Academic literature on the topic 'Резерви зростання прибутку'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Резерви зростання прибутку.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Резерви зростання прибутку"

1

Власюк, Н. І. "ВПЛИВ МАКРОЕКОНОМІЧНИХ ЧИННИКІВ НА ФОРМУВАННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ ПРИБУТКУ ПІДПРИЄМСТВ." Herald of Lviv University of Trade and Economics Economic sciences, no. 62 (January 4, 2021): 68–74. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1205-2021-62-09.

Full text
Abstract:
У системі економічних показників фінансові результати, у яких відображені різні сторони ви-робничої, збутової, постачальницької і фінансової діяльності підприємства, посідають чільне місце. Сучасна практика засвідчує гостру необхідність досліджень формування та використання прибутку, підтвердженням чого є хронічна нестача коштів практично в усіх секторах фінансової системи України та незадовільний фі-нансовий стан значної частини суб’єктів господарювання. У зв’язку з цим гострою потребою стало всебічне і детальне вивчення прибутку, який займає центральне місце в загальній системі вартісних інструментів і ва-желів управління економікою. Це виражається в тому, що фінанси, кредит, ціни, собівартість та інші важелі прямо чи опосередковано пов’язані з прибутком. У статті обґрунтовано теоретико-методичні підходи сто-совно ролі держави та системи макроекономічних чинників впливу на фінансові результати діяльності суб’єктів господарювання. Проведено аналіз фінансових результатів (прибутку та рентабельності) підпри-ємств України за 2014-2018 рр. Висвітлено завдання комплексу першочергових інституційних перетворень, які сприятимуть у майбутньому зростанню прибутковості підприємств та посиленню активності держави у формуванні економічних і правових умов діяльності суб’єктів господарювання України. Проведені дослідження переконують у тому, що позитивний вплив макроекономічних (зовнішніх) факторів справляє вкрай важливий вплив на формування фінансових результатів діяльності підприємств. Зроблено висновок, що завдання держа-ви – максимізувати резерви підвищення прибутковості суб’єктів господарювання у царині державної фінансо-вої політики.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Tsebenko, N. M. "Вплив ресурсів страхового ринку на модернізацію виробничої інфраструктури Української економіки." Scientific Bulletin of UNFU 28, no. 9 (October 25, 2018): 126–30. http://dx.doi.org/10.15421/40280924.

Full text
Abstract:
Досліджено основні тенденції розвитку страхового ринку України. Охарактеризовано страховий ринок як стратегічно важливий та перспективний сегмент економіки і джерело внутрішніх довгострокових інвестицій в національну економіку, зокрема в модернізацію виробничої інфраструктури. Визначено сутність інвестиційної діяльності страхових компаній у сфері виробничої інфраструктури. Страхові компанії можна віднести до установ, яким притаманна можливість продукувати насамперед довгострокові інвестиційні ресурси, дефіцит яких спостерігається в українській економіці. Простежено зростання інвестиційних ринків України, що значною мірою може бути забезпечено завдяки ефективному використанню страхових ресурсів вітчизняних страхових компаній. Вказано, що інвестиційна функція страхового ринку реалізується через розміщення тимчасово вільних засобів у цінні папери, депозити банків, нерухомість тощо. Виявлено основні джерела інвестиційної діяльності страхових компаній – власні кошти (статутний фонд, резервний фонд, прибуток, цільове фінансування і надходження) та залучені кошти (поточне надходження страхових премій, резерви страхових внесків та відшкодувань, фонд запобіжних заходів). Запропоновано напрями вдосконалення державного регулювання інвестиційної діяльності страхових компаній: вдосконалення законодавчої бази та ринку капіталів, щоб забезпечити ефективне функціонування страхових компаній у сфері інвестування.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Кирчата, Ірина, Тетяна Деділова, and Олена Шершенюк. "СТРАТЕГІЧНІ ОРІЄНТИРИ РОЗВИТКУ ТОРГОВЕЛЬНОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА." Проблеми і перспективи розвитку підприємництва, no. 27 (November 14, 2021): 92. http://dx.doi.org/10.30977/ppb.2226-8820.2021.27.92.

Full text
Abstract:
УДК 339.187; JEL Classification: М29 Мета. Розробка та реалізація ефективної стратегії розвитку, будучи перспективно орієнтованим етапом процесу комерційної діяльності торговельного підприємства, виступаючи підґрунтям для набуття довгострокових конкурентних переваг і максимізації прибутку, залишається надалі актуальною проблемою та визначено основною метою в даному дослідженні. Методика дослідження. Теоретичною і методологічною основою є праці провідних вітчизняних і зарубіжних учених-економістів, в яких розглядаються питання стратегічного управління та напрями розвитку торговельних підприємств умовах мінливого зовнішнього середовища. В роботі використано методи узагальнення та абстрагування; метод аналізу і синтезу. Результати. Успішність стратегії розвитку значною мірою залежить від обґрунтованості заходів реагування на зміни та очікування ринку в довгостроковій перспективі, тобто від ефективності стратегічного управління та реалізації системи заходів із забезпечення найбільш раціонального використання стратегічних ресурсів, виявлення резервів та розвитку конкурентного потенціалу торговельного підприємства. Завдяки правильно обраним стратегічним орієнтирам та вчасному провадженій стратегії розвитку торговельне підприємство може боротися за збільшення частки ринку і набуття нових конкурентних переваг. В ході дослідження теоретично підтверджено доцільність постійного перегляду стратегічних орієнтирів розвитку діяльності торговельних підприємств, які створюють умови для реалізації не тільки поточних/ короткострокових цілей і завдань, але й уможливлюють досягнення стратегічних в довгостроковій перспективі. Наукова новизна. Запропоновано визначати стратегію розвитку об’єкта торговельної діяльності, як концепцію діяльності, орієнтовану на збільшення обсягу збуту товарів/послуг та розширення торговельної мережі, що передбачає планування, втілення і контроль за процесом реалізації та доведенням до кінцевого споживача, ґрунтуючись на ефективному використанні стратегічних ресурсів і виявлених резервах конкурентного потенціалу на засадах інноваційності та клієнтоцентричності. Практична значущість. Зважаючи на те, що стратегія розвитку закладає перспективи для торговельного підприємства та визначає його майбутню конкурентну позицію на ринку, в роботі запропоновано алгоритм процесу розробки та реалізації стратегії розвитку, як елемент удосконалення системи стратегічного управління та забезпечення економічного зростання підприємства в цілому.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Yemets, O. I. "УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ В УМОВАХ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ." Actual problems of regional economy development 1, no. 15 (November 4, 2019): 58–68. http://dx.doi.org/10.15330/apred.1.15.58-68.

Full text
Abstract:
Ефективна інвестиційна діяльність господарюючого суб’єкта є платформою для успішного розвитку не лише мікрорівня, а й макрорівня.Менеджмент інвестиційної діяльності часто визначають вектори як державної так і регіональної та галузевої стратегії розвитку.Додатній темп економічного зростання ВВП є ключовим чинником, що впливає на рішення суб’єктів господарювання щодо здійснення інвестування.Проведено аналіз динаміки номінального ВВП України та визначено тенденції до його зростання, визначено темпи приросту ВВП за 2005-2018 рр., розраховано частку валового нагромадження у структурі ВВП. Аналіз цифрової інформації дозволяє нам зробити висновки, про те, що номінальний ВВП має тенденцію до зростання, проте частка валового нагромадження у ВВП коливається від 14,1 % до 28,2% протягом аналізованого періоду.Це дасть змогу прийняття стратегічне рішення щодо управління інвестиційною діяльністю в умовах децентралізації. Управління інвестиційною діяльністю варто розмежувати на макро- та мікрорівнях. Нами встановлено, що ефективність даної діяльності прямо залежить від сприятливого інвестиційного клімату та макроекономічного регулювання, а також довгострокового та короткострокового періодів її здійснення.Стан інвестиційної діяльності господарюючого суб’єкта можна визначити за допомогою алгоритму: оцінювання інвестиційної стратегії; визначення привабливих напрямків для ефективного вкладення капіталу з метою сталого розвитку підприємств, зважування вартості джерел інвестиційних ресурсів; вибір розрахунку ризику та ефективності інвестиційних проектів; оперативному виявленню чинників, які впливають на відхилення фактичних результатів інвестування від запланованих; визначення міри досягнення цільових показників після впровадження інвестиційних проектів, а також можливих резервів покращення результатів.Варто погодитись, що важливими чинниками інвестиційної привабливості в Україні є: низький рівень корупції, прозорі та чітко визначені законодавча та нормативна бази, політична стабільність.При інвестуванні керівництво кожного підприємства зобов’язане вирішувати завдання щодо розробки інвестиційної стратегії підприємства, вибирати форми та об'єкти інвестування, шукати джерела фінансування, вибирати інвесторів та учасників інвестиційного процесу, розробляти, аналізувати та оцінювати інвестиційні проекти, здійснювати контроль за результатами інвестиційної діяльності.Перспективними завданнями управління інвестиційною діяльністю підприємства повинні стати: максимізувати інвестиційний прибуток господарюючого суб’єкта; мінімізувати інвестиційний ризик суб’єкта господарювання; знайти напрями покращення інвестиційних процесів.Виявлено галузеві особливості управління інвестиційною діяльністю на господарюючого суб’єкта. За рахунок покращення інформаційної забезпеченості, стратегічного планування, оцінки організації, посилення контролю, постійного моніторингу інвестиційних проектів, здійснення фінансово-економічних розрахунків можна досягнути високої ефективності управління інвестиційною діяльністю господарюючого суб’єкта.Маючи чітку організацію процесу управління інвестиційною діяльністю господарюючого суб’єкта можна стверджувати про систему її ефективного функціонування в умовах децентралізації.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Мельник А.О. and Соловйова Т.М. "ФОРМУВАННЯ ФОНДУ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ НА ПІДПРИЄМСТВІ." Економічний форум 1, no. 4 (October 13, 2020): 114–24. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2308-8559-2020-4-15.

Full text
Abstract:
В основі ефективного функціонування кожного підприємства стоїть робоча сила. Особливістю даного ресурсу є його ціна, яку варто правильно розрахувати при формуванні фонду заробітної плати. Фонд оплати праці є невід’ємною статтею витрат підприємства, тому його формування є особливо актуальним та викликає значні протиріччя. З одного боку, підприємець бажає отримати максимальний прибуток від своєї діяльності, при цьому прагне зменшити основну статтю витрат це - фонд оплати праці, але при цьому прагне стимулювати персонал з метою підвищення продуктивності праці і результативності роботи підприємства. Тому процес формування фонду заробітної плати потребує підвищеної уваги і максимального аналізу. Аналіз фонду оплати праці передбачає здійснення таких етапів: визначення розмірів і динаміки середньої заробітної плати окремих категорій та професій працівників, виявлення відхилень у чисельності працівників і в середній заробітній платі на витрату фонду заробітної плати, вивчення ефективності застосовуваних систем преміювання, дослідження темпів росту заробітної плати, їх співвідношення з темпами продуктивності праці, забезпечення випереджаючого зростання продуктивності праці порівняно з підвищенням його оплати, виявлення та мобілізація резервів підвищення ефективності використання фонду заробітної плати [6]. У статті розглянуто роль з фонду заробітної плати для працівника та роботодавця. Проаналізовано історичні передумови формування фонду оплати праці та погляди вітчизняних учених щодо його важливості. Досліджено структуру фонду заробітної плати на основі Закону України «Про оплату праці», на основі цього відображено дану структуру у розрізі сільського господарства та промисловості за перший та другий квартали 2020 року. Визначено фактори впливу на формування фонду оплати праці. Виділено основні напрямки удосконалення процесу формування фонду заробітної плати на підприємстві.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Shevchuk, Mykhailo, and Iryna Ostapchuk. "Продуктивність сортів лохини високорослої (V. X covilleanum) в умовах зимових теплиць." Lesya Ukrainka Eastern European National University Scientific Bulletin. Series: Biological Sciences, no. 4(388) (December 24, 2019). http://dx.doi.org/10.29038/2617-4723-2019-388-4-57-62.

Full text
Abstract:
Серед ягідних культур в останні роки значно зросли площі вирощування лохини високої, чому сприяють грунтово-кліматичні умови північно-західного регіону України і високі ціни (120-140 на оптовій торгівлі і 180-240 грн/кг при роздрібній). Розширенню площ лохини сприяє зростання обсягів виробництва посадкового матеріалу, який в Україні вирощують здебільшого біотехнологічними методами і ціна на які значно нижча (55-65 грн), ніж при закупівлі за кордоном (75-120 грн).Передовий досвід закордонних товаровиробників при вирощуванні лохини у відкритому ґрунті, адаптований до умов України, дозволяє отримувати до 7-8 кг ягід з куща, що забезпечує не менше 70-85 грн чистого прибутку на кожному кілограмі реалізованої продукції.Значним резервом надходження ранньої ягідної продукції є вирощування лохини у весняних теплицях, коли урожай ранніх сортів ягід поповнюється нею з третьої декади травня, а вартість зростає до 200-250 грн за кілограм.Наукові дослідження вказують на можливість вирощування лохини і в зимових теплицях, що дає змогу прискорити надходження ягідна продовольчий ринок з другої половини травня.З метою вивчення ефективності вирощуваннясортів лохини різних груп стиглості в умовах зимових теплиць проведено дослідження щодо їх адаптації, продуктивності і якості ягід. Внаслідок досліджень вивчена динаміка проходження основних фізіологічних фаз росту і розвитку сортів лохини, їх вурожайність та окремі якісні показники.Результати досліджень указують на те, що в умовах зимових теплиць доцільним є вирощування сортів лохини високої ранньої групи стиглості.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Резерви зростання прибутку"

1

Линник, Олена Іванівна. "Облік та оцінка резервів зростання прибутку промислового підприємства." Thesis, НТУ "ХПІ", 2017. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/29719.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Ніков, Я. В. "Фактори та резерви зростання прибутку на підприємстві (на прикладі ТОВ «ПЛАМЕР»)." Thesis, Одеський національний економічний університет, 2020. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/12464.

Full text
Abstract:
У роботі розглядаються теоретичні аспекти формування прибутку підприємства. Розглянуто концептуальні підходи до визначення сутності прибутку підприємства, види прибутку та джерела його формування і використання, фактори та резерви підвищення прибутку підприємства. Проаналізовано господарську діяльність підприємства ТОВ «ПЛАМЕР» по основним техніко-економічним показникам, проаналізовано склад та структуру прибутку підприємства ТОВ «ПЛАМЕР» та проведений аналіз резервів його підвищення. Запропоновано впровадити електронну форму продажу санітарно технічного обладнання як напрямок підвищення прибутку підприємства, удосконалення системи професійного навчання працівників відділу продажу підприємства, удосконалення маркетингових заходів та постачальницько-збутової діяльності підприємства.
The paper considers the theoretical aspects of enterprise profit generation. Conceptual approaches to determining the essence of enterprise profit, types of profit and sources of its formation and use, factors and reserves to increase enterprise profit are considered. The economic activity of the enterprise LLC "PLAMER" is analyzed according to the main technical and economic indicators, the composition and structure of the profit of the enterprise LLC "PLAMER" are analyzed and the analysis of reserves of its increase is carried out. It is proposed to introduce an electronic form of sales of sanitary equipment as a way to increase the company's profits, improve the system of professional training of employees of the company's sales department, improve marketing activities and supply and marketing activities of the enterprise.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Маланецька, М. В. "Обґрунтування стратегічних напрямків зростання прибутку підприємства (на прикладі ПрАТ «Нова Лінія»)." Thesis, Одеський національний економічний університет, 2020. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/12655.

Full text
Abstract:
У роботі розглядаються теоретичні аспекти щодо економічної сутності прибутку та його функцій; системи показників та методів планування обсягу прибутку та фактори, що впливають на величину прибутку підприємства. Проаналізовано основні показники діяльності ПрАТ «Нова Лінія» та динаміка прибутку даного підприємства, виявлені фактори, що вплинули на зміну прибутку в ПрАТ «Нова Лінія». Запропоновано заходи, спрямовані на підвищення ефективності діяльності ПрАТ «Нова Лінія» та збільшення обсягу прибутку досліджуваного підприємства.
Diploma thesis deals with theoretical aspects of the economic essence of profit and its functions; the system of indicators and methods of planning the volume of profit and factors that affect the size of the company's profit. Author analysis the main indicators of the activity of PJSC "New Line" and the dynamics of profit of this enterprise, revealed the factors that influenced the change in profit in PJSC "New Line". Proposed measures aimed at increasing the efficiency of PJSC "New Line" activity and increasing profits of the investigated enterprise.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Пушина, І. Ю. "Стратегічні напрямки зростання обсягу прибутку підприємства (на прикладі Чорноморської філії ДП АМПУ (Адміністрація морських портів України)." Thesis, Одеський національний економічний університет, 2020. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/12467.

Full text
Abstract:
У роботі розглядаються теоретичні аспекти щодо економічної сутності прибутку та його функцій; системи показників та методів планування обсягу прибутку та фактори, що впливають на величину прибутку підприємства. Проаналізовано_ основні показники діяльності Чорноморської філії ДП АМПУ (Адміністрація морських портів України)» та динаміка прибутку даного підприємства, виявлені фактори, що вплинули на зміну прибутку в Чорноморській філії ДП АМПУ (Адміністрація морських портів України)». Запропоновано заходи, спрямовані на підвищення ефективності діяльності Чорноморської філії ДП АМПУ (Адміністрація морських портів України)» та збільшення обсягу прибутку досліджуваного підприємства.
Diploma thesis deals with theoretical aspects of the economic essence of profit and its functions; the system of indicators and methods of planning the volume of profit and factors that affect the size of the company's profit. Author analysis the main indicators of the activity of Black Sea Branch of SE AMPU (Administration of Seaports of Ukraine) » and the dynamics of profit of this enterprise, revealed the factors that influenced the change in profit in Black Sea Branch of SE AMPU (Administration of Seaports of Ukraine) ». Proposed measures aimed at increasing the efficiency of Black Sea Branch of SE AMPU» activity and increasing profits of the investigated enterprise.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Черногоров, Г. І. "Фактори та резерви зростання доходів підприємства (на прикладі ТОВ «БОСФОРЛІС»)." Thesis, Одеський національний економічний університет, 2020. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/12469.

Full text
Abstract:
У роботі розглядаються теоретичні аспекти формування доходу підприємства, розглянуто його види, класифікація доходу підприємства. Проаналізовано формування та розподілу доходу підприємства ТОВ «БОСФОРЛІС». Запропоновано заходи щодо підвищення доходу підприємства.
The paper considers the theoretical aspects of the formation of enterprise income, its types, classification of enterprise income. The formation and distribution of enterprise income are analyzed BOSFORLIS LLC. Measures to increase the income of the enterprise are proposed.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Федчук, А. С. "Прибуток підприємства та основні напрямки його зростання (на прикладі ПП «Агрофірма «Єдність»)." Thesis, Одеський національний економічний університет, 2021. http://local.lib/diploma/Fedchuk.pdf.

Full text
Abstract:
Доступ до роботи тільки на території бібліотеки ОНЕУ, для переходу натисніть на посилання нижче
У роботі розглядаються теоретичні аспекти прибутку підприємства та об’єктивну необхідність його підвищення; види прибутку та методи його розрахунку. Проаналізовано основні техніко-економічні показники діяльності ПП «Агрофірма «Єдність» та динаміка прибутку даного підприємства, виявлені чинники, що вплинули на зміну прибутку в ПрАТ «ПІК». Запропоновано заходи, спрямовані на підвищення прибутковості діяльності ПП «Агрофірма «Єдність» та збільшення обсягу прибутку досліджуваного підприємства.
The work deals with the theoretical aspects of profit and the objective necessity of its increase are investigated; types of profits and methods of its calculation. Author analysis of the main technical and economic indicators of PE "Agrofirma "Unity" and the dynamics of the company's profit, revealed the factors that influenced the change of profit in PE "Agrofirma "Unity". Proposed measures aimed at increasing the profitability of PE "Agrofirma "Unity" and increasing the profit of the investigated enterprise.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Деркач, Т. Е. "Шляхи зростання обсягу прибутку підприємства." Thesis, 2018. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/9499.

Full text
Abstract:
Кваліфікаційна робота магістра складається з трьох розділів. Об'єктом дослідження є процес формування прибутку підприємства ТОВ «Телекарт-Прилад». Предметом дослідження виступають виступають теоретичні та практичні аспекти визначення чинників та шляхів збільшення прибутку підприємства в умовах ринкової економіки. У роботі розкрито економічна сутність фінансових результатів і прибутку підприємства, систематизовано види прибутку підприємства, наведено класифікація прибутку, його формування, визначено основні фактори, що на розмір прибутку підприємства.
Master's qualification work consists of three sections. Object of the study is the process of formation of the profit margin at the private limited company "Telecard-Prylad". Subject of the study is theoretical and practical aspects of determining factors that affect it and ways to increase profit of the enterprise in a market economy.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Павлішена, Ю. В. "Резерви та шляхи зростання прибутку промислового підприємства (на прикладі ТОВ «Телекарт-прилад»)." Thesis, 2018. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/7639.

Full text
Abstract:
У роботі розглядаються теоретичні аспекти дослідження резервів зростання прибутку на промисловому підприємстві. Проаналізовано результати господарської діяльності ТОВ «Телекарт-прилад», формування прибутку в 2012-2016 роках, вплив найважливіших факторних показників на динаміку прибутку від реалізації продукції з 2012 по 2016 рік. Запропоновано заходи щодо: оновлення обладнання іспитової лабораторії, впровадження машини для пайки друкованих плат, оптимізації розміру виробничих запасів.
В работе рассматриваются теоретические аспекты исследования резервов роста прибыли на промышленном предприятии. Проанализированы результаты хозяйственной деятельности ООО «Телекарт-прибор», формирование прибыли в 2012-2016 годах, влияние важнейших факторных показателей на динамику прибыли от реализации продукции с 2012 по 2016 год. Предложены мероприятия по: обновление оборудования испытательной лаборатории, внедрение машины для пайки печатных плат, оптимизации размера производственных запасов.
The work deals with the theoretical aspects of research of profit growth reserves at an industrial enterprise. The results of economic activity of Telekart-appliance LLC, the formation of profit in 2012-2016, the influence of the most important factor factors on the dynamics of profit from sales of products from 2012 to 2016 are analyzed. Measures are proposed for updating the equipment of the testing laboratory, introducing a machine for soldering printed circuit boards, optimizing the size of production stocks.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Калмазан, Ю. А. "Стратегічні напрямки зростання обсягу прибутку підприємства (на прикладі ТОВ «Облік-Вись»)." Thesis, 2019. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/11209.

Full text
Abstract:
У роботі розглядаються теоретичні аспекти прибутку та факторів, що впливають на його підвищення, а також резервів підвищення прибутку. Проаналізовано фінансово-економічні показники діяльності та динаміку прибутку підприємства ТОВ «Облік-Вись», вплив факторів на зміну обсягу прибутку. Запропоновано шляхи та резерви підвищення прибутковості підприємства, а також розраховано ефект від впровадження за пропонованих заходів.
Diploma thesis deals with theoretical aspects of profit and the factors that influence its increase, as well as the reserves of profit increase. The analisis financial and economic indicators of activity and profit dynamics of the TOV “Oblik-Vis”, influence of factors on the change in the volume of profit. Ways and reserves of increase of profitability of the enterprise are offered, and also the effect from implementation under the proposed measures is calculated.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Федосєєва, В. Г. "Прибуток підприємства та основні напрямки його зростання ( на прикладі ТОВ «Аквафрост»)." Thesis, 2018. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/7645.

Full text
Abstract:
У роботі розглядаються теоретичні аспекти щодо економічної сутності прибутку та його функцій; системи показників та методів планування обсягу прибутку та фактори, що впливають на величину прибутку підприємства. Проаналізовано_ основні показники діяльності ТОВ «Аквафрост» та динаміка прибутку даного підприємства,виявлені фактори, що вплинули на зміну прибутку в ТОВ «Аквафрост». Запропоновано заходи, спрямовані на підвищення ефективності діяльності ТОВ «Аквафрост» та збільшення обсягу прибутку досліджуваного підприємства.
В работе рассматриваются теоретические аспекты по экономической сущности прибыли и его функций; системы показателей и методов планирования объема прибыли и факторы, влияющие на величину прибыли предприятия. Проанализированы основные показатели деятельности ООО «Аквафрост» и динамика прибыли данного предприятия, выявлены факторы, повлиявшие на изменение прибыли в ООО «Аквафрост». Предложены меры, направленные на повышение эффективности деятельности ООО «Аквафрост» и увеличение объема прибыли исследуемого предприятия.
The work deals with the theoretical aspects of the economic essence of profit and its functions; the system of indicators and methods of planning the volume of profit and factors that affect the size of the company's profit. Author analysis the main indicators of the activity of LLC "Akvafrost"PJSC " and the dynamics of profit of this enterprise, revealed the factors that influenced the change in profit in LLC "Akvafrost". Proposed measures aimed at increasing the efficiency of LLC "Akvafrost" activity and increasing profits of the investigated enterprise.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography