Academic literature on the topic 'Реалізація проекту'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Реалізація проекту.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Реалізація проекту"

1

Tymchenko, Daria, Nataliia Korogod, and Tetiana Novorodovska. "ПРАКТИЧНА РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОЕКТУ СТВОРЕННЯ ОФІСУ ТРАНСФЕРУ ТЕХНОЛОГІЙ У ЗАКЛАДІ ВИЩОЇ ОСВІТИ." Metallurgicheskaya i gornorudnaya promyshlennost, no. 2 (June 30, 2020): 62–73. http://dx.doi.org/10.34185/0543-5749.2020-2-62-73.

Full text
Abstract:
Мета - обґрунтування необхідності створення офісу трансферу технологій у закладі вищої освіти, зокрема в Національній металургійній академії України, а також опис основних етапів практичної реалізації проекту створення офісу трансферу технологій у Національній металургійній академії України на основі запропонованих автором моделей та методів управління таким проектом.Методика. Під час виконання дослідження використано: концептуальну модель управління проектом створення офісу трансферу технологій у закладі вищої освіти, яка враховує специфіку функціонування закладу вищої освіти та включає сім етапів створення офісу трансферу технологій; метод створення офісу трансферу технологій у закладі вищої освіти з елементами дизайн-мислення, який передбачає визначення потреб та зацікавленості стейкхолдерів проекту у налагодженні співпраці між представниками закладу вищої освіти та бізнесу та створення продукту проекту з урахуванням виявлених потреб на основі інструментів дизайн-мислення.Результати. Дослідження практичної реалізації проекту створення офісу трансферу технологій у закладі вищої освіти показало, що ефективність реалізації такого проекту полягає насамперед у застосуванні проектного підходу. Застосування концептуальної моделі управління проектом створення офісу трансферу технологій у закладі вищої освіти та методу створення офісу трансферу технологій у закладі вищої освіти з елементами дизайн-мислення дозволило налагодити процес створення даної організаційної структури у Національній металургійній академії України, реалізувати проект вчасно, у рамках запланованого бюджету та у відповідності до потреб стейкхолдерів.Наукова новизна. Проведені дослідження обґрунтували необхідність створення офісу трансферу технологій у Національній металургійній академії України. Були описані основні етапи реалізації проекту створення офісу трансферу технологій у Національній металургійній академії України, визначені стейкхолдери проекту, наведені основні положення Заявки на розгляд ініціативи, яка включає цілі проекту. Практична цінність. Описані у даній статті основні етапи проекту створення офісу трансферу технологій у Національній металургійній академії України відповідно до концептуальної моделі управління проектом створення офісу трансферу технологій у закладі вищої освіти дозволять створити таку організаційну структуру на базі будь-якого закладу вищої освіти.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Євтушенко, Едуард О., and Василь М. Савосько. "МІЖНАРОДНІ ЕКОЛОГІЧНІ ПРОЕКТИ КАФЕДРИ БОТАНІКИ ТА ЕКОЛОГІЇ КРИВОРІЗЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ." Екологічний вісник Криворіжжя 5 (June 26, 2020): 60–77. http://dx.doi.org/10.31812/eco-bulletin-krd.v5i0.4354.

Full text
Abstract:
Мета роботи проаналізувати результати участі викладачів і співробітників кафедри ботаніки та екології Криворізького державного педагогічного університету у міжнародних екологічних проектах, які були реалізовані у ХХІ ст. Міжнародний науковий проект «Територія кар'єру як депозитарій для рідкісних рослин і основа для екологічної освіти» був виконаний в рамках програми The Quarry Life Award 2014 (організатор – «HeidelbergCement»). Під час реалізації проекту його команда (основу якої складали викладачі і співробітники кафедри ботаніки та екології) на Жовтокам'янському кар'єрі здійснила наступне: 1) провела еколого-ландшафтний аналіз території, 2) дослідила фіторізноманіття, 3) створила депозитарій «Рослини Червоної книги», 4) розробила екологічну стежку «Зелений шлях», 5) запропонувала напрямки подальшого розвитку проекту. Реалізація міжнародного наукового проекту «Створення чагарникових угруповань як нового місця існування для біоти кар’єру» в рамках програми The Quarry Life Award 2018 (організатор – «HeidelbergCement») дозволила колективу дослідників: 1) створити окремі біогрупи з 8 гарно квітучих ранньовесняних чагарників, в тому числі хвойних, на 5 ділянках; 2) результати проекту внести до навчально-методичних матеріалів дисципліни «Біорізноманіття і стратегія сталого розвитку»; 3) провести семінари зі збереження біорізноманіття з вчителями біології та екології, учнями та студентами закладів середньої і професійно-технічної освіти; 4) рекомендувати види для фітомеліорації інших кар’єрів компанії ХайдельбергЦемент.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Титок, В. В. "ОРГАНІЗАЦІЙНО>ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ ВЗАЄМОДІЇ УЧАСНИКІВ ІНВЕСТИЦІЙНО>БУДІВЕЛЬНОГО ПРОЦЕСУ." Building production 1, no. 66 (November 28, 2019): 73. http://dx.doi.org/10.36750/2524-2555.66.73-79.

Full text
Abstract:
Стратегія сталого розвитку "Україна — 2020" спрямована на забезпечення населення комфортним і доступним житлом. Реалізація інвестиційнобудівельних проектів в житловому будівництві досить складний і багатогранний процес, що вимагає крім здійснення ефективної господарської діяльності окремо взятого господарюючого суб'єкта також і ефективнуспільну роботу всіх учасників реалізації проекту заради досягнення кінцевої мети. Вирішенняжитлової проблеми вимагає вдосконалення організаційноекономічних механізмів взаємодії учасників реалізації інвестиційнобудівельних проектів в житловому будівництві. Виділена провіднароль генпідрядника як центральної ланки системи таких взаємин і координатора дій учасниківінвестиційнобудівельної діяльності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Качан, Ганна Миколаївна. "ОСОБЛИВОСТІ КУРСУ «УПРАВЛІННЯ ІТ-ПРОЕКТАМИ» В ЗАКЛАДАХ ВИЩОЇ ОСВІТИ." Науковий часопис НПУ імені М.П. Драгоманова. Серія 2. Комп’ютерно-орієнтовані системи навчання, no. 22(29) (February 20, 2020): 73–80. http://dx.doi.org/10.31392/npu-nc.series2.2020.22(29).10.

Full text
Abstract:
У сучасних умовах розвитку інформаційної економіки пріоритетним напрямком є розвиток у сфері інформаційних технологій. Розробка програмного забезпечення та програмно-технічних комплексів є досить складним проектом, управляння яким потребує спеціалізованих менеджерів проекту. У зв’язку з цим у середовищі професійних кадрів відчувається гостра нестача навичок з формалізації, підготовки та управління проектами. Отже, виникає нагальна потреба в опануванні світового досвіду розробки, аналізу, впровадження та управління проектами, особливо в сфері розробки інформаційних систем та програмного забезпечення. В статті розглянуто особливості навчальної дисципліни «Управління ІТ-проектами» в закладах вищої освіти І-ІІ рівня акредитації. Головну мету навчання дисципліни «Управління проектами» визначено як формування у студентів уявлення про методологію підготовки й реалізації, способи та засоби побудови проектів, залучення ресурсів для реалізації цих проектів і механізмів управління ними. Завдання дисципліни – дати студентам систему теоретичних знань і сформувати практичні навички у сфері планування, оцінки, моніторингу та супроводження проектів в ІТ-сфері. Розкрито зміст навчальної дисципліни «Управління ІТ-проектами, яка розроблена для підготовки студентів за спеціальністю «Комп’ютерні науки» всіх форм навчання. Студенти здобувають комплекс знань та навичок, що дозволить розуміти процес управління проектами, практично використовувати засоби планування та реалізацію ІТ-проектів, розробляти вірну структуру плану виконання проектів, оволодіти практичними навиками користування інформаційними системами, в яких відбувається розробка та реалізація етапів реалізації проекту, призначення відповідальних за етапи виконання, писати технічні завдання з використанням регуляторних документів та відповідних ГОСТів. Розглянуто деякі методичні аспекти навчання управління проектами як необхідну ланку професійної підготовки фахівців у галузі інформаційних технологій. Наведено короткий огляд найпоширеніших систем управління проектами: MS Project, Open Рlan Рrofessional та Project Expert. Навчання курсу повинне сприяти засвоєнню студентами базових знань, щодо принципів теорії управління проектами з розробки програмного забезпечення і набуття лабораторних навичок планування, контролю та оптимізації процесів розробки програмного забезпечення.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Khioni, Georgii. "УПРАВЛІННЯ МЕТОДИЧНИМИ ПІДХОДАМИ ДО ОЦІНОК ЕФЕКТИВНОСТІ ІНВЕСТИЦІЙ У МАЙНОВІ ОБ'ЄКТИ АГРОБІЗНЕСУ." Європейський науковий журнал Економічних та Фінансових інновацій 2, no. 6 (December 23, 2020): 97–107. http://dx.doi.org/10.32750/2020-0209.

Full text
Abstract:
Здійснено аналіз факторів, що мають вплив на прийняття рішення щодо доцільності реалізації інвестиційного проєкту в агробізнесі. Запропоновані методичні підходи щодо оцінки потенціалу підприємств полягають у підготовці пропозицій власнику фінансово-нестабільного підприємства щодо його модернізації з метою підвищення ефективності його виробництва або щодо редевелопменту сільськогосподарської території чи невикористовуваного комплексу з метою подальшого продажу. Підготовка на замовлення власника інвестиційного проєкту щодо модернізації виробництва з метою залучення інвестицій є однією з основних стадій даного методичного підходу. За результатами узагальнення методичних підходів до оцінки інвестицій, запропоновано при розробці та реалізації інвестиційних проектів виділяти дві основні групи факторів: 1) фактори, що впливають на підвищення окупності інвестиційного проекту → фактори економічної ефективності інвестиційних проектів; 2) фактори, що впливають на прийняття рішення інвесторів, щодо доцільності вкладення активів у даний проект → інвестиційні фактори, фактори інвестиційної привабливості. Дістало подальшого розвитку алгоритм управління методичними підходами щодо ефективності залучення інвестицій в майнові об’єкти агробізнесу, що складається з наступних етапів: оцінки наявного стану підприємства, об’єкту; розробки стратегії модернізації підприємства, об’єкта (побудова дорожньої карти); проведення бізнес-діагностики; розробки бізнес-плану з модернізації підприємства, об’єкта; прийняття рішення щодо реалізації проекту; реалізація проєкту. Запропоновані методичні підходи щодо оцінки потенціалу підприємств полягають у підготовці пропозицій власнику фінансово-нестабільного підприємства щодо його модернізації з метою підвищення ефективності його виробництва або щодо редевелопменту сільськогосподарської території чи невикористовуваного комплексу з метою подальшого продажу. Підготовка на замовлення власника бізнес-плану щодо модернізації виробництва з метою залучення інвестицій є однією з основних стадій даного методичного підходу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Сакалюк, О. Ю. "Реалізація проекту розробки програмного забезпечення автоматизованого керування процесом формування розкладу навчальних занять засобами пакета Gantt Project." Automation of technological and business processes 13, no. 3 (November 4, 2021): 57–63. http://dx.doi.org/10.15673/atbp.v13i3.2142.

Full text
Abstract:
Основою якісної організації освітнього процесу будь-якого навчального закладу, особливо закладу вищої освіти є розклад навчальних занять. Якість підготовки спеціалістів в значній мірі залежить від методично правильного сформованого розкладу навчальних занять. Розклад навчальних занять та екзаменів є одним з найбільш відповідальних, трудомістких та стомлюючих завдань планування освітнього процесу [1]. Дослідники доклали значних зусиль для розробки універсальної автоматизованої системи керування процесом формування розкладу навчальних занять. Однак на сьогоднішній день немає ідеального рішення цієї проблеми, тому що ми повинні враховувати численні параметри та обмеження. Жодна з раніше розроблених систем не є універсальною і не може задовольнити потреби всіх вищих навчальних закладів. Більшість систем використовують велику кількість вхідної інформації, що зберігається в базах даних. За допомогою складних алгоритмів на основі аналізу вхідної інформації складається розклад. Однак підсумковий графік не завжди ідеальний і може потребувати багато ресурсів та часу. Розклад повинен задовольняти інтереси всіх учасників процесу [2]. Для розробки такої системи потрібно якісно розподілити роботи між виконавцями. Створення, будь-якого проекту завжди починається з його плануванням. Для виконання цих завдань уже давно багато компаній використовують системи управління проектами, які дозволяють ставити певні завдання, визначати людей, слідувати за процесом виконання завдань та виділенням необхідних ресурсів. Завдання управління проектом програмного забезпечення може бути надзвичайно складним, виходячи з багатьох особистих, командних та організаційних ресурсів. Якість програмного продукту залежить від процесу завершення проекту. Час затримок у проекті з розробки програмного забезпечення та низька продуктивність, як правило, впливають на кінцевий результат. Останнім часом еволюція інструментів управління проектами як для програмних, так і для непрограмних додатків прискорюється швидкими темпами, а кількість доступних продуктів значно зросла. Щодня розробляється багато інструментів та програмного забезпечення для управління проектами, які допомагають менеджерам автоматизувати адміністрування окремих проектів або груп проектів протягом їх життєвого циклу [3].
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Hrudzevych, Julia. "ПОСЛІДОВНІСТЬ РЕАЛІЗАЦІЇ ІНТРАПРЕНЕРСТВА НА ПІДПРИЄМСТВАХ." Economic journal of Lesia Ukrainka Eastern European National University 3, no. 19 (September 27, 2019): 81–89. http://dx.doi.org/10.29038/2411-4014-2019-03-81-89.

Full text
Abstract:
У статті розроблено послідовність реалізації інтрапренерства на машинобудівних підприємствах, що включає аналізування потенціалу й доцільності впровадження інтрапренерства на підприємстві; формування організаційної культури інтрапренерства; розроблення організаційних засад і правового забезпечення впровадження інтрапренерства; створення структур підтримки інтрапренерства на підприємстві; експертне оцінювання, затвердження проекту, розроблення бізнес-плану відібраних ідей; створення інтрапренерської одиниці; розроблення системи стимулювання суб’єктів інтрапренерства, забезпечення ресурсами, підтримка, моніторинг діяльності інтрапренерської одиниці; реалізація проекту; аналізування результатів діяльності інтрапренерської одиниці. Автором запропоновано систему підтримки впровадження інтрапренерства на підприємстві, структуровану на адміністративний, культурно-стимулювальний, фінансово-економічний та ресурсний елементи. Подано схему ресурсного забезпечення інтрапренерського процесу на підприємстві.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Олійник, Г. Ю. "Реалізація національного проекту: реформування залізничного комплексу України." Держава та регіони. Серія: Економіка та підприємництво, no. 3 (78) (2014): 17–24.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Голуб, Олександр Іванович, Наталя Володимирівна Моісеєнко, and Альбіна В’ячеславівна Хомінятич. "Проекти на базі ігрового рушія Unreal Engine в курсі «Розробка комп’ютерних ігор»." New computer technology 16 (May 14, 2018): 255–60. http://dx.doi.org/10.55056/nocote.v16i0.847.

Full text
Abstract:
Метою дослідження є створення проекту на базі ігрового рушія Unreal Engine для використання в курсі «Розробка комп’ютерних ігор» при підготовці інженерів-програмістів та вчителів інформатики. Задачами дослідження є аналіз можливостей ігрового рушія Unreal Engine, вивчення ігрових проектів на його базі, розробка геймплея та концепт-плану, проектування та програмна реалізація ігрового проекту. Об’єктом дослідження є процес навчання інженерів-програмістів та вчителів інформатики. Предметом дослідження є використання ігрового рушія Unreal Engine в курсі «Розробка комп’ютерних ігор» при підготовці інженерів-програмістів та вчителів інформатики. В роботі проведено аналіз можливостей ігрового рушія Unreal Engine, наведено опис створеного ігрового проекту для використання в якості прикладу при навчанні розробки комп’ютерних ігор. Результати дослідження планується використовувати при розробці навчально-методичного комплексу дисципліни «Розробка комп’ютерних ігор» у рамках підготовки бакалаврів та магістрів за спеціальністю 014 Середня освіта (Інформатика).
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Євтушенко, Едуард О. "ІСТОРІЯ ФІТОРЕКУЛЬТИВАЦІЙНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ І ПРОЕКТНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ КАФЕДРИ БОТАНІКИ ТА ЕКОЛОГІЇ КРИВОРІЗЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ." Екологічний вісник Криворіжжя 5 (June 26, 2020): 13–30. http://dx.doi.org/10.31812/eco-bulletin-krd.v5i0.4351.

Full text
Abstract:
Мета роботи – проаналізувати основні напрямки науково-дослідницької діяльності кафедри ботаніки та екології в історичній ретроспективі. Кафедра впродовж свого існування якісно і ефективно виконувала навчально-виховні завдання з підготовки висококваліфікованих вчителів біології для освітянської галузі міста, Дніпропетровської області, України. Розташування в центрі гірничо-видобувної та металургійної промисловості Придніпров’я зумовило наукову відповідальність кафедри за розвиток озеленення території міста, фіторекультивації порушених земель (відвалів, кар’єрів та хвосто- шламосховищ), інвентаризації зелених насаджень промислових підприємств міста. У 50-60-их рр. ХХ ст. професором кафедри І.А. Добровольським були розпочаті практичні роботи з формування системи озеленення міста на основі науково обґрунтованих підходів і розуміння ролі зеленої рослини у формування якості життя людини. Ці роботи знайшли своє продовження у реалізації науково-дослідних тем з фіторекультивації порушених територій. У 70-80-их рр. ХХ ст. професором кафедри В.І. Шандою були розроблені науково-обґрунтовані основи фіторекультивації антропогенно порушених земель Криворіжжя, екологічні підходи до боротьби з бур’яновою рослинністю. У 2011 р. продовжено сучасний етап практичної науково-дослідної роботи кафедри з участі у Міжнародному проекті «Повернути ріку людям Партнерство на користь відновлення р. Саксагань в Кривому Розі як механізм підтримки міжсекторального діалогу». Цей проект був реалізований проекту «Нова Гута-Кривий Ріг. Партнерство у промислових регіонах» за участю Fundacja Miejsc I Ludzi Aktywnych (фундація MILA, (Польща). У цьому проекті кафедру представляв доцент Е.О. Євтушенко У подальшому були реалізовані міжнародні проекти зі збереження біорізноманіття на території Жовтокам’янського кар’єру підприємства Хайдельбергцемент Україна. У 2014 під керівництвом доцента кафедри В.М. Савосько був виконаний проект «Територія кар’єру як депозитарій для рідкісних рослин і основа для екологічної освіти». У 2018 р. під керівництвом доцента кафедри Е.О. Євтушенка був виконаний проект «Створення чагарникових угруповань як нового місця існування для біоти кар’єру». Розширення тематики науково-дослідних тем пов’язано з фіторекультивацією порушених земель та інвентаризацією зелених насаджень, яка була визначена конкретними потребами підприємств. Під керівництвом доцента кафедри Е.О. Євтушенка булі виконані: інвентаризація зелених насаджень промислових майданчиків (2016 рік – ПрАТ Центральний ГЗК, 2018 рік – ПрАТ Південний ГЗК) та фіторекультиваційні дослідження (2018 р. – промислові територій ПАТ Інгулецький ГЗК, 2018 р. – міські території). У 2019 р. розпочата реалізація науково-дослідної теми «Виконання післяпроектного моніторингу впливу планованої діяльності видобування вапняків та глини, придатних для використання у якості цементної сировини, Жовтокам’янського родовища (ділянка №3), розташованого в Апостолівському районі Дніпропетровської області, на стан флори і фауни протягом 3 років (керівник - доцент кафедри Євтушенко Е.О.). Активні фіторекультиваційні дослідження та проектна діяльність кафедри ботаніки та екології мають багату історію та є фундаментом якісної підготовки фахівців з біології та екології.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Реалізація проекту"

1

Горбач, О. В. "Реалізація інвестиційного проекту та її вплив на динаміку обсягу виробництва." Thesis, Чернігів, 2021. http://ir.stu.cn.ua/123456789/22750.

Full text
Abstract:
Горбач, О. В. Реалізація інвестиційного проекту та її вплив на динаміку обсягу виробництва : дипломна робота : 073 "Менеджмент" / О. В. Горбач ; керівник роботи С. І. Пономаренко ; НУ "Чернігівська політехніка", кафедра публічного управління та менеджменту організацій. – Чернігів, 2021. – 56 с.
Об’єктом кваліфікаційної роботи виступає стан та ефективність інвестиційної діяльності ПрАТ «МЕНА ПАК». Предметом кваліфікаційної роботи є розробка інвестиційного проекту та визначення його впливу на обсяги виробництва продукції ПрАТ «МЕНА ПАК». Метою кваліфікаційної роботи є розробка інвестиційного проекту та визначення його впливу на обсяги виробництва продукції ПрАТ «МЕНА ПАК». Завданням роботи є: вивчити сутність та значення інвестиційної діяльності підприємства; дослідити сутність та управління інвестиційними проектами підприємства; визначити методологію оцінки інвестиційних проектів; охарактеризувати діяльність ПрАТ «МЕНА ПАК»; надати фінансово-економічну характеристику діяльності та обсягів виробництва ПрАТ «МЕНА ПАК»; оцінити інвестиційну діяльність ПрАТ «МЕНА ПАК»; охарактеризувати інвестиційний проект ПрАТ «МЕНА ПАК»; визначити економічну ефективність інвестиційного проекту ПрАТ «МЕНА ПАК». За результатами дослідження сформульовані висновки та практичні рекомендації щодо реалізація інвестиційного проекту та його впливу на динаміку обсягу виробництва. Одержані результати можуть бути використані підприємствами целюлозно-паперової промисловості України для підвищення ефективності їх діяльності.
Thе оbjеct оf quаlіfіcаtіоn wоrk іs thе stаtе оf еffіcіеncу оf іnvеstmеnt аctіvіtу оf РJSC «MЕNА РАK». Thе subjеct оf thе quаlіfіcаtіоn wоrk іs thе dеvеlорmеnt оf аn іnvеstmеnt рrоjеct аnd dеtеrmіnіng іts іmраct оn thе рrоductіоn оf РJSC «MЕNА РАCK». Thе рurроsе оf thе quаlіfіcаtіоn wоrk іs tо dеvеlор аn іnvеstmеnt рrоjеct аnd dеtеrmіnе іts іmраct оn thе рrоductіоn оf РJSC «MЕNА РАCK». Thе tаsk іs tо: studу thе еssеncе аnd іmроrtаncе оf іnvеstmеnt аctіvіtіеs оf thе еntеrрrіsе; еxрlоrе thе nаturе аnd mаnаgеmеnt оf іnvеstmеnt рrоjеcts оf thе еntеrрrіsе; dеtеrmіnе thе mеthоdоlоgу fоr еvаluаtіng іnvеstmеnt рrоjеcts; dеscrіbе thе аctіvіtіеs оf РJSC «MЕNА РАCK»; рrоvіdе fіnаncіаl аnd еcоnоmіc chаrаctеrіstіcs оf thе аctіvіtіеs аnd рrоductіоn vоlumеs оf РJSC «MЕNА РАK»; еvаluаtе thе іnvеstmеnt аctіvіtу оf РJSC «MЕNА РАK»; tо chаrаctеrіzе thе іnvеstmеnt рrоjеct оf РJSC «MЕNА РАK»; tо dеtеrmіnе thе еcоnоmіc еffіcіеncу оf thе іnvеstmеnt рrоjеct оf РJSC «MЕNА РАK». Bаsеd оn thе rеsults оf thе studу, cоnclusіоns аnd рrаctіcаl rеcоmmеndаtіоns fоr thе іmрlеmеntаtіоn оf thе іnvеstmеnt рrоjеct аnd іts іmраct оn thе dуnаmіcs оf рrоductіоn аrе fоrmulаtеd. Thе оbtаіnеd rеsults cаn bе usеd bу thе еntеrрrіsеs оf thе рulр аnd рареr іndustrу оf Ukrаіnе tо іncrеаsе thе еffіcіеncу оf аctіvіtу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Войтенко, Ю. О., and Анатолій Іванович Поворознюк. "Система оцінки перспективності ІТ-проектів." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2017. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/43218.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Шамота, Галина Михайлівна, Галина Михайловна Шамота, and Halyna Mykhailivna Shamota. "Організаційно-фінансові форми реалізації портфеля інноваційних проектів." Thesis, Українська академія банківської справи Національного банку України, 2007. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/60876.

Full text
Abstract:
В тезах приводяться організаційно-фінансові форми реалізації портфеля інноваційних проектів
В тезисах приводятся организационно-финансовые формы реализации портфеля инновационных проектов
The theses are the organizational and financial modalities of a portfolio of innovative projects
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Дядечко, Алла Миколаївна, Алла Николаевна Дядечко, and Alla Mykolaivna Diadechko. "Створення ресурсів для реалізації CLIL-проектів у Сумському державному університеті." Thesis, Сумський державний університет, 2019. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/77014.

Full text
Abstract:
У 2019 році англомовному проекту для викладачів СумДУ у його системному вигляді виповниться вже10 років. За своєю методикою даний проект належить до так званих « CLIL (Content Language Integrated Learning) проектів», зазначених у вітчизняних джерелах як «Предметно-мовне інтегроване навчання». Їх суттю є вивчення окремих предметів нерідною мовою у ситуаціях, коли іноземна мова використовується як інструмент навчання, а не як його об’єкт. Багаторічний досвід викладання даного курсу викладачами кафедри іноземних мов дозволив узагальнити і систематизувати як зусилля тих, хто навчає, так і типові складнощі, що постають перед тими, хто навчається. Саме з урахуванням обох аспектів у 2018 році було укладено і опубліковано видавництвом СумДУ в електронному форматі матеріали, зазначені у загальному регістраторі бібліотеки СумДУ як 4454 “English for CLIL projects. Збірник навчальних матеріалів для підготовки викладачів СумДУ, які працюють з іноземними студентами в рамках англомовного проекту”.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Карпіщенко, Олександр Олексійович, Александр Алексеевич Карпищенко, Oleksandr Oleksiiovych Karpishchenko, Тетяна Олексіївна Ілляшенко, Татьяна Алексеевна Ильяшенко, and Tetiana Oleksiivna Illiashenko. "Особливості реалізації інноваційних проектів у сфері інформаційних технологій із залученням зовнішніх інвестицій." Thesis, Видавництво СумДУ, 2011. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/13867.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Гліненко, Л. К. "Оцінка доцільності реалізації інноваційного проекту на ранніх етапах проектування." Thesis, Сумський державний університет, 2015. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/42872.

Full text
Abstract:
Збільшення ймовірності прийняття успішних інноваційних інвестиційних рішень на ранніх етапах проектування може бути досягнуто за рахунок відмови від подальшої розробки та впровадження закономірно неуспішних рішень, ознакою яких є певні значення окремих характеристик інновативної системи (ІнС). Наявність критичних факторів успіху інноваційних проектів у вигляді певних ознак об’єкту та суб’єкту інновації, інноваційного продукту, організації процесу проектування та стану зовнішнього середовища є загально визнаною [1], проте методологія практичного врахування значень цих факторів, яка б дала змогу оцінити доцільність та врахувати ризики реалізації проекту за того чи іншого стану цих факторів, відсутня. Одною з причин цього є, на наш погляд, різноманітність показників, за якими ведеться кількісна оцінка впливу таких факторів на успішність проектів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Войтенко, А. В. "Особливості взаємодії стейкхолдерів при реалізації франчайзингових проектів." Master's thesis, Сумський державний універститет, 2018. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/69450.

Full text
Abstract:
В дипломній роботі досліджено сутність франчайзингової діяльності, основні передумови для її впровадження, проаналізовано сучасні тенденції українського ринку франчайзингу. Крім того, в магістерській роботі проведено аналіз переваг та недоліків франчайзингових проектів, головні відмінності реалізації звичайних та франчайзингових проектів, сегментування ринку франчайзингу в Україні. Головною метою магістерського дослідження є оцінка взаємодії стейкхолдерів при реалізації франчайзингових проектів, тому ретельно вивчено організаційний механізм впровадження в практику реалізацію франчайзингових проектів та безпосередньо процес взаємодії суб'єктів франчайзингових форм ведення бізнесу, з визначенням специфіки їх взаємодії та відносин підпорядкування.
В дипломной работе исследована сущность франчайзинговой деятельности, основные предпосылки для ее внедрения, проанализированы современные тенденции украинского рынка франчайзинга. Кроме того, в магистерской работе проведен анализ преимуществ и недостатков франчайзинговых проектов, главные отличия реализации обычных и франчайзинговых проектов, сегментирование рынка франчайзинга в Украине. Главной целью магистерской исследования является оценка взаимодействия стейкхолдеров при реализации франчайзинговых проектов, поэтому тщательно изучено организационный механизм внедрения в практику реализации франчайзинговых проектов и непосредственно процесс взаимодействия субъектов франчайзинговых форм ведения бизнеса, с определением специфики их взаимодействия и отношений подчинения.
In the thesis the essence of franchising activity, the basic prerequisites for its introduction, the modern tendencies of the Ukrainian franchising market are analyzed. In addition, the master's thesis analyzes the advantages and disadvantages of franchising projects, the main differences between the implementation of conventional and franchising projects, and the segmentation of the franchising market in Ukraine. The main objective of the Master's study is to assess the interaction of stakeholders in the implementation of franchising projects, therefore, the organizational mechanism for implementing the implementation of franchising projects and the process of interaction between franchise business entities and the specifics of their interaction and subordination relationships are carefully studied.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Дегтяренко, Олександр Григорович, Александр Григорьевич Дегтяренко, Oleksandr Hryhorovych Dehtiarenko, and І. В. Кривцун. "Особливості реалізації бізнес-проекту в галузі сфери послуг." Thesis, Видавництво СумДУ, 2012. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/28191.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Клюєва, Г. І. "Особливості взаємодії зацікавлених сторін при реалізації event-проекту." Master's thesis, Сумський державний університет, 2019. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/76573.

Full text
Abstract:
В дипломній роботі досліджено сутність event-проектів, особливості взаємодії зацікавлених сторін при реалізації таких проектів, проаналізовано цінність проекту в наші часи. Також в магістерській роботі був проведений аналіз переваг та недоліків організації event-проектів. Була обґрунтована необхідність розгляду даного проекту. Головною метою магістерського дослідження є оцінка взаємодії зацікавлених сторін при реалізації event-проектів, тому ретельно було вивчено організаційний механізм впровадження в практику івент-проектів та безпосередньо процес взаємодії стейкхолдерів івент-проектів, з вивченням специфіки їх взаємодії та взаємовідносин між ними.
В дипломной работе исследована сущность event-проектов, особенности взаимодействия заинтересованных сторон при реализации таких проектов, проанализирована ценность проекта в наше время. Также в магистерской работе был проведен анализ преимуществ и недостатков организации event-проектов. Была обоснована необходимость рассмотрения данного проекта. Главной целью магистерского исследования является оценка взаимодействия заинтересованных сторон при реализации event-проектов, поэтому тщательно было изучено организационный механизм внедрения в практику ивент-проектов и непосредственно процесс взаимодействия стейкхолдеров ивент-проектов, с изучением специфики их взаимодействия и взаимоотношений между ними.
The thesis investigates the essence of event-projects, peculiarities of stakeholder interaction during the implementation of such projects, analyzes the value of the project in nowadays. Also in the master's thesis the advantages and disadvantages of organizing event projects were analyzed. The need to consider this project was justified. The main purpose of the master's research is to evaluate stakeholder engagement in the implementation of event projects, so the organizational mechanism for the implementation of event projects and the process of interaction of stakeholders of event projects with the specific nature of their interaction and the relationship between them was carefully studied.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Івашова, Надія Василівна, Надежда Васильевна Ивашова, Nadiia Vasylivna Ivashova, and Д. А. Саєнко. "START-UP проекти - інструмент реалізації інновацій." Thesis, Сумський державний університет, 2013. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/30770.

Full text
Abstract:
Економіка України знаходиться на етапі переходу від засад традиційної економіки до ринкової. В умовах зростання конкурентної боротьби вітчизняним підприємствам все складніше утримувати свої ринкові позиції, а новоствореним – шукати своє місце на ринку. При цитуванні документа, використовуйте посилання http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/30770
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Books on the topic "Реалізація проекту"

1

"Україна у нас одна !". Київ: ВМГО "Молодий Рух", 2010.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

"Україна у нас одна !". Київ: ВМГО "Молодий Рух", 2010.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Підготовка волонтерів та їх роль у реалізації соціальних проектів. Київ: Науковий світ, 2001.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Токар-Остапенко, О. В. Дистанційне електронне голосування як механізм реалізації виборчих прав громадян України, що перебувають за кордоном (у контексті застосування європейських стандартів електронного голосування). Національний інститут стратегічних досліджень, 2021. http://dx.doi.org/10.53679/niss-analytrep.2021.15.

Full text
Abstract:
В аналітичній доповіді акцентовано, що Україна має хороший потенціал для впровадження електронного врядування, у т.ч. дистанційного електронного голосування. Окреслено окремі проблемні моменти реалізації виборчих прав громадянами, що постійно або тимчасово перебувають за межами України. Розглянуто перспективи, ризики та застереження щодо пілотування інформаційно-комунікаційних технологій голосування у найближчій перспективі. Наголошено, що такий пілотний проект можливий з прийнятними ризиками для голосування громадян України, які перебувають за кордоном, позаяк відсоток голосів, поданих на закордонному виборчому окрузі, істотно не впливає на результати загальнонаціональних виборів. Надано відповідні рекомендації.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Новоселецький, Микола, Богдан Нечипорук, Олександр Новоселецький, and Віктор Стрельчук. Основи фізики. Видавництво Національного університету «Острозь­ка академія», 2021. http://dx.doi.org/10.25264/978-617-8041-07-6.

Full text
Abstract:
Підвищена активність у сфері створення кіберфізичних систем спрямована на пошук нових напрямів розвитку інформаційно-обчислювальних технологій, що сприятиме об’єднанню та інтегруванню різних за призначенням підсистем в єдину децентралізовану гнучку систему. Ця проблематика набуває актуальності з огляду на значне збільшення можливостей щодо практичної реалізації вимірювальних, обчислювальних та комунікаційних компонентів таких систем на основі сучасних технологічних досягнень у виготовленні інтегральних схем та засобів бездротового зв’язку. Передбачаються проекти взаємодії кібернетичних засобів (вимірювально-обчислювальних, комунікаційних, керуючих, вимірних) з фізичними процесами навколишнього світу. Розв’язання відповідних проблем потребує висококваліфікованих фахівців, які розуміються на сутності фізичних явищ та процесів. Цьому сприятиме пропонований навчальний посібник, в якому викладені базові положення фізичної науки з акцентуванням уваги на питаннях електромагнетизму та мікроелектроніки. Це дозволить майбутнім спеціалістам орієнтуватися в особливостях взаємодії фізичних процесів навколишнього світу з кібернетичними засобами (швидкість перебігу фізичних процесів порівняно з обчислювальними та комунікаційними можливостями кібернетичних засобів), питаннях фізичних процесів (лінійних, нелінійних, синергетичних), наявних можливостях визначити стан фізичного процесу (повнота інформації, точність) та можливого впливу на нього тощо. Наведений додатковий матеріал в розділах підкреслює єдність неживої і живої природи та прояву фізичних закономірностей в ній. Кожний розділ містить вимоги до знань та вмінь та питання для поточного комп’ютерного тестування.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Реалізація проекту"

1

Біда, Д. "РЕАЛІЗАЦІЯ ІНТЕГРАТИВНОГО ПІДХОДУ У STEM-ОСВІТІ РЕСУРСАМИ СОЦІАЛЬНО-КУЛЬТУРНИЙ ПРОЕКТУ «КОЛОСОК»." In PUBLIC COMMUNICATION IN SCIENCE: PHILOSOPHICAL, CULTURAL, POLITICAL, ECONOMIC AND IT CONTEXT. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/15.05.2020.v4.37.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Ємельянов, Олександр. "ОСОБЛИВОСТІ ОЦІНЮВАННЯ ЕКОНОМІЧНИХ БАР’ЄРІВ НА ШЛЯХУ РЕАЛІЗАЦІЇ ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧИХ ПРОЕКТІВ ЗА УМОВИ ФІНАНСУВАННЯ ЇХ ЗА РАХУНОК БАНКІВСЬКОГО КРЕДИТУ." In SCIENTIFIC PRACTICE: MODERN AND CLASSICAL RESEARCH METHODS. European Scientific Platform, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/logos-26.02.2021.v1.09.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Реалізація проекту"

1

Гладка, О. В. Формування комунікативної компетенції студентів на основі проектної методики навчання іноземної мови. ФОП Жовтий О. О., 2013. http://dx.doi.org/10.31812/0564/2013.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто особливості формування комунікативної компетенції студентів на основі проектної методики навчання іноземної мови; конкретизовано поняття «проектна методика навчання іноземної мови»; виокремлено етапи його реалізації; визначено основні принципи роботи над проектом.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Бакум, З. П., and О. О. Пальчикова. Крос-культурний підхід у викладанні іноземної мови студентам-філологам. ФОП Лукашевич, 2012. http://dx.doi.org/10.31812/0564/410.

Full text
Abstract:
У межах окресленої статті висвітлено проблему реалізації крос-культурного підходу у викладанні іноземної мови студентам-філологам. Обґрунтовано педагогічні технології розвитку мовних і мовленнєвих навичок крос-культурної взаємодії студентів-філологів у процесі викладання іноземної мови. У науковій розвідці автори доводять, що з-поміж інтерактивних форм навчання найбільш дієвими на шляху розширення контактів і міжкультурного партнерства є мозковий штурм і метод проектів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography