Academic literature on the topic 'Сфери'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Сфери.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Сфери"

1

Savchuk, L. M. "ТЕОРЕТИЧНІ ЗАСАДИ СТАЛОГО РОЗВИТКУ СФЕРИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ`Я УКРАЇНИ." Actual problems of regional economy development 2, no. 13 (June 26, 2017): 171–77. http://dx.doi.org/10.15330/apred.2.13.171-177.

Full text
Abstract:
Стаття спрямована на поглиблення теоретичних засад розвитку сфери охорони здоров’я в умовах реалізації стратегії сталого розвитку держави. Узагальнено понятійно-термінологічний апарат сучасної економічної науки про здоров’я. З’ясовано такі категорії як: “здоров’я людини”, “громадське здоров’я”, “охорона здоров’я”, “сфера охорони здоров'я”, “галузь охорони здоров’я”, “розвиток”, “сталий розвиток”. Введено поняття “сталий розвиток сфери охорони здоров’я”. Узагальнено підходи загальнотеоретичного осмислення проблем у сфері охорони здоров’я.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Матійко, Микола Володимирович. "ПРИВАТНОПРАВОВІ АСПЕКТИ ТЕОРІЇ ТАЄМНИЦЬ." Часопис цивілістики, no. 37 (July 29, 2020): 26–30. http://dx.doi.org/10.32837/chc.v0i37.345.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена дослідженню приватноправових аспектів теорії таємниць. Шляхом аналізу практики суспільного життя досліджено процеси юридизації сфер суспільства, що стосуються таємниць, які властиві кожному історичному типу цивілізації. З’ясовані закономірності, які лежать в основі соціальної та правової сторони сфери суспільного життя, що стосується таємного. Визначена необхідність врахування приватноправовою сферою невід’ємності таємниць від людської природи. Таємниці диференційовані за критерієм інтересів, яких стосується сфера таємниці. Визначено співвідношення сфери таємниць і приватного права як концепту. Розглянуті погляди вчених щодо явища таємниць і їх виявів у приватному праві. Досліджено режим встановлення таємниць у зазначеній сфері в історичному аспекті та сучасній цивілістиці. Охарактеризовано вияви теорії таємниць у приватному праві. Підкреслено значущість і багатоаспектність приватноправового підходу до встановлення таємниць. Визначено вплив приватноправової сфери на регулювання умов і встановлення критеріїв віднесення певних відомостей до інформації, доступ до якої обмежується (утворення таємниць), визначення механізму захисту відомостей від неправомірного поширення (міри захисту таємниць), на встановлення санкцій за неправомірне поширення інформації, яка захищається (відповідальність за порушення таємниць). Досліджено законодавство, яким закріплюються загальні положення щодо встановлення таємниць у приватноправовій сфері. На прикладі визначення в законодавстві видів інформації, які не можуть бути віднесені до інформації з обмеженим доступом, розглянутий принцип врахування інтересів інших суб’єктів при встановленні таємниць на суспільну користь. Визначено положення, щодо якого режим окремих видів таємниць не має входити у протиріччя із загальними вимогами забезпечення здійснення суб’єктами прав та свобод, не ставав причиною обмеження правоздатності суб’єктів. Окремо підкреслено, що встановлення мір захисту таємниць має передбачати механізм надання компенсації за обмеження прав, які можуть виникнути як результат захисту таємниць. Зазначається про важливість зазначених аспектів у сфері юридичної практики. Сформульовано пропозиції щодо подальшого розвитку досліджень теорії таємниць у приватноправовій сфері.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Чокля, О. І., and А. О. Фальковський. "Специфіка державно-правового регулювання фізичної культури і спорту в Україні." Прикарпатський юридичний вісник, no. 2(31) (September 2, 2020): 3–9. http://dx.doi.org/10.32837/pyuv.v0i2(31).554.

Full text
Abstract:
Незважаючи на велику кількість праць, присвячених дослідженню різних аспектів регулювання сфери фізичної культури і спорту в Україні, необхідно констатувати, що в юридичній літературі так і не сформовано усталеної позиції щодо систематизації норм цієї сфери. Питання наявності підстав і передумов для виділення юридичних норм, які регулюють відносини у сфері фізичної культури і спорту, в окрему галузь права або в окрему галузь законодавства, також є дискусійним. Досить багато й інших невирішених або недостатньо досліджених питань сфери фізичної культури і спорту, що вказує на актуальність досліджень у цьому напрямі. Фізична культура і спорт відіграють важливу роль у формуванні, збереженні та зміцненні рівня здоров'я громадян, підвищенні працездатності та збільшенні тривалості життя, фізичному та духовному розвитку населення. Мета статті - виявлення особливостей державно-правового регулювання сфери фізичної культури і спорту в Україні, визначення проблем такого регулювання, розкриття системи правових джерел цієї сфери. Для досягнення мети було сформовано такі завдання: проаналізувати нормативно-правову базу із вказаної проблематики, сучасний стан державно-правового регулювання сфери фізичної культури і спорту, окреслити й охарактеризувати правовідносини, що виникають у сфері фізичної культури і спорту, визначити проблемні питання сучасного законодавства в цій сфері та запропонувати можливі шляхи їх вирішення. У статті розглянуто та проаналізовано нормативно-правову базу сфери фізичної культури і спорту, правовідносини у цій сфері, сучасний стан державно-правового регулювання сфери фізичної культури і спорту, проблемні питання законодавства у цій сфері, запропоновано можливі шляхи їхнього вирішення.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Старченко, Г. В. "Необхідність інституційно-управлінських та інституційно-правових змін в сфері управління публічними проєктами та програмами." Проблеми сучасних трансформацій. Серія: право, публічне управління та адміністрування, no. 1 (October 20, 2021): 100–104. http://dx.doi.org/10.54929/pmtl-issue1-2021-15.

Full text
Abstract:
В статті зазначено, що швидкий розвиток інформаційних технологій під впливом глобалізаційних процесів призводить до необхідності зміни вектору розвитку сфери публічного управління України та вимагає впровадження інституційно-управлінських та інституційно-правових змін в сфері управління публічними проєктами та програмами через трансфер інновацій у сферу публічного управління. Необхідність зміни вектору розвитку сфери публічного управління повинно відбуватися через формування відповідного інституційного та організаційного забезпечення, а саме через наявність адекватного ринкового середовища, законодавчого та організаційного забезпечення, інноваційної інфраструктури, відповідних проєктно-орієнтованих управлінських структур, а також шляхом встановлення ефективної колаборації між освітою, наукою, бізнесом, державою та іншими суспільними інститутами. Підкреслено, що від стану та особливостей інституційного та організаційного забезпечення проєктно-орієнтованого управління публічною сферою у великій мірі залежить адаптивність, керованість та ефективність її розвитку, а також її ресурсний, структурний та часовий виміри. Наголошено, що система інституційного забезпечення проєктно-орієнтованого управління розвитком публічної сфери повинна розглядатись як відкрита та динамічна система, яка реагує на вплив зовнішнього глобального простору, наприклад, міжнародних інституцій та внутрішніх чинників державного розвитку. Особливе місце в системі інституційного забезпечення проєктно-орієнтованого управління розвитком публічної сфери доцільно відвести синергетичному зв'язку, який при спільних діях незалежних проєктно-орієнтованих суб’єктів економіки.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Kolomiiets, Tetiana, and Valentyna Tkachuk. "ЧИННИКИ ЗАДОВОЛЕНОСТІ ШЛЮБОМ НА РІЗНИХ ЕТАПАХ ДОРОСЛОСТІ." Психологія: реальність і перспективи, no. 13 (December 26, 2019): 159–64. http://dx.doi.org/10.35619/prap_rv.vi13.138.

Full text
Abstract:
У статті презентовано результати емпіричного дослідження взаємозв’язку чинників задоволеності шлюбом та етапами дорослості. Проаналізовано причини конфліктів у молодих сім’ях, зокрема: порушення рольових очікувань подружжя, розбіжності у питаннях виховання дітей, стосунків з родичами і друзями, а також неузгодженості норм поведінки, обумовлених особистісними особливостями. З᾿ясовано, що узгодженість сфер значущості утворює загальну узгодженість сімейних цінностей подружжя. Виявлено вплив узгодженості сімейних цінностей в сфері соціальної активності та емоційно-терапевтичною сфері на задоволеність шлюбом трьох груп. Присутній взаємозв’язок між показниками узгодженості сімейних цінностей і рольовою адекватністю подружжя в різних сферах сімейних цінностей, що характеризує узгодженість ціннісної сфери подружжя передбачає не тільки досягнення когнітивної згоди, але й узгодженість рольової поведінки шлюбних партнерів. Констатовано вплив батьківсько-виховної сфери на задоволеність шлюбом для груп на третьому етапі дорослості. Пари другої групи стосовно установки на особистісну ідентифікацію зі шлюбним партнером більше націлені на установку щодо особистої автономії.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Шевелюк, Михайло Михайлович. "ЦИФРОВІЗАЦІЯ У СФЕРІ ТУРИЗМУ: ІННОВАЦІЙНІ ТРЕНДИ І ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМИ РОЗВИТКУ." Питання культурології, no. 38 (October 29, 2021): 226–35. http://dx.doi.org/10.31866/2410-1311.38.2021.245956.

Full text
Abstract:
Мета статті — з’ясувати світові тенденції цифровізації як глобального тренду сучасності у сфері туризму та окреслити пріоритетні напрями його розвитку. Методологія дослідження. Для досягнення поставленої мети в роботі використано теоретичні та емпіричні методи гуманітарних досліджень, методи логічного і культурологічного аналізу. Наукова новизна одержаних результатів полягає в окресленні пріоритетних напрямів розвитку сфери туризму з урахуванням тенденції до цифровізації. Висновки. Звернено увагу, що аналіз ключових модифікацій і тенденцій цифровізації у сфері туризму дасть змогу отримати уявлення про виклики, які стоять перед сферою туризму не лише конкретної держави, а й конкретного регіону. Акцентовано, що процес цифровізації сфери туризму потребує постійної уваги, враховуючи швидкість появи нових цифрових технологій, темпи їх розвитку і розповсюдження. Наголошено, що головним очікуванням сучасних туристів є максимальний вибір при мінімальних зусиллях, а однією із провідних тенденцій розвитку сфери туризму — персоналізований підхід. За цих умов забезпечити комплексний підхід, завдяки якому індустрія подорожей стане зручною для мандрівників і прибутковою для гравців туристичного ринку, здатні саме новітні, передові технології (VR-, AR-, MR-технології, Інтернет речей, штучний інтелект, блокчейн та ін.). Зроблено висновок, що сферу туризму характеризує сьогодні високий цифровий потенціал. Утім, впровадження інноваційних технологій може бути ефективним лише в тому разі, якщо вони враховуватимуть особливості туристичної галузі, яка володіє рядом специфічних особливостей. Для реалізації туристичного потенціалу країни необхідно розробити комплексну стратегію цифровізації галузі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Корольова, Марина. "ПРОБЛЕМИ ЗАСТОСУВАННЯ ЗАКОНОДАВСТВА У СФЕРІ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ." Слобожанський науково-спортивний вісник 6, no. 80 (December 21, 2020): 17–21. http://dx.doi.org/10.15391/snsv.2020-6.003.

Full text
Abstract:
Мета: охарактеризувати з позиції системного підходу проблеми застосування законодавства у сфері фізичної культури та спорту у сучасних умовах функціонування та запропонувати шляхи їх вирішення. Матеріал і методи: для розв'язання поставлених завдань дослідження використовувався комплекс теоретичних методів: аналіз, порівняння, узагальнення, систематизація літературних джерел та документальних матеріалів, метод історизму, метод системного підходу. Результати: проаналізовано систему спортивного законодавства в Україні, виявлено ряд проблем, зокрема: недосконалість системи взаємовідносин між державою та іншими суб’єктами сфери фізичної культури і спорту, невирішеність багатьох питань правового регулювання професійного спорту, неврегульованість на законодавчому рівні відносин меценатства та інвестицій у сфері фізичної культури і спорту та ін. Проаналізовано французький досвід кодифікації спортивного законодавства у контексті розробки пропозицій для вдосконалення спортивного законодавства України. Висновки: наявність вище зазначених проблем у діючій системі спортивного законодавства України об'єктивно підтверджує необхідність систематизації спортивного законодавства, що забезпечить вирішення завдань державної політики щодо підвищення статусу сфери фізичної культури та спорту, ясності правозастосування, успішного розвитку галузі законодавства й спортивного права. Ключові слова: законодавство, сфера фізичної культури та спорту, систематизація, кодифікація, спортивне право.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Журавльова, Л. П., and Н. В. Мужанова. "ДИНАМІКА ЦІННІСНО-СМИСЛОВОЇ СФЕРИ УЧАСНИКІВ СУБКУЛЬТУР." Психологія: реальність і перспективи, no. 12 (November 3, 2019): 66–71. http://dx.doi.org/10.35619/prap_rv.vi12.50.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена аналізу змін в ціннісно-смисловій сфері особистості, яка є залученою до субкультури. Проведено теоретичний аналіз досліджень і публікацій, розглянуто основні підходи до вивчення ціннісно-смислової сфери особистості. Подано емпіричні дані дослідження ціннісно-смислової сфери представників неформальних субкультур двох вікових груп (підлітків та дорослих). Встановлено достовірно значущі відмінності в смисложиттєвих орієнтаціях досліджуваних. Учасники неформальної субкультури вважають своє життя менш осмисленим (р≤0,01), спрямованим (р≤0,01), наповненим (р≤0,01) і структурованим (р≤0,01), порівняно зі звичайними громадянами. Онтогенетична динаміка показників смисложиттєвих орієнтацій жінок, які належать до неформальних субкультур, є значно стрімкішою порівняно з аналогічними показниками «неформалів»-чоловіків. Виявлено відмінні ознаки ціннісних орієнтацій учасників субкультури, відносно звичайних громадян. Система термінальних цінностей «неформалів» переважно співпадає з системою цінностей «звичайних громадян», а їх інструментальні цінності здебільшого відрізняються. Відмінності в структурі цінностей стосуються їхньої спрямованості: члени субкультури є переважно індивідуально орієнтованими, а пересічні люди – більш соціально спрямовані. Підтверджено вплив субкультурного середовища на ціннісно-смислову сферу його представників.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Савош, Л. В., Л. В. Павлюк, and О. Я. Кравчук. "ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ ПРОЕКТНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ У СФЕРІ ВИЩОЇ ОСВІТИ." Економічні науки. Серія "Регіональна економіка", no. 18 (71) (November 29, 2021): 151–58. http://dx.doi.org/10.36910/2707-6296-2021-18(71)-17.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто особливості використання проектного менеджменту у сфері вищої освіти. Проаналізовано сутність понять «проект», «управління проектами», «програма» для сфери вищої освіти. Виділено специфіку проектного менеджменту для освітньої сфери.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Стукан, Т. М., and А. А. Осадчий. "SMART-МЕТОД У ДОСЯГНЕННІ ЦІЛЕЙ РОЗВИТКУ ТУРИСТИЧНОЇ ГАЛУЗІ РЕГІОНУ." Підприємництво і торгівля, no. 29 (April 16, 2021): 73–77. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1256-2021-29-12.

Full text
Abstract:
У статті наведена ефективність використання SMART-методу для формулювання чітких, зрозумілих цілей для бізнесу туристичної сфери. Охарактеризований перелік SMART-критерії при формуванні завдань для досягнення поставленої мети для розвитку туристичної сфери. Визначені основні 4 переваги, які отримує бізнес виходячи із поставлених завдань та цілей за базовими критеріями SMART-методу. Визначено головну мету туристичної сфери, що зумовлює необхідність пошуку нових напрямів, завдяки яким дана галузь буде затребуваною, популярною та формуватиме пізнаваність бренду регіону. Виділено чотири напрями, розвиваючи та удосконалюючи, які у короткостроковому періоді можна досягти SMART-мети туристичної галузі регіону. Приведений перелік ТОП-10 туристичних об’єктів Херсонщини, які є та будуть затребувані серед відвідувачів, але яким не вистачає ще масової впізнаваності та розрекламованості серед широкого загалу. Проаналізовано стан відвідуваності туристами Херсонської області по районам регіону за 2019-2020 рр. та зміни, що відбулися. Визначено, що поліпшення туристичної інфраструктури області призведе до якісних змін та підвищення економічної ефективності в сфері регіонального туризму, що тим самим забезпечить реалізацію завдань за методикою SMART. Визначено пріоритетні напрями в плані підвищення промоції туристичної сфери Херсонщини. Рекомендовано на Херсонщині посилювати розвиток якісного внутрішнього туризму, адже він є основним драйвером збереження та відродження галузі. Визначено, що туризм в час коронакризи буде носити такий характер: коротших термінів відпочинку; переважання індивідуального пересування (автотуризм); індивідуальне розміщення; вибір оздоровчого, морського та сільського туризму. Дані чинники посилюють пріоритетність розвитку внутрішнього регіонального туризму, що дозволить перезапустити цю сферу і зменшити негативні наслідки коронакризи і створить основу для підвищення конкурентоспроможності області як туристичного регіону. Приведено пріоритетні напрями в плані підвищення промоції туристичної сфери Херсонщини.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Сфери"

1

Кукса, К. Ю. "Маркетинг сфери послуг на прикладі ТОВ «СФЕРА БІЗНЕСУ»." Thesis, Одеський національний економічний університет, 2021. http://local.lib/diploma/Kuksa.pdf.

Full text
Abstract:
Доступ до роботи тільки на території бібліотеки ОНЕУ, для переходу натисніть на посилання нижче
Метою роботи є визначення основних особливостей маркетингу послуг на підприємствах України на прикладі ТОВ «СФЕРА БІЗНЕСУ», а також розроблення рекомендацій щодо можливих шляхів покращення маркетингової діяльності підприємства.
The aim of the work is to determine the main features of marketing services at Ukrainian enterprises on the example of LLC "SPHERE OF BUSINESS", as well as to develop recommendations for possible ways to improve the marketing activities of the enterprise.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Сокур, Д. В. "Розвиток сфери послуг в Україні." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2018. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/10997.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Боронос, Вікторія Георгіївна, Виктория Георгиевна Боронос, Viktoriia Heorhiivna Boronos, and І. О. Бутуріна. "Проблеми бюджетної сфери." Thesis, Вид-во СумДУ, 2008. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/18175.

Full text
Abstract:
Одним з основних інструментів державного регулювання економіки є бюджетна система, яка суттєво впливає на соціально-економічний розвиток адміністративно-територіальних одиниць та держави в цілому. Від якості та своєчасноті прийняття рішень з питань формування доходної частини бюджету, проведення податкової політики, державних видатків та міжбюджетних відносин залежить збалансованість державних фінансів, рівень ефективності державного регулювання економічних процесів. При цитуванні документа, використовуйте посилання http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/18175
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Федорченко, О. О. "Проблеми розвитку аграрної сфери." Thesis, Лисенко В. Ф, 2014. http://dspace.kntu.kr.ua/jspui/handle/123456789/3460.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Гаркот, О. П. "Сфери застосування вогнестійких тканин." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2019. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/13597.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Матвієвський, О. М. "Конкурентноспроможність сфери послуг України." Thesis, Сумський державний університет, 2016. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/47179.

Full text
Abstract:
У найбільш розвинених країнах світу, таких як Німеччина, Франція, США, Італія та ін. невиробнича сфера забезпечує більше 70% валового внутрішнього продукту. Можна сказати, що саме ця сфера у провідних державах вважається основною і заслуговує найбільшої уваги.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Багдасарян, П. А. "Англомовні неологізми сфери мистецтва." Thesis, Видавництво СумДУ, 2012. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/25555.

Full text
Abstract:
Англійська мова, зберігає існуючий у певний історичний період стан, проте, вона одночасно підпорядковується законам еволюційного розвитку. Її словарний склад поступово змінюється і збагачується. Одним із компонентів процесу еволюції мови є інноваційна діяльність, внаслідок якої утворюються нові лексичні одиниці, що в лінгвістиці отримали назви "неологізмів", дослідженню яких присвячені численні роботи вітчизняних та зарубіжних науковців.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Канівець, І. В. "Цифровий маркетинг сфери послуг." Master's thesis, Сумський державний університет, 2019. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/75959.

Full text
Abstract:
Актуальність теми магістерської роботи обумовлена загостренням проблем просування товарів, що пов'язані з посиленням конкуренції на товарних ринках, конкуренції з боку іноземних, вітчизняних, а також з боку численних дрібних підприємств. У свою чергу розвиток Інтернету, спричинив руйнування кордонів у торгівлі. У зв'язку з цим все більша кількість компаній витрачають свої кошти на вивчення цифрового маркетингу з метою більшого охоплення потенційних клієнтів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Овчарова, Наталія Вікторівна, Наталья Викторовна Овчарова, and Natalia Viktorivna Ovcharova. "Бюджетне фінансування соціальної сфери." Thesis, Гельветика, 2014. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/59544.

Full text
Abstract:
В тезах розкрито особливості бюджетного фінансування соціальної сфери
основним джерелом фінансування соціальної сфери є державні фінансові ресурси, а саме бюджетні кошти та позабюджетні кошти, які забезпечують реалізацію соціальних гарантій та соціальних інтересів усіх верств населення, підвищуючи рівень та якість їх життя.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Кузьменко, Леонід Володимирович. "Актуальні проблеми агропромислового комплексу." Thesis, НТУ "ХПІ", 2014. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/18599.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Books on the topic "Сфери"

1

Семигіна, Т. В. Інформаційне забезпечення соціальної сфери. Київ: Києво-Могилянська академія, 2007.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Корж, А. В. Документознавство. Зразки документів праводілової сфери. Київ: КНТ, 2007.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Мельник, С. В. Механізм регулювання соціально-трудової сфери України. Київ: Соцінформ, 2009.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Кнодель, Л. В. Система підготовки кадрів сфери туризму у Німеччині. Київ: ФПУ, 2007.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Гулевич, О. Ю. Трансформація зайнятості та ринку праці сфери культури України. Київ: Принт-Експрес, 2001.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Журавська, Л. М. Соціально-психологічний тренінг: розвиток якостей особистості працівників сфери туризму. Київ: Слово, 2006.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Гордієнко, С. Г. Пізнання сфери захисту інтелектуальної власності в Україні: методологічні проблеми. Київ: Скіф, 2008.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Володін, С. А. Наукові основи інноваційного провайдингу на прикладі наукоємної сфери АПК. Київ: Дія, 2006.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Гусарєв, С. Д. Юридична діяльність: методологічні та теоретичні аспекти. Київ: Знання, 2005.

Find full text
Abstract:
Висвітлено найважливіші аспекти юридичної діяльності: її властивості, зміст, форми та сфери здійснення. Розглядаються також проблеми нормативно-правового та морального регулювання професійної юридичної діяльності, міжнародні стандарти цієї діяльності, особливості юридичних наукових досліджень.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Фрилинг, Н. Сфера Влияния. Москва: Центрполиграф, 2002.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Book chapters on the topic "Сфери"

1

Кончаревић, Ксенија Ј. "Српска и руска комуникациона култура у школској сфери." In Разговорни језик и српски књижевни/стандардни језик, 185–93. Београд: Међународни славистички центар, Филолошки факултет, Универзитет у Београду, 2020. http://dx.doi.org/10.18485/msc.2020.49.1.ch15.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

The Sphere Project. "1. Что такое «Сфера»?" In Гуманитарная Хартия и минимальные стандарты, применяемые при оказании гуманитарной помощи, 3–20. Rugby, Warwickshire, United Kingdom: The Sphere Project, 2011. http://dx.doi.org/10.3362/9781908176233.001.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

The Sphere Project. "Prelims (Предисловие, Лица и организации, принимавшие участие в подготовке издания, Содержание, Руководство проекта «Сфера»)." In Гуманитарная Хартия и минимальные стандарты, применяемые при оказании гуманитарной помощи, i—2. Rugby, Warwickshire, United Kingdom: The Sphere Project, 2011. http://dx.doi.org/10.3362/9781908176233.000.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Максимова, Анна. "ІННОВАЦІЙНА ФРАЗЕОЛОГІЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ СФЕРИ ЕКОНОМІКИ ТА БІЗНЕСУ ТА ОСОБЛИВОСТІ ЇЇ ПЕРЕКЛАДУ." In Репрезентація освітніх досягнень, мас-медіа та роль філології у сучасній системі наук (2nd ed). 2nd ed. Європейська наукова платформа, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/rodmmrfssn.ed-2.10.

Full text
Abstract:
Визначити сутність інноваційної фразеології в сфері економіки та здійснено класифікацію американських фразеологізмів сфери економіки та бізнесу. Автором охарактеризовано мовні особливості інноваційної фразеології сфери економіки та бізнесу, визначено вплив спільноти на формування інноваційних фразеологізмів. Проаналізовано особливості словотворення нової американської фразеології та показано способи перекладу нової американської фразеології. Досліджено 223 інноваційні американські фразеологізми, які було поділено на тематичні групи Characteristics of the current economy, Characteristics of corporations, firms, Trade and types of trade enterprises, Goods and customers, Management, Marketing and advertisement, Capital investments, Work, employment, workers, working life. Показано, що група Work, employment, workers, working life є найчисельнішою та містить 45 фразеологізмів. Здійснено переклад інноваційних американських фразеологізмів газетних статей у сфері економіки та бізнесу, де здебільшого застосували описовий та еквівалентний переклад.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Роїк, Оксана. "ЕКОНОМІЧНІ АСПЕКТИ РОЗВИТКУ ТУРИСТИЧНОЇ СФЕРИ У СУЧАСНИХ УМОВАХ." In Державне управління та адміністрування, сфера обслуговування, економіка та міжнародні відносини як рушійні сили економічного зростання держав XXI століття (2nd ed.). 2nd ed. Європейська наукова платформа, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/paaaseeirdfegcc.ed-2.03.

Full text
Abstract:
У статті досліджено економічні аспекти розвитку туризму у сучасних умовах. На основі комплексного аналізу визначено сучасний стан розвитку туристичної сфери в Україні, висвітлено її особливості, проблеми та відображено перспективи розвитку в майбутньому як важливого сектору економіки та соціальної сфери. Визначено доцільний напрям комплексного вивчення проблематики туризму, що забезпечило виконання нагальних завдань: розгляд основних функцій туризму; аналіз сучасного стану розгортання туристичних процесів в умовах пандемії COVID-19. Викладено теоретичні передумови та обґрунтовано доцільність вирішення проблем розвитку сфери туризму як економічної категорії. Доведено, що оцінка економічного ефекту туристичної діяльності повинна базуватися на визначенні показника, який характеризує результативність господарської діяльності суб’єктів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Поплавська, Оксана, Наталія Данилевич, and Дарія Пасічніченко. "СИСТЕМА РЕГЛАМЕНТУВАННЯ СОЦІАЛЬНО-ТРУДОВИХ ВІДНОСИН В БАНКІВСЬКИХ УСТАНОВАХ." In Державне управління та адміністрування, сфера обслуговування, економіка та міжнародні відносини як рушійні сили економічного зростання держав XXI століття (2nd ed.). 2nd ed. European Scientific Platform, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/paaaseeirdfegcc.ed-2.05.

Full text
Abstract:
У статті узагальнено практики та критичний аналіз регламентів організації трудової діяльності, зокрема у банківській сфері в умовах пандемії, що формують основу системи регламентування соціально-трудових відносин. Обґрунтовано, що під системою регламентування соціально-трудових відносин розуміється сукупність правил, стандартів, домовленостей щодо залучення, використання, реалізації праці, що дозволяє не лише ефективно реалізовувати такі відносини, але й досягати достатнього рівня якості, що сприяє формуванню позитивного бренду, іміджу компанії як роботодавця, забезпечує синергетичний ефект у реалізації цілей сталого розвитку. Авторські дослідження у банківській сфері дозволили узагальнити досвід та розробити рекомендації щодо формування системи регламентів соціально-трудової сфери, зокрема з організації трудової діяльності: унормування режиму праці та відпочинку, комунікацій, створення безпечних умов праці, організації робочих місць, тощо.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

ЧЕРЕП, Олександр, Олена КАБАНОВА, and Анастасія СОПІНА. "ФОРМУВАННЯ СТРАТЕГІЇ ФІНАНСОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ." In Modern trends in science and practice. Volume 2, 64–70. GS publishing service, 2022. http://dx.doi.org/10.51587/9781-7364-13364-2022-006-64-70.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Парфанович, Іванна. "ОБ'ЄКТИВНІ ТА СУБ'ЄКТИВНІ РИЗИКИ ПРОФЕСІЙНОГО ВИГОРЯННЯ ФАХІВЦЯ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ." In Theoretical foundations of pedagogy and education, 659–65. International Science Group, 2021. http://dx.doi.org/10.46299/isg.2021.mono.ped.iii.7.2.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Столярик, Ольга, and Тетяна Семигіна. "СІМЕЙНОЦЕНТРИЧНІЙ ПІДХІД ДО ПІДТРИМКИ РОДИН, ЯКІ ВИХОВУЮТЬ ДІТЕЙ З МЕНТАЛЬНИМИ ПОРУШЕННЯМИ." In Репрезентація освітніх досягнень, мас-медіа та роль філології у сучасній системі наук (2nd ed). 2nd ed. European Scientific Platform, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/rodmmrfssn.ed-2.05.

Full text
Abstract:
Сім’ї, які виховують дітей з ментальними порушеннями, відчувають труднощі соціального включення та потребують комплексної соціальної підтримки. У роботі – на основі аналізу вітчизняної та закордонної літератури – узагальнено соціальні проблеми, з якими стикаються сім’ї, які виховують дитину з такими порушеннями, та визначено перешкоди, які виникають на шляху адаптації родини до нових сімейних реалій. Окреслено можливі сфери втручання соціальних працівників у межах сімейноцентрованого підходу до соціальної інтеграції сімей, які виховують дітей з ментальними порушеннями.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Воленщук, Н. А. "Інноваційна діяльність наукових установ аграрної сфери: реалії та напрями активізації." In ФОРМУВАННЯ НОВОЇ ПАРАДИГМИ РОЗВИТКУ АГРОПРОМИСЛОВОГО СЕКТОРУ В XXI СТОЛІТТІ, 705–34. Liha-Pres, 2021. http://dx.doi.org/10.36059/978-966-397-240-4-25.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Сфери"

1

"ПРОФЕСІЙНІ СКЛАДОВІ ФАХІВЦЯ РЕКЛАМНОКОМУНІКАЦІЙНОЇ СФЕРИ." In ЖУРНАЛІСТИКА ТА РЕКЛАМА: ВЕКТОРИ ВЗАЄМОДІЇ. Київський національний торговельно-економічний університет, 2019. http://dx.doi.org/10.31617/k.knute.2019-03-19.27.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

А.П., Тараненко. "ПОДІЄВИЙ ТУРИЗМ – МЕЙНСТРІМ ТУРИСТИЧНОЇ СФЕРИ." In ТУРИЗМ ХХІ СТОЛІТТЯ: ГЛОБАЛЬНІ ВИКЛИКИ ТА ЦИВІЛІЗАЦІЙНІ ЦІННОСТІ. Київський національний торговельно-економічний університет, 2019. http://dx.doi.org/10.31617/k.knute.2019-04-12.35.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Майстренко, Ірина. "МЕТОДОЛОГІЧНІ ПІДХОДИ ДО ОЦІНКИ ЕФЕКТИВНОСТІ ДІЯЛЬНОСТІ ОПЕРАТОРА СФЕРИ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙМЕТОДОЛОГІЧНІ ПІДХОДИ ДО ОЦІНКИ ЕФЕКТИВНОСТІ ДІЯЛЬНОСТІ ОПЕРАТОРА СФЕРИ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ." In RICERCHE SCIENTIFICHE E METODI DELLA LORO REALIZZAZIONE: ESPERIENZA MONDIALE E REALTÀ DOMESTICHE, Chair Василь Орлов. European Scientific Platform, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/logos-12.11.2021.v1.04.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

"НОВІТНІ АСПЕКТИ РОЗВИТКУ СФЕРИ ЗВ’ЯЗКІВ З ГРОМАДСЬКІСТЮ." In ЖУРНАЛІСТИКА ТА РЕКЛАМА: ВЕКТОРИ ВЗАЄМОДІЇ. Київський національний торговельно-економічний університет, 2019. http://dx.doi.org/10.31617/k.knute.2019-03-19.70.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Праховнік, Наталія, Олена Землянська, and Роман Харченко. "РИЗИКИ ДЛЯ ЗДОРОВ’Я ПРАЦІВНИКІВ СФЕРИ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ." In TENDENZE ATTUALI DELLA MODERNA RICERCA SCIENTIFICA. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/05.06.2020.v4.49.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Снігур, Діана. "МАРКЕТИНГОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОСЛУГ КОМПАНІЇ СФЕРИ ЕСТЕТИЧНОЇ МЕДИЦИНИ." In АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ТА ПЕРСПЕКТИВИ ПРОВЕДЕННЯ НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ, Chair Вікторія Святненко. Молодіжна наукова ліга, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/06.11.2020.v1.02.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Горлач, В. В., and М. А. Томченко. "Система вмінь кроскультурної комунікації фахівців сфери обслуговування." In THE ISSUES OF MODERN PHILOLOGY AND CREATIVE METHODS OF TEACHING A FOREIGN LANGUAGE IN THE EUROPEAN EDUCATION SYSTEM. Baltija Publishing, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-180-0-41.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

"СУТНІСТЬ ТА СПЕЦИФІКА РЕКЛАМУВАННЯ ПОСЛУГ ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОЇ СФЕРИ." In ЖУРНАЛІСТИКА ТА РЕКЛАМА: ВЕКТОРИ ВЗАЄМОДІЇ. Київський національний торговельно-економічний університет, 2019. http://dx.doi.org/10.31617/k.knute.2019-03-19.59.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Бутиліна, О. В. "ОРГАНІЗАЦІЙНА ДІАГНОСТИКА В УСТАНОВАХ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ: ОСОБЛИВОСТІ ПРОВЕДЕННЯ." In POLITICAL SCIENCE, PHILOSOPHY, HISTORY AND SOCIOLOGY: DEVELOPMENT AREAS AND TRENDS IN UKRAINE AND EU. Baltija Publishing, 2020. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-588-91-4-7.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Корнят, Віра. "ПРАКТИЧНА СКЛАДОВА У ПРОФЕСІЙНІЙ ПІДГОТОВЦІ ФАХІВЦІВ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ." In WIELOKIERUNKOWOSC JAKO GWARANCJA POSTĘPU NAUKOWEGO. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/21.02.2020.v2.45.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Сфери"

1

Марчик, Валентина Іванівна. Сфери тимчасової трудової діяльності першокурсників. Криворізький державний педагогічний університет, 2021. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/4335.

Full text
Abstract:
В дослідженні тимчасової трудової діяльності студентів денної форми навчання закладу вищої освіти виявлено, що в сфері майбутньої спеціальності задіяно 58% першокурсників, які навчаються за спеціальністю Середня освіта (Фізична культура) з додатковою спеціалізацією «Спортивний туризм» (в інших сферах 23%) і 14% першокурсників, які навчаються за спеціальністю Середня освіта (Біологія) з додатковою спеціалізацією «Хімія» (в інших сферах 37%). Сфера фізичної культури і спорту на відмінну від інших педагогічних спеціальностей надає більш широкі можливості для тимчасового працевлаштування студентів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Довженко, Інна Віталіївна. Самостійна робота студентів (майбутніх фахівців сфери обслуговування). Київський національний університет імені Тараса Шевченка, 2010. http://dx.doi.org/10.31812/0564/2317.

Full text
Abstract:
У статті наголошується, що підвищення культури професійного спілкування майбутніх фахівців сфери обслуговування повинно здійснюватися під час їхнього навчання й оволодіння термінологічною лексикою. Важливу роль у цьому процесі відіграє самостійна робота. У статті головну увагу приділяється цілям, формам організації самостійної роботи. Пропонуються теми усних презентацій для самостійної підготовки майбутніми фахівцями сфери обслуговування.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Лов'янова, І. В., and Т. С. Армаш. Предметно-компетентнісна модель випускника старшої школи – вимога часу. [б. в.], 2013. http://dx.doi.org/10.31812/0564/2384.

Full text
Abstract:
У статті описано побудову предметно-компетентнісної моделі випускника старшої школи. Зроблено характеристику моделей, які використовуються у педагогічних дослідженнях. Проаналізовано існуючі нині точки зору на модель випускника. Обгрунтовано структурно функціональну модель складовими якої є такі сфери особистості: емоційно-ціннісна, інтелектуальна, когнітивна, семіосфера, сфера компетентності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Білоконенко, Л. А. Інваріант текстів українськомовного міжособистісного конфлікту. Львівский національний університет імені І. Франка, 2017. http://dx.doi.org/10.31812/0564/1820.

Full text
Abstract:
Статтю присвячено аналізу інваріанта (надтексту) українськомовного міжособистісного конфлікту. Обґрунтовано ознаки надтексту як сфери, де сконцентровані українські мовноментальні знання про конфліктну комунікацію; указано, що його різновидами є варіанти текстів конфлікту, диференційовані відповідно до різних матеріальних і духовних сфер життя суспільства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Марчик, Валентина Іванівна, Олександр Миколайович Письменний, and Олена Іллінічна Письменна. Роль студентського спорту в формуванні особистісних цінностей сфери фізичної культури. Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, 2017. http://dx.doi.org/10.31812/0564/1611.

Full text
Abstract:
Активна пропаганда здорового способу життя в соціумі в останні десятиріччя спияла підвищенню цінностей у сфері фізичної культури. Всі студенти-спортсмени і дві третини студентів загального курсу з фізичного виховання регулярно і систематично використовують фізичні вправи для вдосконалення фізичного розвитку.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Марчик, Валентина Іванівна, Олександр Миколайович Письменний, and Олена Іллівна Письменна. Мотиваційна сфера занять шахами у студентів. Уманський державний педагогічний університет ім. Павла Тичини, 2020. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/3805.

Full text
Abstract:
У дослідження мотиваційної сфери студентів до занять шахами виявлено, що більшість з них отримала вміння шахової гри у сімейному колі (60%), найменш ефективним середовищем з опанування техніки гри у шахи є навчальні і позашкільні заклади освіти (8%), означили бажання підвищувати свою майстерність 68% респондентів, планують використовувати вміння шахової гри в майбутній педагогічній діяльності 20% досліджуваних.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Теплицький, Ілля Олександрович, and Сергій Олексійович Семеріков. Інформаційна безпека як нова складова інформаційної культури. Рідна школа, 2006. http://dx.doi.org/10.31812/0564/808.

Full text
Abstract:
У постіндустріальну епоху, що наступила, індустрія інформаційних технологій органічно увійшла в усі сфери людської діяльності. Інформаційні технології доводиться не тільки використовувати, але й жити, співробітничати і конкурувати з ними. Усі ці тенденції свідчать про те, що суспільство переходить у нову стадію – стадію «інформаційного соціуму», що характеризується, насамперед, різким зростанням ролі інформації, високим рівнем її ефективності, залежністю майбутнього від рівня розвитку інформаційного сектора економіки. Інформаційне середовище нового соціуму – це сфера соціальної діяльності суб’єктів, пов’язана зі створенням, пошуком, збереженням, перетворенням і використанням інформації, тобто саме з тим, чим займається інформатика як наука. Враховуючи зростаючу глибину проникнення інформаційних технологій у суспільні відносини, питання формування інформаційної культури особистості стає пріоритетним завданням сучасної освітньої діяльності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Лаврентьєва, Олена Олександрівна. Схемотехнічне моделювання в підготовці студентів інженерно-педагогічних спеціальностей на заняттях із загальнотехнічних дисциплін. Гнозис, 2016. http://dx.doi.org/10.31812/0564/2560.

Full text
Abstract:
У статті розкриваються проблеми інтенсифікації викладання загальнотехнічних дисциплін для студентів інженерно-педагогічних спеціальностей. Подається аналіз можливостей схематичного моделювання, структурних і словесно-логічних схем, Інтелект-карт, технологій розвитку критичного мислення, опорних конспектів, досвіду, накопичений в межах теорій менеджменту щодо формування розумової сфери студентів. Презентується методика організації схемотехнічного моделювання, що може бути застосована при вивченні загальнотехнічних і педагогічних дисциплін.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Шутько, Віктор Васильович, Я. С. Гладир, and С. В. Переверзєва, eds. Потенціал дисципліни «Фізичне виховання» у закладах освіти: збірник статей за матеріалами науково-практичної конференції (Кривий Ріг, 24 листопада 2016 року). Криворізький державний педагогічний університет, 2016. http://dx.doi.org/10.31812/0564/474.

Full text
Abstract:
Збірник матеріалів науково-практичної конференції є результатом загальнокафедралього дослідження за темою «Потенціал дисципліни «Фізичне виховання» у закладах освіти» першого етапу виконання науково-дослідної роботи «Фізичне виховання, спорт та здоров’я людини», яка проводиться на базі Криворізького державного педагогічного університету. У представлених роботах висвітлюється ефективність різних форм організацій фізичного виховання, актуальність оволодіння навичками застосування засобів фізичного виховання, значущість мотиваційної сфери студентів до занять фізичними вправами, шляхи формування свідомого ставлення до здорового способу життя тощо.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Ловьянова, И. В. Развитие эмоционально-ценностной сферы учащихся на уроках математики. ТОВ «АСМІ», 2013. http://dx.doi.org/10.31812/0564/2376.

Full text
Abstract:
В тезисах раскрывается связь между развитием эмоционально-ценностной сферы учащегося и его успеваемостью. Выделяются показатели сформированности эмоционально-ценностной сферы. Приводятся примеры влияния на эмоционально-ценностную сферу учащихся на уроках математики.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography