Academic literature on the topic 'Торгівельні мережі'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Торгівельні мережі.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Торгівельні мережі"

1

ПТИЦЯ, Наталія, and Катерина КОВЦУР. "КРИТЕРІЙ ДОЦІЛЬНОСТІ ВВЕДЕННЯ ОБ’ЄКТІВ ТОРГІВЕЛЬНОЇ МЕРЕЖІ НА ОСНОВІ ПАРАМЕТРІВ СИСТЕМИ ДОСТАВКИ." СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ В МАШИНОБУДУВАННІ ТА ТРАНСПОРТІ 1, no. 12 (November 26, 2019): 127–34. http://dx.doi.org/10.36910/automash.v1i12.59.

Full text
Abstract:
Розглядаються особливості доставки вантажів у роздрібну торгівельну мережу. В роботі наведенеобґрунтування критерію введення нових об’єктів торгівельної мережі, який представляє собою частку витрат на транспортування в доходній частині. Використання запропонованого критерію дозволить оцінити ефективність розширення торгівельної мережі. Визначено вплив параметрів системи доставки вантажів на критерій ефективності.Ключові слова: роздрібна торгівельна мережа, доставка, логістичні витрати, щільність торгівельнихточок, витрати на транспортування, кількість пунктів заїзду на маршруті.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Шуйський, І. В. "ТОРГСИН ЯК ОДИН ІЗ СИМВОЛІВ ГОЛОДОМОРУ У ТВОРАХ УКРАЇНСЬКИХ ПИСЬМЕННИКІВ." Історія та географія, no. 56 (2019): 34–39. http://dx.doi.org/10.34142/2313-2345.2019.56.05.

Full text
Abstract:
У статті вперше досліджені літературні джерела художніх творів українських письменників, у яких висвітлюється торгівельна мережа «Торгсин». Її діяльність напряму пов’язана з штучно створеним у 1932–1933 роках Голодомором.Крамниці торгсинів функціонували по всій території України. Створені з метою задоволення потреб чужоземців, вони в умовах Голодомору були зорієнтовані на обмін цінностей населення України – золота, срібла, діамантів. Використовуючи зубожілий стан населення і дефіцит, радянська влада встановила несправедливий курс обміну. Більшість потенційних покупців, переважно селян, були не в змозі обміняти продукти і помирали під дверима торгсинів. У свідомості багатьох українців торгівельні точки з написом «Торгсин» закарбувалися як символ «великого голоду». Діяльність торгсинів була засекречена і не висвітлювалась на сторінках газет, публічно не обговорювалась. Радянські письменники під загрозою репресій уникали згадок про торгсини, бо добре розуміли причини появи голодних селян на вулицях міст, виникнення нескінчених черг біля крамниць. Це підтверджують художні твори, опубліковані за кордоном. Враження і документальні події у столиці радянської України висвітлили Олесь Гай-Головко, Олена Звичайна та Михайло Млаковий. Емоційно насичені твори Зосима Дончука оповідають про перебіг торгівлі на периферії. Письменниця Ольга Мак спробувала знайти відповідь на питання, яку роль відводила торгсинам радянська влада. Вперше автор статті проаналізував варіанти вживання у літературних творах назви торгівельної мережі, які мали суттєву відмінність. Автор довів, єдиним вірним варіантом є «Торгсин», який використовують у роботах сучасні українські історики
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

ПТИЦЯ, Наталія, and Катерина КОВЦУР. "ДО ПИТАННЯ ВИЗНАЧЕННЯ ХАРАКТЕРУ РОЗТАШУВАННЯ ВАНТАЖООДЕРЖУВАЧІВ ПРИ ДОСЛІДЖЕННІ СИСТЕМИ ДОСТАВКИ." СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ В МАШИНОБУДУВАННІ ТА ТРАНСПОРТІ 1, no. 16 (May 20, 2021): 131–36. http://dx.doi.org/10.36910/automash.v1i16.515.

Full text
Abstract:
Роздрібний ланцюг постачань під тиском високого рівня конкуренції на ринку змушує інших учасників процесу загострювати свою увагу на підвищенні ефективності операцій та визначенню параметрів процесу доставки. Особливістю доставки вантажів в роздрібну торгівельну мережу є територіальне розосередження торгових точок, що визначає розсіювання вантажопотоку у просторі та часі. Існуючі шляхи підвищення ефективності організації руху матеріального потоку є історично сформовані технологічні процеси у логістичному ланцюгу постачань: розробка схем завезення товарів у торгові точки, визначення раціональних розмірів партій і частоту поставок, формування раціональних маршрутів і графіків завезення товарів, визначення структури парку рухомого складу, та інші технологічні процеси, що дозволяють оптимізувати логістичні витрати. Існуючі підходи до визначення характеристик району перевезень та дислокації торгових точок доводять, що прийняті в досліджених роботах допущення про рівномірність розташування торгових точок в районі обслуговування прийняті для спрощення вирішення задач з раціоналізації перевезень. Проаналізовані підходи та залежності не відповідають реальним процесам, що призводить до значних відхилень реальних та модельних значень при визначенні умов роботи транспорту в ланцюгу постачань. Пропонується виявити та формалізувати закономірності розташування торгових точок в районі обслуговування, що дозволить з достатнім ступенем точності визначати умови роботи транспорту в ланцюгу постачань. Ключові слова: система доставки, логістичні витрати, щільність торгових точок, витрати на транспортування, район обслуговування, формат торгової точки, роздрібна торгівельна мережа.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Гриньчак, Валентина, and Валентина Ткаченко. "ПОРУШЕННЯ ПРАВ НА ОБ’ЄКТИ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ У ГЛОБАЛЬНІЙ МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ." Молодий вчений, no. 9 (97) (September 30, 2021): 143–47. http://dx.doi.org/10.32839/2304-5809/2021-9-97-29.

Full text
Abstract:
Досліджено проблематику порушення захисту прав споживачів у вигляді збільшення продажу контрафактних товарів через інтернет-магазини в період карантинних обмежень пов'язаних вірусом COVID 19. Проаналізовано негативний вплив анонімного придбання доменних імен на хостингах, анонімні продажі на онлайн торгівельних майданчиках. Розгянуто незаконне використання торгівельних марок в межах українського законодавства. Врахування людського фактору при здійсненні онлайн-покупок, а саме неуважність споживачів при виборі сайтів, що мають схожість з сайтами оригінальних брендів назвою доменного імені, оформленням сторінок та товарів. Розглянуто основні різновиди кіберзлочинів у глобальній мережі Інтернет у сфері права інтелектуальної власності такі як онлайн-шахрайство, інтернет-фішинг, піратство, пропозиція, реклама та продаж контрафактної продукції.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Цебро, О. "З історії функціонування продовольчої торгівельної мережі Києва (1943-1945 рр.)." Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Історія, Вип. 113 (2012): 57–59.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Цебро, О. "З історії функціонування продовольчої торгівельної мережі Києва (1943-1945 рр.)." Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Історія, Вип. 113 (2012): 57–59.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Цебро, О. "З історії функціонування продовольчої торгівельної мережі Києва (1943-1945 рр.)." Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Історія, Вип. 113 (2012): 57–59.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Луб’яний, П. В., and А. Ю. Розова. "ФОРМУВАННЯ СПОСОБІВ ДОСТАВКИ ДРІБНОПАРТІЙНИХ ТОВАРІВ У ЛОГІСТИЧНІЙ СИСТЕМІ РОЗДРІБНОЇ ТОРГІВЕЛЬНОЇ МЕРЕЖІ." Вісник Херсонського національного технічного університету 76, no. 1 (2021): 43–47. http://dx.doi.org/10.35546/kntu2078-4481.2021.1.5.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Лихачевська, Анастасія. "ОБҐРУНТУВАННЯ ТИПУ КОНКУРЕНТНОЇ СТРАТЕГІЇ ТОРГІВЕЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА." Young Scientist, no. 12 (88) (December 30, 2020): 146–49. http://dx.doi.org/10.32839/2304-5809/2020-12-88-30.

Full text
Abstract:
Досліджені теоретичні та практичні аспекти обґрунтування вибору типу конкурентної стра- тегії у сучасних умовах для підприємств торгівельного сектору. Для досягнення мети даної роботи було досліджено підходи до класифікації конкурентних стратегій, обґрунтовано необхідність вибору стратегії, досліджено ринок торгівельних підприємств України та тенденції на даний момент. Обґрунтовано, що ринок торгівельних підприємств в Україні є дуже насиченим, а рівень конкуренції суттєво зростає. За- значено, що причиною важливості аналізу сфери торгівельних підприємств є функція рівномірного роз- поділу товарів, що несе у собі соціальне та економічне значення для держави. Виявлено основні ризики для торгових підприємства з огляду нас сучасну ситуацію на ринку та економічне положення країни. Встановлено, що на українському ринку переважають великі підприємства, які створюють провідні тор- гові мережі. Доведено, що вибір конкурентної стратегії є дуже важливим етапом для підприємств, який повинен орієнтуватися на продукт, цільовий сегмент споживачів та обсяг продажу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Tanasiuk, V. "Famine and torgsin: income sources of the trade network between 1932 and 1933." UKRAINIAN PEASANT, no. 23 (2020): 42–47. http://dx.doi.org/10.31651/2413-8142-2020-23-42-47.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Торгівельні мережі"

1

Курило, Тетяна Олександрівна, Олена Михайлівна Проскурня, and В. С. Дубовик. "Управління товарними запасами в торгівельній мережі." Thesis, НТУ "ХПІ", 2014. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/9802.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Кривенко, А. М. "Проектування системи електропостачання торгівельно-виставкового центру." Master's thesis, Сумський державний університет, 2018. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/71233.

Full text
Abstract:
Приведені характеристики об'єкту електропостачання, визначено електричні навантаження, параметри і характеристики електропостачання об'єкту. Виконано розрахунок і перевірка перерізу кабелів, уставок і вимикаючої здатності апаратів захисту. В результаті виконання цього дипломного проекту було спроектовано електропостачання адміністративно-торгівельного комплексу. Для живлення будівель, що входять в комплекс, використовуються трансформаторні підстанції різної потужності. Захист трансформаторів і кабельних ліній зовнішньої системи електропостачання здійснюється вакуумними вимикачами і запобіжниками. Проведено техніко-економічне обґрунтування вибору схеми електроживлення комплексу, а також розрахунок сумарних капіталовкладень при проектуванні електропостачання. Проаналізовано небезпечні і шкідливі чинники, що діють на працівників адміністративно-торгівельного комплексу. А також організація забезпечення засобами індивідуального захисту працівників і інших категорій населення в надзвичайних ситуаціях.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Говорун, М. В. "Інформаційна технологія забезпечення інформаційної безпеки мобільного додатку для торгівельних мереж." Master's thesis, Сумський державний університет, 2018. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/72200.

Full text
Abstract:
Розроблено інформаційну технологію забезпечення інформаційної безпеки мобільного додатку для торгівельних мереж. Розроблений технологію реалізовано як частину мобільного додатку програмного забезпечення. Було розглянуто декілька способів реалізувати дану інформаційну технологію.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Островський, Д. Л. "Проблеми створення в Україні офіційних торгівельних представництв світових брендів молодіжного одягу." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2017. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/7642.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Лавренюк, А. С. "Управління брендом підприємства мережі магазинів Кадіс." Thesis, 2017. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/7795.

Full text
Abstract:
Кваліфікаційна робота магістра складається з трьох розділів. Об’єкт дослідження – маркетингова діяльність торгової мережі « Кадіс», функціонування і розвиток бренду. У роботі розглядаються теоретичні аспекти формування та покращення бренду торгівельного підприємства. Проаналізовано фактори, що впливають на формування бренду торгівельного підприємства, теоретичні основи, розрахунки марочного капіталу. Запропоновано алгоритм створення бренду підприємства та методика його розрахунку в економічних показниках.
Thesis consists of three chapters. Object of study marketing activity of the trading network "Cadiz", the functioning and development of the brand. Diploma thesis deals with theoretical aspects of formation and improvement of the brand of the trade enterprise. The factors influencing the formation of the brand of the trade enterprise, theoretical foundations, calculations of the venture capital are analyzed. The algorithm of creation of the brand of the enterprise and the method of its calculation in economic indicators are offered.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Прасоловa, Вікторія Віталіївна. "Стратегічне управління мережею ТОВ «АТБ-Маркет» в сфері продуктового рітейлу." Магістерська робота, 2020. https://dspace.znu.edu.ua/jspui/handle/12345/3353.

Full text
Abstract:
Прасолова В. В. Стратегічне управління мережею ТОВ «АТБ-Маркет» в сфері продуктового рітейлу : кваліфікаційна робота магістра спеціальності 073 "Менеджмент" / наук. керівник А. С. Чкан. Запоріжжя : ЗНУ, 2020. 68 с.
UA : Кваліфікаційна робота магістра: 68 с., 30 рис., 15 табл., 47 джерел. Об’єкт дослідження: теоретико-методичні та практичні аспекти стратегічного розвитку мережевого підприємства ТОВ «АТБ-Маркет» в сфері продуктового рітейлу. Предмет дослідження: сукупність теоретичних, методичних і практичних аспектів розробки стратегії розвитку ТОВ «АТБ-Маркет» як лідера продуктового рітейлу. Мета дослідження: визначення сутності та особливостей розробки та реалізації стратегії розвитку підприємства-лідера сфери продуктового рітейлу ТОВ «АТБ-Маркет». Методи дослідження: теоретичне узагальнення та порівняння, статистичний аналіз, системний підхід, матричний, формалізації та економіко-математичного моделювання. В роботі студентом визначено, що в діяльності підприємства важливе значення має його стратегічна орієнтація. В процесі діяльності на різних етапах підприємство обирає певну стратегічну альтернативу, яка сприяє досягненню найбільшого рівня розвитку. Для торговельних підприємств важливим аспектом діяльності є саме маркетинг, метою якого є розробка ефективної продуктової, цінової та збутової політик, сукупності заходів з просування продукції та бренду. Здобувачем проаналізовано поняття рітейлу, його місце в сфері торгівлі. Визначено сучасний стан та тенденції розвитку сфери продуктового рітейлу в Україні. В якості об’єкта дослідження обрано лідера продуктового рітейлу крани ТОВ «АТБ-Маркет», яке активно функціонує на ринку, що підтверджується основними показниками: загальний обсяг товарообороту, географія діяльності, кількість торгових точок, обсяг товарообороту на 1 м2 торгової площі, кількість споживачів. В роботі визначено, що в основою стратегічного управління є аналіз факторів зовнішнього та внутрішнього середовищ підприємства, впливу основних чинників та факторів на ого діяльність. В рамках аналізу зовнішнього середовища в роботі узагальнено основні характеристики сучасного споживача ТОВ «АТБ-Маркет» та способи його впливу на підприємство. Також в роботі визначено конкурентні позиції підприємства відносно найближчих конкурентів. В рамках аналізу внутрішнього середовища досліджено показники фінансової діяльності, заходи щодо управління персоналом та маркетинговою діяльністю в розрізі елементів комплексу маркетингу: товарна політика, цінова, збутова, просування. На основі проведеного ґрунтовного аналізу з використанням матричного методу SPACE запропоновано стратегію розвитку ТОВ «АТБ-Маркет» в сфері продуктового рітейлу.
EN : Thesis for the Master’s Degree: 68 p., 30 fig., 15 tab., 47 sources. The object of the research: theoretical, methodical and practical aspects of strategic management of development of the ATB-Market LLC chain in the field of food retailing The subject of the research: a set of theoretical, methodological and practical aspects of strategic management of development of the ATB-Market LLC chain as the leader of the field of food retailing. The purpose of the Thesis for the Master’s Degree is to determine the essence and features of strategy of development of the leader of the field of food retailing the ATB-Market LLC Chain. The research methods: theoretical generalizations and comparisons, statistical analysis, matrix methods, formalize, economic and mathematical modeling. In the Thesis for the Master’s Degree author defined the essence of the strategic management, its role in the activity of enterprise. In the process of activity the enterprise always chooses a strategic alternative that helps to achieve the highest level of development. For commercial enterprises an important aspect of the activity is marketing. The main purpose of marketing is the developing of product, price, sales and promotion policies. The author defined the essence of the retail, its role in the sphere of trade. In the thesis the results and trends of the field of food retailing of Ukraine are analyzed. As the object of the Thesis for the Master’s Degree the ATB-Market LLC is chosen. The chain is the leader of the market of food retailing in accordance to the main indexes: total turnover, geography of activity, number of outlets, turnover per 1 m2 of retail space, number of consumers. In the thesis is determined that the basis of strategic management is the analysis of factors of external and internal environments, the influence of the main factors of environments on the activity of enterprise. As the factor of the external environment the consumers of ATB-Market LLC are analyzed, their influence on the activity of enterprise is determined. Also in the work the competitive positions of the enterprise in relation to the nearest competitors are defined. As the factor of the internal environment the financial activity, personnel and marketing-mix (product, price, sale, promotion) activity are analyzed. As the results of analysis on the base of SPACE-analysis the strategy of development of the ATB-Market LLC chain as the leader of the field of food retailing is proposed.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Торгівельні мережі"

1

Соловйов, В. М. Використання мережних мір складності у прогнозуванні кризових явищ. КНЕУ, 2016. http://dx.doi.org/10.31812/0564/1254.

Full text
Abstract:
У якості баз даних обирались часові ряди щоденних значень індексів фондових ринків за період часу, який містив помітні зміни індексів, які прийнято ідентифікувати як кризові явища. Розрахунки проводились у такий спосіб. Обирався часовий проміжок (вікно), наприклад, два роки (приблизно 500 торгівельних днів), для нього будувались відповідні графи та розраховувались їх спектральні, топологічні та мультиплексні властивості. Далі вікно зміщувалось з кроком, наприклад, одна неділя (5 торгівельних днів) і процедура повторювалась до вичерпання часових рядів. Показано, що у деяких випадках мережні та мультимережні міри можуть слугувати індикаторами-передвісниками кризових явищ.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography