007): 16–17.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Жовнірчик, Я. Ф. "Управлінські функції державного регулювання регіонального розвитку." Економіка та держава, no. 10 (2009): 45–47.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Жовнірчик, Я. Ф. "Управлінські функції державного регулювання регіонального розвитку." Економіка та держава, no. 10 (2009): 45–47.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Орєхова, А. І. "УПРАВЛІНСЬКА ЗВІТНІСТЬ ЯК ІНСТРУМЕНТ КОРПОРАТИВНОГО УПРАВЛІННЯ ТА КОНТРОЛЮ." Підприємництво і торгівля, no. 27 (November 17, 2020): 58–61. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1256-2020-27-10.

Full text
Abstract:
Дана стаття висвітлює питання ролі управлінської звітності як інструменту корпоративного управління та контролю та визначає основні підходи до формування та впровадження управлінської звітності на підприємстві, оскільки сьогодні все більшого практичного значення в діяльності організацій набувають питання постановки та ведення управлінського обліку, підсумком чого є формування управлінської звітності, яка є ідеальною інформаційною базою для прийняття належних управлінських рішень. Основний акцент автор робить на питаннях значимості управлінської звітності на підприємстві, що дає змогу проводити огляд усієї діяльності, автоматизацію управлінського обліку, регулювання взаємодії між інформаційною системою і користувачами, що значно підвищує результативність та якість прийнятих керівництвом рішень і має прямий вплив на ефективну й стійку діяльність організації, особливо в умовах цифровізації економіки. Також зазначено, що інформаційне наповнення управлінської звітності з погляду найбільш важливих аспектів діяльності організації все більше розширюється, оскільки зростають потреби користувачів в інформації, а також спостерігається прагнення до відповідності управлінської звітності форматам найкращих світових практик. Доведено, що звітність, сформована в системі управлінського обліку, у тому числі й стратегічного, створює інформаційну базу, ґрунтуючись на якій менеджери приймають належні управлінські рішення, орієнтовані на розвиток економічного суб'єкта. Управлінська звітність поряд із бухгалтерською та податковою формує повноцінне обліково-аналітичне забезпечення управління економічним розвитком організації. Визначено, що використання управлінської звітності на підприємстві дасть змогу менеджерам організації виконувати такі функції: підводити проміжні підсумки по всіх ділянках діяльності підприємства; аналізувати ефективність роботи підприємства в поточних умовах; постійно контролювати розвиток підприємства. Дані такого виду обліку є важливою інформаційною базою для прийняття стратегічних рішень. Використання управлінської звітності допомагає оперативно реагувати на зміни у зовнішньому середовищі і сприяє швидкій адаптації підприємства в умовах економічних змін.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Віролайнен, Оксана. "Особливості управлінської діяльності в умовах упровадження технологій змішаного навчання в закладі загальної середньої освіти." New pedagogical thought 107, no. 3 (November 25, 2021): 20–25. http://dx.doi.org/10.37026/2520-6427-2021-107-3-20-25.

Full text
Abstract:
Із метою організації високоефективного освітнього процесу в умовах упровадження змішаного навчання в закладі загальної середньої освіти необхідно вивчати та враховувати особливості управлінської діяльності. Низка вчених України та світових дослідників вивчали організаційно-педагогічні основи управління закладом освіти, проте під впливом глобальних освітніх змін суспільство вимагає нового погляду на означену проблему. Завдяки сучасним технологіям, котрі використовуються в закладі освіти, управлінський аспект набуває новітніх та інноваційних відтінків системи організації освітньої діяльності. Процес навчання може відбуватися будь-де та у будь-який час, єдина умова – підключення до мережі «Інтернет». Така форма навчання надає змогу впровадженню інтерактивних технологій викладання освітнього матеріалу. У статті виокремлено й проаналізовано управлінські функції та задачі, необхідні для організації інноваційного освітнього процесу, скерованого вимогами часу. Завдяки вивченню цього матеріалу визначено завдання і зміст управлінської діяльності успішного керівника закладу освіти щодо розвитку професійної компетентності вчителя. Зроблено висновок, який визначає рівень системності в закладі загальної середньої освіти, а також вказує на створення ефективної функціонуючої системи, що відповідає міжнародним стандартам.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Хоміч, Юрій Григорович. "ПРАВООХОРОННА ФУНКЦІЯ СУЧАСНОЇ ДЕМОКРАТИЧНОЇ ДЕРЖАВИ: ПУБЛІЧНО-УПРАВЛІНСЬКИЙ АСПЕКТ." Дніпровський науковий часопис публічного управління, психології, права, no. 5 (February 1, 2022): 103–7. http://dx.doi.org/10.51547/ppp.dp.ua/2021.5.16.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена дослідженню сутності правоохоронної функції демократичної держави. Охарактеризовано правоохоронну функцію держави. Розмежовано поняття «правоохоронна функція держави», «функції правоохоронної діяльності», «функції правоохоронних органів». Встановлено зміст правоохоронної функції серед функцій демократичної держави. Проаналізовано дослідницькі підходи щодо основних функцій держави в контексті сучасних державноуправлінських реформ. Визначені головні особливості механізмів реалізації правоохоронної функції в контексті інституціонального змісту державної влади. Наведена авторська класифікація змісту правоохоронної функції з позицій суб’єктності управління, особливостей регулювання, а також предметного поля реалізації такої функції. Запропонована авторська наукова позиція щодо змісту правоохорони, правореалізації та правозабезпечення. Конкретизовано зміст механізмів регулювання діяльності правоохоронних органів та органів, що включені у процес реалізації правоохоронної функції. Систематизовано наукові підходи щодо законодавчого закріплення поняття «правоохоронна функція» у контексті понять «функція держави» та «функція державного управління». Доведено, що сучасний правовий механізм реалізації здійснення правоохоронної функції може бути сформований на основі принципів публічного управління у сфері державної безпеки й охорони громадського порядку, базується на виключній ролі засад існування сучасної європейської держави. Результатом концептуалізації поняття «правоохоронна функція» виступатиме формування методологічного розуміння такої функції як поєднання забезпечення державою демократичного алгоритму забезпечення прав і свобод громадян шляхом раціонального нормотворення та діяльності держави щодо забезпечення правопорядку, конституційного режиму захисту прав та законних інтересів людини шляхом точного та повного дотримання законодавства всіма громадянами, організаціями та державними органами.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Правдивцев, Павло, Тетяна Колган, and Олена Колган. "МОДЕЛЮВАННЯ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ЗАКЛАДОМ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ З ВИКОРИСТАННЯМ ЦИФРОВИХ ОСВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ." Професіоналізм педагога: теоретичні й методичні аспекти, no. 15 (October 21, 2021): 150–62. http://dx.doi.org/10.31865/2414-9292.15.2021.243000.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто особливості цифровізації як суспільного явища. Визначено вплив цифровізації на освітні та управлінські процеси, що відбуваються у закладах загальної середньої освіти. Опрацьовано сутність системи управління організацією, її елементів та принципів. Проаналізовано зв’язок поняття «система управління закладом загальної середньої освіти» з теорією організації як наукою. Запропоновано модель системи управління закладом загальної середньої освіти із застосуванням сучасних цифрових освітніх інструментів. Розглянуто функції управління та приклади використання цифрових технологій під час їх виконання. Визначено ключовий перелік онлайн-сервісів забезпечення ефективної комунікації між керуючою та керованою підсистемами закладу загальної середньої освіти. Досліджено особливості цифровізації окремих етапів прийняття управлінських рішень у закладах загальної середньої освіти.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Іщук, Андрій. "Публічно-управлінські функції у системі пенсійного забезпечення: поняття та види." Expert: Paradigm of Law and Public Administration 17, no. 5 (2021): 152–60. http://dx.doi.org/10.32689/2617-9660-2021-5(17)-152-160.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Матвєєв, Вячеслав, Ольга Матвєєва, and Тетяна Щепіна. "ОСОБЛИВОСТІ ПОВЕДІНКОВОГО ПІДХОДУ ДО ПРИЙНЯТТЯ УПРАВЛІНСЬКИХ РІШЕНЬ ФАХІВЦЯМИ З ФІНАНСІВ, ОБЛІКУ І ОПОДАТКУВАН НЯ." Молодий вчений, no. 4 (92) (April 30, 2021): 111–14. http://dx.doi.org/10.32839/2304-5809/2021-4-92-24.

Full text
Abstract:
Метою статті є дослідження особливостей поведінкового підходу до прийняття управлінських рішень фахівцями з фінансів, обліку і оподаткування. Доведення необхідності виділення в управлінні із загальної маси фахівців галузі знань «Управління та адміністрування» саме фахівців з фінансів, обліку і оподаткування як певної відмітної «економічної особистості». Проведено критичний аналіз економічної поведінки вищої ланки управління. Досліджено поведінковий підхід в управлінні з точки зору оцінки кваліфікаційних якостей фахівців з фінансів, обліку і оподаткування та менеджерів, яка наближена до ідей історичної школи політичної економії. Охарактеризовано моделі економічної поведінки типові для фахівців з фінансів, обліку і оподаткування та менеджерів. Встановлено, що управлінські рішення фахівців з фінансів, обліку і оподаткування насправді відрізняються від управлінських рішень менеджерів. Визначено особливості поведінкового підходу до прийняття управлінських рішень фахівцями з фінансів, обліку і оподаткування, які є основним показником необхідності та доцільності розмежування підходу до управління класичного менеджера та зазначених фахівців. Представлено послідовність прийняття управлінського рішення у бізнесі фахівцем з фінансів, обліку і оподаткування. Доведено, що різність підходів до управління фахівців з фінансів, обліку і оподаткування та менеджерів виникає з відмінностей функціональних, професійних, кваліфікаційних можливостей та обов’язків. Менеджер виконує схожі економічні функції, але центр ваги його дій знаходиться в області контролю і управління господарською діяльністю, тоді як на фахівця з фінансів, обліку і оподаткування лягає фіксація первинної документації кожної господарської операції, чітке відображення її в обліку, арифметичний та логічний контроль проміжних та підсумкових звітів, підготовка стандартних форм звітності, відстеження змін податкового законодавства, положень та нормативних документів з грошового обігу, зовнішньоекономічної діяльності, поточний та перспективний економічний та фінансовий аналіз результатів господарської діяльності підприємства, розрахунок показників ліквідності, платоспроможності, рентабельності, ділової активності, фінансової стійкості тощо на основі наявної управлінської та фінансової звітності. Фахівець з фінансів, обліку і оподаткування має достатній рівень кваліфікації задля здійснення управління господарською діяльністю завдяки здатності приймати «миттєві» управлінські рішення, що є доцільним, необхідним та обов’язковим з причини організації господарської діяльності в умах постійної зміни законодавчого поля, що в свою чергу впливає на стан і якість звітності, яка є основою прийняття усіх управлінських рішень.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Управлінські функції"

1

Михальова, О. В., and Віталій Володимирович Александров. "Дослідження характерних рис сучасної корпорації." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2017. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/44658.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Мордовцев, Олександр Сергійович, and О. А. Андренко. "Оцінка інвестиційних ризиків в умовах невизначеності з використанням теорії нечітких множин." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2017. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/42706.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Рета, Марина Володимирівна. "Система бухгалтерського обліку: структура та функції." Thesis, НТУ "ХПІ", 2013. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/23825.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Радіонова, Наталія Йосипівна, and А. Окончук. "Значення бухгалтерських компетенцій для реалізації управлінських функцій на підприємстві." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2020. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/16875.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Потоцька, О. А., and Наталія Миколаївна Побережна. "Продуктивність праці: сутність та функції." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2019. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/41418.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Єршова, Наталя Юріївна. "Розвиток стратегічного управлінського обліку в контексті методологічних підходів." Thesis, Тернопільський національний економічний університет, 2017. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/33573.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Грень, Лариса Миколаївна. "Управлінська діяльність заступника директора з навчальної роботи вищого навчального закладу 1-2 рівнів акредитації." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2017. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/43058.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Шевченко, Максим Геннадійович. "Органи прокуратури в системі державно-управлінських відносин регіону." Магістерська робота, 2020. https://dspace.znu.edu.ua/jspui/handle/12345/5037.

Full text
Abstract:
Шевченко М. Г. Органи прокуратури в системі державно-управлінських відносин регіону : кваліфікаційна робота магістра спеціальності 281 "Публічне управління та адміністрування" / наук. керівник Ель Гуессаб К. Запоріжжя : ЗНУ, 2020. 72 с.
UA : Мета дослідження: розкрити роль прокуратури в системі державно-управлінських відносин регіону. Об’єкт дослідження: суспільні відносини, що виникають в процесі виконання прокуратурою дердавно-управлінських відносин в регіоні. Предмет дослідження органи прокуратури в системі державно-управлінських відносин регіону. Методи дослідження: узагальнення, систематизації, історичний, аналізу, діалектичний, формально-юридичний, прогнозування. Гіпотеза: на сьогоднішній день органи прокуратури України перебувають на стадії реформування, що обумовлює необхідність детального аналізу законодавства та вивчення закордонного досвіду. Висновки: 1. Незважаючи на наявні проблеми, які виникають в ході проведення реформи, прокуратура України наближається до рівня світових країн, оскільки в процесі реформи були запозичені кращі світові практики. 2. Правова база діяльності САП потребує доопрацювання. На сьогоднішній момент цей спеціальний орган перебує на стадії формування. Отже, більш детально про його діяльність можна говорити лише зі спливом певного часу. 3. Прокуратура України займає вагоме місце в системі державно-управлінських відносин регіону, оскільки на неї покладені суттєві обов’язки в сфері боротьби зі злочинністю та представлені (у встановлених законами випадків) інтересів як громади в цілому, так і окремо взятих категорій громадян.
EN : The purpose of the study: to reveal the role of the prosecutor's office in the system of public relations in the region. Object of research: public relations that arise in the process of implementation by the prosecutor's office of state-administrative relations in the region. The subject of the study is the prosecutor's office in the system of state-administrative relations of the region. Research methods: generalization, systematization, historical, analysis, dialectical, formal-legal, forecasting. Hypothesis: today the prosecutor's office of Ukraine is in the process of reform, which necessitates a detailed analysis of the legislation and the study of foreign experience. Conclusions: 1. Despite the existing problems that arise during the reform, the Prosecutor's Office of Ukraine is approaching the level of world countries, as in the process of reform the best world practices were borrowed. 2. The legal framework of the SAP needs to be finalized. At present, this special body is in the process of formation. Thus, we can talk in more detail about his activities only with the passage of time. 3. The Prosecutor’s Office of Ukraine occupies an important place in the system of public administration relations of the region, as it has significant responsibilities in the fight against crime and represents (in cases established by law) the interests of the community as a whole and individual categories of citizens.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Трегубенко, Т. В., К. С. Трунін, T. V. Tregubenko, and K. S. Trunin. "Функція регулювання в бухгалтерському обліку на прикладі АМПУ Миколаївської філії «Дельта-Лоцман»." Thesis, 2019. http://eir.nuos.edu.ua/xmlui/handle/123456789/2855.

Full text
Abstract:
Трегубенко, Т. В. Функція регулювання в бухгалтерському обліку на прикладі АМПУ Миколаївської філії «Дельта-Лоцман» / Т. В. Трегубенко, К. С. Трунін // Матеріали всеукр. наук. екон. читань з міжнар. участю «Трансформація економічних процесів у морегосподарському комплексі України», 17–18 груд. 2019 р. – Миколаїв : Вид. Торубара В. В., 2019. – С. 268–272.
Розглянуто використання функції регулювання в бухгалтерському обліку, принципи та концепція формування поняття «бухгалтерського менеджменту».
The problems by using of regulation function in the accounting management was examined.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Books on the topic "Управлінські функції"

1

Зеленкова, Н. І. Класний керівник як менеджер навчально-виховного процесу. ТОВ ВНП «Інтерсервіс», 2014. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/3063.

Full text
Abstract:
Виокремлено принципи управлінської педагогічної діяльності. Розкрито права й обов’язки, основні завдання, головні функції та особистісні якості класного керівника. Проаналізовано організацію навчально-виховної діяльності класного керівника, що є основою високих результатів у вихованні особистості учнів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Пікельна, Валерія Семенівна, and О. А. Удод. Управління школою. Наук.-метод. об’єднання педагогічних інновацій «Альфа», 1998. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/4768.

Full text
Abstract:
У книзі розглядаються основні напрями управлінської діяльності керівників шкіл і будь-якої структурної ланки в загальній ієрархії управління школою (загальноосвітньою, професійною). Автори розкривають зміст технологічних функцій, форми та методи управління школою, надають особливу увагу організаційно-розпоряджувальному моделюванню. Посібник адресовано керівникам навчальних закладів, педагогам-практикам, викладачам і студентам навчальних закладів у системі неперервної освіти, дослідникам проблем управління сучасною школою і всім організаторам педагогічної діяльності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Управлінські функції"

1

Салманова, Олена. "КРИТЕРІЇ ОЦІНЮВАННЯ РЕАЛІЗАЦІЇ НАЦІОНАЛЬНОЮ ПОЛІЦІЄЮ УКРАЇНИ ФУНКЦІЙ УПРАВЛІНСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ." In RICERCHE SCIENTIFICHE E METODI DELLA LORO REALIZZAZIONE: ESPERIENZA MONDIALE E REALTÀ DOMESTICHE. European Scientific Platform, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/logos-26.11.2021.v1.30.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography