Academic literature on the topic 'Спрямованість на діяльність'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Спрямованість на діяльність.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Спрямованість на діяльність"

1

Вєтрова, Наталія. "СПЕЦИФІКА МОТИВАЦІЙНОЇ СПРЯМОВАНОСТІ ОСОБИСТОСТІ СТУДЕНТСЬКОГО ВІКУ НА ПІДПРИЄМНИЦЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ." Вісник ХНПУ імені Г. С. Сковороди "Психология", no. 64 (2021): 97–109. http://dx.doi.org/10.34142/23129387.2021.64.06.

Full text
Abstract:
Актуальність дослідження обумовлена наявністю потреби в молодих людей реалізуватися професійно, досягаючи прагнення бути фінансово незалежним. Підприємництво в нашій країні на сьогодні в активній фазі розвитку, і при мотивованості молодої людини до підприємницької діяльності вона може виразити себе як висококваліфікований фахівець, задовольняючи потяг до морального та матеріального благополуччя. Мета дослідження: вивчення специфіки мотиваційної спрямованості особистості студентського віку на підприємницьку діяльність. Методи дослідження: метод теоретичного аналізу; метод емпіричного дослідження (опитувальники К. І. Фоменко «Мотиваційно-ціннісні орієнтації на підприємницьку діяльність», М. Кубишкіної «МАС», методика Е. Шейна «Якорі кар'єри», методика діагностики спрямованості особистості Б. Басса). Для математично статистичної обробки використано коефіцієнт лінійної кореляції (критерій Пірсона). Вибірку склали 212 осіб студентського віку 17-26 років. Результати дослідження. Визначено взаємозв’язок спрямованостей особистостей студентського віку, їх прагнень та кар’єрних уподобань із показниками мотиваційних орієнтацій підприємницької діяльності, виявлено провідні мотиви підприємницької діяльності особистостей студентського віку. Висновки. Мотиваційна спрямованість осіб студентського віку на підприємницьку діяльність має свою специфіку. Наявний взаємозв’язок між мотиваційно-ціннісними орієнтаціями на підприємницьку діяльність й спрямованостями особистості на себе, спілкування, справу та її прагненнями до соціального престижу, суперництва, досягнення цілей є позитивним. Найбільшу схильність до підприємницької діяльності має студентська молодь, яка в побудові професійного шляху орієнтована на різнобічну управлінську компетентність, на успіх через подолання нездоланних перешкод у створенні нового, яка прагне винаходити, діяти нестандартно, креативно, що виражено в переважанні якорів кар’єри «Менеджмент», «Виклик», «Підприємництво». Перевагу мають особистості з прагненням до соціального престижу та спрямованістю на себе.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Kropyvko, Mykhailo, Mykola Krushelnytsky, and Nadiia Stolyarchuk. "СОЦІАЛЬНА СПРЯМОВАНІСТЬ В УПРАВЛІННІ ЕКОНОМІЧНОЮ ЕФЕКТИВНІСТЮ ІНВЕСТИЦІЙ." Європейський науковий журнал Економічних та Фінансових інновацій 2, no. 6 (December 23, 2020): 121–31. http://dx.doi.org/10.32750/2020-0211.

Full text
Abstract:
Визначено, що соціальна відповідальність суб’єктів бізнесу перед органами місцевого самоврядування та соціумом залежить від соціально-економічних потреб суспільства. Проаналізовано особливості двох основних моделей побудови соціальної відповідальності між відповідними суб’єктами господарювання: американської та європейської. Встановлено, що важливим напрямом оцінки сучасного стану залучення інвестицій в соціально-економічну діяльність в аграрній сфері є оцінка взаємозв’язку між економічним зростанням суб’єктів аграрної сфери та розвитком сільських територій. Визначено вплив показників рівня економічного розвитку на рівень соціально-економічної відповідальності. Встановлено, що найбільш ефективною організаційно-правовою формою в Україні у сільській місцевості є фермерське господарство. Здійснено аналіз основних показників діяльності аграрних підприємств за 2015-2019 рр. Оцінено соціально-економічну діяльність господарюючих суб’єктів аграрної сфери на прикладі Степанівської територіальної громади. Визначено найпоширеніші практики надання інвестицій регіону (громаді) та завдання з реалізації напрямів соціально-економічної переорієнтації діяльності в процесі розвитку аграрної сфери. Визначено, що ключовими бар’єрами для розвитку соціальних ініціатив на селі є, з одного боку, небажання великої частини аграрників свідомо, ініціативно та добровільно надавати посильну допомогу у розвитку сільських громад та територій, а з іншого – несприятливі податкові, інвестиційні та інші економічні та інституційні умови, що створені державою для функціонування цих аграрних підприємств у цілому та реалізації їхніх соціальних функцій зокрема. Доведено, що посилення соціально-економічної відповідальності в аграрній сфері матиме позитивний вплив на розвиток кадрового потенціалу підприємства (зменшується плинність кадрів, підвищується їх мотивація до праці), відносини з партнерами та інвесторами (зростає довіра до компанії та рівень інвестиційної привабливості), клієнтами (зростає імідж, бренд стає більш привабливим та споживаним, репутація компанії покращується). Як наслідок, можна очікувати підвищення ринкової вартості аграрного бізнесу, а відтак і ширшого залучення інвестицій в розвиток вітчизняної аграрної галузі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

ТАНАСІЙЧУК, Юлія. "ОБҐРУНТУВАННЯ ДІЯЛЬНІСНО-РЕФЛЕКСИВНОГО КРИТЕРІЮ ГОТОВНОСТІ МАЙБУТНЬОГО ВЧИТЕЛЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ДО ЗДІЙСНЕННЯ ЗДОРОВ'ЯЗБЕРЕЖУВАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ." Scientific papers of Berdiansk State Pedagogical University Series Pedagogical sciences 2 (September 2020): 367–79. http://dx.doi.org/10.31494/2412-9208-2020-1-2-367-379.

Full text
Abstract:
У статті обґрунтовано діяльнісно-рефлексивний критерій готовності майбутнього вчителя фізичної культури до здійснення здоров'язбережувальної діяльності. Критеріями обґрунтування обрано: професійну спрямованість, професійну освіченість, професійно-ціннісні орієнтації, професійну рефлексію. Ознаками професійної спрямованості є такі аспекти: мотиваційний (стійка установка та спрямованість на здоров’язбережувальну діяльність; стійкий інтерес до особистості дитини); цільовий (готовність до самоосвіти, саморозвитку, самопізнання; бажання застосовувати педагогічні знахідки в своїй практиці); особистісний (наявність рис характеру: врівноваженості, активності, діалогічність, конгруентності, емпатії); професійна освіченість (теоретичний (система знань, умінь в області концепцій, підходів, методів, форм виховання основ цінностей здоров'я (харчування, психоемоційна стійкість, самооцінка і рівень домагань, мотивація досягнення, рухова активність тощо), готовність співвіднести з ними свою практику; методичний (професійна компетентність до здійснення здоров'язбережувальної діяльності, здатність застосовувати знання в практичній діяльності; наявність проблематики здоров'я в методичній роботі педагогів); поведінковий (наявність інтелектуально-творчої ініціативи; потреби і здатності до планування і проектування виховного процесу щодо взаємодії з підлітками, виробленні конструктивних прийомів взаємодії) аспекти; професійно-ціннісних орієнтацій (ціннісне ставлення до педагогічної діяльності (аксіологічна спрямованість, визначення мети і особистісного сенсу даної діяльності); ціннісне ставлення до особистості підлітка, ціннісне ставлення до колег, до себе самого як педагога); професійної рефлексії (рефлексивно-оцінний (потреба і здатність педагога до самоаналізу і самооцінки власної діяльності і самого себе як її суб'єкта); комунікативний (уміння аналізувати і рефлексувати комунікативну ситуацію, стиль спілкування, а також оцінювати результати спілкування з підлітками і власний стан). Ключові слова: діяльнісно-рефлексивний критерій, готовність, майбутній вчитель, фізична культура, здоров'язбережувальна діяльність
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Когут, Ірина, and Олена Степанюк. "Соціально-гуманістична спрямованість волонтерської діяльності в адаптивному спорті." Теорія і методика фізичного виховання і спорту, no. 1 (July 3, 2021): 82–87. http://dx.doi.org/10.32652/tmfvs.2021.1.82-87.

Full text
Abstract:
Анотація. Однією із головних ознак громадянського суспільства є наявність у ньому розвиненого волонтерського руху. Спортивна волонтерська діяльність є невід’ємною складовою міжнародного спортивного руху. Аналіз літературних джерел свідчить про недостатню увагу науковців у висвітленні питань соціальної значущості волонтерської діяльності в адаптивному спорті. Мета. Визначення соціально-гуманістичних засад волонтерської діяльності в адаптивному спорті з метою соціальної інтеграції осіб з інвалідністю та формування толерантного суспільства України. Методи. Аналіз, синтез, узагальнення наукової літератури та документальних джерел, порівняння та зіставлення; опитування і метод експертних оцінок; методи математичної статистики. Результати. На основі аналізу фахової літератури, даних соціологічного опитування та результатів експертного оцінювання конкретизовано основні аспекти волонтерської діяльності в адаптивному спорті, виконання яких сприятиме соціальній інтеграції осіб з інвалідністю та забезпечить подальшу гуманізацію суспільства. За допомогою опитування визначено основні мотиви, які спонукають студентську молодь до волонтерської діяльності. Експертами окреслено основні напрями та проблеми волонтерської діяльності у спорті. Визначено вплив дисципліни «Адаптивний спорт» на формування толерантного та гуманістичного суспільства. Розроблено комплекс заходів для розвитку волонтерської діяльності в адаптивному спорті. Ключові слова: адаптивний спорт, волонтерська діяльність, соціально-гуманістичні засади, соціальна інтеграція осіб з інвалідністю.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Маража, І. О., and І. В. Жулкевич. "РОЛЬ ПЕДАГОГІКИ В КЛІНІЧНІЙ ПРАКТИЦІ ЛІКАРЯ." Медична освіта, no. 2 (August 5, 2021): 94–99. http://dx.doi.org/10.11603/me.2414-5998.2021.2.12058.

Full text
Abstract:
Наголошено актуальність використання педагогічних компетентностей у клінічній практиці лікаря. Перелічено нормативні документи, що регулюють використання засобів педагогіки в практиці лікаря, та наведено погляди таких науковців, як Л. Столяренко, І. Зязюн, К. Левітан, А. Маркова й С. І. Куликов, на сутність поняття «педагогічна та медична компетентність». Сказано, що сутність педагогічної компетентності медичних працівників продиктована особливостями їхньої професійної діяльності, які полягають у тому, що лікувально-профілактична діяльність передбачає лікарську рефлексію, тобто обов᾽язкове усвідомлення її сенсу, змісту, засобів і способів виконання, а також спирається на систему цінностей особистості; педагогічна діяльність медичного працівника спрямовується на проектування освітнього процесу і передбачає педагогічну рефлексію, тобто обов᾽язкове усвідомлення всіх параметрів і чинників успішності виконання цієї діяльності. Процес виховання за допомогою педагогічних прийомів у клінічній практиці лікаря ведеться з урахуванням соціальних умов, що надають можливості реалізації певних соціальних та індивідуальних цінностей пацієнта. Зокрема, необхідно усунути конкуренцію між професійною діяльністю, іншими соціальними сферами життєдіяльності та самозбереженням і здоров’ям лікаря. Зроблено висновок, що основними видами і напрямками педагогічної діяльності лікаря може бути методична діяльність з ознайомлення пацієнтів різного віку, національної приналежності, соціального або економічного статусу з принципами і правилами організації здорового способу життя; практична діяльність з виховання та навчання пацієнтів поведінки, що запобігає рецидивам захворювання; науково-педагогічна дослідницька діяльність; а також методична діяльність з навчання середнього та молодшого медичного персоналу. Загальну спрямованість педагогічної діяльності лікаря можна охарактеризувати як формування та розвиток у пацієнтів індивідуальної основи для відновлення і збереження здоров’я.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Пустовіт, Григорій, and Ярослав Сивохоп. "Упровадження stem-освіти на уроках географії: спрямованість на самостійний творчий розвиток дитини." New pedagogical thought 105, no. 1 (May 17, 2021): 42–48. http://dx.doi.org/10.37026/2520-6427-2021-105-1-42-48.

Full text
Abstract:
У статті схарактеризовано сутнісні ознаки дидактичної складової упровадження STEM-освіти в сучасних закладах загальної середньої освіти, зокрема на уроках географії. Метою її запровадження є гармонійний розвиток особистості завдяки формуванню провідних життєво важливих компетентностей, природничо-наукової картини світу, світоглядних позицій і життєвих цінностей. Виокремлено й частково розкрито нормативну основу та значення цього підходу у розвитку освітнього простору держави як провідної складової державної політики з підвищення рівня конкурентоспроможності національної системи освіти. Схарактеризовано теоретико-прикладний аспект провідних наукових підходів функціонування STEM-освіти: мультидисциплінарного, плюридисциплінарного, інтердисциплінарного, трансдисциплінарного. У межах останнього підходу актуальними залишаються традиційні дидактичні наукові підходи до побудови навчального змісту за умови їх орієнтації, в першу чергу, на активну самостійну і творчу діяльність, що є провідною у процесах навчання та формування в учнів умінь і навичок самоосвіти, котрі є ключовими в переліку провідних життєвих і кар’єрних «Навичок ХХІ століття». Такими традиційними дидактичними підходами до конструювання навчального змісту і самостійної діяльності учнів є: міжпредметний, інтеграційний, диференціації та індивідуалізації. Розкрито й схарактеризовано сутнісні ознаки специфічних якостей, які мають засвоїти учні у процесі здобуття STEM-освіти: формування потреби в навчанні, формування мотивації до навчання, формування і розвиток інтересу. Публікацію другої частини статті буде здійснено у наступному номері журналу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Іващенко, Андрій, and Альона Іващенко. "СТРУКТУРА ПОЗААУДИТОРНОЇ РОБОТИ ТА ЇЇ РОЛЬ У ПІДГОТОВЦІ МАЙБУТНІХ ПСИХОЛОГІВ." Society. Document. Communication, no. 6/2 (July 3, 2019): 77–94. http://dx.doi.org/10.31470/2518-7600-2019-6/2-77-94.

Full text
Abstract:
У статті розглядається поняття «позааудиторна робота університету», вона вивчається як особлива форма організації студентського життя поза розкладом занять у вищій школі на принципах зацікавленості та добровільності, що створює умови для особистісного розвитку і творчої самореалізації майбутніх психологів. Позааудиторна робота є логічним продовженням аудиторних занять і проходить паралельно з ними. Вона допомагає успішно навчатись, розвиває ініціативу, сприяє розумовому, фізичному, естетичному зростанню, задовольняє культурні запити та спрямовує енергію на творчу корисну діяльність студентів, зокрема майбутніх психологів. На нашу думку, вона має найбільш ефективний вплив на ціннісну спрямованість особистісного саморозвитку майбутніх психологів. Значення позааудиторної роботи щодо особистісного саморозвитку майбутніх психологів зумовлене тим, що вона ґрунтується не на примусі, а на принципах добровільності, врахуванні їхніх інтересів, здібностей та прагнень. Проте у сучасних умовах в організації позааудиторної роботи вищої школи, вплив на особистісний саморозвиток студентів через недостатню розробку її змістової сторони й методичного забезпечення займає не пріоритетне місце. В процесі теоретичного аналізу особливостей структури позааудиторної роботи майбутніх психологів було виокремлено такі її складники: культурно-дозвіллєва діяльність за інтересами, спортивно-оздоровча діяльність, самостійна навчально-наукова діяльність, студентське самоврядування. З’ясовано, що за кількістю учасників виділяють такі форми позааудиторної діяльності: індивідуальні, групові, масові та комплексні. Характер позааудиторної роботи університету сприяє практичному застосуванню таких методів: інтерактивних, проблемних, проектних, методів стимулювання й мотивації, самоконтролю та самовиховання тощо. Позааудиторна робота сприяє формуванню моральних якостей майбутніх психологів, розвитку їх творчого потенціалу, формуванню особистісного стилю діяльності та поведінки, розвитку потреби та навичок самоосвітньої діяльності, вихованню здорового способу життя, розвитку вольових, лідерських та організаторських якостей.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Даніліна, М. І. "Конституційні основи становлення соціальної держави." Актуальні проблеми держави і права, no. 85 (August 12, 2020): 56–61. http://dx.doi.org/10.32837/apdp.v0i85.1825.

Full text
Abstract:
У статті на основі аналізу наукових поглядів вчених, норм чинного законодавства України досліджено та охарактеризовано конституційні засади становлення та формування України як соціальної держави. Визначено конституційне закріплення України соціальною державою, основи формування та побудови соціальної держави в розрізі Конституції України. Досліджено поняття соціальної функції держави. Визначено, які завдання виконує соціальна держава. З'ясовано, що виявом соціального характеру держави є державно-владна діяльність у соціальній сфері чи соціальна політика самої держави. Визначено, що соціальна сутність держави характеризується здатністю держави задовольняти потреби всього суспільства, насамперед забезпечувати його збереження, виживання як цілісного соціального «організму та можливість держави задовольняти інтереси насамперед домінуючої, зокрема панівної, частини населення. Досліджено, що важливе значення для формування соціальної держави в Україні має стаття 3 Основного Закону, яка проголосила людину, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпеку найвищою соціальною цінністю в Україні; закріпила, що права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави; встановила відповідальність держави перед людиною за свою діяльність; визнала головним обов'язком держави утвердження і забезпечення прав і свобод людини. З'ясовано, що важливим аспектом конституційного закріплення України соціальною державою можна вважати статтю 8 Основного Закону України, яка гарантує всім суб'єктам суспільних відносин можливість звернення до суду для захисту конституційних прав і свобод людини і громадянина безпосередньо на підставі Конституції України. Ще один головний аспект побудови соціальної держави закріплено у статті 13 Конституції України, яка на найвищому правовому рівні визначила соціальну спрямованість економіки. Розділ ІІ Конституції України дає всі підстави стверджувати, що на формування в Україні соціальної держави суттєвий вплив має закріплення на рівні Основного Закону України переліку прав та свобод людини і громадянина.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

О. М., МІХАЛЬОВ. "МЕРИТОКРАТИЧНІ ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ СУЧАСНОГО СУСПІЛЬСТВА." Manager. Bulletin of Donetsk State University of Management 86, no. 1 (December 8, 2020): 17–32. http://dx.doi.org/10.35340/10.35340/2308-104x.2020.86-1-02.

Full text
Abstract:
Розглянуто меритократичні особливості у сучасному суспільстві,якими є: високий розвиток технологій, глобалізація інформаційногопростору та економіки, висока складність управління соціальнимипроцесами. Визначено, що з позицій теорії систем, соціум можнарозкласти на системні компоненти, властивості яких притаманнікрайнім станам – сукупність розімкнутої та замкнутої систем.Відмічено, що відповідно до цього замкнутій системі відповідаємеритократичний устрій суспільства, розімкнутій – охлократія.Виявлено, що існують суспільні фактори впливу на якість меритократії:інтелектуальна діяльність, системність, ідеологічна спрямованість,форма буття суспільства, людський фактор. Показано, що з розвиткомтехносфери різко зросла вага людського фактору у всіх процесахсоціальної діяльності, що обумовлює потребу відповідної зміни формисоціальних відносин та суспільного устрою.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Grechenko, V. A. "Діяльність міліції Української РСР щодо протидії злочинності в кінці 1950-х років." Law and Safety 83, no. 4 (December 1, 2021): 38–47. http://dx.doi.org/10.32631/pb.2021.4.04.

Full text
Abstract:
Досліджено головні аспекти діяльності міліції Української РСР, пов’язані з боротьбою проти кримінальної злочинності у кінці 1950-х років. Висвітлено сутність кримінально-правової політики держави у перші роки десталінізації та загальний стан кримінальної злочинності у цей же період, проаналізовано форми і методи керівництва протидією злочинності з боку МВС республіки, зокрема зміст і спрямованість директив МВС та орієнтувань МВС, їх відмінності, особливості перевірок оперативно-службової діяльності окремих УВС областей з подальшим розглядом їх результатів на колегії МВС та значення всіх цих заходів у поліпшенні роботи місцевих органів міліції.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Спрямованість на діяльність"

1

Дзюрбан, Уляна Андріївна. "Напрями забезпечення інноваційного розвитку підприємства (на прикладі ПП “Андріатика”)." Thesis, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, 2017. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/19574.

Full text
Abstract:
Дзюрбан У. А. Напрями забезпечення інноваційного розвитку підприємства (на прикладі ПП “Андріатика”). – Рукопис. Магістерська робота зі спеціальності 8.18010012 “Управління інноваційною діяльністю”, – Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, Тернопіль, 2017. Мета роботи – дослідити та обґрунтувати напрями забезпечення інноваційного розвитку ПП “Андріатика”. Об’єктом дослідження виступає ПП “Андріатика”, що знаходиться у м. Заліщики Тернопільської обл., а також аналітична, статистична та фінансова інформація, інноваційний розвиток даного підприємства та його значення в галузі та економіці країни, а також інструменти щодо вирішення проблеми забезпечення ефективного інноваційного розвитку підприємства. Предмет дослідження – напрями забезпечення інноваційного розвитку підприємства, сукупність факторів, що зумовлюють наявний стан інновацій ПП “Андріатика”. Обсяг та структура магістерської роботи. Робота складається з вступу, п’яти розділів, висновків, списку використаної літератури та додатків. Список використаної літератури містить 92 позицій. Для забезпечення досягнення поставленої мети був використаний системний підхід із застосуванням таких методів: оцінювання, групування, порівняння, аналізу, синтезу, деталізації, узагальнення, балансового методу. Ключові слова: інновація, інноваційна діяльність, інноваційний розвиток, інноваційна активність, інноваційна спрямованість, інноваційний продукт, інноваційний процес, управління інноваціями.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Ситарчук, Дмитро Романович. "Інноваційні напрями покращення використання виробничих ресурсів підприємства (на прикладі ТОВ “Медобори”)." Thesis, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, 2017. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/19579.

Full text
Abstract:
Ситарчук Д. Р. Інноваційні напрями покращення використання виробничих ресурсів підприємства (на прикладі ТОВ “Медобори”). – Рукопис. Магістерська робота зі спеціальності 8.18010012 “Управління інноваційною діяльністю”, – Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, Тернопіль, 2017. Мета роботи – дослідити та обґрунтувати інноваційні напрями покращення використання виробничих ресурсів ТОВ “Медобори”. Об’єктом дослідження є ТОВ “Медобори”, яке розташоване у с. Мшанець, Зборівського р-ну, Тернопільської обл., а також аналітична, статистична та фінансова інформація, інноваційна діяльність даного підприємства та його значення в галузі та економіці країни, а також інструменти щодо вирішення проблеми забезпечення дієвих інноваційних напрямів покращення використання виробничих ресурсів підприємства. Предмет дослідження – пошук інноваційних напрямів покращення використання виробничих ресурсів підприємства, сукупність факторів, що зумовлюють наявний стан інноваційних можливостей ТОВ “Медобори”. Обсяг та структура магістерської роботи. Робота складається з вступу, п’яти розділів, висновків, списку використаної літератури та додатків. Список використаної літератури містить 95 позицій. Ключові слова: інновація, інноваційна діяльність, інноваційна активність, інноваційна спрямованість, інноваційний продукт, нововведення, інноваційний процес, інноваційна активність, інноваційний розвиток.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Паламар, Мар'ян Васильович. "Обґрунтування напрямів покращення інноваційної політики підприємства (на прикладі комбінату “Будіндустрія” ТОВ “Тернопільбуд”)." Thesis, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, 2017. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/19577.

Full text
Abstract:
Паламар М.В. Обґрунтування напрямів покращення інноваційної політики підприємства (на прикладі комбінату “Будіндустрія” ТОВ “Тернопільбуд”). – Рукопис. Магістерська робота зі спеціальності 8.18010012 “Управління інноваційною діяльністю”, – Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, Тернопіль, 2017. Мета роботи – дослідити та обґрунтувати напрями покращення інноваційної політики комбінату “Будіндустрія” ТОВ “Тернопільбуд”. Об’єктом дослідження виступає комбінат “Будіндустрія” ТОВ “Тернопільбуд”, що знаходиться у м. Тернопіль, а також аналітична, статистична та фінансова інформація, інноваційна політика даного підприємства та його значення в галузі та економіці країни, а також інструменти щодо вирішення проблеми покращення інноваційної політики підприємства. Предмет дослідження – обґрунтування напрямів покращення інноваційної політики підприємства, сукупність факторів, що зумовлюють наявний стан інноваційних процесів комбінату “Будіндустрія” ТОВ “Тернопільбуд”. Обсяг та структура магістерської роботи. Робота складається з вступу, п’яти розділів, висновків, списку використаної літератури та додатків. Список використаної літератури містить 97 позицій. Ключові слова: інновація, інноваційна діяльність, інноваційна політика, інноваційний розвиток, інноваційна активність, інноваційна спрямованість, інноваційний процес, інноваційний механізм, інноваційна стратегія.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Грень, Лариса Миколаївна. "Педагогічні умови формування у студентів вищих технічних навчальних закладів спрямованості на успішну професійну діяльність." Thesis, Харківський національний педагогічний університет ім. Г. С. Сковороди, 2010. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/17863.

Full text
Abstract:
Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти - Харківський національний педагогічний університет ім. Г. С. Сковороди. – Харків, 2010. Дисертаційна робота є теоретико-експериментальним дослідженням проблеми формування у студентів вищих технічних навчальних закладів спрямованості на успішну професійну діяльність. У дисертації розкрито суть і структурні складові спрямованості студентів на успішну професійну діяльність. Науково обґрунтовано педагогічні умови формування у студентів вищих технічних навчальних закладів спрямованості на успішну професійну діяльність (забезпечення позитивної мотивації професійної підготовки; широке запровадження елементів контекстного навчання, спрямованого на оволодіння знаннями, вироблення професійних умінь, набуття професійного досвіду та професійно-особистісних якостей як основи успішної трансформації навчальної діяльності студентів у професійну діяльність спеціаліста; залучення студентів до професійного самовиховання, спрямованого на самореалізацію особистості майбутнього спеціаліста). У процесі проведення експериментальної роботи доведено, що реалізація визначених умов у процес професійної підготовки майбутніх інженерів сприяє значному підвищенню рівня сформованості їхньої спрямованості на успішну професійну діяльність.
The dissertation on obtaining of scientific degree of candidate of pedagogical science over the speciality 13.00.04 – theory and methods of professional education – Kharkiv national pedagogical university named after G. S. Skovoroda. – Kharkiv, 2010. The dissertation is an experimentally – theoretical research of the problem concerning the formation of direction on successful professional activity of higher educational technical establishments’ students. The essence and structural compounds of students’ direction on successful professional activity are shown in the dissertation. The pedagogical conditions of the formation direction on successful professional activity of higher educational technical establishments’ students (supplying of positive motivation in professional training; intensive adoption of elements of context education aimed at acquirement of knowledge, preparation of professional skills, obtaining of professional experience and personality – professional qualities as the basis of successful transformation of students educational activity into professional work of a specialist; students involvement in professional self – education aimed at self – actualization of future specialists). The experimental work has proved that the realization of the conditions stated above in professional preparations of future engineers help to increase considerably the level of formation of their direction on successful professional activity.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Ндаламба, Та-Мваді Капаза Жан-Нехеміе, and Ta-Mvadi Kapaza Jan-Nehemie Ndalamba. "Напрями забезпечення конкурентоспроможності підприємства на засадах інноваційної політики (на прикладі ПАТ “ТРЗ “Оріон”)." Master's thesis, ТНТУ імені Іванав Пулюя, 2018. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/24139.

Full text
Abstract:
Мета роботи – дослідити та обґрунтувати напрями забезпечення конкурентоспроможності ПАТ “ТРЗ “Оріон” на засадах інноваційної політики. Об’єктом дослідження виступає ПАТ “ТРЗ “Оріон”, яке розташоване у м. Тернопіль, а також аналітична, статистична та фінансова інформація, конкурентні позиції та інноваційна політика даного підприємства, його значення в галузі та економіці країни, а також інструменти щодо вирішення проблеми дієвого забезпечення конкурентоспроможності у контексті інноваційної політики підприємства. Предмет дослідження – визначення напрямів забезпечення конкурентоспроможності підприємства на засадах інноваційної політики, сукупність факторів, що зумовлюють наявний стан інноваційних процесів ПАТ “ТРЗ “Оріон”. Робота складається з вступу, п’яти розділів, висновків, переліку використаної літератури (який містить 111 позицій) та додатків.
The purpose of the work is to investigate and justify the directions of ensuring the competitiveness of PJSC “TRZ “Orion” on the principles of innovation policy. The object of the research is PJSC “TRZ “Orion” located in Ternopil city, as well as analytical, statistical and financial information, competitive positions and innovation policy of this enterprise, its importance in the industry and economy of the country, as well as tools for solving the problem effective provision of competitiveness in the context of enterprise innovation policy. The subject of the research is to determine the directions of ensuring the competitiveness of the enterprise on the basis of innovation policy, a set of factors that determine the existing state of innovation processes of PJSC “TRZ “Orion”. The work consists of an introduction, five sections, conclusions, a list of used literature (containing 111 items) and appendices.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Богуш, Андрій Олександрович. "Удосконалення системи інноваційного менеджменту у діяльності підприємства (на прикладі ТОВ "Делятинська деревообробна фабрика")." Master's thesis, ТНТУ імені Іванав Пулюя, 2018. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/24137.

Full text
Abstract:
Метою магістерської роботи є визначення та удосконалення системи інноваційного менеджменту ТОВ “Делятинська деревообробна фабрика”, що дасть змогу провести реальне оцінювання управління інноваціями, виробничо-господарської, фінансової, кадрової діяльності деревообробного підприємства, а також розроблення теоретичних положень та практичних рекомендацій щодо покращення системи управління інноваційного менеджменту у діяльності підприємства. Об’єкт дослідження – сукупність виробничих, фінансово-економічних управлінських відносин, що формуються у процесі функціонування ТОВ “Делятинська деревообробна фабрика”, яке знаходиться у смт. Делятин, Надвірнянського р-ну, Івано-Франківської обл. Предметом дослідження є визначення та удосконалення системи інноваційного менеджменту у діяльності ТОВ “Делятинська деревообробна фабрика”, а також теоретичні, правові та практичні засади виробничої, фінансово-господарської та інноваційної діяльності деревообробного підприємства. Структура магістерської роботи. Робота складається з вступу, п’яти розділів, висновків, списку використаної літератури та додатків.
The aim of the master’s thesis is to identify and improve the system of innovative management of LTD “Delyatynka woodworking factory”, which will enable real assessment of management of innovations, production, economic, financial, personnel activities of the woodworking enterprise, as well as the development of theoretical provisions and practical recommendations for improving the management system of innovation management in the activity of the enterprise. The object of investigation is the totality of production, financial and economic management relations that are formed during the operation of LTD “Delyatynka woodworking factory”, which is located in the village Delyatyn, Nadvirna district, Ivano-Frankivsk region. The aim of the work is to identify and improve the system of innovative management in the activity of LTD “Delyatyansky woodworking factory”, as well as the theoretical, legal and practical principles of the production, financial, economic and innovation activity of the wood-processing enterprise. The structure of the master’s work. The work consists of an introduction, five sections, conclusions, list of used literature and applications.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Балицька, Наталія Романівна. "Покращення системи інноваційного менеджменту підприємства (на прикладі тов “Успіх”)." Master's thesis, 2018. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/26823.

Full text
Abstract:
Балицька Н. Р. Покращення системи інноваційного менеджменту підприємства, на прикладі ТОВ “Успіх” (Рукопис): дипломна робота на здобуття кваліфікації магістра за спеціальністю 073 “Менеджмент”, спеціалізацією “Управління інноваційною діяльністю” / Наталія Романівна Балицька; ТНТУ. – Тернопіль, 2018. Метою магістерської роботи є визначення та покращення системи інноваційного менеджменту ТОВ “Успіх”, що дасть змогу провести реальне оцінювання управління інноваціями, виробничо-господарської, фінансової, кадрової діяльності деревообробного підприємства, а також розроблення теоретичних положень та практичних рекомендацій щодо покращення системи інноваційного менеджменту підприємства. Об’єкт дослідження – сукупність виробничих, фінансово-економічних, управлінських відносин, принципів інноваційного менеджменту, що формуються у процесі функціонування ТОВ “Успіх”, яке знаходиться у м. Бережани, Бережанського р-ну, Тернопільської обл. Предметом дослідження є покращення системи інноваційного менеджменту ТОВ “Успіх”, а також теоретичні, правові та практичні засади виробничої, фінансово-господарської та інноваційної діяльності деревообробного підприємства. Структура магістерської роботи. Робота складається з вступу, п’яти розділів, висновків, переліку використаної літератури та додатків.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Баган, Галина Іванівна. "Дослідження напрямків підвищення конкурентоспроможності у контексті інноваційної політики підприємства (на прикладі пат “Чортківська швейна фабрика”)." Master's thesis, 2018. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/26820.

Full text
Abstract:
Баган Г. І. Дослідження напрямків підвищення конкурентоспрорможності у контексті інноваційної політики підприємства (на прикладі ПАТ “Чортківська швейна фабрика”) (Рукопис): дипломна робота на здобуття кваліфікації магістра за спеціальністю 073 “Менеджмент”, спеціалізацією “Управління інноваційною діяльністю” / Галина Іванівна Баган; ТНТУ. – Тернопіль, 2018. Мета роботи – дослідити та обґрунтувати напрямки підвищення конкурентоспроможності у контексті інноваційної політики ПАТ “Чортківська швейна фабрика”. Об’єктом дослідження виступає швейне ПАТ “Чортківська швейна фабрика”, що знаходиться у м. Чортків, Чортківського р-ну, Тернопільської обл., а також аналітична, статистична та фінансова інформація, конкурентні позиції та інноваційна політика даного підприємства легкої промисловості, його значення в галузі та економіці країни, а також інструменти щодо вирішення проблеми дієвого забезпечення конкурентоспроможності у контексті інноваційної політики підприємства. Предмет дослідження – дослідження напрямків підвищення конкурентоспроможності у контексті інноваційної політики підприємства, сукупність факторів, що зумовлюють наявний стан інноваційних процесів ПАТ “Чортківська швейна фабрика”. Структура магістерської роботи. Робота складається з вступу, п’яти розділів, висновків, переліку використаної літератури та додатків.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Безлюдна, Ілона Вячеславівна. "Педагогічні особливості формування мотивації абітурієнтів та студентів як чинник впливу на якість вищої освіти." Магістерська робота, 2021. https://dspace.znu.edu.ua/jspui/handle/12345/6359.

Full text
Abstract:
Безлюдна І. В. Педагогічні особливості формування мотивації абітурієнтів та студентів як чинник впливу на якість вищої освіти : кваліфікаційна робота магістра спеціальності 011 «Освітні, педагогічні науки» / наук. керівник О. В. Пономаренко. Запоріжжя : ЗНУ, 2021. 77 с.
UA : Робота викладена на 77 сторінках друкованого тексту, містить 9 рисунків. Перелік посилань включає 65 джерел. Об’єкт дослідження – якість вищої освіти як педагогічна проблема. Предмет дослідження – мотивація абітурієнтів та студентів як чинник впливу на якість вищої освіти в Україні. Мета дослідження – виявлення особливостей мотивації абітурієнтів та студентів як чинника впливу на якість вищої освіти. У роботі проведено теоретичний аналіз проблеми формування мотивації особистості до майбутньої діяльності; обґрунтовано професійне самовизначення в юнацькому віці; визначено особливості мотивації у абітурієнтів та студентів; складено рекомендації з формування мотивації абітурієнтів та студентів як чинника впливу на якість вищої освіти. Практичне значення отриманих результатів визначається тим, що сформульовані у досліджені теоретичні положення і висновки, одержані експериментальні дані дозволяють осмислити ефективність підвищення освітньої мотивації студентів.
EN : The work is presented on 77 pages of printed text, contains 9 figures. The list of references includes 65 sources. The object of research is the quality of higher education as a pedagogical problem. The subject of the research is the motivation of entrants and students as a factor influencing the quality of higher education in Ukraine. The purpose of the study is to identify the characteristics of the motivation of applicants and students as a factor influencing the quality of higher education. Theoretical analysis of the problem of formation of personality motivation for future activity is carried out in the work; professional self-determination in adolescence is substantiated; the peculiarities of motivation of entrants and students are determined; recommendations for the formation of motivation of entrants and students as a factor influencing the quality of higher education. The practical significance of the obtained results is determined by the fact that formulated in the studied theoretical positions and conclusions, the obtained experimental data allow to comprehend the effectiveness of increasing the educational motivation of students.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Алонге, Олугвабемілекс Озавеше, and Alonge Oluhvabemilex Ozaveshe. "Дослідження напрямів підвищення конкурентоспрооможності у контесті інноваційної політики підприємства (на прикладі ТОВ “Тернопільська меблева фабрика”)." Master's thesis, 2019. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/30475.

Full text
Abstract:
Магістерська робота (144 с., 12 рис., 20 табл., 48 літ. джерел) на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня “Магістр” за спеціальністю 073 “Менеджмент”, спеціалізації “Управління інноваційною діяльністю”. – Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, факультет економіки та менеджменту. – Тернопіль, 2019. Мета роботи – дослідити та обґрунтувати напрями підвищення конкурентоспроможності ТОВ “Тернопільська меблева фабрика” у контексті інноваційної політики. Об’єктом дослідження виступає ТОВ “Тернопільська меблева фабрика”, яке розташоване у с. Біла Тернопільського р-ну, а також аналітична, статистична та фінансова інформація, конкурентні позиції та інноваційна політика даного підприємства, його значення у галузі та економіці країни, а також інструменти щодо вирішення проблеми дієвого забезпечення конкурентоспроможності у контексті інноваційної політики підприємства. Предмет дослідження – визначення напрямів підвищення конкурентоспроможності підприємства у контексті інноваційної політики, сукупність факторів, що зумовлюють наявний стан інноваційних процесів ТОВ “Тернопільська меблева фабрика”.
Master's thesis (144 p., 12 figs., 20 tables, 48 lit. sources) for obtaining the educational qualification level "Master" in the specialty 073 "Management", specialization "Management of innovative activity". – Ternopil Ivan Pulyuy National Technical University, Faculty of Economics and Management. – Ternopil, 2019. The purpose of the work is to investigate and substantiate the directions of increasing the competitiveness of LTD "Ternopil Furniture Factory" in the context of innovation policy. The object of research is LTD "Ternopil Furniture Factory", which is located in the village. White Ternopil district, as well as analytical, statistical and financial information, competitive position and innovation policy of the enterprise, its importance in the industry and economy of the country, as well as tools to solve the problem of effective competitiveness in the context of enterprise innovation policy. The subject of the study is to determine the directions of increasing the competitiveness of the enterprise in the context of innovation policy, a set of factors that determine the existing state of innovation processes of LTD "Ternopil Furniture Factory".
Вступ.. 6 1. Теоретична частина. Теоретичні аспекти визначення напрямків підвищення конкурентоспроможності у контексті інноваційної політики підприємства.. 11 1.1. Сутність та основні види конкурентоспроможності у контексті інноваційної політики підприємства.. 11 1.2. Визначення показників конкурентоспроможність підприємства.. 1.3. Загальні принципи інноваційної політики підприємства.. 39 Висновки до першого розділу.. 47 2. Аналітико-дослідницька частина. Дослідження конкурентоспроможності у контексті інноваційної політики ТОВ “Тернопільська меблева фабрика”..50 2.1. Характеристика інноваційної діяльності ТОВ “Тернопільська меблева фабрика”..2.2. Аналіз показників виробничо-господарських діяльності підприємства... 57 2.3. Дослідження інноваційної політики ТОВ “Тернопільська меблева фабрика”..64 Висновки до другого розділу... 74 3. Проектно-рекомендаційна частина. напрямки підвищеня конкурентоспроможності ТОВ “Тернопільська меблева фабрика” у контексті інноваційної політики..77 3.1. Обґрунтування комплексу інноваційних заходів у системі інноваційної політики підприємства... 77 3.2. Оновлення основних виробничих фондів як один із чинників підвищення конкурентоспроможності ТОВ “Тернопільська меблева фабрика” у контексті інноваційної політики.. 86 3.3. Оцінка ефективності інноваційних проектів.. 91 Висновки до третього розділу.. 103 4. Охорона праці та безпека в надзвичайних ситуаціях.. 106 4.1. Охорона праці.. 106 4.2. Безпека в надзвичайних ситуаціях.. 119 4.2.1. Надзвичайні ситуації техногенного характеру.. 119 4.2.2. Повені. Розрахунок зон ураження при повенях... 124 Висновки до четвертого розділу.. 128 5. Екологія. 130 5.1. Екологічний менеджмент.. 130 5.2. Роль природних ресурсів у суспільному розвитку.. 136 Висновки до п'ятого розділу... 140 Висновки.. 142 Бібліографія 147
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Спрямованість на діяльність"

1

Поліщук, Олександр Павлович, Ілля Олександрович Теплицький, and Сергій Олексійович Семеріков. Перспективи фундаменталізації шкільного курсу інформатики. Видавничий відділ НМетАУ, 2012. http://dx.doi.org/10.31812/0564/963.

Full text
Abstract:
Інформатична освіта має практико-орієнтовану спрямованість, яка полягає в тому, що практика є не лише джерелом нових задач, а й критерієм для вибору можливих напрямів досліджень. Це означає, що прогрес інформатики відбувається як під впливом внутрішніх потреб розвитку, так і під впливом запитів практики (задач, що виникають в математиці, економіці, природознавстві, інженерії, всередині самої інформатики тощо). М. І. Жалдак наголошує, що фундаментальні знання мають важливе значення для прикладних досліджень, а потреби повсякденної виробничої практики викликають і стимулюють пізнавальну діяльність, спрямовану на розкриття законів фундаментального характеру, що в свою чергу є одним з аспектів гуманітаризації освіти.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography