Academic literature on the topic 'Система кліматичного контролю "Розумний будинок"'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Система кліматичного контролю "Розумний будинок".'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Система кліматичного контролю "Розумний будинок""

1

Купіна, О. А., М. Г. Лорія, and О. Б. Целіщев. "Порівняльний аналіз існуючих методів підвищення показників енергозабезпечення будівль." ВІСНИК СХІДНОУКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ імені Володимира Даля, no. 1(265) (March 16, 2021): 49–54. http://dx.doi.org/10.33216/1998-7927-2021-265-1-49-54.

Full text
Abstract:
У статті розглядаються найбільш розповсюджені та актуальні способи енергозбереження та оптимізації енергоспоживання в сучасних будівлях. Приведений опис аспектів системи енергозабезпечення пасивного будинку. Описані основні технічні рішення щодо підвищення енергоефективності окремих будівель з автономізацією систем його енергозабезпечення. Наведено короткий опис експлуатаційних можливостей комбінованої системи теплопостачання на основі використання теплонасосних технологій. Але такий підхід не дозволяє досягтизначного підвищення енергоефективності систем,проведеннятермомодернізації, тільки за рахунок нарощування ізоляційного шару часто непризводить до плануємого зменшення рівня енерговитрат.Тому розглянутий напрямок енергозбереження, який пов'язаний з підвищенням показників термічного опору будівель і одночасним використанням для їх енергозабезпечення енергії альтернативних джерел.В даному випадку підвищення ефективності системи енергозабезпечення та кліматизації досягається завдяки використанню енергії сонячного випромінювання, тепла грунту і повітря (в тому числі вентиляційного). При цьому враховувується специфіка процесів енергообміну, акумулювання теплової енергії.Такий підхід лежить в основі методу контролю температури будівлі з використанням кривої нагріву, яка не вимагає моделі процесу, а задача оптимізації вирішується тільки на рівні однієї ланки, а не всієї системи. Цей недолік усувається завдяки автоматичному контролю вентиляції, водопостачання, побутової техніки (система «Розумний будинок»). Для вирішення задач оптимізації доцільно використовувати комплексний підхід -це управління опаленням в поєднанні з контролем роботи вентиляційної системи і системи водопостачання. Це дозволяє реалізувати повноцінну підтримку певного клімату в будинку, з урахуванням вологості повітря і показниками температури в різних приміщення, пори року тощо, але потребує побудови певної математичної моделі. Даний огляд підтверджує актуальність подальшої роботи в напрямку вирішення задачі оптимізації з питань енергоспоживання та енерговитрат в сучасних будівлях.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Система кліматичного контролю "Розумний будинок""

1

Еннан, А. А., and Ігор Іванович Тополов. "Розширення можливостей інформаційно-керуючої системи кліматичного контролю." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2018. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/39567.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Маслов, Станіслав Віталійович. "Система моніторингу кліматичного режиму приватного приміщення." Thesis, Національний авіаційний університет, 2020. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/41999.

Full text
Abstract:
Робота публікується згідно наказу ректора від 21.01.2020 р. №008/од "Про перевірку кваліфікаційних робіт на академічний плагіат 2019-2020р.р. навчальному році" . Керівник проекту: доц. Заліський М.Ю.
У пояснювальній записці до дипломної роботи наведений аналіз інтелектуальних систем Розумний будинок. У першому розділі розглянуті принципи проектування та побудови розумного будинку, приділяючи основну увагу характеристикам ядра та його програмному забезпеченню. У другому розділі роботи виконаний вибір компонентів для проекту домашньої системи клімат-контролю та описаний варіант їхнього з’єднання. Третій розділ роботи присвячений програмуванню компонентів системи клімат-контролю. У роботі також розглянуті питання охорони праці та охорони навколишнього середовища.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Ковтонюк, Іван Петрович. "Метод та програмно-технічні засоби контролю витоку води і газу в кіберфізичній системі «Розумний будинок»." Магістерська робота, Хмельницький національний університет, 2022. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/11942.

Full text
Abstract:
Об’єктом дослідження є процес контролю витоку води і газу в кіберфізичній системі «Розумний будинок». Предметом дослідження є метод та засоби контролю витоку води і газу в кіберфізичній системі «Розумний будинок». Метою кваліфікаційної роботи є підвищення ефективності контролю витоку води і газу в кіберфізичній системі «Розумний будинок». Для розв’язання поставлених задач використовуються основні положення загальної теорії систем, системного аналізу (ієрархічності, декомпозиції та ін.), теорії моделювання процесів. Внаслідок проведення моделювання процесу та розроблення методів контролю витоку води і газу використано теоретико-множинні підходи, алгебру систем, апарат модельно-орієнтованих підходів, методи концептуального моделювання, принципи побудови баз знань та формування логічного висновку, евристичні оцінки.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Руденок, Олександр Валерійович. "Програмно-апаратний пристрій контролю руху та освітлення на платформі Arduino в кіберфізичній системі «Розумний будинок»." Бакалаврська робота, Хмельницький національний університет, 2021. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/10447.

Full text
Abstract:
Метою роботи є проєктування та реалізація програмно-апаратного пристрою контролю руху та освітлення на платформі Arduino в кіберфізичній системі «Розумний будинок». В даній системі використовується велика кількість програмно-апаратних з’єднань, які надають змогу користувачеві керувати системами будинку та підсистемами управління електроенергії.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Буцій, Роман Андрійович. "Система контролю розумним будинком з використанням LoRa–Mesh–технологій." Master's thesis, 2019. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/29586.

Full text
Abstract:
Метою роботи є розробка апаратно-програмної системи контролю розумним будинком з використанням LoRa Mesh-технологій. У дипломній роботі магістра проаналізовано сучасні системи контролю розумним будинком. Проведено аналіз протоколів маршрутизації для безпроводового зв’язку. Для підвищення завадостійкості та масштабованості системи, запропоновано спосіб поєднання Mesh і LoRa технологій. Було проведено аналіз представлених технологій та розроблено архітектуру системи контролю розумним будинком з їх використанням. На її базі написано та протестовано програмне забезпечення для функціонування системи. Представлено спосіб візуалізації формування таблиць маршрутизації безпровідної LoRa-Mesh мережі з використанням протоколу MQTT. Розроблено “back end” та “front end” для мережевого шлюзу з інтуїтивно зрозумілим веб-інтерфейсом.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Марків, Василь Андрійович. "Система контролю доступу до розумного будинку з використанням протоколу Zigbee." Master's thesis, 2018. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/26773.

Full text
Abstract:
Дипломна робота на здобуття освітнього ступеня магістра 123 – Комп’ютерні системи та мережі. – Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя 2018. У дипломній роботі проаналізовано публікації науковців на тему систем контролю доступу до розумного будинку. Розглянуто способи та методи досліджень в даній сфері. Проведено огляд та порівняння протоколів безпровідної передачі даних. Вибрано компоненти для побудови системи контролю доступу. Проаналізовано алгоритм шифрування протоколу ZigBee. Побудовано математичну модель електроспоживання автономної системи контролю доступу. Побудований алгоритм роботи програмної частини системи контролю доступу для розумного будинку. Проведено огляд використаних в програмі бібліотек. Написано програму для контролера системи контролю доступу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography