Academic literature on the topic 'Розробка мобільного додатку'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Розробка мобільного додатку.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Розробка мобільного додатку"

1

Ашанін, Володимир, Людмила Філенко, Андрій Казмірчук, and Ігор Філенко. "ІНФОРМАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТРЕНУВАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ ЮНИХ ПЛАВЦІВ ЗАСОБАМИ РОЗРОБКИ МОБІЛЬНИХ ДОДАТКІВ." Слобожанський науково-спортивний вісник 76, no. 2 (April 6, 2020): 153–73. http://dx.doi.org/10.15391/snsv.2020-2.010.

Full text
Abstract:
Мета: обґрунтування розробки мобільного додатку для контролю тренувальних навантажень при підготовці юних плавців. Матеріал і методи: теоретичний аналіз та узагальнення літературних джерел; педагогічне спостереження, методи інформаційного моделювання та програмування, анкетування, методи математичної статистики. Результати: створено мобільний додаток «SwimmDiary», який спрямований на оптимізацію контролю та планування об’єму фізичних навантажень у юних плавців. Розробка дозволяє створювати та відкоригувати особистий профіль спортсмена, реєструвати індивідуальні показники, встановлювати програму щоденних тренувань у календарі, переглянути існуючі нормативи та порівняти власні результати з ними, статистичні дані виконаних фізичних навантажень за обраний період тренувань. У програму вносяться такі показники: назви фізичної вправи, час її виконання, кілометраж виконання підготовчих вправ для проходження основної дистанції. До мобільного додатку включені основні такі стилі плавання: батерфляй, брас, кроль на спині, вільний стиль та комплексний стиль плавання. Проведено анкетування, основною метою якого було виявлення ставлення респондентів до мобільного додатку. Найбільш сподобалась розробка юним спортсменам (11,2±0,07), а їхні батьки виставили найнижчі оцінки (8,3±0,08) за 12-ти бальною шкалою. Висновки: встановлено, що використання сучасних інформаційних технологій у навчально-тренувальному процесі юних плавців доцільно проводити засобами мобільних додатків, анкетування респондентів виявило високий рівень ставлення до розробки юних плавців, тренерів та фахівців-науковців з плавання. Анкетування виявило високий рівень оцінювання респондентів мобільного додатку SwimmDiary (48%) та вказало на найбільш сильні компоненти програми (дизайнерське рішення та представлення мобільного додатку) і слабкі (візуалізація даних). Ключові слова юні плавці, тренування, мобільні додатки, програмування, інформаційні технології.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Ревякін, О. О., and Д. М. Попков. "Концепція мобільного додатка підтримки бездротової передачі даних за допомогою WI-FI." Automation of technological and business processes 13, no. 4 (February 3, 2022): 8–12. http://dx.doi.org/10.15673/atbp.v13i4.2203.

Full text
Abstract:
Робота присвячена розробці мобільного додатку для підтримки бездротової передачі даних за допомогою Wi-Fi. Предметом дослідження є спосіб передачі даних за допомогою бездротової технології Wi-Fi. Завданням проектування є розробка мобільного додатку для бездротової передачі даних у локальній мережі, яка допоможе користувачеві в швидкої і якісної передачі даних засобами бездротових технологій за допомогою Wi-Fi. При дослідженні основних проблем предметної області, аналізі аналогів та засобів розробки було створено базу даних із використанням реляційної системи управління бази даних SQLite, використані мови програмування Kotlin, Groovy та Java, середовище розробки Android Studio та система автоматичного складання додатку Gradle. Робота була спрямована на розробку мобільного додатку, завдяки якому люди зможуть швидко та якісно передавати файли та обмінюватись буферами обміну на різних пристроях за допомогою бездротових технологій з використанням Wi-Fi у локальній мережі. Система являє собою мобільний додаток, який допомагає людям передавати інформацію бездротовим способом у локальній мережі. Даний програмний продукт не є вибагливим до апаратного забезпечення, що дозволяє користуватися системою кожній бажаючій людині, яка має доступ в Інтернет.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Глущенко, О., and О. Шикула. "РОЗРОБКА МОБІЛЬНОГО ДОДАТКА – ГРИ НА ПЛАТФОРМІ ANDROID." Vodnij transport, no. 2(30) (February 27, 2020): 96–103. http://dx.doi.org/10.33298/2226-8553/2020.2.30.11.

Full text
Abstract:
Було розглянуто один з найбільших сегментів ринку програмних продуктів – відеоігри. Досліджено алгоритм створення мобільної гри. Висвітлено розробку під обрану платформу із використанням Android Studio, Cocos Studio, роботу об’єктного менеджера, обробку грою дій гравця. В ході розробки відеогри було показано її складові, а саме написання коду, створення контенту, розробка механік гри та тестування. Запропоновано алгоритм генерування об’єктів та результат зіткнення гравця з ними. Розкривається процес розробки відеоігри та розділення його на етапи. Описано алгоритм оптимізації зберігання та використання зображень. Досліджена якісна робота з пам’яттю, насамперед, на мобільних пристроях. Детально описані поняття сцени та спрайту, встановлено правила роботи зі сценами та зображеннями на екрані мобільного пристрою. Розглянуто два схожих за своїм підходом і в той же час принципово різних по результату алгоритми виявлення зіткнень об’єктів. Описаний програмний продукт включає в себе власноруч написаний рушій – рендерер. За теоретичну основу реалізації рендерингу було взято спрощений варіант рейтрейсингу – рейкастинг. Метод рейкастингу вибрано як оптимальний через його високу швидкодію при достатній якості відео. Було обрано крос-платформовий фреймворк, який використовується для розробки інтерактивних додатків та ігор. Розглянуто використання вбудованих в ігровий движок візуального редактора, готових модулів рендеринга, анімації спрайтів і обробки зіткнень, що дуже спрощує процес розробки. Описано структуру програмного продукту та ігрові класи сутностей, такі як персонаж, предмети. Наведено алгоритм реалізації методу рейкастингу і проведено відповідні математичні розрахунки для побудови променя. Змодельовано дизайн оформлення простору гри на основі карти, що задається, з додаванням текстур. Додатково розроблена можливість самостійної генерації рівнів. Ключові слова: розробка ігор, мобільний додаток, операційна система Android, алгоритм розробки мобільного додатку, рендерер, метод рейкастингу, крос-платформовий фреймворк
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Канівець, Олександр Васильович, Ірина Михайлівна Канівець, Наталія Василівна Кононец, and Тетяна Михайлівна Горда. "РОЗРОБЛЕННЯ МОБІЛЬНИХ ДОДАТКІВ ДОПОВНЕНОЇ РЕАЛЬНОСТІ ДЛЯ ВИВЧЕННЯ ТРИВИМІРНИХ МОДЕЛЕЙ ІЗ ІНЖЕНЕРНОЇ ГРАФІКИ." Information Technologies and Learning Tools 79, no. 5 (October 28, 2020): 213–28. http://dx.doi.org/10.33407/itlt.v79i5.3217.

Full text
Abstract:
Автори актуалізують проблему реалізації мобільного навчання студентів у межах упровадження концепції ресурсно-орієнтованого навчання у вищій школі. На основі аналізу досліджень зроблено висновок про те, що мобільне навчання тлумачиться як форма ресурсно орієнтованого навчання і розглядається як система організаційних і дидактичних заходів, які базуються на використанні мобільних інформаційно-комунікаційних технологій та мобільних педагогічних програмних засобів. Зазначається, що одним із напрямів реалізації концепції ресурсно орієнтованого навчання у вищій школі є розробка таких мобільних педагогічних програмних засобів, які уможливлять підвищити якість професійної підготовки фахівців, зокрема, технічних спеціальностей. Проведений аналіз засобів навчання, що використовуються під час вивчення загальнотехнічних дисциплін, дав можливість провести аналогію між фізичними і електронними моделями та обґрунтувати розробку програмного забезпечення для розвитку просторового мислення студентів технічних спеціальностей. Подано методику створення мобільних додатків для доповненої реальності, висвітлено основні етапи розробки додатку доповненої реальності, починаючи від встановлення ігрового рушія до його тестування та демонстрації роботи. Особливу увагу приділено написанню та обґрунтуванню кожного рядка сценаріїв (scripts). Презентовано власну розробку мобільного додатку для мобільних пристроїв «Програма доповненої реальності», яка реалізує доповнену реальність. Створений мобільний додаток зчитує, розпізнає маркер кресленика та відображає на екрані мобільного пристрою електронну модель виробу. З’ясовано, що розроблена авторським колективом програма доповненої реальності як мобільний педагогічний програмний засіб може бути використана для підтримки як самостійної роботи студентів, так і при організації аудиторних занять у закладах вищої освіти.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Козуб, Г. О., Ю. Г. Козуб, Г. А. Могильний, and А. В. Жуков. "Розробка мобільного Аndroid-додатку з застосуванням принципів Сlean Аrchitecture." ВІСНИК СХІДНОУКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ імені Володимира Даля, no. 5 (269) (September 10, 2021): 5–10. http://dx.doi.org/10.33216/1998-7927-2021-269-5-5-10.

Full text
Abstract:
В роботі розглянуто існуючі методи розробки мобільного Android-додатку із застосуванням принципів CLean Architectureз метою оптимізації архітектури програмних продуктів на старті їх створення. Досліджено концептуальні підходи та принципи Clean Architecture, розглянуто можливість побудови Android-додатків згідно пошарової схеми, згідно з якою шари зв’язуються правилом залежності Dependency Rule. Для розробки Android-додатку “Lucky Days - Lunar Calendar” використаносередовищеAndroid Studioна базі вихідного коду продукту IntelliJ IDEA Community Edition та мови програмування Kotlin, яка працює поверх JVM та компілюється в JavaScript. Показано коди додаткудля потоку вводу-виведення, який демонструє використання співпрограми.Крім можливостей, що існують в IntelliJ IDEA, в Android Studio реалізовано нову уніфіковану підсистему складання, тестування і розгортання застосунків, яка базується на інструментарії Gradle і підтримує використання засобів безперервної інтеграції. Наведено описання інтерфейсу програми, наведено фрагменти кодів, що відповідають за найбільш важливі функції. До складу також включені пристосовані під особливості платформи Android розширені інструменти рефакторингу, перевірки сумісності з минулими випусками, виявлення проблем з продуктивністю, моніторингу споживання пам'яті та оцінки зручності використання. У редактор також додано режим швидкого внесення правок.Для спрощення проектування додатку використано бібліотеку Android Navigation з набору Jetpack та створено граф зв’язків між вікнами додатку. Для роботи мобільного додатку сформовано та запаковано у архів бази даних SQLite, а для організації комунікації між не пов’язаними частинами додатку реалізовано EventBus з набором функцій. Наведено приклади кодів Event-класів та State-класів, які використовуються у розробленому додатку. Запропоновану методику, що відповідає принципам Clean Architecture, а саме відокремлення бізнес-логіки від відображення елементів списку впроваджено для розробки Android-додатку.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Грановська, Тетяна Яківна, and Марія Вікторівна Лаптєва. "Мобільні технології як засіб електронної підтримки при вивченні шкільного курсу неорганічної хімії." New computer technology 17 (June 25, 2019): 82–92. http://dx.doi.org/10.55056/nocote.v17i0.949.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто та проаналізовано особливості використання електронних освітніх ресурсів, зокрема мобільних технологій, у освітньому процесі при вивченні хімії. Мета роботи: показати можливості використання мобiльних технологій при вивченні шкільного курсу неорганічної хімії. Завдання: проаналізувати види електронної підтримки вивчення курсу неорганічної хімії; охарактеризувати існуючі мобільні додатки для вивчення хімії; описати особливості функціонування розробленого мобільного додатку ChemStudio. Об’єкт – мобільні технології при вивченні шкільного курсу неорганічної хімії. Предмет – розробка мобільного додатку ChemStudio для підтримки шкільного курсу неорганічної хімії. Було проведено анкетування серед учнів, яке показало, що використання мобільних технологій може значно полегшити процес навчання та зробити його більш цікавим. Висновки: 1) застосування мобільних технологій в освітньому процесі сприятиме вивченню шкільних предметів, зокрема курсу неорганічної хімії; 2) використання розробленого мобільного додатку ChemStudio є доцільним засобом електронної підтримки при вивченні шкільного курсу неорганічної хімії.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Наку, К., and О. Шикула. "РОЗРОБКА МОБІЛЬНОГО ДОДАТКУ «СИСТЕМА ЛОГІЧНОГО РОЗВИТКУ НА ОСНОВІ КОМП’ЮТЕРНИХ ІГОР “EVOLVE YOUR BRAIN”»." Vodnij transport, no. 2(30) (March 27, 2020): 128–35. http://dx.doi.org/10.33298/2226-8553.2020.2.30.15.

Full text
Abstract:
Індустрія відеоігор развивається швидкими темпами, зоокрема напрямок відеоігор для мобільних платформ. Деякі ігри на мобільному телефоні можуть розвивати особистість. Це логічні ігри. Більшість додатків для розвитку логічного мишлення містять в собі лише одну гру з безліччю рівнів. Майже немає додатків, які б досліджували рівень розвитку інтелекту людини, у користувачів не має можливості відслідковувати свій прогрес, який безперечно існує, адже у будь-якій грі рівень складності підвищується залежно від проходження локацій. Вони також не мають рекомендацій щодо вибору рівня складності у головоломках Тому актуальною є розробка мобільного застосунку, в якому була б представлена можливість не лише розвивати логічне мислення, але й фіксувати прогрес та визначати рівень логічного мислення людини. Застосунок повинен мати зручний інтерфейс та містити тести і відомі логічні ігри. Для реалізації програмного продукту використана мова програмування Java та одне з найпопулярніших середовищ для розробки мобільних застосунків – Android Studio. Оскільки додаток має працювати на мобільній платформі Android, то вибране середовище є найкращим рішення для розробки. Для створення можливості грати у гру вдвох була вибрана технологія Bluetooth. Ця технологія є стандартизованою, отже, проблеми несумісності пристроїв від конкуруючих фірм майже не має. Для реалізації програмного продукту використовувалась мова програмування PHP, яка містить ряд готових бібліотек для роботи із популярними базами даних. Програмний продукт складається з тестів для визначення ступеня логічного розвитку користувача та двох логічних ігор для покращення різних психічних процесів людини – «Судоку» та «Тетріс». Описано функціонування користувацької частини додатку. Застосунок дає змогу користувачеві не лише визначити свій рівень логічного мислення, але й на основі результату тестування дає рекомендації, щодо його покращення за допомогою логічних ігор. Було вибрано дві логічні гри різних типів, щоб користувачі обрали собі те, що потрібно саме їм. Також ігри мають по три рівні складності, що допоможе не лише просто грати, а й удосконалювати свої вміння та навички, покращуючи свій рівень розвитку та інтелекту. Ключові слова: програмний додаток, логічний розвиток, Android, Android Studio, Java, «Судоку», «Тетріс», головоломка, користувацька частина
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Бурдаєв, В. П. "Розробка мобільного додатку “Каркас” для платформ Android та IOS." Збірник наукових праць Харківського національного університету Повітряних Сил, no. 2(68) (April 21, 2021): 93–101. http://dx.doi.org/10.30748/zhups.2021.68.12.

Full text
Abstract:
Одна з сучасних тенденцій розвитку ринку мобільних додатків ‒ це розробка і адаптація мобільних додатків, що виконують функції експертних систем. Мобільний додаток ‒ це програмне забезпечення, призначене для роботи на планшетах, смартфонах та інших мобільних пристроях. Експертна система ‒ це набір компонент, які дозволяють системі приймати рішення на рівні компетентного фахівця (експерта). У роботі розглядається концепція побудови моделей баз знань на основі ієрархічної функціональної системи та її використання в онлайн консультації для мобільних експертних систем. Аналізуються структури моделей баз знань в інформаційно-комунікаційних технологіях для вибору: пакета оператора мобільного зв'язку, провайдера, хостера та інтернет-магазина. Модель бази знань предметної області в системі “КАРКАС” складається з ієрархії класів предметної області, зв'язків між ними (правил), які діють в рамках цієї моделі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Мельник, К., С. Костючко, and Д. Мельник. "Оптимізація ведення та аналітики фінансів за допомогою мобільного додатку на основі ОС Android." COMPUTER-INTEGRATED TECHNOLOGIES: EDUCATION, SCIENCE, PRODUCTION, no. 39 (May 21, 2020): 157–61. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2524-0560-2020-39-27.

Full text
Abstract:
Фінансова грамотність один з найнеобхідніших навиків для сучасної людини. Зростання матеріальних статків у значній мірі залежить від того, на скільки розумно людина використовує ресурси та розпоряджається грошима. Ведення та аналітика доходів і витрат перший крок до успіху у керуванні фінансами. У даній статті розглядається розробка додатку в IDE Android Studio для ведення та аналітики фінансів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Балинський, В. В., and О. С. Бодюл. "Дослідження роботи та розробка прототипної моделі мобільного додатку визначення оптимального шляху карет швидкої допомоги." Automation of technological and business processes 13, no. 4 (February 17, 2022): 40–47. http://dx.doi.org/10.15673/atbp.v13i4.2221.

Full text
Abstract:
Безумовно одною з найважливіших галузей впровадження інформаційних технологій є така, що тісно пов’язана з забезпеченням повсякденних потреб людини та її безпеки. Особу увагу привертають розробки, які спрямовані допомогти людині в екстреній ситуації. Прикладом може бути програмний продукт, який дозволить користувачам викликати швидку допомогу одним натисканням кнопки і відслідковувати її місцезнаходження в дорозі у разі погіршення стану здоров’я людини. Важливою функцією для користувача-пацієнта є забезпечення безперервного відстеження карети швидкої допомоги впродовж всього шляху пересування карети швидкої допомоги. Реалізація такого рішення потребує забезпечення надійної роботи, цілісності внутрішніх компонентів, легку доступність і зручне використання. Метою даної роботи є створення програмного продукту, який допомогає водіям бригад швидкої допомоги прокладати оптимальний маршрут до місця виклику, а, також, дозволяє пацієнтам спостерігати за пересуванням карети та визначати час прибуття медиків. В системі розроблено надійно-працюючий, виділений сервер, який обробляє дані, такі як: інформацію про користувачів, виклики, бригади, карети. Реалізовано можливість в режимі реального часу отримувати інформацію про місце перебування карети, яка знаходиться в дорозі до пацієнта. Положення об'єкта обчислюється завдяки використанню розміщеного на ньому GPS-приймача, який приймає та обробляє сигнали супутників космічного сегменту GPS – системи глобального позиціонування. Для реалізації була використана мова програмування C#, фреймворк ASP.NET Core, система управління базами даних PostgreSQL, середовище розробки JetBrains Rider, платформа для тестового хостингу сервера Heroku. Результатом розробки є мобільний додаток, який дозволить користувачу викликати швидку допомогу і відстежувати свою карету. Для водіїв карет забезпечується зручна робота при виконанні своїх обов'язків. Взаємодія між мобільними додатками здійснюється за допомогою серверу, яких працює з усіма користувачами мобільних додатків, забезпечуючи швидку і своєчасну передачу даних.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Розробка мобільного додатку"

1

Чеснюк, Максим Валерійович. "Розробка мобільного додатку «Smart Clock»." Магістерська робота, Хмельницький національний університет, 2020. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/9526.

Full text
Abstract:
Метою роботи є розробка мобільного додатку для платформи Android, що базується на алгоритмі визначення пробудження людини. Дана дипломна робота присвячена розробці програмного продукту для визначення у людини проблем зі сном. Було розглянуто існуючі методи розробки алгоритмів, та створено унікальний алгоритм, що допоможе людям виявити проблеми зі сном та вчасно звернутись до лікаря. Розроблено мобільний додаток «Smart Clock». Додаток-будильник, який аналізує протягом ночі, скільки разів людина прокидалась. Це відбувається завдяки унікальному алгоритму визначення пробудження людини. Це відбувається завдяки сенсорам вбудованим у будь який нині смартфон.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Трубіцин, О. О., Цзяо Ханькунь, and О. Г. Аврунін. "Розробка мобільного додатку для діагностики атопічного дерматиту." Thesis, ХНУРЕ, 2021. https://openarchive.nure.ua/handle/document/15580.

Full text
Abstract:
Today in Ukraine there is a significant need to develop software for doctors treating children with atopic dermatitis. The project of the information system AtD 1.0 offered in this work is based on the principle of client-server technology. The server part is a system for storing medical diagnostic information, images of the affected areas of the skin. The client part of the system provides the doctor with data on the observed patients in a convenient, structured form. The client part of AtD 1.0 system based on React Native UI framework
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Абраменко, А. І. "Розробка дизайну мобільного додатку за допомогою інструментів Figma." Thesis, Чернігів, 2021. http://ir.stu.cn.ua/123456789/22995.

Full text
Abstract:
Абраменко, А. І. Розробка дизайну мобільного додатку за допомогою інструментів Figma : випускна кваліфікаційна робота : 123 "Кoмп’ютepнa iнжeнepiя" / А. І. Абраменко ; керівник роботи Є. В. Нікітенко ; НУ "Чернігівська політехніка", кафедра iнфopмaцiйниx тa кoмп’ютepниx cиcтeм. – Чернігів, 2021. – 50 с.
Мeтoю квaлiфiкaцiйнoїpoбoти є проектування інтерфейсу для додатку що допомагає користувачам накопичувати та витрачати бали; Для peaлiзaцiї зaпpoпoнoвaнoгo інтерфейсу будe викopиcтoвувaтиcя векторне середовище Figma, середовище для проектування Miro, середовище для підготовки макету до експорту Zeplin.
The purpose of the qualification work is to design an interface for the application that helps users to accumulate and spend points; The Figma vector environment, the Miro design environment, and the Zeplin layout preparation environment will be used to implement the proposed interface.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Циганок, О. А. "Розробка мобільного додатку ОС Android комп’ютерної 2D гри." Thesis, Чернігів, 2020. http://ir.stu.cn.ua/123456789/23641.

Full text
Abstract:
Циганок, О. А. Розробка мобільного додатку ОС Android комп’ютерної 2D гри : випускна кваліфікаційна робота : 123 "Комп’ютерна інженерія" / О. А. Циганок ; керівник роботи Є. В. Риндич ; НУ "Чернігівська політехніка", кафедра інформаційних та комп’ютерних систем. – Чернігів, 2020. – 85 с.
Об’єктом досліджень слугують процеси розробки двомірного ігрового застосунку у жанрі «Платформер» для Android. Предметом дослідження є методи, прийоми та інформаційні технології розробки ігрового програмного забезпечення для пристроїв на базі Android платформ. Метою роботи є створення прототипу двовимірного платформера розрахованого на одного користувача для смартфонів на базі ОС Android. Для досягнення мети були проаналізовані сучасні тенденції у розробці комп'ютерних ігор, досліджені засоби розробки комп'ютерних ігор і проекти конкурентів. На основі цих елементів створений прототип двовимірного платформера розрахованого на одного користувача для смартфонів на базі ОС Android, що містить в собі 4 рівня з реалізованими основними ігровими механіками.
The object of research is the development of a two-dimensional game application in the genre of "Platformer" for Android. The subject of the study are methods, techniques and information technologies for developing game software for devices based on Android platforms. The aim of the work is to create a prototype of a two-dimensional platformer designed for one user for smartphones based on the Android OS. To achieve this goal, current trends in computer game development were analyzed, computer game development tools and competitors' projects were studied. Based on these elements, a prototype of a two-dimensional platform designed for one user for smartphones based on Android, which contains 4 levels with the basic game mechanics implemented.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Гапієнко, К. А. "Розробка дизайну мобільного додатку “Car Key” за допомогою Figma." Thesis, Чернігів, 2021. http://ir.stu.cn.ua/123456789/23014.

Full text
Abstract:
Гапієнко, К. А. Розробка дизайну мобільного додатку “Car Key” за допомогою Figma : випускна кваліфікаційна робота : 123 "Кoмп’ютepнa iнжeнepiя" / К. А. Гапієнко ; керівник роботи С. П. Казнадій ; НУ "Чернігівська політехніка", кафедра iнфopмaцiйниx тa кoмп’ютepниx cиcтeм. – Чернігів, 2021. – 53 с.
Об'єктом розробки є дизайн додатку, що допомагає підвищити безпеку авто, у разі відмикання повідомити власника. Метою розробки є одержання дизайну інтерфейсу додатку для безпеки авто. Реалізація дизайну додатку була виконана з використанням методів UX/UI. Для реалізації дизайну використовувались інструментальний засіб Figma. У ході розробки дизайну був отриманий додаток, який встановлює безпечний розклад для використання авто та надсилає повідомлення у разі розблокування дверей в незапланований час. Подальша розробка дизайну додатку можлива в сторону розширення функціоналу. Робота має практичну цінність. Розрахунок економічної цінності не проводився.
The object of development is the design of the application, which helps to increase the safety of the car, in case of unlocking to notify the owner. The purpose of the development is to obtain the interface design of the application for car safety. The implementation of the application design was performed using UX/UI methods. The Figma tool was used to implement the design. During the design development, an application was received that establishes a secure schedule for the use of the car and sends a message in case of unlocking the door at an unscheduled time. Further development of the application design is possible in the direction of expanding the functionality. The work has practical value. The calculation of economic value was not performed.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Ковтун, М. І. "Розробка дизайну мобільного додатку “StudyApp” за допомогою інструментів Figma." Thesis, Чернігів, 2021. http://ir.stu.cn.ua/123456789/23036.

Full text
Abstract:
Ковтун, М. І. Сайт для придбання та порівняння електронних гаджетів за наявними характеристиками на базі CMS WordpRess : випускна кваліфікаційна робота : 123 "Кoмп’ютepнa iнжeнepiя" / М. І. Ковтун ; керівник роботи С. П. Казнадій ; НУ "Чернігівська політехніка", кафедра iнфopмaцiйниx тa кoмп’ютepниx cиcтeм. – Чернігів, 2021. – 81 с.
Об’єктом проектування є клієнт-серверну частина для доступу до бази даних університету та синхронізації даних у вигляді Android та iOS додатку. Результатом роботи є реалізація таких можливостей додатку: − Реєстрація та авторизація клієнтів на сервері; − Перегляд всіх доступних даних на сервері; − Завантаження файлів на сервер; − Синхронізація даних сервера з користувачем і навпаки; − Електронна залікова книжка та поточні оцінки; Для проектування інтерфейсу користувача необхідно встановити на комп’ютер додаток Figma та мати клієнтський пристрій з операційною системою Android версії 7.0.1 та вище або пристрій на операційній системі iOS 14.0 та вище з встановленим додатком Figma mirror. Реалізація додатку була виконана з використанням методологій проектування дизайну User Centered Design & Jobs to Be Done. Для реалізації інтерфейсу користувача використовувались такі дизайн системи як Material Design, React Material, Human Design. Подальше вдосконалення додатку можливе в сторону розширення функціоналу, покращення інтерфейсу користувача та написання коду для безпосередньої роботи додатку на мобільних пристроях користувачів(студентів). Робота має практичну цінність. Розрахунок економічної цінності не проводився.
The object of design is a client-server part for access to the university database and data synchronization in the form of Android and iOS applications. The result is the implementation of the following features of the application: − Registration and authorization of clients on the server; − view all available data on the server; − upload media files to the server and vice versa; − uploading files to the server; − synchronization of server data with the user and vice versa; − electronic record book and current grades; To design the user interface, you must install the Figma application on your computer and have a client device running Android version 7.0.1 and higher or a device running iOS 14.0 and higher with the Figma mirror application installed. Implementation of the application was done using technologies Java, Android SDK. To implement the system tools used Android Studio 3.1.2. Further development of applications possible extension towards functional and interface improvements. The work has practical value. The calculation of economic value was not performed.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Кригін, В. Р., and І. В. Олешко. "Проектування та розробка захищеного мобільного додатку оповіщення важливою інформацією." Thesis, ХНУРЕ, 2021. https://openarchive.nure.ua/handle/document/15745.

Full text
Abstract:
The information notification system in smartphones is relevant for today. Every year, a person has to memorize more and more information. The mobile application has a number of advantages: the ability to use everywhere (everyone goes with smartphones), data will be protected by login and password and stored on the server, it is possible to use not only on a smartphone but also on a tablet. Our application can help in primary schools. Students will be able to receive important information from teachers (such as the beginning of the couple, additional hours for consultations etc.) and teachers will be able interact quickly with students.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Соляник, К. В. "Розробка мобільного додатку для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання." Master's thesis, Сумський державний університет, 2018. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/69499.

Full text
Abstract:
У роботі досліджено сутність поняття мобільне навчання, виділені основні переваги та недоліки мобільного навчання при підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання. Проведений порівняльний аналіз методів розробки мобільних додатків. Основною метою даного дослідження є розробка мобільного додатку для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.
The article explores the essence of the concept of mobile learning, highlights the main advantages and disadvantages of mobile learning in preparing for external independent evaluation. A comparative analysis of mobile application development methods has been conducted. The main purpose of this study is to develop a mobile application for preparation for external independent evaluation.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Грома, Р. В., and Ганна Юріївна Сидоренко. "Розробка клієнт-серверного мобільного додатку з використанням сучасних технологій." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2019. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/48287.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Філатов, М. І. "Розробка серверної частини мобільного додатку для накопичення та використання промоакцій." Thesis, Чернігів, 2021. http://ir.stu.cn.ua/123456789/23080.

Full text
Abstract:
Філатов, М. І. Розробка серверної частини мобільного додатку для накопичення та використання промоакцій : випускна кваліфікаційна робота : 123 "Кoмп’ютepнa iнжeнepiя" / М. І. Філатов ; керівник роботи О. А. Пріла ; НУ "Чернігівська політехніка", кафедра iнфopмaцiйниx тa кoмп’ютepниx cиcтeм. – Чернігів, 2021. – 55 с.
Метою кваліфікаційної роботи є розробка серверної частини, для мобільного додатку. Серверна частина буде представляти собою веб-сервіс, який матиме REST API для взаємодії з базою даних. Додаток має надавати можливість зберігати та використовувати купони за допомогою смартфона. Розробка серверної частини має включати: - Розробка бази даних - Реалізація аутентифікація та авторизація користувачів - Розробка REST API - Реалізувати бізнес-логіку витікання купону Для розробки веб-сервісу використано мову програмування JavaScript, середу виконання Node.JS та фреймворк Express.js. Для хостингу веб-сервісу використано платформа для хмарних додатків Heroku. Для хостингу бази даних використано хмарний сервіс MongoDB Atlas.
The goal of the qualification work is to develop the server-side for mobile application. The server-side will be a web service that will have a REST API which provides access to the database. The application should provide the ability to store and use coupons using a smartphone. The development of the server part should include: - Database development - Implementation of user authentication and authorization - Development of REST API - Implement the business logic of the coupon expiration The JavaScript programming language, Node.JS runtime and Express.js framework were chosen to develop the web service. For hosting of the web service was used cloud application platform Heroku. For hosting of the database was used MongoDB Atlas service.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Розробка мобільного додатку"

1

Бараник, Владислав. "РОЗРОБКА МОБІЛЬНОГО ДОДАТКУ ДЛЯ ОЦІНКИ ЕФЕКТИВНОСТІ МЕРЧАНДАЙЗИНГУ ТОРІВЕЛЬНОЇ КОМПАНІЇ." In АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ТА ПЕРСПЕКТИВИ ПРОВЕДЕННЯ НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ, chair Ілля Ільєв. Молодіжна наукова ліга, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/06.11.2020.v2.07.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Розробка мобільного додатку"

1

Мінтій, І. С., and А. О. Косач. Розробка мобільного додатку для розвитку математичних здібностей дошкільнят на платформі Android. ДВНЗ «Криворізький національний університет», 2015. http://dx.doi.org/10.31812/0564/1360.

Full text
Abstract:
Розглянуто особливості мобільних додатків для дошкільнят, вимоги до додатків, що спрямовані на формування елементарних математичних уявлень, особливості розробки мобільного додатку «Математика для дошкільнят», проаналізовано обрані програмні засоби.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Поліщук, Олександр Павлович, Ілля Олександрович Теплицький, and Сергій Олексійович Семеріков. Розробка систем мобільного доступу до Інтернет-аукціону Aukro у підготовці фахівців з інформаційних технологій. Мінрегіон України, September 2012. http://dx.doi.org/10.31812/0564/965.

Full text
Abstract:
Aukro (Aukro.ua) найбільший і найпопулярніший Інтернет-аукціон в Україні, що існує з 2007 року і з самого свого заснування міцно утримує позиції лідера. Інтернет-аукціон побудований на відомій східноєвропейській платформі Allegro, перші сайти на якій з’явились у Чехії (http://aukro.cz), Польщі (http://allegro.pl). Найвідомішими у СНД сайтами, побудованими на цій платформі, є російський сайт «Молоток.ру» (http://molotok.ru), казахський (http://aukro.kz) та український Aukro російською (http://aukro.ua) та українською мовами (http://ua.aukro.ua). Так само, як і Інтернет-аукціон eBay, Aukro має відкритий програмний інтерфейс – API доступу до Web-сервісів, за допомогою якого можна розробляти програмне забезпечення, що підвищує зручність роботи як продавців, так і покупців Інтернет-аукціону: масове завантаження описів лотів, відстеження обраних лотів у реальному часі і т.п. Для всіх перелічених вище аукціонів спільним таким програмним забезпеченням є ALoader, що працює на персональних комп’ютерах. Ураховуючи суттєву зручність використання мобільних пристроїв для оперативних торгів, для польського, чеського, російського та казахського варіантів платформи Allegro були розроблені відповідні мобільні додатки для пристроїв під управлінням Google Android. Актуальність розробки визначається тим, що для Інтернет-аукціону Aukro відсутнє програмне забезпечення для мобільного доступу з все більш широко поширюваної платформи Google Android.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography