Academic literature on the topic 'Ресурси бібліотечні'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Ресурси бібліотечні.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Ресурси бібліотечні"

1

ГОРБАНЬ, Галина. "ДОСВІД ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ УНІВЕРСАЛЬНОЇ НАУКОВОЇ БІБЛІОТЕКИ ім. І. ФРАНКА З ПИТАНЬ ПОПУЛЯРИЗАЦІЇ НАУКОВОГО ДОРОБКУ АКАДЕМІКА ВОЛОДИМИРА ГРАБОВЕЦЬКОГО." Науковий і культурно-просвітній краєзнавчий часопис "Галичина", no. 31 (December 28, 2018): 28–31. http://dx.doi.org/10.15330/gal.31.28-31.

Full text
Abstract:
У статті висвітлюється багатолітня співпраця Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка з професором В. Грабовецьким. Розглядається питання популяризації досліджень місцевої історії та життя видатних історичних постатей України та Івано-Франківщини через використання авторського фонду В. Грабовецького. Вивчаються різноманітні бібліотечні форми (книжкові виставки, презентації нових видань, творчі зустрічі), тематичні бібліографічні видання та інтернет-ресурси, створені фахівцями обласної книгозбірні, ознайомлення краян з науковим доробком вченого через засоби масової інформації. Ключові слова: бібліотека, Володимир Грабовецький, популяризація, краєзнавчі дослідження, Івано-Франківщина, бібліотечні форми, бібліографічні видання, інтернет-ресурси.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Кравцова, О. "Бібліотечні ресурси ЮНЕСКО: структура та специфіка інформаційного доступу." Бібліотечна планета, no. 1 (43) (2009): 35–37.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Овсієнко, Алла. "АДАПТАЦІЯ БІБЛІОТЕК ДО РЕАЛІЙ ЦИФРОВОГО ПРОСТОРУ." Society. Document. Communication 12, no. 12 (September 14, 2021): 255–69. http://dx.doi.org/10.31470/2518-7600-2021-12-255-269.

Full text
Abstract:
Сьогодні вже неможливо зупинити швидке розповсюдження гаджетів, рідерів, мобільних телефонів як засобів доступу до ресурсів Інтернет, у тому числі до бібліотечного контенту глобальної мережі. Неможливо також змінити ситуацію у бік актуалізації електронного читання, загальновизначним є той факт, що найбільш ефективне інформаційно-бібліотечне обслуговування населення досягається шляхом створення електронних бібліотек. Електронні бібліотеки можуть складатися з колекцій електронних документів (оцифрованих традиційних матеріалів, або створених відразу в електронному вигляді), та систем з уніфікованим підходом до виробництва, зберігання, організації різноманітної інформації. У роботі описані основні елементи оцифрування бібліотеки як складової інформаційного суспільства, що розвивається. Бібліотечні сайти – це ворота в бібліотеку, її візитна картка в інтернет просторі. Акаунти у соціальних мережах та блоги різко підвищують інтерактивність обміну інформацією і відвідуваність бібліотечних сайтів, в цілому підвищують інтерес до бібліотеки з боку існуючих і потенційних користувачів. Глобальна переорієнтація пріоритетів у роботі бібліотечно-інформаційних установ, у зв’язку зі створенням електронної бібліотеки, є очевидною, вона спрямовується на розвиток мережевих технологій, електронних ресурсів, інформаційного сервісу, бібліотечної кооперації. Цифрові бібліотеки, електронні колекції, системи електронного резерву, онлайнові каталоги публічного доступу, бази даних електронних журналів та інші ІР стали популярними засобами доступу до джерел інформації. Створення електронних, цифрових бібліотек сприяє глобалізації світового інформаційного співтовариства, відкриває принципово нові умови доступу до віддалених ІР і забезпечує рівні права користувачів на отримання необхідної інформації. У статті проаналізовано інтенсивність впливу Інтернету на довідково-бібліографічне обслуговування користувачів бібліотек, та необхідність реорганізації довідково-бібліографічних служб, зміни у традиційних функціях бібліографії.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Барабаш, Вікторія, and Людмила Глєбова. "ІНФОРМАЦІЙНІ РЕСУРСИ БІБЛІОТЕКИ ЗАКЛАДУ ВИЩОЇ ОСВІТИ ЯК ДЖЕРЕЛО РОЗВИТКУ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО ТА ДУХОВНОГО ПОТЕНЦІАЛУ СТУДЕНТІВ." Society. Document. Communication, no. 6/2 (July 3, 2019): 11–27. http://dx.doi.org/10.31470/2518-7600-2019-6/2-11-27.

Full text
Abstract:
У статті здійснено розгляд структури та складуінформаційного ресурсу бібліотеки Центральноукраїнськогонаціонального технічного університету; визначеноспроможності даного ресурсу у сприянні розвиткуінформаційного та духовного потенціалу основної груписпоживачів послуг даної інформаційної установи –студентства.Інформаційний ресурс бібліотеки технічногоуніверситету формується насамперед документами зтехнічних, природничих, економічних наук, що безперечно пов’язано із основними напрямками підготовки фахівців. Ізвідкриттям в університеті нових спеціальностей (серед яких –«Інформаційна, архівна та бібліотечна справа») фондбібліотеки поповнився новими надходженнями, покликанимизабезпечити ґрунтовну підготовку майбутніх фахівців.Зазначено, що інформаційний ресурс бібліотекиЦентральноукраїнського національного технічногоуніверситету формують також спеціальні фонди, до якихналежать фонд НДР і ДКР. Наявність серед контингентувикладачів та студентів університету вчених і винахідниківзумовила появу значного масиву таких документів, а відтак іпотребу їх об’єднання у межах окремого підфонду.У статті акцентовано увагу на тому, що бібліотекаЦНТУ за рахунок потужної наукової діяльності фахівцівуніверситету, поряд із науковими та науково-технічнимибібліотеками країни, є фондоутримувачем дисертаційнихдосліджень та авторефератів переважно технічної,природничої та економічної тематики. Створення фондудисертацій та авторефератів у бібліотеці ЦНТУ розпочатоз 1994 р.Запропоновано ряд перспективних напрямків діяльностібібліотеки, визначено основні вектори формування тафункціонування її інформаційного ресурсу
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Майстренко, Юлія, and Михайло Сергєєв. "Управління соціокультурною діяльністю бібліотеки в умовах інформаційно-комунікаційних змін." Socio-Cultural Management Journal 4, no. 1 (June 27, 2021): 101–24. http://dx.doi.org/10.31866/2709-846x.1.2021.235709.

Full text
Abstract:
Вступ. Актуальність проблеми управління соціокультурною діяльністю бібліотеки пов’язана з інформаційно-комунікаційними змінами в суспільстві, які вимагають становлення бібліотечних практик, розробки нестандартних рішень, появу нових ідей щодо бібліотечної діяльності. Мета і методи. Метою статті є розробка наукових положень і практичних рекомендацій щодо управління соціокультурною діяльністю бібліотеки в умовах інформаційно-комунікаційних змін, що дасть нові можливості для якісної трансграничної інформаційної взаємодії бібліотеки з користувачами, спростить доступ до бібліотечних ресурсів і послуг та, як наслідок, сприятиме формуванню позитивного іміджу, підвищить якість та ефективність діяльності бібліотек. Методологічною основою дослідження є діалектичний принцип пізнання, системний, історичний, термінологічний, когнітивний, культурний підходи до вивчення процесів управління соціокультурною діяльністю бібліотеки в період інформаційно-комунікаційних змін у суспільстві. Результати. Систематизовано існуючі підходи до термінологічного поля бібліотекознавства в різні історичні періоди. Досліджено роль і функції бібліотек у соціокультурному розвитку особистості. Визначено традиційні та інноваційні види діяльності в центральній бібліотечній системі «Свічадо», досліджено їх ефективність. Результати соціологічного дослідження свідчать, що для ефективної діяльності бібліотеки в інформаційно-комунікаційному просторі необхідно підвищити кваліфікацію бібліотечних фахівців та закріпити норми часу, які б регулювали діяльність у соціальних мережах. Висновки. Управління соціокультурною діяльністю бібліотек в умовах інформаційно-комунікаційних змін дозволить вийти на новий якісний рівень та сприятиме розвитку бібліотеки відповідно до вимог сучасного суспільства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Моршна, Наталія. "РОЛЬ СОЦІАЛЬНИХ МЕДІА В ФОРМУВАННІ БІБЛІОТЕЧНОЇ СПІЛЬНОТИ." Молодий вчений, no. 1 (89) (January 29, 2021): 137–40. http://dx.doi.org/10.32839/2304-5809/2021-1-89-29.

Full text
Abstract:
У статті досліджується роль комунікативної складової соціальних медіа у формуванні сучасної бібліотечної спільноти. Розкрито значення соціальних медіа, як багатовимірного соціально пов’язаного простору, що є цінним як для бібліотечних установ загалом, так бібліотечних фахівців, зокрема в контексті вироблення нової системи професійних цінностей, нових критеріїв професіоналізму. Визначено напрями діяльності бібліотечної спільноти в соціальних медіа, як майданчика для комунікації між бібліотечними фахівцями, корпоративного ресурсу з достатньою кількістю тематичного контенту, оптимізованого під пошукові системи, місце тестування нових ідей. Зроблено припущення, що формування бібліотечної спільноти на платформі соціальних медіа дозволяє розширити знання, розробляти спільні проекти.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Сабадаш, Юлія, and Юзеф Нікольченко. "ПУБЛІЧНА БІБЛІОТЕКА У ДИСКУРСІ ІНФОРМАЦІЙНОЇ КУЛЬТУРИ (з досвіду роботи ЦБС м. Маріуполя)." УКРАЇНСЬКА КУЛЬТУРА : МИНУЛЕ, СУЧАСНЕ, ШЛЯХИ РОЗВИТКУ (НАПРЯМ: МИСТЕЦТВОЗНАВСТВО), no. 37 (October 12, 2021): 137–44. http://dx.doi.org/10.35619/ucpm.vi37.453.

Full text
Abstract:
На прикладі Централізованої бібліотечної системи м. Маріуполя аналізується проблема ефективного функціонування публічних бібліотек у сучасному глобалізованому інформаційному середовищі з використанням українського та міжнародного досвіду бібліотечно-інформаційного обслуговування. Встановлено, що основним інструментом досягнення позитивних результатів є надання бібліотеками рівного доступу всім верствам населення регіону до інформації, знань, історичної та культурної спадщини, формування сучасної системи бібліотечно-інформаційних ресурсів, сприяння розвитку інформаційної культури користувачів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Granchak, T. Yu, and V. I. Bondarenko. "ІМЕРСИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ В БІБЛІОТЕЦІ: ОРГАНІЗАЦІЯ ІННОВАЦІЙНОГО СЕРВІСУ ДЛЯ НАУКИ ТА ОСВІТИ." Science and Innovation 17, no. 2 (April 27, 2021): 94–104. http://dx.doi.org/10.15407/scine17.02.094.

Full text
Abstract:
Вступ. Необхідність підвищення ефективності наукової діяльності, створення умов для продукування нових знань і обміну ними актуалізують вивчення когнітивного потенціалу імерсивних технологій. Проблематика. Розкриття потенціалу імерсивних технологій для організації інноваційного бібліотечно-інформаційного сервісу сприяння розвитку науки і освіти. Мета. Обґрунтування необхідності впровадження в практику наукових бібліотек імерсивних технологій з метою забезпечення інформаційно-технологічної підтримки наукових досліджень і освітньої діяльності, розробка теоретико-методологічних підходів до організації бібліотечного сервісу, побудованого на основі імерсивних технологій. Матеріали й методи. Джерельну базу дослідження склали вебсайти наукових бібліотек, тематичні ресурси (портал Масачусетського технологічного інституту MIT Media Lab Research, сайти компаній-розробників програмного забезпечення та офіційні веб-сайти хакатонів віртуальної реальності), фахові публікації, що висвітлюють специфіку імерсивних технологій, досвід їх використання в наукових дослідженнях та в бібліотечній практиці. Використано системний, функціональний методи, методи спостереження, гіпотези в поєднанні з соціальнокомунікаційним методом. Результати. Показано доцільність впровадження в практику наукових бібліотек імерсивних технологій як інноваційного інструменту інформаційно-технологічного забезпечення розвитку науки і освіти, акцентовано когнітивний потенціал імерсивних технологій, розроблено теоретико-методологічні засади організації комплексного бібліотечно-інформаційного сервісу, побудованого на використанні імерсивних технологій, висвітлено приклади ефективного використання останніх науковими бібліотеками. Висновки. Позитивний ефект використання когнітивного потенціалу розширеної реальності в освітній практиці й наукових дослідженнях актуалізує розробку стратегій організації в наукових бібліотеках комплексного бібліотечно-інформаційного сервісу з надання доступу до імерсивних технологій.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Зінченко, I. І., О. Ю. Сакалюк, О. В. Ольшевська, О. Ю. Козуб, А. Ю. Волкова, Ж. А. Титуренко, О. В. Харахаш, and О. О. Шершун. "Імплементація Web- та Lib-стандартів у діяльність бібліотек." Automation of technological and business processes 13, no. 1 (April 19, 2021): 43–49. http://dx.doi.org/10.15673/atbp.v13i1.1999.

Full text
Abstract:
У цифрову еру найголовнішим засобом комунікації між читачем і академічною бібліотекою є мультимедійні продукти. Відповідно, з впровадженням нових технологій повністю змінюється система бібліотечного менеджменту. Зараз в більшість процесів діяльності бібліотек імплементують веб ресурси. Правильний менеджмент допомагає бібліотечним працівникам більш якісно і оперативно обслуговувати користувачів і виконувати постійно змінні виклики часу. Системи управління бібліотекою і веб ресурси допомагають використовувати ключові принципи тайм-менеджменту для заощадження часі. Правильно запроваджене програмне забезпечення дозволяє керувати процесом обслуговуваня користувача від моменту замовлення примірника до його розподілення на відповідного читача. Для цього залучають у автоматизовану діяльність всі відділи бібліотеки (комплектування, обробки, обслуговування). І як наслідок, виконується постійний моніторинг в реальному часі шляхом використання інформаційно-управляючої системи. Метою даного дослідження був аналіз бібліотечного менеджменту, як інструменту, який дозволяє сучасним бібліотекам комунікувати з відвідувачами і налагодити діяльність всіх структурних підрозділів. Також метою є проведення аналізу, наскільки стандарти Web та Library впливають на розвиток академічної бібліотечної справи. Ядро сучасної інформаційної епохи - це користувачі. Отже, бізнес-процес бібліотеки, орієнтований на читача, повинен бути побудований, відображаючи потреби сучасного світу і задовольняти мінливі потреби читачів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Вишневська Я. А. "РОЗВИТОК ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ В 50-ТІ – 90-ТІ РОКИ ХХ СТОЛІТТЯ: ДЖЕРЕЛЬНА ОСНОВА ДОСЛІДЖЕННЯ." ПЕДАГОГІЧНИЙ АЛЬМАНАХ, no. 50 (November 25, 2021): 235–43. http://dx.doi.org/10.37915/pa.vi50.328.

Full text
Abstract:
У статті проведено аналіз джерельної бази дослідження розвитку післядипломної освіти керівників закладів загальної середньої освіти України в 50-ті–90-ті роки XX століття. У ході дослідження джерела умовно поділено на певні групи за їх характерними ознаками. Відповідно до місць зберігання документів виокремлено архівні, бібліотечні, електронні джерела інформації. Надано характеристику низці вже відомих, проте малодоступних джерел, аналіз яких дав можливість з’ясувати і дослідити політичні, соціальні, економічні та передусім педагогічні передумови розвитку системи підвищення кваліфікації керівників закладів загальної середньої освіти в Україні у 50-ті – 90-ті роки XX століття. Проаналізовано та систематизовано наукові здобутки вітчизняних учених, які досліджували питання розвитку післядипломної педагогічної освіти, зокрема і керівних педагогічних кадрів. Розглянуто масив нормативно-правових, наукових, бібліотечних та літературних джерел, завдяки яким утворюється цілісна картина про трансформаційні зміни змісту, засобів, форм та методів підвищення професійного рівня директорів шкіл у процесі розвитку післядипломної освіти керівників закладів загальної середньої освіти. З’ясовано, що основою дослідження ґенези післядипломної освіти керівників закладів загальної середньої освіти України в 50-ті–90-ті роки XX століття є нормативно-правові документи, дисертації та їх автореферати, монографії, матеріали періодичних наукових фахових видань, збірники тез конференцій, матеріали архівних і бібліотечних фондів, довідково-словникові та енциклопедичні, джерела інформації з електронних ресурсів та ін. Окреслено перспективи подальших наукових розвідок з вивчення педагогічного досвіду організації післядипломної освіти керівників закладів загальної середньої освіти та його застосування в сучасних освітніх умовах
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Ресурси бібліотечні"

1

Іванкевич, Олексій Віктолрович, Віра Іванівна Мазур, and Вадим Федорович Сураєв. "Формування інформаційної культури майбутніх спеціалістів – пріоритетне завдання сучасної освітньої діяльності науково-технічної бібліотеки національного авіаційного університету." Thesis, Національний авіаційний університет, 2021. https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/50681.

Full text
Abstract:
Розвиток інформаційних технологій на сьогодні набув широкого поширення майже в усіх галузях науки та техніки. Не є винятком і бібліотечні системи. Зростання різноманітних інформаційних ресурсів збільшило обсяг і рівень складності пошуку, збору, обробки та аналізу інформації, отже пошук і замовлення літератури стають все складнішими операціями як для читача, так і для бібліографа. На допомогу бібліотекам приходять електронні системи пошуку документів, системи електронних замовлень, віртуальні бібліографічні довідки та інші системи. Розробка нових засобів створення швидких і оптимальних бібліотечних інформаційно-пошукових систем з високою доступністю даних, з одного боку, ще більше спростить пошук інформації, а з іншого, ще звузить коло читачів, що можуть користуватися такими системами. Тому на сучасному етапі розвитку є необхідність розвитку навиків та умінь звертання до інформації–інформаційна культура. Без формування інформаційної культури студентів, без надання студентам знань про можливості нових інтегрованих інформаційно-пошукових систем, без висвітлення переваг, що дають такі системи не буде досягнуто ні значної економії часу для користувачів, ні взагалі користі від придбання та використання таких систем. Приклад взаємодії інформаційних модулів інформаційно- пошукової системи НТБ НАУ наведено на рис. Сучасні читачі вимагають від електронного каталогу не звичайного пошуку за автором/назвою/темою документів, а інтеграції всіх доступних БД та електронних ресурсів бібліотеки в єдиному універсальному інтерфейсі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Семененко, Лариса Петрівна. "Повнотекстові електронні ресурси бібліотеки навчального закладу: міфи та реальність." Thesis, Харківський національний педагогічний університет ім. Г. С. Сковороди, 2018. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/39603.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Колесникова, Т. О. "Формування інформаційних ресурсів в науково-технічній бібліотеці університету." Thesis, Видавництво СумДУ, 2008. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/18256.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Костирко, Т. М. "Проект створення корпоративної системи вузівських бібліотек м. Миколаєва." Thesis, 2005. http://hdl.handle.net/123456789/1418.

Full text
Abstract:
Костирко, Т. М. Проект створення корпоративної системи вузівських бібліотек м. Миколаєва / Т. М. Костирко // Матеріали наук.-практ. конф. “Інформаційно-культурологічна та мистецька освіта (консенсус, партнерство, стандарти) в контексті Болонського процесу“, 2005 р. – Х., 2005. – С. 241–242.
Розглядається шлях розвитку корпоративних бібліотечно-інформаційних мереж ВНЗ м. Миколаєва.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Костирко, Т. М. "Формування ресурсної бази інформаційного забезпечення освіти в умовах регіону." Thesis, 2008. http://hdl.handle.net/123456789/1417.

Full text
Abstract:
Костирко, Т. М. Формування ресурсної бази інформаційного забезпечення освіти в умовах регіону / Т. М. Костирко // Вісн. Кн. палати. – 2008. – № 2. – С. 25–27.
В статті розглядаються мета формування ресурсної бази забезпечення освіти, напрямки формування БІР вищих навчальних закладів в умовах регіону та очікувані результати, до яких призведе КОБ ВНЗ.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Новикова, І. В. "Сучасна зміна технологічного середовища відділу комплектування та наукової обробки літератури в умовах автоматизації бібліотечних процесів." Thesis, 2015. http://hdl.handle.net/123456789/1863.

Full text
Abstract:
Новикова, І. В. Сучасна зміна технологічного середовища відділу комплектування та наукової обробки літератури в умовах автоматизації бібліотечних процесів / І. В. Новикова // Матеріали всеукр. наук.-практ. конф. "Бібліотека – фундамент освіти, берегиня знань, осередок культури (до 95-ї річниці створення Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова)", 19 листоп. 2015 р. – Миколаїв: НУК, 2015. – Режим доступу : http://issuu.com/lib.nuos.edu.ua/docs/merged/13?e=11356851/31858073.
Наведено трансформацію бібліотечних процесів відділу комплектування та наукової обробки літератури в умовах переходу до комп’ютерних технологій.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Костирко, Т. М. "Створення єдиного інформаційного простору регіону. Досвід роботи методичного об'єднання бібліотек ВНЗ м. Миколаєва." Thesis, 2007. http://hdl.handle.net/123456789/1410.

Full text
Abstract:
Костирко, Т. М. Створення єдиного інформаційного простору регіону. Досвід роботи методичного об’єднання бібліотек ВНЗ м. Миколаєва / Т. М. Костирко // Матеріали IV міжнар. наук.-практ. конф. “Документознавство. Бібліотекознавство. Інформаційна діяльність: проблеми науки, освіти та практики“. – К., 2007. – С. 110–111.
У доповіді розглядається процес об'єднання ресурсів бібліотек ВНЗ м. Миколаєва в єдиний інформаційно-освітній портал. Викладені цілі і принципи створення порталу, перераховуються основні інформаційні ресурси, що надаються.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Ресурси бібліотечні"

1

Дікунова, О. А. Фахівці бібліотеки як інтелектуально-креативний ресурс формування інформаційно-освітнього простору вищого навчального закладу. Рівненський державний гуманітарний університет, 2018. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/3833.

Full text
Abstract:
Розглянуто інноваційну модель бібліотеки в системі вищої освіти. Проаналізовано бібліотечно-інформаційну діяльність фахівців як основного генератора креативних ідей. Доведено, що виклики часу, пов’язані з високим попитом на творчість, обумовлює зростання вимог до бібліотечних фахівців у плані обов’язковості професійно-творчого підходу, запитів на креативні рішення, реалізацію нових ідей.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Грамм, О. М., О. М. Кравченко, and О. О. Лебедюк. Електронні ресурси бібліотеки як засіб надання інформаційних послуг (із досвіду роботи книгозбірні КДПУ). Одеський національний університет імені І. І. Мечнікова, 2019. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/6049.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто зміст та роль web-сторінки бібліотеки Криворізького державного педагогічного університету, подано аналіз її структури та рубрик. Висвітлено зміни, які відбуваються в бібліотечно-інформаційному обслуговуванні користувачів за допомогою Інтернет-ресурсів. Розкрито основні проблеми щодо розповсюдження електронних джерел інформації та подано шляхи їх розв’язання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Дікунова, О. А. Формування системи бібліографічних електронних ресурсів з краєзнавства (на прикладі бібліотеки Криворізького державного педагогічного університету). Наукова бібліотека Ужгородського національного університету, 2020. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/6073.

Full text
Abstract:
Проаналізовано систему краєзнавчих бібліотечних ресурсів в електронному середовищі бібліотеки Криворізького державного педагогічного університету. Акцентовано особливу увагу на створенні електронних бібліографічних посібників з краєзнавства. Обґрунтовано необхідність корпоративної взаємодії в краєзнавчій діяльності бібліотек регіональних закладів вищої освіти.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography