Academic literature on the topic 'Управління вимогами'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Управління вимогами.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Управління вимогами"

1

Hrytsiuk, Yu I., and E. A. Nemova. "Особливості управління процесом розроблення вимог до програмного забезпечення." Scientific Bulletin of UNFU 28, no. 8 (October 25, 2018): 161–69. http://dx.doi.org/10.15421/40280832.

Full text
Abstract:
Наведено технологічні особливості управління процесами розроблення вимог до ПЗ та внесення змін до них, методи і засоби яких дають змогу проконтролювати стан їхнього виконання та встановити статус кожної з вимог протягом усіх етапів реалізації програмного проекту. Проаналізовано основні поняття про план виконання завдань програмного проекту та управління процесом його реалізації, що допомогло зрозуміти суть пропонованих методів і засобів здійснення контролю за станом виконання кожного із завдань та відстеження їхнього статусу на усіх етапах реалізації програмного проекту. Виявлено проблеми, які виникають під час управління процесом розроблення вимог до ПЗ, що дає змогу запобігти непередбачені втрати і неприємні інциденти, які можуть виникнути на деяких етапах реалізації програмного проекту. З'ясовано, що більшість виявлених проблем пов'язані насамперед з: плануванням послідовності виконання робіт; контролем за станом виконання робіт; управлінням змінами вимог до ПЗ; відстеженням статусу кожної вимоги. Характер проблем, з якими стикаються IT-компанії при управлінні вимогами до ПЗ, залежить також і від специфіки їхньої діяльності. Досліджено деякі особливості управління вимогами до ПЗ в процесі діяльності компанії його замовника, виконавця та виробника, що дає змогу своєчасно підготувати відповідні плани виконання завдань програмного проекту та ефективно управляти процесом їх реалізації. Встановлено, що на початкових етапах розроблення користувацьких вимог до ПЗ процедура внесення змін має мати незначний ступінь формалізації, яка повинна постійно збільшуватися в міру просування етапів реалізації програмного проекту. Зроблено відповідні висновки та надано рекомендації щодо практичного використання запропонованих методів і засобів управління процесом розроблення вимог до ПЗ.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Ушакова, І. О., and Г. В. Макарова. "Методика управління вимогами в гнучких методологіях." Збірник наукових праць Харківського національного університету Повітряних Сил, no. 2(56) (May 22, 2018): 93–98. http://dx.doi.org/10.30748/zhups.2018.56.13.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

СЛИВА, Ю. В. "НАУКОВІ ОСНОВИ КОНЦЕПЦІЇ УПРАВЛІННЯ БЕЗПЕЧНІСТЮ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ЗГІДНО З ВИМОГАМИ МІЖНАРОДНИХ СТАНДАРТІВ." Товарознавчий вісник 1, no. 14 (March 12, 2021): 95–105. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2310-5283-2021-14-10.

Full text
Abstract:
Мета. Основною метою дослідження було розроблення концепції управління безпечністю харчових продуктів з врахуванням ризик орієнтованого та процесного підходу та вимог міжнародних стандартів щодо систем управління безпечністю харчових продуктів. Для досягнення поставленої мети потрібно було вирішити наступні завдання: дослідити сучасні концепції управління безпечністю харчових продуктів, проаналізувати вимоги та підходи міжнародних стандартів і схем сертифікації до систем управління безпечністю харчових продуктів і управління ризиками та керуючись методами аналізу, синтезу та узагальнення розробити концепцію управління безпечністю харчових продуктів, яка застосовна на організаційному та операційному рівнях систем управління з врахуванням принципів НАССР, VACCPі TACCP. Методика. У роботі застосовувались методи системного аналізу спрямовані на виявлення альтернативних варіантів вирішення проблеми, а саме системний підхід і загальна теорія систем Методика системного аналізу застосовувалась до дослідження систем управління безпечністю харчових продуктів. Крім того, нами був застосований метод моделювання, який є науково обґрунтованим методом оцінок характеристик складних систем, що використовуються для прийняття рішень в різних сферах економічної, та соціальної діяльності. Результати. Розроблено концепцію управління безпечністю харчових продуктів, яка включає застосування процесного і ризик-орієнтованого підходу та застосування принципів НАССР, VACCPі TACCP, як взаємопов’язаних елементів системи управління безпечністю харчових продуктів. Встановлено, що управління ризиком щодо ненавмисних загроз базується на методології відповідності (якість), та методології попередження (безпечність, НАССР). Управління ризиком щодо навмисних загроз базується на методології захисту (шахрайство VACCP, навмисна шкода ТACCP). Крім того встановлено, що з точки зору сфер впливу як на оператора ринку харчових продуктів, так і споживача управління ризиками стосовно якості та шахрайства з харчовими продуктами лежить в економічній площині, управління ризиками стосовно безпечності та навмисної шкоди лежить в площині впливу на здоров’я споживачів. Слід брати до уваги, що в окремих випадках управління ризиками навмисних загроз (шахрайство VACCP, навмисна шкода ТACCP) може лежати в площині впливу як на економічну складову так і на здоров’я споживача. Практична значимість. Запропоновано концепція та новий підхід до управління безпечністю харчових продуктів, які відображають поєднання методологій процесного та ризик-орієнтованого підходів з врахуванням вимог міжнародних стандартів до розроблення та функціонування систем управління безпечністю харчових продуктів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Myshchyshyn, Iryna, Khrystyna Kalahurka, and Orest Myshchyshyn. "Операційно-діяльнісні компетенції менеджера освіти." Педагогічний дискурс, no. 29 (October 21, 2020): 71–76. http://dx.doi.org/10.31475/ped.dys.2020.29.09.

Full text
Abstract:
У статті обґрунтовано, що успішна діяльність освітньої установи є наслідком ефективної діяльності керівництва. Охарактеризовано особливості реалізації операційно-діяльнісної компетенції й практичних умінь у процесі застосування різноманітних управлінських технік: управління через делегування, винятки, ціль, результати, конфлікти, нагляд і розпорядження, мотивацію, інновації, комунікування, інвігіляцію, контроль. Констатовано, що практичні уміння керівника формуються в процесі професійної підготовки й вдосконалюються в умовах активної й творчої професійної діяльності. Різноплановість завдань і функцій професійної діяльності керівника, зумовлена сучасними вимогами й контекстами відображаються у появі нових елементів операційно-діяльнісної компетенції, вдосконаленні дискретних умінь й системних комплексів, прийомів майстерності управлінця.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Koval, S. I., and Ye A. Kovalchuk. "УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ В СФЕРІ ТУРИСТИЧНИХ ПОСЛУГ." Bulletin National University of Water and Environmental Engineering 1, no. 81 (April 26, 2018): 33. http://dx.doi.org/10.31713/ve120184.

Full text
Abstract:
Якість туристичного продукту характеризується якістю послуг, що входять до його складу. При вивченні якості туристичних послуг виділяють три рівні: технічна, соціальна та якість навколишнього середовища. В умовах розвитку туристичної індустрії, обов’язковими вимогами є забезпечення безпеки життя і здоров’я; гарантія надання послуг; збереження майна туриста; охорона навколишнього середовища. Реалізація стратегії «управління якістю» може бути представлена в трьох варіантах: 1-й – формування якості управлінської діяльності у вищій і середній ланках управління; 2-й – формування якості управлінської діяльності в системі управління якістю; 3-й – формування якості на рівні технології реалізації туристських послуг. Для належного управління якістю продукту (послуги) в умовах конкурентного середовища і розширення ринків діяльності, в тому числі закордонних, компанії переходять на використання міжнародних стандартів, головним із яких є стандарт серії ISO 9000.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Корендович, В. С., А. Д. Наливайко, and А. І. Поляєв. "Підходи до створення та функціонування системи управління вимогами щодо розвитку спроможностей в органах управління складових сил оборони." Збірник наукових праць Центру воєнно-стратегічних досліджень НУОУ імені Івана Черняховського, no. 1-62 (May 14, 2018): 51–56. http://dx.doi.org/10.33099/2304-2745/2018-1-62/51-56.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Калач, Г. М., and Н. В. Онищук. "Особливості логістичних процесів підприємств електронної комерції." Економічний вісник. Серія: фінанси, облік, оподаткування, no. 7 (September 14, 2021): 42–51. http://dx.doi.org/10.33244/2617-5932.7.2021.42-51.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена дослідженню ринку електронної комерції та її логістичних процесів. Розглянуто основні функціональні сфери е-логістики: ланцюг постачань, управління запасами, зворотну логістику. Проаналізовано основні тенденції розвитку логістики в сфері е-комерції. Визначено напрями покращення діяльності логістичних компаній: покращення вхідного ресурсу; покращення внутрішнього потоку; злагоджена комунікація зі споживачами, забезпечення найбільш точної відповідності вихідних потоків товарів та послуг з їх вимогами. Запропоновано шляхи зменшення вартості логістичних послуг та комплекс організаційно-технологічних заходів державного рівня, спрямованих на підвищення ефективності електронної логістики.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Коженовські, Лєшек Фредерік, and Євген Литвиновський. "ІНФОРМАЦІЯ – ВАЖІЛЬ АНТИКРИЗОВОГО МЕНЕДЖМЕНТУ РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА." Науковий вісник: Державне управління, no. 4(10) (December 2, 2021): 71–94. http://dx.doi.org/10.33269/2618-0065-2021-4(10)-71-94.

Full text
Abstract:
Вимогами сучасності для сталого функціонування глобального суспільства в умовах надзвичайних викликів до його стійкості є проведення методологічних та науково-прикладних досліджень з проблематики цивільної безпеки, вивчення кращих практик антикризового менеджменту країн Європи. Також науковим завданням є теоретичне обґрунтування складових механізму державного управління сферою цивільної безпеки та їх характеристик. На основі аналізу механізму державного антикризового управління республіки Польща гіпотетично визначено інформацію як центральний (базовий) його важіль, обгрунтовано її значущі характеристики. Методами дослідження були метод компаративного аналізу, контент-аналізу, гіпотетичний, метод інтерв’ювання експертів. На основі аналізу попередніх наукових розвідок визначено, що такі структурні елементи механізму державного управління як політики, важіль, інструменти, зокрема в управлінні сферою цивільної безпеки, не знайшли свого місця, часом їх ототожнюють, а здебільшого лише похідно про них згадують. Зазначені дослідження є теоретичною базою підтвердження гіпотези, що інформація є основою прийняття державних управлінських рішень, невід'ємною частиною системи, метою якої є зменшення стану невизначеності її функціонування, не лише міждисциплінарним терміном, який суперечить невідомому, а й ключовим фактор (важелем державного управління) національної безпеки. Обіг інформації є підгрунтям належного функціонування системи антикризового управління Республіки Польща (далі – РП). Аналіз системи антикризового менеджменту РП свідчить, що діяльність органів управління спрямована на організацію і підтримку всіх можливих систем комунікації – інформаційних, транспортних, логістичних тощо. Чим вищий рівень управління, тим важливішим є фактор координації окремих видів діяльності. Ця координація органів управління (сил) антикризового менеджменту заснована на базі отримання (надання) повідомлень (інформації) з наявних сил і засобів та проведених заходів суб’єкта системи нижнього рівня управління та повідомлень із запитом необхідних сил і засобів з вищих рівнів управління. Також значна увага приділяється системі моніторингу визначених загроз. Пропонується замість поняття «моніторинг» ввести «контролінг», в основі якого лежить збір, обробка, перевірка, стандартизація відповідної інформації (повідомлення) про стан (загрозу, ризик) об’єкта захисту. Визначено, що для упорядкування ієрархічної інформації та обробки даних у системі антикризового менеджменту РП, підтримання ефективного інформаційного потоку стандартизованих даних (збір мінімального обсягу даних, доповнення (за необхідності) їх додатковою інформацією та представлення у вигляді звіту (початкового, корегуючого, заключного) про ситуацію) функціонує інформаційно-аналітична система «Central Reporting Application». Зроблено висновок, що інформація – це зміст, який передається повідомленням, що надає можливість зрозуміти сенс даних і взаємозв’язок між ними, точка опори системи (механізму) державного управління антикризового менеджменту, відповідно до характеристик якої визначається ефективність діяльності його комунікаційної складової зокрема та всієї системи антикризового менеджменту загалом. Визначено значущі характеристики інформації, серед яких: актуальність, цінність, своєчасність, обґрунтованість, правдивість або істинність (хибність), суб’єктність (суб’єктивність), об’єктивність, первинність (вторинність), корисність, повнота, точність, гнучкість, достовірність, достатність, унікальність, однозначність. Напрямом подальшого дослідження є вивчення практичних кейсів щодо функціонування інформаційно-аналітичних систем антикризового менеджменту країн Європи з визначення значущих характеристик інформаційних потоків, що в них обробляються.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Братішко, Ю. С., О. В. Посилкіна, and Я. М. Деренська. "ПРИНЦИПИ ПОБУДОВИ КОНЦЕПТУАЛЬНОЇ МОДЕЛІ СОЦІАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ У ФАРМАЦІЇ." Індустрія туризму і гостинності в Центральній та Східній Європі, no. 1 (February 7, 2021): 26–34. http://dx.doi.org/10.36477/tourismhospcee-1-3.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена розробці засад управління соціально відповідальною діяльністю фармацевтичних компаній як найважливішої умови підвищення якості, ефективності та доступності фармацевтичного забезпечення населення. Визначені специфічні характеристики існуючої національної моделі соціальної відповідальності бізнесу. Визначено, що українська модель об’єднує сучасний світовий досвід формування корпоративної соціальної відповідальності та відображає концептуальні спрямування її подальшого розвитку згідно з вимогами міжнародних стандартів. Обґрунтовані основні методологічні принципи побудови концептуальної моделі соціальної відповідальності фармацевтичного бізнесу в умовах розвитку глобалізаційних та інтеграційних процесів і необхідності імплементації вимог міжнародних стандартів, що регламентують соціально відповідальну діяльність.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

ВОРОХОБІНА, Діана. "ЛІДЕРСЬКА КОМПЕТЕНТНІСТЬ ФАХІВЦІВ З НАВІГАЦІЇ ТА УПРАВЛІННЯ СУДНОМ: ТЕОРЕТИЧНІ АСПЕКТИ." Збірник наукових праць Національної академії Державної прикордонної служби України. Серія: педагогічні науки 28, no. 1 (April 20, 2022): 20–33. http://dx.doi.org/10.32453/pedzbirnyk.v28i1.953.

Full text
Abstract:
У статті узагальнено результати досліджень, публікацій та нормативно-правових актів, у яких розкриваються теоретичні аспекти лідерської компетентності фахівців з навігації та управління судном. З’ясовано, що лідерство є одним з найважливіших компонентів професійної компетентності фахівців з навігації та управління судном. На це наголошується у сучасних нормативно-правових документах, що регламентують підготовку майбутніх судноводіїв. У зв’язку із цими вимогами, а також сучасними викликами і загрозами у сфері судноплавства потребують ретельного аналізу результати навчання – знання, уміння, навички, способи мислення, ціннісні орієнтації, професійно важливі властивості фахівцівз на вігації й управління суднами, які складають зміст лідерської компетентності. З’ясовано, що важливі аспекти професійної підготовки майбутніх фахівців річкового та морського транспорту неодноразово привертали увагу науковців. Однак наукове завдання щодо формування і розвитку лідерської компетентності майбутніх фахівців з навігації та управління судном у процесі професійної підготовки не було предметом окремого дослідження. Зроблено висновок, що лідерська компетентність – це інтегроване поняття, що охоплює професійну компетентність і професійну мобільність, а також здатність швидко адаптуватися до нових умов, орієнтуватися в інформаційних потоках, оптимально вирішувати професійні й соціальні проблеми, здійснювати ефективне управління персоналом і вміння працювати в команді. Лідерська компетентність фахівців з навігації та управління судном охоплює досить значний перелік компонентів, серед яких знання (психології роботи з персоналом, особливостей управління людськими ресурсами, комунікації, особливостей формування команди тощо), уміння та навички (підтримувати серед членів суднової команди атмосферу взаєморозуміння, доброзичливості, взаємодопомоги, навички керівника і вміння працювати в команді, застосовувати методи ефективного управління ресурсами, здійснювати менеджмент та мотивацію персоналу суднової команди тощо), а також лідерські якості (організаторські, професійно-ділові, емоційно-комунікативні, інтелектуально-креативні та морально-вольові). Важливе значення в умовах сучасного мореплавання є володіння капітанами суден та їх помічниками міжкультурною та етнічною толерантністю.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Управління вимогами"

1

Баляс, Ігор Анатолійович. "Дослідження методів управління вимогами якості на стадіях життєвого циклу програмних систем." Thesis, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, 2017. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/19096.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Грибанова, К. О., and Г. І. Хімічева. "Застосування стандартів 22000 для побудови системи управління безпечністю кисло-молочної продукції за вимогами ДСТУ ISO 22000." Thesis, КНУТД, 2016. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/5259.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Данилов, А. Д. "Актуальність використання соціальних мереж в Інтернеті для збору та аналізу вимог при розробці сучасного програмного забезпечення." Thesis, ХНУБА, 2017. http://openarchive.nure.ua/handle/document/6422.

Full text
Abstract:
Одним из наиболее важных этапов в разработке программного обеспечения является сбор и анализ требований. Именно от этих этапов зависит основной функционал будущего продукта, особенности его использования и сфера применения. Особенно актуальным является использование социальных сетей в Интернете в качестве инструмента по сбору требований для молодых компаний или при создании стартапов. Сбор и анализ требований в социальной сети позволит выявить пожелания и виденье продукта потенциальными заказчиками и потребителями задолго до начала разработки.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Мельник, А. П. "Загальні вимоги до автоматизованої системи управління частин та підрозділів, озброєних перспективним ракетним комплексом." Thesis, Видавництво СумДУ, 2010. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/21147.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Сушинський, Д. О. "Загальні вимоги до рухомих пунктів управління частин та підрозділів, озброєних перспективним ракетним комплексом." Thesis, Видавництво СумДУ, 2010. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/21155.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Зрібняк, В. С. "Розроблення національного стандарту стосовно вимог та настанов до застосування системи управління щодо протидії корупції. Вимоги." Master's thesis, Сумський державний університет, 2018. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/72528.

Full text
Abstract:
Кваліфікаційна робота магістра включає в себе пояснювальну записку на 122 стор., один рисунок, одна таблиця, бібліографії з 22 джерел на двух сторінках, двох додатків на 43 сторінках. Метою роботи є підвищення на національному рівні ефективності протидії корупції на основі впровадження міжнародної належної практики в цій сфері шляхом розроблення національного стандарту стосовно вимог та настанов до застосування системи управління щодо протидії корупції, зокрекма, остаточної редакції проекту національного нормативного документу ДСТУ ISO 37001. Для досягнення поставленої мети необхідно розв'язати наступні задачі дослідження: 1. Дослідити сучасний і шляхи розвитку питання розробки та впровадження систем управління протидії корупції. 2. Виконати переклад основної частини ISO 37001:2016 «Системи управління щодо протидії корупції. Вимоги та настанови щодо застосування». 3. Розробити пакет нормативних документів щодо прийняття проекту остаточної редакції національного документу ДСТУ ISO 37001:201_. Об’єкт дослідження – правила проведення робіт з національної стандартизації. Предмет дослідження – міжнародний стандарт ISO 37001:2016. Наукова новизна одержаних результатів. Результати дослідження відкривають перспективи для подальшого дослідження процесу гармонізації міжнародних стандартів в цілому та впровадження згарманізованого стандарту ДСТУ ISO 37001:201_.
Квалификационная работа магистра включает в себя пояснительную записку на 122 с., Один рисунок, одна таблица, библиографии из 22 источников на двух страницах, двух приложений на 43 страницах. Целью работы является повышение на национальном уровне эффективности противодействия коррупции на основе внедрения международной надлежащей практики в этой сфере путем разработки национального стандарта относительно требований и установок к применению системы управления по противодействию коррупции, зокрекма, окончательной редакции проекта национального нормативного документа ДСТУ ISO 37001. Для достижения поставленной цели необходимо решить следующие задачи исследования: 1. Исследовать современный и пути развития вопросы разработки и внедрения систем управления противодействия коррупции. 2. Выполнить перевод основной части ISO 37001: 2016 «Системы управления по противодействию коррупции. Требования и руководство по применению ». 3. Разработать пакет нормативных документов по принятию проекта окончательной редакции национального документа ДСТУ ISO 37001: 201_. Объект исследования – правила проведения работ по национальной стандартизации. Предмет исследования – международный стандарт ISO 37001: 2016. Научная новизна полученных результатов. Результаты исследования открывают перспективы для дальнейшего исследования процесса гармонизации международных стандартов в целом и внедрение згарманизованого стандарта ДСТУ ISO 37001: 201_.
The Master's qualifying work includes an explanatory note of 122 pages, one drawing, one table, a bibliography from 22 sources in two pages, two applications in 43 pages. The aim of the work is to increase the effectiveness of counteraction to corruption on the national level through the implementation of international good practice in this area by developing a national standard on requirements and guidelines for the application of the anti-corruption management system, zakrem, the final version of the draft national normative document DSTU ISO 37001. To achieve this goal, the following research tasks must be solved: 1. To study the modern and ways of developing the issue of the development and implementation of anti-corruption management systems. 2. Perform the translation of the core part of ISO 37001: 2016 "Anti-Corruption Management Systems. Requirements and guidelines for application ". 3. To develop a package of normative documents regarding the adoption of the draft final version of the national document DSTU ISO 37001: 201_. The object of the study – the rules for conducting works on national standardization. Subject of research – international standard ISO 37001: 2016. Scientific novelty of the obtained results. The results of the study open the prospect for further study of the process of harmonization of international standards in general and the introduction of the standard DSTU ISO 37001: 201_.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Сідельник, К. О. "Дослідження ступеня сумісності міжнародних стандартів на системи управління якістю (ISO 9001:2015) та системи управління ланцюга постачання (ISO 28000:20007)." Master's thesis, Сумський державний університет, 2021. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/83018.

Full text
Abstract:
Кваліфікаційна робота магістра становить 72 сторінки, в тому числі 17 рисунки, сім таблиць, бібліографії із 24 джерел на двох сторінках. Метою роботи є розробкa рекомендaцій щодо впровaдження інтегрованих систем менеджменту відповідно до вимог міжнaродних стaндартів ISO 9001:2015 та ISO 28000:2007 шляхом дослідження ступеня сумісності вимог цих стaндартів на системи управління на основі вдосконалення методології обчислення ступеня сумісності даних стандартів. Об’єкт дослідження – процес оцінювaння ступеня сумісності вимог міжнaродних стaндартів ISO 9001:2015 та ISO 28000:2007. Предмет дослідження – нормaтивне зaбезпечення впровaдження вимог міжнaродного стандарту ISO 28000:2007. Наукова новизна отриманих результатів. Після отримання результатів дослідження було розроблено пiдхiд щодо дослiдження ступеню сумісності вимог нормативних документів на основі застосування алгоритму оцінювання результатів вимірювань при невідомому середньоквадратичному відхиленні і генеральному середньому в частині застосування семибальної шкали експертного оцінювання. Це дозволяє оптимізувaти роботу з впровaдження вимог міжнародного стандарту ISO 28000:2007 під час розробки систем управління ланцюгами постачання. Практичне значення отриманих результатів. На основі обчислень ступеня сумісності вимог міжнародних стандартів ISO 9001:2015 та ISO 28000:2007 запропоновано перелік рекомендацій для впровадження керівництва з якості для постачальників.
Квалификационная работа магистра составляет 72 страницы, в том числе 17 рисунков, семь таблиц, библиографии из 24 источников на двух страницах. Целью работы является розробкa рекомендaций по впровaдження интегрированных систем менеджмента в соответствии с требованиями мижнaродних стaндартив ISO 9001: 2015 и ISO 28000: 2007 путем исследования степени совместимости требований этих стaндартив на системы управления на основе совершенствования методологии вычисления степени совместимости данных стандартов. Объект исследования - процесс оцинювaння степени совместимости требований мижнaродних стaндартив ISO 9001: 2015 и ISO 28000: 2007. Предмет исследования - нормaтивне зaбезпечення впровaдження требований мижнaродного стандарта ISO 28000: 2007. Научная новизна полученных результатов. После получения результатов исследования был разработан подход по исследования степени совместимости требований нормативных документов на основе применения алгоритма оценки результатов измерений при неизвестном среднеквадратичному отклонении и генеральному среднем в части применения семибалльной шкалы экспертного оценивания. Это позволяет оптимизувaты работу с впровaдження требованиями международного стандарта ISO 28000: 2007 при разработке систем управления цепочками поставок. Практическое значение полученных результатов. На основе вычислений степени совместимости требований международных стандартов ISO 9001: 2015 и ISO 28000: 2007 предложен перечень рекомендаций для внедрения руководства по качеству для поставщиков.
The master's thesis is 72 pages, including 17 figures, seven tables, bibliographies from 24 sources on two pages. The aim of the work is to develop recommendations for the implementation of integrated management systems in accordance with the requirements of international standards ISO 9001: 2015 and ISO 28000: 2007 by studying the degree of compatibility of these standards for management systems based on improving the methodology for calculating the degree of compatibility. The object of research is the process of assessing the degree of compatibility of the requirements of the international standards ISO 9001: 2015 and ISO 28000: 2007. The subject of the research is normative maintenance of the implementation of the requirements of the international standard ISO 28000: 2007. Scientific novelty of the obtained results. After receiving the results of the study, an approach was developed to investigate the degree of compatibility of regulatory documents based on the application of the algorithm for evaluating measurement results with unknown standard deviation and the general average in terms of using a seven-point scale of expert evaluation. This allows optimizing the implementation of the requirements of the international standard ISO 28000: 2007 during the development of supply chain management systems. The practical significance of the results. Based on the calculations of the degree of compatibility of the requirements of the international standards ISO 9001: 2015 and ISO 28000: 2007, a list of recommendations for the implementation of quality management for suppliers is proposed.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Разуваєва, А. Д. "Дослідження ступеня сумісності міжнародних стандартів на системи управління якістю (ISO 9001:2015) та системи управління щодо протидії корупції (ISO 37001:2016)." Master's thesis, Сумський державний університет, 2020. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/82187.

Full text
Abstract:
Разуваєва, А. Д. Дослідження ступеня сумісності міжнародних стандартів на системи управління якістю (ISO 9001:2015) та системи управління щодо протидії корупції (ISO 37001:2016) [Текст] : робота на здобуття кваліфікаційного ступеня магістра : 152 – метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка / Антоніна Дмитрівна Разуваєва; наук. керівники О. В. Івченко та Ясюлевич-Качмарек Малгожата. – Суми : СумДУ, ЦЗДВН, 2020 – 78 с.
Кваліфікаційна робота магістра становить 78 сторінки, в тому числі 23 рисунки, вісім таблиць, бібліографії із 28 джерел на трьох сторінках, одного додатку на чотирьох сторінках. Метою роботи є розробка рекомендацій щодо впровадження інтегрованих систем менеджменту відповідно до вимог міжнародних стандартів ISO 9001:2015 та ISO 37001:2016 шляхом дослідження ступеня сумісності вимог цих стандартів на системи управління на основі вдосконалення методології обчислення ступеню їх сумісності. Об’єкт дослідження – процес оцінювання ступеня сумісності вимог міжнародних стандартів ISO 9001:2015 та ISO 37001:2016. Предмет дослідження – нормативне забезпечення впровадження вимог міжнародного стандарту ISO 37001:2016 під час розбудови та підтримки систем управління щодо протидії корупції. Наукова новизна отриманих результатів. Отримав подальший розвиток підхід щодо досліджень ступеню сумісності вимог нормативних документів на основі застосування алгоритму оцінювання анормальності результатів вимірювань при апріорі невідомих середньоквадратичному відхиленні і генеральному середньому в частині застосування семи бальної шкали експертного оцінювання. Це дозволяє оптимізувати роботи з впровадження вимог міжнародного стандарту ISO 37001:2016 під час розбудови та підтримки систем управління щодо протидії корупції. Практичне значення отриманих результатів. На основі обчислень ступеня сумісності вимог міжнародних стандартів ISO 9001:2015 та ISO 37001:2016 запропоновано перелік документованої інформації стосовно впровадження системи управління щодо протидії корупції відповідно до вимог стандарту ISO 37001:2016.
Квалификационная работа магистра составляет 78 страницы, в том числе 23 рисунков, восемь таблиц, библиографии из 28 источников на трех страницах, одного приложения на четырех страницах. Целью работы является разработка рекомендаций по внедрению интегрированных систем менеджмента в соответствии с требованиями международных стандартов ISO 9001: 2015 и ISO 37001: 2016 путем исследования степени совместимости требований этих стандартов на системы менеджмента на основе совершенствования методологии исчисления степени их совместимости. Объект исследования - процесс оценки степени совместимости требований международных стандартов ISO 9001: 2015 и ISO 37001: 2016. Предмет исследования - нормативное обеспечение внедрения требований международного стандарта ISO 37001: 2016 при развития и поддержки систем управления по противодействию коррупции. Научная новизна полученных результатов. Получил дальнейшее развитие подход к исследованиям степени совместимости требований нормативных документов на основе применения алгоритма оценки анормальность результатов измерений при априори неизвестных среднеквадратичному отклонении и генеральному среднем в части применения семи бальной шкалы экспертного оценивания. Это позволяет оптимизировать работы по внедрению требований международного стандарта ISO 37001: 2016 при развития и поддержки систем управления по противодействию коррупции. Практическое значение полученных результатов. На основе вычислений степени совместимости требований международных стандартов ISO 9001: 2015 и ISO 37001: 2016 предложен перечень документированной информации по внедрению системы управления по противодействию коррупции в соответствии с требованиями стандарта ISO 37001: 2016.
The master's thesis is 78 pages, including 23 figures, eight tables, bibliographies from 28 sources on three pages, one appendix on four pages. The aim is to develop recommendations for the implementation of integrated management systems in accordance with the requirements of international standards ISO 9001: 2015 and ISO 37001: 2016 by studying the degree of compatibility of these standards for management systems based on improving the methodology for calculating their compatibility. The object of research is the process of assessing the degree of compatibility of the requirements of international standards ISO 9001: 2015 and ISO 37001: 2016. The subject of the study is the regulatory support for the implementation of the requirements of the international standard ISO 37001: 2016 during the development and maintenance of anti-corruption management systems. Scientific novelty of the obtained results. The approach to studies of the degree of compatibility of regulatory documents based on the application of the algorithm for assessing the abnormality of measurement results with a priori unknown standard deviation and the general average in terms of the application of a seven-point scale of expert evaluation. This allows optimizing the implementation of the international standard ISO 37001: 2016 during the development and maintenance of anti-corruption management systems. The practical significance of the results. Based on the calculations of the degree of compatibility of the requirements of the international standards ISO 9001: 2015 and ISO 37001: 2016, a list of documented information on the implementation of the anti-corruption management system in accordance with the requirements of ISO 37001: 2016 is proposed.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Скрипченко, О. П. "Вимоги щодо комлектації пускових установок, рухомих пунктів управління, частин та підрозділів, озброєних перспективним ракетним комплексом, засобами навігації та топоприв'язки." Thesis, Видавництво СумДУ, 2010. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/21131.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Гончар, В. А. "Дослідження ступеня сумісності міжнародних стандартів на системи управління якістю (ISO 9001:2015) та системи управління безпекою дорожнього руху (ISO 39001:2012)." Master's thesis, Сумський державний університет, 2021. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/82181.

Full text
Abstract:
Кваліфікаційна робота магістра становить 98 сторінок, у тому числі 23 рисунка, вісім таблиць, 16 формул та бібліографії із 26 джерел на 3 сторінках. Метою роботи є дослідження вимог та розробка рекомендацій щодо впровадження системи безпеки дорожнього руху відповідно до вимог міжнародних нормативних документів ДСТУ ISO 9001:2015 та ДСТУ ISO 39001:2015 шляхом дослідження ступеня сумісності вимог цих стандартів на системи управління на основі визначення ступеня сумісності їх вимог. Об’єкт дослідження: процедура оцінки відповідності ступеню сумісності вимог міжнародних стандартів ДСТУ ISO 9001:2015 та ДСТУ ISO 39001:2015. Предмет дослідження: нормативне забезпечення впровадження вимог міжнародного стандарту ДСТУ ISO 39001:2015 під час розбудови та підтримки систем управління щодо БДР. Методи дослідження: теоретичні дослідження базуються на використанні системного підходу та принципів впровадження інтегрованих систем управління. Для вирішення наукових завдань були використані фундаментальні положення основ теорії статистики, кваліметрії, системного аналізу, метрології тощо. Наукова новизна отриманих результатів. Новизна складається в подальшому розвитку досліджень ступеню сумісності вимог нормативних документів на основі застосування алгоритму оцінювання анормальності результатів вимірювань при апріорі невідомих середньоквадратичному відхиленні і генеральному середньому в частині застосування семибальної шкали експертного оцінювання. Це дозволяє оптимізувати роботи з впровадження вимог міжнародного стандарту ДСТУ ISO 39001:2015 під час розбудови та підтримки систем управління БДР. Практичне значення отриманих результатів. За результатами розрахунків ступеня сумісності вимог міжнародних нормативних документів ДСТУ ISO 9001:2015 та ДСТУ ISO 39001:2015 у роботі запропоновано теоретичну та документовану інформацію стосовно впровадження системи управління БДР згідно вимог стандарту ДСТУ ISO 39001:2015.
Квалификационная работа магистра составляет 98 страниц, в том числе 23 рисунка, восемь таблиц, 16 формул и библиографии из 26 источников на 3 страницах. Целью работы является исследование требований и разработка рекомендаций по внедрение системы безопасности дорожного движения в соответствии с требованиями международных нормативных документов ДСТУ ISO 9001: 2015 и ДСТУ ISO 39001: 2015 путем исследования степени совместимости требований этих стандартов на системы управления на основе определения степени совместимости их требований. Объект исследования: процедура оценки соответствия степени совместимости требований международных стандартов ДСТУ ISO 9001: 2015 и ДСТУ ISO 39001: 2015. Предмет исследования: нормативное обеспечение внедрения требований международного стандарта ДСТУ ISO 39001: 2015 при развития и поддержки систем управления по БДД. Методы исследования: теоретические исследования базируются на использовании системного подхода и принципов внедрения интегрированных систем управления. Для решения научных задач были использованы фундаментальные положения основ теории статистики, квалиметрии, системного анализа, метрологии тому подобное. Научная новизна полученных результатов. Новизна состоит в дальнейшему развитию исследований степени совместимости требований нормативных документов на основе применения алгоритма оценки анормальность результатов измерений при априори неизвестных среднеквадратичному отклонении и генеральному среднем в части применения семибалльной шкалы экспертного оценивания. Это позволяет оптимизировать работы по внедрение требований международного стандарта ДСТУ ISO 39001: 2015 при развития и поддержки систем управления БДД. Практическое значение полученных результатов. по результатам расчетов степени совместимости требований международных нормативных документов ДСТУ ISO 9001: 2015 и ДСТУ ISO 39001: 2015 в работе предложено теоретическую и документированную информацию по внедрению системы управления БДД в соответствии с требованиями стандарта ДСТУ ISO 39001: 2015.
The master's thesis is 98 pages, including 23 figures, eight tables, 16 formulas and bibliographies from 26 sources on 3 pages. The purpose of the work is to study the requirements and develop recommendations for implementation of road safety system in accordance with the requirements international normative documents DSTU ISO 9001: 2015 and DSTU ISO 39001: 2015 by examining the degree of compatibility of the requirements of these standards on management systems based on determining the degree of compatibility of their requirements. Object of research: the procedure for assessing compliance with the degree of compatibility requirements of international standards DSTU ISO 9001: 2015 and DSTU ISO 39001: 2015. Subject of research: regulatory support for the implementation of requirements international standard DSTU ISO 39001: 2015 during development and maintenance BDR control systems. Research methods: theoretical research is based on use system approach and principles of implementation of integrated systems management. Fundamental ones were used to solve scientific problems position of the basics of the theory of statistics, qualimetry, systems analysis, metrology etc. Scientific novelty of the obtained results. The novelty consists in further development of research on the degree of compatibility of regulatory requirements documents based on the application of the algorithm for estimating abnormalities the results of measurements a priori unknown to the root mean square deviation and the general average in terms of the application of seven-point scales of expert evaluation. This allows you to optimize work with implementation of the requirements of the international standard DSTU ISO 39001: 2015 during development and maintenance of BDR management systems. The practical significance of the results. For results calculations of the degree of compatibility of the requirements of international regulations DSTU ISO 9001: 2015 and DSTU ISO 39001: 2015 are proposed in the work theoretical and documented information regarding the implementation of the system BDR management according to the requirements of the standard DSTU ISO 39001: 2015.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Books on the topic "Управління вимогами"

1

Дороніна, Т. О. Ґендерний менеджмент: детермінанти змісту та сутнісні чинники. ТОВ ВНП «Інтерсервіс», 2014. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/3051.

Full text
Abstract:
Проаналізовано ґендерний менеджмент як необхідний складник управлінської культури. Наголошено, ґендерний чинник слід розглядати не з позицій протиставлення чоловіків та жінок, а з позицій подолання наявних в управлінні дискримінаційних практик щодо ґендеру. Окреслено вимоги, які висуває суспільство до сучасного викладача-керівника навчально-виховним процесом у студентському/учнівському колективі, що передбачають уміння викладача використовувати різні стилі управління, кожен із яких має свої переваги та недоліки, відповідно до тієї педагогічної задачі, що вирішується.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Макаренко, Наталя Миколаївна. Управління науковою діяльністю студентів: психологічний дискурс. Криворізький державний педагогічний університет, 2019. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/3146.

Full text
Abstract:
Видання презентує рекомендації щодо покращення якості наукової роботи здобувачам вищої освіти. Посібник конкретизує сучасні вимоги до оформлення основних видів наукових робіт студентів: написання курсових, освітньо-кваліфікаційних робіт, наукових статей, конспектування теоретичних першоджерел, презентацію результатів дослідження. Представлені в посібнику матеріали дають можливість систематизації, закріплення, поглиблення теоретичних та практичних знань у дослідницькій діяльності, полегшують науково-практичне застосування здобутих у процесі навчання знань і навичок для виконання системного та комплексного дослідження проблем психології. Посібник адресований здобувачам вищої освіти, викладачам, педагогічним працівникам, які цікавляться науковими дослідженнями та прагнуть до грамотного представлення отриманих результатів. Посібник також можна використовувати при самостійному оволодінні науково-дослідницькими компетенціями.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Book chapters on the topic "Управління вимогами"

1

Мороз, О. С. "СОЦІАЛЬНІ СКЛАДНИКИ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ В КООРДИНАТАХ СТАЛОГО РОЗВИТКУ." In Economics, management and administration in the coordinates of sustainable development. Publishing House “Baltija Publishing”, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-157-2-31.

Full text
Abstract:
У дослідженні розглянуто сутність парадигми сталого розвитку та причини її виникнення і становлення. Висвітлено складники концепції існування та розвитку суспільства в координатах сталого розвитку. Розглянуто сутність поняття «відповідальність бізнесу» та моделі формування відповідального ставлення суб’єктів господарювання до здійснення бізнесової діяльності, доцільність застосування суб’єктами господарювання концепції управління загальною відповідальністю (TRM). Приділено увагу здійсненню переходу від концептуальних засад парадигми економічного розвитку та екстенсивного зростання до сталого розвитку на рівні окремих господарюючих суб’єктів та їхніх об’єднань шляхом проведення певного комплексу заходів, пов’язаних як із погляду організаційного розвитку цього суб’єкта, так і інтеграції усіх процесів управління та приведення їх у відповідність вимогам світових стандартів. Висвітлено заходи щодо оптимізації витрат та екологічної безпеки в діяльності суб’єктів господарювання. Розглянуто поняття соціальної відповідальності бізнесу як із погляду міжнародних нормативних документів, так і як невід’ємного складника діяльності суб’єктів господарювання в координатах сталого розвитку. Проаналізовано формування соціальної політики суб’єктів господарювання як реалізацію соціальних складників відповідальності бізнесу в координатах сталого розвитку.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Управління вимогами"

1

Кобзева, І. І., and А. В. Озеран. "ЧИ ВІДПОВІДАЄ ЗВІТ ПРО УПРАВЛІННЯ УКРАЇНСЬКИХ БАНКІВ ВИМОГАМ UNCTAD?" In Economy digitalization in a pandemic conditions: processes, strate-gies, technologies. Publishing House “Baltija Publishing”, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-028-5-47.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Управління вимогами"

1

Братченко, Людмила Євгеніївна. Соціальні функції фахівців у сфері контролінгу. Класичний приватний університет, May 2014. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/3943.

Full text
Abstract:
Розглянуто категорію "контролінг" та визначено, що він є одним з найсучаснійших і ефективних методів управління підприємством, за допомогою якого можна вчасно попередити кризове явище на підприємстві. Досліджені різні підходи щодо оптимізації служби контролінгу, а також функціональні зобов'язання, задачі, функції та вимоги , які постають перед фахівцем в системі контролінгу - контролером. Визначена роль контролера на підприємстві.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Кафедра педагогіки та методики ТО. Педагогічні читання з нагоди 90-річчя Криворізького державного педагогічного університету та вшанування пам’яті професорів П. І. Шевченка та В. С. Пікельної. КДПУ, 2020. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/4192.

Full text
Abstract:
У збірнику представлені матеріали Міжнародної науково-практичної Інтернет-конференції «Педагогічні читання з нагоди 90-річчя Криворізького державного педагогічного університету та вшанування пам’яті професорів П.І. Шевченка та В.С. Пікельної». Розглядаються соціальні та психолого-педагогічні проблеми професійної підготовки молоді, управління та моніторинг у професійній освіті, сучасні інноваційні технології в системі підготовки майбутніх фахівців професійної освіти, вимоги Нової Української школи до якісної підготовки майбутнього вчителя трудового навчання та технології, застосування інформаційно-комунікативних технологій у підготовці фахівців з готельно-ресторанної справи. Збірник призначений для науковців, викладачів, аспірантів, здобувачів вищої освіти, вчителів, вихователів дошкільних закладів а також для широкого кола читачів. За достовірність матеріалів та їхню інтерпретацію несуть відповідальність автори та наукові керівники.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography