Academic literature on the topic 'Спецефект'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Спецефект.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Спецефект"

1

Безуглий, Андрій. "Корекція кінематографічної реальності в умовах актуалізації спеціальних ефектів." Idei, no. 1(17)-2(18 (November 30, 2021): 25–31. http://dx.doi.org/10.34017/1313-9703-2021-1(17)-2(18)-25-31.

Full text
Abstract:
Cтоліття існування кінематографа не могло відбуватися без розвитку його унікальної мови, яка набирала силу для втілення смислів на екрані та надавала певний досвід перебування у світі. Один з важливих елементів, який забезпечує реальність того, що відбувається на екрані – це спецефект. Він здійснює функцію легітимізації того,що відбувається з точки зору реального. Іншими словами, спецефект допомагає глядачеві повірити в те, що відбувається на екрані, щоб здійснилося "занурення" у кінематографічну реальність. Стаття є філософським міркуванням на тему спеціальних ефектів у кінематографі. У ній були зроблені спроби відповісти на такі питання: "Яку функцію виконує спецефект?", "Яку реальність він допомагає створювати та яким чином?". Також була зроблена спроба осмислити природу цього явища, зрозуміти його зв'язок з іншими елементами фільмів, позначити роль "спецефекту".
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Захожа, Ганна. ""Спецефекти" орнаменту." Україна, no. 2 (2008): 90–93.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Шаповал, О. В. "Комп’ютерна графіка у кінематографі: проблеми естетичного осмислення історичного розвитку комп’ютерних спецефектів." Мистецтвознавчі записки, Вип. 19 (2011): 159–66.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Kiba, Mikhail. "СЦЕНОГРАФІЯ ДИЗАЙНУ СЕРЕДОВИЩА." ART-platFORM 1, no. 1 (May 14, 2020): 158. http://dx.doi.org/10.51209/platform.1.1.2020.158-175.

Full text
Abstract:
У статті розглянуті питання використання досвіду сценографії у дизайні середовища. Аналізується сценографія грецького театру. Вивчається співвідношення форм театру, сцени та декорації, а також їх вплив на глядача. Ці категорії також розглядаються в римському театрі. Він формується як закритий простір, щоб максимально привернути увагу глядача. У грецькому та римському театрі глядач включається в те, що відбувається на сцені, за допомогою зору та слуху. Сценографія компенсує статичність глядача використовуючи для цього рух акторів і хору, вживаючи спеціальні механізми для створення спецефектів. У статті розглянуто інший вид театралізованої вистави, в якому глядач ставав його учасником. Найпоширенышою формою такого подання була процесія. У статті наведені приклади театралізованих процесій та їх архітектурне оточення. Важливим етапом у розвитку декорації є експерименти в театрі к. XIX – І третини ХХ ст. У театрі к. XIX ст. присутня натуралістична декорація, яка повторює оформлення міського середовища того часу. Зростання ритму міського життя, поява нових технічних засобів зв 'язку та пересування призвело до того, що декорація набуває динамічного вигляду. На декорацію театру І третини ХХ ст. вплинули авангардні течії у мистецтві. Мотиви промислової архітектури привносять у театральні постановки представники конструктивізму. Театральна декорація кі. ХХ ст. створюється проекційною технікою за допомогою цифрового устаткування. Проекції, створені з реальних фотографій, фрагментів відео, віртуальних і графічних зображень, стирають межу між декорацією театру і міським середовищем. Декорація середовища формується як об’єми в просторі у вигляді синтезу вражень від міських споруд та середовищних об 'єктів. Ці об 'єкти, як у театрі декорація сцени, спрямовують рух, створюють зони підвищеного емоційного впливу. Середовищне проектування членує простір міста на тематичні зони з комплексом візуальних характеристик. Якість життя в цих міських зонах багато в чому залежить від середовищної декорації, що супроводжує життєві процеси. Ключові слова: середовище, дизайн, декорація сцени, сценографія, театр, архітектурне оточення.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Спецефект"

1

Криворотенко, Д. "Основні принципи 2D анімації." Thesis, НТУ "ХПІ", 2016. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/21599.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Непша, А. "Сучасні 3Д спецефекти у кінематографі." Thesis, НТУ "ХПІ", 2016. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/21675.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

С, Шкляєв А. "ВІЗУАЛІЗАЦІЯ СПЕЦЕФЕКТІВ З АКТИВНИМ СВІТЛОМ В UNITY3D." Thesis, Київ, Національний авіаційний університет, 2015. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/19245.

Full text
Abstract:
На початковому кодуванні, власне у програмі, куб представляється у вигляді восьми площин розмірністю 8х8 елементів, що представляють собою стан кожного діода куба. Вкупі ці площини утворюють собою тривимірну матрицю бінарних значень. Ця матриця утворює собою стан кубу в одному такті. В процесі кодування створюється множина таких матриць, що в купі утворюють цілу анімацію моделі. Безпосередньо у програмі також задається колір діодів та тривалість тактів. Після того як кодування завершене, файл, що містить усі характеристики анімації та множину станів макету зберігається у спільній з програмою візуального відтворення та програмою кодування теці.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Овчарек, Володимир, Олена Слітюк, Ірина Олейнікова, Аліна Яценко, and Ольга Петрова. "Використання 3D mapping у візуальному дизайні." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2021. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/18130.

Full text
Abstract:
В роботі досліджено переваги 3D mapping серед інших світлових шоу, проведено аналіз цієї технології. Запропоновано нові ідеї та сучасні рішення з використання цієї технології у візуальному дизайні.
The advantages of 3D mapping among other light shows are investigated in the work, the analysis of this technology is carried out. New ideas and modern solutions for the use of this technology in visual design are offered.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography