Academic literature on the topic 'Система мотивації та оплати праці'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Система мотивації та оплати праці.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Система мотивації та оплати праці"

1

Ковальчук, Олександр. "ВИКОРИСТАННЯ ТЕХНОЛОГІЙ НЕЛІНІЙНОГО УПРАВЛІНСЬКОГО ВПЛИВУ У МОТИВАЦІЙНОМУ МЕНЕДЖМЕНТІ." Молодий вчений, no. 10 (98) (October 31, 2021): 14–17. http://dx.doi.org/10.32839/2304-5809/2021-10-98-4.

Full text
Abstract:
Стаття висвітлює питання мотиваційного менеджменту та його прямого впливу на розвиток підприємницької діяльності. Проводиться аналіз динаміки сприятливості умов ведення бізнесу в Україні. Досліджується взаємозв'язок між рівнем розвитку підприємницької діяльності та інтелектуальним ресурсом. Розглядається залучення технологій нелінійного управлінського впливу. Стаття розглядає такі поняття як мотиваційний менеджмент» та «мотивація». Характеризуються види мотивацій та їх зміст. У статті наводиться оцінка мотивації в Україні та динаміка її розвитку. Характеризуються системи оплати праці та їх характерні риси. Розглядається нематеріальна мотивація та її види. Визначається роль управлінського впливу у побудові мотиваційної системи, базований на матеріальних та нематеріальних стимулах працівників. Надаються рекомендації щодо введення та розвитку мотиваційних систем.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Лобза, Алла, Адель Бикова, and Олександр Погорілий. "АНАЛІЗ СИСТЕМИ ВИНАГОРОДИ ПЕРСОНАЛУ НА ПІДПРИЄМСТВІ ТА ШЛЯХИ ЇЇ ВДОСКОНАЛЕННЯ." Молодий вчений, no. 1 (89) (January 29, 2021): 64–68. http://dx.doi.org/10.32839/2304-5809/2021-1-89-14.

Full text
Abstract:
У статті розглядається сутність системи винагороди персоналу на конкретному підприємстві. Визначено основні види винагороди, що застосовуються підприємцями на сучасних українських підприємствах. Розглянуто сутність компенсаційного пакету для персоналу та його вплив на ефективність праці. Визначено основні види та значущість додаткових винагород, що застосовуються на українських підприємствах. Проаналізовано систему мотивації та визначено основні недоліки її функціонування на конкретному підприємстві. Проведено SWOT-аналіз з визначенням основних переваг та недоліків впровадження грейдингу. Запропоновано шляхи розробки програми грейдової системи оплати праці на підприємстві задля удосконалення системи винагороди працівників підприємства. Наведені переваги використання методу грейдування на практиці, які дадуть можливість створити систему стандартизації оплати праці на підприємстві й підвищити ефективність управління персоналом і підприємством у цілому.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Shaulska, L., and R. Hrynkevych. "Забезпечення справедливої винагороди персоналу на рівні інституційного регулювання та нr-менеджменту." Bulletin of Sumy National Agrarian University, no. 4 (82) (December 23, 2019): 123–28. http://dx.doi.org/10.32845/bsnau.2019.4.24.

Full text
Abstract:
Обґрунтовано, що забезпечення справедливої винагороди персоналу вимагає консолідації інституційної сфери механізму державного регулювання (профспілкових організацій як юридично встановлених структур захисту прав працівників; органів державної влади, які через створення умов бізнес-середовища та регламентацію концептуальних засад управління персоналом мотивують роботодавців до відповідних кроків) та HR-менеджменту (роботодавців як суб’єктів господарювання). Деталізовано процес забезпечення справедливої винагороди персоналу за інституційним, функціональним, ресурсним забезпечення, управлінським інструментарієм та поточними управлінськими діями. Охарактеризовано механізм нової системи мотивації та оплати праці персоналу, що включає: диференціацію персоналу; проведення оцінювання посад працівників; вибір системи оплати праці, її форм, видів; вибір системи додаткових пільг і нематеріальної мотивації; формування структури компенсаційних пакетів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Stativka, N., and Людмила Марченко. "ВПЛИВ МОТИВАЦІЇ ПЕРСОНАЛУ НА КАДРОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ДЕРЖАВНОЇ КАЗНАЧЕЙСЬКОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ." Актуальні Проблеми Державного Управління, no. 2(56) (October 29, 2019): 131–43. http://dx.doi.org/10.34213/ap.19.02.17.

Full text
Abstract:
Формування високопрофесійного інституту Державної казначейської служби України, забезпечення умов його ефективного функціонування завдяки кваліфікованому персоналу, здатному належно проводити політику держави, вчасно реагувати на трансформаційні виклики, не можливе без якісно нових підходів в розвитку системи мотивації персоналу. У статті проаналізовано складові заробітної плати та зазначені види премій державних службовців. Наведено види заохочень державних службовців, які поділяють за змістом на моральні, матеріальні, морально-матеріальні. Здійснено аналіз фонду оплати праці державних службовців в органах Казначейства на прикладі Управління Державної казначейської служби України у м. Харкові Харківської області. Розглянуто окремі статті та положення законів України “Про державну службу”, прийняті в різні роки, в частині грошової винагороди та просування по державній службі. Обґрунтовано заходи щодо зниження плинності кадрів в органах Казначейства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Ощипок, І. М. "КОМПЕТЕНТНІСНИЙ ПІДХІД В СТИМУЛЮВАННІ ПРАЦІВНИКІВ ЗА ІННОВАЦІЙНУ ДІЯЛЬНІСТЬ." Herald of Lviv University of Trade and Economics Economic sciences, no. 61 (December 22, 2020): 43–50. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1205-2020-61-06.

Full text
Abstract:
У статті розглянуті концептуальні підходи до сутності стимулювання інноваційної актив-ності працівників від їх творчої діяльності, спрямовані на удосконалення функціональної, організаційної, адміністративної структури підприємств, організацій і установ з метою підвищення ефективності виробни-чо-господарської, навчально-наукової діяльності. Описано інформаційні й управлінські інновації. Показано різні підходи до інноваційної активності для впровадження досконаліших форм організації праці й управління виро-бництвом, забезпеченням трудової активності, пов’язаної з реалізацією набутих знань, творчих здібностей, професіоналізму працівників. За умов формування конкурентного середовища саме знання, творчі здібності, розвинуті інформаційні потреби, здатність до навчання та перенавчання, мотивація саморозвитку визнача-ють можливість інноваційної активності працівників, врешті-решт – їх конкурентні переваги на ринку праці. Наведено чинники впливу на інноваційну активність працівників, яка пов’язана з неоднаковістю у різних людей, оскільки їм притаманні різні рівні мотивації, різні відмінності творчих та інтелектуальних здібностей, різна швидкість розумових процесів. Навчання і мотивація працівників спрямовані на формування активного і кваліфікованого персоналу, який поряд з матеріальною базою і організацією робіт є одним з основних чинників якості праці. Розглянуто компетентність як сукупність особистісних здібностей, знання та вміння працівни-ка, що дозволяє йому вирішити певну групу професійних проблем. Підхід, базований на компетентності, ак-тивно використовується у підборі, відборі персоналу, оцінці та стимулюванні. Працівники, які мають високу кваліфікацію, досягають абсолютно різних результатів завдяки різним особистим якостям, природним здіб-ностям, досвіду роботи, трудовій етиці тощо. Ці відмінності мають бути відображені системою оплати праці. Розроблено систему стимулювання праці з урахуванням компетенцій із різними типами заохочень. За-пропоновано класифікацію компетентностей, на підставі яких встановлені найбільш важливі для розвитку та застосування працівниками під час професійної діяльності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Штапаук, С. С., О. В. Бірюков, П. В. Кривуля, and В. І. Шестопалов. "Контекстно обумовлене оцінювання ваги значення компетентностей у системі стимулювання висококваліфікованого персоналу та розподілу бюджету заохочень." ВІСНИК СХІДНОУКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ імені Володимира Даля, no. 6(262) (December 23, 2020): 146–56. http://dx.doi.org/10.33216/1998-7927-2020-262-6-146-156.

Full text
Abstract:
У зв'язку з актуальністю розвитку систем оплати праці у спрямуванні на забезпечення не тільки справедливого винагороди, а й мотивації до креативного мислення, постає науково-практичне завдання створення методичних засобів, що враховують контекстно зумовлену цінність особистих якостей висококваліфікованих працівників і конкретного набору їхніх професійних компетеностей, а також впливу контексту на ступінь реального використання цих якостей і компетеностей. В роботі запропоновано напрямок розвитку оцінювання корисності і використання компетентностей відповідно до контексту господарської діяльності на основі моделі системи матриць суміжності зіставлення груп елементів опису проблемної ситуації, що представляють собою поле таблиць, частина з яких є вихідними і складаються аналітиками і експертами, а частина відтворюється з вихідних за допомогою послідовного множення вже відомих матриць. Для використання моделі виявлено потенційні помилки і перешкоди, та запропоновано шляхи подолання цих помилок і перешкод використанню моделі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Підлипна, Р. П. "ОЦІНЮВАННЯ ІНВЕСТУВАННЯ В СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТОК ПЕРСОНАЛУ ПІДПРИЄМСТВА." Herald of Lviv University of Trade and Economics Economic sciences, no. 63 (October 1, 2021): 64–69. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1205-2021-63-10.

Full text
Abstract:
Статтю присвячено методологічним аспектам оцінювання економічної доцільності інвестицій у соціально-економічний розвиток персоналу, яка визначається високим рівнем їх окупності і потребує оп-тимізації інвестиційних потоків підприємства. Визначено, що загальними цілями розвитку персоналу є ство-рення умов для стимулювання розкриття потенціалу працівників і забезпечення високої вмотивованості щодо досягнення поставлених завдань. Показано, що особливістю сучасних підходів до розвитку персоналу є завдан-ня творчої імплементації у реальну комерційну практику існуючих та безперервної генерації нових знань. Зміни в економічних системах постіндустріального етапу ставлять до персоналу вимоги знання інноваційних техно-логій, здатності розробляти та впроваджувати нові проекти. Водночас соціальна позиція визначає місце працівника в системі управлінських відносин, залежить від його функціональних обов’язків і професійно-кваліфікаційної характеристики. Ефективне інвестування у соціально-економічний розвиток передбачає вит-рати на навчання, охорону здоров’я, виховання і підвищення лояльності працівників до підприємства. Однак кадрова політика більшості підприємств націлена виключно на зменшення витрат, а система мотивації зво-диться до процедури оплати праці. Оцінювання потреби в розвитку персоналу є підґрунтям виявлення причин-но-наслідкового зв’язку між запланованими навчальними програмами і набутим у результаті їх реалізації соціально-економічним ефектом, що дозволяє включати планування розвитку персоналу в загальну стратегію розвитку підприємства. Запропонований поетапний алгоритм аналізу дозволяє як точно і неупереджено врахувати загальну ефективність інвестицій у соціально-економічний розвиток персоналу, так і об’єктивно оцінити кожну зі складових проекту на відповідність цілям розвитку підприємства і окремих працівників. По-дальші дослідження пропонується спрямувати на аналіз впливу окремих напрямків соціально-економічного розвитку на рівень забезпечення соціальної безпеки підприємства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Lakhyzha, М. І., and S. B. Yehorycheva . "Проблеми формування та регулювання ринку праці в умовах посткомуністичної трансформації: польський досвід." Scientific Papers of the Legislation Institute of the Verkhovna Rada of Ukraine, no. 4 (July 31, 2020): 147–56. http://dx.doi.org/10.32886/instzak.2020.04.15.

Full text
Abstract:
Мета статті полягає у виявленні специфіки формування та регулювання ринку праці у Республіці Польща у період посткомуністичних трансформацій, оцінці його сучасного стану та перспектив розвитку. Наукова новизна. У статті здійснено аналіз формування та регулювання ринку праці у Республіці Польща. Надана комплексна характеристика польського ринку праці, ситуація на якому детермінується не лише станом економічної кон’юнктури, а й соціальними, політичними, демографічними та іншими завданнями, які мають враховуватися владою та суспільством у процесі публічного управління. Виявлено та охарактеризовано особливості та основні тенденції розвитку польського ринку праці. Порівнюються підходи до вирішення проблем ринку праці у період «шокової терапії» В. Бальцеровича, «терапії» Г. Колодко, охолодження економіки та підготовки до вступу до Європейського Союзу. Висновки. Аналіз суті, завдань та особливостей польського ринку праці засвідчив, що він тісно пов’язаний із розвитком і самодостатністю національної економіки та зарубіжним ринком праці. Наголошено, що регулювання внутрішнього ринку праці потребує знання і врахування тенденцій всієї системи ринків праці, що особливо важливо як для Польщі, так і для України, зважаючи на високий рівень міграції робочої сили. Вказано на позитивний вплив вступу до ЄС на економіку Польщі попри значне зростання еміграції з Польщі до країн ЄС, що змусило владу країни внести корективи до політики на ринку праці. Відмічено зростання ролі людського капіталу та необхідність залучення до співпраці громадських інституцій. Виокремлено такі виклики для ринку праці Польщі, як швидкий розвиток технологій (брак висококваліфікованих працівників, автоматизація виробництва); сезонність; низький рівень оплати праці; недоліки у законодавстві; відсутність у частини безробітних мотивації до праці тощо. Проблеми на ринку праці в Польщі сьогодні відображають як переваги, так і помилки на шляху реформ. Політика Польщі на ринку праці, насамперед, стосовно стимулювання імміграції, прямо стосується й економічних, соціальних та політичних інтересів України, що вимагає її поглибленого вивчення та врахування.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Вікторія Шевченко. "ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ МОТИВАЦІЇ І СТИМУЛЮВАННЯ ТРУДОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПЕРСОНАЛУ ПІДПРИЄМСТВА." Економічний форум 1, no. 3 (September 25, 2021): 99–103. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2308-8559-2021-3-14.

Full text
Abstract:
Ступінь задоволеності персоналу підприємства оплатою праці і умовами роботи, політикою керівництва, соціально-психологічним кліматом в колективі ‒ впливає на трудову мотивацію співробітників підприємства. Аналіз і оцінка ступеня задоволеності трудовою діяльністю персоналу допомагають вчасно виявити наявність «слабких елементів» в структурі управління персоналом, розробити додаткові форми стимулювання, які будуть сприяти усуненню і компенсації факторів трудової діяльності, найменш задоволеного персоналу організації. В статті проаналізовані етапи формування системи мотивації персоналу. На першому етапі визначаються ті напрямки діяльності та розвитку, до яких прагне підприємство. Стратегія повинна відображати фінансові, виробничі, маркетингові, збутові та організаційні цілі, які формалізуються через систему збалансованих показників в розрізі: фінанси, ринок, споживач, виробництво, персонал. Для формування системи мотивації формування стратегії підприємства є найважливішим. Кожна мета повинна бути розподілена на цілі першого, другого, третього і наступного рівня, що наддасть можливості сформувати ключові показники результатів, яких чекає власник від персоналу кожного підрозділу підприємства. Зробивши узагальнені висновки з практики, роботодавцю обов'язково слід звернутися до теорій мотивації, яких безліч. Не варто також недооцінювати значення психологічних теорій в даному питанні. Вивчення останніх допоможе уникнути деяких помилок вибору неправильних способів мотивації за допомогою виявлення закономірностей психологічної поведінки людей в певних ситуаціях. Визначено, що ступінь задоволеності персоналу підприємства оплатою праці і умовами роботи, політикою керівництва, соціально-психологічним кліматом в колективі ‒ впливає на трудову мотивацію співробітників підприємства. Аналіз і оцінка ступеня задоволеності трудовою діяльністю персоналу допомагають вчасно виявити наявність «слабких елементів» в структурі управління персоналом, розробити додаткові форми стимулювання, які будуть сприяти усуненню і компенсації факторів трудової діяльності, найменш задоволеного персоналу організації.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Біла, Ганна. "НАПРЯМИ ВДОСКОНАЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ ПРОЦЕСОМ ФОРМУВАННЯ ПЕРСОНАЛУ В БЮДЖЕТНІЙ УСТАНОВІ." Young Scientist, no. 12 (88) (December 30, 2020): 101–5. http://dx.doi.org/10.32839/2304-5809/2020-12-88-21.

Full text
Abstract:
Розглянуто управління процесом формування та ефективного використання персоналу в бюджетній установі. Наведено сучасний стан оплати праці, види мотивацій та їхня роль для працівників бюджетних установ. Запропоновано впроваджувати ефективну соціальну політику, щоб покращувати процес формування персоналу бюджетної установи. Рекомендується удосконалювати системи оплати праці, а також державне керування ними. Розглянуто вигоди від заходів щодо підвищення рівня охорони праці та техніки безпеки. Одним з найважливіших елементів управління стає мотивація, що визначає спонукальний вибір працівниками бюджетних установ і організацій різних типів поведінки. Щоб раціонально використовувати трудові ресурси, треба впроваджувати метод моделювання компетенцій. Для створення інформаційної бази, необхідної для розроблення ефективної стратегії формування персоналу бюджетної установи, доцільно постійно проводити опитування працівників. Перераховано методи, що дозволять сформувати та поглиблювати інтелектуальний потенціал працюючих.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Система мотивації та оплати праці"

1

Доброхліб, Л. В. "Удосконалення системи мотивації та оплати праці на торговельному підприємстві." Master's thesis, Сумський державний університет, 2018. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/71351.

Full text
Abstract:
Об’єкт дослідження - теоретичні та практичні засади організації та запровадження системи мотивації на підприємстві. Предмет дослідження - вивчення основних елементів механізму мотивації та стимулювання працівників в процесі здійснення їх трудової діяльності. Мета дослід¬ження - визначення основних соціально-економічних чинників, які впливають на мотивацію праці в процесі виробничої діяльності підприємств та організацій. У першому розділі дипломної роботи досліджено сутність, значення та характеристика процесу мотивації та стимулювання праці персоналу. Розглянуто змісту стратегій мотивації та винагородження персоналу та характеристику основних форм мотивації та стимулювання персоналу. У другому розділі дипломної роботи досліджено організаційно – економічну характеристику ТОВ «Українська дистрибуційна компанія». Визначено основні засади організації кадрової політики в ТОВ «Українська дистрибуційна компанія». Проведено аналіз системи мотивації та оплати праці в ТОВ «Українська дистрибуційна компанія». Обґрунтувано вибір виду та форми винагородження персоналу в ТОВ «Українська дистрибуційна компанія» У третьому розділі дипломної роботи проведено удосконалення системи мотивації та стимулювання праці в ТОВ «Українська дистрибуційна компанія». Удосконалено процес оцінки працівників, як основної складової мотиваційного механізму для ТОВ «Українська дистрибуційна компанія».
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Романова, Я. О. "Удосконалення системи мотивації та оплати праці (на прикладі діяльності підприємства ТОВ "Нова пошта")." Master's thesis, Сумський державний університет, 2018. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/71830.

Full text
Abstract:
У роботі розглянуто теоретичні та методичні основи щодо формування мотиваційної системи в організації, яка функціонує у сфері надання логістичних послуг. На основі використання системного аналізу щодо вивчення мотиваційних засобів працівників виявлено основні форми та методи стимулювання праці. Визначено основні типи і види винагород, з’ясовано зміст матеріального та нематеріального стимулювання праці. Виявлено основні елементи, що складають структуру системи мотивації. Розглянуто основні теорії мотивації. Визначено напрямки удосконалення системи мотивації та оплати праці на прикладі організації та функціонування конкретного підприємства. Розроблено комплекс щодо підвищення ефективності застосування мотиваційних заходів. Виявлено можливість покращення результатів діяльності організації на основі застосування мотиваційного механізму його працівників.
В работе рассмотрены теоретические и методические основы по формированию мотивационной системы в организации, которая функционирует в сфере предоставления логистических услуг. На основе использования системного анализа по изучению мотивационных средств работников выявлены основные формы и методы стимулирования труда. Определены основные типы и виды вознаграждений, выяснено содержание материального и нематериального стимулирования труда. Выявлены основные элементы, составляющие структуру системы мотивации. Рассмотрены основные теории мотивации. Определены направления совершенствования системы мотивации и оплаты труда на примере организации и функционирования конкретного предприятия. Разработан комплекс по повышению эффективности применения мотивационных мероприятий. Выявлена ​​возможность улучшения результатов деятельности организации на основе применения мотивационного механизма.
The theoretical and methodical foundations concerning the formation of a motivational system in an organization that functions in the field of provision of logistic services are considered in the paper. Based on the use of systematic analysis of the study of motivational means of workers found the basic forms and methods of stimulating labor. The basic types and types of rewards are determined, the content of material and non-material stimulation of labor is determined. The main elements that make up the structure of the system of motivation are revealed. The main theories of motivation are considered. The directions of the improvement of the system of motivation and wages are determined on the example of the organization and functioning of a particular enterprise. The complex for increasing the effectiveness of motivational measures is developed. The possibility of improving the organization's performance based on the application of the motivational mechanism of its employees has been identified.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Сайганова, Аліна Дмитрівна, and Олена Іванівна Линник. "Роль мотивації в системі обліку оплати праці в Україні." Thesis, НТУ "ХПІ", 2017. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/33257.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Білявський, Валентин Миколайович, and Катерина Вячеславівна Богач. "СВІТОВІ ТЕНДЕНЦІЇ ПОБУДОВИ ЕФЕКТИВНОЇ СИСТЕМИ МОТИВАЦІЇ ПРАЦІ ПЕРСОНАЛУ." Thesis, Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка, 2018. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/34922.

Full text
Abstract:
Інновації і сучасні бізнес-технології в економіці та управлінні : матеріали І міжнар. наук.-практ. конф. — Суми : Сумськ. держ. педагогіч. ун-т ім. А.С. Макаренка, 2018. — С. 91–96.
В світовій практиці мотивація праці співробітників компаній завжди приділялась велика увага. Тоді як, досвід побудови вітчизняної системи мотивації персоналу, наразі, є застарілою та неефективною і переважно зводиться до оплати праці співробітників підприємства на фіксованих тарифних ставках і посадових окладах. Тому при побудові ефективної системи мотивації праці персоналу, слід застосовувати провідний міжнародний досвіду. З усіх світових практик запровадження вищезазначених систем слід виділити такі моделі, як: японську, американську, французьку, англійську, німецьку та шведську.
Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Геник, А. М. "Переваги системи оплати праці Роуена та її доцільність у застосуванні." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2019. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/14130.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Охоцька, Олена Олександрівна. "Удосконалення кадрового менеджменту медичного закладу (на прикладі КП «Деражнянська центральна районна лікарня», м. Деражня)." Магістерська робота, Хмельницький національний університет, 2020. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/10875.

Full text
Abstract:
У першому розділі досліджено поняття і сутність кадрового менеджменту та кадрового потенціалу підприємства. Визначено особливості та проблеми управління персоналом у медичних закладах в умовах реформування системи охорони здоров’я в Україні. Проаналізувані моделі мотивації та оплати праці закладів охорони здоров’я. У другому розділі надано загальну характеристику КП «Деражнянська ЦРЛ ХО», виконано аналіз основних техніко-економічних показників, кадрового менеджменту, Задоволеності умовами та оплатою праці, системою мотивації медичних працівників, проведено стратегічний аналіз. Третій розділ присвячено формуванню системи заходів, спрямованих на удосконалення кадрового менеджменту КП «Деражнянська ЦРЛ ХО». Зокрема, наведено рекомендації щодо обрання моделі оплати праці персоналу з урахуванням змін умов діяльності Деражнянської ЦРЛ як комунального некомерційного підприємства, вдосконалення механізму стимулювання ефективності праці медичних працівників на основі моделі кінцевих результатів діяльності. Сформовано программу кадрового менеджменту та управління
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Олійник, Олена Олександрівна, and Olena Oleksandrivna Oliinyk. "Стан та напрямки подальшого розвитку оплати праці державних службовців в органах виконавчої влади Луганської області." Master's thesis, СумДПУ імені А. С. Макаренка, 2020. http://repository.sspu.edu.ua/handle/123456789/11330.

Full text
Abstract:
Визначено, що проблема праці державних службовців в Україні є одним з провідних завдань політики уряду. У роботі досліджено працю державних службовців та можливі шляхи вирішення проблем, пов’язаних з організацією, оплатою та ефективністю праці; охарактеризовані методи оцінки ефективності діяльності державних службовців; проаналізовано систему мотивації праці державних службовців; оцінено стан оплати праці державних службовців; розроблено пропозиції щодо вирішення проблем оплати праці державних службовців у сучасних умовах.
It is determined that the problem of work of civil servants in Ukraine is one of the leading tasks of government policy. The work explores the work of civil servants and possible ways to solve problems related to the organization, remuneration and efficiency of work; characterized methods of evaluating the effectiveness of civil servants; the system of work motivation of civil servants is analyzed; the state of remuneration of civil servants was assessed; proposals for solving the problems of remuneration of civil servants in modern conditions have been developed.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Альошин, Д. І. "Формування системи мотивації персоналу підприємства (на прикладі ТОВ «Телекарт-Прилад»)." Thesis, Одеський національний економічний університет, 2021. http://local.lib/diploma/Aloshin.pdf.

Full text
Abstract:
Доступ до роботи тільки на території бібліотеки ОНЕУ, для переходу натисніть на посилання нижче
У роботі розглядаються теоретичні аспекти формування системи мотивації персоналу підприємства, сутність системи мотивації персоналу, її складові елементи та функції, а також сучасні інструменти мотивації персоналу підприємства. Проаналізовано основні показники виробничої діяльності та систему мотивації персоналу підприємства ТОВ «Телекарт-Прилад». Запропоновано заходи, які полягають у створенні прозорого та справедливого інструмента для нарахування заробітної плати.
The work deals with the theoretical aspects of the formation of the system of motivation of the personnel of the enterprise, the essence of the system of motivation of the personnel, its constituent elements and functions, modern tools for motivating the personnel of the enterprise. Author analysis the main indicators of production activity and system of motivation of the personnel of the enterprise of LLC «Telekard-Prilad». Author proposes measures to create a transparent and fair tool for calculating wages.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Швачій, Віктор Олександрович. "Організація оплати праці працівників підприємства галузі охорони здоров’я (на прикладі КП «Хмельницька інфекційна лікарня» Хмельницької міської ради, м. Хмельницький)." Магістерська робота, Хмельницький національний університет, 2021. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/11679.

Full text
Abstract:
Метою дипломної роботи є дослідження особливостей оплати праці в сучасних умовах на підприємстві галузі охорони здоров’я. Об’єкт дослідження – особливості оплати праці комунального підприємства «Хмельницька інфекційна лікарня» Хмельницької міської ради. У першому розділі дипломної роботи узагальнено теоретичні засади організації оплати праці підприємства галузі охорони здоров’я. Розглянуто поняття, форми та системи оплати праці. Визначено особливості організації оплати праці працівників підприємства галузі охорони здоров’я в сучасних умовах. Досліджено зарубіжний досвід організації оплати праці підприємства галузі охорони здоров’я. У другому розділі дипломної роботи досліджено організацію оплати праці комунального підприємства «Хмельницька інфекційна лікарня» Хмельницької міської ради. У третьому розділі дипломної роботи удосконалено організацію оплати праці комунального підприємства «Хмельницька інфекційна лікарня» Хмельницької міської ради.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Брік, Світлана Володимирівна, and О. О. Фролов. "Рекомендації щодо удосконалення системи оплати праці при застосуванні на підприємстві системи грейдування." Thesis, Харківський національний університет міського господарства ім. О. М. Бекетова, 2018. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/38838.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Books on the topic "Система мотивації та оплати праці"

1

Костишина, Т. А. Конкурентоспроможна система оплати праці: проблеми теорії та практики. Полтава: РВВ ПУСКУ, 2008.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography