Academic literature on the topic 'Стандарти iso 9000'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Стандарти iso 9000.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Стандарти iso 9000"

1

Кривоберець, М. М. "Стандарти ISO серії 9000: зовнішні переваги, ступінь довіри, відповідність міжнародним вимогам." Агросвіт, no. 1/2, січень (2017): 32–34.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Dorofieieva, Tetiana. "Ризики та процедури впровадження в громадах системи управління якістю фізкультурно-спортивних послуг." Physical education, sport and health culture in modern society, no. 1(53) (April 1, 2021): 12–18. http://dx.doi.org/10.29038/2220-7481-2021-01-12-18.

Full text
Abstract:
Актуальність. Проблема якості фізкультурно-спортивних послуг (ФСП) усе ще залишається поза увагою науковців, хоча напряму впливає на поширення послуг й ефект від їх споживання різними категоріями населення країни. Причому як населення міст, у частині з яких вже створено прийнятні умови для здійснення цих послуг, так і населення сіл. Мета дослідження – розкрити ризики та особливості впровадження системи управління якістю (СУЯ) фізкультурно-спортивних послуг. Методи дослідження. Використано методи теоре- тичного дослідження, як-от: вивчення літератури, абстрагування, аналіз і синтез, індукція й дедукція, ідеалі- зація та узагальнення, а також SWOT-аналіз. Результати дослідження та ключові висновки. Європейський досвід засвідчує: ефективність управління та якість послуг, що надаються населенню, у т. ч. фізкультурно- спортивних, можна забезпечити шляхом упровадження систем управління якістю (СУЯ). Тож умовою є ефективна діяльність відповідних організацій на основі міжнародних стандартів ISO серії 9000. Упровадження органом публічного управління вимог ISO 9001 сприяє позитивним змінам, які відчутні як для фахівців, котрі надають послуги, так і для споживачів цих послуг. Проведений SWOT-аналіз упровадження СУЯ у сфері фізичної культури й спорту в сільській місцевості, а саме в об’єднаних територіальних громадах дав змогу узагальнити таке. Чинники, які несуть ризики та перешкоди у впровадженні СУЯ щодо ФСП, можна об’єднати в такі групи: кадри, фінанси, матеріально-спортивна база, організаційна діяльність, фізкультурно-спортивний актив, населення громад і стандарти надання ФСП. Розкрито особливості розробки й процедури впровадження системи управління якістю фізкультурно-спортивних послуг органами публічної влади на основі стандартів. Доведено, що подані та обґрунтовані загальні вимоги й застереження мають бути взяті до уваги та застосовані в процесі безпосередньої підготовки системи стандартів управління фізичною культурою й спортом в умовах об’єднаних територіальних громад.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Kubanov, R. A. "European Standards ІSO 9000 as the Methodology of Quality of Education Assurance in Higher Educational Institutions." Education and Pedagogical Sciences, no. 2 (163) (2014): 5–10. http://dx.doi.org/10.12958/eps.2(163).kubanov_r_a.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Krut, A. G., and V. V. Gorochuk. "ПЕРСПЕКТИВИ ВИКОРИСТАННЯ СТАНДАРТІВ НА СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ В ЗАКЛАДАХ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я." Вісник соціальної гігієни та організації охорони здоров'я України, no. 3 (November 15, 2019): 38–43. http://dx.doi.org/10.11603/1681-2786.2019.3.10590.

Full text
Abstract:
Мета: визначити відмінності вимог стандарту «ДСТУ EN 15224:2019 (EN 15224:2016, IDT). Системи управління якістю. EN ISO 9001:2015 у сфері охорони здоров’я» від стандарту «ДСТУ ISO 9001:2015 (ISO 9001:2015, IDT). Системи управління якістю. Вимоги». Матеріали і методи. Використано наукові літературні джерела, вітчизняні й міжнародні документи, стандарти на системи управління якістю. Застосовано методи системного підходу, системного й порівняльного аналізу, контент-аналізу, графічний. Результати. У специфічному для сфери охорони здоров’я стандарті більш детально представлені характерис­тики якості медичної допомоги (відповідність потребам пацієнта, доступність, безперервність, ефективність, результативність, неупередженість, безпека, своєчасність, наукова обґрунтованість, орієнтованість на пацієнта, залучення пацієнта) на відміну від існуючих (ефективність, результативність, справедливість, орієнтованість на пацієнта, безпека, своєчасність). Уточнено поняття потреб пацієнта в медичній допомозі як відхилення поточного стану здоров’я від бажаного. Наголошено, що процесний підхід у закладі охорони здоров’я має бути зосереджений на клінічних процесах, а ризик-орієнтоване мислення – на безпеці пацієнта та розробці превентивних заходів. Рекомендовано здійснювати управління клінічними процесами на основі циклу Демінга (PDCA). Структура процесів представлена клінічними процесами, процесами управління ресурсами, менеджменту, дослідними та навчальними процесами. Підкреслено важливість формування, накопичення та використання власної бази знань в закладах охорони здоров’я. Висновки. Досліджуваний стандарт, специфічний для сфери охорони здоров’я, після введення в дію в Україні, доповнить арсенал управлінських інструментів із розробки, впровадження та підтримки функціонування систем управління якістю в закладах охорони здоров’я.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Trachenko, L. A. "СУЧАСНЕ УПРАВЛІННЯ БІЗНЕСОМ: ОЦІНКА ВІДМІННОСТЕЙ ЗА КОНЦЕПЦІЄЮ TQM ТА МІЖНАРОДНИМИ СТАНДАРТАМИ." Bulletin National University of Water and Environmental Engineering 2, no. 94 (June 25, 2021): 231. http://dx.doi.org/10.31713/ve2202121.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто питання щодо забезпечення економічного зростання країни, конкурентних позицій вітчизняних суб’єктів господарювання на міжнародних ринках. Встановлено, що в основі успішного сучасного бізнесу лежить управління якістю як одне з ключових функцій менеджменту, управління бізнесом, основним засобом досягнення та підтримки конкурентоспроможності підприємства будьякої сфери діяльності. Розглянуто переваги та недоліки в управління бізнесом за концепцією TQM (загального управління якістю) та міжнародними стандартами. Визначено основні критерії, за якими розрізняють відмінності у підходах до управління якістю. Здійснено інтегральну оцінку відмінностей в управлінні бізнесом за концепцією TQM та міжнародними стандартами, з використанням 5-бальної шкали та вагових коефіцієнтів. Проведені дослідження та інтегральна оцінка відмінностей за концепцією TQM та міжнародними стандартами ІSО серії 9000 свідчать про пріоритетність останніх. Обґрунтовано, що сучасні підходи і методи щодо управління бізнесом нерозривно пов’язані зі створенням цілісної та дієвої системи управління якістю відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 9001:2015. Це є ефективним засобом гарантування споживачам належної якості товарів, послуг (робіт), підвищення їхньої конкурентоспроможності, досягнення ключових цілей бізнесу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Editor, Editor. "УДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ ПОСЛУГ ПІДПРИЄМСТВ." Товарознавчий вісник 1, no. 12 (November 29, 2019): 316–26. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2310-5283-2019-12-31.

Full text
Abstract:
Мета. Аналіз та обґрунтування основних напрямів підвищення якості надання послугі розробка рекомендацій щодо ефективного управління процесом обслуговуванняспоживачів у спеціалізованому магазині «Дім Кави» (м. Херсон).Методика. Загальною методологічною основою дослідження стали науковінапрацювання вітчизняних і зарубіжних учених у сфері менеджменту якості. Удослідженнях використано низку загальнонаукових і спеціальних методів дослідження, якіпередбачені чинними міжнародними стандартами на системи управління якістю.Результати. Проблема підвищення рівня якості торговельного обслуговування єважливим завданням, вирішення якого забезпечує економічний розвиток вітчизнянихорганізацій, підприємств та забезпечення конкурентоспроможності й існування в умовахконкурентної боротьби. Дуже важливо підкреслити, що управління якістю послуг маєбагато рівнів, і, внаслідок цього, існує необхідність розподілу функцій управління міжрізними учасниками цього процесу і узгодження їхніх дій.Дослідження проводили на прикладі спеціалізованого магазину «Дім Кави», м. Херсон.«Дім Кави» – це мережа спеціалізованих магазинів з продажу кави, кавового обладнання здегустаційною залою. Проектування системи управління якістю обслуговування наторговельних підприємствах повинне будуватися з урахуванням умов діяльностіпідприємства та відповідно до рекомендацій стандартів ISO серії 9000.Проведено теоретичні дослідження сучасного стану роботи підприємств з наданняпослуг, тенденції розвитку ринку послуг. Встановлено, що якість обслуговуванняспоживачів – визначальний фактор конкурентоспроможності торговельногопідприємства. В роботі проведено аналіз стану виробничих процесів управління якістю,досліджено елементи системи управління якістю послуг у спеціалізованому магазині «ДімКави», м. Херсон та розроблено структурно-логічну схему взаємозв'язку елементівсистеми якості відповідно до вимог стандарту ISO 9001:2015. Розроблено рекомендаціїщодо підвищення ефективності функціонування системи управління якістю послуг. Наукова новизна. Наукова новизна одержаних результатів полягає в розкритті роліелементів системи управління якістю у підвищенні рівня обслуговування споживачівпродукції та послуг торговельного підприємства.Практична значимість За результатами досліджень було розроблено рекомендаціїщодо підвищення ефективності функціонування системи управління якістю послугторговельного підприємства, які буде використано у магазині «Дім Кави», м. Херсон.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Токбура, А. Б., Г. К. Молдашев, and У. А. Торекулова. "ВНЕШНИЕ ПРИЧИНЫ НИЗКОЙ РЕЗУЛЬТАТИВНОСТИ СМК БОЛЬШИНСТВА ПРЕДПРИЯТИЙ РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН." Statistika, učet i audit 80, no. 1 (March 15, 2021): 206–10. http://dx.doi.org/10.51579/1563-2415.2021-1.39.

Full text
Abstract:
В статье обобщены материалы широко известных зарубежных и отечественных ученых и экспертов в области прикладной науки «менеджмент качества» по результатам их многолетних исследований (более 30 лет) проблемы влияния различных факторов внешней среды на результативность функционирования, управления, поддержки и улучшения систем менеджмента качества (СМК) различных организаций, разработанных на основе требований международных стандартов (МС) ISO серии 9000. Установлено, что за последние 10 лет наблюдается устойчивая тенденция снижения уровня мирового рынка услуг по сертификации СМК во всех сферах и отраслях общественного производства и услуг. Многие компании отказываются от сертификации из-за высокой его стоимости и повышения интенсивности работы с документированной информацией. Аналогичная тенденция падения интереса потребителя к стандартам ISO серии 9000 имеет место и в Казахстане. Так, по наблюдениям авторов статьи в стране количество сертифицированных предприятий по МС ISO на сегодня по сравнению с 2010 годом уменьшилось в два раза. Сделан вывод, что решение проблемы кроется в осознании высшим руководством предприятия, того факта, что дорога к качеству сложна, терниста, бесконечна и нацелена на перманентное улучшение механизмов ведущих к устойчивому развитию и доминированию на рынке на основе МС ISO серии 9000.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Koval, S. I., and Ye A. Kovalchuk. "УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ В СФЕРІ ТУРИСТИЧНИХ ПОСЛУГ." Bulletin National University of Water and Environmental Engineering 1, no. 81 (April 26, 2018): 33. http://dx.doi.org/10.31713/ve120184.

Full text
Abstract:
Якість туристичного продукту характеризується якістю послуг, що входять до його складу. При вивченні якості туристичних послуг виділяють три рівні: технічна, соціальна та якість навколишнього середовища. В умовах розвитку туристичної індустрії, обов’язковими вимогами є забезпечення безпеки життя і здоров’я; гарантія надання послуг; збереження майна туриста; охорона навколишнього середовища. Реалізація стратегії «управління якістю» може бути представлена в трьох варіантах: 1-й – формування якості управлінської діяльності у вищій і середній ланках управління; 2-й – формування якості управлінської діяльності в системі управління якістю; 3-й – формування якості на рівні технології реалізації туристських послуг. Для належного управління якістю продукту (послуги) в умовах конкурентного середовища і розширення ринків діяльності, в тому числі закордонних, компанії переходять на використання міжнародних стандартів, головним із яких є стандарт серії ISO 9000.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Зубко, И. "JULABO – четверть века на российском рынке." ANALYTICS Russia 9, no. 1 (February 25, 2019): 18–20. http://dx.doi.org/10.22184/2227-572x.2019.9.1.18.20.

Full text
Abstract:
Рассказывает менеджер по продажам компании JULABO Игорь Зубко Более пяти десятилетий компания JULABO является одним из мировых лидеров в производстве термостатирующего оборудования. Продукция компании устанавливает новые стандарты на мировом рынке систем температурного контроля. Залог успешной работы компании – ​квалифицированные сотрудники, профессиональная система управления производством, качество продукции и высокий уровень сервисного обслуживания. Одно из инновационных направлений, активно развиваемых компанией, – ​термостатирование на основе жидких теплоносителей. В 1994 году компания JULABO прошла сертификацию по DIN EN ISO 9001, продукция соответствует европейским и интернациональным стандартам. О новинках, представленных на выставке analytica в Мюнхене, корреспондент журнала побеседовал с менеджером по продажам Игорем Зубко.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Zadorozhnyi, A. V., and A. P. Lipin. "INTEGRATION OF STANDARDS ISO 22000 AND ISO 9001." Key title Zbìrnik naukovih pracʹ Odesʹkoï deržavnoï akademìï tehnìčnogo regulûvannâ ta âkostì -, no. 1(2) (2013): 22–26. http://dx.doi.org/10.32684/2412-5288-2013-1-2-22-26.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Стандарти iso 9000"

1

Віткін, Л. М. "Роль міжнародних стандартів ISO серії 9000 для побудови економіки знань." Thesis, Видавництво СумДУ, 2008. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/18489.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Роздайгора, І. С. "Удосконалення управління якістю продукції на підприємстві (на прикладі ТДВ «Хмельницькзалізобетон», м. Хмельницький)." Магістерська робота, Хмельницький національний університет, 2020. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/10908.

Full text
Abstract:
Досліджено теоретичні теоретичні основи управління якістю продукції на підприємстві. Розглянуто сутність Основних категорій теорії управління якістю у відповідності до стандарту ДСТУ ISO 9000:2015; використання у менеджменті якості міжнародних стандартів ISO 9000; український і світовий досвід управління якістю. Проаналізовано діяльність ТДВ «Хмельницькзалізобетон», основні економічні і фінансові показники його роботи за 2016-2018 роки і управління якістю на ньому. Розглянуто питання розробки та впровадження процесно-орієнтованої системи менеджменту якості на основі стандартів ISO 9000:2015 на ТДВ «Хмельницькзалізобетон». Розроблено етапи її побудови, розглянуто основні види документів системи менеджменту якості, розроблено послідовність виконання моніторингу процесів, які пов'язані з якістю продукції. На при кладі цеху з виробництва залізобетонних виробів ТДВ «Хмельницькзалізобетон» розглянуто застосування процесного підходу при управлінні якістю. Розраховано економічну ефективність від впровадження процесно-орієнтованої системи якості на заводі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Єфименко, Н. А. "Перехід на нову версію стандартів ISO 9001:2015." Thesis, Сумський державний університет, 2016. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/45848.

Full text
Abstract:
Актуальність теми. Запропоновано моніторинг нового Міжнародного Стандарту котрий містить основні положення і терміни, пов'язані з системою менеджменту якості. Він є основою для інших стандартів ISO та систем управління якістю і служить для багатьох з них в якості нормативного документа [1, 3].
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Раджаб, Заде Мортеза, Вільям Олександрович Залога, Вильям Александрович Залога, Viliam Oleksandrovych Zaloha, Наталія Володимирівна Сущенко, Наталия Владимировна Сущенко, and Nataliia Volodymyrivna Sushchenko. "Степень соответствия требований международных стандартов ISO 9001 и ISO 14001." Thesis, Сумский государственный университет, 2017. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/62386.

Full text
Abstract:
Анализ проведенных исследований научных и нормативных работ показывает, что в большинстве изученных работ, при построении модели для разработки и внедрения интегрированных систем управления (далее ИСУ) при обосновании процесса интеграции один из определяющих его фактор – «степень соответствия» – практически не учитывается.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Сущенко, Наталія Володимирівна, Наталия Владимировна Сущенко, Nataliia Volodymyrivna Sushchenko, and А. М. Князєва. "Аналіз проекту стандарту ISO 9001:2015 та шляхи реалізації нових вимог цього стандарту." Thesis, Сумський державний університет, 2015. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/39470.

Full text
Abstract:
Міжнародна організація зі стандартизації (ISO) продовжує свою діяльність щодо актуалізації вже існуючих міжнародних стандартів. На цей час світ чекає на публікацію оновленої версії міжнародного стандарту ISO 9001, яка запланована на кінець 2015 року.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Єстаф'єва, Є. О., Костянтин Олександрович Дядюра, Константин Александрович Дядюра, and Kostiantyn Oleksandrovych Diadiura. "Особливості виробничої діяльності відповідно до нової редакції стандарту ISO 9001." Thesis, Сумський державний університет, 2015. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/39738.

Full text
Abstract:
Розвиток систем управління якістю супроводжується переглядом стандартів ISO серії 9000. Нова версія стандарту ISO 9001 має істотні зміни в порівнянні з версією 2008 року. Версія стандарту ІSО 9001:2015 розроблена згідно з додатком до директиви ISO Annex SL (ISO/IEC Directives, Part 1 Consolidated ISO Supplement – Procedures specific to ISO).
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Лисенко, О. М. "Особливості оперативного планування та управління в організації згідно стандарту ISO 9001:2015." Thesis, Сумський державний університет, 2016. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/48156.

Full text
Abstract:
При впровадженні нового стандарту ISO 9001:2015за минулий період відбулися суттєві зміни у світовій практиці менеджменту, навколишньому діловому середовищі, накопичені нові знання. З’явилися сучасні стандарти та системи менеджменту, що викликало необхідність у створенні єдиного підходу. Визнання необхідності системи менеджменту якості є стратегічним рішенням організації, що може допомогти поліпшити в цілому її діяльність і забезпечити міцну основу для ініціатив зі сталого розвитку.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Волівач, А. П., and Г. І. Хімічева. "Побудова моделі моніторингу навчального процесу ЗВО згідно вимог міжнародного стандарту ISO 9001:2015." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2018. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/9745.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Раздайбєдіна, Уляна Ярославівна, and Людмила Євгеніївна Галавська. "Аналіз дефектності шкарпеткових виробів на підприємстві, сертифікованому у відповідності до міжнародного стандарту ISO 9001." Thesis, Херсонський національний технічний університет, 2016. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/3843.

Full text
Abstract:
Сертифікація системи менеджменту якості – важливий етап у діяльності підприємства, особливо на шляху євроінтеграції. Завдяки сертифікації підприємство стає більш прозорим та привабливим для іноземних інвесторів. Сертифікація системи менеджменту якості дозволила товариству з обмеженою відповідальністю «Дюна-Веста», створеному на базі найбільш потужного панчішного підприємства Червоноградської панчішно-шкарпеткової фабрики, знизити витрати підприємства на підтримання якості та підвищити рентабельність виробництва; вивести підприємство на нові ринки збуту, у тому числі міжнародні; розширити вже існуючі ринки збуту; зорієнтувати усі виробничі процеси на підвищення якості панчішно-шкарпеткових виробів; завоювати довіру та прихильність споживачів.
Сертификация системы менеджмента качества - важный этап в деятельности предприятия, особенно на пути евроинтеграции. Благодаря сертификации предприятие становится более прозрачным и привлекательным для иностранных инвесторов. Сертификация системы менеджмента качества позволила обществу с ограниченной ответственностью «Дюна-Веста», созданном на базе наиболее мощного чулочного предприятия Червоноградской чулочно-носочной фабрики, снизить расходы предприятия на поддержание качества и повысить рентабельность производства; вывести предприятие на новые рынки сбыта, в том числе международные; расширить уже существующие рынки сбыта; сориентировать все производственные процессы на повышение качества чулочно-носочных изделий; завоевать доверие и расположение потребителей.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Кузьменко, В. С. "Управління корпоративним проектом з впровадженням міжнародних стандартів менеджменту якості серії ISO 9000 (на прикладі ТОВ «СХІДГАЗЕНЕРГО»)." Master's thesis, Сумський державний університет, 2021. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/87060.

Full text
Abstract:
Основною метою кваліфікаційної роботи є дослідження й підвищення рівня якості підприємства за допомогою міжнародних стандартів якості серії ISO 9000. Об’єктом дослідження обрано товариство з обмеженою відповідальністю «СХІДГАЗЕНЕРГО». Предметом дослідження є міжнародна система менеджменту якості ISO 9000, що дозволяє підвищити рівень якості підприємства. В роботі проведено загальний аналіз об’єкта дослідження, визначені цілі та стратегії їх реалізації. Проведено аналіз ринку й було виявлено можливість конкурентної переваги за допомогою підвищення якості товариства. Було проведено SWOT-аналіз, виявлено ключові ризики для підприємства й розроблено процес управління ризиками для якості.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography