Academic literature on the topic 'Тарифи на теплову енергію'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Тарифи на теплову енергію.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Тарифи на теплову енергію"

1

Geletukha, G. G., T. A. Zheliezna, and A. I. Bashtovyi. "АНАЛІЗ МОДЕЛЕЙ ФУНКЦІОНУВАННЯ СЕКТОРУ ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ КРАЇН ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ. ЧАСТИНА 2." Industrial Heat Engineering 38, no. 5 (September 20, 2016): 78–85. http://dx.doi.org/10.31472/ihe.5.2016.09.

Full text
Abstract:
Розглянуто базові моделі функціонування сектору централізованого теплопостачання та існуючі підходи до встановлення тарифів на теплову енергію на прикладі окремих країн Європи. Проаналізовано основні проблеми сектору централізованого теплопостачання в Україні. Запропоновано рекомендації по створенню конкурентного ринку теплової енергії.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Geletukha, G. G., and T. A. Zheliezna. "СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ БІОЕНЕРГЕТИКИ В УКРАЇНІ." Industrial Heat Engineering 39, no. 2 (April 20, 2017): 60–64. http://dx.doi.org/10.31472/ihe.2.2017.09.

Full text
Abstract:
Проаналізовано місце біомаси в енергетичному балансі України та роль біоенергетики у досягненні цілей Національного плану дій з відновлюваної енергетики. Представлено результати оцінки енергетичного потенціалу біомаси в Україні. Розглянуто проблеми встановлення тарифів на теплову енергію та основні проблеми ринку паливної біомаси. Запропоновано шляхи створення конкурентних ринків теплової енергії та біопалива в Україні.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Ющенко, Н. Л. "ВИЗНАЧЕННЯ КРИВОЇ ЗАЛЕЖНОСТІ ВИТРАТ ВІД ТРИВАЛОСТІ ПРОЄКТУ З МОДЕРНІЗАЦІЇ РОЗПОДІЛЬЧИХ ТРУБОПРОВОДІВ ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ОПАЛЕННЯ І ГАРЯЧОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ." Підприємництво та інновації, no. 16 (February 26, 2021): 106–10. http://dx.doi.org/10.37320/2415-3583/16.18.

Full text
Abstract:
Коли в Україні разом зі зростанням рівня бідності населення піднімаються тарифи підприємств, що виробляють, транспортують і постачають теплову енергію, надаючи послуги з опалення житлових будинків та гарячого водопостачання, а комунальна інфраструктура зношена та малоефективна, що призводить до низької якості обслуговування, значних утрат енергії та витрат на утримання, практично значущим є й потребує розроблення завдання моделювання на базі методів теорії планування і управління мережами, що вже підтвердили свою ефективність в інших видах економічної діяльності, системи централізованого теплопостачання. Статтю присвячено огляду методів математичного програмування та інших систематичних методів обчислень для випадків лінійного і нелінійного співвідношення між часом і витратами, що дають змогу визначати криву мінімальних витрат за будь-якого можливого значення тривалості проєкту з модернізації системи теплопостачання з метою підвищення її енергоефективності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Коломієць, П. В. "Процес впровадження збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на електричну та теплову енергію." Бюлетень Міністерства юстиції України, no. 6 (128) (2012): 142–45.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Ващенко, Ю. В. "Правове регулювання збору у вигляді ільової надбавки до діючого тарифу на електричну та теплову енергію за податковим кодексом України." Фінансове право, no. 2 (20) (2012): 12–15.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Derevyanko, Bogdan. "TRENDS IN THE DEVELOPMENT OF UKRAINIAN LEGISLATION ON "GREEN" ELECTRICITY TARIFFS." Law Journal of Donbass 71, no. 2 (June 2020): 62–71. http://dx.doi.org/10.32366/2523-4269-2020-71-2-62-71.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Дем'яненко, Ю. І., and Т. В. Дуднік. "Сезонні акумулятори тепла в схемах теплопостачання приватних житлових будинків." Refrigeration Engineering and Technology 57, no. 2 (June 30, 2021): 81–88. http://dx.doi.org/10.15673/ret.v57i2.2026.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена вибору сезонного акумулятора тепла (САТ) для первинного контуру теплового насосу в системі опалення та гарячого водопостачання приватного житлового будинку. В Україні в індивідуальному житловому будівництві впровадження найсучасніших ефективних систем акумуляції енергії стримується значною вартістю обладнання та відсутністю державної підтримки. Проте неухильне зростання тарифів на енергоносії спонукає домогосподарів до пошуку прийнятних варіантів САТ серед того, що пропонується споживачеві на вітчизняному ринку технологій та обладнання відновлюваної енергетики. Перехід на відновлювані джерела енергії (ВДЕ) супроводжує додаткове енергетичне завдання – узгодження нестабільних ВДЕ з навантаженням, яке також змінюється і впродовж доби, і впродовж року. Це особливо притаманне краї­нам, що потребують опалення в холодну пору року. Потужність, що генерується більшістю ВДЕ, істотно залежить від мінливих природних явищ. В статті запропонована німецька технологія крижаного теплоакумулятора – Wärmepumpe Eisspeicher-System. Вона розроблена спеціалістами фірми Viessmann як реакція на заборону німецьким природоохоронним відомством ґрунтових теплових насосів – як колекторних, так і з ґрунтовими зондами. В умовах густонаселеної Німеччини і високої вартості землі, відчуження значних її площ для улаштування первинних контурів ТН є неприйнятним – земля виводиться з сільськогосподарського обігу – і суперечить державним інтересам. Тому використання крижаних акумуляторів як первинних контурів ТН знімає проблему як прямої, так і опосередкованої екологічної шкоди. Наведені в статті розрахунки теплового балансу первинного контуру теплового насосу Eisspeicher-System для найхолоднішого місяця опалювального періоду підтверджують можливість функціонування системи опалення та ГВП у моновалентному режимі
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Kyzym, M. O., and Y. I. Kotliarov. "Analyzing the Effective Procedure for Substantiating Tariffs for the Production, Supply and Consumption of Thermal Energy." Business Inform 3, no. 506 (2020): 373–81. http://dx.doi.org/10.32983/2222-4459-2020-3-373-381.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Kuts, G. O., O. Ye Malyarenko, N. Yu Maistrenko, and V. V. Stanytsina. "Determination of the forecasted demand for thermal energy by a complex method taking into account the potential of energy saving." Problems of General Energy 2018, no. 3 (September 25, 2018): 10–15. http://dx.doi.org/10.15407/pge2018.03.010.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Matiko, F. D., O. M. Slabyk, and M. B. Hutnyk. "АНАЛІЗ НОРМАТИВНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СИСТЕМ ВИМІРЮВАННЯ КІЛЬКОСТІ ТЕПЛОВОЇ ЕНЕРГІЇ." Scientific Bulletin of UNFU 28, no. 3 (April 26, 2018): 105–10. http://dx.doi.org/10.15421/40280322.

Full text
Abstract:
Теплову енергію широко використовують у промисловості та житлово-комунальному господарстві України. Налагодження точного обліку теплової енергії (ТЕ) є необхідним для її ефективного та економного використання, а також дає змогу виявити недоліки теплогенерувальних об'єктів і теплових мереж та усунути їх. Виконано аналіз стану приладового обліку кількості теплової енергії та нормативного забезпечення систем вимірювання кількості ТЕ. Встановлено, що чинні нормативні документи не містять методики визначення кількості ТЕ для всіх існуючих конфігурацій систем обліку ТЕ, а також методики оцінювання похибки (невизначеності результату вимірювання) кількості ТЕ. Розроблення таких методик є вкрай необхідним. Виконано класифікацію систем теплопостачання, що дає змогу проаналізувати можливі схеми систем вимірювання кількості. Розглянуто рівняння для визначення кількості теплової енергії для типових схем систем обліку на джерелах ТЕ та у схемах теплопостачання споживачів. Встановлено, що у відомих нормативних документах не враховано всі особливості структури систем теплопостачання споживачів, тому необхідним є подальший аналіз схем теплопостачання споживачів та уточнення рівнянь для обчислення кількості ТЕ у таких системах. Сформульовано недоліки основних нормативних документів та невирішені завдання обліку ТЕ і визначено напрями досліджень для удосконалення нормативної бази обліку ТЕ.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Тарифи на теплову енергію"

1

Білоцерківський, Олександр Борисович. "Аналіз чутливості економіко-математичної моделі стабілізації існуючих тарифів на теплову енергію." Thesis, Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого, 2013. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/22653.

Full text
Abstract:
Наведено теоретичні відомості про розв'язування задач аналізу чутливості. Було розроблено економіко-математичну модель, що відображатиме рекомендовані нормативні обсяги теплової енергії для населення та комерційних споживачів, який необхідно виробляти та реалізовувати в межах існуючої собівартості та діючих тарифів з огляду на отримання максимального прибутку. Для розв'язання задачі лінійного програмування використовувалася програма Microsoft Excel. Було проведено аналіз чутливості значень цільової функції до зміни ресурсів та досліджено їх вплив. Результати показали, що збільшення запасів природного газу та електричної енергії практично не впливає на прибуток від реалізації рекомендованих нормативних обсягів теплової енергії для населення та комерційних споживачів, тому для підвищення прибутку потрібно зменшити обсяги теплової енергії для населення та збільшити її для комерційних споживачів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography