Academic literature on the topic 'Система для генерації'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Система для генерації.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Система для генерації"

1

Ткаченко, Костянтин Олександрович, Олександр Андійович Ткаченко, and Ольга iванiвна Ткаченко. "КОНЦЕПТУАЛЬНІ АСПЕКТИ ПРИДБАННЯ, МОДЕЛЮВАННЯ ТА ЗАСТОСУВАННЯ ЗНАНЬ." Vodnij transport, no. 3(31) (December 10, 2020): 92–100. http://dx.doi.org/10.33298/2226-8553.2020.3.31.10.

Full text
Abstract:
У статті проведено аналіз концептуальних підходів до процесів отримання, генерації нових знань з наявних даних і знань. Розглянуто та проведено дослідження шляхів когнітивних досліджень (наприклад, створення, набуття та отримання нових знань). Проаналізовано застосування основних джерел знань (наприклад, інша система знань, інша фізична система для деякої системи знань, сама система знань), яка або має, або створює елементарні знання та інші структури знань. Описана KDD (Knowledge Discovery in Databases) – сфера забезпечення автоматизованих рішень щодо аналізу даних та процесів генерації знань. Було визначено, що знання формуються лише всередині якоїсь системи знань (наприклад, інтелект користувача, інтелектуальна система знань). Описано основні поняття систем знань та їх поєднання за допомогою відповідної комп’ютерної моделі. Ключові слова: знання, система знань, подання знань, моделювання систем знань, управління знаннями.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Денисова, А. Є., Л. І. Морозюк, Альхемірі Саад Альдін, and Г. В. Лужанська. "Характеристики та принципи регулювання роботи елементів малої системи тригенерації в умовах тропічного климату." Refrigeration Engineering and Technology 54, no. 6 (December 30, 2018): 50–57. http://dx.doi.org/10.15673/ret.v54i6.1240.

Full text
Abstract:
Розглянуто характеристики елементів малої системи три генерації та алгоритм регулювання роботи системи в умовах тропічного клімату. Система вкючає енергетичну установку з прямім перетворенням сонячної енергії в електричную, холодильну компресорну машину для кондиціювання та опалення житлового приміщення та активну систему вентиляції для ци ркуляції свіжого, обробленого повітря через приміщення. Дослідження показало, що система здатна вирішувати енергетичні, екологічні та соціальні проблеми населення, що проживає на територіях в умовах тропічного та різко континентального клімату.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Лисак, О. В. "АНАЛІЗ СИСТЕМИ ЦЕНТРАЛЬНОГО ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ ЗА ВИКОРИСТАННЯ СЕЗОННОГО ГЕОТЕРМАЛЬНОГО АКУМУЛЮВАННЯ В КОМБІНАЦІЇ З СИСТЕМОЮ ВИРОБНИЦТВА ТА СПОЖИВАННЯ ВОДНЮ." Vidnovluvana energetika, no. 3(62) (September 28, 2020): 70–88. http://dx.doi.org/10.36296/1819-8058.2020.3(62).70-88.

Full text
Abstract:
Метою статті є аналіз застосування системи центрального теплопостачання за використання сезонного геотермального акумулювання в комбінації з системою виробництва та споживання водню в загальному комплексі забезпечення енергетичних потреб будівель та супутньої інфраструктури переважно завдяки відновлюваним джерелам енергії (ВДЕ). Щодо частки в теплозабезпеченні, то система з використанням сезонного геотермального акумулювання слугує основним джерелом теплопостачання, а система з застосуванням водню є допоміжним джерелом енергії, призначеним для забезпечення теплоспоживання в період «пікового» навантаження. В даній роботі увагу до використання водню привернуто через необхідність відмови від традиційних джерел енергії, зокрема природного газу, як пікового та резервного джерела енергії в системі комбінованого центрального теплопостачання. Хоча основна частина статті присвячена проблематиці систем центрального теплопостачання, робота також розглядає інші елементи енергозабезпечення житлових будівель та супутньої інфраструктури. Зокрема, увагу приділено ВДЕ, які характеризуються змінним характером генерації електроенергії та теплоти у часі, та їх зв’язку з загальною енергомережею. Також показано, як надлишок електроенергії від ВДЕ слугує джерелом для генерації водню. Отриманий водень й використовуватиметься як для системи водневого теплопостачання, так і для потенційного забезпечення паливом водневого транспорту. Оскільки в процесі генерації теплоти від утилізації водню застосовуються паливні елементи, то окрім теплоти, такі системи здатні виробляти й електроенергію. В роботі надана класифікація систем сезонного геотермального акумулювання, проаналізовано схеми та принцип їх роботи, а також наведено їх порівняння. Було проведено попередній аналіз економічної доцільності систем центрального теплопостачання за використання сезонного геотермального акумулювання в Україні. Для цього було виконано порівняння дійсної вартості центрального теплопостачання в Україні (яке здійснюється переважно за рахунок природного газу) з номінальною вартістю центрального теплопостачання за використання сезонного геотермального акумулювання. Економічний аналіз показав, що у випадку України нормована вартість системи центрального теплопостачання до складу якої входить сезонний геотермальний акумулятор, в якому застосовано технологію свердловин, є вищою на 80…200 % за вартість центрального теплопостачання від традиційних джерел енергії. Водночас, системи з застосуванням штучних озер можуть бути дешевшими на 20 %, але їх встановлення потребуватиме значних початкових інвестицій. Бібл. 50, табл. 3, рис. 4.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Плотніков, В. М., and Ю. В. Борцова. "ПРОЕКТУВАННЯ ЗАХИСНИХ СИСТЕМ НА БАЗІ ФРАКТАЛЬНИХ АЛГОРИТМІВ." Automation of technological and business processes 13, no. 2 (August 2, 2021): 41–49. http://dx.doi.org/10.15673/atbp.v13i2.2056.

Full text
Abstract:
Для захисту конфіденційних даних від комп'ютерних злочинів користувач має подбати про безпеку своєї інформації власноруч, використовуючи існуючі сучасні програмні засоби. Одним з таких засобів є реалізація шифрування повідомлень за допомогою прикріплення цифрового підпису до даних. Для роботи криптосистем шифрування з відкритим ключем необхідно три алгоритми: алгоритм шифрування, алгоритм розшифрування та алгоритм генерації ключів. Одним з перспективних шляхів розвитку шифрування з відкритими ключами є використання моделі піднесення до великої степені дискретних логарифмів для генерування ключів, так званий алгоритм Діффі-Хеллмана. Рекурентні відношення, що становлять основу множини Мандельброта, забезпечують хаотичну поведінку та суттєву залежність процесу від початкових умов. Ці властивості дозволяють створити криптографічну систему, що здатна використовувати їх для вирішення поставлених задач. Спроектована криптографічна система повінна поєднувати в собі засоби створення ключів, шифрування текстових повідомлень та генерації цифрового підпису. Протокол обміну ключами передбачає встановлення між учасниками спільного секретного ключа, який у подальшому можна використовувати для шифрування повідомлень тексту або зображень цифровим підписом. Проаналізовано інструментальні засоби, за допомогою яких можна вирішити і реалізувати систему фрактальних алгоритмів для захисту інформації. В ході дослідження реалізовано програмний продукт мовою програмування C# у середовищі Visual Studio 2010. Система спроектована у рамках об'єктно-орієнтованого підходу до розробки програмних продуктів, тому вона використовує програмні класи для розподілення функціональності. Реалізований алгоритм має більшу кількість можливих ключів у порівнянні з поширеною на сьогодні схемою обміну ключами Діффі-Хеллмана. Великий розмір простору ключів робить важкими для реалізації атаки перебором, також відомі як метод «грубої сили». Хаотичні властивості фрактального алгоритму не вимагають використання чисел великої розрядності, проте забезпечують високу якість шифрування. Економія часу на розрахунках дозволяє зменшити затрати ресурсів та підвищити продуктивність системи в цілому.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Kryvchenko, Yuri. "КОМП’ЮТЕРНЕ МОДЕЛЮВАННЯ САМООРГАНІЗАЦІЇ КЛАСТЕРНИХ СИСТЕМ: ЗАЛЕЖНІСТЬ СТРУКТУРИ ВІД ОСОБЛИВОСТЕЙ ГЕНЕЗИСУ." TECHNICAL SCIENCES AND TECHNOLOG IES, no. 4 (14) (2018): 153–61. http://dx.doi.org/10.25140/2411-5363-2018-4(14)-153-161.

Full text
Abstract:
Актуальність теми дослідження. Перколяційні методи показують високу ефективність під час дослідження речовини, генезису й еволюції зв'язкових областей у матеріалах. У таких задачах вивчається і кластерна система фізичного тіла, і її вплив на об’єкт загалом. Вивчення структури та властивостей перколяційних кластерів дозволить досліджувати і прогнозувати поведінку об’єктів (твердих тіл) у різних умовах зовнішнього середовища, генезис їх утворень у часі. Постановка проблеми. Практичне дослідження кластерних систем у твердих тілах пов’язано зі складністю і трудомісткістю експериментів. Основні проблеми полягають у тому, що для отримання достовірної інформації про структуру і властивості необхідно синтезувати кластери із широким діапазоном параметрів і створити надійну систему їх діагностики. Аналіз останніх досліджень і публікацій. У статті наведено огляд останніх публікацій в українських і закордонних журналах, включаючи експериментальні й теоретичні роботи, що містять дослідження самоорганізованої критичності. Виділення недосліджених частин загальної проблеми. У наведених дослідженнях розширюються можливості опису процесів генерації та еволюції кластерних систем у твердих тілах; міститься гіпотеза, що дозволяє істотно збільшити кількість варіантів кластероутворення. Постановка завдання. Провести імітаційне моделювання кластероутворення із взаємодіючими елементами за допомогою методу Монте-Карло. Визначити залежності параметрів перколяційних систем, що самоорганізуються, від ступеня самоорганізації, довжини кореляції, швидкості генерації системи та інших параметрів. Отримати аналітичні вирази залежностей та значення відносної похибки. Виклад основного матеріалу. Для вирішення задач, пов’язаних із практичним дослідженням кластерних систем, розроблено програмний комплекс моделювання кластероутворення, у якому імітується взаємодія кластеркластер і кластер-частка. У моделі вирішується багатовимірна перколяційна задача. Як алгоритм зростання кластерів використовується шлях послідовного нарощування заданої кількості часток. Висновки відповідно до статті. Комп'ютерні розрахунки, проведені, зокрема, методом Монте-Карло, дають найбільш надійні передбачення властивостей перколяційних систем. У роботі отримані аналітичні вирази для залежностей потужності нескінченного кластера, радіус-вектора центра мас, ступеня анізотропії та фрактальної розмірності від відстані агрегації, від кількості часток, генерованих на кожній ітерації, та від кількості актів взаємодії між елементами кластерної системи.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Кузнєцов, М. П., О. А. Мельник, and В. М. Смертюк. "ВПЛИВ ПАРАМЕТРІВ СИСТЕМИ АКУМУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ НА БАЛАНСУВАННЯ КОМБІНОВАНОЇ ЕНЕРГОСИСТЕМИ." Vidnovluvana energetika, no. 1(64) (March 30, 2021): 6–17. http://dx.doi.org/10.36296/1819-8058.2021.1(64).6-17.

Full text
Abstract:
Метою даної роботи є дослідження впливу таких параметрів системи акумулювання електроенергії, як ємність та швидкодія, на стан балансу потужностей в комбінованій енергосистемі. Особливістю комбінованої локальної системи є значні градієнти поточної потужності, обумовлені змінною природою вітрових і сонячних електростанцій. Система акумулювання енергії має максимально збалансувати генерацію та споживання електроенергії, зменшити втрати можливої надлишкової енергії чи її дефіцит. Об’єкт дослідження – гібридні електроенергетичні системи, які мають властивості локальної мережі. Елементами системи є вітрові та сонячні електростанції та засоби акумулювання енергії, здатні реагувати на швидкі зміни потужності. Методом дослідження є математичне моделювання випадкових процесів споживання та генерації енергії, яке дозволяє аналізувати поточне балансування потужностей та отримувати інтегральні характеристики стану акумулювання і повторного використання енергії. Моделювання режимів роботи сонячних і вітрових електростанцій основане на статистичних даних про погодні фактори, а балансування потужності можна розглядати як суперпозицію випадкових процесів генерації та споживання. Особливістю дослідження є одночасне врахування швидких змін потужності вітрових і сонячних електростанцій, можливостей накопичення незбалансованої енергії та реального стану зарядки акумуляторів. Аналітичне дослідження потребує точного визначення характеристик розподілу ймовірності для кількох випадкових процесів, тому використано адаптивну імітаційну модель з можливістю варіації вхідних параметрів. Застосована модель енергобалансу дозволяє імітувати процес акумулювання енергії та розрахувати поточні й кумулятивні показники. В результаті дослідження встановлено вплив ємності та швидкодії акумуляторів на енергетичну ефективність системи. Визначено області чутливості енергетичного балансу, коли швидкість зарядки акумуляторів стає меншою за швидкість поточних змін вітрової та сонячної потужності. Порівнюються різні конфігурації енергосистеми за джерелами енергії, при цьому враховуються географічні відмінності й сезонні кліматичні особливості. Бібл. 16, табл. 3, рис. 4.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Юдіна, С. В., and С. О. Пірогов. "ЕФЕКТИВНЕ ВИКОРИСТАННЯ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО КАПІТАЛУ ТА СИСТЕМА ГЕНЕРАЦІЇ ЗНАНЬ В УКРАЇНІ." Підприємництво та інновації, no. 10 (December 30, 2019): 172–77. http://dx.doi.org/10.37320/2415-3583/10.26.

Full text
Abstract:
У статті проаналізовано інвестиції у знання в Україні та порівняно з країнами ОЕСР у цілому. Проаналізовано кількість закладів вищої освіти та кількість осіб, прийнятих на навчання до закладів вищої освіти в Україні в динаміці за 1990–2018 рр. Зазначено, що вимірювання цінності знань шляхом підрахунку відображає справжню вартість вироблених знань. Зазначено, що реальна вартість знання, значна частина якого є суспільним, визначається попитом на нього. Проаналізовано кількість працівників, задіяних у виконанні науково-дослідних робіт, та порівняно з відповідними даними країн ЄС. Проаналізовано кількість молоді, яка бере участь у міжнародних освітніх переміщеннях. Визначено, що такі тенденції можуть негативно позначитися на ефективному використанні інтелектуального капіталу, що забезпечує фундацію нового технологічного й господарського укладу національної економіки, та створенні умов для формування нової економіки.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Литвинчук, В. А., М. І. Каплін, and О. О. Кармазін. "РОЗРАХУНОК ДОЦІЛЬНОГО ОБСЯГУ АВТОМАТИЧНОГО ЧАСТОТНОГО РОЗВАНТАЖЕННЯ І ЙОГО РОЗМІЩЕННЯ В ЕНЕРГОСИСТЕМІ З РОЗПОДІЛЕНИМИ ДЖЕРЕЛАМИ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ." Vidnovluvana energetika, no. 1(64) (March 30, 2021): 18–30. http://dx.doi.org/10.36296/1819-8058.2021.1(64).18-30.

Full text
Abstract:
Система автоматичного частотного розвантаження (АЧР) є одним із основних засобів, який широко застосовується в енергосистемах для стримування швидкого падіння частоти. Система АЧР здатна за мілісекунди відключити частину споживачів, а за секунди – зупинити падіння частоти в районах енергосистеми, які утворилися в результаті каскадної аварії з відключення ліній і генераторів. Для підтримки тимчасового балансу активної потужності в аварійних ситуаціях в енергосистемі повинна бути передбачена кількість навантаження на відключення. Тому національні оператори систем передачі або мережа операторів систем передачі електроенергії встановлюють так званий загальний обсяг розвантаження. Найчастіше в стандартах та нормативних документах енергосистем цей показник розраховують для загального пікового попиту і рекомендують розмістити в енергосистемі рівномірним географічним способом. Такий спосіб розміщення загального обсягу розвантаження не враховує структуру електромережі, добової та сезонної зміни потужностей генерації і споживання, незважаючи на те, що стандарти, нормативні документи вимагають це враховувати. В роботі запропоновано математичну модель і спосіб визначення загального обсягу розвантаження системи АЧР і його розміщення в мережі енергосистеми з урахуванням розподілених (у вузлах споживачів) відновлюваних джерел енергії, ймовірних варіантів аварійного поділу енергосистеми, вимог міжнародних стандартів та нормативних документів, що регулюють функціонування систем протиаварійного захисту в галузі електроенергетики. Модель являє собою задачу цілочисельного (бінарного) лінійного програмування, що здійснює вибір оптимального за критерієм категорійності набору пристроїв АЧР, які розміщені у наперед заданих вузлах енергосистеми і спрацювання яких забезпечує баланс потужності в аварійних районах її поділу. Електричні параметри усталених режимів, а також ефективність оптимального обсягу і розподілу розвантаження в мережі визначаються і перевіряються (верифікуються) у серії апріорних та апостеріорних розрахунків на точних математичних моделях, визнаних у світовій практиці програмних продуктів електроенергетики. Отриманий таким чином розподіл обсягів розвантаження підвищує імовірність балансування якнайбільшої кількості аварійних районів енергосистеми за умови задоволення вимог щодо частотно-часової зони відповідних перехідних процесів. Бібл. 9, табл. 3, рис. 2.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Трасковецька, Лілія, Ольга Вальчук, and Ірина Гащук. "МОЖЛИВОСТІ MATLAB У ДОСЛІДЖЕННІ СПЕКТРАЛЬНОГО ПЕРЕТВОРЕННЯ ФУР’Є." Збірник наукових праць Національної академії Державної прикордонної служби України. Серія: військові та технічні науки 79, no. 1 (February 21, 2020): 278–91. http://dx.doi.org/10.32453/3.v79i1.113.

Full text
Abstract:
Робота присвячена важливій темі теорії рядів – темі “Перетворення Фур’є”, яка широко використовується в багатьох сферах, зокрема у радіотехніці в процесі цифрової обробки сигналів. Достатньо відмітити техніку розділення і фільтрації сигналів в радіотехніці та створення сучасних цифрових аналізаторів спектру, у тому числі реального часу. Розклавши прийнятий сигнал на різні частотні складові, ми можемо вияснити, як виник сигнал, по якому шляху він слідує або, якому зовнішньому впливу він підлягав. Тобто можна провести спектральний аналіз і отримати інформацію для з’ясування походження сигналу. Спектральний аналіз - це один із методів обробки сигналів, який дозволяє характеризувати частотний склад сигналу. Математичною основою спектрального аналізу є перетворення Фур’є, яке пов’язує часовий сигнал з його представленням в частотній області. В основі перетворення Фур’є лежить проста, але дуже результативна ідея – довільну періодичну функцію можна представити сумою окремих гармонічних складових. Великі і в той же час доступні можливості проведення спектрального аналізу сигналів, який ґрунтується на перетвореннях Фур’є, відкриває матрична система комп’ютерної математики Matlab. Система Matlab у всьому світі визнана як універсальний інструмент в технології спектроскопії і спектрометрії. Дякуючи великій бібліотеці функцій, зручному інтерфейсу, вона швидко завоювала симпатії у нових користувачів: інженерів-проектувальників та розробників нових пристроїв, студентів, аспірантів, науковців, фізиків та математиків. Система пристосована до будь-якої галузі науки й техніки, містить засоби, які особливо зручні для електро- і радіотехнічних обчислень (операції з комплексними числами, матрицями, векторами й поліномами, обробка даних, аналіз сигналів і цифрова фільтрація). У роботі розглянуто алгоритм, що реалізує перетворення Фур’є для періодичних функцій, проведено аналіз функціональних можливостей Matlab для генерації ів. Крім того, створено програмний код в системі Matlab з використанням спеціального середовища візуального програмування GUIDE, який дозволяє: генерувати основні сигнали і радіосигнали, що часто використовуються, демонструвати спектри сигналів, аналізувати зміну періоду сигналу (при збільшенні періоду ширина приросту частот між спектральними лініями збільшується і навпаки), генерувати довільний сигнал з шумом і без нього та аналізувати оцінку їх спектральної густини.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Башмакова, Е. Н., Е. А. Вашукевич, Т. Ю. Голубева, and Ю. М. Голубев. "Высокоэффективная генерация сжатых состояний света на основе мод Лагерра-Гаусса в резонаторе." Оптика и спектроскопия 129, no. 11 (2021): 1410. http://dx.doi.org/10.21883/os.2021.11.51641.2484-21.

Full text
Abstract:
Эффективная генерация сжатых состояний света представляется важной практической проблемой для различных квантово-оптических и информационных приложений. В данной работе исследована возможность повышения эффективности генерации состояний на основе мод Лагерра-Гаусса в процессе параметрического преобразования света за счет оптимального выбора резонаторной конфигурации. Пользуясь аппаратом уравнений Гейзенберга-Ланжевена для собственных мод системы, мы проанализировали влияние геометрических параметров пучка накачки, а также холостого и сигнального пучков на генерацию сжатых состояний. Расчет для конечного числа мод показал, что наибольший теоретически возможный уровень сжатия в рассматриваемой системе составляет 15.85 dB. Ключевые слова:
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Система для генерації"

1

Качанов, С. А. "Система для генерації структурованого тексту." Thesis, ХНУРЕ, 2021. https://openarchive.nure.ua/handle/document/16080.

Full text
Abstract:
Науковий керівник – доцент каф. ПІ, к.т.н., доцент Турута О.П.
All information about everything such as all sales in different online-shops, information about people etc. save and base in database. This work is devoted to the problem of understanding and using database for ordinary people. I propose one variant how to solve this problem – transform human-language to SQL query.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Максимов, О. В. "Система автоматичної генерації SIPp сценаріїв для VoIP систем." Thesis, Чернігів, 2021. http://ir.stu.cn.ua/123456789/25002.

Full text
Abstract:
Максимов, О. В. Система автоматичної генерації SIPp сценаріїв для VoIP систем : випускна кваліфікаційна робота : 123 "Комп’ютерна інженерія" / О. В. Максимов ; керівник роботи Є. В. Риндич ; НУ "Чернігівська політехніка", кафедра інформаційних та комп’ютерних систем. – Чернігів, 2021. – 85 с.
Об’єктом дослідження є процес функціонування утиліти створення SIPp сценаріїв із перехопленого трафіку локальної мережі для подальшого відтворення дзвінку IP телефонії. Метою дослідження є процес установки з’єднання між двома (або більше) IP телефонами для передачі голосової інформації зі специфічними змінами напрямку передачі. Подальша розвиток даної утиліти можливий у напрямку додавання функціоналу для автоматичного запуску SIPp сценаріїв, дзвінки із використанням різних технологій шифрування та створення звукових файлів, які будуть містити в собі RTP трафік VoIP дзвінку. Даний додаток має високу економічну ефективність, оскільки для відтворення навіть простого, але із використанням специфічного VoIP пристрою у дзвінку потрібна велика кількість часу та добрі знання в даній IT- галузі. Даний продукт ж досить вузькоспеціалізований. Він буде незамінним інструментом для зневадження та дослідження роботи деякої IP PBX системи, від етапу розробки, до етапу знаходження помилок у роботі вищезгаданої системи. Сьогоднішні реалії, в особливості розширення галузі VoIP технологій підказують, що попит на такого роду утиліти є досить високим, та ймовірно буде ще дуже довго рости.
The object of the study is the process of operating the utility for creating SIPp scripts taken from intercepted traffic from the local network for further IP call reproducing. The purpose of the work is the process of establishing the connection between two (or more) IP phones for transition the voice information with special changes in the directions of the transition. The further improvement of the utility is adding new functionality for automated start the generated SIPp scripts, call originated using different cipher technologies and creating the audio files that would contain the RTP traffic from the VoIP call. This utility has high economic effective because, it takes a lot of time to reproduce even a simple call which has some special VoIP device in the call. And the specialist must be good aware of such and IT specialty. The product is highly specialized. It would be the unchangeable tool for debug and research some IP PBX system, from the developing stage up to the debugging bugs or errors in such a system Today’s realities, especially growing the VoIP industry tell us that the demand for such kinds of utilities is quite huge, and likely, it’s will even grow.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Федорчук, Станислав Олегович, and Илья Абрамович Немировский. "Использование концепции Smart Grid для оптимизации режимов работы электрических станций." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2016. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/49035.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Матвеенко, Павел Иванович, and Валентина Владимировна Шевченко. "Технико-экономическая оценка использования синхронных двигателей для компенсации реактивной мощности." Thesis, НТУ "ХПИ", 2014. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/25483.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Skrypnyk, А., and H. Khalus. "Analysis of the data collection mobile user to create technology generations recommendation reports." Thesis, Sumy State University, 2017. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/55738.

Full text
Abstract:
Lifelogging (Eng. Life-logging, and log on life - "life" and "logbook") - automatic recording of daily life in the digital media using compact portable technical devices and systems. The problems concerned lifelogging many modern companies and corporate projects. But all they solve only some problems and focused on specific corporate requirements. Custom solutions focused on static parameters and view in graphs. But technology and a very promising direction lifelogging - allows more faithful forecasts for physicians and insurance companies. For the employer - indicators of life balance between work and rest. Purpose and objectives of the study is research is to develop a recommender system based on user context information. This article discusses the first stage - the collection and analysis of the static data.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Система для генерації"

1

Казаков, В. В., В. Г. Казаков, О. И. Мешков, and А. А. Тихонова. "VISUALIZATION AND ANALYSIS TOOLS OF THE SPECTRA OF THE INFORMATION SYSTEM «ELECTRONIC STRUCTURE OF ATOMS»." In XVII Российская конференция “Распределенные информационно-вычислительные ресурсы: Цифровые двойники и большие данные”. Crossref, 2019. http://dx.doi.org/10.25743/ict.2019.88.86.030.

Full text
Abstract:
В работе описывается Интернет сервис для визуализации и сравнительного анализа спектров, реализованный в составе информационной системы по атомной спектроскопии Электронная структура атомов . Описываются возможности генерации различных представлений спектров из базы данных системы в виде интерактивных спектрограмм с набором инструментов для удобного представления и анализа. Представляется возможность для пользователей информационной системы загружать в систему файлы с данными экспериментальных спектров, а также вести их обработку и визуальный анализа в сопоставлении с эталонными спектрами атомных систем, хранимыми в системе. Обсуждаются возможности нового инструментария для целей научных исследований и подготовки специалистов. The Internet service for visualization and comparative analysis of spectra that is implemented as part of the information system on atomic spectroscopy Electronic structure of atoms is described in the article. The possibilities of representation of spectra from the system database in the form of interactive spectrograms, which have a set of tools for convenient presentation and analysis, are described. There is an opportunity for users of the information system to upload files with the data of experimental spectra to the system, as well as conduct their processing and visual analysis in comparison with the reference spectra of atomic systems stored in the system. The possibilities of a new toolkit for research and training are discussed. The possibilities of using new tools for research and training of specialists are discussed.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Чертовской, В. Д. "Процедура программирования модели многоуровневой адаптивной системы управления производством." In III Международная научно-практическая конференция. Нижневартовский государственный университет, 2021. http://dx.doi.org/10.36906/ap-2020/24.

Full text
Abstract:
Рассмотрены вопросы формирования и использования резултатов выполнения программирования адаптивных автоматизированных систем управления производством как одно из направлений цифровой экономики. Математической основой описания трехуровневой системы служит предложенный автором однородный метод, базирующийся на методе динамического линейного программирования. Отмечена возможность реализации программной модели в локальном ва (с использованием технологии клиент-сервер), так и в удаленном (одноранговая технология) режимах. Описаны процедуры идентификации числовых данных как с помощью их компьютерной генерации, так получением данных из реальной системы. Описаны технологии использования программ для различных вариантов процессов планирования и управления.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Белаховский, В. Б., В. А. Пилипенко, Я. А. Сахаров, and В. Н. Селиванов. "Рост геомагнитно-индуцированных токов в линиях электропередач во время магнитной бури 25-26 августа 2018 года." In Physics of Auroral Phenomena. FRC KSC RAS, 2020. http://dx.doi.org/10.37614/2588-0039.2020.43.003.

Full text
Abstract:
В работе произведена оценка вклада геомагнитных возмущений в рост геомагнитно-индуцированных токов (ГИТ), регистрируемых в линиях электропередач на Кольском полуострове, для сильной магнитной бури 25-26 августа 2018 года. Показано, что рост ГИТ определяется суммарным вкладом как вихревых токовых систем, так и аврорального электроджета. Пространственно-временное распределение максимума геомагнитных возмущений в целом совпадает с пространственно-временным распределением максимума производной dX/dt. Pi3 волновая активность на фоне суббури проводит в росту ГИТ до 40 А. Поэтому генерация интенсивных ГИТ в значительной степени связана не с глобальными геомагнитными возмущениями большой амплитуды, а с локальными быстрыми вариациями сравнительно небольшой амплитуды, наложенными на глобальные возмущения.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Андреев, Олег Станиславович. "IMPROVING MANAGEMENT METHODS OF THE INNOVATION SYSTEM." In Сборник избранных статей по материалам научных конференций ГНИИ «Нацразвитие» (Санкт-Петербург, Ноябрь 2021). Crossref, 2021. http://dx.doi.org/10.37539/nov322.2021.43.42.005.

Full text
Abstract:
Актуальность предложенной темы исследования обусловлена решением проблемы достижения экономического роста в России, тесно связанной с ускоренным развитием инновационной сферы. Предстоящий период развития страны будет сделан на применении принципиально новых прогрессивных технологий, построенных на принципах безотходности, материало- и энергосбережения; выпуске продукции, обладающей новыми потребительскими свойствами; современных методах выработки и реализации организационно-управленческих решений; новейших формах организации инновационной деятельности и т.д. В современных условиях интенсивность инновационной деятельности компаний во многом отражается на уровне экономического развития, а построение инновационной экономики является одним из эффективных путей повышения конкурентоспособности страны. Проблема построения эффективной системы управления инновационной деятельностью обусловлена сложностью управления процессом генерации, отбора инновационных идей, а также процессом внедрения инноваций через традиционную управленческую структуру со всеми трудностями, присущими управлению изменениями. Новизна исследования состоит в создании системы управления инновационной деятельностью в организациях, способствующей разработки и внедрению современных технологий, имеет важное научное и практическое значение для современной российской экономики. The relevance of the proposed research topic is due to the solution of the problem of achieving economic growth in Russia, which is closely related to the accelerated development of the innovation sphere. The upcoming period of the country's development will be based on the use of fundamentally new progressive technologies based on the principles of wastelessness, material and energy conservation; release of products with new consumer properties; modern methods of development and implementation of organizational and managerial decisions; the latest forms of organizing innovation activities, etc. In modern conditions, the intensity of companies' innovative activities is largely reflected in the level of economic development, and building an innovative economy is one of the most effective ways to increase the country's competitiveness. The problem of building an effective system for managing innovative activities is due to the complexity of managing the generation process, selecting innovative ideas, as well as the process of introducing innovations through a traditional management structure with all the difficulties inherent in managing change. The novelty of the research lies in the creation of a system for managing innovative activities in organizations that facilitates the development and implementation of modern technologies; it is of great scientific and practical importance for the modern Russian economy.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Система для генерації"

1

Семеріков, Сергій Олексійович, and Ілля Олександрович Теплицький. Застосування системи комп’ютерної алгебри Maxima для генерування математичних текстів в системі дистанційного навчання. Міленіум, 2007. http://dx.doi.org/10.31812/0564/887.

Full text
Abstract:
В статті виконано порівняльний аналіз провідних засобів подання математичних текстів в системах дистанційного навчання. Розглянуто можливості систем комп’ютерної математики Maxima та Mathematica стосовно генерації математичних текстів для Web. Запропоновано технологію інтеграції систем комп’ютерної математики та систем дистанційного навчання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography