Academic literature on the topic 'Радіомережа'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Радіомережа.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Радіомережа"

1

Bezruk, V. M., and S. A. Ivanenko. "Detection of unknown signals in cognitive radio networks." Connectivity 143, no. 1 (2020): 11–16. http://dx.doi.org/10.31673/2412-9070.2020.061116.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Дівіцький, А. С., Л. В. Боровик, С. В. Сальник, and В. Д. Голь. "Аналіз методів прогнозування змін маршрутів передачі даних в бездротових самоорганізованих мережах." Збірник наукових праць Харківського національного університету Повітряних Сил, no. 1(63), (April 7, 2020): 60–67. http://dx.doi.org/10.30748/zhups.2020.63.08.

Full text
Abstract:
В статті було проаналізовано сучасні дослідження в галузі прогнозування, які розглядають методи підтримання якості функціонування мобільних радіомереж та прогнозування часу перевантаження маршрутів передачі даних. Вказано основні фактори, які впливають на якість функціонування мобільних радіомереж такі як пульсація вхідного трафіка, рівень використання пропускної здатності ліній зв’язку, чутливість до затримок або втрат пакетів. Розглянуто методи прогнозування змін маршрутів передачі даних. Показано реалізацію класичних методів. Вказані переваги і недоліків, які визначають їх ефективність за різних умов застосування. На основі аналізу визначено доцільність проведення комбінування інтелектуальних, причинно-наслідкових, формалізованих та інтуїтивних методів, а саме штучного інтелекту, еволюційних обчислень та управління параметрів. Враховуючи функціональні особливості побудови мобільних радіомереж та вимоги, що висуваються до методів які розглянуті, можливим варіантом рішення є побудова методів заснованих на комбінуванні штучного інтелекту, еволюційних обчислень та управлінням параметрами, що в свою чергу надає можливість розробити нові методи з прогнозування змін маршрутів передачі даних в бездротових самоорганізованих мережах.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Індик, С. В., and В. П. Лисечко. "Дослідження ансамблевих властивостей складних сигналів, отриманих за рахунок частотної фільтрації псевдовипадкових послідовностей з низькою взаємодією у часовій області." Збірник наукових праць Харківського національного університету Повітряних Сил, no. 4(66), (October 22, 2020): 46–50. http://dx.doi.org/10.30748/zhups.2020.66.06.

Full text
Abstract:
В статті здійснено дослідження ансамблевих властивостей складних сигналів, отриманих за рахунок частотної фільтрації псевдовипадкових послідовностей з низькою взаємодією у часовій області із наступним перенесенням частотних елементів в інші смуги частот. Багатократна фільтрація базових послідовностей та повторна фільтрація отриманих сигналів дозволяє отримувати граничний об’єм ансамбля сигналів, який значно переважає існуючі ансамблі складних сигналів, що застосовуються для побудови систем радіозв’язку з кодовим розділенням каналів, в тому числі і для когнітивних радіомереж.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Масесов, Микола, Вадим Кротов, and Павло Опенько. "АКТИВНЕ УПРАВЛІННЯ ЧЕРГОЮ В ТАКТИЧНИХ РАДІОМЕРЕЖАХ З ВИКОРИСТАННЯМ НЕЧІТКОЇ ЛОГІКИ." Сучасні інформаційні технології у сфері безпеки та оборони 40, no. 1 (June 9, 2021): 37–46. http://dx.doi.org/10.33099/2311-7249/2021-40-1-37-46.

Full text
Abstract:
Діяльність Збройних Сил характеризується специфічними вимогами до інформації, до засобів зв’язку та передачі даних. Аналіз сучасного світового досвіду показує, що успішне проведення військових операцій вимагає своєчасного комплексного інформаційного забезпечення бойових дій, що вже неможливе без впровадження сучасних інформаційних технологій. Для забезпечення зв’язку в умовах впливу деструктивних зовнішніх чинників і відсутності традиційної телекомунікаційної інфраструктури потрібні мережі передачі інформації, що мають швидке розгортання, автономність електроживлення кожного вузла, високу живучість, здатність передачі інформації при випадкових процесах переміщення, знищення, включення і виключення вузлів. Все це можливо завдяки використання мобільних Ad-Hoc мереж з децентралізованої структурою (Mobile Ad-Hoc Networks, MANET) [1, 2]. Основними перевагами побудови MANET є: реалізація децентралізованого управління компонентами мережі; відсутність фіксованих вузлів; здатність кожного вузла виконувати функції маршрутизатора. Завдяки вказаним перевагам мережі MANET мають перспективи застосування для забезпечення зв’язку в тактичній ланці управління, та забезпечать мобільним абонентам можливість безперервного і стійкого обміну інформацією під час знаходження в рухомих об’єктах (КШМ, бронетехніці, автомобілях) або переміщенні пішим порядком. Проблема забезпечення якості обслуговування в Ad-Hoc мережах, була і залишається актуальною для розробників протоколів, мережевого устаткування і кінцевих користувачів. На всіх рівнях мережі активно використовуються механізми буферизації і управління чергою пакетів, в тому числі і адаптивні, покликані, з одного боку, обслуговувати сплески трафіку з мінімальними втратами пакетів, а з іншого, – забезпечити достатню смугу пропускання і прийнятні тимчасові затримки. В статті досліджені процеси в тактичній радіомережі з розробленим нечітким регулятором на основі інтерактивної системи MATLAB. Мережа представлена замкненою системою автоматичного керування (системою з активним управлінням чергою) зі змінними параметрами (змінною кількістю комунікаційних каналів чи кількістю сесій TCP N(t) та часом проходження пакетів туди й назад R(t)). Застосування розробленого нечіткого регулятора в тактичній радіомережі є ефективним, дозволяє утримувати поточну довжину черги, близькою до бажаної та ефективну швидкість передачі даних достатню для практичного використання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Сальник, В. В., С. В. Сальник, Т. С. Стрєла, and В. П. Олексенко. "Метод підтримки маршрутів передачі даних в мобільних радіомережах військового призначення на основі нечіткої логіки." Наука і техніка Повітряних Сил Збройних Сил України, no. 4(29) (December 19, 2017): 60–68. http://dx.doi.org/10.30748/nitps.2017.29.08.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Михайлова, А., С. Чумаченко, А. Мошенський, and М. Кірієнко. "Моделювання мережі NVIS зв`язку для оповіщення про загрозу або виникнення надзвичайної ситуації в агропромисловому комплексі на сході України." Науковий журнал «Інженерія природокористування», no. 4(14) (February 25, 2020): 114–21. http://dx.doi.org/10.37700/enm.2019.4(14).114-121.

Full text
Abstract:
Існуючі загрози воєнного та техногенного характеру, пов’язані з веденням збройного конфлікту в зоні проведення Операції об’єднаних сил, що проходить на території Східної України вже шостий рік, вимагають від спеціальних служб, зокрема Державної служби України з надзвичайних ситуацій, належного стану системи оповіщення та зв’язку з метою попередження виникнення надзвичайних ситуацій воєнного та техногенного характеру на території Донеччини, в тому числі у агропромисловому комплексі, проведення робіт з їх ліквідації та рятування цивільного населення Донбасу, що знаходиться на території виникнення події, а також, залежно від характеру ситуації, що виникла, регіону довкола місця її виникнення. У зв’язку з цим, а також зважаючи на факт можливого збою електро- та телекомунікаційної мереж, необхідно розглядати альтернативні види зв’язку. У даній роботі здійснено аналіз радіомережі ALE, яка широко використовується у світі в тому числі і для надання допомоги спеціальним службам в ході виконання рятувальних робіт. Застосування системи радіозв’язку ALE дозволяє не лише ініційовувати та підтримувати голосову розмову, а й забезпечує виконання ще ряду функцій, зокрема здійснення оповіщення про надзвичайну ситуацію, обмін інформацією й даними, передачу коротких текстових повідомлень, трансфер документами та зображеннями, а також можливість відстеження географічного розташування. У поєднанні з антеною конфігурації NVIS вищезазначена радіосистема може дозволити безперебійний зв'язок на випадок виникнення екстремальної ситуації, а також в ході реагування та ліквідації наслідків від неї. Для підтвердження цієї думки авторами роботи здійснено моделювання антени, необхідної для забезпечення оповіщення та зв’язку, котре проводилося із застосуванням програмного забезпечення MMANA-GAL.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Лисечко, Володимир Петрович, Олег Леонідович Анохін, Іван Іванович Сопронюк, and Олександр Іванович Підченко. "МЕТОДИ АНАЛІЗУ СПЕКТРА В КОГНІТИВНИХ РАДІОМЕРЕЖАХ." Collected scientific works of Ukrainian State University of Railway Transport, no. 141 (October 29, 2013). http://dx.doi.org/10.18664/1994-7852.141.2013.93268.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Радіомережа"

1

Мальцев, О. С., Г. В. Майстренко, and І. В. Свид. "Аналіз комбінованих методів множинного доступу у радіомережах." Thesis, ОНАЗ, 2017. http://openarchive.nure.ua/handle/document/5672.

Full text
Abstract:
Наведено класифікацію просторових методів множинного доступу та можливих варіантів реалізації комбінованих методів множинного доступу у мережі радіодоступу, які базуються на основі просторового та випадкового методів. На основі порівняння енергетичних бюджетів каналів виміру кутових координат та каналу передачі інформації показано, що найбільш доцільне використання складних сигналів у каналі виміру кутових координат.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Серков, Олександр Анатолійович, Н. В. Дженюк, and М. М. Марусенко. "Метод забезпечення PQoS абонентів радіомережі." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2017. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/42955.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Рахматоль, О. О. "Система диспетчерського управління на базі радіомережі." Master's thesis, Сумський державний університет, 2020. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/81601.

Full text
Abstract:
В даній кваліфікаційній роботі розроблена система диспетчерського управління на базі радіомережі. Дипломний проект містить 89 сторінок тексту, 39 малюнків, 37 таблиць, графічний матеріал у вигляді структурної, функціональної, принципової схеми та схеми алгоритма. Пояснювальна записка містить чотири розділи: огляд та аналіз систем передачі даних та існуючих рішень радіомодемів, опис мети розробки системи, розробка та опис структурної, принципової та функціональної схеми і алгоритму функціонування пристрою. Перший розділ містить інформацію про роль автоматизованих систем диспетчерського управління та аналіз передачі даних який в них застосований. Огляд існуючих рішень GSM/GPRS радіомодемів. Другий розділ містить науково дослідницьку частину с описом та аналізом кодування в радіоканалах зв’язку. Третій розділ містить схеми розробки радіомодема системи диспетчерського управління на базі радіомережі та програмного забезпечення. Четвертий розділ містить техніко-економічну частину розробленої системи. Ключовi слова: - Радіомодем; - Система диспетчерського управління; - GPRS; - Радіомережа; - Radio modem; - Dispatching system;
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Фурса, М. С. "Інфокомунікаційна система обліку електроенергії з використанням пакетної радіомережi." Master's thesis, Сумський державний університет, 2020. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/81600.

Full text
Abstract:
В данiй кваліфікаційній роботі розроблена iнфокомунiкацiйна система обліку електроенергії з використанням пакетної радіомережi. Дипломний проект містить 100 сторінок тексту, 22 малюнків, 6 таблиць, графічний матеріал у вигляді структурної, принципової схеми. Пояснювальна записка містить сiм розділів: огляд та аналіз існуючих методів, опис мети розробки системи та критеріїв її ефективності, розробка та опис структурної схеми, алгоритму роботи проектованого пристрою, розробка та опис функцiональної схеми, розробка та опис принципової схеми. Перший розділ містить інформацію про сучасний стан iнфокомунiкацiйних систем обліку електроенергії, та опис технологій передачі даних. Другий розділ містить науково-дослiдницьку частину з описом технологiї передачi даних. Третій розділ присвячений розробленню та опису структурної схеми системи. Четвертий розділ присвячений розробці алгоритму функцiонування та структурної схеми проектованого пристрою. П’ятий розділ присвячений розробці функцiональної схеми проектованого пристрою. Шостий присвячений розробці та опису принципової схеми проектованого пристрою. Сьомий присвячений технiко-економiчний частинi розробленої системи. Ключовi слова: - iнфокомунiкацiйнi системи; - облiк електроенегiї; - GPRS; - infocommunication systems; - electricity accounting.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Перепеліцин, Сергій Олександрович, and Sergiy Perepelitsyn. "Технологія налаштовування радіомережі в умовах завад інтеграцією маршрутизації та самонавчання." Thesis, Національний авіаційний університет, 2021. https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/49767.

Full text
Abstract:
Дисертаційна робота присвячене розв'язання науково-технічної задачі зі створення інформаційної технології моделювання ефективного контролю за топологією однорангової мобільної радіомережі, що само налагоджується, тактичного рівня й управління зміною показників її функціонування в умовах впливу радіоперешкод та радіоелектронної протидії (РЕБ). У дисертаційній роботі вперше запропоновано нова топологія, що відрізняється від відомих тим, що включає елементи навчання поведінки мережі в умовах перешкод. Введені нові процеси інтелектуальної системи керування вузлом мобільної радіомережі: пошукова настройка рівня шумів або сигналу перешкоди на вхідному тракті комунікатора та контроль зв'язності комутації вузлів мобільної радіомережі. Запропоновано новий метод самонастроювання радіомережі на основі градієнтного підходу, що відрізняється від відомих, інтеграцією градієнтного алгоритму налаштування ваги сусідніх вузлів і пошуку найкоротшого маршруту в мережі, що підлягає впливу перешкод, що адекватно вирішення завдань ітераційної оптимізації. Отримано нові результати для моделювання радіомережі, що відрізняються від відомих тим, що виконано моделювання радіомережі на основі градієнтного алгоритму навчання, які підтверджуються теоретичними дослідженнями й практичними результатами. Запропоновано технологію автоматизованої обробки даних з графічним представленням топології радіомережі за допомогою геоінформаційної системи ArcGIS-10 американської компанії ESRI, яка дозволяє оцінити стійкість мережевої структури в динамічній зміні та виявити кордони стійкої зв'язності вузлів комутації радіомережі. Такий підхід є новою варіацією яка розширює межі розв'язання задачі розподілу трафіку і перешкодостійкості радіомережі з урахуванням структури мережевої топології. Практичне значення отриманих результатів моделювання та експериментальне дослідження підтвердило правильність запропонованих рішень та отриманих теоретичних результатів.
The scientific degree thesis is devoted to solve the task to create an efficient modeling technology for network topology of peer-to-peer mobile self-adaptive tactical military radio network and to manage the changing performance indicators of such radio network under radio frequency interference and defense. The scientific thesis first time offered a brand new topology differing from existing ones, that researches network behavior under circumstances of interference and radiofrequency defense. Innovative intellect management of mobile radio network node were introduced: search adjustment of the noise level or interference signal on entry of communicator and connectivity control of the radio network nodes. Main difference of current intellectual system is mechanism of data/knowledge storage and processing (knowledge base block) for efficient activities in uncertain (lack of information) and random circumstance. The knowledgebase contains the control system, it’s goals and management principles, decision making structure and the control object itself. The control system can be contributed with learning sub-system, that generalizes the accumulated experience, which is show on pic [55]. The subsystem for control, gathering, storage and processing of data measures mobile nodes and general radio network parameters. The decision making subsystem was build thinking about unification of control functions into independent groups to separate network management on subsystems and ensure easier math modeling of network management. The new gradient approach of self-adapted radio network was proposed, that differs from known methods by gradient setting of neighboring nodes weight and search of close path in network affected by interference. Dijkstra algorithm is a search procedure of the shortest path at weighted oriented graph. Algorithm works by steps, starting from first radio network node: on each step it refers to one node, and reduces marks and stops execution when all radio network nodes are visited. Dijkstra algorithm is resourceful, but given the knowledge of network topology and path to necessary peak, the router always knows an alternative route to the required node, in case of fall of any node of the path. Self-learning is a key feature for solving complex problems, that cannot be solved in usual way. The difficulty of constructing such network is to choose invariant features for describing of input data so the differences are caused only by random factors, such as noise. In this case, the informative features will be the vector representation of the symbols on which the noise component or interference was applied. Among the major types of neuro networks, including deep learning networks, the BP (back propagation) structure of neuro network is widely used, because it has features of self-adaptation, and recognition is computation-efficient. The algorithm of non-linear optimization (Levenberg–Marquardt algorithm) which is applied for search of minimal strategy – linear approximation and gradient descent. According to the simulation procedure, we determine the neural network BP with three layers. The initial structure has two layers, the number of neurons in the first layer is 33, and in the second - 27, which corresponds to the number of network outputs. The network training function allows to assess the quality of network configuration by constructing a regression line in which the proportionality factor allows to determine the degree of correlation between input and output data. In this case, there is a high degree of correlation between input and output data, R = 0.999. Training in this example results in an error of 1.52 · 10-5, due to the complexity of the output data. The learning took only eight epochs. The BP multilayer neural network self-adapting algorithm is a controlled algorithm. In fact, it's an iterative method of gradient search for the best parameters in these conditions, which is characterized by the simplicity of the classification task in terms of "input-output" and reliability. New results of radio network modeling are obtained. On the one hand, they differ from the known ones in that the radio network modeling is performed on the basis of gradient learning algorithm. On the other hand, the results are confirmed by theoretical researches and practical results. The proposed geo information technology of automated data processing with a graphical representation of the radio network topology using the geographic information system ArcGIS-10 of the American company ESRI, which allows to assess the stability of the network structure in dynamic change and identify the limits of stable connectivity of radio switching nodes. This approach is a new variation that expands the boundaries of solving the problem of traffic distribution and noise immunity of the radio network, taking into account the structure of the network topology. The practical significance of the obtained simulation results and experimental research confirmed the correctness of the proposed solutions and the obtained theoretical results.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Кучеров, Д. П. "Застосування тензорного аналізу для відновлення інформації з радіомереж в умовах факторів, що заважають." Thesis, Національний авіаційний університет, 2021. https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/53978.

Full text
Abstract:
Функціонування сучасних радіомереж в густонаселених районах стикується з різними проблемами, серед яких можуть бути перевантаження, затримки проходження і викривлення інформації, що передається. Отже, оброблення інформації в радіомережах і, пов’язане з ним оцінювання нових технологій, методів та підходів напрямлених на зменшення втрат інформації має певний інтерес серед конструкторів
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Надєін, Є. В., and Євген Анатолійович Борисенко. "Обґрунтування технології бездротової передачі даних для розподіленої системи контролю мікроклімату." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2018. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/39862.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Старик, Юрій Іванович, and Yrii Staryk. "Проект радіомережі на основі технології Wi-Fi для збору телеметричних даних з електричних підстанцій." Master's thesis, ТНТУ імені Івана Пулюя, 2019. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/29840.

Full text
Abstract:
В дипломній роботі виконано розробку радіомережі на основі бездротової технології для збору телеметричних даних з електричних підстанцій Метою дипломної роботи є розробка методики дослідження можливостей підвищення якості управління системами телекомуні¬кацій в електроенергетиці за допомогою радіомережі на базі використання технології Wi-fi з метою збільшення пропускної здатності радіоканалу. На даний момент для побудови радіоканалів відкрите акціонерне товариство «Тернопіль-обленерго» використовує технологію пакетної передачі даних на основі протоколу AX.25. У дипломній роботі запропоновано побудувати радіоканали на основі технології Wi-Fi, що дозволить збільшити пропускну здатність радіоканалу, тим самим дозволить додати в канал передачі даних відеоінформацію
In the diploma paper is designed to develop a radio network based on wireless technology for the collection of telemetry data from electrical substations. The purpose of the diploma paper is to develop a methodology for researching the possibilities of improving the quality of management of telecommunication systems in the electric power industry using radio network based on the use of Wi-Fi technology in order to increase the capacity of the radio channel. At present a joint-stock company «Ternopiloblenergo» uses packet data technology based on AX.25 to build radio channels. The thesis proposes to build radio channels on the basis of Wi-Fi technology, which will increase the bandwidth of the radio channel, thereby allowing to add video information to the data transmission channel
ВСТУП .................................................................................................................…7 1 АНАЛІТИЧНА ЧАСТИНА ............................................................................... 11 1.1 Аналіз побудови радіомереж НВЧ діапазону .............................................. 11 1.2 Методика розрахунку радіорелейних ліній.................................................. 13 1.3 Використання телекомунікаційних веж........................................................ 17 1.4 Огляд технології Wi-Fi ................................................................................... 19 1.5 Передача відеоінформації локальних обчислювальних мережах .............. 22 1.6 Мета і завдання дипломної роботи................................................................ 25 2 НАУКОВО-ДОСЛІДНА ЧАСТИНА................................................................ 26 2.1 Загальні вимоги до створення промислових радіомереж ........................... 26 2.2 Дослідження використання радіомереж у енергетиці................................. 28 2.3 Реалізація технологічної радіомережі обміну даними ................................ 30 2.4 Дослідження впливу завад радіосигналів при побудові безпровідних мереж на базі Wi-Fi технології ...................................................................... 34 3 ТЕХНОЛОГІЧНА ЧАСТИНА .......................................................................... 38 3.1 Технологічний аналіз обладнання для радіомережі .................................... 38 3.2 Розрахунок потужності радіоканалу ............................................................. 40 4 ПРОЕКТНО-КОНСТРУКТОРСЬКА ЧАСТИНА ........................................... 48 4.1 Алгоритм розрахунку необхідної кількості вишок ..................................... 48 4.2 Розрахунок радіомережі з важкодоступними КП........................................ 55 4.3 Розрахунок телемеханічних характеристик передачі даних ...................... 58 5 СПЕЦІАЛЬНА ЧАСТИНА................................................................................ 62 5.1 Розрахунок струмів короткого замикання.................................................... 62 5.2 Розрахунок зони захисту від електромагнітного поля ................................ 65 6 ОБГРУНТУВАННЯ ЕКОНОМІЧНОЇ ЕФЕКТИВНОСТІ.................................. 6.1 Методика оцінки економічної ефективності інженерних рішень........................... 6 6.2 Розрахунок капітальних витрат.......................................................................... 6.3 Розрахунок експлуатаційних витрат ................................................................. 6.4 Заробітна плата технічного персоналу.............................................................. 6.5 Позабюджетні фонди та експлуатаційні витрати ............................................ 7 ОХОРОНА ПРАЦІ ТА БЕЗПЕКА В НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ ......... 7.1 Заходи по забезпеченню безпеки при проведенні лабораторних робіт ........ 7.2 Розрахунок захисного заземлення обладнання лабораторії ........................... 7.3 Заходи безпеки життєдіяльності в електроустановках ................................... 8 ЕКОЛОГІЯ.............................................................................................................. 8.1 Актуальність охорони навколишнього середовища........................................ 8.2 Джерела електромагнітного випромінювання ................................................. 8.3 Заходи щодо захисту від дії електромагнітного поля ..................................... ЗАГАЛЬНІ ВИСНОВКИ ДО ДИПЛОМНОЇ РОБОТИ ......................................... ПЕРЕЛІК ПОСИЛАНЬ.............................................................................................
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Булашенко, Андрій Васильович, Андрей Васильевич Булашенко, Andrii Vasylovych Bulashenko, and І. В. Забегалов. "Аналіз мережі третього покоління UMTS." Thesis, Сумський державний університет, 2016. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/47185.

Full text
Abstract:
Радіомережа стандарту UMTS (Universal Mobile Telecommunications System) – система мобільного зв’язку третього покоління, що розроблена у межах IMT2000 Європейським Інститутом Стандартів Телекомунікацій (ETSI) для впровадження 3G у Європі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Myronchuk, O. Y. "Two-stage optimal algorithm of joint estimation of information symbols and channel frequency response in OFDM systems." Thesis, National Aviation University, 2021. https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/50639.

Full text
Abstract:
1. Rohling H. (2011). OFDM Concepts of Future Communication Systems. Springer. doi: 10.1007/978-3-642-17496-42. 2. Chiueh Tzi-Dar. Baseband Receiver Design for Wireless MIMO-OFDM Communications / Tzi-Dar Chiueh, Pei-Yun Tsai, I-Wei Lai 2nd ed. John Wiley & Sons Singapore Pte. Ltd., 2012. 3. Myronchuk, O., Shpylka, O., & Zhuk, S. (2020). Two-stage Channel Frequency Response Estimation in OFDM Systems. Path of Science, 6(2), 1001-1007. doi: http://dx.doi.org/10.22178/pos.55-1 4. Myronchuk O. Algorithm Of Channel Frequency Response Estimation In Orthogonal Frequency Division Multiplexing Systems Based On Kalman Filter / O. Myronchuk, O. Shpylka, S. Zhuk // 2020 IEEE 15th International Conference on Advanced Trends in Radioelectronics, Telecommunications and Computer Engineering (TCSET), Lviv-Slavske, Ukraine, 2020, pp. 31-34, doi: 10.1109/TCSET49122.2020.235385. 5. Мирончук А. Ю. Метод оценивания частотной характеристики канала в OFDM системах на основе фильтрации и экстраполяции пилот-сигналов / А.Ю. Мирончук, А.А. Шпилька, С.Я. Жук // Вестник НТУУ "КПИ". Серия Радиотехника. Радиоаппаратостроение. – 2019. №78. – С. 36 42. doi: 10.20535/RADAP.2019.78.36-42. 6. Шпилька, А. А., & Жук, С. Я. (2010). Совместная интерполяция данных и фильтрация параметров многолучевого канала связи. Известия высших учебных заведений. Радиоэлектроника, 53(1), 26–30. https://doi.org/10.20535/S0021347010010048 7. Shpylka, A.A., Zhuk, S.Y. Decoding of convolutional codes on a sliding window during signal propagation in a multipath communications channel. Radioelectron.Commun.Syst. 53, 497–501 (2010). https://doi.org/10.3103/S0735272710090086 8. Myronchuk O. Yu. Two-Stage Method for Joint Estimation of Information Symbols and Channel Frequency Response in OFDM Communication Systems / O. Yu. Myronchuk, A. A. Shpylka, S. Ya. Zhuk // Radioelectronics and Communications Systems. – 2020. Vol. 63. – No. 8, pp. 418 429. doi: 10.3103/S073527272008004X 9.Луцький М.Г., Корченко О.Г., Горніцька Д.А., Ярмошевич І.М. Модель оцінки якості експерта для підвищення об’єктивності експертиз у сфері інформаційної безпеки. Захист інформації. 2011. Том 13. Вип. 2(51). DOI: 10.18372/2410-7840.13.2022
Orthogonal frequency division multiplexing (OFDM) is widely used in modern digital communication systems such as digital video and audio broadcasting (ISDB-T, DVB-T, DVB-T2, DRM, DAB), wireless broadband networks (IEEE 802.16), local area networks (IEEE 802.11a, g, n), mobile communication systems (LTE, LTE Advanced) and other. The main advantages of OFDM are high spectrum efficiency and possibility to provide high data transmitting speeds.
Мультиплексування з ортогональним частотним поділом (OFDM) широко використовується в сучасних цифрових системах зв'язку, таких як цифрове відео- та аудіомовлення (ISDB-T, DVB-T, DVB-T2, DRM, DAB), бездротових широкосмугових мережах (IEEE 802.16), локальній мережі мережі (IEEE 802.11a, g, n), системи мобільного зв'язку (LTE, LTE Advanced) та інші. Основними перевагами OFDM є висока ефективність спектру та можливість забезпечити високі швидкості передачі даних.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography