Academic literature on the topic 'Спецпідрозділ'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Спецпідрозділ.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Спецпідрозділ"

1

Колодіна, А. С., and Т. С. Федорова. "ЦИФРОВА КРИМІНАЛІСТИКА: ПРОБЛЕМИ ТЕОРІЇ І ПРАКТИКИ." Kyiv Law Journal, no. 1 (May 11, 2022): 176–80. http://dx.doi.org/10.32782/klj/2022.1.27.

Full text
Abstract:
Анотація. З кожним роком інноваційні технології все більше впроваджуються в різні сфери суспільного життя. Не винятком є i криміналістична експертиза, яку сучасні інформаційні технології вивели на новий етап розвитку. Зокрема, завдяки новітнім технологіям з’явилася нова галузь криміналістики – цифрова криміналістика. У статті досліджується новітня галузь криміналістики – цифрова криміналістика, яка є прикладною наукою про розкриття злочинів, пов’язаних з комп’ютерною інформацією, про дослідження цифрових доказів, методи пошуку, отримання і закріплення таких доказів. Цифрова криміналістична експертиза — це «одна із галузей криміналістичної експертизи, яка зосереджується на кримінально-процесуальному праві та доказах щодо комп’ютерів та пов’язаних із ними пристроїв», таких як мобільні пристрої (телефони, смартфони тощо), ігрові консолі та інші пристрої, які функціонують через Інтернет (охорона здоров’я і фітнес-пристрої та медичні прилади тощо). Цифрова криміналістична експертиза, зокрема, відноситься до процесу збору, отримання, зберігання, аналізу та подання електронних доказів (також відомих як цифрові докази) з метою отримання слідчої інформації та розслідування та переслідування різних видів злочинів, у тому числі кіберзлочинів. Автори статті проаналізували складові частини цифрової криміналістики, оцінили тенденції розвитку цієї науки на сучасному етапі та спрогнозували подальший розвиток цифрової криміналістик в Україні і в іноземних країнах. Цифрова криміналістична експертиза включає процеси ідентифікації, отримання, зберігання, аналізу та представлення цифрових доказів. Криміналістичні артефакти та криміналістичні методи (наприклад, збір статичних даних або даних у реальному часі) залежать від пристрою, його операційної системи та функцій безпеки. Запатентовані операційні системи (з якими дослідники можуть бути незнайомі) і функції безпеки (наприклад, шифрування) є перешкодами для цифрової криміналістичної експертизи. Наприклад, шифрування, яке блокує доступ третіх сторін до інформації та повідомлень користувачів, може перешкодити правоохоронним органам отримати доступ до даних, що містяться на цифрових пристроях, таких як смартфони. В Національній поліції було створено спецпідрозділ по боротьбі з кіберзлочинністю. Але для того, щоб вітчизняні правоохоронні органи дійсно змогли використовувати весь спектр можливостей, які надають сучасні технології, необхідно якомога швидше завершити процес інтеграції вітчизняних правоохоронних структур у європейський простір.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Гунченко, Ю. О. "Методологія системного аналізу тренажерних систем фахівців спецпідрозділів." Збірник наукових праць Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Вип. № 36 (2012): 166–70.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Сіра, Оксана Юріївна. "ЦЕНТР МАЙСТЕРНОСТІ СПЕЦІАЛЬНИХ ОПЕРАЦІЙ АРМІЇ США: ІСТОРИЧНИЙ ДОСВІД У ФОРМУВАННІ КАДРОВОГО ПОТЕНЦІАЛУ СПЕЦПІДРОЗДІЛІВ." Військово-науковий вісник, no. 33 (May 20, 2020): 175–93. http://dx.doi.org/10.33577/2313-5603.33.2020.175-193.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Скулиш, Євген. "Досвід діяльності спецпідрозділів К Служби безпеки України щодо захисту суспільства від корупційних посягань." Україна - НАТО, no. 2 (27) (2009): 22–30.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Гнидюк, Олександр, and Христин Мороз. "ГЕНДЕРНА РІВНІСТЬ: РІВНІ УМОВИ ДЛЯ СЛУЖБИ ТА ФІЗИЧНИХ НАВАНТАЖЕНЬ У ВІЙСЬКОВИХ ФОРМУВАННЯХ." Молодий вчений, no. 11 (99) (November 30, 2021): 160–63. http://dx.doi.org/10.32839/2304-5809/2021-11-99-36.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто систему гендерної рівності в сучасній армії, досліджено розвиток фізичної підготовки в Національної академії ДПСУ та проведено порівняльну характеристику з іншими правоохоронними органами стосовно впливу на гендер та рівних умов для несення служби військовослужбовцями, виходячи з цього поставленні для з’ясування наступні завдання. З’ясовано, що протягом останнього десятиліття гендерна рівність стає все більш актуальною проблемою для армії. Це завершилося у 2018 році, коли було знято обмеження для жінок, які служать у фронтовій піхоті та спецпідрозділах ближнього бою. Провівши аналіз літератури, законодавства України та міжнародних нормативно-правових документів встановлено, що кожна жінка, як і чоловік має право обирати професію та реалізовувати себе у будь-якій сфері , головне бути впевненим в своїх силах та віддаватись своїй справі повністю. Військова форма, зброя, залізна дисципліна та чітке виконання наказів – це звичайні атрибути професії, притаманні для людей у погонах. Жінок, що свідомо пов’язують своє життя із армією стає дедалі більше. Гендерний підхід у військовій сфері притаманний усім країнам-членам НАТО. Альянс допомагає українській державі з імплементацією національного плану дій щодо резолюції ООН 1325. Цей міжнародний документ забезпечує активну участь жінок у військових і миротворчих процесах. У ДПСУ досить великий відсоток персоналу складають жінки, понад 25 % жінок проходять військову службу в прикордонному відомстві, з яких близько 12% складає офіцерський склад. Для того, щоб дослідити дане питання, було проаналізовано вже опубліковані праці з цього питання , а також проведено аналіз щодо вимог фізичної підготовки. Виходячи з проведеного аналізу, метою дослідження визначено, дослідити та вдосконалити систему гендерної рівності в сучасній армії та розвиток фізичної підготовки, Завдяки проведеному дослідженню, ми довели, що повинні висуватись рівні умови для несення служби та вступу до ВВНЗ жінок та вдосконалення системи фізичної підготовки, яка на даних момент є на етапі реформації. Перспективи подальших досліджень полягають у дослідженні та узагальненні досвіду реалізації гендерної політики країн Європи, порядок проходження служби в військових формуваннях та правоохоронних органах жінками.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Патриляк, І. "На невидимому фронті. Рецензія на рукопис монографії: Антонюк Я. Служба Безпеки: діяльність спецпідрозділів УВО, ОУН та УПА (1921-1991). - Б. м. : б. в. - 469 с." Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Історія, вип. 2 (137) (2018): 57–60.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Мартиросян, Артур, Оксана Юденко, Олександр Петрачков, and Василь Білошицький. "ОСОБЛИВОСТІ ПІДГОТОВКИ МОЛОДІЖНИХ КОМАНД ЗБРОЙНИХ СИЛ ТА СИЛОВИХ СТРУКТУР УКРАЇНИ ДО ЗМАГАНЬ З РЕГБІЛІГ." Військова освіта, November 2, 2021, 165–79. http://dx.doi.org/10.33099/2617-1783/2021-43/165-179.

Full text
Abstract:
У статті авторами розглянуто аспекти активного розвитку регбіліг серед молоді в Україні, особливої його популярності серед військовослужбовців ЗСУ та представників спецпідрозділів; зазначено особливості регбіліг як виду спорту та охарактеризовано його специфічну технічну, тактичну, національно-патріотичну сторону виховання молоді в процесі сучасної регбійної підготовки; зазначено, що регбіліг є майже універсальним засобом у фізичній підготовці військовослужбовців країн НАТО, підкреслюється, що в Україні вже створено спеціалізовану команду регбістів на базі 95 ОДШБр, які успішно виступили на чемпіонаті регбі серед військовослужбовців у 2019 р., констатується, що саме з цього року за рішенням Михайла Забродського регбі офіційно введено у комплексну фізичну підготовку військовослужбовців; представлено особливості розробленної та впровадженної авторської програми «Регбі-13» та подано основні модельні характеристики закладені в основу цієї програми; зазначено, що ця програма є ефективною у формуванні фізичної та спеціальної підготовленості регбістів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Спецпідрозділ"

1

Соколенко, Тетяна. "Особливості бойового мистецтва пластунів." Thesis, НТУ "ХПІ", 2015. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/15645.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Руденко, Валерія Валеріївна. "Підготовка військової еліти США у другій половині ХХ – на початку ХХІ ст." Магістерська робота, 2020. https://dspace.znu.edu.ua/jspui/handle/12345/3861.

Full text
Abstract:
Руденко В. В. Підготовка військової еліти США у другій половині ХХ – на початку ХХІ ст. : кваліфікаційна робота магістра спеціальності 032 "Історія та археологія" / наук. керівник С. В. Білоножко. Запоріжжя : ЗНУ, 2020. 100 с.
UA : Категорії та поняття: США, війна у В’єтнамі, Корейська війна, Вест-Пойнт, спецпідрозділ «Дельта», військова еліта, озброєння. Об’єкт дослідження – військова еліта армії США. Предмет дослідження – підготовка військової еліти США у другій поло-вині ХХ – на початку ХХІ ст. Мета дипломної роботи полягає в аналізі змін формуванні військових еліт армії США з другої половини 20 ст. по сьогодення. Новизна роботи та теоретичне значення: отриманих результатів роботи полягає в тому, що ця дипломна робота є першим комплексним, логічно завершеним дослідженням розвитку озброєння та військової техніки у США у другій половині ХХ – на початку ХХІ ст. Висновки: В умовах 21 століття, військова безпека представляється вже не тільки в збереженні державного суверенітету і територіальної цілісності, як це було ра-ніше. На даний момент, в умовах глобалізації, потрібен захист національних інтересів за межами зони територіального контролю і збереження національної ідентичності та системи цінностей. Військова окупація та втрата життів громадян країни не перестали бути значимими і головними цілями в військовій політиці нашої держави. Але у сучасному світі військово-політичних взаємин військово-політичний стан став носити суто індивідуальний характер. Але умовах міжнародної ситуації, вже не раз деякі країни проявляли військову силу без оголошення війни і не один раз ігнорували норми ООН. Така поведінка країн говорить про те, що захиститися від впливу такої політики за допомогою міжнародного права неможливо. У зв'язку з цим можна констатувати, що в другому десятилітті 21 століття проблема формування та підготовки військових еліт в світі носить особливо важливий характер. Військові конфлікти на Середньому та Близькому Сході, Центральної Азії, в Україні показали, що стався перелом в військово-політичній обстановці і з'явилися нові потенційні загрози. 21 століття насичене проявами нових впливових сил і серед таких для України може бути армія США, яка на власному досвіді показала, що належне формування та підготовка військових еліт, може бути діючою силою проти агресора, а також може захистити інтереси країни у будь-якій точці земної кулі. У наш час численні військові бази, що працюють в декількох десятках країн по всьому світу, дозволяють американським військам завжди тримати руку на пульсі планети і своєчасно реагувати на виникаючі загрози. Можна з упевненістю сказати, що сьогодні армія США - найсильніша на планеті. Держава, яка не має ймовірного противника біля своїх кордонів, змогло побудувати потужні збройні сили з найбільш сучасною зброєю. Чисельність особового складу армії Америки становить трохи більше мільйона військовослужбовців (підготовка яких вважається сучасним зразком для більшості армій планети), а також майже сімсот тисяч цивільних службовців. У сухопутних військах несуть службу до п'ятисот тисяч чоловік, до двохсот тисяч в резервній армії і майже чотириста п'ятдесят тисяч - в Національній гвардії. Вивчення досвіду останніх військових конфліктів за участю США показує, що армія цієї країни все частіше використовує абсолютно нову тактику ведення бойових дій: захоплення панування в повітрі з наступним придушенням військових об'єктів супротивника авіацією і тактичними ракетами. Аналітики вже назвали подібну тактику «війною шостого покоління», коли відсутня чітко окреслена лінія фронту, а наземні армійські частини виконують в основному охоронні та блокуючи функції. При цьому дії на території ворога найчастіше покладаються на підрозділи спеціального призначення, які можуть виконувати найрізноманітніші завдання - починаючи з знищення ключових військових об'єктів і закінчуючи захопленням або усуненням політичних і військових лідерів. Американська армія за рівнем, що витрачаються на неї коштів, займає лі-дируюче на планеті становище. Так, військовий бюджет 2018 року передбачив витратити на потреби армії більше 760 мільярдів доларів, що склало більше 40% від загальносвітових військових витрат. За даними незалежних джерел, це в три рази більше оборонних витрат Китаю і в сім разів більше російських.
EN : Categories and concepts: USA, the Vietnam War, the Korean War, West Point Academy, the Delta Special Forces, the military elite, weapons. Object of research - Military Elite of the US Army. The purpose of the study is United States Military Elites’ Training in the Second Half of the XXth – the Beginning of the XXIst centuries The purpose of the diploma is to analyze the changes in the formation of military elites of the US Army from the second half of the 20th century to the present days. The novelty of the work and the theoretical significance: the results of the work are that this thesis is the first comprehensive, logically complete study of the development of armaments and military equipment in the United States in the second half of XX - early XXI century. Conclusions: In the context of the 21st century, military security is no longer represented only in the preservation of state sovereignty and territorial integrity, as it was before. At present, in the context of globalization, it is necessary to protect national interests outside the zone of territorial control and preserve national identity and value system. The military occupation and the loss of lives of the country's citizens have not ceased to be significant and main goals in the military policy of our state. But in the modern world of military-political relations, the military-political state has become purely individual. But in the international situation, more than once some countries have shown military force without declaring war and have repeatedly ignored UN rules. This be-havior of countries suggests that it is impossible to protect against the influence of such policies through international law. In this regard, it can be stated that in the second decade of the 21st century, the problem of formation and training of military elites in the world is particularly important. The military conflicts in the Middle East, Central Asia, and Ukraine have shown that there has been a turning point in the military-political situation and new potential threats. The 21st century is full of new influential forces, and among them for Ukraine may be the US Army, which has shown in its own experience that the proper formation and training of military elites can be an effective force against the aggressor, and can protect the country's interests anywhere in the world. bullets. Today, numerous military bases operating in dozens of countries around the world allow American troops to always keep their hands on the pulse of the planet and respond in a timely manner to emerging threats. It is safe to say that today the US Army is the strongest on the planet. A state that has no probable adversary near its borders has been able to build a powerful armed force with the most modern weapons. The American army has just over a million troops (which is considered a modern model for most armies on the planet), as well as nearly seven hundred thousand civilians. Up to five hundred thousand men serve in the land forces, up to two hundred thousand in the reserve army, and almost four hundred and fifty thousand in the National Guard. A study of recent US military conflicts shows that the country's military is in-creasingly using a completely new tactic of warfare: the seizure of dominance in the air, followed by the suppression of enemy military facilities by aircraft and tactical missiles. Analysts have already called such tactics a "sixth-generation war," where there is no clear front line and ground forces are mainly guarding and blocking. At the same time, actions in enemy territory are often entrusted to special forces, which can perform a variety of tasks - from the destruction of key military facilities and ending with the capture or removal of political and military leaders. The US military occupies a leading position on the planet in terms of the amount of money spent on it. Thus, the military budget for 2018 provided for spending more than 760 billion dollars on the needs of the army, which amounted to more than 40% of global military spending. According to independent sources, this is three times more than China's defense spending and seven times more than Russia's.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography