Academic literature on the topic 'Університет іноземний'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Університет іноземний.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Університет іноземний"

1

Hantimurova, N. I., N. O. Fedchyshyn, and Yu A. Rudyak. "ПРОФЕСІЙНА ПІДГОТОВКА СТУДЕНТІВ-ІНОЗЕМЦІВ У МЕДИЧНИХ УНІВЕРСИТЕТАХ УКРАЇНИ." Медична освіта, no. 4 (February 12, 2020): 5–9. http://dx.doi.org/10.11603/me.2414-5998.2019.4.10858.

Full text
Abstract:
У статті представлено аналіз особливостей професійної підготовки іноземних студентів у медичних університетах України, з’ясовано політичний, економічний та гуманітарний аспекти надання освітянських послуг іноземним громадянам. Розглядається процес адаптації іноземних студентів як передумова підвищення якості знань та труднощі, пов’язані з ним, вказано на необхідність пошуку нових форм та методів у навчально-виховній роботі з іноземними студентами, виокремлено головні завдання, які стоять перед кожним вищим навчальним закладом при підготовці іноземних студентів, зосереджено увагу на основних проблемах, з якими зустрічається іноземний студент при навчанні у вищих медичних закладах, запропоновано напрями адаптації іноземних громадян в Україні.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

ТИМОЩУК, Наталія. "ЕЛЕКТРОННІ ПІДРУЧНИКИ НА ЗАНЯТТЯХ З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ ЯК ЗАСІБ ПІДВИЩЕННЯ МОТИВАЦІЇ СТУДЕНТІВ." Scientific papers of Berdiansk State Pedagogical University Series Pedagogical sciences 2 (September 2020): 397–408. http://dx.doi.org/10.31494/2412-9208-2020-1-2-397-408.

Full text
Abstract:
Ефективне викладання іноземних мов студентам завжди посідало чільне місце серед проблем сучасної лінгводидактики. Формування мотивів вивчення іноземної мови є обов’язковим етапом роботи викладача немовного закладу вищої освіти. У статті досліджено проблему підвищення мотивації студентів немовних закладів вищої освіти до вивчення іноземної (англійської) мови професійного спрямування шляхом використання електронних підручників на заняттях. Автором розглянуто мотивацію студентів закладу вищої освіти як необхідну складову навчального процесу. На думку автора, використання електронних підручників у процесі навчання англійської мови є одним з таких методів, що якнайкраще урізноманітнюють процес навчання. У цій статті ми проаналізували, як електронний підручник може вплинути на ставлення студентів закладу вищої освіти до іноземної (англійської) мови та рівень їхньої мотивації. З цією метою 95 студентам-першокурсникам (3 групи) Вінницького національного аграрного університету було запропоновано два опитувальника іноземною (англійською) мовою для визначення мотивації вивчення дисципліни та їх ставлення до використання електронних підручників у навчальному процесі для підвищення мотивації. Результати досліджень довели, що його впровадження у навчальний процес було успішним щодо підвищення рівня мотивації студентів до вивчення дисципліни, адже більшість студентів виявили позитивне ставлення до використання запропонованого електронного ресурсу у вивченні мови. Ми вважаємо, що використання електронного підручника з іноземної (англійської) мови професійного спрямування є ефективним за умови його систематичного застосування протягом навчального року, адже аналізована форма організації навчального процесу значно підвищила мотивацію студентів до вивчення іноземної (англійської) мови професійного спрямування. На нашу думку, викладачі університетів повинні застосовувати різні підходи та стратегії для створення сприятливого навчального середовища, де студенти почувалися б зацікавленими, впевненими в досягненні своїх навчальних цілей. Ключові слова: іноземна мова, мотивація, електронний підручник, студенти університету.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Курченко, Тетяна. "ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ІНФОРМАЦІЙНО-ОСВІТНІХ ПОТРЕБ СТУДЕНТІВ-ІНОЗЕМЦІВ ЯК НЕВІД'ЄМНА СКЛАДОВА ДІЯЛЬНОСТІ НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ БІБЛІОТЕКИ НАЦІОНАЛЬНОГО АВІАЦІЙНОГО УНІВЕРСИТЕТУ." Society. Document. Communication, no. 8 (February 6, 2020): 224–28. http://dx.doi.org/10.31470/2518-7600-2019-8-224-228.

Full text
Abstract:
У статті узагальнено практичний досвід забезпечення інформаційно-освітніх потреб студентів-іноземців в Науково-технічній бібліотеці Національного авіаційного університету. Проведено аналіз теоретичних засад та сучасного практичного досвіду організації роботи з іноземними студентами в закладах вищої освіти України, виявлено особливості цієї категорії студентів, щодо забезпечення інформаційних потреб в процесі навчання, спрощення їх адаптації до умов освітнього, інформаційного та побутового середовища країни перебування. У статті зазначається, що Національний авіаційний університет є одним із провідних навчальних закладів, що надає освітні послуги іноземним студентам. З’ясовано, що Науково-технічна бібліотека НАУ здійснює інформаційне забезпечення та обслуговування іноземних студентів на загальних засадах і не має у своєму складі окремого структурного підрозділу для роботи лише з цим студентським контингентом. Але для іноземних студентів створені достатні умови для інтелектуального та фізичного доступу до інформаційних ресурсів через сайт бібліотеки і в її комп’ютерних класах. У статті також розглядаються проблеми, пов’язані із безпосереднім обслуговуванням іноземних студентів у підрозділах бібліотеки і професійною готовністю бібліотечного персоналу до спілкування, що має певну специфіку. З’ясовано що Науково-технічна бібліотека НАУ за десятиліття роботи з іноземними студентами набула цікавого і корисного досвіду з організації роботи з цією категорією читачів та забезпеченню їх інформаційно-освітніх потреб. Обґрунтовано необхідність узагальнення та поширення цього досвіду, як і удосконалення забезпечення інформаційних потреб іноземних студентів в НТБ НАУ.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Tsaryk, Olga. "КОМУНІКАТИВНИЙ ПІДХІД ДО НАВЧАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ЯК ІНОЗЕМНОЇ." Mountain School of Ukrainian Carpaty, no. 20 (September 30, 2019): 28–33. http://dx.doi.org/10.15330/msuc.2019.20.28-33.

Full text
Abstract:
У статті вивчено підходи, методи, прийоми, форми навчання української мови як іноземної, використання яких допомагає викладачам-мовникам підвищувати рівень мотивації в іноземних студентів у процесі вивчення мови. Актуальність обраної теми спричинена недостатньою кількістю проведених досліджень з методики викладання української мови як іноземної, потребою систематизувати наукові й методичні розробки, необхідністю впровадження нових підходів до вивчення української мови як іноземної. Метою статті є вивчення основних підходів, методів та принципів викладання української мови як іноземної, зокрема комунікативного підходу, дослідження впливу методів навчання на мотивацію студентів у процесі вивчення української мови як іноземної. У процесі дослідження застосовано методи спостереження, анкетування, аналіз результатів опитування, оцінювання рівня володіння українською мовою як іноземною. Дослідження виконане на базі Тернопільського національного економічного університету, де проведено опитування слухачів підготовчого відділення для іноземних громадян, студентів-іноземців 1-4 курсів нефілологічних спеціальностей. Результати дослідження підтвердили, що основою мотивації для студентів, які вивчають українську мову як іноземну, є бажання вільно спілкуватися з носіями мови. Серед видів мовленнєвої діяльності, які студенти хотіли б покращити, найбільший відсоток займає мовлення. З’ясовано, що найскладнішим завданням для студентів є конструювання речень, репродукування мовлення. У статті обґрунтовано основні принципи процесу навчання, досліджено вплив методів навчання на мотивацію студентів до вивчення української мови як іноземної, що підтверджує ефективність використання комунікативного підходу в процесі навчання української мови як іноземної.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Дерба, Світлана. "КУЛЬТУРОЛОГІЧНИЙ КОМПОНЕНТ НАВЧАННЯ ІНОЗЕМНИХ СТУДЕНТІВ-ФІЛОЛОГІВ У КИЇВСЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА." Молодий вчений, no. 1 (89) (January 29, 2021): 98–100. http://dx.doi.org/10.32839/2304-5809/2021-1-89-21.

Full text
Abstract:
У статті автор розглядає ознайомлення іноземних студентів з культурою України під час навчання в Інституті філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Викладачі кафедри української та російської мов як іноземних Інституту філології паралельно з професійним розвитком іноземних студентів піклуються про їх культурний розвиток, ознайомлюють з символами, традиціями і святами, історією і сучасністю України. Для цього викладачами кафедри створено навчальні посібники з української мови як іноземної. Іноземні студенти, що навчаються в Україні, ознайомлюються з досягненнями в науці, мистецтві, економіці, соціальному житті, із звичаями і традиціями, морально-етичними і психологічними засадами українців. Сукупність цих даних представляє фонові знання, які є досягненням лінгвокультурної спільності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Устінова, Вікторія, Світлана Шокалюк, Ірина Мінтій, and Андрій Пікільняк. "Сучасні методи організації комп’ютерної підтримки самостійної роботи майбутніх учителів німецької мови." Педагогіка вищої та середньої школи 52 (December 19, 2019): 135–52. http://dx.doi.org/10.31812/pedag.v52i0.3781.

Full text
Abstract:
Мета дослідження - з'ясувати теоретико-методологічні аспекти організації комп'ютерної підтримки самостійної роботи іноземною (німецькою) мовою для майбутніх викладачів різних предметів. Предметом дослідження є методичний прийом організації ефективної комп’ютерної підтримки майбутніх учителів для самостійної роботи іноземною (німецькою) мовою. Цілі дослідження: викласти цілі вивчення іноземних мов у його широкому та вузькому розумінні, вимоги до результатів підготовки майбутніх учителів з різних предметів; дослідити способи організації комп’ютерної підтримки самостійної роботи майбутніх вчителів; надати методичні рекомендації щодо організації самостійної роботи майбутніх учителів за змістом окремого навчального модуля курсу Moodle «Іноземна (німецька) мова». У статті узагальнено досвід організації комп’ютерної підтримки самостійної роботи майбутніх вчителів та змістові й методологічні особливості її впровадження у процес експериментального внесення курсу Moodle «Іноземна (німецька) мова» у навчальний процес, що здійснюється на базі Криворізького державного педагогічного університету.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Барабаш, Світлана, and Ольга Бурко. "Використання текстових написів пам’яток університетів для навчання інокомунікантів української мов." New pedagogical thought 108, no. 4 (December 29, 2021): 81–87. http://dx.doi.org/10.37026/2520-6427-2021-108-4-81-87.

Full text
Abstract:
У статті аналізується специфіка вивчення української мови інокомунікантами в контексті історії університету. Доречними засобами дослідження вважаємо меморіальні та пам’ятні знаки, кабінети, аудиторії, лабораторії визначних діячів, студентів, аналіз подій університетів. Уперше авторами запропоновано використання текстів про меморіальні та пам’ятні знаки на заняттях з української мови як іноземної в контексті граматичного, країнознавчого матеріалу, глибшого розуміння на цій основі знакових постатей обраного напряму діяльності на прикладі Національного авіаційного університету та Національного медичного університету імені О. О. Богомольця. Окреслено систему методичних прийомів роботи з текстами країнознавчої сфери спілкування в технічному та медичному університетах. Звернуто увагу на різницю у лексичних значеннях понять «меморіальна дошка» та «пам’ятна дошка». У статті схарактеризований алгоритм роботи зі студентами-першокурсниками Національного авіаційного університету, що впроваджений на заняттях з української мови як іноземної під час дистанційного навчання протягом 2020–2021 н. р., зокрема розглянуто аспекти цієї діяльності. Важливого значення надаємо ознайомленню інокомунікантів із текстом про меморіальні дошки, на основі якого формується понятійний та граматичний апарат. Зв’язок із обраною спеціальністю, специфікою діяльності простежується на прикладі завдань із зазначеної теми для студентів Національного медичного університету імені О. О. Богомольця.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Слуцький, Ярослав. "Особливості лінгвістичної підготовки іноземних студентів в університеті Алабами (США)." Інноватика у вихованні 1, no. 12 (November 21, 2020): 207–13. http://dx.doi.org/10.35619/iiu.v1i12.281.

Full text
Abstract:
Анотація. У статті проведено аналіз програми лінгвістичної підготовки іноземних студентів в Університеті Алабами. Виявлено, що програма включає певні компоненти, засвоєння яких безпосередньо важливо для розвитку особистості, здатної виконувати повний комплекс взаємодій в новому соціумі, а саме: читати інформацію текстового характеру й різного рівня складності; виконувати діяльність письмового характеру, що необхідно для вираження своїх думок не лише у формі усного спілкування; вміння виконувати комунікаційну взаємодію з опонентом; мати здатність розуміти почуту інформаційну складову та інтерпретувати її у необхідному, для подальшого міжособистісної взаємодії, форматі. Підкреслені компоненти, метою яких є професійно спрямована підготовка іноземних студентів, однак вони виступають у якості допоміжних елементів загального процесу лінгвістичної підготовки, акцентуючи увагу студентів саме на термінології тієї сфери діяльності, яка була обрана ними при вступі до навчального закладу. Семінари, що проводяться у межах лінгвістичної підготовки іноземних студентів, були визначені у якості компонента практичного засвоєння отриманих раніше знань теоретичного характеру. Зазначено, що іноземні студенти, перед початком підготовчого лінгвістичного процесу, виконують тестові завдання, результати яких безпосередньо впливають на їх подальший розподіл за групами відповідно до рівня знань з виділених раніше компонентів, серед яких читання, аудіювання тощо. Однак, після початку безпосередньо підготовчого процесу, викладач або консультант центру співпраці з іноземними студентами, практично ознайомившись з рівнем знань студентів, може їх направити на повторний іспит, який може підтвердити або спростувати отримані раніше результати.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Сегеда, С. П., and А. М. Андріяко. "Військово-історичний музей — реальна частина буття Національного університету оборони України імені Івана Черняховського." Воєнно-історичний вісник 38, no. 4 (December 2, 2020): 5–16. http://dx.doi.org/10.33099/2707-1383-2020-38-4-5-16.

Full text
Abstract:
Національний університет оборони України імені Івана Черняховського (НУОУ) — вищий військовий навчальний заклад, що має унікальні експонати в колекції свого військово-історичного музею. Тут знаходяться особисті речі людей, які працювали та навчалися в університеті. А також холодна і вогнепальна зброя, військова техніка часів Другої світової війни та сучасності. Кожен експонат музею має власну унікальну історію. Керівниками музею НУОУ були полковник запасу І. М. Мешков (1992–2006), підполковник С. М. Іваненко (2006–2008), полковник А. М. Андріяко (2008–2014), працівник Збройних Сил М. О. Ткаченко (з 2014 і по теперішній час). Серед експонатів музею є 592 унікальних світлини, на яких зафіксовано життєдіяльність університету з часів його заснування як військової освітньо-наукової установи до сьогодення. У Книзі почесних гостей музею залишили захопливі відгуки міністри оборони, начальники генеральних штабів України та зарубіжжя, представники українських та закордонних військових навчальних закладів, мери міст України, відомі політики. Нині з військовою історією Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, яку ілюструють експонати музею, мають можливість ознайомитися відвідувачі з усієї України, іноземні делегації, що бувають із візитами у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського, молодь та школярі Києва. Ключові слова: військово-історичний музей, колекція, вогнепальна зброя, холодна зброя, експозиція.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Цуркан, Марія Валентинівна, Марія Михайлівна Греб, and Анна Володимирівна Ільків. "ВИКОРИСТАННЯ ЗАСОБІВ ІКТ У ПРОЦЕСІ НАВЧАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІНОЗЕМНИХ СТУДЕНТІВ-МЕДИКІВ." Information Technologies and Learning Tools 83, no. 3 (June 25, 2021): 288–300. http://dx.doi.org/10.33407/itlt.v83i3.3517.

Full text
Abstract:
У статті репрезентовано досвід використання інформаційно-комунікаційних технологій у ході вивчення української мови як іноземної студентами-медиками з метою їх соціоадаптації та формування у них комунікативно-професійної компетентності. Автори наголошують, що одним з ефективних засобів навчання української мови як іноземної є мультимедійні презентації, створені в програмі PowerPoint, які забезпечують реалізацію принципу візуалізації та полегшують засвоєння лексико-фразового матеріалу. Також у дослідженні описано організацію дистанційного навчання у Вищому державному навчальному закладі України «Буковинський державний медичний університет», а саме: створення та функціонування сервера дистанційного навчання та електронного журналу успішності на безкоштовній електронній навчальній платформі Moodle, що сприяє аудиторному і позааудиторному вивченню як спеціальних медичних дисциплін, так і предметів суспільно-гуманітарного циклу, до яких належить українська мова як іноземна. Визначено, що ефективною технологією вивчення української мови як іноземної є створення ментальних карт за допомогою таких Інтернет-сервісів, як-от: Cliffy; Mindomo; Spinscape; MAPMYself; MindMeister; Bubbl.us; SpiderScribe. Здійснено критичний аналіз українських сайтів дистанційного навчання української мови іноземців, зокрема http://www.speakukraine.net; http://www. ukrainianlessons.com та ін. Виокремлено мобільні додатки, створені в Україні та діаспорі, що найбільш адаптовані для вивчення української мови як іноземної. Закцентовано увагу на тому, що використання інформаційно-комунікаційних технологій у процесі засвоєння мови сприяє організації самостійної пошукової роботи студентів-іноземних громадян. Зазначено, що подальші пошуки можуть бути спрямовані на вдосконалення професійно-комунікативної компетентності іноземних студентів-медиків шляхом запровадження нових ІКТ, зокрема хмарних освітніх технологій, розроблення концепцій електронних інтерактивних підручників з української мови як іноземної.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Університет іноземний"

1

Sikorska, Małgorzata, and P. G. Pererva. "Dual degree programs: what is available to Ukrainians." Thesis, NTU "KhPI", 2016. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/27074.

Full text
Abstract:
The advantages and disadvantages of obtaining double diplomas of Ukrainian and foreign universities. The possibilities of learning at Polish University – the higher school of management and labour protection (Katowice).
Розглянуто переваги та недоліки отримання подвійних дипломів українського та зарубіжного університетів. Проаналізовано можливості навчання в польському університеті – у вищій школі менеджменту та охорони праці (м .Катовіце).
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Снігурова, Ірина Іванівна, and Людмила Вікторівна Романьок. "Навчання письмового мовлення іноземних фахівців у технічному університеті." Thesis, Харківський національний університет будівництва та архітектури, 2017. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/33729.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Дімітрова-Бурлаєнко, Світлана Дімова. "Взаємозв`язок інтелекту і креативності іноземних студентів технічних університетів." Thesis, Друкарня Мадрид, 2018. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/47272.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Довгодько, Тетяна Іванівна. "Модель формування загальнонаукової готовності іноземних студентів до навчання в авіаційному університеті." Thesis, Науково-методичні проблеми мовної підготовки іноземних студентів: матеріали VІІ Міжнародної науково-практичної конференції. 17-18 квітня 2014 р. / За заг. ред. М. М. Бондарчук, І. В. Жогіної. – К.: Вид-во Нац. авіац. ун-ту «НАУ-друк», 2014. - 170 с, 2014. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/28135.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Снігурова, Ірина Іванівна, and Людмила Вікторівна Романьок. "Використання традиційних та інноваційних технологій у навчанні іноземних студентів технічного університету." Thesis, Харківський національний автомобільно-дорожній університет, 2016. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/47358.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Звонок, Оксана Анатоліївна. "Організаційно-методичні засади адаптації іноземних студентів до освітнього середовища університетів України." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2018. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/10580.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Довгодько, Тетяна Іванівна. "Застосування новітніх технологій у загальнонауковій підготовці іноземних студентів до навчання у технічному університеті." Thesis, Актуальні питання організації навчання іноземних громадян у технічних вищих навчальних закладах України: всеукр. наук.-метод. конф., 26-29 квітня 2012 р. - Тернопіль, 2012. - С.60-62, 2012. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/30063.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Дзира, І. Я. "Особливості комунікативної адаптації іноземних студентів до навчання в Київському національному університеті технологій та дизайну." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2021. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/18498.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Довгодько, Тетяна Іванівна. "ЗАСТОСУВАННЯ НАВЧАЛЬНИХ ФІЛЬМІВ У ПРОЦЕСІ ЗАГАЛЬНОНАУКОВОЇ ПІДГОТОВКИ ІНОЗЕМНИХ СТУДЕНТІВ ДО НАВЧАННЯ В АВІАЦІЙНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ." Thesis, Науково-методичні проблеми мовної підготовки іноземних студентів:VIII міжнар. науково-практична конференція , 16-17 квітня 2015 р.- К., НАУ. - С.28-30, 2015. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/30062.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Золотова, Світлана Григорівна, Светлана Григорьевна Золотова, and Svitlana Hryhorivna Zolotova. "Основні аспекти навчання іноземної мови викладачів університету для викладання предметів англійською мовою." Thesis, Сумський державний університет, 2013. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/31145.

Full text
Abstract:
У сучасному міжнародному академічному середовищі особливої актуальності набуває розширення міжнаціональних зв’язків та збільшення мобільності студентів. Все більше і більше представників інших країн стають студентами українських університетів і зокрема Сумського Державного університету. При цитуванні документа, використовуйте посилання http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/31145
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Books on the topic "Університет іноземний"

1

Августюк, Марія. Vocabulary Builder Quiz Supplement. Видавництво Національного університету «Острозь­ка академія», 2020. http://dx.doi.org/10.25264/30.11.2020.

Full text
Abstract:
Навчальний посібник «Vocabulary Builder Quiz Supplement» iз навчальної дисципліни «Іноземна мова за професійним спрямуванням (англійська)» призначений для студентів факультету міжнародних відносин Національного університету «Острозька академія» (рівень вищої освіти: другий (магістерський); освітньо-професійна програма «Історія та археологія»; спеціальність 032 Історія та археологія; ОПП «Історія та археологія») очної (денної) форми навчання. Посібник містить програму навчальної дисципліни, тестові завдання на засвоєння лексичного матеріалу, список питань до заліку, список тем самостійного опрацювання студентами матеріалу занять, список рекомендованої літератури до курсу, а також пропоновані інформаційні ресурси в Інтернет для перегляду відео відповідно до матеріалу, що вивчається.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Університет іноземний"

1

Зозуля, Ірина Євгеніївна. "Розвиток іншомовної дискурсивної компетенції іноземних студентів." In ІІ Міжнародна науково-практична конференція. Bila Tserkva National Agrarian University, 2021. http://dx.doi.org/10.33245/20-05-2021-37-39.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто проблему формування іншомовної дискурсивної компетенції студентів вищої школи в процесі навчання українській мові як іноземній. Обґрунтовано важливість розвитку різноманітних підходів щодо проблеми іншомовної підготовки майбутніх фахівців технічної сфери в умовах освітнього середовища університету. Зазначено, що навчання іноземній мові повинно відбуватися в межах особистісноорієнтованого, комунікативно спрямованого і професійно-діяльнісного підходів у системі мовної професійно-орієнтованої підготовки студентів за умови впровадження в освітній процес інноваційних технологій навчання українській мові як іноземній. Доведено, що ефективність навчання монологічному мовленню як типу дискурсу залежить в першу чергу від рівня сформованості дискурсивної компетентності студентів. Ключові слова: дискурсивна компетенція, українська мова як іноземна, іноземний студент, міжкультурна компетентність, метод навчання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Гайдук, Лідія Прокопівна, and Наталія Валентинівна Гроссу. "Онлайн-курс як засіб організації самостійної роботи студентів довузівського етапу підготовки." In ІІ Міжнародна науково-практична конференція. Bila Tserkva National Agrarian University, 2021. http://dx.doi.org/10.33245/20-05-2021-29-31.

Full text
Abstract:
У статті автори розповідають про досвід впровадження в навчальний процес онлайн курсу «Читаємо і говоримо українською мовою» з метою організації самостійної роботи студентів довузівського етапу підготовки. Онлайн-курс було створено викладачами Центру підготовки іноземних громадян Запорізького державного медичного університету на платформі edX, яка забезпечує організацію і здійснення освітнього процесу від постановки мети до проведення підсумкового контролю. Ключові слова: онлайн курс, самостійна робота студентів, українська мова, довузівська підготовка, платформа edX.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Педенко, Катерина, and Ольга Каніболоцька. "ПРОБЛЕМА НЕПЕРЕРВНОЇ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНЬОГО ВЧИТЕЛЯ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ В УНІВЕРСИТЕТІ." In TENDENZE ATTUALI DELLA MODERNA RICERCA SCIENTIFICA. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/05.06.2020.v2.36.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Текдемір, І. О. "Особливості професійної підготовки іноземних студентів з мікробіології, вірусології та імунології в медичних університетах України." In CURRENT TRENDS AND FACTORS OF THE DEVELOPMENT OF PEDAGOGICAL AND PSYCHOLOGICAL SCIENCES IN UKRAINE AND EU COUNTRIES. Baltija Publishing, 2020. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-588-80-8-2.48.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Букіна, Ю. О., and М. І. Сметанська. "Особливості викладання іноземної мови в магістратурі студентам будівельних спеціальностей у Київському національному університеті будівництва і архітектури." In PHILOLOGICAL SCIENCES AND TRANSLATION STUDIES: EUROPEAN POTENTIAL. Baltija Publishing, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-110-7-78.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Слуцький, Ярослав. "ЛІНГВІСТИЧНА АДАПТАЦІЯ ІНОЗЕМНИХ СТУДЕНТІВ У ЄЛЬСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТІ (США) (НА ПРИКЛАДІ ПРОГРАМ «ELP SUMMER ACADEMIC LANGUAGE PROGRAM» ТА «DIRECTED INDEPENDENT LANGUAGE STUDY»)." In DO DESENVOLVIMENTO MUNDIAL COMO RESULTADO DE REALIZAÇÕES EM CIÊNCIA E INVESTIGAÇÃO CIENTÍFICA. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/09.10.2020.v3.20.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography