Academic literature on the topic 'Робоча документація'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Робоча документація.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Робоча документація"

1

Бакалюк, Т. Г., Г. О. Стельмах, and Н. Р. Макарчук. "ВАЖЛИВІСТЬ ВИКЛАДАННЯ ДИСЦИПЛІНИ «МЕДИЧНА ДОКУМЕНТАЦІЯ В РЕАБІЛІТАЦІЙНИХ ЗАКЛАДАХ» ПРИ ПІДГОТОВЦІ ФАХІВЦІВ З ФІЗИЧНОЇ ТЕРАПІЇ." Медична освіта, no. 4 (February 2, 2022): 5–9. http://dx.doi.org/10.11603/m.2414-5998.2021.4.12685.

Full text
Abstract:
Правильне ведення медичної документації є важливою складовою діяльності всіх закладів охорони здоров’я. Під час клінічної практики фізичний терапевт може проводити оцінювання, діагностування та втручання в межах своєї компетенції, тому виникає необхідність у документуванні цих дій. У статті представлений досвід викладання вибіркової дисципліни «Медична документація в реабілітаційних закладах» для бакалаврів зі спеціальності «Фізична терапія. Ерготерапія». Мета статті – акцентувати увагу викладачів та студентів на важливості отримання знань про значення медичної документації в роботі реабілітаційних закладів у сучасній системі професійної підготовки фахівців з фізичної терапії. Фізичний терапевт повинен вести чітку й добре організовану документацію результатів діагностики та оцінки і розробляти план подальших дій. Ці записи вносяться до медичної карти пацієнта фізичним терапевтом для надання доказів контакту з пацієнтом, інформування процесу клінічного обґрунтування та передачі інформації іншим фахівцям. Важливим завданням при підготовці спеціалістів з фізичної терапії є вивчення основ ведення документації, що дозволяє ідентифікувати, реєструвати, вимірювати та оцінювати реабілітацію, також визначати ефективність реабілітації, аналізувати стан пацієнта в наступні періоди реабілітації.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Фатенок-Ткачук, А. О., and З. І. Гаврилюк. "ОБЛІКОВИЙ СУПРОВІД РОЗРОБКИ ІННОВАЦІЙНОГО ПРОДУКТУ." Науковий вісник Ужгородського університету. Серія «Економіка», no. 1(57) (July 2, 2021): 141–47. http://dx.doi.org/10.24144/2409-6857.2021.1(57).141-147.

Full text
Abstract:
Розвиток суб’єктів підприємницької діяльності можливий лише за умови постійного оновлення готової продукції та послуг. Облікове забезпечення процесу інноваційної діяльності є потребою часу через усвідомлення облікових процедур на кожному етапі розробки інновації. Метою даної статті є удосконалення теоретико-методичних засад обліку та аналізу у процесі інноваційної діяльності підприємства. Систематизовано рахунки бухгалтерського обліку та типові проведення, що можуть використовуватись у процесі розробки інновацій. Згруповано етапи розробки проектно-кошторисної документації. Виокремлено основні етапи життєвого циклу інноваційного продукту та завдання кожного з них. Здійснено аналіз тенденцій інноваційної діяльності у Волинській області. У даній роботі використано такі методи як: системний підхід, економіко-статистичний аналіз, класичні статистичні методи, методи аналізу та синтезу.Ключові слова. Інноваційна діяльність, інновація, інноваційний продукт, життєвий цикл, проектно-кошторисна документація
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Хараджян, Наталя Анатоліївна, and Інна Олександрівна Пихтіна. "Автоматизація процесу формування обсягу навчальної роботи кафедр вищого навчального закладу." New computer technology 15 (April 27, 2017): 124–26. http://dx.doi.org/10.55056/nocote.v15i0.605.

Full text
Abstract:
Метою дослідження є розробка автоматизованої системи формування обсягу навчальної роботи кафедр університету. Задачі дослідження: розглянути етапи створення автоматизованої системи формування обсягу навчального навантаження кафедр ВНЗ. Об’єктом дослідження є автоматизація процесів у ВНЗ. Предметом дослідження є автоматизація процесів підготовки документації навчального відділу. В роботі проведено аналіз, узагальнення та систематизація досліджень з проблеми автоматизації процесу формування обсягу навчальної роботи кафедр у ВНЗ. Результатами дослідження є створена автоматизована система формування обсягу навчальної роботи кафедр ВНЗ, що можна використовувати як програмне забезпечення спеціального призначення.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Касянчук, Д. "Порівняльний аналіз генераторів документації." COMPUTER-INTEGRATED TECHNOLOGIES: EDUCATION, SCIENCE, PRODUCTION, no. 39 (May 17, 2020): 30–34. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2524-0560-2020-39-05.

Full text
Abstract:
У статті описані переваги та недоліки різних генераторів. Проведено порівняльний аналіз заявлених генераторів для виявлення найбільш якісних та детальних серед них. Приведені ілюстрації їхнього синтаксису та результатів роботи.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Нищак, Іван Дмитрович. "ВИКОРИСТАННЯ ЕЛЕКТРОННОГО НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОГО КОМПЛЕКСУ З КРЕСЛЕННЯ В ПРОЦЕСІ ГРАФІЧНОЇ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ." Information Technologies and Learning Tools 78, no. 4 (September 11, 2020): 75–89. http://dx.doi.org/10.33407/itlt.v78i4.2801.

Full text
Abstract:
У статті представлено загальну характеристику авторського електронного навчально-методичного комплексу (ЕНМК) з креслення, що використовується в процесі графічної підготовки майбутніх учителів трудового навчання в Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка. Узагальнено основні дидактичні можливості ЕНМК: забезпечення системного та послідовного вивчення креслення відповідно до вимог, що ставляться до графічної компетентності вчителя трудового навчання; збільшення наочності навчального матеріалу, розширення способів його подання; організація автоматизованого педагогічного контролю на будь-якому етапі навчання; забезпечення роботи студентів з додатковими джерелами інформації; організація самостійної навчально-пізнавальної діяльності студентів; доступ до віддалених інформаційних ресурсів; підвищення індивідуалізації процесу навчання. Подано короткий аналіз основних змістових компонентів (модулів) авторського ЕНМК: методичного, навчального, контрольного, довідникового, інформаційно-пошукового. Охарактеризовано основні режими роботи в середовищі авторського ЕНМК, зокрема: режим електронного підручника; режими «База конструкторсько-графічної документації», «База технічних деталей», «Комплекс графічних завдань», «Електронний довідник», «Словник термінів». Висвітлено додаткові режими роботи з ЕНМК (робота з архівом електронних копій друкованої навчальної літератури, що знаходиться у вільному доступі та рекомендована для використання в процесі графічної підготовки майбутніх учителів трудового навчання; робота з Інтернет-ресурсами з питань навчання графічних дисциплін). Представлено результати впровадження ЕНМК з креслення в процес графічної підготовки майбутніх учителів трудового навчання в Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Свєтлічна, А. А., and І. П. Олешкевич. "СИНТАКСИЧНІ ОСОБЛИВОСТІ АНГЛОМОВНОЇ МИТНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ." Nova fìlologìâ 2, no. 81 (June 23, 2021): 106–10. http://dx.doi.org/10.26661/2414-1135-2021-81-2-15.

Full text
Abstract:
У статті проаналізовано особливості синтаксису текстів англомовних митних документів. Авторами виявлена специфіка синтаксичних структур анкетних частин текстів комплексу офіційних митних документів. Увага зосереджена на аналізі прикладів застосування таких структур у тексті митного документа. Виявлено специфічні особливості їх використання в комплексі митної документації. Продемонстровано шляхи скорочень синтаксичних конструкцій, що необхідно для пришвидшення роботи з такими документами на етапах розмитнення товару, обслуговування пасажирів під час перетину кордону. Виявлено, що у форматі митного документа є постійні компоненти та ті, що заповнюються адресатом, тобто змінні фрагменти. У результаті дослідження встановлено, що постійні компоненти діють як тема, а змінні – як рема. У момент заповнення офіційного документа усталені та змінні частини представляються у свідомості адресата як варіант синтаксичної комбінації, що є аналогом речення з опущеним синтаксичним елементом – присудком. Авторами запропоновано вважати ці синтаксичні конструкції тема-рематичною структурою. В процесі роботи розглянуто та проаналізовано приклади застосування таких конструкцій. Установлено, що змінні компоненти можуть бути незначними і становлять лише певні персональні або кількісні характеристики, необхідні для здійснення митного процесу. Аналіз синтаксичних структур комплексу англомовних митних документів показав також наявність конструкцій із багатокомпонентною ремою. Використання таких синтаксичних фрагментів має на меті максимальний збір інформації в межах невеликого англомовного офіційного документа. Дослідження синтаксису анкетних сегментів митних документів дозволив виявити наявність дієприкметників у складі усталених частин у постпозиції до визначуваного слова. Встановлено, що такі вирази є скороченою модифікацією підрядного атрибутивного і діють у такому вигляді для стислого подання інформації. Митні документи призначені збирати та передавати інформацію задля потреб митної справи, і цей факт стає базовим для формування специфічної структури з конкретними синтаксичними закономірностями, які властиві таким текстам.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Nazarov, Oleksandr, Valentyn Gankevych, Oleksandr Pashchenko, and Vyacheslav Kiba. "ШЛЯХИ ЗМЕНШЕННЯ ЕНЕРГОЄМНОСТІ І ПІДВИЩЕННЯ ПРОДУКТИВНОСТІ ПРИ БУРІННІ СВЕРДЛОВИН." Metallurgicheskaya i gornorudnaya promyshlennost, no. 2 (June 30, 2020): 10–19. http://dx.doi.org/10.34185/0543-5749.2020-2-10-19.

Full text
Abstract:
Мета. В роботі розглянуто напрями та розробки що направлені на підвищення продуктивності процесу буріння, зниження енерговитрат і підвищення надійності обладнання, в першу чергу інструменту. Так розглянуто застосування гідравлічних бурових установок, що дозволяють: знизити в 1,5...1,8 рази масу бурової установки, скоротити в 1,5 рази час спускопідімальні операції; забезпечити підвищення швидкості буріння в 1,3...2 рази, знизити час на нарощування бурильних труб в 2,5 рази, скоротити час на монтаж і демонтаж установки в 2...5 разів. Дослідження процесу руйнування гірської породи показали, що вплив ПАР на гірську породу викликає її разупрочнення і покращує умови її руйнування. Застосування добавок ДБ збільшує швидкість обертального буріння на 25 – 30 % і глибину проходки до його затуплення на 20 – 25 %. Результати дослідно-промислових випробувань показали, що використання добавок піноутворювача ДБ в промивної рідини при обертальному бурінні економічно доцільно.Методика. Роботи по розробці теоретичних моделей руйнування [8] шляхом математичного моделювання дозволяють розрахувати нелінійні безрозмірні залежності; частот і амплітуд поперечних власних коливань бурового ставу як від параметрів обертання ставу, так і від зовнішніх факторів. Спираючись на теорію подібності та аналізу розмірностей це дозволяє вивчити вплив параметрів не окремо, а в комплексі, що зменшує обсяг досліджень до 2-х раз.Результати. Системи гасіння поперечних коливань НСП, ефективність, якої перевіряється розрахунками і моделюється за допомогою SolidWorks, що виключає флатер бурового інструменту. Проводяться розробки моделей верстатів шарошкового буріння, які дозволяють виробнику верстатів вибирати раціональні параметри систем гасіння поперечних коливань бурових ставів, проект верстата використаний для розробки робочої документації діючої моделі.Наукова новизна. Встановлено залежність появи флатера бурового інструменту внаслідок збігу частоти його обертання з власною частотою поперечних коливань бурового ставу, на буровому ставі, який складається з 3-х восьмиметрових штанг, флатер з'являється на I частоті обертів 30 хв-1, а на буровому ставі, що складається з 2-х восьмиметрових штанг – на частоті I оборотів 113 хв-1.Встановлено шляхом математичного моделювання нелінійні безрозмірні залежності; частот і амплітуд поперечних власних коливань бурового ставу як від параметрів обертання ставу, так і від зовнішніх факторів. Спираючись на теорію подібності та аналізу розмірностей це дозволяє вивчити вплив параметрів не окремо, а в комплексі, що зменшує обсяг досліджень до 2-х раз.У теоретичному аналізі ефективності амортизаторів згинальних коливань - АІК, встановлено, що вони дозволяють значно (в 6 разів) зменшити поперечні коливання бурового става до 26 мм, однак не виключають появу флатера бурового інструменту, тому обгрунтован вибір більш ефективної системи виброгашення з накладними легкими напівмуфтами (НСП).Практична цінність. Розробка систем гасіння поперечних коливань НСП, ефективність, яких перевіряється розрахунками і моделюється за допомогою SolidWorks, що виключає флатер бурового інструменту. Проведення розробки моделей верстатів шарошечного буріння, які дозволяють виробнику верстатів вибирати раціональні параметри систем гасіння поперечних коливань бурових ставів, проект верстата використано для розробки робочої документації діючої моделі.Проведення робот по зниженню енергоємності та підвищення продуктивності при бурінні свердловин, також виготовлення установок для глибокого буріння на машинобудівних заводах країни і оснащувати їх власними комплектуючими виробами.Наукове і інженерне забезпечення виконується Національним технічним університетом «Дніпровська політехніка», також роботи проводяться в Українському державному науково-дослідному геологорозвідувальному інституті (УкрГНІГРІ), Івано-Франківському державному університеті нафти і газу (ІФГУНГ). Проектно-конструкторські роботи виконуються в ДКБ "Південне", Полтавському відділенні УкрГНІГРІ, ПКТИ АТ "Дніпроважмаш", КБ АТ "Сумський машинобудівний завод".
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Худолій, О. М., and О. В. Іващенко. "Педагогічна практика в школі. Повідомлення ІІ." Teorìâ ta Metodika Fìzičnogo Vihovannâ, no. 9 (September 30, 2011): 19–32. http://dx.doi.org/10.17309/tmfv.2011.9.740.

Full text
Abstract:
У статті розглядається програма педагогічної практики в середніх класах загальноосвітньої школи. Конкретизуються: мета і завдання практики, тривалість і строки проведення, обов’язки практикантів, зміст роботи, перелік звітної документації. Наводяться зразки оформлення звітної документації та пояснення до її упорядкування
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Shvorak, Anatoliy. "СХЕМИ ПРОСТОРОВОГО ПЛАНУВАННЯ ГРОМАД - ОСНОВА РОЗВИТКУ СІЛЬСЬКИХ ТЕРИТОРІЙ." Economic journal of Lesia Ukrainka Eastern European National University 3, no. 23 (September 29, 2020): 130–35. http://dx.doi.org/10.29038/2411-4014-2020-03-130-135.

Full text
Abstract:
Анотація. У статті проаналізовано основні проблеми розвитку сільських територій в умовах децентралізації з урахуванням сучасних реалій. На основі проведеного дослідження сформульовано основні напрямки розвитку та відродження сільських територій. Запропоновано рівневу ієрархію проектної документації. Нинішній етап соціального розвитку сільських територій чинності зміни способу сільськогосподарського виробництва та впровадження промислових технологій вирощування сільськогосподарських культур і догляду за худобою характеризується поступовим відмиранням "неперспективних" сільських поселень. Комплексний план просторового розвитку об 'єднаних територіальних громад має стати дорожньою картою розвитку сільських територій. Вирішення проблем розвитку сільських територій повинні включати такі заходи: формування нормативно-правової бази у сфері зайнятості сільського населення, створення потужної дорадчої служби, професійно освітню підготовку кадрів, яка підвищить якість робочої сили, що дозволить зберегти і створити нові робочі місця, сприятиме розвитку підприємництва та самостійній зайнятості населення.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Khrystynets, N., N. Bahnіuk, and N. Koshlaty. "Процес роботи ігрового дизайнера у сучасних перспективних напрямках GameDev." COMPUTER-INTEGRATED TECHNOLOGIES: EDUCATION, SCIENCE, PRODUCTION, no. 46 (April 14, 2022): 88–92. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2524-0560-2022-46-13.

Full text
Abstract:
Розглянуто перспективні напрямки ігрової індустрії, специфіку роботи та завдань ігрового дизайнера. Визначені основи орієнтування в ігрових рушіях, правила розробки ігрової документації та ключові навички роботи з спеціалізованим програмним забезпеченням.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Робоча документація"

1

Кепко, Анастасія Степанівна. "Удосконалення методів проєктування асортиментної серії жіночої сукні на засадах типового представництва торговельної марки." Магістерська робота, Хмельницький національний університет, 2021. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/11346.

Full text
Abstract:
В межах дипломної роботи виконано ситуаційний аналіз фактографічних даних виробництва жіночого модного одягу. Обґрунтована концепція оновлення моделей суконь торговельної марки. Розроблена методика адаптації вхідної інформації форм технічного опису до системи контрольних вимірів готового виробу. Сформовано технічне завдання на розробку серії моделей жіночої сукні за прототипом торговельної марки Manisa. Проєктно-конструкторська проробка асортиментної серії виконана відповідно до стадій СКД. Ескізний проєкт моделей-пропозицій пропрацьовано на засадах «адресності» художнього аспекту моди в моделях-пропозиціях. Технічний проєкт розроблено: з побудови базової основи – до модельного ряду промислової серії за показниками конструктивної спадкоємності. Робочий проєкт містить розробку конструкторської документації у вигляді лекал-оригіналів, креслень градації, технічного опису зразка моделі. Реальність дипломної роботи підтверджує готовий зразок сукні з описом компонент технологічної проробки моделей : матеріали – обладнання – режими – параметри швів – способи обробки.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Манойленко, В. М. "Веб-додаток для автоматизованої підготовки документації. Клієнтська частина." Thesis, Чернігів, 2021. http://ir.stu.cn.ua/123456789/22788.

Full text
Abstract:
Манойленко, В. М. Веб-додаток для автоматизованої підготовки документації. Клієнтська частина : дипломна робота : 121 - Інженерія програмного забезпечення / В. М. Манойленко ; керівник роботи М. М. Войцеховська ; НУ "Чернігівська політехніка", кафедра інформаційних технологій та програмної інженерії. – Чернігів, 2021. – 55 с.
Об’єкт розробки – web-застосунок «Snotra Doc» з клієнтської частини. Результатом роботи є реалізація таких можливостей додатку:  керування власними документами (створення, редагування, видалення);  використання базових шаблонів застосунку;  створення нових шаблонов;  робота з текстом;  керування власним акаунтом. Для роботи з додатком необхідно мати пристрій з web-браузером, який має підтримку HTML5 та JavaScript6. Реалізація додатку була виконана з використанням технологій JavaScript та декількох додаткових бібліотек та фреймворків. Для реалізації системи використовувались інструментальні засоби Visual Studio Code. Подальша розробка додатку можлива у створенні більш простого функціоналу та розширенні можливостей користувача, поліпшення інтерфейсу застосунку. Виконана робота має практичну цінність. Розрахунок економічної цінності не проводився.
The object of development is the web-application "Snotra Doc" from the client part. The result is the implementation of the following features of the application:  management of own documents (creation, editing, deletion);  use of basic application templates;  creation of new templates;  work with text;  manage your own account. To work with the application, you must have a device with a web browser that supports HTML5 and JavaScript6. The application was implemented using JavaScript technologies and several additional libraries and frameworks. Visual Studio Code tools were used to implement the system. Further development of the application is possible in creating simpler functionality and expanding user capabilities, improving the application interface. The work done has practical value. The calculation of economic value was not performed.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Ломонос, М. В. "Веб-додаток для автоматизованої підготовки документації. Серверна частина." Thesis, Чернігів, 2021. http://ir.stu.cn.ua/123456789/22786.

Full text
Abstract:
Ломонос, М. В. Веб-додаток для автоматизованоїпідготовки документації. Серверна частина : дипломна робота : 121 - Інженерія програмного забезпечення / М. В. Ломонос ; керівник роботи М. М. Войцеховська ; НУ "Чернігівська політехніка", кафедра інформаційних технологій та програмної інженерії. – Чернігів, 2021. – 62 с.
Об’єкт розробки – web-застосунок “Snotra Doc” з серверної частини. Результатом роботи є реалізація таких можливостей додатку: − керування власними документами; − використання базових шаблонів застосунку; − створення нових шаблонів; − робота з текстом; − керування власним аккаунтом. Для використання додатку потрібна утиліта, або створена програма, яка може надсилати REST запити до API. Snotra Doc API встановлюється на віддаленому сервері і може глобально надавати свої ресурси. Реалізація технологій виконана з використанням мови програмування Python та додаткових бібліотек, ключовими з яких є django, python-docx. Реалізація системи виконана інструментальними засобами Visual Studio Code. Подальша розробка додатку можлива у створенні більш складного функціоналу та розширенні можливостей у використанні. Виконана робота має практичну цінність. Розрахунок економічної цінності не проводився.
The aim of development is web-application “Snotra Doc” at server side. Work results are: - Management of user documents - Usage of basis templates of application - Creation of new templates - Work with text - Management of user account For application usage needed a util or created program, which can send REST requests to API. Snotra Doc API has to be set up at a dedicated server and can share its resources worldwide. Application implementation was done using programming language Python and additional libraries, the key ones are django, python-docx. Application implementation was done using code editor Visual Studio Code. Future implementation is possible in a way of creating more complex functionality and expansion scenarios of usability. Graduate work has practical value. The calculation of economic value was not performed.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Линник, Олена Іванівна, and Ю. Ю. Шишко. "Необхідність ревізії як основної форми контролю в сучасних умовах господарювання." Thesis, НТУ "ХПІ", 2012. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/24897.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Петроченков, П. М. "Програмний модуль автоматизації роботи з платіжними документами для малого та середнього бізнесу." Thesis, ХНУРЕ, 2021. https://openarchive.nure.ua/handle/document/15871.

Full text
Abstract:
Науковий керівник – ст. викл. Широкопетлєва М.С.
Automation of accounting records takes a leading position among the tasks in today's enterprises. The importance of this process is conditioned by increasing the productivity of accountants and reducing the time spent on obtaining necessary information. In my opinion, nowadays small and mediumsized businesses need a new program for working with payment orders. Program module will help you without any effort to process the received order and, if necessary, to form a new payment order. All important documents will always be with you. Simple and handy program for working with payment documents is what I offer you.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Беков, О. А., В. О. Либенко, and М. А. Туренко. "Застосування параметричного моделювання для розробки робочої документації циліндрових груп I, II, III ступенів компресора «4гм10–48/2–57с»." Thesis, Видавництво СумДУ, 2010. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/13592.

Full text
Abstract:
При проектировании нового компрессора больше 60% времени конструктор тратит на разработку чертежей. Для ускорения получения рабочей документации и облегчения работы конструктора в Объединении разработаны и продолжают разрабатываться модели стандартизированных узлов и деталей, созданные согласно действующим СТП. Однако свойства программного продукта ProEngineer позволяет значительно ускорить процесс разработки рабочей документации, используя ранее не задействованные возможности унификации трѐхмерных моделей – параметрическое моделирование, позволяя использовать информацию не только о геометрическом образе. Цель работы: Совершенствование методологии проектирования цилиндровой группы (ЦГ) для ускорения получения конструкторской документации. При цитировании документа, используйте ссылку http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/13592
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Ільїна, Ольга Андріївна. "Процеси управління якістю виробництва будівельних матеріалів." Thesis, Національний авіаційний університет, 2020. https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/47190.

Full text
Abstract:
Робота публікується згідно наказу ректора від 29.12.2020 р. №580/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт вищої освіти в репозиторії НАУ". Керівник роботи: ст. викладач - Семак Інна Вікторівна
У дипломній роботі проаналізовані основні теоретичні аспекти системи управління якості на підприємстві, які показали необхідність створення СМЯ на базі стандартів ІSО серії 9000 як інструменту вдосконалення діяльності підприємства. Розглянуто основні техніко-економічні показники діяльності підприємства, а також нормативну документацію ТОВ «АЕРОК». Проаналізовано стан управління якістю на виробництві. Наведені умови успішного впровадження СМЯ. Розроблено перелік необхідних кроків з їх описом та рекомендації для впровадження системи менеджменту якості на прикладі підприємства ТОВ «АЕРОК». Розроблений процес впровадження складається з наступних етапів: підготовка до створення СМЯ; проведення комплексного аналізу управління якістю послуг і розробка концептуальної моделі системи; розробка документації; впровадження. Наведено склад витрат на впровадження. Запропоновано, виконати впровадження СМЯ на сучасній інформаційній платформі з застосуванням програмного продукту, який призначено для впровадження системи менеджменту якості й підготовки підприємства до сертифікації на відповідність вимогам міжнародних стандартів ISO 9001:2015. Результати дипломної роботи можуть бути використані при впровадженні системи менеджменту якості на підприємствах галузі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Березуєва, Тетяна Олексіївна. "ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТИ З КАДРОВОЮ ДОКУМЕНТАЦІЄЮ." Thesis, 2018. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/33731.

Full text
Abstract:
ПОЛІТ. Сучасні проблеми науки. Гуманітарні науки: тези доповідей ХVІІІ Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів: [у 2-х т.]. – Т. 1 (м. Київ, 3–6 квітня 2018 р.) / [ред. кол.: В.М. Ісаєнко та ін.]; Національний авіаційний університет. – К.: НАУ, 2018. – 332 с.
Розглядаються питання організації роботи з документами особового складу працівників
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Books on the topic "Робоча документація"

1

Волкова, Наталія Валентинівна, Наталія Іванівна Зеленкова, Анатолій Костянтинович Зичков, and Світлана Миколаївна Щербина. Методичні рекомендації щодо організації та проведення літньої педагогічної практики студентів ІІІ курсу в дитячих оздоровчих закладах. Криворізький державний педагогічний університет, 2017. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/3067.

Full text
Abstract:
У методичних рекомендаціях висвітлено мету, завдання, зміст і особливості організації та проведення літньої педагогічної практики. Визначено перелік знань, практичних умінь і навичок студентів. Висунуто основні вимоги до контролю і оцінювання видів діяльності на педагогічній практиці, до оформлення звітної документації студентів. Висвітлено зміст нормативно-правових документів з організації діяльності в дитячих оздоровчих закладах різних типів. Розкрито зміст, форми, методи виховної роботи з дітьми і підлітками та особливості її планування в літньому оздоровчому таборі. Подано практичний матеріал, який можна використати у роботі з дітьми різного віку влітку в таборі відпочинку. Рекомендовано студентам ІІІ курсу та керівникам практики.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Дороніна, Тетяна Олексіївна, and вітлана Миколаївна Щербина. Методичні рекомендації щодо організації та проведення педагогічної (переддипломної) практики магістрантів (спеціальність: 011 Освітні, педагогічні науки). Криворізький державний педагогічний університет, 2018. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/3000.

Full text
Abstract:
У методичних рекомендаціях висвітлено мету, завдання, зміст і особливості організації та проведення педагогічної (переддипломної) практики магістрантів. Визначено перелік знань, практичних умінь і навичок магістрантів, розкрито особливості оцінювання різних видів діяльності студентів під час проходження педагогічної практики; подано зміст, форми, методи виховної роботи зі студентами закріпленої студентської групи; наведено орієнтовну тематику виховних заходів з основних напрямів виховання; окреслено основні вимоги до оформлення звітної документації магістрантів. Рекомендовано магістрантам, які здобувають освіту за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки, та керівникам практики.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Робоча документація"

1

Хараджян, Наталя Анатоліївна, and Інна Олександрівна Пихтіна. Автоматизація процесу формування обсягу навчальної роботи кафедр вищого навчального закладу. Видавничий центр ДВНЗ «Криворізький національний університет», May 2017. http://dx.doi.org/10.31812/0564/1545.

Full text
Abstract:
Метою дослідження є розробка автоматизованої системи формування обсягу навчальної роботи кафедр університету. Задачі дослідження: розглянути етапи створення автоматизованої системи формування обсягу навчального навантаження кафедр вищого навчального закладу. Об’єктом дослідження є автоматизація процесів у вищому навчальному закладі. Предметом дослідження є автоматизація процесів підготовки документації навчального відділу. В роботі проведено аналіз, узагальнення та систематизація досліджень з проблеми автоматизації процесу формування обсягу навчальної роботи кафедр у вищих навчальних закладах. Результатами дослідження є створена автоматизована система формування обсягу навчальної роботи кафедр вищого навчального закладу, що можна використовувати як програмне забезпечення спеціального призначення.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Волкова, Н. В., Н. І. Зеленкова, А. К. Зичков, and С. М. Щербина. Методичні рекомендації щодо організації та проведення літньої педагогічної практики студентів ІІІ курсу в дитячих оздоровчих закладах. КДПУ, 2017. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/4263.

Full text
Abstract:
У методичних рекомендаціях висвітлено мету, завдання, зміст і особливості організації та проведення літньої педагогічної практики. Визначено перелік знань, практичних умінь і навичок студентів. Висунуто основні вимоги до контролю і оцінювання видів діяльності на педагогічній практиці, до оформлення звітної документації студентів. Висвітлено зміст нормативно-правових документів з організації діяльності в дитячих оздоровчих закладах різних типів. Розкрито зміст, форми, методи виховної роботи з дітьми і підлітками та особливості її планування в літньому оздоровчому таборі. Подано практичний матеріал, який можна використати у роботі з дітьми різного віку влітку в таборі відпочинку. Рекомендовано студентам ІІІ курсу та керівникам практики.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Волкова, Н. В., Н. І. Зеленкова, А. К. Зичков, and С. М. Щербина. Методичні рекомендації щодо організації та проведення літньої педагогічної практики студентів ІІІ курсу в дитячих оздоровчих закладах. КДПУ, 2017. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/4248.

Full text
Abstract:
У методичних рекомендаціях висвітлено мету, завдання, зміст і особливості організації та проведення літньої педагогічної практики. Визначено перелік знань, практичних умінь і навичок студентів. Висунуто основні вимоги до контролю і оцінювання видів діяльності на педагогічній практиці, до оформлення звітної документації студентів. Висвітлено зміст нормативно-правових документів з організації діяльності в дитячих оздоровчих закладах різних типів. Розкрито зміст, форми, методи виховної роботи з дітьми і підлітками та особливості її планування в літньому оздоровчому таборі. Подано практичний матеріал, який можна використати у роботі з дітьми різного віку влітку в таборі відпочинку. Рекомендовано студентам ІІІ курсу та керівникам практики.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Шелевицький, Ігор Володимирович, Роман Дубан, Владислав Головко, Ольга Новікова, and Наталія Коров'яцька. Розроблення прототипу міської інформаційної системи «Первинна медична допомога» - МІС ПМД. Криворізький педагогічний інститут ДВНЗ "Криворізький національний університет", 2012. http://dx.doi.org/10.31812/0564/291.

Full text
Abstract:
Звіт про НДР: 56 с., 41 рис., 43 табл., 2 додатки, 11 джерел. Об`єкт дослідження – інформаційні системи в медицині. Мета роботи – визначення з допомогою прототипу головних функцій та загальної структури міської інформаційної системи первинної медичної допомоги. Метод дослідження – системний аналіз процесів надання первинної медико-санітарної допомоги та створення прототипу інформаційної системи. На даний час в Україні відсутні національні чи регіональні системи ведення електронних медичних карток що дозволили б відмовитися від паперових. Передбачене в плані реформ медичної галузі програмне забезпечення не розроблене і не впроваджене. З реформуванням системи медичної допомоги у місті створено 7 Центрів первинної медико-санітарної допомоги, до складу яких включено 24 амбулаторії та 11 кабінетів лікарів загальної практики (420 сімейних лікарів). Населення Кривого Рогу, що потенційно потребує медичної допомоги, нараховує 700 тисяч. Тобто, один лікар надає допомогу приблизно 1700 громадянам. За 2011 рік у місті здійснено: 6781811 відвідувань поліклінік та 490260 відвідувань лікарями хворих удома. Тобто прогнозований річний обсяг звернень до сімейних лікарів складає 7 мільйонів (в середньому 10 звернень кожного мешканця). Прийнявши річний фонд робочого часу у 2000 год. середня завантаженість сімейного лікаря складе біля 9 відвідувань на годину. Тобто, середній час спілкування з пацієнтом становитиме 5-7 хвилин. Значну частину непродуктивних витрат часу лікаря складає робота із паперовою документацією. Знаходження та розшифровування необхідних медичних записів, повторне збирання анамнезу, записування до картки, виписування направлень й інших документів. Непродуктивні витрати часу складають до 2/3 часу прийому пацієнта. В результаті проведених досліджень побудовано функціональну модель прототипу ІС, розроблено архітектуру ІС, встановлено та налаштовано необхідне на етапі розробки прототипу обладнання, розроблені ескізи інтерфейсів користувачів. Результати НДР упроваджені в діяльність комунальної установи «Центр первинної медико-санітарної допомоги №4» Криворізької міської ради. Прогнозні припущення щодо розвитку об`єкта дослідження – впровадження програмної частини прототипу інформаційної системи, реалізація інформаційної системи у повному обсязі, покращення експлуатаційних характеристик та поширення ІС на місто.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Шелевицький, Ігор Володимирович, Роман Дубан, Ольга Новікова, and Владислав Головко. Розроблення функції автоматизації ведення прийому дітей міської інформаційної системи «Первинна медична допомога» - МІС ПМД. Криворізький педагогічний інститут ДВНЗ "Криворізький національний університет", 2013. http://dx.doi.org/10.31812/0564/292.

Full text
Abstract:
Звіт про НДР: 20 с., 20 рис., 12 джерел. Об`єкт дослідження – інформаційні системи в медицині. Мета роботи – Автоматизація ведення прийому дітей, зокрема скорочення часу на ведення записів у картку дитини, вибірка дітей певних категорій та форм ведення довідників дітей. Метод дослідження – системний аналіз процесів надання первинної медико-санітарної допомоги дітям та вдосконалення процесу роботи з даними й формами. На даний час в Україні відсутні національні чи регіональні системи ведення електронних медичних карток що дозволили б відмовитися від паперових. Передбачене в плані реформ медичної галузі програмне забезпечення не розроблене і не впроваджене. За 2011 рік у місті здійснено: 6781811 відвідувань поліклінік та 490260 відвідувань лікарями хворих удома. Тобто прогнозований річний обсяг звернень до сімейних лікарів складає 7 мільйонів (в середньому 10 звернень кожного мешканця). Прийнявши річний фонд робочого часу у 2000 год. середня завантаженість сімейного лікаря складе біля 9 відвідувань на годину. Тобто, середній час спілкування з пацієнтом становитиме 5-7 хвилин. Значну частину непродуктивних витрат часу лікаря складає робота із паперовою документацією. Знаходження та розшифровування необхідних медичних записів, повторне збирання анамнезу, записування до картки, виписування направлень й інших документів. Непродуктивні витрати часу складають до 2/3 часу прийому пацієнта. Суттєвими є також непродуктивні витрати часу пацієнтом через неможливість оперативного й точного планування часу прийому у лікаря. Типовими є черги в реєстратурі та під кабінетом лікаря. Часто саме черги у лікарняних закладах є місцем передачі інфекційних захворювань між пацієнтами. Розроблений прототип інформаційної системи продемонстрував можливість виконання базових функцій та обробки необхідних даних в тому числі й мобільними засобами. Прототип системи створено з метою уточнення специфікації інтерфейсів, головних функцій, інформаційних процесів та моделей. Результати розробки прототипу є основою для реалізації подальших планів розробки системи в цілому. З метою реалізації базових функцій для ведення прийому дорослих пацієнтів у листопаді-грудні 2012 року було реалізовано автоматизацію прийому дорослих пацієнтів та виконано оптимізацію часових характеристик уведення даних. Функції ведення прийому дітей у прототипі реалізовано не було, хоча інформаційна та функціональна моделі передбачають їх подальшу реалізацію. Ведення прийому дітей суттєво відрізняється від ведення прийому дорослих пацієнтів й передбачає уведення низки додаткових параметрів та налаштування форм прийому. На даному етапі виконання робіт передбачається реалізація функцій ведення прийому дітей та розширення сервісів для планування роботи і скорочення часу на уведення типової інформації. Результати НДР упроваджені в діяльність комунальної установи «Центр первинної медико-санітарної допомоги №4» Криворізької міської ради. Прогнозні припущення щодо розвитку об`єкта дослідження – створення центру зберігання даних в режимі 7/24, впровадження програмної частини інформаційної системи, реалізація інформаційної системи у повному обсязі, покращення експлуатаційних характеристик та поширення ІС на місто.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography