Academic literature on the topic 'Розробки продукцій'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Розробки продукцій.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Розробки продукцій"

1

Гаранін, Олег Михайлович, Олександр Олександрович Кацко, and Наталя Володимирівна Моісеєнко. "Інструментарій розробника в курсі «Розробка комп’ютерних ігор»." New computer technology 15 (April 28, 2017): 160–63. http://dx.doi.org/10.55056/nocote.v15i0.658.

Full text
Abstract:
Метою дослідження є визначення інструментарію розробника для використання в курсі «Розробка комп’ютерних ігор» при підготовці інженерів-програмістів та вчителів інформатики. Задачами дослідження є аналіз найвідоміших з існуючих ігрових рушіїв та середовищ розробки ігор, формування вимог до інструментарію розробника комп’ютерних ігор, вибір на підставі цих вимог програмних продуктів для використання при навчанні розробки комп’ютерних ігор. Об’єктом дослідження є навчання інженерів-програмістів, фахівців з інформаційних технологій та майбутніх учителів інформатики. Предметом дослідження є критерії добору інструментарію розробника на підтримку навчання курсу «Розробка комп’ютерних ігор» при підготовці інженерів-програмістів, фахівців з інформаційних технологій та майбутніх учителів інформатики. В роботі проведено аналіз, узагальнення та систематизація порівняння найвідоміших з існуючих ігрових рушіїв та середовищ розробки ігор, сформульовано вимоги до інструментарію розробника комп’ютерних ігор стосовно різних аспектів, запропоновано вибір на підставі цих вимог програмних продуктів для використання при навчанні розробки комп’ютерних ігор. Результати дослідження планується використовувати при розробці освітньої програми та навчального плану підготовки бакалаврів та магістрів за спеціальністю 014 Середня освіта (Інформатика).
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Мовчан, Т., and О. Шикула. "РОЗРОБКА АВТОМАТИЗОВАНОЇ ІНФОРМАЦІЙНОЇ СИСТЕМИ ОБЛІКУ ПРОДУКЦІЇ AVON." Vodnij transport, no. 2(30) (February 27, 2020): 120–27. http://dx.doi.org/10.33298/2226-8553/2020.2.30.14.

Full text
Abstract:
Компанія AVON - косметична фірма, яка поширює свою продукцію виключно через консультантів (мережевий маркетинг). Компанія AVON розповсюджує свою продукцію за методом прямого продажу. Прямий продаж – це реалізація товарів та послуг кінцевому споживачу за межами звичайних місць роздрібної торгівлі шляхом індивідуальної презентації товарів чи послуг. Серед компаній, які працюють за методом прямого продажу в Україні, AVON посідає перше місце за рівнем першого згадування назви компанії опитуваними та у числі лідерів серед компаній прямого продажу, продукція яких популярна серед споживачів усіх вікових груп у віці до 45 років. Конкурентами її є такі фірми, як – Mary Kay, Oriflame, Faberlic, Amway. Хороша інформаційна система обліку, вбираючи в себе всю корисну інформацію, є найкращою помічницею персоналу і засобом успішної діяльності в умовах конкуренції. Тому актуальним є створення привабливої та інформативної інформаційної системи обліку продукції Avon. Для Avon потрібно розробити автоматизовану інформаційну систему обліку продукції: структуру меню інформаційної системи обліку продукції Avon, логічну структуру бази даних, фізичну модель даних, екранні форми по відображенню необхідної інформації. Створена логічна модель даних, або логічна схема – модель даних конкретної предметної області, виражена незалежно від конкретного продукту керування базами даних або технології зберігання (фізична модель даних), але в термінах структур даних, таких як реляційні таблиці та колонки, об'єктно-орієнтовані класи чи теги XML. Фізичне проектування бази даних залучає глибоке використання конкретної технології керування базами даних. Як СУБД використовувалась Microsoft Access – система управління базами даних, програма, що входить до складу пакету офісних програм Microsoft Office. Створено екранні форми інформаційної системи. Для запуску інформаційної системи обліку продукції Avon необхідно зайти до кореневого каталогу системи та запустити виконавчий файл. В результаті отримаємо головну форму інформаційної системи. Далі робота інформаційної системи здійснюється за допомогою форм, які відкриваються при натисканні на відповідний елемент. Таким чином, розроблена автоматизована інформаційна система обліку продукції Avon, в якій реалізовано оновлення бази даних та реалізовано вхідну інформацію, що є найбільш детальною і становить основу для наступної логічної та арифметичної обробки даних. Впровадження створеної інформаційної системи обліку продукції AVON дозволить отримати повну, достовірну та своєчасну інформацію стосовно обліку наявності косметичної продукції на офісі Ключові слова: автоматизована інформаційна система обліку продукції Avon, мережевий маркетинг, логічна структура бази даних, фізичне проектування бази даних, Microsoft Access, екранні форми інформаційної системи
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Lialiuk, Alla. "ПРОБЛЕМИ ФАЛЬСИФІКАЦІЇ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ШЛЯХИ ЇЇ ПОДОЛАННЯ." Economic journal of Lesia Ukrainka Eastern European National University 1, no. 21 (March 30, 2020): 108–16. http://dx.doi.org/10.29038/2411-4014-2020-01-108-116.

Full text
Abstract:
У статті досліджено методи і засоби фальсифікації харчових продуктів, проаналізовано зарубіжний та вітчизняний досвід боротьби із зазначеним явищем. Систематизовано підхід до групування фальсифікованої продукції за її окремими групами: асортиментною, якісною, інформаційною та кількісною. Окреслені шляхи, які зможуть унеможливити фальсифікацію харчових продуктів на вітчизняному споживчому ринку. Зроблено висновок, що боротьба з фальсифікацією харчових товарів, повинна здійснюватись насамперед у таких нарямах як розробка нових та удосконалення існуючих методів експертизи, створення координаційного центру для збору, аналізу та публікації аналітичних результатів з якості харчових продуктів спільної участі України з Міжнародними організаціями у розробці досконалих пристроїв за допомогою яких можна буде швидко та легко виявити фальсифіковані продукти.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Якубаш, І. В. "Автоматичне керування процесом сушіння плодоовочевої сировини в конденсаційній термоелектричній сушарці." Automation of technological and business processes 13, no. 1 (April 19, 2021): 11–17. http://dx.doi.org/10.15673/atbp.v13i1.1995.

Full text
Abstract:
Сушіння є одним з найбільш ефективних методів збереження сільськогосподарських і харчових продуктів. Якість висушеного продукту залежить від дотримання регламенту технологічного процесу сушіння. Підвищення якості ведення технологічного процесу (ТП) сушіння плодоовочевої сировини впливає на якість виготовленої продукції, що, в свою чергу, призводить до підвищення конкурентоспроможності підприємства. Дотримання регламенту ТП можливе лише за його автоматизації. Тому завдання автоматизації ТП дедалі більше постає перед сучасними підприємствами. Огляд існуючих вітчизняних розробок в сфері автоматизації сушіння, зокрема сушіння плодоовочевої сировини, показує наявність суттєвих недоліків. В ОНАХТ, на кафедрі АТП і РС у рамках випускної роботи бакалавра розроблено новий підхід до автоматизації керування конденсаційною сушаркою, задля забезпечення високоефективного сушіння плодоовочевої сировини. Метою роботи є розробка найдосконалішої математичної моделі, функція якої б полягала в відтворенні основних властивостей середовища сушіння сільськогосподарських та харчових продуктів, з можливістю їхнього відображення та дослідження. В роботі розкрито мету ТП сушіння та виділено основні технологічні параметри, для яких необхідно скласти регламент, для забезпечення високої якості готової продукції. Складено структурну схему моделі об’єкта керування. Проведено аналіз його каналів зв’язку та їх ідентифікацію. Канали математично описано статичними аперіодичними ланками другого порядку. Розроблено модель id-діаграми вологого повітря, яка є достовірною. Також розроблено повну математичну модель об’єкту керування і зроблено висновки про можливість її використання у подальших розробках як основу при синтезі моделі системи автоматичного регулювання. На кафедрі АТП і РС було реалізовано фізичну модель, яка працює з відповідними встановленими параметрами та відповідає всім перехідним процесам.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Глущенко, О., and О. Шикула. "РОЗРОБКА МОБІЛЬНОГО ДОДАТКА – ГРИ НА ПЛАТФОРМІ ANDROID." Vodnij transport, no. 2(30) (February 27, 2020): 96–103. http://dx.doi.org/10.33298/2226-8553/2020.2.30.11.

Full text
Abstract:
Було розглянуто один з найбільших сегментів ринку програмних продуктів – відеоігри. Досліджено алгоритм створення мобільної гри. Висвітлено розробку під обрану платформу із використанням Android Studio, Cocos Studio, роботу об’єктного менеджера, обробку грою дій гравця. В ході розробки відеогри було показано її складові, а саме написання коду, створення контенту, розробка механік гри та тестування. Запропоновано алгоритм генерування об’єктів та результат зіткнення гравця з ними. Розкривається процес розробки відеоігри та розділення його на етапи. Описано алгоритм оптимізації зберігання та використання зображень. Досліджена якісна робота з пам’яттю, насамперед, на мобільних пристроях. Детально описані поняття сцени та спрайту, встановлено правила роботи зі сценами та зображеннями на екрані мобільного пристрою. Розглянуто два схожих за своїм підходом і в той же час принципово різних по результату алгоритми виявлення зіткнень об’єктів. Описаний програмний продукт включає в себе власноруч написаний рушій – рендерер. За теоретичну основу реалізації рендерингу було взято спрощений варіант рейтрейсингу – рейкастинг. Метод рейкастингу вибрано як оптимальний через його високу швидкодію при достатній якості відео. Було обрано крос-платформовий фреймворк, який використовується для розробки інтерактивних додатків та ігор. Розглянуто використання вбудованих в ігровий движок візуального редактора, готових модулів рендеринга, анімації спрайтів і обробки зіткнень, що дуже спрощує процес розробки. Описано структуру програмного продукту та ігрові класи сутностей, такі як персонаж, предмети. Наведено алгоритм реалізації методу рейкастингу і проведено відповідні математичні розрахунки для побудови променя. Змодельовано дизайн оформлення простору гри на основі карти, що задається, з додаванням текстур. Додатково розроблена можливість самостійної генерації рівнів. Ключові слова: розробка ігор, мобільний додаток, операційна система Android, алгоритм розробки мобільного додатку, рендерер, метод рейкастингу, крос-платформовий фреймворк
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Povna, Svitlana. "ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МЕХАНІЗМ РОЗРОБЛЕННЯ І ВПРОВАДЖЕННЯ ІННОВАЦІЙ, ВИКОРИСТАННЯ ЙОГО В УКРАЇНІ." PROBLEMS AND PROSPECTS OF ECONOMIC AND MANAGEMENT 3(15), no. 3(15) (2018): 23–30. http://dx.doi.org/10.25140/2411-5215-2018-3(15)-23-30.

Full text
Abstract:
У статті наведено класифікацію засоби організаційного механізму розробки та впровадження інновацій з їх поділом на високий та низький рівні. Визначено, що до засобів розробки інновацій високого рівня (створення нового) належать внутрішні та зовнішні науково-дослідні роботи, розробки й патентування в партнерстві. До засобів розробки інновацій низького рівня (удосконалення існуючого) належать зв’язки та передача інформації в кластері, придбання зовнішніх знань, консультування. Проаналізовано роль кожної складової щодо розробки та впровадження інновацій. Також проаналізовано стан відповідних складових та результуючих показників інноваційної діяльності в Україні та визначено, що основні результати інноваційної діяльності за 2011–2017 рр. значно погіршились: зменшилась на 26,3 % кількість впроваджених інноваційних видів продукції (а нових для ринку на 47 %), а також зменшилась на 27 % кількість впроваджених нових технологічних процесів. Частка внутрішніх витрат на виконання наукових досліджень і розробок у ВВП знижується, але в українському експорті послуг, пов’язаних з розробкою інновацій, переважають послуги проміжних етапів інноваційної діяльності, натомість в імпорті переважає оплата за кінцеві результати наукової діяльності. Тому було б доцільно звернути увагу на можливості кращого використання вітчизняного наукового сектору шляхом доведення роботи науковців до кінцевих стадій інноваційної діяльності (конкурентоспроможних технологій, готових до впровадження в промислове виробництво).
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Balian, A. V., I. Yu Gryshova, and T. S. Shabatura . "Державні напрями підтримки та стимулювання органічного виробництва." Scientific Papers of the Legislation Institute of the Verkhovna Rada of Ukraine, no. 5 (September 27, 2020): 150–62. http://dx.doi.org/10.32886/instzak.2020.05.15.

Full text
Abstract:
Зростаюча невизначеність, спричинена пандемією COVID-19, здійснила безпрецедентний негативний вплив на економіку України. Існує невідкладна необхідність розробки та прийняття на рівні держави дієвих заходів щодо підтримки та стимулювання розвитку органічного виробництва як екологічно-, соціально-, так і економічно-доцільного сектору для національної економіки. Метою статті є обґрунтування державних напрямків підтримки та стимулювання органічного виробництва в Україні в умовах дії надзвичайної ситуації. Наукова новизна полягає в наданні рекомендацій щодо державних напрямків, орієнтованих на підтримку та стимулювання розвитку органічного виробництва з метою підвищення якості продовольчих продуктів, раціональне використання земельних ресурсів та охорону навколишнього природного середовища. Висновки. З метою активізації діяльності у сфері органічного виробництва пріоритетними напрямками державної підтримки та стимулювання визначено: створення Агроекологічних кластерів, розвиток яких сприятиме вирішенню питання активізації можливостей особистих підсобних господарств у виробництві органічної продукції; надання для сільського населення необхідних преференцій, які стимулюватимуть їх до створення та розвитку органічного бізнесу; удосконалення фінансової підтримки фермерських господарств, які є головними виробниками органічної продукції; розробка модельної цільової програми диверсифікації господарської діяльності сільських регіонів з урахуванням зміни клімату; формування інформаційно-консультативної платформи, з метою інформування товаровиробників щодо ефективності впровадження прогресивних технологій, спрямованих на енерго-, ресурсо- і вологозбереження; розробка інвестиційних механізмів, орієнтованих на впровадження інфраструктурних інновацій з урахуванням викликів сьогодення. Реалізація означених державних напрямків сприятиме не лише формуванню позитивного іміджу країни як виробника високоякісної органічної продукції, а стане платформою для створення нових робочих місць на сільських територіях, окреслюватиме нові можливості розвитку для малого й середнього агробізнесу та сприятиме нарощенню експортних обсягів готової органічної продукції, а не лише її сировини.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Мікуліна, М., О. Соларьов, and О. Таценко. "Роль складської інфраструктури в транспортних технологіях для аграрного виробництва." Науковий журнал «Інженерія природокористування», no. 4(18) (February 10, 2021): 29–34. http://dx.doi.org/10.37700/enm.2020.4(18).29-34.

Full text
Abstract:
Для виробничої діяльності підприємств однією з головних проблем сьогодення є розподільча логістика, яка виконує невід'ємну частину оптимізації та підвищення ефективності транспортних процесів аграрного виробництва. Однією із важливих складових логістичної системи автомобільних перевезень в аграрному виробництві являється складська інфраструктура, яка використовується для рівномірного завантаження транспортного парку підприємства, підвищення ритмічності і організованості транспортних перевезень та роботи транспортних засобів, зменшення простоїв автомобільних транспортних засобів, зменшення транспортних витрат, збереження та підвищення якості продукції, що підлягає транспортуванню, вивільнення працівників підприємства для задіяння в основному виробництві.Використання складської інфраструктури в транспортних технологіях набуває все більш широкого поширення та системного і ефективного використання у виробничій діяльності підприємств, що знаходить своє впровадження у розробці форм та методів управління, а також у постійному розширенні до розробки логістичного підходу при плануванні транспортних перевезень та маршрутів.В науковій статті вирішувалися питання аналізу та дослідження по підвищенню ефективності транспортних технологій в аграрному виробництві через впровадження та оптимізацію використання складської інфраструктури при транспортуванні продукції аграрного виробництва, що забезпечує мінімізацію матеріальних, трудових, енергетичних ресурсів та підвищення якості і ефективності транспортного обслуговування основного виробництва аграрних підприємств.Елементи наукової новизни включають в себе розробку рекомендацій по використанню складської інфраструктури в транспортних технологіях для аграрного виробництва та оцінку ефективності транспортування продукції з використанням складської інфраструктури.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Кушніренко, Надія Михайлівна, Анна Станиславовна Паламарчук, Сергій Дмитрович Патюков, and Олег Анатолійович Глушков. "ВИКОРИСТАННЯ ВТОРИННИХ РИБНИХ РЕСУРСІВ З РИБ ВНУТРІШНІХ ВОДОЙМ ПРИ РОЗРОБЦІ ТЕХНОЛОГІЇ ГЕЛЕПОДІБНИХ ЗАЛИВОК." Scientific Works 84, no. 2 (December 27, 2020): 49–56. http://dx.doi.org/10.15673/swonaft.v84i2.1889.

Full text
Abstract:
Проблема збереження здоров’я населення України в даний час тісно пов'язана з необхідністю виробництва та наукового обґрунтування розробки повноцінних харчових продуктів загального та спеціального призначення, тому особлива увага приділяється розробці і впровадженню технологій продуктів харчування, що відрізняються високою якістю, безпекою на основі комплексного використання рибної сировини. Вітчизняні вчені сформулювали теоретичні основи ресурсозберігаючих технологій з урахуванням основних принципів функціонального харчування. Одним з актуальних напрямків у цій галузі є удосконалення та розробка технологій продуктів харчування масового споживання, особливе місце серед яких займають консерви. У зв'язку з цим зберігається тенденція збільшення обсягу виробництва консервів в заливках, також є важливим розширення їх асортименту, підвищення харчової та біологічної цінності, створення технологій і рецептур багатокомпонентних продуктів. Комбінуючи білки гідробіонтів з легкозасвоюваними вуглеводами, вітамінами і мінеральними речовинами овочів можна отримати вироби збалансованого складу, що забезпечують вимоги функціонального харчування людей. В останні роки увага приділяється збільшенню частки споживання колагенвмісних продуктів, що пов'язано із загостренням у людей ряду захворювань опорно-рухового апарату, шлунково-кишкового тракту, тощо. Раціональне поєднання різних видів колагену яке міститься в сировині, залучення в виробництво ресурсів, які не використовуються, дозволяє підвищити харчову цінність продуктів, що представляє великий інтерес для наукових досліджень і практичної діяльності промислових підприємств. Споживання в їжу нових видів продуктів, які містять високу кількість сполучнотканинних білків, може спонукати до вирішення проблеми забезпечення населення продуктами харчування, які мають в своєму складі харчові волокна і біологічно активні добавки хондропротекторного типу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Нестеренко, Валентина, and Владислава Сідельнікова. "АНАЛІЗ МАРКЕТИНГОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА: АКТУАЛЬНІ АСПЕКТИ ОЦІНЮВАННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ." Проблеми і перспективи розвитку підприємництва, no. 26 (June 26, 2021): 89. http://dx.doi.org/10.30977/ppb.2226-8820.2021.26.89.

Full text
Abstract:
УДК 658.8; JEL Classification: M 31 Мета. Визначення критеріїв прийняття рішення про ефективність маркетингової діяльності підприємства та розробка алгоритму проведення аналізу ефективності маркетингової діяльності підприємства. Методика дослідження. В ході дослідження використовувалися методи аналізу і синтезу, метод логічного аналізу. Інформаційними ресурсами дослідження є спеціалізовані наукові видання і матеріали періодичних видань. Результати. Проблема забезпечення найвищого рівня ефективності маркетингової діяльності і усіх видів витрат на неї в сучасних умовах вимагає ґрунтовного дослідження. Одним з елементів вирішення проблеми може стати побудова дієвої системи аналізу маркетингової діяльності підприємства. У існуючих дослідженнях відстежується загальний підхід до визначення ефективності маркетингової діяльності підприємства через порівняння ефекту і витрат. Під ефектами або результатами маркетингової діяльності найчастіше розуміють наступні: збільшення обсягів попиту на продукцію, збільшення обсягів реалізації продукції, збільшення доходу від реалізації продукції, збільшення ступеню задоволеності потреб споживачів, збільшення частки ринку, збільшення рівня лояльності споживачів до підприємства, тощо. До складу витрати на маркетингову діяльність відносять: витрати на збут та рекламу, витрати на дослідження ринків та розробку нових видів продукції, витрати на формування структури випуску продукції за асортиментними групами, витрати на утримання маркетингового відділу, витрати на формування цінової політики підприємства, тощо. Ефективність маркетингової діяльності слід аналізувати у короткостроковій та довгостроковій перспективі: в короткостроковій перспективі її головним ефектом є збільшення доходу від реалізації існуючих видів продукції; в довгостроковій перспективі висновки слід робити на основі обсягів реалізації відповідно до зміни потреб та лояльності споживачів та відповідності розробленої структури асортименту продукції підприємства цим зміненим вимогам ринку. Виходячи з існуючої ринкової ситуації, алгоритм реалізації аналізу ефективності маркетингової діяльності має носити ознаки експрес-аналізу, що дозволить швидко робити висновки та реагувати на ситуацію без залучення значних обсягів додаткових коштів на реалізацію самої процедури аналізу. Алгоритм має включати такі етапи: визначення переліку показників та критеріїв оцінювання, встановлення нормативного значення показників оцінювання, розрахунок показників оцінювання, аналіз отриманих показників та визначення резервів їх поліпшення, розробка заходів по засвоєнню визначених резервів. Наукова новизна. Уточнено критерій прийняття рішення про ефективність маркетингової діяльності підприємства у короткостроковій та довгостроковій перспективах. Запропоновано алгоритм експрес-аналізу ефективності маркетингової діяльності підприємства. Практична значущість. Запропоновані висновки можуть бути використані дослідниками, власниками та керівниками підприємств при побудові ефективної системи аналізу маркетингової діяльності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Розробки продукцій"

1

Александров, Віталій Володимирович. "Формулювання підходів до створення системи управління інжиніринговою діяльністю." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2017. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/44546.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Строченко, Н. І. "Інновації розробки стандартів та маркування органічного виробництва." Thesis, ТОВ "ДД "Папірус", 2014, 2014. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/37565.

Full text
Abstract:
Органічне виробництво спрямоване на покращення здоров'я фермерів, населення в цілому шляхом виробництва високоякісного продовольства, сировини та інших продуктів, збереження родючості ґрунтів та навколишнього природного середовища, розвиток сільської місцевості та стимулювання місцевого й регіонального виробництва. В ЄС розроблено та виконується план дій із запровадження та поширення органічного виробництва. Більшість країн-членів ЄС мають свої власні національні програми розвитку цього напрямку сільськогосподарської діяльності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Русінова, Віталіна Віталіївна. "Розробка корпоративного стилю та пакувальної продукції для дизайнерської студії одягу." Магістерська робота, Київський національний університет технологій та дизайну, 2021. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/18554.

Full text
Abstract:
У дипломній бакалаврській роботі представлені результати дослідження короткої історії та визначення дизайну, графічного дизайну та пакувальної продукції. Досліджені особливості створення фірмового стилю та пакувань для промислового використання. Розглянуті правила створення елементів, які включаються в корпоративний стиль, їх сучасні тенденції, розглянуті аналоги фірмових стилів для студій дизайну і, як висновок, був створений комбінований графічний знак, що підтримує і нові віяння, і має свій особистий шарм та елегантність. Встановлено, що на даний момент більшість нових сучасних пакувань створюються з неекологічного пластику, що шкодить планеті, тому було обрано для дизайнерської студії одягу уникати цих матеріалів для пакувальної продукції. Створений вдосконалений варіант дизайн-проекту фірмового стилю для дизайнерської студії одягу, який дотримується всіх правил компонування форм та образів, і створення цікавих, креативних форм для пакувальної продукції, які підтримують екологію.
В дипломной бакалаврской работе представлены результаты исследования короткой истории и определения дизайна, графического дизайна и упаковочной продукции. Исследованы особенности создания фирменного стиля и упаковки для промышленного использования. Рассмотрены правила создания элементов, включаемых в корпоративный стиль, их современные тенденции, рассмотрены аналоги фирменных стилей для студий дизайна и, как вывод, был создан комбинированный графический знак, который поддерживает и новые веяния, и имеет свой личный шарм и элегантность. Установлено, что на данный момент большинство новых современных упаковок создаются с неэкологического пластика, вредят планете, поэтому было выбрано для дизайнерской студии одежды избегать этих материалов для упаковочной продукции. Создан усовершенствованный вариант дизайн-проекта фирменного стиля для дизайнерской студии одежды, который придерживается всех правил компоновки форм и образов, и создание интересных, креативных форм для упаковочной продукции, поддерживающих экологию.
Thesis presents the results of research of short history and definition of design, graphic design and packaging products. Features of creation of corporate style and packing’s for industrial use are investigated. The rules of creating elements that are included in the corporate style, their current trends, analogs of corporate styles for design studios, and as a conclusion a combined graphic sign was created, which supports new trends and has its own personal charm and elegance. It is established that at the moment most of the new modern packaging is made of non-environmentally friendly plastic, which harms the planet, so it was chosen, for a clothing design studio, to avoid these materials for packaging products. An improved version of the corporate identity design project for a clothing design studio has been created, which adheres to all the rules of composing shapes and images, and creating interesting, creative forms for packaging products that support the environment.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Свистун, О. В., and Микола Васильович Матюшенко. "Розробка рекламної продукції музичного інтернет-магазину." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2016. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/46152.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Скідан, В. В., and Г. Е. Завацький. "Аналіз програмних продуктів-аналогів." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2021. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/19355.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Парфененко, Юлія Вікторівна, Юлия Викторовна Парфененко, Yuliia Viktorivna Parfenenko, and А. О. Руденко. "Розробка мобільного додатка інтернет-магазину косметичної продукції." Thesis, Сумський державний університет, 2014. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/39269.

Full text
Abstract:
Запровадження популярного серед користувачів інтернет-магазинів використання персональних мобільних пристроїв як зручного інструмента замовлення товарів потребує розроблення спеціального мобільного додатка.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Юськів, Галина Іванівна. "Розробка консервованих продуктів із спаржі." Thesis, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, 2017. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/19361.

Full text
Abstract:
Master's qualification work is devoted to development of a new type of canned food with asparagus, various processes preliminary heat treatment, saving BAR and getting canned good taste properties. The aim of this work is to develop the formulation and production of canned products from asparagus. Based on these results suggested recipes and technological schemes of canned food.
Магістерська кваліфікаційна робота присвячена розробленню нового виду консервованих продуктів зі спаржі, з різними процесами попередньої теплової обробки, для збереження БАР та отриманням консервів із хорошими смаковими властивостями. Метою даної роботи є розробка рецептури та технології виробництва консервованих продуктів із спаржі. На підставі отриманих результатів запропоновано рецептури та технологічні схеми консервів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Єжова, Ольга, Ольга Болдирева, and Юлія Басова. "Сучасний дизайн календарної продукції." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2021. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/18097.

Full text
Abstract:
Надано результати аналізу актуальності та особливостей дизайну календарної продукції. Розглянуто аспекти проектування та визначено методичну послідовність в розробці календарної продукції. Класифіковано календарну продукцію за призначенням, видами та тематикою.
The results of the analysis of relevance and features of design of calendar products are given. Aspects of design are considered and the methodical sequence in development of calendar production is defined. Calendar products are classified by purpose, types and topics.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Ятченко, А. М. "Розробка проєкту молокозаводу по виробництву цільномолочної продукції." Thesis, Чернігів, 2021. http://ir.stu.cn.ua/123456789/23255.

Full text
Abstract:
Ятченко, А. М. Розробка проєкту молокозаводу по виробництву цільномолочної продукції : випускна кваліфікаційна робота : 181 «Харчові технології» / А. М. Ятченко ; керівник роботи Ж. В. Замай ; НУ "Чернігівська політехніка", кафедра харчових технологій. – Чернігів, 2021. – 68 с.
У кваліфікаційній роботі представлена розробка проекту молокозавода по виробництву цільномолочної продукції потужністю 120 т переробленого молока за зміну. Асортиментом даного виробництва є молоко питне 1,5 %, пакети з поліетиленової плівки, 900 г. ДСТУ 2661-2010, вершки ультрапастеризовані 10%, пляшкакартонна, 200г ДСТУ 7519, молоко згущене з цукром та какао, банка 250 мл ДСТУ 4274:2019, молоко згущене з цукром 8,5% банка 250 мл ДСТУ 4274:2019. В проекті наведено розрахунки з технології виробництва продуктів запропонованого асортименту. Обґрунтовано вибір процесів та режимів виробництва. Описано організацію технохімічного та мікробіологічного контролю. При підборі технологічного обладнання передбачено високопродуктивні машини та апарати, що забезпечують модернізацію трудових процесів та безперервну роботу цеху, максимальне використання сировини та максимальне завантаження обладнання. Наведено обладнання, яке використовується, розміщено згідно зі встановленими нормами і забезпечує поточність технологічного процесу. Дипломний проект містить такі розділи: - характеристика підприємства та обґрунтування заходів з будівництва підприємств; - технологічні розрахунки; - вибір та обґрунтування технологічних процесів; - схема технологічного контролю виробництва, управління якістю продукції та метрологічне забезпечення; - розрахунок і вибір технологічного обладнання; - заходи з енергозбереження; - система екологічного управління; - охорона праці.
The qualification work presents the development of the project of a dairy plant for the production of whole milk products with a capacity of 120 tons of processed milk per shift. The range of this production is drinking milk 1.5%, plastic bags, 900 g. DSTU 2661-2010, ultrapasteurized cream 10%, cardboard bottle, 200 g DSTU 7519, condensed milk with sugar and cocoa, 250 ml jar DSTU 4274: 2019, condensed milk with sugar 8.5% jar 250 ml DSTU 4274: 2019. The project provides calculations on the technology of production of products of the proposed range. The choice of processes and modes of production is substantiated. The organization of technochemical and microbiological control is described. The selection of technological equipment provides high-performance machines and devices that ensure the modernization of labor processes and continuous operation of the shop, maximum use of raw materials and maximum load of equipment. The equipment used is given, placed in accordance with the established norms and ensures the flow of the technological process. The diploma project contains the following sections: - description of the enterprise and substantiation of measures for construction of enterprises; - technological calculations; - selection and justification of technological processes; - scheme of technological control of production, product quality management and metrological support; - calculation and selection of technological equipment; - energy saving measures; - environmental management system; - Occupational Health.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Савченко, Юлія Олексіівна. "Розробка фірмового стилю кав’ярні та кавової продукції." Магістерська робота, Київський національний університет технологій та дизайну, 2021. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/18555.

Full text
Abstract:
Метою даної дипломної роботи є розробка фірмового стилю кав’ярні та кавової продукції. В даній дипломній роботі розкриваються історіографічні проблеми дослідження: розвиток фірмового стилю, історичний розвиток кав’ярні та історія виникнення пакувальної продукції. Зроблено аналіз аналогів фірмового стилю кав’ярні, систематизацію різновидів предмету проектування, характеристику процесу дизайн-проектування. Досліджено сферу споживання, новітні матеріали, інноваційні методи, конструктивні рішення та способи проектування пакувальної продукції. Розроблено творчу концепцію та ідею для створення дизайн-проекту. Сформовано композиційне рішення та образ логотипу, розроблено ескіз. Зроблено вибір остаточного образу, кольору та форми для реалізації логотипу фірмового стилю кав’ярні. Вибір прикладів сувенірної та рекламної продукції, методу розробки та виготовлення в матеріалі виробів пакувальної продукції.
Целью данной работы является разработка фирменного стиля кофейни и кофейной продукции. В данной дипломной работе раскрываются историографические проблемы исследования: развитие фирменного стиля, историческое развитие кофейни и история возникновения упаковочной продукции. Сделан анализ аналогов фирменного стиля кофейни, систематизация разновидностей предмета проектирования, характеристика процесса дизайн-проектирования. Исследованы сфера потребления, новейшие материалы, инновационные методы, конструктивные решения и способы проектирования упаковочной продукции. Разработана творческая концепция и идея для создания дизайн-проекта. Сформировано композиционное решение и образ логотипа, разработаны эскизы. Сделан выбор окончательного образа, цвета и формы для реализации логотипа фирменного стиля кофейни. Выбор примеров сувенирной и рекламной продукции, метода разработки и изготовления в материале изделий упаковочной продукции.
The purpose of this work is to develop a corporate identity for a coffee shop and coffee products. This thesis reveals the historiographic research problems: the development of corporate identity, the historical development of the coffee shop and the history of the emergence of packaging products. The analysis of the analogues of the corporate style of the coffee house, the systematization of the varieties of the design subject, the characteristics of the design design process are made. The sphere of consumption, the latest materials, innovative methods, constructive solutions and methods of designing packaging products were investigated. A creative concept and idea for creating a design project has been developed. A compositional solution and an image of the logo were formed, sketches were developed. The choice of the final image, color and shape for the implementation of the logo of the corporate identity of the coffee house was made. Selection of examples of souvenir and advertising products, method of development and manufacture of packaging products in the material.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Books on the topic "Розробки продукцій"

1

Холодний, Г. О. Маркетингова товарна політика. Харків: ХНЕУ, 2006.

Find full text
Abstract:
Содержание: Товари та послуги в маркетинговій діяльності ; Ціна в системі ринкових характеристик товару ; Якість продукції та методи її оцінювання ; Конкурентоспроможність товару та її показники ; Ринок товарів і послуг ; Формування попиту на ринку окремого товару ; Цільовий ринок товару і методика його вибору ; Товарна політика підприємства ; Життєвий цикл товару ; Планування нової продукції і розробка товару ; Товарні марки та упаковка
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Холодний, Г. О. Маркетингова товарна політика. Харків: ХНЕУ, 2006.

Find full text
Abstract:
Содержание: Товари та послуги в маркетинговій діяльності ; Ціна в системі ринкових характеристик товару ; Якість продукції та методи її оцінювання ; Конкурентоспроможність товару та її показники ; Ринок товарів і послуг ; Формування попиту на ринку окремого товару ; Цільовий ринок товару і методика його вибору ; Товарна політика підприємства ; Життєвий цикл товару ; Планування нової продукції і розробка товару ; Товарні марки та упаковка
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Book chapters on the topic "Розробки продукцій"

1

Новікова, Наталя, and Марія Шинкарук. "УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ПРИГОТУВАННЯ ВАФЕЛЬНИХ ТРУБОЧОК З ФРУКТОВОЮ НАЧИНКОЮ ЗА РАХУНОК ВИКОРИСТАННЯ БЕЗГЛЮТЕНОВОЇ СИРОВИНИ." In Галузеві дослідження XXI століття: аграрні науки, зоологія та ветеринарія, виробництво та технології (1st ed.). European Scientific Platform, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/hdsanzvvt.ed-1.01.

Full text
Abstract:
Кондитерські вироби - це солодка продукція, що містить значну частину цукру або цукрозамінників. Вони мають високу енергетичну цінність та легко засвоюються організмом людини. Розглянуто існуючого асортименту кондитерських виробів та розвинуті підприємства в Україні. Виявлено проблему, що необхідно реформувати економіку України впровадженням змін її структури внесенням інновацій у кожній окремій галузі, в тому числі кондитерській, розширювати асортименту виробів для хворих на целіакію. Вивчаючи вже наявні методи та методики розробки нових рецептур у галузі із виробництва борошняних кондитерських виробів, які мають позитивні кінцеві результати, можна відмітити, що є досить доцільним у класичній рецептурі провести заміну пшеничного борошна на такі види борошна, білок яких не містить глютеніну, до них можна віднести: гречане, кукурудзяне, рисове, нутове, амарантове, льняне, мигдальне, борошно сорго, топіоки тощо. Розроблено нову рецептуру приготування вафельних трубочок з фруктовою начинкою із використанням безглютенової сировини. Досліджено органолептичні показники та структурно-механічні властивості вафельного тіста, харчова цінність фруктової начинки з додавання фруктози замість цукру. Узагальнена технологічна схема. Порівняно хімічний склад контрольного зразку з дослідним. Розроблена модель якості напівфабрикатів. Зроблені висновки, що створення нових видів продукції та продовження досліджень із використанням нетрадиційних видів борошна та борошняних сумішей у технологіях приготування борошняних кондитерських виробів, а саме вафельних трубочок з фруктовою начинкою, є актуальним та сприятливим для отримання оптимістичних результатів досліджень, що надасть можливість створювати продукт високої якості з підвищеною харчовою цінністю та зниженою енергетичною цінністю, що є перспективним шляхом у впровадженні продуктів функціонального призначення у повсякденний раціон харчування населення.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Розробки продукцій"

1

Саган, Надія. "ЗАСОБИ РОЗРОБКИ ПРОГРАМНИХ ПРОДУКТІВ." In TENDENZE ATTUALI DELLA MODERNA RICERCA SCIENTIFICA. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/05.06.2020.v3.44.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Бондаренко, А. С., and П. С. Юрко. "Етапи розробки дуплексної ПЛР для контролю якості кисломолочних продуктів." In THE LATEST SCIENTIFIC ACHIEVEMENTS IN THE MODERN AGRO-INDUSTRIAL COMPLEX. Baltija Publishing, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-184-8-13.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Підтереба, Михайло. "ВИКОРИСТАННЯ КОМП’ЮТЕРНОГО МОДЕЛЮВАННЯ ПРИ РОЗРОБЦІ ДВОПЛОЩАДНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ ВИРОБНИЦТВА ПРОДУКЦІЇ СВИНАРСТВА." In EDUCATION AND SCIENCE OF TODAY: INTERSECTORAL ISSUES AND DEVELOPMENT OF SCIENCES. European Scientific Platform, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/logos-29.10.2021.v1.21.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography