Academic literature on the topic 'Розпуск'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Розпуск.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Розпуск"

1

Володимирівна, Фірсова Наталія. "ПРОБЛЕМИ ПРАВОВОГО РЕГУЛЮВАННЯ ЗАСТОСУВАННЯ АГРАРНИХ РОЗПИСОК." Часопис цивілістики, no. 41 (August 6, 2021): 45–50. http://dx.doi.org/10.32837/chc.v0i41.421.

Full text
Abstract:
У науковій статті доведено актуальність розгляду аграрної розписки як невід’ємного й універсального інстру­менту інвестування в аграрну сферу. Пілотні проекти щодо запуску аграрних розписок територією України дали свої позитивні результати та зумовили їх розповсюдження та модернізацію. Авторкою обґрунтовано, що можли­ вість отримання кредитних ресурсів у період міжсезоння є важливим і необхідним для «виживання» та подаль­шого розвитку бізнесу у сільськогосподарській сфері. На передній план виступають саме умови отримання фінан­сування аграрного сектору, а також механізм забезпечення виконання аграріями своїх зобов'язань. У роботі наголошено на своєчасності модернізації системи правового регулювання обігу аграрних розпи­сок. Також акцентовано увагу на змінах, що сьогодні пропонуються новим законопроектом «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо функціонування та обігу аграрних розписок». Проведено порівняльно-пра­вовий аналіз чинного Закону України «Про аграрні розписки» та проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо функціонування та обігу аграрних розписок», наведено їхні позитивні та негативні тенденції. Також авторкою виокремлено ознаки аграрних розписок: аграрну розписку віднесено до групи товаророзпорядчих документів, що посвідчують право власності на визначений товар (речі, продукцію) та надають право держателю товаророзпорядчого документа розпоряджа­тися такими об'єктами за умови настання певних юридичних фактів; аграрна розписка фіксує характер правовідносин, що виникли між боржником і кредитором за зобов'язан­ням. Особливістю є безспірність вимог; істотною характеристикою є те, що виконання зобов'язання боржника за виданою розпискою забезпечу­ється заставою; предметом застави за аграрною розпискою може бути виключно майбутній врожай сільськогосподарської продукції; видавати аграрні розписки можуть сільськогосподарські підприємства чи фізичні особи, що займаються виробничо-господарською діяльністю лише у сфері рослинництва, адже в заставу передається майбутній врожай, проте авторкою наголошується на необхідності на законодавчому рівні також передбачити можливість надання в заставу за аграрними розписками і сільськогосподарських тварин і продукції тваринництва; розмір застави повинен бути не меншим за розмір зобов'язання за аграрною розпискою.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Harkava, T. A. "Історичні витоки петриківського декоративного розпису." Науково-теоретичний альманах "Грані" 20, no. 4(144) (July 11, 2017): 53. http://dx.doi.org/10.15421/171761.

Full text
Abstract:
Встановлено, що вітчизняна наука про народне мистецтво зародилася та розвивалася передусім як вивчення археологічних старожитностей, і важливим фактором його вивчення стали археологічні з’їзди. З’ясовано, що Петриківський декоративний розпис як складова українського народного декоративно-прикладного мистецтва своїм корінням сягає Трипілля, зародившись у вигляді селянського хатнього малювання - стінопису. Упродовж віків в Україні формувалися різноманітні школи декоративного розпису, однак найбільше і найкраще зберігся і розвинувся петриківський декоративний розпис. Визначено основні віхи розвитку петриківського розпису від часу його офіційного визнання і донині, названі основоположники традиційної школи петриківського декоративного розпису та їх послідовники.Висвітлено внесок самобутнього петриківського декоративного розпису у світову культуру визнанням його ЮНЕСКО як нематеріальної культурної спадщини людства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Хлистун, Юлія. "ВИКОРИСТАННЯ СИМВОЛІЧНИХ ЗНАКІВ У СУЧАСНОМУ УКРАЇНСЬКОМУ МОНУМЕНТАЛЬНОМУ ЦЕРКОВНОМУ ЖИВОПИСІ : КЛАСИФІКАЦІЯ, ПРИХОВАНА СЕМАНТИКА." УКРАЇНСЬКА КУЛЬТУРА : МИНУЛЕ, СУЧАСНЕ, ШЛЯХИ РОЗВИТКУ (НАПРЯМ: КУЛЬТУРОЛОГІЯ) 39 (January 31, 2022): 71–76. http://dx.doi.org/10.35619/ucpmk.v39i.499.

Full text
Abstract:
Монументальний церковний живопис часто сприймається або як внутрішня прикраса храму, або як «Євангеліє для неписьменних», оскільки храмовий розпис часто містить сцени зі Святого Письма. У науці живопис Православної Церкви є переважно предметом вивчення мистецтвознавців, але з точки зору культурології та семіотики він вивчений недостатньо. Символіка монументального церковного живопису недостатньо розкрита. Автор пропонує власну класифікацію символів монументального церковного розпису, використовуючи приклади з фресок сучасних православних храмів на Сході України, переважно з Донецької обл. За словами автора, усі символічні знаки сучасного українського монументального церковного живопису можна поділити на такі види: персоніфіковані, літургійні, апокаліптичні, містичні, декоративні, абстрактно-спіритуалістичні, пейзажні та символічні елементи. Аналіз семіотичних знаків у монументальному церковному живописі сприяє більш детальному «прочитанню» розпису православного храму, розкриттю прихованої семантики іконографічної тематики та глибшому розумінню східнохристиянського світогляду.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

БАКУМЕНКО, Тетяна, Ірина ФРОЛОВА, and Мілена ЯРОСЛАВЦЕВА. "МЕТОДИКА НАВЧАННЯ ДІТЕЙ СТАРШОГО ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ ДЕКОРАТИВНОМУ МАЛЮВАННЮ ЗА МОТИВАМИ НАРОДНИХ ПРОМИСЛІВ УКРАЇНИ." Acta Paedagogica Volynienses 1, no. 1 (April 13, 2022): 9–17. http://dx.doi.org/10.32782/apv/2022.1.1.2.

Full text
Abstract:
У статті схарактеризовано теоретичні аспекти методики навчання дітей старшого дошкільного віку деко- ративному малюванню за мотивами народних промислів України, в ході якої відбувається процес національного виховання. Виходячи із розуміння сучасних педагогічних підходів, визначено поняття «методика навчання дітей старшого дошкільного віку декоративному малюванню за мотивами народних промислів України», яке тракту- ється як сукупність взаємозв’язаних методів та прийомів навчання, які передбачають системну і планомірну роботу з декоративного малювання за мотивами народних промислів України в процесі спеціально організова- ного освітнього середовища закладу дошкільної освіти та спрямовані на виховання в дітей старшого дошкіль- ного віку любові до України, поваги до праці народних майстрів та національних цінностей українського народу. Розкрито сутність принципів, на яких ґрунтується методика – національної спрямованості, історизму, гумані- зації, диференційованого підходу та інтеграції. Визначені завдання навчання дітей старшого дошкільного віку декоративному малюванню, які спрямовані на ознайомлення з творами українського декоративного мистецтва – народною іграшкою, керамікою, килимарством, вишивкою; використанням в декоративному малюванні худож- ньо-стильових особливостей народних промислів України (розпис на гончарних і керамічних виробах сіл Опішня, Косова, Дибинців, орнаменти Решетилівських, Полтавських вишивок, Петриківський розпис на папері, дереві, пап’є-маше, розписи дерев’яних іграшок міст Яворова, Ужгорода та ін.). Методика навчання дітей старшо- го дошкільного віку декоративному малюванню складається з пропедевтичного, відтворюючого та творчого етапів, в кожному з яких визначено мету, методи та зміст педагогічної роботи з дітьми. Наведено тематику мистецтвознавчих розповідей, ігрових прийомів, дидактичних ігор, тематичних занять, які сприяють успішному навчанню дітей декоративному малюванню в контексті національного виховання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Юлія, Хлистун. "ПРОГРАМА РОЗПИСУ ПРАВОСЛАВНОГО ХРАМУ ЯК КУЛЬТУРОЛОГІЧНА ПРОБЛЕМА." УКРАЇНСЬКА КУЛЬТУРА : МИНУЛЕ, СУЧАСНЕ, ШЛЯХИ РОЗВИТКУ (НАПРЯМ: КУЛЬТУРОЛОГІЯ) 35 (February 6, 2021): 214–20. http://dx.doi.org/10.35619/ucpmk.v35i0.387.

Full text
Abstract:
Висвітлюється проблема визначення поняття «програма розпису православного храму» в контексті культурології, а також співвідношення термінів «програма», «система» і «схема» розпису православного храму. Приділяється увага факторам, що безпосередньо впливають на формування програми храмового розпису. Із точки зору різних наукових підходів дослідників розкривається призначення монументального живопису, звертається увага на те, як впливає час на особливості сприйняття храмового розпису.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Найден, О. "Розписи Якова Бацуци." Народне мистецтво, no. 1/2 (2006): 15–17.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Василенко, Р. "Здушений крик розпуки." Нові дні 41, no. 481, березень (1990): 27–30.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Василенко, Р. "Здушений крик розпуки." Нові дні 41, no. 481, березень (1990): 27–30.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Pavlyuchenko, Yu, and B. Kravchuk. "Правова характеристика аграрних розписок." Правничий часопис Донецького університету, no. 1-2 (2017): 49–56. http://dx.doi.org/10.31558/2518-7953.2017.1-2.6.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Виговський, О. "Правова природа депозитарних розписок." Юридична Україна, no. 10 (94) (2010): 76–82.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Розпуск"

1

Портюх, Крістіна Валеріївна. "Цех з виробництва паперу для простирадл з целюлози у системі Публічного акціонерного товариства «Кохавинська паперова фабрика» з розробленням технологічного потоку." Bachelor's thesis, КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2019. https://ela.kpi.ua/handle/123456789/29114.

Full text
Abstract:
Дипломний проект: стор.85 , рис.3 , табл.11 , першоджерел 11, додатків 1. Метою дипломного проекту було розроблення технологічного потоку з виробництва паперу для простирадл з целюлози на основі Публічного акціонерного товариства «Каховинська паперова фабрика». Наведено стандарти та сертифікати якості на сировину, хімікати та готову продукцію. Розроблено та описано технологічну схему з виробництва паперу для простирадл. Розраховано матеріальний баланс води та волокна, а також тепловий баланс контактно-конвективного методу сушіння, для виробництва 1 т продукції. Проведено розрахунок та вибір основного обладнання. Описано об’ємно-планувальне і конструктивне рішення будівлі цеху. Наведені заходи щодо охорони навколишнього середовища.
Diploma project: pag. 85, draw. 3, 11 tables, primary sources 11, addition 1 The purpose of the diploma project was to develop a technological flow for the production of paper for a sheet on the basis of the Public Joint Stock Company "Kakhovinsky Paper Mill". The standards and quality certificates for raw materials, chemicals and finished products are given. A technological scheme for the production of sheet metal sheets has been developed and described. The material balance of water and fiber has been calculated, as well as the thermal balance of contact-convection drying method, for the production of 1 ton of product. The calculation and selection of basic equipment has been carried out. The volume-planning and constructive decision of the building of the shop is given. The measures on environmental protection are given.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Кричевцова, О. В., and М. В. Кравчук. "Дослідження художніх технік розпису тканин з метою зорової трансформації форми жіночої сукні." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2018. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/11328.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Риляков, Ілля Леонідович. "Підвищення ефективності технології виробництва сигаретного паперу." Master's thesis, КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020. https://ela.kpi.ua/handle/123456789/38492.

Full text
Abstract:
Актуальність теми. Розширення сировинної бази целюлозно-паперової галузі України за рахунок використання целюлози з відходів сільського господарства. Виробництво сигаретного паперу та забезпечення стабільності його якості шляхом використання новітніх досягнень в паперовому виробництві та сучасних технологій одержання целюлози. Мета і задачі дослідження. Метою дисертаційної роботи є вивчення особливостей сигаретного паперу та вдосконалення технології його виробництва для підвищення якості продукції. Для досягнення вказаної мети було поставлено наступні задачі: - ознайомлення з властивостями сигаретного паперу; - одержати солом'яну целюлозу окисно-органосольвентним способом делігніфікації та дослідити її паперотворні властивості; - вдосконалити технологічний процес виробництва сигаретного паперу; - вибрати і розрахувати основне технологічне обладнання. - провести аналіз потенціалу даної роботи до використання у стартапі. Об’єкт дослідження: процеси одержання соломяної целюлози та виготовлення сигаретного паперу. Предмет дослідження: технологічні параметри процесу делігніфікації січки пшеничної соломи, параметри процесів формування, пресування, проклеювання і сушіння паперового полотна. Методи дослідження: для визначення впливу технологічних параметрів одержання целюлози використовували хімічні, фізико-хімічні та фізико-механічні методи аналізу. Обгрунтування іноваційних рішень в технологічному потоці базувалося на теоретичних методах аналізу. Практичне значення одержаних результатів: запропонований технологічний потік з виробництва виробництва сигаретного паперу з використанням соломяної целюлози дозволить покращити якість готової продукції та зменшити її собівартість. Апробація результатів дисертації: Основні положення дисертаційної роботи доповідалися та обговорювалися на міжнародній закордонній конференції IV international scien-tific and practical conference The world of scitnce and innovation, London, United Kingdom, 11-13 november, 2020 р.
Theme actuality. Expansion of the raw material base of the pulp and paper industry of Ukraine due to the use of pulp from agricultural waste. Production of cigarette paper and ensuring the stability of its quality through the use of the latest advances in paper production and modern technologies for pulp production. The purpose and objectives of the study. The purpose of the dissertation is to study the features of cigarette paper and improve the technology of its production to improve product quality. To achieve the goal, you need to solve the following tasks: - acquaintance with the properties of cigarette paper; - to obtain straw cellulose by oxidative-organosolvent method of delignification and to investigate its paper-forming properties; - to improve the technological process of cigarette paper production; - select and calculate the main technological equipment. - to analyze the potential of this work for use in startups. Object of study: the process of making document paper. Subject of study: processes of production of straw cellulose and production of cigarette paper. Methods of study: technological parameters of the process of delignification of wheat straw chips, parameters of the processes of forming, pressing, gluing and drying of paper web. The practical value of the obtained results: the proposed technological stream for the production of cigarette paper with the use of straw pulp will improve the quality of finished products and reduce its cost. Approval of the thesis results: The main provisions of the dissertation were reported and discussed at the international international conference IV international scien-tific and practical conference. The world of science and innovation, London, United Kingdom, 11-13 November, 2020.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Бардась, Олександр Олександрович, Александр Александрович Бардась, and Oleksandr O. Bardas. "Підвищення ефективності поїздоутворення шляхом вибору черговості розпуску составів." Thesis, Видавництво Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна, 2012. http://eadnurt.diit.edu.ua:82/jspui/handle/123456789/1040.

Full text
Abstract:
Бардась, О. О. Підвищення ефективності поїздоутворення шляхом вибору черговості розпуску составів: авт. дис. к. т. н.: 05.22.01 / О. О. Бардась ; Дніпропетр. нац. ун-т залізн. трансп. ім. акад. В. Лазаряна. - Д., 2012. - 21 с.
UK: АНОТАЦІЯ У роботі отримано нове рішення комплексного завдання щодо підвищення ефективності процесів поїздоутворення шляхом вибору черговості розпуску соста-вів (ВЧРС) на сортувальних станціях, в якому ураховується багатоетапність пере-робки вагонопотоків на залізничних мережах. Завдання ВЧРС для мережі станцій представлене комбінаторними оптимізаційними моделями планування у детермі-нованих та стохастичних постановках, з урахуванням одного та двох критеріїв якості. Сформульовано нове завдання і розроблені математичні моделі для плану-вання поїздоутворення на сортувальних станціях транспортної мережі, що дозво-ляє підвищити їх ефективність за рахунок використання додаткової системної ін-формації про вагонопотоки. Сформульовано критерій ефективності черговості розпуску составів на основі показника якості структури поїздів свого формування. Така структура оцінюється середньою довжиною відчепу у сформованому составі. Використання критерію дозволить зменшити експлуатаційні витрати на наступних технічних станціях. Запропоновано лексикографічне відношення критеріїв ефек-тивності черговості розпуску составів та виконано постановку задачі визначення черговості розпуску составів для транспортної мережі. Вперше завдання ВЧРС подано у стохастичній постановці та запропоновано метод її вирішення на основі двоетапної моделі стохастичного програмування. Модель ураховує стохастичну природу прогнозу прибуття поїздів на сортувальну станцію і дозволяє зменшити обсяги розрахунків ВЧРС. Для скорочення перебору варіантів уперше для ВЧРС також уведено поняття ідеальних послідовностей роз-пуску, запропоновано дві форми ідеальної послідовності – по парку прийому, яка відповідає максимально можливому темпу накопичення составів, та по парку від-правлення, яка відповідає мінімально допустимому темпу накопичення. RU: АННОТАЦИЯ В работе получено новое решение комплексного задания по повышению эф-фективности процессов поездообразования путем выбора очередности роспуска составов (ВОРС) на сортировочных станциях, в котором учитывается многоэтап-ность переработки вагонопотоков на железнодорожных сетях. Задание ВОРС для сети станций представлено комбинаторными оптимизационными моделями пла-нирования в детерминированных и стохастических постановках, с учетом одного или двух критериев качества. Выполнены исследования характеристик движения поездов по участкам ме-тодами хаотической динамики, которые показали, что исследуемые процессы мо-гут быть антиперсистентными. В этих условиях предложено и реализовано про-гнозирование методами экспертных систем. Сформулировано новое задание и разработаны математические модели для планирования поездообразования на сортировочных станциях транспортной сети, что позволяет повысить их эффективность за счет использования дополнительной системной информации про вагонопотоки. Сформулирован критерий эффективно-сти очередности роспуска составов на основе показателя качества структуры поез-дов своего формирования. Такая структура оценивается средней длиной отцепа в сформированном составе. Использование критерия позволяет уменьшить эксплуа-тационные расходы на следующих технических станциях. Предложено лексико-графическое отношение критериев эффективности очередности роспуска составов и выполнено постановку задачи выбора очередности роспуска составов для транс-портной сети в виде двухуровневой модели. Модель нижнего уровня предусматри-вает минимизацию общих эксплуатационных расходов отдельной сортировочной станции, а модель верхнего уровня – создания благоприятных условий переработ-ки вагонопотоков на следующих технических станциях. Для решения задачи пред-ложено использовать метод последовательных уступок. Впервые задание ВОРС подано в стохастической постанове и предложено метод его решения на основе двухэтапной модели стохастического программиро-вания. Модель учитывает стохастическую природу прогноза прибытия поездов на сортировочную станцию и позволяет уменьшить объемы расчетов ВОРС за счет декомпозиции графа вариантов очередности роспуска на менее громоздкие про-цессы. Для сокращения перебора вариантов впервые для ВОРС также введено по-нятие идеальных последовательностей роспуска, предложено две формы идеаль-ной последовательности – по парку приема, которое соответствует максимально возможному темпу накопления составов, и по парку отправления, которое соответ-ствует минимально допустимому темпу накопления. Выполнена оценка экономической эффективности разработанной методики планирования поездообразования на сортировочных станциях, которая показала значительное сокращение эксплуатационных расходов сортировочной станции за счет рационального выбора очередности роспуска составов. EN: THE SUMMARY In the dissertation was obtained a new solution of the complex task of the efficiency of processes of trainforming by choosing the train’s dissolution order on the switching stations, in witch is accounted multistage of the car’s operation on the railway network. Task of the choosing the train’s dissolution order for the station’s network is presented by the combinatorial optimization models of planning in the deterministic and stochastic productions, taking into account one or two quality criteria. First formulated by a task and developed mathematical models for planning of the trainforming on the switching stations of the transport network, that improves the effi-ciency of their operation through the use of additional system information about cars. Was formulated the efficiency criterion of the train’s dissolution order based on the quality index of the structure of trains, forming on the station. Using the criterion will reduce operating costs on the next technical stations. Proposed lexicographical attitude of the efficiency criterion of the train’s dissolution and made the statement of the task of the train’s dissolution order for the transportation network. First formulated the problem of the selection the order of train’s dissolution in the stochastic formulation and the method of its solution on the basis of two-stage stochastic programming problem. Model takes into account the stochastic nature of the forecast ar-rival of trains at switching stations and reduce the amount of calculations related to the analysis of sequence variants of the dissolution. For the reducing the amount of calcula-tions related to the analysis of sequence variants of the dissolution, was improved the method of the analysis of sequence variants of the train’s dissolution by introducing the concept of the ideal order of dissolution.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Ковинєва, О. "Джерела та сучасність петриківського розпису." Thesis, НТУ "ХПІ", 2016. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/21592.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Содома, Р. І., and Р. П. Хірівський. "Сучасний механізм інвестування – міжнародні аграрні розписки." Thesis, Фінансово-економічні механізми розвитку підприємництва: теоретичний та практичний аспекти: Збірник наукових статей за матеріалами Всеукраїнської науково - практичної конференції здобувачів вищої освіти та молодих учених (19-20 квітня листопада 2020 р.), 2020. http://sci.ldubgd.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/9147.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Содома, Р. І., Г. Марків, and Г. Східницька. "ФІНАНСОВИЙ ІНСТРУМЕНТ «АГРАРНІ РОЗПИСКИ» В УКРАЇНСЬКОМУ АГРОСЕКТОРІ." Thesis, еорія і практика розвитку агропромислового комплексу та сільських територій: матеріали ХХ міжнародного науково-практичного форуму, 2019. http://lnau.edu.ua/.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Содома, Р. І. "НОВИЙ ІНСТРУМЕНТ КРЕДИТУВАННЯ ПІДПРИЄМСТВ АПК – АГРАРНІ РОЗПИСКИ." Thesis, Всеукраїнської науково-практичної конференції “Сталий розвиток країни в рамках Європейської інтеграції”, 2016. https://conf.ztu.edu.ua/wp-content/uploads/2016/11/stalyj-rozvytok-2016.pdf.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Пашукова, С. Г., and Н. М. Пшінка. "Особливості самчиківського розпису в оздобленні декоративних подушок вишивкою." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2018. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/11200.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Білей, Є. М. "Традиції Петриківського розпису та етнічні мотиви в сучасному українському костюмі." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2017. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/9195.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Books on the topic "Розпуск"

1

Гуцало, Е. Блуд: Україна: розпуста і виродження. Київ, 1993.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Book chapters on the topic "Розпуск"

1

Skok, O. S., and T. V. Shevchenko. "КРИМІНАЛЬНО-ПРАВОВА ХАРАКТЕРИСТИКА СТВОРЕННЯ АБО УТРИМАННЯ МІСЦЬ РОЗПУСТИ І ЗВІДНИЦТВА, ПЕРЕДБАЧЕНИХ СТ. 302 КРИМІНАЛЬНОГО КОДЕКСУ УКРАЇНИ." In MODERN ACHIEVEMENTS OF EU COUNTRIES AND UKRAINE IN THE AREA OF LAW, 548–64. Izdevnieciba “Baltija Publishing”, 2020. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-588-63-1.31.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Розпуск"

1

Михайлова, Тетяна, and Анастасія Чанжар. "ТРАНСПОНУВАННЯ САМЧИКІВСЬКОГО РОЗПИСУ СУЧАСНИМИ ХУДОЖНИКАМИ В РІЗНІ НАПРЯМКИ ДИЗАЙНУ." In THEORETICAL AND EMPIRICAL SCIENTIFIC RESEARCH: CONCEPT AND TRENDS. European Scientific Platform, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/logos-10.12.2021.v3.45.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography