Academic literature on the topic 'Транспортування органів'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Транспортування органів.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Транспортування органів"

1

Гевко, Ів Б., Т. А. Довбуш, О. П. Цьонь, А. Д. Довбуш, and А. І. Станько. "СИНТЕЗ ГВИНТОВИХ РОБОЧИХ ОРГАНІВ ІЗ ЕЛАСТИЧНИМИ ПОВЕРХНЯМИ ТА РЕЗУЛЬТАТИ ЇХ ДОСЛІДЖЕННЯ." СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКІ МАШИНИ, no. 47 (December 8, 2021): 63–72. http://dx.doi.org/10.36910/acm.vi47.649.

Full text
Abstract:
Гвинтові транспортери мають широке використання у різних галузях економіки, зокрема у фармацевтичній галузі, харчовій та переробній промисловості, а також у сільському господарстві. До гвинтових транспортерів висуваються вимоги, що залежать від матеріалу, який транспортується. Однією з вимог є забезпечення можливості безпечного переміщення матеріалів, що легко пошкоджуються, зокрема зернових мас. У статті представлено теоретичне обґрунтування підвищення ефективності транспортування сипких вантажів гвинтовими транспортерами. Також у статті проведено аналіз останніх досліджень за цією проблематикою. У результаті огляду джерел інформації визначена проблема, яку необхідно вирішити. Метою проведеного дослідження є визначення продуктивності транспортування сипких матеріалів та встановлення ступеня травмування зернового матеріалу розробленими гвинтовими робочими органами із еластичними поверхнями. Для пошуку нових варіантів гвинтових робочих органів із еластичними поверхнями, які б забезпечували мінімальне пошкодження зернових матеріалів, використано метод синтезу ієрархічних груп за допомогою морфологічного аналізу. Експерименти проведені для різних типів робочих органів із еластичними поверхнями: із суцільним камеро-подібним елементом; із периферійною еластичною щіткоподібною частиною; із щіткоподібним елементом. У статті запропоновані рекомендації щодо вибору частоти обертання шнеку для мінімізації пошкоджень сипких матеріалів. Також встановлено раціональний кут нахилу гвинтового робочого органу, за якого продуктивність шнекового транспортера буде максимальною. Встановлено, що продуктивність зростає із збільшенням внутрішнього діаметра кожуха шнека і частоти обертання гвинтових робочих органів у випадку горизонтального розташування.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Овчаренко, Г. Р., and Н. В. Лисенко. "БОКС ДЛЯ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ДОНОРСЬКОГО СЕРЦЯ." Біомедична інженерія і технологія, no. 6 (November 17, 2021): 54–61. http://dx.doi.org/10.20535/2617-8974.2021.6.232527.

Full text
Abstract:
Реферат – Трансплантація серця залишається золотим стандартом лікування серцевої недостатності в термінальній стадії. Однак близько 40% смертей в перші 30 днів після трансплантації серця відбувається через неспроможність первинного трансплантата. Такі органи як серце, легені, нирки, печінка, селезінка чутливі до дії низьких температур і ішемії, тому потребують гіпотермічної консервації та додаткових заходів захисту від гіпотермії навіть при охолодженні до температури + 4 + 5 ° С. Одним з обмежуючих факторів максимального використання донорського серця є відстань між донорською лікарнею і лікарнею-реципієнтом. В сучасних приладах для транспортування донорського серця, важливу роль відіграє стабільність температури концервуючого розчину, адже підтримуючи серце в теплому перфузійному стані під час транспортування, можна збільшити безпечну відстань вилучення, знизити частоту первинної недостатності трансплантата і потенційно дозволити збільшити кількість трансплантацій серця. Тому актуальною є розробка покращеного існуючого пристрою, завдяки розробці електричної схеми контролю температури , що позбавить від можливих похибок під час транспортування. У даній роботі представлено розроблені принципові схеми електронного терморегулятору та наведено розробки боксу для перевезення донорського серця у середовищі SolidWorks. Ключові слова: збереження органів, трансплантація серця, трансплантація нирки, гіпотермічне зберігання холоду
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Михайлов, Є. В., О. О. Водолазський, and Д. М. Долбня. "Проблеми логістики розподілу імунобіологічних препаратів в епоху пандемії." ВІСНИК СХІДНОУКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ імені Володимира Даля, no. 4(268) (June 10, 2021): 76–81. http://dx.doi.org/10.33216/1998-7927-2021-268-4-76-81.

Full text
Abstract:
В умовах світової пандемії велику актуальність придбали питання, пов'язані з логістикою розподілу вакцин від коронавіруса COVID - 19. При реалізації логістичних ланцюжків розподілу вакцин виникає ряд істотних перешкод, які пов’язані з тим, що транспортування і зберігання імунобіологічних препаратів вимагає створення дорогої охолоджувальної інфраструктури. Проаналізовані основні вимоги до логістичних ланцюжків розподілу вакцин і успішні приклади світової практики по їх реалізації. Встановлено, що звичайні авторефрижератори не підходять для низькотемпературної доставки вакцин. Оптимальним способом низькотемпературного автомобільного перевезення вакцин є перевезення їх у спеціальних термоконтейнерах, які для більшої надійності перевезення завантажуються в рефрижератори. Існує перспектива деякого пом'якшення вимог регулюючих органів до температурних режимів транспортування і зберігання вакцин у міру накопичення даних випробувань на стабільність імунобіологічних препаратів. Запропоновано приділити увагу стимулюванню розробки і виготовлення в Україні спеціальних низькотемпературних термоконтейнерів і створенню мережі низькотемпературних сховищ, які повинні стати регіональними розподільними центрами для імунобіологічних препаратів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Гевко, І. Б., О. Л. Ляшук, А. І. Пік, Н. М. Марчук, and О. П. Марунич. "СИНТЕЗ ГВИНТОВИХ ТРАНСПОРТЕРІВ-ЗМІШУВАЧІВ." СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКІ МАШИНИ, no. 45 (December 6, 2020): 34–44. http://dx.doi.org/10.36910/acm.vi45.380.

Full text
Abstract:
Проведено генерування конструкцій гвинтових транспортерів-змішувачів при використанні структурно-схемного синтезу методом ієрархічних груп за допомогою морфологічного аналізу. У результаті виконаного аналізу впливу різних факторів на процеси транспортування та змішування вантажів гвинтовими конвеєрами були визначені складові елементи конструкцій цих транспортерів, які визначають їх конструктивні ознаки. На основі цього аналізу складено морфологічну таблицю конструктивних ознак та елементів гвинтових транспортерів-змішувачів. За результатами структурно-схемного синтезу гвинтових транспортерів-змішувачів обрані базові морфологічні ознаки: привод, шнек, що містить жолоб і гвинт, а також бункер, механізми розвантаження та опорно-руховий. За результатами проведеного синтезу й аналізу із урахуванням комплексу вимог щодо якості, собівартості та продуктивності, загальна кількість генерованих альтернатив гвинтових транспортерів-змішувачів є незначною, що дозволило експертним методом віднайти найбільш ефективні їх конструктивні схеми. Отримані конструкції гвинтових транспортерів-змішувачів в своїй основі використовують принцип конусності жолоба і гвинтових робочих органів, що дозволяє значно підвищити якість процесу змішування та забезпечити транспортування вантажів. На основі проведеного синтезу і генерованих конструкцій транспортерів-змішувачів конічного типу спроектовано і виготовлено експериментальну установку.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Ховпун, О. "Правове регулювання державного нагляду у сфері роздрібної торгівлі лікарськими засобами." Юридичний вісник, no. 1 (July 31, 2020): 125–31. http://dx.doi.org/10.32837/yuv.v0i1.1569.

Full text
Abstract:
Статтю присвячено вивченню специфіки правового регулювання державного нагляду у сфері роздрібної торгівлі лікарськими засобами. Розкрито сутність державного нагляду та роздрібної торгівлі лікарськими засобами. Акцентовано увагу на особливостях нормативно-правових засад ведення роздрібної торгівлі лікарськими засобами. Окреслено систему нормативно-правових актів, які регулюють порядок здійснення державного нагляду у сфері роздрібної торгівлі лікарськими засобами. Досліджено повноваження органів державного нагляду щодо проведення планових і позапланових перевірок аптек. Визначено підстави й порядок проведення таких перевірок. Наведено вимоги ліцензійних умов, яким повинна відповідати аптека, що здійснює роздрібну торгівлю лікарськими засобами. Визначено предмет державного нагляду у сфері роздрібної торгівлі лікарськими засобами. Запропоноване власне визначення державного нагляду у сфері роздрібної торгівлі лікарськими засобами. Визначено специфічні риси здійснення контрольно-наглядових заходів саме у сфері роздрібної торгівлі лікарськими засобами. Наголошено, що особливостями державного нагляду у сфері роздрібної торгівлі лікарськими засобами є специфічний предмет такого нагляду, наявність спеціального органу влади, уповноваженого проводити перевірки дотримання законодавства у цій сфері. Встановлено, що здійснення державного нагляду можливе за наявності спеціальних знань не лише у сфері юриспруденції, але й фармації та лабораторного дослідження якості лікарського засобу. Зазначено, що регулювання здійснення державного нагляду у сфері роздрібної торгівлі лікарськими засобами включає в себе широкий спектр нормативно-правових актів, які містять систему однорідних суспільних відносин, що регулюють фармацевтичну діяльність за допомогою підінститутів обігу лікарських засобів, якими є створення, виробництво, зберігання, транспортування, контроль якості, імпорт, експорт, реалізація та утилізація лікарських засобів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Арендаренко, В. М., Т. В. Самойленко, and О. М. Іванов. "ДОСЛІДЖЕННЯ РУХУ ЗЕРНОВОГО МАТЕРІАЛУ ПО ЛОТКАМ ГРАВІТАЦІЙНОЇ УСТАНОВКИ." Вісник Полтавської державної аграрної академії, no. 1 (March 26, 2021): 302–9. http://dx.doi.org/10.31210/visnyk2021.01.38.

Full text
Abstract:
На елеваторних підприємствах широко використовують різні технологічні операції. До них від-носяться такі операції, як сортування, сепарація, сушіння, транспортування і завантаження силосів зерном. Для раціонального використання цих та інших процесів необхідно враховувати можливості взаємодії зернин між собою і робочими органами машин. Така взаємодія залежить від характеру руху зернового матеріалу як по поверхням робочих органів відповідного обладнання, так і у пристро-ях для виконання допоміжних операцій, пов’язаних із транспортуванням зерна до завантажувальних отворів силосів, та саме завантаження. Недостатнє врахування особливостей руху зернових пото-ків може призвести до порушення технологічних режимів функціювання елеватора і, як наслідок, погіршується якість зернової продукції, яка зберігається в силосах. Технологічний процес заванта-ження силосів зерновим матеріалом з використанням відкритих спіральних завантажувачів відбува-ється в режимі швидкого гравітаційного руху. Принциповою особливістю такого роду руху є наяв-ність умов швидкого зсуву зернин у зерновому шарі. В результаті такого руху зернини суттєво при-швидшуються і хаотично переміщуються. Метою роботи було виявити структурно-кінематичні характеристики гравітаційних потоків в установці з дискретно змінними кутами нахилу розгінного і гальмівного лотків. Основними завданнями роботи є лабораторне дослідження руху насіння пшени-ці, кукурудзи та соняшнику в U-подібних лотках для того, щоб установити фактичний час руху зер-нового матеріалу як у розгінному, так і в гальмівному лотках. Лотки виготовлені зі сталевого про-кату, мають однакову довжину та шорсткість. Такі дослідження з використанням гравітаційної установки необхідні для виявлення темпу розгону і гальмування сипкого зернового матеріалу стан-дартної вологості. Встановлено, що для ефективної роботи гравітаційної установки необхідно, щоб кут нахилу розгінного лотка був набагато більшим від кута природного відкосу зернового матеріалу. Тоді як кут нахилу гальмівного лотка повинен бути в 1,22 раза більшим від кута природного відкосу зерна. Таке співвідношення кутів дає можливість отримати рух зернового матеріалу в гальмівному лотку практично з постійною лінійною швидкістю без різкого збільшення маси і об’єму зернового вантажу на цій ділянці.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

ФЕДОТОВ, ОЛЕКСІЙ. "Ефективність та напрями вдосконалення правового регулювання переміщення через митний кордон України автомобільних транспортних засобів." Право України, no. 2018/11 (2018): 169. http://dx.doi.org/10.33498/louu-2018-11-169.

Full text
Abstract:
Наявність проблемних аспектів практичного втілення положень законодавства України з питань державної митної справи, а також неврегульованість окремих питань, зокрема пов’язаних із ввезенням та використанням на митній території України автомобільних транспортних засобів з іноземною реєстрацією, стали суттєвими перешкодами інноваційного шляху розвитку державної митної справи. Утім, після численних суперечок із приводу ввезення т а використання на митній території України автомобільних транспортних засобів з іноземною реєстрацією, до яких долучилися політики, науковці та громадськість, позитивні зміни все ж таки відбулися. При цьому модернізація законодавства України з питань державної митної справи актуалізувала необхідність проведення поглибленого аналізу ефективності правового регулювання переміщення через митний кордон України автомобільних транспортних засобів з іноземною реєстрацією. Метою статі є проведення транспарентного моніторингу законодавства України, що стосується переміщення через митний кордон України автомобільних транспортних засобів з іноземною реєстрацією, визначення його ефективності, виявлення проблемних аспектів та дослідження напрямів їх вирішення. На основі аналізу національного законодавства досліджено питання правового регулювання переміщення через митний кордон України автомобільних транспортних засобів, які зареєстровано у відповідних реєстраційних органах іноземної держави. Акцентовано увагу на тому, що згідно з положеннями законодавства України з питань державної митної справи автомобільні транспортні засоби особистого користування для митних цілей є товаром, тоді як автомобільні транспортні засоби комерційного використання визначено засобом транспортування. Встановлено, що, незважаючи на досить детальне нормативно-правове регулювання питання переміщення через митний кордон України автомобільних транспортних засобів особистого користування, суттєво обмежити масштаби порушень митних правил, пов’язаних із їхнім використанням на митній території України, донедавна не вдавалося. При цьому вирішення проблемних аспектів переміщення громадянами через митний кордон України автомобільних транспортних засобів особистого користування, які зареєстровано в уповноважених органах іноземних держав, вбачається у запровадженні тимчасового порядку, відповідно до якого протягом 180 днів здійснюватимуться митні формальності щодо окремих автомобільних транспортних засобів, які перебувають у митних режимах тимчасового ввезення або транзиту, посиленні відповідальності громадян за порушення умов тимчасового ввезення/транзиту автомобільних транспортних засобів, що ввезені на митну територію України, запровадженні інформування Державною прикордонною службою України органів Державної фіскальної служби України (ДФС України) про факти наміру перетину державного кордону України особами, стосовно яких органами ДФС України було виявлено порушення митних правил, налаго дженні взаємодії органів ДФС України з Національною поліцією в частині контролю за дотриманням водіями порядку використання таких автомобільних транспортних засо бів на митній території України, недопущенні порушення обмежень, встановлених Митним кодексом України, а також удосконаленні порядку реєстрації та обліку автомобільних транспортних засобів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Рудько, Ігор Михайлович, Борис Ярославович Бакай, Юрій Іванович Цимбалюк, and Володимир Миколайович Гобела. "Техніко-технологічне оцінювання ефективності використання бульдозерного обладнання в лісоексплуатаційних умовах." Технічна інженерія, no. 1(87) (June 16, 2021): 49–58. http://dx.doi.org/10.26642/ten-2021-1(87)-49-58.

Full text
Abstract:
Розглянуто методологічні аспекти оптимального вибору бульдозерного технологічного обладнання, яке експлуатують у природно-виробничих умовах лісогосподарських підприємств. З урахуванням техногенного впливу на навколишнє середовище, технічної й технологічної придатності зазначеного обладнання наведено рекомендації щодо його раціонального вибору за такими критеріями: продуктивність, собівартість виконання робіт та відносні виробничі витрати (узагальнений показник). Сформовано перелік показників і розроблено прикладне програмне забезпечення для виконання інженерних розрахунків, яке дозволяє, заощаджуючи ресурси, оперативно оцінювати параметри працездатності технологічного обладнання, необхідні для прийняття зваженого рішення. У процесі проведення технологічного і техніко-економічного оцінювання ефективності використання бульдозерного обладнання та розроблення системи автоматизованого розрахунку його експлуатаційних параметрів як базову методологічну основу використано аналітичний метод визначення опору розроблення ґрунту й експериментально-аналітичний метод визначення опору переміщенню землерийно-транспортувальної машини.Прогнозування експлуатаційних властивостей технологічного обладнання в лісоексплуатаційних умовах проведено за рахунок комп’ютерного моделювання та раціонального вибору відповідних моделей із наявного парку машин з урахуванням складності поставленого завдання (обсягу робіт, тривалості процесу будівництва, ґрунтових і кліматичних умов, відстаней транспортування ґрунту тощо), техніко-економічних й експлуатаційних показників роботи (зокрема, наявності модернізованих робочих органів тощо).Сформульовано низку основних тенденцій щодо підвищення ефективності використання бульдозерного технологічного обладнання в лісоексплуатаційних умовах. Запропоновано окремі рішення, які можуть бути впроваджені галузевими фахівцями у їх професійній інженерній діяльності (у галузі виробництва й експлуатації спеціалізованих машин та обладнання).
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Бурлака, О. А., О. В. Горбенко, А. О. Келемеш, and А. О. Бурлака. "ДОСЛІДЖЕННЯ НАДІЙНОСТІ РОБОТИ ЕЛЕМЕНТІВ ТРАНСПОРТНИХ СИСТЕМ ЗЕРНОЗБИРАЛЬНИХ КОМБАЙНІВ." Вісник Полтавської державної аграрної академії, no. 3 (September 24, 2021): 258–64. http://dx.doi.org/10.31210/visnyk2021.03.32.

Full text
Abstract:
Статтю викладено як системний аналіз причин відмов та надання практичних науково обґрун-тованих пропозицій для покращення надійності роботи зерно-транспортних ліній сучасних зерноз-биральних комбайнів. Автори проаналізували основні чинники та причини, що призводять до перед-часного виходу з ладу та руйнування елементів зерно-транспортної лінії зернозбиральних комбайнів. Об’єктом дослідження обрано фізичні явища, що відбуваються у верхній частині зернового та коло-сового елеваторів зерно-транспортної групи зернозбиральних комбайнів під час транспортування зерна. Детально досліджено та проаналізовано роботу спряження: робоча поверхня привідної зірочки – ланцюг зі скребками зернового та колосового елеватора комбайна. Визначено основні причини руйнування зубів привідної зірочки та прискореного зносу ланцюга зі скребками елеватора зернозбирального комбайна: абразивне зношування, контактне зношування, пластична деформація, корозійне зношування та ін. Основними з науково обґрунтованих та практичних рекомендацій стали такі: проведення системного діагностичного обстеження складників зерно-транспортної групи; зменшення інтервалів між обслуговуванням комбайнів у разі роботи у складних умовах збирання врожаю; можливість дзеркального встановлення частково зношеної зірочки поворотом на 180°; ретельне очищення робочих органів транспортних систем зернозбирального комбайна від рослинних залишків і бруду при технічних обслуговуваннях та постановці на зберігання; використання нових конструкційних матеріалів, зокрема і композитів, для виготовлення нових привідних зірочок ланцюга зі скребками елеваторів зерно-транспортної групи зернозбиральних комбайнів. Пропоновані поради та рекомендації з обраної тематики дослідження доцільно застосовувати при використанні існую-чих конструкцій та проєктуванні нових елементів зернотранспортних ліній сучасних зернозбираль-них комбайнів вітчизняного та закордонного виробництва. Також результати цього дослідження доцільно впроваджувати в навчальний процес при підготовці здобувачів вищої освіти спеціальностей 208 Агроінженерія та 133 Галузеве машинобудування.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Іванов, О. М., and К. В. Сімонов. "ТЕОРЕТИЧНО-ІМОВІРНІСНИЙ ПІДХІД ДО ОЦІНКИ РІВНЯ ТРАВМУВАННЯ ЗЕРНА ПРИ ТРАНСПОРТУВАННІ." Вісник Полтавської державної аграрної академії, no. 2 (June 25, 2021): 266–72. http://dx.doi.org/10.31210/visnyk2021.02.35.

Full text
Abstract:
Зерно є найважливішим продовольчим ресурсом, що формує продовольчу безпеку держави та є цінною сировиною для виробництва великої кількості харчових продуктів. Крім того, зерно є доволі рентабельним товаром для реалізації на внутрішньому та зовнішніх ринках з отриманням високої економічної вигоди. Через обмеженість площ для посівів та зростаючий попит на зерно виникає по-треба у збільшенні рівня урожайності зернових. При цьому запорукою отримання значного валового збору зерна є використання високоякісного посівного матеріалу. Провідні селекціонери та науковці з’ясували, що на 50 % отримання високого врожаю залежить від якості насіння. Якість насіння залежить не тільки від запрограмованого генетичного потенціалу зерна, але не менше значення має цілісність структури зерна з відсутністю механічних пошкоджень. Травмування зернової маси від-бувається за рахунок механічного впливу на неї сторони робочими органами технологічного облад-нання, зокрема підйомно-транспортних засобів, що використовується для післязбиральної обробки та переробки зерна. Так, згідно з практичними дослідженнями використання одного скребкового транспортеру для переміщення зерна може спричиняти до появи у зерновому потоці майже 10 %. Зважаючи на той факт, що кількість підйомно-транспортних засобів в одній технологічній лінії може сягати від одиниць до десятків, то об’єм травмованого зерна є доволі великим. Мета роботи – надати методику оцінки рівня травмованості зерна підйомно-транспортними засобами з урахуванням геометричних та кінематичних параметрів їх робочих органів. Травмування зерна відбува-ється за рахунок протікання кількох процесів: ударне зіткнення зерна поверхнями робочих органів, за рахунок тертя зерна між собою та з контактною поверхнею робочих органів. При цьому кількісна оцінка рівня травмованості зерна для виділених процесів може бути розглянута із застосуванням теорії імовірності. Суть цього опису зводиться до визначення загальної імовірності збереженості цілісності зерна з урахуванням факторів впливу. Загальна імовірність визначається через добуток імовірності відсутності травмування зерна Рр внаслідок тертя зерна о контактну робочу поверхню, імовірності Pv збереженості зерна внаслідок ударної взаємодії з елементами робочих органів та імовірності Pℓ відсутності травмування зерна при його переміщені на відстань ℓ. Кожна окремо визначена імовірність визначається як експоненціальна функція зі ступеню, яка формується через кінематичні та конструктивні робочі органи підйомно-транспортних засобів. На підставі сформо-ваних теоретично-імовірнісних залежностей можна прогнозовано окреслювати можливий рівень травмування зерна при транспортуванні та реалізовувати різноманітні конструктивні модернізації та покращення параметрів робочих органів підйомно-транспортних засобів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Транспортування органів"

1

Лисенко, Наталія Вікторівна. "Бокс для перевезення донорського серця." Bachelor's thesis, КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021. https://ela.kpi.ua/handle/123456789/43689.

Full text
Abstract:
Обсяг дипломної роботи становить 52 сторінки, містить 27 ілюстрацій, 15 таблиць. Загалом опрацьовано 30 джерела. Актуальність: покращення існуючого пристрою завдяки розробці електричної схеми контролю температури, що позбавить від можливих похибок під час транспортування. Метою дипломної роботи є моделювання електричної схеми контролю температури та моделювання системи циркуляції рідини в системі охолодження, що дасть змогу підтримувати серце в теплому перфузійному стані під час транспортування. Задачі дипломної роботи: 1. Аналіз літератури на предмет існуючих методів транспортування донорського серця. 2. Аналіз сучасних пристроїв. 3. Моделювання корпусу у середовищі SolidWorks. 4. Моделювання процесів циркуляціі рідини в системі охолодження у середовищі SolidWorks. 5. Розробка та розрахунок електричної схеми.
The volume of the thesis is 52 pages, contains 27 illustrations, 15 tables. A total of 30 sources were processed. Relevance: improvement of the existing device, thanks to development of the electric scheme of control of temperature that will eliminate possible errors during transportation. The aim of the thesis is to model the electrical circuit of temperature control and modeling of the fluid circulation system in the cooling system, which will keep the heart in a warm perfusion state during transportation. Thesis tasks: 1. Analysis of the literature on the existing methods of transportation of the donor heart. 2. Analysis of modern devices. 3. Modeling of the case in the SolidWorks environment. 4. Modeling of liquid circulation processes in the cooling system in SolidWorks environment. 5. Development and calculation of the electrical circuit.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Гевко, Мирослав Романович, Мирослав Романович Гевко, and M. R. Gevko. "Обґрунтування параметрів секційних гвинтових конвеєрів для транспортування сипких сільськогосподарських матеріалів." Thesis, Тернопільський національний технічний університет ім. Івана Пулюя, 2013. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/2316.

Full text
Abstract:
Роботу виконано в Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя. Міністерства освіти і науки України.Захист відбувя 25 червня 2013р. о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 58.052.02 у Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя за адресою: 46001, м. Тернопіль, вул. Руська, 56, ауд.79. З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя за адресою: 46001, м. Тернопіль, вул. Руська, 56.
Дисертаційна робота присвячена вирішенню наукової задачі покращення процесу транспортування сипких сільськогосподарських матеріалів у замкнутих кожухах за допомогою гнучких гвинтових конвеєрів. Для вирішення поставлених задач виведено аналітичні залежності, які пов’язують конструктивні, силові та кінематичні параметри процесу транспортування зернового матеріалу робочим органом конвеєра, а також розроблена математична модель процесу переміщення матеріалу по поверхні спіралі секцій і у вільному русі у міжвитковому просторі. На основі проведених експериментальних досліджень встановлено залежність енергетично-силових параметрів процесу транспортування та ступеня пошкодження зернового матеріалу від величини неактивної зони. Проведено виробничі випробування розробленого гвинтового транспортера, а також встановлені його техніко-економічні показники.
Диссертационная работа посвящена решению научной задачи улучшения процесса транспортировки сыпучих сельскохозяйственных материалов в замкнутых кожухах с помощью гибких винтовых конвейеров. Для решения поставленных задач выведены аналитические зависимости, которые связывают конструктивные, силовые и кинематические параметры процесса транспортировки зернового материала рабочим органом конвейера, а также разработана математическая модель процесса перемещения материала по поверхности спиралей секций и в свободном движении в неактивной зоне. Установлены аналитические зависимости между величиной крутящего момента на винтовых шарнирных секциях при их пространственном положении и разных кинематических параметрах. Разработана конструктивно-технологическая схема секционного шарнирного рабочего органа гибкого винтового транспортера. Разработан и изготовлен стенд для проведения экспериментальных исследований. Предложены методики проведения экспериментальных исследований по определению зависимости энергетических и силовых показателей процесса транспортировки зернового материала, а также степени его повреждения от размера неактивной зоны. На основании проведенного многофакторного эксперимента получены регрессионные зависимости для определения частоты вращения рабочего органа, величины неактивной зоны между секциями винтовых спиралей, а также высоты подъема технологической магистрали на величину крутящего момента при транспортировке зернового материала. Проведены производственные испытания разработанного винтового транспортера, а также установлены его технико-экономические показатели. Сравнение результатов компьютерного моделирования с экспериментальными, показало, что разница между соответственными значениями колеблется в пределах 11…26%. На основании метода унификационного синтеза усовершенствовано классификацию рабочих органов и генерировано их новые конструкции для повышения эксплуатационных показателей винтовых конвейеров. Определен годовой экономический эффект от внедрения гибкого винтового конвейера при погрузочно-разгрузочных операциях.
Dissertation work is devoted to the deciding of scientific task of improving of the process of transportation agricultural materials with sectional screw conveyer. For the deciding of given tasks the analytic dependencies are shown. These dependencies are connected with the constructive, kinematic and force parameters of the transportation process. The mathematic model of the movement process of seed material on screw and between its shafts was elaborated. Due to experiments were established dependence between energy and force parameters, damage state and distance between screw shafts. The production tests of investigated transporter were made. Its technical-economic indices are also determined.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Залуцький, Сергій Зіновійович. "Обґрунтування параметрів шнеків з робочою еластичною поверхнею для транспортування сільськогосподарських матеріалів." Diss., Тернопільський національний технічний університет ім. Івана Пулюя, 2018. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/24784.

Full text
Abstract:
Дисертація присвячена теоретичному та експериментальному дослідженню технологічного процесу транспортування сипких матеріалів гвинтовими робочими органами із секційною еластичною поверхнею з метою підвищення експлуатаційних показників гвинтових конвеєрів. На основі виведених аналітичних залежностей обґрунтовано раціональні параметри взаємодії шнекового робочого органу з еластичними секціями із зерновим матеріалом форми півсфера-конус. Визначено зусилля деформації лопаті шнека при її взаємодії із зерниною еліпсоподібної форми, а також встановлені максимальні напруження, які виникають у зоні контакту зернини з внутрішньою поверхнею кожуха від величини прогину та параметрів еластичної лопаті. Встановлено вплив конструктивних і кінематичних параметрів еластичного шнека на характер руху сипкого матеріалу в зоні між сусідніми секціями. Визначено закономірності впливу параметрів шнека з еластичною поверхнею на ступінь пошкодження зернового матеріалу. Розроблено нову конструкцію шнекового робочого органу із секційною еластичною поверхнею та обґрунтовано його раціональні конструктивно-технологічні параметри. Запропоновано методику та пристрій для визначення впливу на величину деформації еластичної пластини її параметрів, величини консольного виступу та зусилля навантаження. Спроектовано та виготовлено лабораторну установку для визначення експлуатаційних параметрів конвеєра.
The thesis is devoted to theoretical and experimental research of the technological process of transporting bulk materials by screw working bodies with a sectional elastic surface in order to improve the operational parameters of screw conveyors. Based on the developed analytical dependencies, rational parameters of the interaction of the auger working body consisting of elastic sections with the half-sphere-cone grain material are substantiated. The efforts of deforming the screw blade during its interaction with the ellipsoid grain are determined; the maximum stresses that occur in the contact area of the grain with the inner surface of the casing are determined from the size of the deflection and the parameters of the elastic blade. The influence of the structural and kinematic parameters of the elastic screw on the nature of the bulk material movement in the zone between adjacent sections is established. The regularities of the influence of the screw parameters with the elastic surface on the parameters of conveyor operation are determined, as well as the degree of damage to the grain material. A new design of a screw working body with a sectional elastic surface was developed and its rational structural and technological parameters were substantiated. The method and device for determining the influence of the elastic plate parameters on the value of its deformation, the size of the console protrusion and the load force are proposed. The laboratory installation for determining the operational parameters of the conveyor is designed and manufactured.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Слободян, Любомир Михайлович. "Обґрунтування параметрів гвинтових завантажувачів сипких матеріалів." Diss., Тернопільський національний технічний університет ім. Івана Пулюя, 2020. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/30710.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography