Academic literature on the topic 'Реалізація проєкту'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Реалізація проєкту.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Реалізація проєкту"

1

Stasiuk, B. B. "ОБҐРУНТУВАННЯ УПРАВЛІСЬКИХ РІШЕНЬ ПРИ ВИБОРІ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЄКТІВ, ФІНАНСОВИЙ АСПЕКТ." Bulletin National University of Water and Environmental Engineering 3, no. 95 (September 25, 2021): 131. http://dx.doi.org/10.31713/ve3202112.

Full text
Abstract:
Розкрито суть та значення обґрунтування інвестицій у великі соціально-екологічні проєкти та проблеми оцінки ефективності таких проєктів. Різні інвестиційні проєкти, що фінансуються за рахунок коштів бюджету всіх рівнів підлягають державній експертизі, що здійснюється уповноваженими на те органами державної влади. Інвестиційні проєкти незалежно від джерел фінансування і форм власності об’єктів капітальних вкладень підлягають експертизі до їх затвердження, зокрема екологічній експертизі. Рішення щодо оцінки інвестиційного проєкту полягає у визначенні різних видів ефективності інвестиційного проєкту: суспільної, комерційної ефективності участі в проєкті. Ефективність участі в проєкті включає: ефективність для підприємствучасників, ефективність для акціонерів підприємств-учасників, бюджетну ефективність. При цьому, під «ефективністю» мається на увазі те,наскільки реалізація даного проєкту відповідає меті і інтересам його учасників, а також тих, кого безпосередньо стосується процес реалізації. Отож, необхідно підібрати критерії оцінки інвестиційних проєктів, які будуть основою для прийняття управлінських рішень. Обґрунтування економічної ефективності інвестиційного проєкту характеризується системою показників, що відображають співвідношення витрат і фінансових результатів реалізації проєкту. Витрати і інші результатипроєкту в розрахунках економічної ефективності виражаються у вигляді грошового потоку. Проаналізовано основні методи оцінки інвестиційних проєктів їх суть, переваги і недоліки. Для визначення ціни ризику рекомендується використовувати показники, які враховують як можливість настання несприятливої події, так і величину збитку від нього. Такими показниками можуть бути дисперсія, середньоквадратичне відхилення і коефіцієнт варіації. Для можливості економічного тлумачення і порівняльного аналізу цих показників рекомендується переводити їх в грошовий формат. Запропоновано комплекс показників для оцінки інвестиційних проєктів з мінімізацією ризиків.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Kis, I. R. "МЕХАНІЗМ УПРАВЛІННЯ ЕКОЛОГІЧНИМИ РИЗИКАМИ НА ТРАНСПОРТНИХ ПІДПРИЄМСТВАХ." Transport development, no. 4(11) (January 13, 2022): 16–24. http://dx.doi.org/10.33082/td.2021.4-11.02.

Full text
Abstract:
Вступ. Проблематиці ризик-менеджменту та управління екологічними ризиками й ризиками проєктів присвячено багато наукових праць, з огляду на високий рівень актуальності питання. Реалізація методів і моделей ризик-менеджменту екологічних ризиків проєктів транспортних підприємств передбачає опрацювання чіткої послідовності дій і виконання завдань, що комплексно її формують. З огляду на зміни інструментарію управління екологічними ризиками проєктів транспортного підприємства та його механізму, виникає необхідність уточнення й формалізації особливостей функціонування та складників. Мета. Опрацювання механізму та практичних засад управління екологічними ризиками проєктів транспортного підприємства задля структуризації процесів і підвищення ефективності менеджменту. Результати. У роботі розглянуто й проаналізовано вплив характеристик проєкту транспортного підприємства (наявність чи відсутність проєктного офісу на транспортному підприємстві; рівень проєкту; масштаб проєкту; терміни реалізації проєкту; рівень учасників проєкту; характер поставленого завдання в проєкті; причина виникнення проєкту) на розподіл службових обов’язків щодо ризик-менеджменту. Наведено механізм ризик-менеджменту проєктів транспортного підприємства із зазначенням структурних компонентів. Висновки. Опрацьовано методичні засади управління ризиками проєктів транспортних підприємств щодо взаємозв’язків між характеристиками проєкту й наявністю ризик-менеджера як члена команди проєкту чи відповідальністю менеджера проєкту за управління проєктними ризиками. Визначено систематизовані елементи механізму ризик-менеджменту транспортного підприємства, серед яких – зміст системи, узагальнена мета системи, основні принципи системи, об’єкти системи, суб’єкти системи, інструменти ризик-менеджменту, результат. На наш погляд, з огляду на перехід до циркулярної економіки, доцільним є врахування її принципів (обґрунтованість, прозорість, легітимність, адекватність, контрольованість, логічність і проактивність, структурна довершеність) у механізмі ризик-менеджменту проєктів транспортного підприємства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Юрченко, Ольга, and Леся Халецька. "ІНФОРМАЦІЙНІ ЗАХОДИ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ З РЕАЛІЗАЦІЇ ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОГО ПРАВОПРОСВІТНИЦЬКОГО ПРОЄКТУ «Я МАЮ ПРАВО»." Society. Document. Communication, no. 9 (September 7, 2020): 228–54. http://dx.doi.org/10.31470/2518-7600-2020-9-228-254.

Full text
Abstract:
У статті розкривається актуальна проблема забезпечення конституційних прав громадян України, зокрема, права на інформацію та на ознайомлення з механізмами захисту своїх прав у повсякденному житті. Суттєву роль в цьому процесі відіграє інформаційна діяльність органів державної влади, які несуть відповідальність за забезпечення громадянських прав мешканців своєї країни. З метою підвищення правової освіченості та інформування українців про існуючи законні механізми захисту їх прав 7 червня 2017 р. стартував загальнонаціональний правопросвітницький проєкт Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!». Його основним завданням є забезпечення громадян України інформацією про права, які гарантовані їм Конституцією та законами України, навчити ці права реалізовувати та захищати. Реалізація проєкту планується до 2022 року. Слоган проєкту: ЗНАЮ! ДІЮ! ЗАХИЩАЮ! Знаю свої права. Користуюсь ними і знаю, що треба робити, коли мої права порушують. Захищаю себе згідно з законами, а держава захищає мене і мої права. Для роз’яснення цілей даного проєкту та його реалізації Міністерство юстиції України широко залучає різноманітні інформаційні заходи, в ході яких відбувається інформування громадян і надаються конкретні рекомендації щодо захисту їх прав за найбільш актуальними проблемами. Залежно від актуальних правових потреб суспільства, в межах проєкту визначаються соціально значимі блоки захисту прав громадян, відповідно до яких проводяться інформаційно-просвітницькі кампанії. Аналіз діяльності Міністерства юстиції України з реалізації проєкту «Я маю право!» у 2017–2019 роках дозволив класифікувати проведені інформаційно-просвітницькі кампанії за масштабами їх реалізації та за цільовою аудиторією. Визначені інструменти їх реалізації, основні інформаційні канали кампаній. Поширення правових знань у рамках проєкту сприяє залученню громадян до правової активності та правосвідомої поведінки. У 2017–2019 роках проєктом було охоплено понад 15 млн. (36%) громадян України. У 2019 році проєкт опинився серед 30-ти фіналістів міжнародного конкурсу «World Justice Challenge 2019: Access to Justice Solutions!», зважаючи на те, що він спрямований на визнання передових практик та успішних рішень у сфері правосуддя, які сприяють утвердженню верховенства права. Отже, досягнення у реалізації правопросвітницького проєкту «Я маю право!» в цілому свідчать про ефективність обраної Міністерством юстиції України інформаційно-комунікаційної стратегії та заходів, проведених у рамках інформаційно-просвітницьких кампаній, хоча й потребують певного доопрацювання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Bushuyev, S. D., V. B. Bushuyeva, and I. P. Zasukha. "Застосування стохастичних мереж у проєктах цифровізації державного сектору." Herald of the Odessa National Maritime University, no. 65 (November 16, 2021): 159–72. http://dx.doi.org/10.47049/2226-1893-2021-2-159-172.

Full text
Abstract:
Мережевий аналіз широко застосовується для планування і управління проектами. PERT і CPM, найбільш відомі методи мережевого моделювання, застосовувалися в різних проєктах для цілей планування і управління. Однак можливості PERT і CPM обмежені, що забороняє моделювання багатьох складних мережевих форм проєкту. Більш гнучким універсальним мережевим інструментом, якому останнім часом приділяється підвищена увага, є GERT (Graphical Evaluation and Review Technique), GERT включає такі функції, як імовірнісне розгалуження (стохастичні моделі), сітьова петля (петлі зворотного зв'язку), кілька вузлів − приймачі (множинні результати) і реалізація декількох вузлів (повторювані події), які недоступні в PERT / CPM. Ці функції GERT надають користувачеві можливість моделювати і аналізувати проекти і системи самого загального виду. Оскільки багато системних проблем реального світу дійсно пов'язані з імовірними подіями, помилковими запусками, повторенням дій і множинними результатами, GERT є ідеальним інструментом для моделювання і аналізу. Мета даної статті − описати методику моделювання мережі GERT і пакет імітаційного моделювання, а також продемонструвати його можливості на прикладі планування проєкту формалізованої моделі «КОНСТРУКТИВНИЙ РОЗВИТОК ПРОДУКТУ Х», як результат науково-дослідної роботи. В цей огляд GERT буде включено обговорення використання вихідних даних GERT для управлінського планування і контролю, включаючи аналіз чутливості і реалізацію.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Топал, А. "До питання гарантій у разі здійснення інвестування у сфері державно-приватного партнерства." Юридичний вісник, no. 6 (February 17, 2021): 234–40. http://dx.doi.org/10.32837/yuv.v0i6.2051.

Full text
Abstract:
Проаналізовано зміст правових гарантій у процесі інвестування у сфері державно-приватного партнерства. Зазначено, характерною особливістю ДПП як співробітництва між державним партнером та приватним є інвестування в довгостроковий проєкт із розподіленням ризиків між партнерами з наявністю показників результативності - це кількісні та якісні показники щодо надійності та доступності об'єкта державно-приватного партнерства, що мають бути досягнуті в результаті реалізації проєкту, що здійснюється на умовах державно-приватного партнерства, з урахуванням його мети та завдань. Обґрунтовано, що, незважаючи на взаємні вигоди різних форм державно-приватного партнерства, вони мають істотні ризики, в першу чергу для приватного партнер як сторони вразливішої, оскільки реалізація проєктів ДПП залежить від політики концедента (держави) як сторони договору. Загалом це впливає на надходження інвестицій в об'єкти ДПП та вимагає від держави системи гарантій захисту інвестицій. Теорія та практика різноманітних сфер, моделей та інструментів державно-приватного партнерства інвестування підтверджує необхідність встановлення гарантій для інвесторів для захисту власних капіталовкладень. Системний аналіз цих законів доводить, що гарантії в процесі інвестування у сфері ДПП є загальними та декларативними і майже не передбачають специфіки проєктів ДПП. Проаналізовано спеціальне законодавство у сфері ДПП, зроблено аналіз, що правові гарантії спрямовані на захист інвестицій та являють собою систему правових норм різних нормативно-правових актів. Визначено, що напрями вдосконалення застосування правових гарантій для забезпечення захисту прав приватних інвесторів, зокрема щодо усунення термінологічної плутанини та систематизації понять «державна підтримка», «державні гарантії» та «державні гарантії захисту інвестицій» та створення правових механізмів їх реалізації.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Khioni, Georgii. "УПРАВЛІННЯ МЕТОДИЧНИМИ ПІДХОДАМИ ДО ОЦІНОК ЕФЕКТИВНОСТІ ІНВЕСТИЦІЙ У МАЙНОВІ ОБ'ЄКТИ АГРОБІЗНЕСУ." Європейський науковий журнал Економічних та Фінансових інновацій 2, no. 6 (December 23, 2020): 97–107. http://dx.doi.org/10.32750/2020-0209.

Full text
Abstract:
Здійснено аналіз факторів, що мають вплив на прийняття рішення щодо доцільності реалізації інвестиційного проєкту в агробізнесі. Запропоновані методичні підходи щодо оцінки потенціалу підприємств полягають у підготовці пропозицій власнику фінансово-нестабільного підприємства щодо його модернізації з метою підвищення ефективності його виробництва або щодо редевелопменту сільськогосподарської території чи невикористовуваного комплексу з метою подальшого продажу. Підготовка на замовлення власника інвестиційного проєкту щодо модернізації виробництва з метою залучення інвестицій є однією з основних стадій даного методичного підходу. За результатами узагальнення методичних підходів до оцінки інвестицій, запропоновано при розробці та реалізації інвестиційних проектів виділяти дві основні групи факторів: 1) фактори, що впливають на підвищення окупності інвестиційного проекту → фактори економічної ефективності інвестиційних проектів; 2) фактори, що впливають на прийняття рішення інвесторів, щодо доцільності вкладення активів у даний проект → інвестиційні фактори, фактори інвестиційної привабливості. Дістало подальшого розвитку алгоритм управління методичними підходами щодо ефективності залучення інвестицій в майнові об’єкти агробізнесу, що складається з наступних етапів: оцінки наявного стану підприємства, об’єкту; розробки стратегії модернізації підприємства, об’єкта (побудова дорожньої карти); проведення бізнес-діагностики; розробки бізнес-плану з модернізації підприємства, об’єкта; прийняття рішення щодо реалізації проекту; реалізація проєкту. Запропоновані методичні підходи щодо оцінки потенціалу підприємств полягають у підготовці пропозицій власнику фінансово-нестабільного підприємства щодо його модернізації з метою підвищення ефективності його виробництва або щодо редевелопменту сільськогосподарської території чи невикористовуваного комплексу з метою подальшого продажу. Підготовка на замовлення власника бізнес-плану щодо модернізації виробництва з метою залучення інвестицій є однією з основних стадій даного методичного підходу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Тоцька, Олеся Леонтіївна. "УПРАВЛІННЯ ПРОЄКТОМ ПІДГОТОВКИ ДОКТОРА ФІЛОСОФІЇ ЗАСОБАМИ MICROSOFT OFFICE PROJECT." Information Technologies and Learning Tools 78, no. 4 (September 11, 2020): 177–92. http://dx.doi.org/10.33407/itlt.v78i4.2852.

Full text
Abstract:
У статті проаналізовано вітчизняні та зарубіжні літературні джерела, присвячені окремим аспектам освітніх і наукових проєктів. Сформовано методику розроблення проєкту й алгоритм її автоматизації за допомогою програми Microsoft Office Project з покроковим описом дій від завантаження програми до формування базового плану. Обґрунтовано підготовку доктора філософії як освітньо-наукоий проєкт, зокрема зазначено його характерні ознаки (мету, наявні ієрархічні цілі, координоване виконання пов’язаних між собою дій, часові рамки, наявність бюджету, унікальність), віднесено до певних видів проєктів за різними класифікаційними ознаками (масштабом / розміром, тривалістю / строками реалізації, галузевою приналежністю, функціональним спрямуванням, характером залучених сторін, ступенем складності, складом і структурою залучених організацій, вимогами до якості проєкту, ступенем обов’язковості, ступенем зв’язку, кількістю учасників), перелічено характеристики проєкту (ціль, бачення та стратегію, комерційну вигоду, організаційні зміни, час і витрати), конкретизовано процеси, пов’язані з проєктом, які реалізують різні функції управління (ініціації, планування, виконання, моніторингу й управління, завершення). Розроблено засобами Microsoft Office Project проєкт підготовки доктора філософії за спеціальністю «073 Менеджмент» на прикладі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. Сформовано перелік робіт проєкту. Універсальність розробленого проєкту полягає в тому, що його можна застосовувати в діяльності відділу аспірантури та докторантури будь-якого закладу вищої освіти України для управління підготовкою докторів філософії не тільки за спеціальністю «073 Менеджмент», але й за іншими спеціальностями з відвідними змінами назв дисциплін. Розроблений проєкт підготовки доктора філософії також може слугувати основою для інших освітніх, наукових чи освітньо-наукових проєктів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Кононенко, Інна Анатоліївна. "СТРАТЕГІЧНЕ ПЛАНУВАННЯ В ЕКОЛОГІЧНІЙ СФЕРІ." Дніпровський науковий часопис публічного управління, психології, права, no. 1 (May 10, 2022): 7–12. http://dx.doi.org/10.51547/ppp.dp.ua/2022.1.1.

Full text
Abstract:
У статті досліджено значення стратегічного планування в екологічній сфері. З’ясовано, що питання ефективності стратегічного планування вимагають пошуку шляхів впровадження та реалізації різних форм участі громадян у розв’язанні екологічних проблем загальнодержавного та місцевого значення. Встановлено, що ефективним інструментом налагодження взаємодії між усіма суб’єктами екологічної політики є спільна розробка та реалізація стратегічних і програмних документів. Умовою ефективності визнано вирішення можливих конфліктів з урахуванням інтересів усіх суб’єктів співпраці. Охарактеризовано взаємодію різних рівнів публічного управління у процесі стратегічного планування в екологічній сфері. Визнано необхідність формування перспективних напрямів удосконалення стратегічного планування в екологічній сфері. Охарактеризовано Закон України «Про основні засади (стратегію) державної екологічної політики на період до 2030 року» та Стратегію екологічної безпеки та адаптації до зміни клімату до 2030 року. Наголошено на необхідності розбудови ефективної взаємодії суспільства й держави в екологічній сфері на засадах співпраці та партнерства. З’ясовано, що на національному рівні впливові організації громадянського суспільства не бажають брати участь у конкурсах проєктів, однак на місцевому рівні такий інтерес присутній. Виявлено проблему низького рівня якості проєктів та складності їх адміністрування. Наголошено на необхідності пошуку шляхів усунення недоліків щодо якості процесу формування та реалізації стратегічних і програмних документів в екологічній сфері. Представлено процес від планування до оцінки стратегічних та програмних документів, що допомагає визначити напрям руху, бачення процесу та результатів стратегії, програми, проєкту. Наведено та охарактеризовано ключові етапи планування, моніторингу та аналізу стратегічних та програмних документів в екологічній сфері.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Марченко, Олена. "Профорієнтаційний потенціал steаm-проєкту «Геометрія духовності української вишивки» як складова нової філософії природничо-математичної освіти." New pedagogical thought 106, no. 2 (July 7, 2021): 59–63. http://dx.doi.org/10.37026/2520-6427-2021-106-2-59-63.

Full text
Abstract:
У статті досліджуються перспективні напрями упровадження STEАM-проєктів як педагогічної технології реалізації Концепції розвитку природничо-математичної освіти (STEM-освіти), затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України. Розкриті ключові ідеї та цілі освітнього STEАM-проєкту «Геометрія духовності української вишивки», що є складовою Регіонального науково-методичного проєкту «Культурні коди математики», який являє собою приклад інноваційної педагогічної технології реалізації перспективних цілей і завдань вітчизняної Концепції розвитку природничо-математичної освіти (STEM-освіти). Актуальність проблеми дослідження полягає у необхідності розробки інноваційних педагогічний ідей і методів упровадження STEM-орієнтованого освітнього середовища як важливої передумови реалізації компетентнісного підходу до навчання математики. Практична значущість проблеми, яка висвітлюється, полягає в тому, що STEАM-проєкти (STEM and ARTS), які поєднують не лише природничі галузі, зокрема технології та математику, а й креативні освітні напрями – прикладне мистецтво, дизайн тощо, сприяють усвідомленій професійній орієнтації здобувачів освіти та вибору майбутньої STEM-професії. STEАM-проєкт «Геометрія духовності української вишивки» являє собою приклад інноваційної педагогічної технології реалізації перспективних цілей і завдань вітчизняної Концепції розвитку природничо-математичної освіти (STEM-освіти).
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

ВАСИЛЬЧУК, Іван, Олег БОРОВИК, Юлія СТЕПАНОВА, and Михайло СТРЕЛЬБІЦЬКИЙ. "ОЦІНКА ЕФЕКТИВНОСТІ РЕАЛІЗАЦІЇ ПЕРСПЕКТИВНИХ МОДЕЛЕЙ ОСВІТНЬОЇ ПІДГОТОВКИ ПЕРСОНАЛУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ: ФІНАНСОВИЙ АСПЕКТ." Збірник наукових праць Національної академії Державної прикордонної служби України. Серія: педагогічні науки 28, no. 1 (May 17, 2022): 18–33. http://dx.doi.org/10.32453/pedzbirnyk.v28i1.974.

Full text
Abstract:
У статті проведено оцінку ефективності реалізації перспективних моделей освітньої підготовки персоналу Державної прикордонної служби України (ДПСУ) з фінансової точки зору. За результатами проведеного дослідження зроблено такі висновки: загалом реалізація перспективних моделей освітньої підготовки персоналу ДПСУ потребує фінансової підтримки за напрямами навчального, методичного, матеріально-технічного забезпечення освітнього процесу; на даний час стан освітнього забезпечення підготовки персоналу ДПСУ є таким, що за напрямами навчального та методичного забезпечення потреба у фінансовій підтримці реалізації проєкту є номінальною; на сьогодні основна стаття витрат з реалізації перспективних моделей освітньої підготовки персоналу ДПСУ стосується вдосконалення навчальної матеріально-технічної бази; фінансова підтримка реалізації перспективних моделей освітньої підготовки персоналу ДПСУ має бути багатоетапною та систематичною; для ефективної реалізації перспективних моделей освітньої підготовки персоналу ДПСУ перспективним вбачається залучення міжнародної технічної допомоги, підтримка держав-партнерів у питаннях військової освіти та підготовки військ (сил), удосконалення систем управління, автоматизації, логістичного, медичного та іншого забезпечення, розвитку військово-технічного співробітництва. Зроблено попередню позитивну оцінку можливості та доцільності впровадження перспективних моделей підготовки офіцерів-прикордонників за військовими стандартами, прийнятими у збройних силах держав-членів НАТО.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Реалізація проєкту"

1

Гавриленко, Руслана Олександрівна. "Управління реалізацією міжнародного проєкту." Master's thesis, КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021. https://ela.kpi.ua/handle/123456789/46109.

Full text
Abstract:
Магістерська дисертація на здобуття ступеня магістра на тему «Управління реалізацією міжнародного проєкту (на прикладі ТОВ «XXX») містить 127 сторінок, 15 таблиць, 17 рисунків, 7 формул. Перелік посилань нараховує 60 найменувань. Актуальність теми зумовлена тенденціями підприємництва та дає уявлення про те, як буде організована велика частина економіки завтра. Область управління проєктами відіграє важливу роль у забезпеченні ретельного планування, напряму та узгодження проєктів зі стратегічними цілями компанії. Управління реалізацією міжнародних проєктів ефективно знижує ризики, скорочує витрати та підвищує ймовірність успіху. Впровадження нових міжнародних проєктів дає поштовх для розвитку компанії, підвищує прибуток або знижує витрати, шляхом залучення нових технологій або продуктів на підприємство. Реалізація міжнародних проєктів - це життєво важливий крок, що пов'язує етап планування з остаточним досягненням стратегічних цілей компанії. Зв’язок роботи з науковими програмами, планами та темами. Магістерська дисертація на здобуття ступеня магістра виконувалась в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відповідно до планів наукових досліджень кафедри менеджменту за темою «Управління реалізацією міжнародного проєкту». Роль автора полягає в дослідженні процесів та методів управління реалізацією міжнародних проєктів. Мета та завдання роботи. Метою роботи є дослідження, обгрунтування та розроблення рекомендацій щодо удосконалення управління реалізацією міжнародного проєкту. У процесі виконання роботи були поставлені та вирішені наступні завдання: – розглянути поняття та принципи реалізації міжнародного проєкту; – розглянути процес планування та контролю за реалізацією міжнародного проєкту; – визначити методичні підходи до оцінювання ефективності міжнародного проєкту; – проаналізувати організаційно-економічну діяльність виробничо-господарської діяльності підприємства; – оцінити процес реалізації міжнародних проєктів компанією «XXX»; – виявити передумови підвищення ефективності реалізації міжнародного проєкту; – визначити перспективи удосконалення управління міжнародним проєктом; – розробити механізм управління міжнародним проєктом; – обґрунтувати доцільність впровадження механізму управління проєктом. Об’єктом дослідження є процес розвитку підприємства. Предметом дослідження є теоретичні засади, методичні положення та практичні аспекти управління міжнародними підприємствами. База дослідження - компанія «XXX». Методи дослідження. У магістерській дисертації було застосовано сукупність загальнонаукових та спеціальних методів оцінки ефективності та реалізації управління міжнародними проєктами. На етапі збору даних щодо вдосконалення реалізації міжнародних проєктів використовувався емпіричний метод дослідження. При аналізі процесу реалізації міжнародного проєкту на прикладі компанії «XXX» застосовувався комплексний метод дослідження. Елементи наукової новизни. В магістерській дисертації на здобуття ступеня магістра наукова новизна полягає у розробці та реалізації унікального проєкту з подальшим удосконаленням його реалізації . Практична значущість. Рекомендації щодо удосконалення управління реалізацією проєктів для компанії «XXX», на прикладі впровадження проєкту Green Sauce через платформу пошуку проєктів «XXX» було представлено на розгляд для практичного застосування запропонованих заходів. Апробація результатів роботи. За результатами дисертаційного дослідження на здобуття ступеня магістра було опубліковано тези у науковому фаховому виданні: 3. Тези: Гавриленко Р.О., Дергачова Г.М., «Діагностика бізнес моделі міжнародного стартап проєкту», участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Економіка, фінанси, облік та право: проблеми та перспективи розвитку». 2021. с. 156. URL: http://www.economics.in.ua/2021/12/2_10.html 4. Тези: Гавриленко Р.О., Дергачова Г.М., «Особливості складання бізнес-плану для міжнародного стартап проєкту», участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Економіка, фінанси, облік та право: проблеми та перспективи розвитку». 2021. с. 155. URL: http://www.economics.in.ua/2021/12/2_10.html
Master's thesis on the topic "Management of international project realization (by the example of "«XXX»")" contains 115 pages, 15 tables, 17 figures, 7 formulas. The list of references includes 60 references. The relevance of the research topic is due to the rapidly developing trends of entrepreneurship and gives an idea of how most of the economy will be organized tomorrow. The field of project management plays an important role in ensuring that projects are carefully planned, directed, and aligned with the company's strategic goals. Managing international projects effectively reduces risk, reduces costs, and increases the likelihood of success. Implementing new international projects boosts a company's growth, increases profits or reduces costs by bringing new technology or products into the enterprise. Implementing international projects is a vital step, linking the planning phase to the ultimate achievement of the company's strategic goals. Connection with scientific programs, plans and topics. Master's thesis for a master's degree was carried out at the National Technical University of Ukraine "Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute" in accordance with the plans of scientific research of the Management Department on "Management of International Project Implementation". The role of the author consists in research of processes and methods of management of realization of the international projects. Purpose and objectives of the work. The purpose of the work is the study, justification and development of recommendations to improve the management of international project implementation. In the process of carrying out the work the following tasks were set and solved: To consider the concepts and principles of international project implementation; to consider the process of planning and control over the implementation of an international project; identify methodological approaches to assessing the effectiveness of an international project; to analyze the organizational and economic characteristics of the production and economic activities of the enterprise; to evaluate the process of implementing international projects «XXX»; to identify the prerequisites for improving the effectiveness of international project implementation; to determine the prospects for improving the management of the international project; to develop a management mechanism for the international project; substantiate the feasibility of implementing the project management mechanism. The object of the research is the process of enterprise development. The subject of the research is the theoretical foundations, methodological provisions and practical aspects of international enterprise management. The base of the research is the company «XXX». Methods of the research. In the master's thesis a set of general scientific and special methods of evaluation of effectiveness and implementation of management of international projects was applied. At the stage of data collection on the improvement of international projects implementation the empirical method of research was used. When analyzing the process of international project implementation on the example of «XXX» a complex method of research was used. The scientific novelty of the obtained results. In the master's thesis for a master's degree the scientific novelty lies in the development and implementation of a unique project with subsequent improvement of its implementation. The practical significance of the obtained results. Recommendations on improving the management of the implementation of projects for the company «XXX» on example of implementation of the project Green Sauce through the project search platform The Foundry were submitted for consideration for practical application of the proposed measures. Approbation of the results of the work. According to the results of the dissertation research for master's degree theses were published in a scientific publication: Abstracts: Havrylenko R.O., Dergachova G.M., "Diagnosis of the business model of an international startup project", participation in the International scientific-practical conference "Economics, Finance, Accounting and Law: Problems and Prospects". 2021. p. 156. URL: http://www.economics.in.ua/2021/12/2_10.html Abstracts: Havrylenko R.O., Dergachova G.M., "Features of drawing up a business plan for an international startup project", participation in the International scientific-practical conference "Economics, Finance, Accounting and Law: Problems and Prospects". 2021. p. 155. URL: http://www.economics.in.ua/2021/12/2_10.html
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Михальченко, Олексій Анатолійович. "Інвестиційно-економічні механізми реалізації підприємницьких проєктів у космічному просторі." Thesis, Національний авіаційний університет, 2021. https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/54629.

Full text
Abstract:
1. Про затвердження Положення про управління ризиками, пов’язаними з наданням державних гарантій, та розподіл таких ризиків між державою, кредиторами і позичальниками: Постанова Кабінету Міністрів України від 23.02.2011 № 131. URL: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/131-2011- %D0%BF?find=1&text=%D0%B5%D1%84%D0%B5%D0%BA%D1%82#w1_2
У роботі визначено пріоритетні напрями підприємницької діяльності у космічному просторі. Узагальнено європейські стандарти проєктування космічно-ракетної техніки, запропоновано заходи з їх імплементації в Україні.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Панкратова, Анастасія Сергіївна, and Anastasiia Serhiivna Pankratova. "Реалізація діяльнісного підходу в освітньому процесі початкової школи методом проєктів." Master's thesis, 2021. http://repository.sspu.edu.ua/handle/123456789/11929.

Full text
Abstract:
У магістерському дослідженні наведено теоретичне узагальнення і нове розв’язання проблеми реалізації діяльнісного підходу в освітньому процесі початкової школи методом проєктів. Визначено, що для ефективної реалізації діяльнісного підходу сприятливими умовами є: наявність проблеми, урахування інтересів і бажань учасників процесу; інтеграція можливостей різних предметів для формування знань; спрямованість навчання на активізацію пізнавальної діяльності. Доведено, що за таким підходом, для молодших школярів характерним є інтенсивний розвиток інтелекту, потреба в активності, допитливість, інтерес до пізнання нового, схильність до творчості.
The master's study shows a theoretical generalization and a new solution to the issues of implementing the activity approach to the educational process of primary school by the method of projects. The author analyzes that for the effective implementation of the activity approach favorable conditions are: the presence of the problem, taking into account the interests and desires of the participants in the process; integration of possibilities of various subjects for formation of knowledge; the focus of training on the activation of cognitive activity. This study demonstrates that this approach is characterized by intensive development of intellect, need for activity, curiosity, interest in learning new things, inclination to creativity.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Бережний, Роман Юрійович. "Технології реалізації організаційних моделей управління якістю в житловому будівництві." Магістерська робота, 2020. https://dspace.znu.edu.ua/jspui/handle/12345/4002.

Full text
Abstract:
Бережний Р. Ю. Технології реалізації організаційних моделей управління якістю в житловому будівництві : кваліфікаційна робота магістра спеціальності 192 "Будівництво та цивільна інженерія" / наук. керівник М. О. Полтавець. Запоріжжя : ЗНУ, 2020. 136 с.
UA : Розроблена система організаційно-технологічних моделей формалізованої оцінки стану якості будівельно-монтажних робіт, є зручною для практичного користування, як по окремих роботах, так і в цілому по будівельному об’єкту ‒ для подальшого коригування стану якості відповідно до вимог замовника та існуючих галузевих стандартів. Застосування норм підвищує надійність процесів будівництва як на стадії підготовки будівельного проекту, так і в процесі спорудження об’єкта.
EN : The developed system of organizational and technological models of formalized assessment of the quality of construction and installation works is convenient for practical use, both for individual works and for the construction site as a whole - for further adjustment of quality in accordance with customer requirements and existing industry standards. The application of norms increases the reliability of construction processes both at the stage of preparation of the construction project and during the construction of the object.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Січкарик, Іван Володимирович, and I. V. Sichkaryk. "Ефективне управління та адміністрування в реалізації соціально-просвітницьких проєктів Церкви та держави, на прикладі Архиєпархіального управління Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ." Master's thesis, 2020. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/33514.

Full text
Abstract:
Предмет дослідження – багатовимірна діяльність Архиєпархіального управління Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ в реалізації соціально-просвітницьких проєктів разом з державними органами місцевого самоврядування. Метою роботи є здійснення аналізу ролі Церкви і держави в реалізації соціально-просвітницьких проєктів на прикладі діяльності Архиєпархіального управління; визначення меж компетенцій сторін та окреслення критеріїв партнерських відносин для досягнення спільного позитивного результату. Методи дослідження – теоретичний (аналіз наукових джерел з визначеної проблематики) та емпіричний (математичний аналіз статистичних даних і прагматичне опрацювання результатів дослідження). The subject of the research is the multidimensional activity of the Archeparchial Curia of the Ternopil-Zboriv archeparchy of the UGCC in the implementation of social and educational projects together with state bodies of local self-government. The purpose of the work is to analyze the role of the Church and the state in the implementation of social and educational projects on the example of the Archeparchial Curia; defining the limits of competencies of the parties and outlining the criteria of partnership to achieve a joint positive result. Research methods – theoretical (analysis of scientific sources on specific issues) and empirical (mathematical analysis of statistics and pragmatic processing of research results).
Вступ…12 Розділ 1 Роль Церкви і держави в реалізації соціально-просвітницьких проєктів..15 1.1 Церква й суспільне життя: біблійні основи…15 1.2 Соціальне служіння Церкви…18 1.3 Церква і держава та їх роль в соціально-просвітницькій діяльності...24 1.4 Співпраця Церкви і держави в досягненні спільної мети…28 Розділ 2 Аналіз ролі Архиєпархіального управління Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ в соціально-просвітницькій діяльності…32 2.1 Архиєпархіальне управління – структура, стратегія, діяльність…32 2.2 Соціально-просвітницька діяльність Архиєпархіального управління в добі незалежності України на прикладі реалізації проєктів:… 39 2.2.1 Аналіз феномену трудової міграції та його негативного соціального наслідку: дистанційні сім’ї, діти як соціальні сироти…40 2.2.2 Стаціонарні «Літні реабілітаційні табори для дітей трудових мігрантів»… 44 2.2.3 Денні літні табори «Веселі канікули з Богом»… 50 2.3 Соціально-просвітницький проєкт «Екологічне навернення для порятунку створіння» …51 Розділ 3 Нові напрямні ефективного управління та адміністрування в реалізації соціально-просвітницьких проєктів Церкви та держави…56 3.1 Вдосконалення існуючих проєктів «Літні реабілітаційні табори для дітей трудових мігрантів», «Веселі канікули з Богом», «Екологічне навернення для порятунку створіння»… 56 3.2 Розширення діяльності БФ «Карітас-Тернопіль» в реалізації проєктів «Соціально-педагогічна робота з дітьми та молоддю в Україні» і «Соціальне таксі»…61 3.3 Створення дитячого садочка з інклюзією «Пресвята родина»…66 3.4 Модель і практичні механізми партнерських відносин між Церквою і державою в реалізації соціально-просвітницьких проєктів…69 Розділ 4 Охорона праці та безпека в надзвичайних ситуаціях…72 4.1 Організація процесу охорони праці при перебуванні дітей трудових мігрантів в Архиєпархіальному дитячо-молодіжному Центрі…72 4.2 Організація оповіщення та своєчасного і достовірного інформування населення про загрозу та виникнення надзвичайних ситуацій…74 Висновки та пропозиції…76 Бібліографія…79 Додатки…84
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Амзіл, Халіль. "Вдосконалення методів розробки будівельних генеральних планів при виконанні будівельних проектів." Магістерська робота, 2021. https://dspace.znu.edu.ua/jspui/handle/12345/5682.

Full text
Abstract:
Амзіл Халіль Вдосконалення методів розробки будівельних генеральних планів при виконанні будівельних проектів : кваліфікаційна робота магістра спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» / наук. керівник М. О. Полтавець. Запоріжжя : ЗНУ, 2021. 121 с.
UA : Здійснено аналіз актуальних питань проектування будівельних генеральних планів методами узагальнення принципів проектування, виявлення технологічної послідовності виконання робіт та роз’яснення питань безпеки праці. Досліджені принципи проектування будівельного генерального плану промислової будівлі виробничого цеху. Досліджені принципи проектування будівельного генерального плану громадської будівлі торгівельного центру гіпермаркету. Досліджені принципи проектування будівельного генерального плану цивільної будівлі виробничого автовокзалу.
EN : The analysis of topical issues of design of construction master plans by methods of generalization of design principles, identification of technological sequence of work and clarification of occupational safety. The principles of designing the construction master plan of the industrial building of the production plant are studied. The principles of designing the construction master plan of the public building of the hypermarket shopping center are studied. The principles of designing the construction master plan of the civil building of the industrial bus station are studied.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Books on the topic "Реалізація проєкту"

1

Гончарук, А. З., О. В. Дроботюк, and В. О. Кіктенко. Україна і країни Східної, Південно-Східної та Південної Азії: підсумки 2020 року та перспективи розвитку. Національний інститут стратегічних досліджень, 2021. http://dx.doi.org/10.53679/niss-analytrep.2021.12.

Full text
Abstract:
Вислів «ХХІ століття буде століттям Азії» став одним з найуживаніших серед експертів-міжнародників. Пропонований читачеві огляд «Україна і країни Східної, Південно-Східної та Південної Азії: підсумки 2020 року та перспективи розвитку» яскраво ілюструє його справедливість. Автори спромоглися у загалом невеликому за обсягом тексті дати не лише глибокий аналіз політичних, економічних, торговельних, інвестиційних зв’язків України з величезним регіоном земної кулі, а й окреслити головні напрями розвитку цього динамічного обширу. В огляді цілком очікувано значну увагу надано відносинам України з Китайською Народною Республікою. КНР стала у 2020 р. головним торговельним партнером України, є одним з найбільших інвесторів, а у перспективі може посісти у цій сфері перше місце. Справедливо відзначається справжній прорив, який здійснив на китайський ринок український аграрний комплекс. Є й інші сфери, в яких вітчизняні експортери очікують на успіх. Зазначено й проблеми. Йдеться про неякісний вітчизняний інвестиційний клімат, часті зміни у законодавстві, відсутність верховенства права, а в ряді випадків – бюрократичну тяганину у розгляді й реалізації спільних проєктів. Українській стороні варто зважити на те, як будують свої торговельно-економічні відносини з КНР наші сусіди, країни Європейського Союзу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Веремій, І. Г., М. О. Паламарчук, Р. Е. Юлдашев, Н. М. Гавриленко, Г. М. Широкий, Д. М. Серебрянський, О. В. Литвиненко, and О. О. Сінайко. Трансформація зовнішньоекономічних відносин України з Російською Федерацією: 2010–2020 роки. Національний інститут стратегічних досліджень, 2021. http://dx.doi.org/10.53679/niss-analytrep.2021.05.

Full text
Abstract:
Відносини між Російською Федерацією (РФ) та Україною визначаються насамперед міждержавним конфліктом із збройною складовою в Донецькій та Луганській областях. Спроба незаконної анексії Росією території Автономної Республіки Крим і м. Севастополя в 2014 р. та їх окупації, збройне протистояння на Донбасі зумовлюють довгостроковий характер міждержавної конфронтації. Цей конфлікт є асиметричним. Для України наслідки протистояння з РФ – життєво важливі, а перебіг конфлікту впливає майже на всі значущі соціальні процеси. Натомість керівництво Росії розглядає Україну переважно одним з полів конкуренції із Заходом задля «утвердження позицій Російської Федерації як одного з впливових центрів сучасного світу». Пострадянський простір визначений пріоритетом зовнішньої політики Росії, водночас більше значення надається співробітництву з державами, які беруть участь у російських інтеграційних проєктах. Стратегією економічної безпеки РФ на період до 2030 року, ухваленою в 2017 р., пріоритетом розвитку російської економіки визначено створення умов для реалізації стратегічних національних пріоритетів РФ. Так констатується підпорядкування економіки реалізації насамперед стратегічних цілей, визначених політичним керівництвом. Економічний тиск Росії, який був важливим інструментом її політики щодо України й до 2014 р., після початку агресії набув якісно нового рівня. Так само як і застосування воєнних інструментів, обмеження українського експорту, припинення транзиту українських товарів російською територією, спрямоване, зокрема, на виснаження економічних ресурсів України та обмеження її розвитку, а також примушення політичних лідерів нашої держави до прийняття вимог Кремля. Російська Федерація продовжує докладати зусиль для максимального послаблення залежності від економічної співпраці з Україною. Йдеться про зменшення ролі України як транзитної держави для експорту російських енергоносіїв, розірвання усталених коопераційних зв’язків, насамперед у сфері військово-промислового комплексу. Російська політика практично не зважає на інтереси російського бізнесу, які зберігаються на території України, попри суттєве зменшення відповідної активності порівняно з максимальними рівнями, досягнутими на початку 2010-х років. Головним пріоритетом є прагнення утримати Україну в орбіті свого впливу, що в майбутньому має забезпечити компенсацію нинішніх втрат, зокрема й економічних.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Book chapters on the topic "Реалізація проєкту"

1

Маліновська, О. Я. "ОСОБЛИВОСТІ СТАНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ПОНЯТТЯ «СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ» ЯК МЕХАНІЗМ ВЗАЄМОЗАЛЕЖНОСТІ ТА УЗГОДЖЕННЯ ІНТЕРЕСІВ СОЦІАЛЬНИХ СУБ’ЄКТІВ." In Economics, management and administration in the coordinates of sustainable development. Publishing House “Baltija Publishing”, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-157-2-30.

Full text
Abstract:
Визначено теоретичні засади формування поняття «соціальна відповідальність». Визначено основні віхи в історії розвитку соціальної відповідальності. Узагальнено основні положення щодо формування принципів та функцій соціальної відповідальності в умовах стратегічного управління підприємством Охарактеризовано проєкти такої відповідальності відомих українських компаній на час пандемії. Досліджено корпоративну соціальну відповідальність, спрямовану на турботу про працівників. Визначено наявні проблеми у розвитку соціальної відповідальності українського. Запропоновано основні рекомендації для ефективної реалізації соціальної відповідальності бізнесу у післякризовий період.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Реалізація проєкту"

1

Павлова, Наталія. "ПЕРЕВАГИ ПРОЄКТНО-ОРІЄНТОВАНОГО УПРАВЛІННЯ ТРАНСПОРТНО-ЕКСПЕДИТОРСЬКОЮ КОМПАНІЄЮ." In ТЕХНОЛОГІЇ, ІНСТРУМЕНТИ ТА СТРАТЕГІЇ РЕАЛІЗАЦІЇ НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ. Міжнародний центр наукових досліджень, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/20.03.2020.03.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Фечко, Іван. "ДІЯЛЬНІСТЬ ECLA: ПЕРШІ ПРОЄКТИ РЕАЛІЗАЦІЇ ЛАТИНОАМЕРИКАНСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ У XX СТ." In RICERCHE SCIENTIFICHE E METODI DELLA LORO REALIZZAZIONE: ESPERIENZA MONDIALE E REALTÀ DOMESTICHE, Chair Наталія Шевченко. European Scientific Platform, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/logos-14.05.2021.v2.44.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Гурман, Олена. "ФОРМУВАННЯ ЛІДЕРСЬКОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ МАЙБУТНІХ МЕНЕДЖЕРІВ У ПРОЦЕСІ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ (НА ПРИКЛАДІ РЕАЛІЗАЦІЇ СТУДЕНТСЬКОГО БІЗНЕС-ПРОЄКТУ)." In SPECIALIZED AND MULTIDISCIPLINARY SCIENTIFIC RESEARCHES. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/11.12.2020.v1.45.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Токаренко, Олена, and Аліна Захарова. "УПРАВЛІННЯ ЗАЦІКАВЛЕНИМИ СТОРОНАМИ ПІД ЧАС РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЄКТІВ В ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАДАХ." In МІЖДИСЦИПЛІНАРНІ НАУКОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ: ОСОБЛИВОСТІ ТА ТЕНДЕНЦІЇ. Міжнародний центр наукових досліджень, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/04.12.2020.v1.12.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Ємельянов, Олександр, and Анна Бреньо. "МЕТОДИЧНІ ЗАСАДИ ОЦІНЮВАННЯ ВПЛИВУ РЕАЛІЗАЦІЇ ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧИХ ПРОЄКТІВ НА РИНКОВУ ВАРТІСТЬ ПІДПРИЄМСТВ." In THEORETICAL AND EMPIRICAL SCIENTIFIC RESEARCH: CONCEPT AND TRENDS. European Scientific Platform, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/logos-10.12.2021.v1.09.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Реалізація проєкту"

1

Лобанова, Алла Степанівна, and Олександра Кузьор. Інтелігентний розвиток і наука: репрезентація ціннісно-інструментальної основи, польського досвіду та українських перспектив. Класичний приватний університет, 2019. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/3651.

Full text
Abstract:
У статті проаналізовано Стратегію інтелігентного розвитку європейських країн (2014–2020 рр.), Програма якої фінансується Євросоюзом і запроваджується у Польщі з 2014 р. Розкрито її головну мету, завдання. Визначено соціально-економічні умови, які сприяли її розробці, вимоги, що визначені для тих наукових і підприємницьких суб’єктів, що готові залучитися до її реалізації, а також окреслено цінності, на яких вибудовується Стратегія. Вона є наступницею доктрини сталого розвитку, а її завданнями й одночасно інструментами реалізації є розширення ділового діалогу між вченими та підприємцями, інтеграція науки й промисловості, розробка та запровадження науково-промислових проєктів і інноваційних технологій, інтелігентна спеціалізація регіонального розвитку. Описано польський досвід реалізації Стратегії й окреслено перспективи її імплементації до українських реалій.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography