Academic literature on the topic 'Студенти вищих навчальних закладів'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Студенти вищих навчальних закладів.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Студенти вищих навчальних закладів"

1

Грунтова, Тетяна Василівна. "Засоби мобільного навчання фізики у формуванні практичних умінь майбутніх фахівців з інформаційних технологій." New computer technology 15 (May 2, 2017): 176–79. http://dx.doi.org/10.55056/nocote.v15i0.651.

Full text
Abstract:
Мета дослідження: теоретично обґрунтувати доцільність застосування технології мобільного навчання в освітньому процесі технічного вищого навчального закладу. Завдання дослідження: проаналізувати можливі способи формування практичних умінь студентів шляхом використання засобів мобільного навчання. Об’єкт дослідження: навчання фізики студентів вищих технічних навчальних закладів. Предмет дослідження: мобільне навчання як засіб формування практичних умінь студентів вищих технічних навчальних закладів у навчанні фізики. Наведено аналіз навчальних планів для студентів напряму підготовки 123 «Комп’ютерна інженерія». Зауважено, що відсутність практичних занять з фізики в навчальному процесі негативно впливає на рівень засвоєння теоретичного матеріалу та формування практичних умінь. Виділено основні переваги мобільного навчання. Запропоновано застосування мобільних засобів навчання для формування практичних умінь студентів. У результаті встановлено, що впровадження технології мобільного навчання в навчальний процес вищого технічного навчального закладу дає можливість забезпечити активне самостійне набуття студентами знань, формуванню практичних умінь та компетентної особистості майбутнього фахівця.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Гаргула, Т. І., and М. С. Гнатюк. "ВИКОРИСТАННЯ ІНФОРМАЦІЙНО-КОМУНІКАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ІНТЕРАКТИВНИХ МЕТОДІВ НАВЧАННЯ У МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДАХ ВИЩОЇ ОСВІТИ В УМОВАХ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ." Здобутки клінічної і експериментальної медицини, no. 1 (April 29, 2021): 143–46. http://dx.doi.org/10.11603/1811-2471.2021.v.i1.12005.

Full text
Abstract:
Пандемія COVID-19 призвела до перебудови освітнього процесу і переходу вищих медичних навчальних закладів із традиційної на дистанційну форму навчання. Використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій сприяє ефективному впровадженню дистанційного навчання не лише завдяки стрімкому технологічному прогресу, покращенню якості і доступності Інтернет-мережі, а й формуванню професійно орієнтованих знань, умінь і навичок; створенню умов для самооцінки, покращення якості підготовки студента. Мета – висвітлення використання інформаційно-комунікаційних технологій та інтерактивних методів навчання у вищих медичних навчальних закладах в умовах дистанційної форми навчання. Матеріал і методи. У роботі використано емпіричні методи дослідження: спостереження, аналіз і узагальнення. Матеріалом дослідження був навчальний процес у Тернопільському національному медичному університеті імені І. Я. Горбачевского МОЗ України в умовах дистанційної форми навчання. Результати. Для проведення дистанційного навчання використовують навчальну онлайн-платформу Moodle. Вона дозволяє студентам отримувати доступ до лекцій, навчальних матеріалів, проходити тестовий контроль та підготовку до складання іспиту Крок-1, Крок-2. Використання онлайн сервісу Microsoft Teams дає можливість проводити відеолекції, заняття в режимі реального часу, забезпечує комунікацію між викладачем і студентами, проведення опитувань, диспутів, контроль самопідготовки, підвищує мотивацію підготовки до заняття, сприяє командній роботі студентів. Завдяки застосуванню інтерактивних методів навчання («мозковий штурм», дискусія, кейс-метод) у студентів розвиваються клінічне мислення, комунікативність, уміння працювати в команді, самостійність, підвищуються інтенсивність засвоєння навчального матеріалу та здатність до його аналізу. Використання сучасних інтерактивних методів навчання у вищих медичних навчальних закладах підвищує мотивацію та самостійність студентів, допомагає нівелювати негативний ефект відсутності клінічної практики студентів-медиків (спілкування із пацієнтами, розбір історії хвороби, участь у оперативних втручаннях тощо) в умовах карантинних обмежень.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Дігтяр, В. А., О. Г. Садовенко, and М. О. Камінська. "ФОРМУВАННЯ ПРАКТИЧНИХ НАВИЧОК СТУДЕНТІВ-ПЕДІАТРІВ У МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДАХ ВИЩОЇ ОСВІТИ." Медична освіта, no. 2 (August 5, 2021): 112–16. http://dx.doi.org/10.11603/me.2414-5998.2021.2.12271.

Full text
Abstract:
Лікар-спеціаліст, закінчуючи вищий навчальний заклад, повинен мати високу конкурентоспроможність. Науково-дослідна робота (НДР) студентів є однією з форм підвищення рівня освіти у вищих медичних навчальних закладах. НДР студентів – це основна складова частина професійної підготовки майбутнього лікаря, що передбачає навчання студентів методик та методології наукового дослідження. Самостійна робота студентів поділяється на навчально-дослідницьку, яка включається в навчальний процес з дисципліни і проводиться в робочий час, і науково-дослідницьку, яка виконується у позанавчальний час. Найефективніше НДР реалізується в студентських наукових гуртках. Форми організації роботи гуртківців – це дебати, практикум, індивідуальна робота в клініці тощо. Особлива увага приділяється відпрацюванню практичних навичок студентами в кімнаті практичних навичок на кафедрі. Під керівництвом викладача або інтернів, старшокурсників є можливість студентів молодших курсів оволодіти виконанням основних практичних навичок, що не завжди доступно під час практичного заняття. Велику ефективність показала організація хірургічної школи на кафедрі, де одночасно мали можливість працювати інтерни, старшокурсники та студенти молодших курсів під керівництвом викладачів. Новою формою проведення студентського наукового гуртка є майстер-класи. За власним бажанням студенти виконують власні НДР під керівництвом викладача, результати яких доповідаються на секції «Хірургія» академії та інших конференціях, конгресах тощо. Багаторічний досвід кафедри свідчить про те, що студенти-гуртківці краще оволодівають теоретичними знаннями, практичними навичками та професійними вміннями, ніж ті, що не беруть участі у студентських наукових гуртках.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Тюріна, Діна Миколаївна. "Педагогічні умови формування вмінь моделювання у студентів вищих економічних навчальних закладів у процесі самостійної навчальної діяльності." Освітній вимір 47 (July 18, 2019): 60–65. http://dx.doi.org/10.31812/educdim.v47i0.2430.

Full text
Abstract:
Тюріна Д. М. Педагогічні умови формування вмінь моделювання у студентів вищих економічних навчальних закладів у процесі самостійної навчальної діяльності. У статті здійснено класифікацію вмінь моделювання економічних об’єктів відповідно до складових процесу моделювання; визначено педагогічні умови, що забезпечують ефективність формування вмінь моделювання у студентів вищих економічних навчальних закладів у процесі самостійної навчальної діяльності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Тюріна, Діна Миколаївна. "Обґрунтування технології формування вмінь моделювання у студентів вищих економічних навчальних закладів у процесі самостійної навчальної діяльності." Освітній вимір 38 (May 16, 2013): 105–10. http://dx.doi.org/10.31812/educdim.v38i0.3180.

Full text
Abstract:
Тюріна Д. М. Обґрунтування технології формування вмінь моделювання у студентів вищих економічних навчальних закладів у процесі самостійної навчальної діяльності. У статті запропоновано та обґрунтовано технологію формування вмінь моделювання у студентів вищих економічних навчальних закладів у процесі самостійної навчальної діяльності, що передбачає визначення груп умінь моделювання та полягає в реалізації мотиваційно-пізнавального, тренувально-діяльнісного, рефлексивно-творчого етапів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Євтушенко, Євгеній Григорович. "Розвиток змісту та структури фізичного виховання у вищих педагогічних навчальних закладах України у 1944–1991 рр." Освітній вимір 47 (July 23, 2019): 230–36. http://dx.doi.org/10.31812/educdim.v47i0.2475.

Full text
Abstract:
Євтушенко Є. Г. Розвиток змісту та структури фізичного виховання у вищих педагогічних навчальних закладах України у 1944–1991 рр. У процесі аналізу встановлено, що основними носіями змісту та структури фізичного виховання студентів ВНЗ були навчальні плани і програми єдиного державного зразка. У програмах зміст фізичного виховання диференціювався за спрямуванням, компонентами, рівнем підготовки студентів. З’ясовано, що протягом досліджуваного періоду до структури фізичного виховання студентів вищих навчальних закладів входили два види занять: обов’язковий та факультативний курси.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Лімбах, Федір, Оксана Головко, and Оксана Драч. "ВИКОРИСТАННЯ МЕТОДІВ КООПЕРАТИВНОГО НАВЧАННЯ З МЕТОЮ УДОСКОНАЛЕННЯ ІНШОМОВНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ У ГОВОРІННІ СТУДЕНТІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ." Збірник наукових праць Національної академії Державної прикордонної служби України. Серія: педагогічні науки 18, no. 3 (February 1, 2020): 149–63. http://dx.doi.org/10.32453/pedzbirnyk.v18i3.77.

Full text
Abstract:
У статті проаналізовані кооперативні методи, які застосовуються для удосконалення іншомовної комунікативної компетентності студентів вищих навчальних закладів. Представлено найбільш поширені методи кооперативного навчання, а саме метод «Навчаємось разом» (Learning Together) Роджера Джонсона та Девіда Джонсона, метод «Пилка» або Jigsaw Еліота Аронсона, метод «Пилка-2» Роберта Славіна, метод «Пилка-3» Роберта Шталя, метод «Пилка-4» Холлідейя, метод «Зворотня пилка» Тімоті Гедіна, метод «Предметна пилка» Кемаля Доймуша, Метод Навчання у Команді (Student Team Learning) Роберта Славіна, Метод організації дослідної групової роботи студентів (Group Investigation) Йаєль Шарана та Шломо Шарана. Дані методи можуть бути ефективно використані для удосконалення іншомовної компетентності у говорінні студентів вищих навчальних закладів. Кооперативне навчання, що відбувається у невеликій групі, у якій кожному студенту відведена своя роль, створює рівні можливості говоріння для студентів з різним рівнем мовленнєвих навичок. Навчаючись спілкуванню у невеликому оточенні, студенти стають більш впевненими та готовими до широкої взаємодії з усією групою і викладачем. Крім того, завдяки застосуванню кооперативних методів у студентів формуються уміння співпраці, а саме: активного слухання, аргументування своєї точки зору, ефективного роз’яснення, переконання інших та уміння вирішувати конфлікти. Таким чином, групова взаємодія студентів на занятті стає підґрунтям для розвитку критичного мислення та самоусвідомлення. Беручи участь у спільних проектах, що використовують методи кооперативного навчання, студенти розвивають свої власні стратегії мислення, водночас цінуючи думку іншого, а отже, стають більш цілеспрямованими, готовими до вирішення складних завдань, оскільки, взаємодопомога та взаємопідтримка є базисом для самовдосконалення.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

БЕХРУЗ, ХАШМАТУЛЛА. "Порівняльне правознавство як навчальна дисципліна у системі юридичної освіти України: занепад чи сподівання на оновлення?" Право України, no. 2019/03 (2019): 65. http://dx.doi.org/10.33498/louu-2019-03-065.

Full text
Abstract:
Порівняльне правознавство протягом тривалого періоду перебуває у стані трансформації та самоідентифікації, викликаної, перш за все, необхідністю проведення подальших досліджень, спрямованих на визначення його місця у системі юридичних наук. У цьому контексті велике значення має розвиток порівняльного правознавства як навчальної дисципліни і необхідного компонента професійної підготовки сучасних юристів. Мета статті – дослідити тенденції розвитку навчальної дисципліни “порівняльне правознавство” у контексті реформування системи освіти і науки та зарубіжного досвіду її викладання. Аналіз навчальних програм юридичних вищих навчальних закладів зарубіжних країн показує, що курси з порівняльного правознавства викладаються практично в усіх провідних вишах світу, що свідчить про визнання його необхідності у систе мі юридичної освіти. Значний досвід з розробки навчальних курсів, що включають проблематику порівняльного правознавства, накопичений у США, де провідні університети розробляють і впроваджують такі дисципліни, як “Міжнародне та порівняльне право” (наприклад, Гарвардський університет, Бостонський університет, Університет Джорджа Вашингтона, Каїрський Американський університет). Велика увага при підготовці навчальних програм у рамках курсів з порівняльного права приділяється у багатьох вищих навчальних закладах і юридичних факультетах Європи (наприклад, Юридична школа Единбурзького університету, Лондонський університет Королеви Марії). Розробляються курси з вивчення порівняльного права і у країнах азіатського континенту, наприклад, у Китайському університеті політичних наук і права. Існують розбіжності щодо структури порівняльного правознавства як навчальної дисципліни, проте більшість дослідників виокремлюють її Загальну та Особливу частини. Основна проблема стосується викладання його Особливої частини, що обумовлено декількома обставинами. По-перше, спостерігається невизначеність із приводу змісту цієї частини навчальної дисципліни, оскільки різні автори наповнюють її неоднаковим змістом. По-друге, існує нагальна потреба у розробці навчального та методичного матеріалу з її Особливої частини. Бурхливий розвиток порівняльно-правових досліджень в Україні у 90-х – на початку 2000 рр. призвів до появи значної кількості праць наукового та навчального характеру, що сприяло появі та закріпленню у навчальних програмах вищих навчальних закладів України навчальної дисципліни “Порівняльне правознавство”. Проводилися активні розробки галузевих порівняльно-правових навчальних дисцип лін: порівняльного конституційного права, порівняльного кримінального права, порівняльного трудового права, порівняльного екологічного права, порівняльного цивільного права та ін. Незважаючи на появу різноманітного наукового, навчального та навчальнометодичного матеріалу з порівняльного правознавства, розробленого вітчизняними ученими-компаративістами, доля цієї навчальної дисципліни останніми роками викликає занепокоєння, оскільки деякі навчальні дисципліни порівняльно-правового спрямування поступово виключається з навчальних програм. Принципово важливим є розуміння того, що порівняльне правознавство як наука та навчальна дисципліна може і повинна стати тією необхідною ланкою, яка поєднає наукові знання, що одержують студенти протягом здобуття вищої освіти, з динамікою змін суспільного життя, сприятиме вирішенню конкретних практичних завдань у межах здійснення юристами професійної діяльності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Nesterova, Olha Yu. "РЕЗУЛЬТАТИ ДОСЛІДЖЕННЯ СТАНУ ПРОБЛЕМИ РОЗВИТКУ IНФОРМАЦIЙНОЇ КУЛЬТУРИ В КОНТЕКСТI ПIДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ ПЕРЕКЛАДАЧІВ ДО ПРОФЕСIЙНОЇ ДIЯЛЬНОСТI." Information Technologies and Learning Tools 44, no. 6 (December 27, 2014): 72–82. http://dx.doi.org/10.33407/itlt.v44i6.1157.

Full text
Abstract:
У статті викладено результати дослідження проблеми розвитку інформаційної культури майбутніх перекладачів у процесі професійної підготовки. Дослідження включало аналіз документів, що регулюють навчальну діяльність студентів-перекладачів, й анкетування студентів, науково-педагогічних працівників й абітурієнтів. У статті визначено, що розвиток інформаційної культури майбутніх перекладачів у вищих навчальних закладах є несистемним і недостатньо ефективним. Розглянуто і схарактеризовано підходи до інтеграції розвитку інформаційної культури до навчального процесу. Серед перспектив подальших досліджень названо пошуки шляхів інтенсифікації навчального процесу підготовки майбутніх перекладачів в умовах вищих навчальних закладів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

КОЗЬМЕНКО, ОЛЕНА. "ВИКОРИСТАННЯ ІНСТРУМЕНТУ ОЦІНКИ ЕФЕКТИВНОСТІ НАВЧАННЯ Й УСПІШНОСТІ СТУДЕНТІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ." Scientific papers of Berdiansk State Pedagogical University Series Pedagogical sciences 2 (2019): 216–24. http://dx.doi.org/10.31494/2412-9208-2019-1-2-216-224.

Full text
Abstract:
У сучасному світі вища освіта надає людині можливість самореалізуватися і досягти успіху. Зі зміною перспективи успіх означає більше, ніж оцінки, і включає емоційний, соціальний, пізнавальний і академічний розвиток. Численні дослідження підтверджують багатокомпонентність поняття “успішність” в академічному середовищі і доводять факт впливу різноманітних чинників на досягнення успіху. На думку американських дослідників, існують три загальних компонентів, що впливають на успішність студентів. Вони включають: фактори здібностей (успадковані або раніше здобуті), фактори зовнішніх обставин та особистісні фактори. Усі три компоненти впливають на успішність різним чином. Але найважливіший вплив (до 40 %) мають особистісні фактори, тобто індивідуальні відмінності, які залежать від здатності людини впливати на них певним чином. У статті аналізується роль таких особистих змінних, як академічна самоефективність, уміння організовувати навчання та приділяти йому достатню увагу, стресостійкість та уміння організовувати час, рівень соціальної активності в межах університету, емоційне задоволення і уміння спілкуватися під час навчання. Саме ці фактори, на думку вчених, відіграють вирішальну роль у прогнозуванні успішності студентів. Для діагностики цих якостей і умінь у студентів дослідниками Канзаського державного університету (США) було розроблено у 2008 році “Опитувальник ефективності навчання у вищому навчальному закладі” (The College Learning Effectiveness Inventory (CLEI), який був побудований з використанням емпіричних підходів, заснованих на концептуальній моделі. Використання CLEI дозволяє отримати індивідуальний профіль студента з результатами сильних та слабких сторін за шістьма факторами, що може слугувати інструментом для подальшої розробки заходів щодо поліпшення академічних досягнень і успіху студентів. Ключові слова: успішність, студенти, компоненти успіху, особисті фактори, інструмент оцінювання, Опитувальник ефективності навчання у вищому навчальному закладі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Студенти вищих навчальних закладів"

1

Сапожніков, Сергій Вячеславович, Сергей Вячеславович Сапожников, Serhii Viacheslavovych Sapozhnikov, and Н. І. Гордійко. "Залучення студентів до підвищення енергоефективності вищих навчальних закладів." Thesis, Сумський державний університет, 2013. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/31474.

Full text
Abstract:
Упровадження програм енергоефективності вищих навчальних закладів питання актуальне. Основним завданням таких програм є сприяння формуванню у молодих людей принципів енергозбереження, нового погляду, який заснований на розумінні цінності ресурсів, екологічного аспекту природокористування, сталого розвитку у освітній діяльності та побуті. При цитуванні документа, використовуйте посилання http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/31474
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Долгова, Наталія Олександрівна, Наталия Александровна Долгова, Nataliia Oleksandrivna Dolgova, and К. В. Михайліченко. "До питання системи професійно-прикладної фізичної підготовки студентів вищих навчальних закладів." Thesis, Сумський державний університет, 2017. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/54958.

Full text
Abstract:
Недоліком теоретичного прикладної фізичної підготовки є відсутність необхідної чіткості при використанні понятійного апарату і можливостей визначити, до якої міри можна вивчити і пізнати професійно-прикладну фізичну підготовку з позицій системного підходу. На сьогодні не існує системного підходу у вигляді суворої методологічної концепції. Він виконує свої евристичні функції, не пов’язаний сукупністю пізнавальних принципів, основна суть яких – відповідна орієнтація на конкретні дослідження. Ця орієнтація здійснюється двояко [1; 2].
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Маслак, О. В., Олена Володимирівна Савчук, Елена Владимировна Савчук, and Olena Volodymyrivna Savchuk. "До питання мотивації студентів вищих навчальних закладів до фізичного самовдосконалення." Thesis, Сумський державний університет, 2017. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/57392.

Full text
Abstract:
Погіршення стану здоров’я молоді сьогодні є однією з найглобальніших проблем як в Україні, так і в усьому світі. Побутовий комфорт та стрімкий розвиток науково-технічного прогресу займають одну з основних позицій в переліку причин, що призводять до поступового рухового «застою» серед населення. Дослідження останніх років свідчать про погіршення показників здоров’я молоді під час навчання у вищих навчальних закладах (Л. П. Долженко, 2004, О. Благій, Є. Захаріна, 2006, В. Земцова, 2006, Е. Косинський, 2011.).
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Павленко, Олена Олексіївна, Елена Алексеевна Павленко, Olena Oleksiivna Pavlenko, Ольга Юріївна Древаль, Ольга Юрьевна Древаль, Olha Yuriivna Dreval, and А. Д. Нєшева. "Особливості формування контигенту студентів вищих навчальних закладів." Thesis, Сумський державний університет, 2016. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/49311.

Full text
Abstract:
Враховуючи вищесказане, на даний час перед навчальними закладами, що надають освітні послуги з підготовки фахівців-менеджерів з метою збільшення контингенту, стоїть завдання всебічного задоволення потреб ринку праці шляхом впровадження різнопрофільних спеціалізацій при підготовці менеджерів. Досить ефективним інструментом у даному випадку можуть стати короткострокові та довгострокові профільні тренінги та курси, щодо висвітлення окремих питань в процесах управління. Крім того такі курси є досить вигідними як з позиції тайм-менеджменту, оскільки менеджмент-освіта завжди є затребуваною у керівників різних рівнів управління, а також економічно ефективна, з позиції порівняння вартості для різних термінів навчання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Черепова, К. Р., Олександр Володимирович (МІ) Лисенко, Александр Владимирович (МІ) Лысенко, and Oleksandr Volodymyrovych (МІ) Lysenko. "Стимулювання пізнавальної активності студентів вищих навчальних закладів." Thesis, Сумський державний університет, 2016. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/48254.

Full text
Abstract:
Кінцевий результат зусиль викладача залежить від переходу від спеціально організованої активності учня у його власну, тобто стратегія викладача має полягати в переорієнтації свідомості учнів. Вчення з щоденної примусової обов’язки має стати визнаною частиною загального ознайомлення з навколишнім світом. Тобто, якщо врахувати всі фактори, можна дійти висновку, що це потрібно для загального розвитку і розуміння специфіки роботи в цій сфері.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Турчина, Тамара Василівна, Тамара Васильевна Турчина, and Tamara Vasylivna Turchyna. "Формування наукового світогляду студентів вищих навчальних закладів." Thesis, Бял ГРАД - БГ ООД, 2012. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/56800.

Full text
Abstract:
У статі визначено сутність поняття «науковий світогляд», яке розуміється як складне утворення внутрішнього світу особистості, що будується на базі узагальнених наукових знань у вигляді наукової картини cвіту, а також виявлено педагогічні умови, що впливають на ефективність формування наукового світогляду студентів.
This article determines the purpose of the concept of "scientific outlook", which is understood as a complex entity person's inner world that is built on the basis of generalized scientific knowledge in a scientific world view, and pedagogical conditions that influence the efficiency of formation of the scientific outlook of students are found.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Зубенко, О. В. "Роль пізнавальних умінь у навчально-пізнавальній діяльності студентів вищих навчальних закладів." Thesis, Дніпропетровський національний університет, 2007. http://ir.lib.vntu.edu.ua//handle/123456789/24117.

Full text
Abstract:
Нагальною потребою розвитку особистості майбутнього спеціаліста є вміння вирішувати завдання, що поступово ускладнюються, виконувати не тільки репродуктивні дії, але й пропонувати елементи творчості. Формування пізнавальних умінь та навичок є необхідною умовою саморегуляції діяльності студентів, їх самооцінки та самокорекції у професійній діяльності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Король, Світлана Анатоліївна, Светлана Анатольевна Король, and Svitlana Anatoliivna Korol. "Проблеми організації фізичного виховання студентів вищих навчальних закладів." Thesis, Видавництво СумДУ, 2011. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/24245.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Пилипей, Леонід Петрович, Леонид Петрович Пилипей, and Leonid Petrovych Pylypei. "Теоретико-методичні основи професійно-прикладної фізичної підготовки студентів вищих навчальних закладів." Thesis, Національний університет фізичного виховання і спорту України, 2010. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/51518.

Full text
Abstract:
Основу структури нашого дослідження становлять об’єкт, проблемні умови і проблемні цілі професійно-прикладної фізичної підготовки. Для розуміння складності проблеми щодо створення програм професійно-прикладної фізичної підготовки ми використали принцип системності. Дослідження, проведені нами та іншими практиками, спрямовані на удосконалення процесу ППФП у вищих навчальних закладах різного профілю і за різними спеціальностями [278]. Новим підходом до вирішення проблем фізичної підготовки в процесі навчання є утвердження прикладного значення фізичного виховання, формування мотивації в міру реальної необхідності і корисності запропонованих фізичних вправ, які диференційовані, з урахуванням стану здоров’я і подальших кар’єрних очікувань, через професійне і особисте становлення молоді. Практична значущість одержаних результатів полягає у впровадженні інноваційної програми ППФП, сучасних педагогічних технологій у систему роботи ВНЗ, які сприятимуть підвищенню ефективності системи ППФП при підготовці фахівців для народного господарства.
The basis of our study constitute the object problem problematic conditions and goals professional-applied physical preparation. To understand the complexity of the problems regarding the creation of programs of professional-applied physical preparation we used the principle of consistency. The study, carried out by us and other practices aimed at improving the process of PАРP in higher educational institutions of different types and from different directions. New approach to solving problems of physical training in the learning process is the establishment of the applied value of physical education, formation of motivation as a real necessity and usefulness of the proposed exercise, differentiated, taking into account the State of health and further career expectations, because of professional and personal development of young people. The practical significance of obtained results is implementing innovative programs PАРP, modern pedagogical technology in the system of HIGHER EDUCATION that will contribute to the effectiveness of PАРP with training specialists for national economy.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Котов, Віталій Федорович, Виталий Федорович Котов, Vitalii Fedorovych Kotov, and М. О. Пономаренко. "Місце фізичного виховання у формуванні особистості студентів вищих навчальних закладів." Thesis, Сумський державний університет, 2015. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/48617.

Full text
Abstract:
Враховуючи особливості життєдіяльності студентів слід відзначити, що можливість фізичного самовдосконалення для забезпечення необхідного рухового режиму є набагато вищою, ніж фізичного виховання. Дійсно, навчальне навантаження протягом року розподіляється нерівномірно. У період здачі заліків та екзаменів зростає розумова діяльність студентів, а заняття з фізичного виховання припиняються; відповідно знижується і рухова самостійна робота.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Books on the topic "Студенти вищих навчальних закладів"

1

Джеджула, О. М. Актуальні проблеми графічної підготовки студентів вищих навчальних закладів. Вінниця: ВЦ ВДАУ, 2005.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Джеджула, О. М. Актуальні проблеми графічної підготовки студентів вищих навчальних закладів. Вінниця: ВЦ ВДАУ, 2005.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Романюк, Б. В. Участь спеціаліста на стадії досудового слідства. Київ: Аванпост-Прим, 2010.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Романюк, Б. В. Участь спеціаліста на стадії досудового слідства. Київ: Аванпост-Прим, 2010.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Бубенко, П. Т. Регіональні аспекти інноваційного розвитку. Харків: НТУ "ХПІ", 2002.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Шкваріна, Т. М. Англійська мова. Київ: Освіта України, 2007.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Шкваріна, Т. М. Англійська мова. Київ: Освіта України, 2007.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Бойко, О. Д. Нариси з новітньої історії України (1985 - 1991 р.р.). Київ: Кондор, 2008.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Федуліна, А. І. Теоретична механіка. Київ: Вища школа, 2005.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Злобін, Ю. А. Курс фізіології і біохімії рослин. Суми: Університетська книга, 2004.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Book chapters on the topic "Студенти вищих навчальних закладів"

1

Романів, Людмила, and Ольга Пішак. "ЦІННІСНО-МОТИВАЦІЙНА ОРІЄНТАЦІЯ СТУДЕНТІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ НА ЗДОРОВ'ЯЗБЕРЕЖЕННЯ." In Theoretical foundations of pedagogy and education, 626–39. International Science Group, 2021. http://dx.doi.org/10.46299/isg.2021.mono.ped.iii.6.4.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Студенти вищих навчальних закладів"

1

Сороківський, Димитрій. "ДИДАКТИЧНІ ЗАСАДИ ВИКЛАДАННЯ КРИМІНОЛОГІЇ СТУДЕНТАМ ВИЩИХ ЮРИДИЧНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ." In DO DESENVOLVIMENTO MUNDIAL COMO RESULTADO DE REALIZAÇÕES EM CIÊNCIA E INVESTIGAÇÃO CIENTÍFICA. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/09.10.2020.v3.18.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Киричок, Віра Андріївна. "Особливості організації самостійної роботи студентів вищих медичних (фармацевтичних) навчальних закладів." In ІV міжнародна науково-практична конференція «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ОСВІТИ І НАУКИ». ХОГОКЗ, 2016. http://dx.doi.org/10.26697/9789669726070.2017.152.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Блащук, Дар’я, and Ігор Ігор Гнесь. "ПОТЕНЦІАЛ РОЗВИТКУ НАВЧАЛЬНИХ ПРОЦЕСІВ ЗА РАХУНОК РЕМОДЕРНІЗАЦІЇ ГОРИЩНИХ ПРОСТОРІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ." In ТЕОРЕТИЧНЕ ТА ПРАКТИЧНЕ ЗАСТОСУВАННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ СУЧАСНОЇ НАУКИ. Молодіжна наукова ліга, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/27.11.2020.v4.06.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Грищук, Ю. В. "Андрагогічний підхід у післядипломній освіті викладачів іноземних мов вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти." In MODERN EUROPEAN PSYCHOLOGICAL AND PEDAGOGICAL EDUCATION. THE DEVELOPMENT OF A CREATIVE LEARNING ENVIRONMENT. Baltija Publishing, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-146-6-18.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Кайдалова, Лідія Григорівна. "САМООСВІТА ЯК КОМПОНЕНТ ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ТА ЗРОСТАННЯ ВИКЛАДАЧІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ." In V міжнародна науково-практична конференція «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ОСВІТИ І НАУКИ». ХОГОКЗ, 2017. http://dx.doi.org/10.26697/9786177089000.2017.26.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Купріненко, О. В., К. А. Тимрук-Скоропад, and Л. М. Ціж. "Актуальність фізичної терапії у разі медіального великогомілкового стрес-синдрому у курсантів вищих військових навчальних закладів." In SCIENTIFIC PROGRESS OF MEDICINE AND PHARMACY OF THE EU COUNTRIES. Baltija Publishing, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-075-9-46.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Кулешова, В. В., and С. О. Коваленко. "Формування у майбутніх інженерів-педагогів знань з основ соціально-педагогічної роботи в умовах вищих інженерно-педагогічних навчальних закладів." In Психолого-педагогічні проблеми становлення сучасного фахівця. ХОГОКЗ, 2018. http://dx.doi.org/10.26697/9786177089017.2018.323.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Студенти вищих навчальних закладів"

1

Семеріков, Сергій Олексійович, Вікторія Василівна Ткачук, and Юлія Володимирівна Єчкало. Мобільно орієнтоване середовище навчання фундаментальних і фахових дисциплін студентів вищих навчальних закладів. ІІТЗН НАПН України, 2016. http://dx.doi.org/10.31812/0564/721.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Мінтій, І. С., and С. О. Семеріков. Мобільно орієнтоване середовище навчання студентів природничо-математичних спеціальностей педагогічних вищих навчальних закладів. Вид. О. О. Євенок, November 2017. http://dx.doi.org/10.31812/0564/1521.

Full text
Abstract:
Метою дослідження є розробка теоретико-методичних засад формування та розвитку мобільно орієнтованого середовища навчання студентів природничо-математичних спеціальностей педагогічних вищих навчальних закладів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Бондаренко, Анжеліка Володимирівна. Самостійна робота студентів вищих навчальних закладів як важливий елемент диригентсько-хорової підготовки. ДВНЗ "КДПУ", 2017. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/4677.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Бадіца, Марина Володимирівна. Підготовка майбутніх вихователів дошкільних навчальних закладів до професійно-творчої діяльності засобом продуктивної технології. КДПУ, 2015. http://dx.doi.org/10.31812/0564/630.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто технологію формування творчих умінь образотворчого характеру в студентів вищих навчальних закладів під час викладання курсу «Основи образотворчого мистецтва з методикою керівництва зображальною діяльністю дітей»; наведено комплекс творчих завдань у рамках проектної художньо-творчої діяльності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Кондрашова, Л. В., Г. Б. Штельмах, А. В. Козлов, В. О. Комаров, Р. М. Макаров, and В. С. Пікельна, eds. Педагогіка вищої та середньої школи. Chair В. К. Буряк. Криворізький державний педагогічний університет, 2008. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/6105.

Full text
Abstract:
У збірнику наукових праць відображено результати наукових досліджень та методичних розробок викладачів вищих та середніх навчальних закладів України різних рівнів акредитації по темі: „Формування професійної компетенції майбутніх педагогів”. Висвітлюються проблеми навчання студентів вищих навчальних закладів та середніх навчально-виховних закладів у галузі технологічної освіти. Матеріали збірника призначені для широкого кола наукових працівників.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Жалдак, М. І., В. М. Соловйов, І. О. Теплицький, Ю. С. Рамський, С. А. Раков, Л. І. Білоусова, О. Г. Колгатін, et al., eds. Комп’ютерне моделювання в освіті : матеріали V Всеукраїнського науково-методичного семінару (Кривий Ріг, 6 квітня 2012 р.). Видавничий відділ НМетАУ, 2012. http://dx.doi.org/10.31812/0564/598.

Full text
Abstract:
Матеріали семінару висвітлюють питання, пов’язані з комп’ютерним моделюванням фізичних, технічних і соціальних систем в освітній діяльності середніх та вищих навчальних закладів. Значну увагу приділено змісту навчання та засобам комп’ютерного моделювання у підготовці майбутніх вчителів. Для студентів вищих навчальних закладів, аспірантів, наукових та педагогічних працівників.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Жалдак, М. І., В. М. Соловйов, І. О. Теплицький, Л. І. Білоусова, В. Й. Засельський, О. Г. Колгатін, Н. В. Моісеєнко, et al., eds. Комп’ютерне моделювання в освіті : матеріали VІ Всеукраїнського науково-методичного семінару (Кривий Ріг, 12 квітня 2013 р.). Видавничий відділ КМІ, 2013. http://dx.doi.org/10.31812/0564/597.

Full text
Abstract:
Матеріали семінару висвітлюють питання, пов’язані з комп’ютерним моделюванням фізичних, технічних і соціальних систем в освітній діяльності середніх та вищих навчальних закладів. Значну увагу приділено змісту навчання та засобам комп’ютерного моделювання у підготовці майбутніх вчителів. Для студентів вищих навчальних закладів, аспірантів, наукових та педагогічних працівників.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Жалдак, М. І., Ю. В. Триус, С. А. Раков, В. М. Соловйов, В. Й. Засельський, Ю. С. Рамський, Л. І. Білоусова, et al., eds. Комп’ютерне моделювання в освіті : матеріали IV Всеукраїнського науково-методичного семінару (Кривий Ріг, 12 травня 2011 р.). Видавничий відділ НМетАУ, 2011. http://dx.doi.org/10.31812/0564/599.

Full text
Abstract:
Матеріали семінару висвітлюють питання, пов’язані з комп’ютерним моделюванням фізичних, технічних і соціальних систем в освітній діяльності середніх та вищих навчальних закладів. Значну увагу приділено структурі та змісту інтегративного курсу «Комп’ютерне моделювання» як складової частини підготовки майбутніх вчителів. Для студентів вищих навчальних закладів, аспірантів, наукових та педагогічних працівників.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Жалдак, М. І., В. М. Соловйов, О. Д. Учитель, Ю. Д. Шептун, Ю. С. Рамський, Ю. В. Триус, В. Й. Засельський, et al. Комп’ютерне моделювання в освіті : матеріали Всеукраїнського науково-методичного семінару (Кривий Ріг, 29 березня 2005 р.). Криворізький державний педагогічний університет, 2005. http://dx.doi.org/10.31812/0564/602.

Full text
Abstract:
Матеріали семінару висвітлюють питання, пов’язані з комп’ютерним моделюванням фізичних, технічних і соціальних систем в освітній діяльності середніх та вищих навчальних закладів. Значну увагу приділено структурі та змісту інтегративного курсу “Комп’ютерне моделювання” як складової частини підготовки майбутніх вчителів. Для студентів вищих навчальних закладів, аспірантів, наукових та педагогічних працівників.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Жалдак, М. І., Ю. В. Триус, С. А. Раков, В. М. Соловйов, О. Д. Учитель, Ю. С. Рамський, Л. І. Білоусова, et al., eds. Комп’ютерне моделювання в освіті : матеріали III Всеукраїнського науково-методичного семінару (Кривий Ріг, 24 квітня 2008 р.). Криворізький державний педагогічний університет, 2008. http://dx.doi.org/10.31812/0564/600.

Full text
Abstract:
Матеріали семінару висвітлюють питання, пов’язані з комп’ютерним моделюванням фізичних, технічних і соціальних систем в освітній діяльності середніх та вищих навчальних закладів. Значну увагу приділено структурі та змісту інтегративного курсу “Комп’ютерне моделювання” як складової частини підготовки майбутніх вчителів. Для студентів вищих навчальних закладів, аспірантів, наукових та педагогічних працівників.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography