Academic literature on the topic 'Рекламний ринок'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Рекламний ринок.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Рекламний ринок"

1

Sendetska, S. "СУЧАСНИЙ СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ РЕКЛАМНОГО РИНКУ УКРАЇНИ І СВІТУ." Scientific Messenger of LNU of Veterinary Medicine and Biotechnologies 18, no. 2 (September 6, 2016): 132–35. http://dx.doi.org/10.15421/nvlvet6926.

Full text
Abstract:
В статті досліджено і співставлено основні тенденції, які склалися на рекламному ринку України і світу за минулі десять років. Показано, що український рекламний ринок виріс у гривневому еквіваленті, проте зазнав двох кризових спадів у 2009 і 2014 роках. У доларовому еквіваленті місткість українського ринку медіа реклами за десять років зменшилася в два рази, в той час як місткість глобального рекламного ринку зросла на третину. Представлено структуру українського ринку медійної реклами, її динаміку в розрізі різних медіа каналів. Показано, що за досліджуваний період суттєво зросла частка інтернет реклами за рахунок скорочення частки витрат на телевізійну рекламу, рекламу в пресі і зовнішню рекламу. Здійснено порівняння розподілу рекламних витрат в розрізі носіїв в Україні і світі. Розглянуто світові тенденції перспектив розвитку рекламного ринку щодо носіїв реклами. Показано, що реклама через мобільні пристрої є ключовим фактором зростання рекламних ринків. Визначено п’ятірку лідерів світових рекламодавців за обсягами витрат на рекламу у 2015 р., розглянуто їх витрати на рекламу, в тому числі через цифрові носії та мобільні пристрої. Визначено перспективи розвитку глобального рекламного ринку щодо країн–лідерів. Розглянуто перспективи розвитку рекламного ринку України та основні фактори, які їх визначають.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Кіца, М. "Вплив світової економіки на рекламний ринок сучасної преси." Теле- та радіожурналістика, Вип. 12 (2013): 110–16.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Zubarieva, M. A. "Особливості реклами та ПР у туризмі." Grani 18, no. 7 (May 9, 2015): 15–20. http://dx.doi.org/10.15421/1715129.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто актуальні питання використання важливих інструментів прикладних соціальних комунікацій тактичного спрямування (реклама) і стратегічного (ПР). Охарактеризовано основні види реклами у туризмі та види ПР – діяльності. Виділено основні відмінності між рекламою і ПР у туристичній сфері, зосереджено увагу на правильності вибору оптимального (найбільш ефективного) каналу (засобів) реклами. Визначено специфіку, проблематику реклами як основного інструменту для просування туристичного продукту на мережевий ринок. Деталізовано переваги та значущість такого інноваційного засобу масової комунікації, як глобальна мережа Інтернет. Розглянуто найбільш популярні види Інтернет­реклами в туристичній сфері, зокрема ­ розміщення інформації в каталогах Інтернет­ресурсів; реєстрація сайту в пошукових машинах­роботах; банери; розсилки по електронній пошті. Наведено рейтингові позиції туристичних сайтів мережі Інтернет (ТОП­15). Виділено ряд підходів до вивчення та систематизації рекламної Інтернет­інформації в туризмі, розглянуто специфіку та сучасні передові технології Інтернет­реклами в туристичній сфері. Зроблено висновок щодо того, що розглянуті питання статті стосовно реклами та ПР у туризмі лише формують уявлення про складність і багатогранність туристичної реклами як за допомогою газет, радіо, телебачення, так і зокрема Інтернет­засобів. Можливості туристської реклами та ПР у мережі Інтернет не мають меж.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Гліненко, Л. К., Ю. А. Дайновський, and Б. Б. Семак. "РОЛЬ МАРКЕТИНГУ І РЕКЛАМИ У ВПРОВАДЖЕННІ ЕКОЛОГІЧНИХ ІННОВАЦІЙ." Herald of Lviv University of Trade and Economics Economic sciences, no. 59 (June 18, 2020): 20–26. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1205-2020-59-03.

Full text
Abstract:
У статті досліджуються актуальні проблеми впровадження екологічних інновацій і можли-вості сприяння цьому процесові засобами маркетингу і реклами. Метою статті є систематизація особливос-тей екологічних інновацій, а також маркетингових і рекламних підходів, що допомагають у процесі їх впрова-дження на ринок. Підтверджено актуальність зростання ролі екологічного маркетингу у зв’язку з тим, що він є невід’ємною складовою сучасних маркетингових концепцій, зокрема концепцій соціально-етичного, соціально-відповідального, холістичного маркетингу. Розглянуто існуючі класифікації екологічних інновацій. Проаналізо-вано позиції країн Європи у світовому рейтингу за Індексом екологічної ефективності і місце України у цьому рейтингу. Показано вплив впровадження інновацій у сфері екології на окремі параметри діяльності підпри-ємств. Підкреслено, що сучасні методи оцінки економічної ефективності переважно не включають параметри екоефективності, зокрема кількість природних ресурсів, що використовуються для одержання одиниці певно-го товару чи послуги, запропоновано враховувати усі ресурси, що витрачаються протягом усього екологічного циклу виробництва, споживання та утилізації інноваційних продуктів. Розглянуто тенденцію спекулятивного декларування впровадження екологічних інновацій без реального покращення екологічної ситуації з метою по-силення впливу на споживачів засобами маркетингу і реклами. Показано, що ефективним сучасним способом посилення маркетингового і рекламного впливу на споживачів став екологічний брендинг. Проаналізовано низку специфічних маркетингових і рекламних прийомів, що використовуються компаніями для просування екологіч-них товарів. Зазначено, що для підвищення ефективності заходів державної еколого-інноваційної політики і спрямування стимулюючих засобів саме до тих підприємств, які здійснюють реальні екоінноваційні ініціативи, необхідно розробити детальну наукову класифікацію екологічних інновацій. Підкреслено, що подальші дослі-дження доцільно було б спрямувати на нарощування, оцінювання результативності і впровадження у практи-ку комплексу ефективних прийомів екологічного маркетингу і реклами.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Дайновський, Ю. А., Л. К. Гліненко, and О. М. Вовчанська. "КОМУНІКАТИВНІ ТА МАРКЕТИНГОВІ АСПЕКТИ ЕКОІННОВАЦІЙ." Підприємництво і торгівля, no. 26 (July 2, 2020): 25–30. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1256-2020-26-04.

Full text
Abstract:
У статті досліджуються актуальні проблеми розвитку екологічних інновацій, а також реальна і потенційна роль екологічно спрямованих комунікацій і маркетингу. Метою статті є виявлення стану впровадження екологічних інновацій в Україні і можливостей маркетингових комунікацій щодо сприяння цьому процесу. Підтверджена значна суспільно-економічна важливість екологічних інновацій, які сприяють розвитку ринку екологічних товарів і послуг, підвищенню рівня екологічної безпеки, ефективнішому використанню природних ресурсів, підвищенню конкурентоспроможності підприємств і їхньої продукції, виходу товарів і послуг підприємств на світовий ринок, оскільки саме на цьому ринку екологічні вимоги є найбільш жорсткими. Проаналізовано позицію України у світових рейтингах за глобальним інноваційним індексом, індексом екологічної ефективності, індексом стану навколишнього середовища і індексом життєздатності екосистеми, а також стан справ зі впровадження екологічних інновацій на підставі даних Державної служби статистики України. Підкреслена важливість поєднання в екологічних бізнес-проектах суспільно-значущих складників із суто практичними доказами того, що інвестиції забезпечуватимуть відповідний рівень прибутку на вкладений капітал. Наведено приклади успішних українських екоінновацій, а також маркетингових і комунікаційних технологій, застосованих для їх упровадження і виведення на ринок. Підкреслено, що формування ринку екологічних інновацій передбачає забезпечення належного рівня і відтворення екологічного попиту, екологічну орієнтацію виробництва, створення і підтримання мотивів екологізації. Показано негативний вплив грінвошингу, спекулювання виробників, маркетологів, рекламодавців на суспільній значущості екоінновацій із метою просування на ринок продуктів з удаваними екологічними властивостями. Підкреслено важливість розроблення і впровадження системи критеріїв грінвошингу і санкцій у разі виявлення випадків його застосування, а також системи моніторингу за правдивістю екологічної реклами.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Lisitsa, Ekaterina, and Svetlana Pavlovskaya. "Global marketing and advertising development based on cultural specificities in the world." University Economic Bulletin, no. 42 (June 19, 2019): 102–10. http://dx.doi.org/10.31470/2306-546x-2019-42-102-110.

Full text
Abstract:
Предмет дослідження: взаємозв'язок глобального маркетингу і реклами з культурними особливостями країн у світовій економіці. Мета дослідження: на основі аналізу підходів транснаціональних корпорацій до формування глобальних маркетингових стратегій визначити основні елементи з урахуванням культурних відмінностей приймають ринків і виділити рушійні і стримуючі фактори, що впливають на глобальну інтеграцію і маркетинг. Методи: загальнонаукові методи аналізу і синтезу, методи угруповань, узагальнення та систематизації даних, а також економіко-математичні моделі. Результати роботи: В статті міститься аналіз основних механізмів побудови глобальної маркетингової стратегії і реклами ТНК, сформованих з урахуванням культурних відмінностей країн в світовій економіці, досліджено основні види маркетингових стратегій на основі EPRG-схеми, представлений компаративний аналіз маркетингових стратегій інтерналізації та локалізації, використовуваних різними ТНК (включаючи ТНК Китаю). На основі SWOT-аналізу основних елементів глобальних маркетингових стратегій ТНК виділені основні сполучення стратегічних елементів і напрямків розвитку національних компаній. Галузь застосування результатів: Результати дослідження можуть бути використані при формуванні маркетингових стратегій національних компаній при виході на міжнародний ринок, допомогти в процесі інтернаціоналізації компанії, посилити положення компаній в міжнародній торгівлі за допомогою побудови враховує культурні відмінності маркетингової стратегії і реклами. Висновки: Процеси глобалізації призвели до посилення зовнішньоекономічних взаємозв'язків держав і формування нової світової інфраструктури. Це зумовило актуальність формування маркетингових стратегій національних компаній з урахуванням світового досвіду маркетингових стратегій ТНК і з урахуванням культурних відмінностей приймаючих країн. Облік культурних відмінностей внутрішніх ринків країн дозволяє уникнути істотних втрат при побудові відповідної маркетингової стратегії (наприклад, EPRG-схема), побудувати адекватну симбіоз всіх ресурсів компанії (включаючи фінансові, трудові, інноваційні та ін.), Що дозволяє завоювати нові ніші на ринку або утримати конкурентні позиції. Цьому також сприяє наявність регіональних торгових угод, зняття тарифних і нетарифних обмежень у світовій торгівлі. Все це дозволяє виділити рушійні і стримуючі ключові фактори, що впливають на глобальну інтеграцію і глобальні маркетингові стратегії в сучасних умовах.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Pidmohylna, N., and O. Levshchanova. "Архітектоніка копірайтингового тексту." Communications and Communicative Technologies, no. 21 (November 26, 2021): 42–51. http://dx.doi.org/10.15421/292105.

Full text
Abstract:
Український ринок копірайтингу наразі перебуває на етапі остаточного становлення та активного розвитку, і на ньому відчувається велика потреба саме в україномовних копірайтингових текстах, оскільки на державному рівні ухвалено низку документів, у яких зазначено, що будь-який інтернет-ресурс у межах України повинен функціонувати українською або мати повноцінну україномовну версію. Законодавча підтримка суттєво розширила межі українського копірайтингу та сформувала попит на кваліфікованих професіоналів у сфері текстотворення. Сьогодні світові тенденції та інновації в царині копірайтингу поширюються в українському медіапросторі безпосередньо — без посередництва чи запозичення зі сфери російського копірайтингу. Пропонуємо визначати «копірайтинг» як вид професійної діяльності, спрямований на створення оригінальних текстів інформаційного, іміджевого, рекламного характеру в текстовому, аудіо- та відеоформаті. Копірайтинговий текст — оригінальний текст, створений професійним копірайтером, що має рекламні, інформаційні, презентаційні, іміджеві та маркетингові функції й виконує функцію просування творів/послуг/компаній/осіб, спрямований на певну цільову аудиторію. Мережа Інтернет — середовище, що сприяє виникненню комунікації чи певної взаємодії між замовниками та виконувачами, щодня зростає кількість спеціалізованих/тематичних/інформаційних ресурсів, які мають бути наповнені відповідним контентом. Для створення та ефективного функціонування будь-якої платформи необхідні знання щодо видів копірайтингових текстів, їх призначення, функцій, особливостей побудови та подальшої оптимізації задля якісного просування в мережі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Карбовська, Л. О., and К. Л. Железняк. "РОЗРОБКА КОМПЛЕКСУ МАРКЕТИНГОВИХ КОМУНІКАЦІЙ ФАРМАЦЕВТИЧНОГО ПІДПРИЄМСТВА." Наукові праці Міжрегіональної Академії управління персоналом. Економічні науки, no. 1(59) (October 9, 2020): 44–49. http://dx.doi.org/10.32689/2523-4536/59-7.

Full text
Abstract:
У статті визначено, що вітчизняний фармацевтичний ринок є висококонкурентним і монополізованим, отже, це спонукає фармацевтичні компанії застосовувати сучасні засоби просування фармацевтичної продукції: реклама в ЗМІ; реклама в Інтернеті; інформація про ліки в аптеках; «гарячі» телефонні лінії; непряма реклама в телесеріалах/фільмах; пряма поштова розсилка; спонсорство; візити медичних представників; семплін тощо. Аналіз показав різний вплив елементів маркетингових комунікацій на медичних працівників, кінцевих споживачів фармацевтичної продукції та підприємств-виробників, а також їх ставлення до носіїв інформації про лікарські засоби. На основі дослідження встановлено, що в структурі комплексу засобів маркетингових комунікацій фармацевтичних компаній найбільш поширеною є реклама, вона допомагає як лікарю, так і пацієнту (кінцевому споживачу) зорієнтуватися в потоці інформації і прийняти обґрунтоване рішення про призначення або придбання потрібного препарату. Важливим напрямом просування продукції на фармацевтичному ринку є візити медичних представників, які мають інформувати фахівців про нові препарати та їх застосування. У статті запропоновано такі напрями удосконалення просування лікарських препаратів на фармацевтичному ринку, як: підвищення якості видачі в пошукових запитах по всіх категоріях; посилення пошуково-контекстних інструментів для підвищення результатів обробки запитів в сезон; активізувати рекламу в періоди зниження попиту на лікарські препарати (в не сезон); застосовувати нові типи розміщення реклами, серед них: Programmatic реклама; Custom.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Мунтян, І. В., О. В. Євтушок, and Д. О. Гнатовська. "Соціальна реклама в Україні: сучасні реалії та перспективи розвитку." Food Industry Economics 12, no. 2 (July 11, 2020). http://dx.doi.org/10.15673/fie.v12i2.1740.

Full text
Abstract:
Для управління соціальними процесами, розповсюдження важливої суспільно-правової інфо-рмації, формування правильної громадської думки та залучення громадян до вирішення актуаль-них проблем соціуму використовуються такий інструмент як соціальна реклама. В статті розкритіосновні проблеми соціальної реклами в Україні, продемонстровані її реалії та вплив на українськесуспільство. Сучасний ринок соціальної реклами в Україні залишається на стадії формування черезвідсутність єдиного керуючого органу, недостатній досвід, низьку інформаційну підтримку та рядінших факторів. Незважаючи на гласність даного питання, демографічні, економічні, політичні тасоціальні проблеми, соціальна реклама не знаходить значимої підтримки з боку державних та ін-ших структур. Незнання особливостей функціонування та розвитку реклами негативно впливає намеханізм вирішення існуючих соціальних проблем в сучасному українському соціумі, що, в своючергу впливає на низьку ефективність управління соціальними процесами. Дані тенденції актуалі-зують необхідність зміни законодавчої бази, що регулює відносини в сфері реклами, підготовки ви-сококваліфікованих фахівців, що займаються розробкою реклами, забезпечення умов посиленнявпливу соціальної реклами на формування високоморальної культури українського суспільства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Chernyshova, Larysa. "WORLD ADVERTISING MARKET: MAIN DEVELOPMENT TRENDS." Market Infrastructure, no. 56 (2021). http://dx.doi.org/10.32843/infrastruct56-4.

Full text
Abstract:
The article defines international advertising as a process of communication and sales organization in foreign markets. The reasons for the intensive development of modern international advertising, including increased production and globalization of markets, reduced costs for packaging and labeling caused by standard approaches, the emergence of a global consumer segment, interpenetration of different cultures, introduction of common cultural standards, accelerated development of global media. The characteristics of evolutionary models of the advertising market are given. The advertising market is defined as a target market of marketing communications, which develops independently, with a system of economic relations between the participants of advertising activity and target consumers and functions in constant connection with the tendencies of the commodity market. It was found that the advertising market is developing in almost all directions, and new types of advertising (Internet, online technology) are characterized by a sharp rise in advertising, which led to the creation of a new type of advertising market - integrated or global advertising space. The modern tendencies of development of the world advertising market are analyzed, the structure of expenses for advertising all over the world is resulted. The strategic directions of development of advertising activity of the leading advertisers in the world market are analyzed. The influence of digital technologies, which continue to stimulate global growth of investment in advertising and transform traditional mass media, is substantiated. Promising directions of development of the main segments of the world advertising market are outlined, among them increase of expenses for digital advertising in the world, growth of a role of social networks and online video as a segment in the field of digital technologies, growth of expenses for mobile advertising, saving on TV and radio advertising. advertising market, the development of outdoor advertising based on the transition from addressing opportunities to expand the customer experience through technologies such as VR and face recognition, the outflow of advertising budgets for print media.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Рекламний ринок"

1

Кітченко, Олена Миколаївна, and Єлизавета Олександрівна Філоненко. "Огляд сучасного стану ринку медіаносіїв України." Thesis, ФО-П Шпак В. Б, 2020. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/47613.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Ілляшенко, Сергій Миколайович, and Ігор Юрійович Іваницький. "Сучасний стан ринку інтернет-реклами та напрямки його розвитку." Thesis, Сумський державний університет, 2010. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/46022.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Присяжний, Микола Вікторович. "Сучасні інтернет-технології в управлінні маркетинговою діяльністю підприємства за матеріалами рекламної агенції «IMREV»." Магістерська робота, Хмельницький національний університет, 2021. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/11497.

Full text
Abstract:
У першому розділі роботи розглянуто роль інформаційного суспільства як продуцента сучасних інтернет-технологій, охарактеризовано маркетингову діяльність підприємств в сучасних умовах цифрової економіки. У другому розділі проведено аналітичне дослідження передумов застосування сучасних інтернет-технологій в управлінні маркетинговою діяльністю рекламної агенції, здійснено оцінювання стану та тенденцій розвитку рекламного ринку України, проведено фінансовий аналіз діяльності компанії «IMREV». У третьому розділі розроблено заходи щодо удосконалення маркетингової діяльності компанії «IMREV», сформовано пропозиції щодо створення власного інтернет-магазину, обґрунтовано доцільність здійснення аудиту сайту як запоруки ефективного просування.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Вітренко, А. О. "Ринок рекламних послуг у трансформаційній економіці." Diss. of Candidate of Economic Sciences, Київ. нац. торгов.-економ. ун-тет, 2005.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Кітченко, Олена Миколаївна, and Т. Н. Ібрагімов. "Нативна реклама: переваги та недоліки." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2019. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/47018.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Кітченко, Олена Миколаївна, and Я. О. Маслєвич. "Медіапланування як складова частина рекламної кампанії." Thesis, НТУ "ХПІ", 2015. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/35205.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Мельник, Юлія Миколаївна, Юлия Николаевна Мельник, and Yuliia Mykolaivna Melnyk. "Cучасні тенденції вітчизняного та світового рекламних ринків." Thesis, Видавництво СумДУ, 2011. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/12420.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Сагер, Людмила Юріївна, Людмила Юрьевна Сагер, and Liudmyla Yuriivna Saher. "Аналіз рекламно-комунікаційного ринку України." Thesis, Видавництво СумДУ, 2011. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/12288.

Full text
Abstract:
Всеукраїнська рекламна коаліція, підводячи підсумки 2010 р., відмічає, що рекламно-комунікаційний ринок України почав відновлюватися, нарощувати свої показники, хоча рівня рекламних бюджетів більшості рекламодавців та медіа носіїв докризового 2008 р. ще не досягнуто. Сумарний обсяг рекламно-комунікаційного ринку України в 2010 році склав 10 687 млн. грн. (табл. 1). Це на 22% більше, ніж ринок 2009 р. При цьому зростання обсягів медійної реклами склало майже 28%, немедійних маркетингових комунікацій – 14,5%, сумарний річний бюджет - 6 735 та 3 442 млн. грн відповідно. При цитуванні документа, використовуйте посилання http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/12288
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Тєлєтов, Олександр Сергійович, Александр Сергеевич Телетов, Oleksandr Serhiiovych Tielietov, Микола Васильович Провозін, Николай Васильевич Провозин, and Mykola Vasyliovych Provozin. "Рекламна діяльність вищого навчального закладу." Thesis, Видавництво СумДУ, 2011. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/12250.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Лозова, А. Д. "Фінансове забезпечення маркетингових заходів просування нової продукції на ринок." Thesis, Чернігів, 2021. http://ir.stu.cn.ua/123456789/25041.

Full text
Abstract:
Лозова, А. Д. Фінансове забезпечення маркетингових заходів просування нової продукції на ринок : випускна кваліфікаційна робота : 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" / А. Д. Лозова ; керівник роботи А. О. Пінчук ; НУ "Чернігівська політехніка", кафедра фінансів, банківської справи та страхування. – Чернігів, 2021. – 85 с.
Предметом дослідження є сукупність теоретико-методичних та прикладних аспектів управління рекламною діяльністю організації. Об’єктом дослідження виступає процес управління рекламною діяльністю АТ «Укрпошта» в умовах високої конкуренції на ринку. Мета кваліфікаційної роботи полягає в дослідженні шляхів оптимізації процесу управління рекламною діяльністю організації, пошук ефективних методів та засобів фінансового забезпечення процесу просування нової продукції на ринок, пошук нових методів управління рекламною діяльністю в умовах високої конкуренції на ринку. Завданнями роботи є: висвітлити сутність, завдання та функції управління рекламною діяльністю організації; розкрити особливості PR- технологій в управлінні рекламною діяльністю сучасної організації; проаналізувати управлінську діяльність у напрямі реклами у досліджуваній організації; розробити рекомендації щодо вдосконалення управління фінансовим забезпеченням рекламної діяльності досліджуваної організації. Одержані результати можуть бути використані в практичній діяльності підприємства.
The first section reveals the theoretical fundamentals of the study of financial support of promotion of new products on the market. Topics of logistic innovative technologies, main types of advertising, sources of financial support of marketing activity and regulatory and legal support of advertising activity are considered. The second section considers the level of financial security, general financial and economic characteristics of Ukrposhta. In the course of the work the analysis of the state of financial security of the bank JSC "Ukrposhta" for 2019-2020, the analysis of the structured balance of the bank and a comprehensive assessment of the level of financial security of JSC "Oschadbank". And also the analysis of efficiency of advertising activity of the enterprise and problems of financial maintenance of marketing activity in promotion of new production on the market. The The third section discusses the topic of forming a budget for financial support for the promotion of new products on the market. Specific advertising measures for marketing management of JSC "Ukrposhta" and assessment of economic efficiency of the proposed measures are proposed.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography