Academic literature on the topic 'Тарифи на перевезення'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Тарифи на перевезення.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Тарифи на перевезення"

1

Бурдик, О. Ю. "БЮДЖЕТУВАННЯ В УПРАВЛІННІ ФІНАНСОВИМИ РЕЗУЛЬТАТАМИ АВТОТРАНСПОРТНИХ ПІДПРИЄМСТВ." Herald of Lviv University of Trade and Economics Economic sciences, no. 61 (December 22, 2020): 107–11. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1205-2020-61-16.

Full text
Abstract:
У статті описано основні принципи бюджетування, необхідні для управління фінансовими результатами автотранспортних підприємств, а також розкрито основні проблеми побудови бюджетів. Встановлено, що головною проблемою автотранспортних підприємств, які здійснюють міські пасажирські перевезення, є збиткова динаміка результатів їхньої діяльності. Врахування цієї тенденції під час побудови бюджетної системи є необхідним для виявлення причин утворення негативного фінансового результату діяльності та своєчасного вжиття заходів з усунення факторів, які його спричиняють. Також виявлено, що на автотранспортних підприємствах складають, як правило, лише фінансовий план, без застосування ефективної системи бюджетування. Надано характеристику структури фінансового плану та операційного бюджету автотранспортного підприємства. Розглянуто відмінності бюджетування та фінансового плану. Метою статті є розробка та надання рекомендацій з побудови сучасної системи бюджетування для покращення ефективного управління фінансовими ресурсами і показниками автотранспортного підприємства. Це зумовлено тим, що автотранспортні підприємства комунальної форми власності мають ряд особливостей, від яких залежить процес бюджетування, особливо в частині методики розрахунку витрат підприємства і тарифів за проїзд. Оскільки у комунальному підприємстві тариф на перевезення пасажирів залежить не лише від собівартості перевезень, але й від корегування його органами місцевого самоврядування, це призводить до встановлення тарифів, нижчих за фактичну собівартість перевезень. Виявлено залежність діяльності таких підприємств від кількості асигнувань, отриманих з місцевого бюджету згідно з кошторисними призначеннями, що унеможливлює формування реального тарифу з використанням системи бюджетування. Відповідно до здійснених досліджень зроблено висновок, що головним завданням створення бюджетів автотранспортного підприємства задля управління фінансовими результатами є формування бюджетів доходів та бюджетів витрат. Для кращої координації цих бюджетів необхідно створити центри відповідальності за даними напрямками для оцінки діяльності центрів доходів та центрів витрат, щоб краще можна було прогнозувати доходи та витрати автотранспортного підприємства. Важливого значення набула оцінка рентабельності маршрутів з метою перегляду транспортної сітки, проведення контролю та аналізу виконання бюджетів, прогнозування ризиків та виявлення шляхів їх запобігання, порівняння фактичних фінансових результатів із плановими. Все це дасть можливість розрахувати стратегію рентабельності перевезень як основного чинника формування позитивного фінансового результату.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Бурдик, О. Ю. "АВТОБУСНІ ПАСАЖИРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ТА ЇХ ВПЛИВ НА ФІНАНСОВІ РЕЗУЛЬТАТИ АВТОГОСПОДАРСТВ." Herald of Lviv University of Trade and Economics Economic sciences, no. 60 (July 3, 2020): 88–92. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1205-2020-60-14.

Full text
Abstract:
У статті охарактеризовано міські автобусні пасажирські перевезення та досліджено їх вплив на фінансові результати діяльності автогосподарств. Важливим є огляд цієї теми у розрізі перевезень паса-жирів в Україні громадським транспортом із зазначенням частки у них автоперевезень. Визначено зміни в темпах зростання пасажирських перевезень за досліджувані роки. Описано особливості діяльності авто-транспорту за кордоном. Також розраховано динаміку перевезень пасажирів автомобільним транспортом міського сполучення, розглянуто перевезення у Західному регіоні України. Метою статті є співставлення статистичних даних для виявлення причин збитковості перевезень та пошуку шляхів стабілізації їх фінансо-вого стану. У ході дослідження встановлено, що збитковість перевезень зумовлена насамперед неякісними перевезеннями, внаслідок чого багато пасажирів користуються або більш дешевим міським електротранс-портом, або таксі чи власним автомобілем. Зауважено, що спосіб покращити фінансовий стан автотранс-портних підприємств за рахунок підняття тарифів не дав очікуваних результатів. Незважаючи на регулярне підвищення плати за проїзд, діяльність автотранспортних підприємств так і залишається збитковою, а умо-ви перевезень пасажирів й надалі здійснюються на низькому рівні. До того ж, відсутність комфортабель-ності та сервісу додатково провокує зменшення попиту на користування пасажирськими автоперевезеннями. Тому необхідний терміновий перегляд основних підходів до стратегії розвитку автотранспортних підприємств, застосування кардинальних змін їх діяльності, а отже і запровадження відповідних змін у веден-ні бухгалтерського обліку. Також постає питання щодо неповного відшкодування плати за проїзд пільгових категорій громадян. Відповідно до здійснених досліджень зроблено висновок, що необхідно переглянути ос-новні законодавчі документи стосовно автотранспорту, з урахуванням закордонного досвіду країн, та відоб-разити ці зміни у фінансовому обліку. Забезпечення автотранспорту інноваційними технологіями сприятиме розширенню внутрішньогосподарської звітності, що дуже важливо для прийняття управлінських рішень. До того ж, дані нововведення дадуть можливість здійснити контроль за фактичним використанням паливно-мастильних матеріалів та скорегувати встановлені на них норми.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Horbachev, P., O. Makarichev, T. Nemna, and S. Svichynskyi. "ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ ПРИБУТКОВОСТІ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ ВАНТАЖІВ ЗА РАЗОВИМИ ЗАЯВКАМИ." Системи управління, навігації та зв’язку. Збірник наукових праць 4, no. 50 (September 12, 2018): 50–56. http://dx.doi.org/10.26906/sunz.2018.4.050.

Full text
Abstract:
Відомим на сьогоднішній день критеріям ефективності виконання вантажних перевезень властивий ряд недоліків. Стосовно разових перевезень у міжнародному сполученні такими недоліками є неврахування особливостей виконання перевезень у певних напрямках, стану ринку, випадковості елементів транспортного процесу, прибутковості перевезення по відношенню до його тривалості. Для їх усунення як критерій ефективності виконання перевезень вантажів за разовими заявками було запропоновано використовувати питомий прибуто перевізника за добу витраченого на оборотний рейс часу. Він являє собою випадкову величину, закон розподілу якої визначається розподілами його складових. Отриманий аналітичний вираз щільності розподілу даного критерію зробив можливим отримання графіків щільності ймовірності питомого прибутку. Дослідження даної щільності було здійснено шляхом проведення повного факторного експерименту. Отримані в результаті криві щільності ймовірності дають уявлення про закономірності зміни питомого прибутку автотранспортного підприємства від виконання перевезень вантажів за разовими замовленнями в напрямку країн ЄС та СНД в залежності від транспортної зони, до якої здійснюється перевезення, тарифу на його виконання в прямому напрямку та відстані доставки. Дані закономірності стали основою для ймовірнісної оцінки ризиків при здійсненні перевізної діяльності за відомих умов виконання рейсу у напрямку з України за кордон, що є цінною інформацією для перевізників при прийнятті рішення щодо виконання перевезення. Так, в роботі приводяться значення ймовірності виникнення критичного ризику, тобто ризику мати збитки за результатами перевезення. На основі результатів проведених експериментальних досліджень розроблено рекомендації щодо прийняття рішень про виконання разових міжнародних перевезень, спрямовані зорієнтувати перевізників на ведення статистики доходів, витрат та часових складових транспортного процесу та дозволяють визначити доцільність здійснення доставки чи встановити пріоритет обслуговування заявок.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Кутья, О., Н. Бережна, and О. Войтов. "Оптимізація параметрів транспортного процесу міських вантажних перевезень." Науковий жарнал «Технічний сервіс агропромислового лісового та транспортного комплексів», no. 18 (March 19, 2020): 54–61. http://dx.doi.org/10.37700/ts.2019.18.54-61.

Full text
Abstract:
Розроблено методичний підхід до оптимізації параметрів транспортного процесу міських вантажних перевезень. Підхід ґрунтується на моделі сумарних питомих витрат, які враховують три складові.Перша складова залежить від тарифу на перевезення, довжини маршруту, маси перевезеного вантажу, а також технічної швидкості руху, частоти надходження заявок на транспортне обслуговування і коефіцієнта надійності транспортного обслуговування .Друга складова питомих витрат залежить від кількості автомобілів, що перебувають в наряді, технічної швидкості руху, сумарного часу транспортного обслуговування, витрати палива і його ціни, а також маси перевезеного вантажу, коефіцієнт використання пробігу, коефіцієнт використання вантажопідйомності автомобіля.Третя складова залежить від кількості автомобілів, що перебувають в наряді, сумарного часу транспортного обслуговування з урахуванням збільшення часу на виконання навантажувальнорозвантажувальних робіт, початкової вартості автомобіля і витрат на технічне обслуговування автомобіля та амортизацію.Отримано математичні вирази, які дозволяють виконати математичне моделювання сумарних витрат на міські вантажні перевезення та розрахунковим шляхом отримати оптимальну масу вантажу, що перевозиться. Показано, що при величині коефіцієнтів використання пробігу, який дорівнює 0,5 і величині коефіцієнтів використання вантажопідйомності автомобіля, який дорівнює 0,5, запланована маса вантажу для перевезення майже не відрізняється від оптимальної. При збільшенні зазначених коефіцієнтів до одиниці оптимальна маса збільшується в 1,4-1,6 разів.Показано, що для зменшення сумарних питомих витрат на міські вантажні перевезення необхідно розрахунковим шляхом проводити корегування маси перевезеного вантажу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Bernevek, Т. І., N. L. Pavlova, and І. І. Tykhonina. "ВИКОРИСТАННЯ СУЧАСНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ПЕРЕВЕЗЕННЯ НАЛИВНИХ ВАНТАЖІВ МОРСЬКИМ ТРАНСПОРТОМ." Transport development, no. 4(11) (January 14, 2022): 94–103. http://dx.doi.org/10.33082/td.2021.4-11.09.

Full text
Abstract:
Вступ. Значний обсяг перевезень наливних вантажів морським транспортом і фізико-хімічні властивості цих речовин зумовлюють специфіку процесу транспортування та вибір відповідної технології, яка забезпечує якісну доставку при гарантуванні максимального рівня безпеки. Необхідність вирішення цієї проблеми актуалізує запровадження інноваційних технологічних рішень у цій сфері. Одним із них є флекситанки, які уможливлюють перевезення безпечних рідких вантажів різного походження і призначення у великотоннажних контейнерах і здатні забезпечити ефективну організацію процесу перевезень, у тому числі й мультимодальних. Метою статті є дослідження особливостей використання флекситанків як сучасної технології перевезення наливних вантажів морським транспортом і формування специфічних організаційно-технологічних заходів щодо їх застосування. Результати. У досліджені визначено роль наливних вантажів у загальному обсязі міжнародної морської торгівлі та їх специфіку. На основі дослідження наявних способів і технологічних схем перевезення наливних вантажів морським транспортом (танк-контейнерів, цистерн, танкерних суден), їх переваг і недоліків доведено доцільність використання флекситанків. Визначено їх конструктивні особливості, техніко-експлуатаційні характеристики й вимоги, яких необхідно дотримуватися задля забезпечення належного рівня безпеки при використанні. Установлено сучасні тенденції, які характерні для сучасного світового ринку флекситанків, приділено увагу особливостям унормування і стандартизації процесів оцінки їх якості й надійності. За результатами дослідження техніко-економічних показників різних видів тари, призначеної для перевезень наливних вантажів морським транспортом, порівняно їх основні експлуатаційні характеристики. Виокремлено переваги та недоліки флекситанків. Охарактеризовано технологію процесу перевезення вантажу і сформовано загальну технологічну схему перевезень наливних вантажів із використанням флекситанків при експортно-імпортних операціях. Запропоновано комплекс організаційно-технологічних заходів, спрямований на подальший розвиток і просування цієї технології перевезення наливних вантажів морським транспортом. Висновки. Використання флекситанків як сучасної технології перевезення наливних вантажів морським транспортом спрямовано на підвищення ефективності цього процесу, забезпечення належного рівня екологічності й максимального рівня безпеки.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Колодін, А. "Щодо особливостей договору чартеру (фрахтування) за цивільним законодавством України." Юридичний вісник, no. 1 (August 7, 2020): 292–97. http://dx.doi.org/10.32837/yuv.v0i1.1636.

Full text
Abstract:
У запропонованій статті визначається, що розвиток бізнесу, розширення міжнародних відносин вимагають від учасників мобільності й оперативності пересування, що не завжди забезпечується регулярним повітряним сполученням. Все це зумовило розвиток сегменту чартерних перевезень. Договором фрахтування судна називають як договір перевезення вантажів, пасажирів, багажу, якщо він укладений з умовою надання для перевезення всього судна або окремих суднових приміщень, так і договір оренди судна з екіпажем або без нього. І в тому, і в іншому випадку сторони можуть називатися однаково -«фрахтувальник (судновласник)» і «фрахтувальник», предмет договору - переміщення певних обумовлених об'єктів (вантажів, пасажирів, багажу) може бути один і той самий. Акцентується увага на тому, що договір фрахтування (чартер) є двостороннім і оплатним, зміст якого полягає у праві фрахтувальника зарезервувати все обумовлене договором судно, інший транспортний засіб (частину його місткості) для перевезення за плату протягом одного або декількох рейсів, передбачених цим договором вантажів, пасажирів і багажу, а фрахтувальника - отримати за наданий транспортний засіб (частину його місткості) встановлену угодою сторін плату (іменовану в морському праві фрахтом). Пропонується виділяти такі ознаки лінійного судноплавства: 1) регулярність повідомлення і наявність розкладу судів; 2) перевезення дорогих генеральних вантажів; 3) завантаження судна вантажами багатьох вантажовідправників; 4) оплата перевезення за лінійними тарифами; 5) здійснення вантажно-розвантажувальних операцій перевізником; 6) публічний характер послуг перевізника. Водночас українське право застосовує поняття «договір фрахтування» виключно до перевезення вантажів, пасажирів, багажу. Всі інші форми експлуатації суден є договором оренди судна як транспортного засобу. Чартер зазвичай розрахований на перевезення великих партій масових вантажів, тому її умовою виступає надання всього судна, його частини або певних суднових приміщень. Звертається увага на те, що, хоча відносини фрахтування (чартеру) в морському праві детально регламентовані на законодавчому рівні, чинне законодавство України в цій сфері не є досконалим.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Войтов, В., and О. Кутья. "Моделювання витрат на транспортне обслуговування міських вантажних перевезень." Науковий жарнал «Технічний сервіс агропромислового лісового та транспортного комплексів», no. 17 (March 18, 2020): 50–61. http://dx.doi.org/10.37700/ts.2019.17.50-61.

Full text
Abstract:
В роботі представлено математичні вирази для визначення сумарних питомих витрат та результати моделювання витрат на міські вантажні перевезення. Сумарні витрати мають три складові. Перша складова залежить від тарифу на перевезення, довжини маршруту, маси перевезеного вантажу, а також технічної швидкості руху, частоти надходження заявок на обслуговування та коефіцієнта надійності.Друга складова питомих витрат залежить від кількості автомобілів, що перебувають в наряді, технічної швидкості руху, сумарного часу транспортного обслуговування, витрати палива і його ціни, а також маси перевезеного вантажу, коефіцієнтів використаного пробігу, вантажопідйомності та коефіцієнта надійності.Третя складова залежить від кількості автомобілів, що перебувають в наряді, сумарного часу транспортного обслуговування з урахуванням збільшення часу на вантажно-розвантажувальні роботи, початкової вартості автомобіля і витрат на технічне обслуговування та амортизацію, а також маси перевезеного вантажу і коефіцієнта надійності.Сумарне значення отриманих питомих витрат є економічним критерієм вибору оптимальних маршрутів на транспортне обслуговування.Проведено моделювання впливу різних факторів і робочих параметрів транспортного процесу міських вантажних перевезень дозволяє стверджувати, що питомі витрати на транспортне обслуговування В, грн/т, однозначно збільшуються при збільшенні довжини маршруту, однак, при цьому, мають оптимум при зміні маси перевезеного вантажу. Встановлено, що на існування оптимуму впливають коефіцієнт використання пробігу і коефіцієнт використання вантажопідйомності автомобілів.Показано вплив логістичного центру (потужності логістичного центру) на питомі витрати транспортного обслуговування. Недостатня потужність ЛЦ збільшує час оформлення однієї заявки, що приводить до збільшення сумарних питомих витрат. Це дозволяє зробити висновок, що потужністю логістичного центру необхідно управляти.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Пилипенко, О. М., and О. О. Огій. "ОБҐРУНТУВАННЯ ТАРИФУ НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ АВТОБУСНИМ ТРАНСПОРТОМ У м. ЧЕРКАСИ." Вісник Черкаського державного технологічного університету. Серія: Технічні науки 1, no. 2 (June 18, 2018): 20–25. http://dx.doi.org/10.24025/2306-4412.2.2018.162088.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Петренко, Олександр. "ВПЛИВ СОЦІАЛЬНИХ ФАКТО РІВ НА ВДОСКОНАЛЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ГРОМАДСЬКОГО ПАСАЖИРСЬКОГО ТРАНСПОРТУ." Public management 20, no. 5 (December 29, 2020): 166–77. http://dx.doi.org/10.32689/2617-2224-2019-5(20)-166-177.

Full text
Abstract:
Розглянуто основні фактори, що впливають на діяльність гро- мадського пасажирського автомобільного транспорту. Визначено, що еко- номічну політику у сфері державного регулювання громадського пасажир- ського транспорту слід розглядати як важливу частину загальної державної економічної і соціальної політики, спрямованої на підвищення якості життя населення. Обґрунтовано, що формування та реалізація економічної полі- тики має пов’язуватися зі створенням дієвих методів, процедур і механізмів соціального та економічного обґрунтування дотацій та встановлення ефек- тивних тарифів на перевезення, спрямованих на збереження і розвиток сис- теми громадського транспорту, узгоджених з планами розвитку, а також раціонального управління маршрутами з метою їх оптимізації при використан- ні сукупності соціально-економічних обмежень. Доведено, що управління безпекою руху — найважливіша функція дер- жави, яка має ефективно і комплексно реалізовуватися у складі механізмів і процедур управління громадським транспортом. Кількісне зростання ав- тотранспортних засобів в Україні не супроводжується якісними змінами в позитивний бік. Навпаки, зношення автопарку щорічно збільшується, що є причиною підвищеного забруднення навколишнього середовища, аварій- ності і високих транспортних витрат. Вибору соціальної за своєю сутністю політики має передувати моделю- вання її основних характеристик і результатів. Отже, такі моделі доцільно створювати і використовувати у практиці державного макроекономічного ре- гулювання. Підвищення ефективності державного регулювання має забезпе- чуватися податковою регламентацією діяльності підприємств пасажирсько- го транспорту та приватних перевізників через правові механізми, а також рядом організаційних заходів, що забезпечують паспортизацію маршрутів, моніторинг процесів перевезень та їх фінансування з бюджету, вдосконален- ня механізму та процедур інформаційного забезпечення процесів формуван- ня економічної політики та її реалізації.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Sapozhnikova, Svetlana Mikhaylovna. "ОЦЕНКА И ПРОГНОЗ РАЗВИТИЯ АВТОТРАНСПОРТНЫХ МАЛЫХ КОМПАНИЙ В РЕГИОНЕ." International Journal of Advanced Studies 8, no. 3 (November 5, 2018): 79. http://dx.doi.org/10.12731/2227-930x-2018-3-79-99.

Full text
Abstract:
В данной статье рассматриваются особенности функционирования малого бизнеса в Смоленской области. Раскрывается состав и структура отраслей, включаемых в экономику малого бизнеса в регионе. Определены роль и значение автотранспорта в функционировании малого предпринимательства в регионе. Были рассмотрены динамика изменения тарифов, дальности перевозок, использование автотранспорта, его структура. Поведена оценка эффективности грузоперевозок и пассажироперевозок, осуществляемые малым бизнесом и их доля в общем объеме оказываемых транспортных услуг в Смоленской области. Объем перевезенных грузов за 12 лет падает, т.е. конкуренцию МСП крупному бизнесу проигрывают, т.к. не могут работать с большими объемами перевозимых грузов. Вместе же и крупные и мелкие предприятия теряют объемы грузоперевозок, уступая в конкурентной борьбе крупным столичным компаниям. Как более мобильная часть бизнеса, не имеющая возможность работать с крупными партиями, МСП пошли путем предоставления специфических услуг в грузоперевозках, беря на себя определенные риски, связанные с доставкой (например, доставка скоропортящейся, ценной, хрупкой или сложной по конструкции или габаритам продукции /товаров) и на более дальние расстояния в сокращенные сроки, а также развивая сегмент пассажироперевозок. Длительность пути автоперевозок за последние годы резко растет, переориентируясь на новые рынки сбыта автотранспортных услуг, в условиях жесткой конкуренции на смоленском рынке услуг транспорта и санкционного режима, обслуживая ближние и дальние регионы страны и РБ. На основании поведенного анализа были выявлены основные причины ухудшения положения малых предприятий, занимающихся автотранспортом в регионе и предложены меры по повышению эффективности его функционирования. На основании проведенных исследований были даны прогнозы развития автотранспорта в малом бизнесе.Цель – определение причин падения эффективности деятельности малых предприятий автотранспорта в регионе, выявление путей их преодоления и прогноз объемов предоставляемых автотранспортных услуг.Метод или методология проведения работы: в статье использовались методы: статистический, экономико-математический и экономико-статистические методы на основе выравнивания динамического ряда по скользящей средней и на основе среднегодовых темпов роста объемов предоставляемых автотранспортных услуг.Результаты: получены основные результаты деятельности предприятий малого бизнеса автотранспорта Смоленской области, предложены меры по их повышению, на основании чего определен прогноз объема предоставляемых автотранспортных услуг по консервативному, базовому и целевому варианту.Область применения результатов: полученные результаты целесообразно применять предприятиями малого бизнеса региона, осуществляющими предоставление автотранспортных услуг в Смоленской области в прогнозировании своей деятельности.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Тарифи на перевезення"

1

Горовий, Дмитро Анатолійович, and Ксенія Олександрівна Горова. "Тарифікація міських пасажирських перевезень у світі." Thesis, Житомирський державний технологічний університет, 2016. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/38314.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Горпинюк, Анастасія Сергіївна, and Anastasiia Horpyniuk. "Підвищення ефективності міжнародних вантажних перевезень ТОВ «СУШП «Діана Інтернаціональ»." Master's thesis, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, 2020. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/34123.

Full text
Abstract:
Роботу виконано на кафедрі автомобілів Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя Міністерства освіти і науки України. Захист відбудеться 24 грудня 2020 р. о 10:00 годині на засіданні екзаменаційної комісії № 20 у Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя за адресою: 46001, м. Тернопіль, вул. Текстильна, 28, навчальний корпус № 9.
Кваліфікаційна дипломна робота магістра присвячена питанням обґрунтування перевезень вантажів у мультимодальному сполученні (на прикладі ТОВ «СУШП «Діана Інтернаціональ»). Мета роботи - зменшення витрат на перевезення вантажів у міжнародному сполученні шляхом впровадження мультимодальних перевезень вантажів.
РЕФЕРАТ... ВСТУП... 1 ТЕОРЕТИЧНИЙ РОЗДІЛ... 1.1 Характеристика транспортного підприємства СУШП «Діана Інтернаціональ ЛТД»… 1.2 Аналіз мультимодальних перевезень та ринку транспортних послуг в Україні... 2 ДОСЛІДЖЕННЯ МУЛЬТИМОДАЛЬНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ ВАНТАЖІВ... 2.1 Правові засади при регулюванні мультимодальних перевезень різного виду вантажів... 2.2 Дослідження особливостей застосування наскрізних коносаментів в Україні... 2.3 Особливості транспортно-технологічної схеми доставки вантажів у мультимодальному сполученні... 2.4 Стратегії управління процесами перевезень вантажів... 3 ПРОЕКТНО-РЕКОМЕНДАЦІЙНИЙ РОЗДІЛ... 3.1 Розрахунок витрат при здійсненні прямого автомобільного сполучення на маршруті Україна – Данія – Україна... 3.2 Розрахунок витрат при здійсненні мультимодального перевезення на маршруті м. Боярка – м. Роскіллє – м. Боярка... 3.2.1 Розрахунок витрат на автомобільній ділянці м. Боярка (Україна) – м. Копенгаген, м. Київ – м. Боярка ... 3.2.2 Розрахунок витрат на поромній ділянці м. Копенгаген – м. Клайпеда 3.2.3 Розрахунок витрат на ділянці м. Клайпеда – м. Київ, котра здійснюється контрейлерним перевезенням... 3.3 Модель мультимодальних перевезень вантажів на маршруті м. Боярка – м. Роскіллє – м. Боярка ... 4 ОХОРОНА ПРАЦІ ТА БЕЗПЕКА В НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ... 4.1 Інструкція з охорони праці та безпеки в надзвичайних ситуаціях водія вантажного автомобіля... 4.2 Безпека життєдіяльності при аваріях на транспорті та небезпеки техногенного характеру пов’язані з роботою водія вантажного автомобіля... ВИСНОВОК... ПЕРЕЛІК ПОСИЛАНЬ...
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Пінчук, Олена Петрівна, Елена Петровна Пинчук, and Olena P. Pinchuck. "Підвищення ефективності приміських пасажирських перевезень в умовах реформування залізничної галузі." Thesis, Видавництво Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна, 2012. http://eadnurt.diit.edu.ua:82/jspui/handle/123456789/950.

Full text
Abstract:
Пінчук, О. П. Підвищення ефективності приміських пасажирських перевезень в умовах реформування залізничної галузі : авт. дис. к. е. н.: 08.00.04 / О. П. Пінчук. - Д. : Дніпропетр. нац. ун-т залізничного транспорту ім. акад. А Лазаряна, 2012.
UK: АНОТАЦІЯ Дисертаційна робота присвячена розробці теоретичних і методичних підходів до підвищення ефективності приміських пасажирських перевезень в умовах реформування залізничного транспорту за рахунок: • розробки економічних підходів до обґрунтування доцільності впровадження нових та удосконалення існуючих методів організації руху приміських поїздів; • розробки нових принципів формування собівартості перевезень окремого пасажирського поїзда в приміському та регіональному сполученнях, що дозволить ефективно впливати на зниження їх збитковості; • побудови науково обґрунтованих соціально спрямованих тарифів на перевезення пасажирів у приміському сполученні. Для мінімізації експлуатаційних витрат приміської пасажирської компанії в роботі запропоновано нову економічно обґрунтовану схему курсування зонних поїздів приміського сполучення на окремих напрямках руху, уведення яких дозволить знизити термін їх обороту й тим самим вивільнити певну кількість дефіцитного моторвагонного складу, а також організувати додаткові поїзди на напружених напрямках руху. Розроблено новий теоретико-методологічний підхід до визначення витрат окремого приміського пасажирського поїзда з урахуванням виду рухомого складу, категорії поїзда за швидкістю, рівнем комфорту та класності вагонів, що дозволило визначити його реальну збитковість та надати пропозиції стосовно зниження собівартості перевезень на певному напрямку руху. Удосконалено принципи побудови тарифів на перевезення пасажирів у приміському сполученні RU: АННОТАЦИЯ Диссертационная работа посвящена разработке теоретических и методологических подходов к повышению эффективности пригородных пассажирских перевозок в условиях реформирования железнодорожного транспорта за счет: • разработки экономических подходов к обоснованию целесообразности внедрения новых и усовершенствования существующих методов организации движения пригородных поездов; • разработки новых принципов формирования себестоимости перевозок отдельного пассажирского поезда в пригородном сообщении, которые позволят эффективно влиять на снижение их убыточности; • построения научно обоснованных социально направленных тарифов на перевозку пассажиров в пригородном сообщении. Исследования показали, что реформирование железнодорожного транспорта в странах постсоветского пространства, где экономика работает в условиях современного рынка, является процессом необходимым, поскольку государство не в состоянии больше финансировать отрасль в полном объеме. Каждая из стран выполняет реформирование железнодорожной отрасли по разным моделям, в зависимости от ориентиров и целей, которые она ставит перед собой. Но все они сначала начинают реформирования железнодорожного транспорта по интеграционной модели, которая предусматривает тесную связь между процессом перевозок и инфраструктурой железных дорог. Анализ научных работ показал, что все они затрагивают отдельные задачи повышения эффективности функционирования пассажирских перевозок в пригородном сообщении. Однако без внимания остались еще многие вопросы, которые нуждаются в экстренном решении, поскольку после реформирования отрасли правительство страны должно лишь частично субсидировать деятельность пригородных перевозок и требует от Укрзализныци в ближайшее время максимально повысить эффективность пригородного хозяйства за счет снижения затрат на перевозку. Существует значительный и стабильный спрос на пригородные пассажирские железнодорожные перевозки, которые составляют более 30 % от общей работы железных дорог Украины по перевозке пассажиров. Однако положение в этом хозяйстве можно назвать критическим, поскольку убыточность перевозок достигла 86-88 %. Анализируя деятельность железных дорог Украины, можно сделать вывод о том, что в перспективе пригородные пассажирские перевозки сохранят свою ведущую роль. Такой приоритет пригородных перевозок определяется высокой провозной способностью железнодорожных магистралей, сравнительно низкой себестоимостью, надежностью перевозок, независимостью от климатических условий и минимальным влиянием на окружающую среду. Важную роль в повышении эффективности пригородных перевозок должны сыграть новые условия хозяйствования. Для минимизации эксплуатационных затрат пригородной пассажирской компании в работе предложен новый экономически обоснованный принцип движения зонных поездов на отдельных направлениях, введение которых позволит снизить время их оборота и тем самым высвободить определенное количество дефицитного моторвагонного состава, а также организовать дополнительные поезда на напряженных направлениях движения. Для определения реальной убыточности пригородных поездов на отдельных направлениях движения и разработки конкретных предложений по снижению их убыточности в диссертации разработан новый теоретико-методологический подход, который учитывает:  спрос на перевозку пассажиров на определенном направлении движения; • спрос на перевозку пассажиров в разные периоды года и недели; • скорость движения и комфортность пригородного поезда. В работе предложены новые принципы построения тарифов на перевозку пассажиров в пригородном сообщении, которые учитывают научно обоснованную прибыль. EN: ANNOTATION The dissertation thesis represents a research of the theoretical and methodological approaches to raising efficiency of the suburban passengers transportation under the conditions of reforming railways. This raising is owing to: – development of the economic approaches to grounding expediency of the introduction of new methods and improvement of the existing methods of the organization of the suburban trains traffic; – development of the new principles of the cost price formation as for the separate passenger suburban train, thus reducing its unprofitability; – formation of the scientifically valid and socially grounded tariffs concerning the passengers’ transportation in the suburbs. To minimize the exploitation expenses of the company for suburban passengers transportation the new economically grounded principle is proposed in this dissertation. This principle deals with the traffic of the zone suburban trains at the definite separate directions of traffic. The latter allows to reduce the term of their turnover with all the subsequent positive economic aftermaths. The new theoretic and methodologic approach to the estimation of the expenses for the separate suburban train is developed taking into account the type of the rolling stock, characteristics of the speed, comfort and type of cars. All these provide possibilities to determine the cost of price of the transportation, its actual unprofitability and give proposals for the reduction of the cost of price in transportation. The principles of tariffs forming are developed as for the passenger’ transportation in the suburban trains.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Плікус, Ірина Йосипівна, Ирина Иосифовна Пликус, Iryna Yosypivna Plikus, and Ю. Б. Слободяник. "Проблеми формування тарифів на пасажирські автотранспортні перевезення." Thesis, Наука і освіта, 2002. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/62728.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Занозовська, К. І. "Механізм формування тарифів на послуги з перевезення пасажирів у таксі." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2017. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/7826.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Сухенко, Андрій Вікторович, and Andrii Sukhenko. "Удосконалення алгоритму розроблення тарифної системи оплати міських пасажирських перевезень." Master's thesis, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, 2020. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/33943.

Full text
Abstract:
Роботу виконано на кафедрі автомобілів Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя Міністерства освіти і науки України. Захист відбудеться 23 грудня 2020 р. о 10:00 годині на засіданні екзаменаційної комісії № 20 у Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя за адресою: 46001, м. Тернопіль, вул. Текстильна, 28, навчальний корпус № 9.
Сухенко А.В. Удосконалення алгоритму розроблення тарифної системи оплати міських пасажирських перевезень — Рукопис. Дипломна робота на здобуття освітнього ступеня магістр за спеціальністю 275.03 – транспортні технології (на автомобільному транспорті). — Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, — Тернопіль, 2020. В дипломній роботі визначенні закономірності, які впливають на організацію та управління міськими пасажирськими транспортними системами.
ВСТУП 5 РОЗДІЛ 1. ТАРИФНІ СИСТЕМИ НА ПАСАЖИРСЬКОМУ ТРАНСПОРТІ ТА НАЛІЗ ЇХ ФОРМУВАННЯ 1.1. Вартісна оцінка транспортного часу 7 1.2. Пасажирські тарифи та методика їх розрахунку 9 РОЗДІЛ 2. АНАЛІЗ ПОКАЗНИКІВ РОБОТИ МІСЬКОГО ПАСАЖИРСЬКОГО ТРАНСПОРТУ 2.1. Характеристика маршрутної системи міста Рівне 12 2.2. Тарифоутворення та розподіл транспортної роботи 15 2.3. Методика визначення рівня тарифів на пасажирські перевезення 22 РОЗДІЛ 3. ОБҐРУНТУВАННЯ ТАРИФНОЇ СИСТЕМИ ОПЛАТИ ПОСЛУГ МІСЬКОГО ПАСАЖИРСЬКОГО ТРАНСПОРТУ 3.1. Визначення суб’єктів перевізного процесу 31 3.2. Розрахунок собівартості на перевезення пасажирів у місті 36 3.3. Аналіз чинників що впливають на собівартість пасажирських перевезень 37 3.4. Рекомендації по системах оплати пасажирських перевезень 45 РОЗДІЛ 4 ОХОРОНА ПРАЦІ ТА БЕЗПЕКА В НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ 4.1. Безпека дорожнього руху 51 4.2. Організація охорони праці на підприємстві 52 ЗАГАЛЬНІ ВИСНОВКИ 54 СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ 55 ДОДАТКИ 57
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Головата, Яна Ігорівна, and Yana Ihorivna Holovata. "Дослідження ефективності перевезення пасажирів маршрутом №19 м. Тернополя." Master's thesis, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, 2020. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/33918.

Full text
Abstract:
Роботу виконано на кафедрі автомобілів Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя Міністерства освіти і науки України. Захист відбудеться 24 грудня 2020 р. о 10:00 годині на засіданні екзаменаційної комісії № 20 у Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя за адресою: 46001, м. Тернопіль, вул. Текстильна, 28, навчальний корпус № 9, ауд. 106.
Магістерська робота складається із вступу, чотирьох розділів, висновків, списку використаних джерел із найменувань. Метою роботи є максимально розвантажити маршрутні транспортні засоби при забезпечені достатньої рентабельність перевезень при заповненості маршрутного автобуса кількістю тільки сидячих місць.
РЕФЕРАТ...4 ВСТУП...5 ТЕОРЕТИЧНИЙ РОЗДІЛ...6 1.1. Загальні відомості про автотранспортне підприємство "МЕНС–АВТО"...6 1.2. Короткий аналіз технічної оснащеності транспортними засобами АТП "МЕНС–АВТО"...7 1.3. Обґрунтування теми дипломної роботи магістра...10 АНАЛІТИКО-ДОСЛІДНИЦЬКИЙ РОЗДІЛ...11 2.1. Дослідження загальної характеристики міського автобусного маршруту №19...11 2.2. Статистичні спостереження пасажиропотоків на досліджуваному маршруті...19 2.3. Обґрунтування і розрахунок коефіцієнтів нерівномірності обсягу перевезень на досліджуваному маршруті...25 ПРОЕКТНО-РЕКОМЕНДАЦІЙНИЙ РОЗДІЛ...29 3.1. Дослідження показників нерівномірності пасажиропотоків на маршруті №19...29 3.2. Дослідження дорожньої обстановки та встановлення швидкісного режиму на маршруті №19...50 3.3. Рекомендації щодо чисельності автобусів на маршруті №19...52 ОХОРОНА ПРАЦІ ТА БЕЗПЕКА В НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ...56 4.1. Вимоги техніки безпеки до технічного стану та обладнання транспортних засобів...56 4.2. Дії у надзвичайних ситуаціях на автомобільному транспорті...60 ЗАГАЛЬНІ ВИСНОВКИ...65 СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ...66
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Глухий, Олег Ігорович, and Oleh Ihorovych Hlukhyi. "Дослідження ефективності пасажирських перевезень у міжміському сполученні в умовах епідеміологічної ситуації." Master's thesis, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, 2020. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/33917.

Full text
Abstract:
Роботу виконано на кафедрі автомобілів Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя Міністерства освіти і науки України. Захист відбудеться 21 грудня 2020 р. о 10:00 годині на засіданні екзаменаційної комісії № 20 у Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя за адресою: 46001, м. Тернопіль, вул. Текстильна, 28, навчальний корпус № 9, ауд. 106.
Магістерська робота складається із вступу, чотирьох розділів, висновків, списку використаних джерел із найменувань. Метою роботи є провести аналіз пасажиропотоків на маршруті “Тернопіль – Новоград-Волинський" та провести його вдосконалення з обґрунтуванням рентабельного тарифу перевезень.
РЕФЕРАТ...4 ВСТУП...5 ТЕОРЕТИЧНИЙ РОЗДІЛ...7 1.1 Характеристика об'єкту та предмету дослідження...7 1.2 Дослідження параметрів процесу пасажирських перевезень на маршруті...11 1.3 Аналіз економічної ефективності виконання маршрут...15 1.4 Аналіз показників при організації перевезень на маршруті “Тернопіль – Новоград-Волинський”...28 1.5 Обґрунтування теми дипломної роботи...30 АНАЛІТИКО-ДОСЛІДНИЦЬКИЙ РОЗДІЛ...31 2.1 Дослідження пасажиропотоку на маршруті...31 2.2 Розрахунок прогнозних значень пасажиропотоку...38 ПРОЕКТНО-РЕКОМЕНДАЦІЙНИЙ РОЗДІЛ...44 3.1 Оптимізація кількості зупиночних пунктів на маршруті...44 3.2 Вибір оптимальних режимів руху для вдосконаленого маршруту...46 3.3 Розробка оптимальної тарифної системи...48 ОХОРОНА ПРАЦІ ТА БЕЗПЕКА В НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ...51 4.1. Охорона праці при автобусних пасажирських перевезеннях...51 4.2. Захист персоналу при перевезеннях під час епідемії...56 ЗАГАЛЬНІ ВИСНОВКИ...60 СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ...62
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Воїна, Н. С. "Дослідження та прогнозування кон’юнктури ринку морських вантажних перевезень в Україні (на прикладі ТОВ Юнайтед Лайнер Ейджесні)." Thesis, 2019. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/11198.

Full text
Abstract:
У роботі розглядаються теоретичні аспекти сутності кон’юнктури ринку, методів її оцінки, а також особливостей кон’юнктурних досліджень у сфері морського транспорту. Проведено аналіз поточної кон’юнктурної ситуації на світовому ринку морських вантажних перевезень та окремо у портовому сегменті. Розглянуто питання попиту та пропозиції на послуги морських вантажних перевезень. Досліджено вплив тарифної політики на кон’юнктурні зміни. Запропоновано низку заходів щодо вдосконалення механізмів державного регулювання сфери морського транспорту. Зроблено прогнозні розрахунки подальших кон’юнктурних змін. Здійснено розрахунок потенціалу ринку морських транспортних перевезень та запропоновано шляхи його зміцнення.
In qualifying work considers the theoretical aspects of the nature of the market, methods of its evaluation, as well as features of market research in the field of maritime transport are considered in qualifying thesis. The current situation in the world maritime freight market and separately in the port segment is analyzed. The supply and demand for sea freight are examined. The effect of tariff policy on the changes in the market is investigated. Number of measures to improve the mechanisms of state regulation of maritime transport have been proposed. Estimations of further market changes have been made. The potential of the maritime transport market has been calculated and ways to strengthen it have been proposed.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Храпак, Д. О. "Особливості обліку і контролю доходів на автотранспортних підприємствах на прикладі Комунального підприємства «Електротранс»." Thesis, 2019. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/11364.

Full text
Abstract:
У роботі розглядаються теоретичні аспекти обліку і контролю доходів на автотранспортних підприємствах. Проаналізовано сутність, класифікацію та оцінку доходів, особливості обліку доходів на автотранспортних підприємствах, проблемні питання відображення в обліку та аналізу доходів автотранспортних підприємств. Запропоновано шляхи удосконалення обліку, контролю та аналізу доходів, зміна типу договору, підвищення тарифу, монетизація пільг.
The work deals with theoretical aspects of accounting and control of incomes at transport enterprises. Author analysis the essence, classification and estimation of incomes, peculiarities of accounting of incomes at transport enterprises, problems of reflection in the accounting and analysis of incomes of transport enterprises.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography