Academic literature on the topic 'Світлодіодні лампи'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Світлодіодні лампи.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Світлодіодні лампи"

1

Shpak, S., S. Kyslytsia, G. Kozhushko, T. Sakhno, and S. Bagirov. "МЕРЕХТІННЯ ОСВІТЛЕНОСТІ ТА СТРОБОСКОПІЧНИЙ ЕФЕКТ, ЩО УТВОРЮЮТЬ СВІТЛОДІОДНІ ЛАМПИ ТА СВІТИЛЬНИКИ." Системи управління, навігації та зв’язку. Збірник наукових праць 2, no. 60 (May 28, 2020): 135–43. http://dx.doi.org/10.26906/sunz.2020.2.135.

Full text
Abstract:
В роботі аналізуються результати останніх досліджень впливу мерехтіння світла на виконання зорових робіт, самопочуття та здоров’я людей, методи вимірювання параметрів мерехтіння та видимості стробоскопічного ефекту, а також безпечні рівні модуляції світла в різних частотних діапазонах, що встановлюються міжнародними стандартами. Досліджувались параметри мерехтіння світла, що створюють світлодіодні лампи та світильники, які поставляються на ринок України, вплив конструктивних особливостей цих виробів на рівень мерехтіння та особливості вимірювання модуляції світла з врахуванням просторової неоднорідності випромінення світлодіодів. Вимірювання глибини модуляції, індексу мерехтіння та показника видимості стробоскопічного ефекту проводили у відповідності з рекомендаціями стандартів IEEE 1789:2015 та IEC/TR 63518:2018 з використанням спектрометра MK350S. Для зміни кута спостереження використовували гоніофотометр GO2000. Результати досліджень показали, що переважна більшість світлодіодних ламп і світильників мають низькі рівні мерехтіння і не створюють ніяких ризиків для здоров’я людей, але окремі виробники виготовляють продукцію, що мають небезпечний рівень мерехтіння. Зроблені висновки про необхідність внесення в нормативні документи на світлодіодну продукцію вимог до граничних рівнів модуляції для різних частотних діапазонів. Через кутову неоднорідність спектрального складу випромінення світлодіодів має місце і кутова неоднорідність глибини модуляції. На основі досліджень глибини модуляції в залежності від кута спостереження для різних конструкцій світильників зроблені рекомендації стосовно вдосконалення методик вимірювання
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Kundelchuk, Oksana Petrovna, Igor Nikolaevich Kotovskij, Tatyana Leonidovna Goncharenko, and Nataliya Yurevna Golovko. "ОПЫТ ВЫЯВЛЕНИЯ ВЛИЯНИЯ ИЗЛУЧЕНИЯ ОТ ЛАМП НАКАЛИВАНИЯ И СВЕТОДИОДНЫХ ЛАМП НА ПРОРОСТКИ ЯЧМЕНЯ." Научный взгляд в будущее, no. 14-01 (June 30, 2018): 89–101. http://dx.doi.org/10.30888/2415-7538.2019-14-01-023.

Full text
Abstract:
Енергозберігаючі світлодіодні лампи порівняно зі звичайними лампами розжарювання характеризуються надмірним випромінюванням в блакитній області спектру, що може порушувати роботу клітин сітківки ока, впливати на синтез мелатоніну і, таким чином, призводит
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Уткіна, Тетяна Юріївна, Віктор Євгенович Кісельов, and Володимир Григорович Рябцев. "СИСТЕМА АВТОМАТИЧНОГО УПРАВЛІННЯ ОСВІТЛЕННЯМ ПТАХОФАБРИКИ В РЕЖИМАХ «СВІТАНОК-ЗАХІД»." Вісник Черкаського державного технологічного університету, no. 3 (October 22, 2021): 5–13. http://dx.doi.org/10.24025/2306-4412.3.2021.242241.

Full text
Abstract:
Освітлення відіграє важливу роль при виробництві яєць і м’яса птиці. Нині для електричного освітлення в пташниках в основному використовують люмінесцентні лампи, але все більшого поширення набувають світлодіодні джерела. У статті розглянуті структура та програмне забезпечення автоматичного управління освітленням птахофабрики в режимах «світанок-захід», які було реалізовано на основі програмованого реле ОВЕН ПР200. Розроб-лено методику розрахунку функціональної залежності напруги на вході димера від тривалості світлового дня та тривалості режимів «світанку» і «заходу» в приміщенні птахофабрики. Проведено моделювання програми управління димером, реалізованої на мові функціональних блоків FBD. Зміни освітленості, тривалості освітлення і спектрального складу світла безпосередньо пов’язані з відтворювальною функцією птахів. Світлодіодне освітлення для птахофабрик і ферм має множину беззаперечних переваг: скорочує витрати на електроенергію в кілька разів; збільшує тривалість періоду несучості та кількість яєць у птиці; витрати кормів зменшуються, а їх засвоєння поліпшується; збільшується відсоток виживання молодняка; знижується загальний травматизм птиці; позитивно впливає на вихід запліднених яєць; зменшує яєчний бій.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Razinkov, Vladislav Alekseevich, and Egor Genadievich Taranenko. "ЭФФЕКТИВНОСТЬ ИСПОЛЬЗОВАНИЯ РАЗЛИЧНЫХ ИСТОЧНИКОВ СВЕТА." Научный взгляд в будущее, no. 13-01 (October 12, 2017): 18–21. http://dx.doi.org/10.30888/2415-7538.2019-13-01-004.

Full text
Abstract:
У цій роботі розглядається доцільність та ефективність використання різних джерел електричного світла, починаючи з перших розроблених більш ніж 100 років тому - ламп розжарювання, і до найсучасніших і перспективних - світлодіодних ламп
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Бурова, Зинаида, Андрей Назаренко, and Олег Назаренко. "ОСНОВНЫЕ ПРОБЛЕМЫ РАЗРАБОТКИ МОЩНЫХ СВЕТОДИОДНЫХ СИСТЕМ ДЛЯ НАРУЖНОГО ИСПОЛЬЗОВАНИЯ." Modern engineering and innovative technologies, no. 09-01 (October 29, 2018): 118–22. http://dx.doi.org/10.30890/2567-5273.2019-09-01-028.

Full text
Abstract:
Метою досліджень та практичних розробок, проведених українськими енергетиками, є зменшення споживання електроенергії для зовнішнього освітлення за рахунок використання високоякісних світлодіодних ламп з мінімальним споживанням енергії та максимальним пото
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Shpak, S., G. Kozhushko, S. Kyslytsia, and S. Bagirov. "ДИСКОМФОРТНА ТА ЗАСЛІПЛЮВАЛЬНА БЛИСКАВІСТЬ СВІТЛОДІОДНИХ ЛАМП ТА СВІТИЛЬНИКІВ." Системи управління, навігації та зв’язку. Збірник наукових праць 1, no. 63 (February 26, 2021): 62–66. http://dx.doi.org/10.26906/sunz.2021.1.062.

Full text
Abstract:
В роботі аналізуються результати крайніх досліджень та рекомендації міжнародної комісії з освітлення (СІЕ) стосовно оцінювання дискомфортної блискавості. Наголошується, що використання узагальненого показника дискомфорту (UGR) є неефективним для оцінювання світлодіодних світильників з нерівномірним розподілом яскравості і потребує уточнення. Аналізуються тимчасові зміни введені СІЕ в методику визначення скоригованого узагальненого показника дискомфорту UGR’.Метою роботи було дослідження розподілу яскравості в типових світильниках для загального внутрішнього освітлення та оцінювання їх дискомфортної блискавості з використанням крайніх рекомендації СІЕ, а також оцінювання засліплюваної блискавості та якості освітлення на основі кривих граничних яскравостей. Показано, що збільшення узагальненого показника дискомфорту UGR’ для світильників з неоднорідною яскравістю може досягати 10 і більше одиниць в порівнянні зі світильниками з рівномірним розподілом яскравості. Порівнюючи результати вимірювання яскравостей світильників різних конструкцій з граничними їх значеннями, встановленими міжнародними стандартами, оцінювали можливі ступені засліплювання та якості освітлення, що можуть утворюватися цими світлодіодними світильниками. На основі отриманих результатів зроблені висновки та рекомендації щодо вдосконалення оцінювання дискомфортної блискавості світлодіодних освітлювальних установок з нерівномірним розподілом яскравості та пропозиції по інформуванню споживачів про розподіл яскравості та коригувальний коефіцієнт, що враховує ефективну яскравість та ефективну площу випромінення світильників
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Pekur, D. V. "TWO PHASE COOLING SYSTEMS OF VOLUMETRIC LED MODULES FOR RETROFIT LAMPS." Optoelektronìka ta napìvprovìdnikova tehnìka 54 (February 10, 2020): 139–48. http://dx.doi.org/10.15407/iopt.2019.54.139.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Hoshko, M. "Influence of construction of starting and controlling equipment of modern led lamps on their operating characteristics." Bulletin of Lviv National Agrarian University. Agroengineering Research, no. 23 (December 17, 2019): 84–89. http://dx.doi.org/10.31734/agroengineering2019.23.084.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Шелест, М. С., О. М. Дацько, and Е. А. Захарченко. "КОНСТРУКЦІЯ КЛІМАТИЧНОЇ КАМЕРИ З ОСВІТЛЕННЯМ, АДАПТОВАНИМ ДЛЯ ВИРОЩУВАННЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ КУЛЬТУР." Bulletin of Sumy National Agrarian University. The series: Mechanization and Automation of Production Processes, no. 2 (44) (May 5, 2022): 54–58. http://dx.doi.org/10.32845/msnau.2021.2.11.

Full text
Abstract:
В останні роки в Україні та світі з'являється все більше тепличних комплексів. Збільшення їх кількості потрібне задля забезпечення людства продуктами харчування, так як населення землі щороку зростає. Для вирощування рослин у закритому ґрунті та із застосуванням аеропоніки потребує контрольованих умов із створенням оптимального середовища росту та розвитку. Проведення вегетаційних дослідів у гроубоксах також дозволяють отримати повноцінні дані щодо вивчення генотипів рослин, ефективності добрив, біопрепаратів і т.і. Одним із питань, що потребує додаткового вивчення, є дослідження щодо обрання найбільш придатного джерела освітлення для вирощування рослин, зокрема, сільськогосподарських. Відповідно, було спроектовано та побудовано кліматичну камеру об’ємом 1,44 м3, висотою 2 м з метою здійснювати дослідження рослин. Для контролю абіотичних факторів в ній використовуються такі датчики як YL-38+YL-69 та HTU-21, для освітлення - світлодіоди моделі ST-12-5050-60-RGB-65 та люмінесцентна лампу DeLux T8 36/33. Програму для контролю клімату було створено за допомогою “Arduino IDE”. Показана відмінність створеної клімат-камери у більш швидкій заміні джерел освітлення. Встановлено переваги та недоліки джерел освітлення, що використовуються у середовищах з контрольованими умовами для вирощування рослин. Наведено приклади інших гроубоксів, фітотронів та кліматичних камер, що використовуються для вирощування культур.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Світлодіодні лампи"

1

Ареф'єва, Т. О., and Марина Ігорівна Опришкіна. "Світлодіодне освітлення – шлях до енергозбереження." Thesis, НТУ "ХПІ", 2018. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/38758.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Білоцерківець, О. Г., and О. В. Воргуль. "Дослідження завади, що генерується електричним джерелом світлодіодної лампи." Thesis, ХНУРЕ, 2020. http://openarchive.nure.ua/handle/document/13860.

Full text
Abstract:
LED lamp. The lamp is powered by a switching power supply. The power supply is powered by 220 volts. The power supply is interfering with the radio's ultra-short wavelength range. The lamp and radio are powered by a single 220-volt network. To analyze the operation of the LED lamp, the SSA3021X spectrum analyzer was used. Recommendations regarding the refinement of the lamp circuit diagram are given.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Садикова, П. Р. "Дослідження спектрів випромінювання світлодіодних ламп." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2019. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/13893.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Нечипуренко, А. В. "Вплив відхилення напруги на роботу світлодіодних ламп." Thesis, Сумський державний університет, 2018. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/67876.

Full text
Abstract:
Суттєвий вплив на роботу всіх джерел світла, в тому числі і на роботу світлодіодів має якість електричної енергії, а саме якість напруги. Нечасте використання світлодіодних ламп для систем освітлення зумовлене відсутністю методик визначення впливу на роботу ламп відхилень напруги від нормованих значень. Саме тому питання стабілізації відхилень напругита дослідження їхнього впливу на роботу світлодіодів є актуальним завданням.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Сорокін, Віктор Михайлович, Григорій Мефодійович Кожушко, Юлія Олександрівна Басова, and Андрій Рибалочка. "ДОСЛІДЖЕННЯ ПАРАМЕТРІВ СВІТЛОДІОДНИХ ЛАМП ДЛЯ ПРЯМОЇ ЗАМІНИ ЛАМ РОЗЖАРЮВАННЯ." Thesis, ПУЕТ, 2016. http://dspace.puet.edu.ua/handle/123456789/6505.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Ясак, В. В., and М. Л. Лисиченко. "Кольорова світлотехнічна установка в пташнику." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2018. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/39992.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Семенов, О. О., and М. Л. Лисиченко. "Енергоефективна рухома ультрафіолетова установка в свинарнику." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2018. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/39917.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Авраменко, С. Є., Ірина Юріївна Аблєєва, Ирина Юрьевна Аблеева, and Iryna Yuriivna Ablieieva. "Ефективність використання LED–ламп з точки зору якості освітлення у приміщеннях." Thesis, Сумський державний університет, 2017. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/63204.

Full text
Abstract:
Енергоефективність та збереження природних ресурсів – головне завдання для сучасних технологій, що бурхливо розвиваються. На даний момент найбільш поширеними джерелами світла є лампи розжарювання. Вони завоювали свою популярність через низку переваг, таких як: низька вартість; простота у виготовленні; невеликі розміри; можливість роботи як на постійному, так і на змінному струмі; відсутність токсичних складових та, як наслідок, відсутність необхідності інфраструктури для утилізації.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Фера, Василь Іванович, and Vasyl Fera. "Стабілізація теплового режиму світлодіодів при допомозі теплових труб." Master's thesis, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, 2019. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/29644.

Full text
Abstract:
The mathematical thermal model of the cooling system of the LED based on the thermal tube was constructed. The system of differential equations was solved, which includes stationary equation of thermal conductivity and the equation of Joule's thermal generation, both supplemented by thermal boundary conditions. The distribution of temperature in structur elements of the cooling system was calculated in dependance on the power of LED, the parameters of thermal pipe and surrounding temperature.
В дипломній роботі побудовано теплову математичну модель систем охолодження світлодіода на базі локального радіатора та на базі теплової труби. Розв’язано систему диференціальних рівнянь, яка включає стаціонарне рівняння теплопровідності та рівняння термогенерації Джоуля доповнених тепловими граничними умовами. Розраховано розподіл температури в структурних елементах системи охолодження в залежності від потужності світлодіода, параметрів охолоджувальної системи і температури середовища. Сформульовано рекомендації по збільшенню світлового потоку світлодіодних ламп при одночасній стабілізації їх температурного режиму.
ВСТУП…7 1 АНАЛІТИЧНА ЧАСТИНА …11 1.1 Принцип роботи світлодіодів...11 1.2 Класифікація світлодіодів...13 1.2.1 Індикаторні світлодіоди...13 1.2.2 Освітлювальні світлодіоди...14 1.3 Вплив температури p-n-переходу на параметри світлодіодів...17 1.4 Стабілізація температурного режиму світлодіодів...19 1.4.1 Пасивне охолодження...20 1.4.2 Охолодження через друковану плату...24 1.4.3 Активне повітряне охолодження...27 1.4.4 Струминне охолодження...28 2 НАУКОВО-ДОСЛІДНА ЧАСТИНА …31 2.1 Побудова математичної моделі світлодіода...31 2.2 Розрахунок теплового режиму світлодіода з локальним радіатором...36 2.3 Розрахунок системи охолодження світлодіода на базі теплової труби...43 3 ТЕХНОЛОГІЧНА ЧАСТИНА...52 3.1 Будова і принцип дії теплової труби...52 3.2 Класифікація теплових труб...55 4 ПРОЕКТНО-КОНСТРУКТОРСЬКА ЧАСТИНА…60 4.1 Конструювання пасивних систем охолодження світлодіодів...60 4.1.1 Охолодження через корпус...61 4.1.2 Охолодження пасивним радіатором...61 4.2 Конструювання систем охолодження на базі активного радіатора...63 4.3 Конструювання систем охолодження на базі теплових труб...67 4.3.1 Конструювання систем охолодження на базі теплових труб та пасивного радіатора...67 4.3.2 Конструювання систем охолодження на базі теплових труб та активного радіатора...69 5 СПЕЦІАЛЬНА ЧАСТИНА...72 5.1 Світлодіоди для систем освітлення...72 5.2 Порівняльна характеристика світлодіодних матриць...73 6 ОБГРУНТУВАННЯ ЕКОНОМІЧНОЇ ЕФЕКТИВНОСТІ...81 6.1 Соціально-економічна ефективність нової техніки...81 6.2 Економічний ефект і строк окупності додаткових капіталовкладень в напівпровідникові системи освітлення...82 7 ОХОРОНА ПРАЦІ ТА БЕЗПЕКА В НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ...84 7.1 Охорона праці...86 7.1.1 Інфрачервоне випромінювання та особливості його дії на організм людини...86 7.1.2 Дія електромагнітного випромінювання на організм людини...88 7.2 Безпека в надзвичайних ситуаціях...91 7.2.1 Методи захисту світлотехнічної апаратури від дії електромагнітного імпульсу блискавок...91 8 ЕКОЛОГІЯ...92 8.1 Джерела електромагнітних полів та методи зменшення їх впливу...92 8.2 Екологічний вплив електромагнітного опромінення на живі організми...97 ЗАГАЛЬНІ ВИСНОВКИ ДО ДИПЛОМНОЇ РОБОТИ...99 ПЕРЕЛІК ПОСИЛАНЬ...100
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Попова, Д. Ю., Ю. В. Хомяк, and Катерина Леонідівна Ноздрачова. "Удоконалення детектору грошових банкнот." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2019. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/49106.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography