Academic literature on the topic 'Підвищення ефективності та безпеки'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Підвищення ефективності та безпеки.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Підвищення ефективності та безпеки"

1

Konovalenko, Anastasiia. "CHILD NUTRITION SAFETY MANAGEMENT INDICATORS." Scientific Notes of Ostroh Academy National University, "Economics" Series 1, no. 20(48) (March 24, 2021): 59–66. http://dx.doi.org/10.25264/2311-5149-2021-20(48)-59-66.

Full text
Abstract:
Забезпечення безпеки харчування дітей є стратегічним завданням держави та потребує наукового обґрунтування шляхів, напрямів використання існуючого потенціалу його підвищення. У статті запропоновано алгоритм моніторингу ефективності управління, що передбачає послідовні етапи з урахуванням впровадження маркетингового механізму. Розробка стратегічних напрямів підвищення безпеки харчування дітей потребує моніторингу поточного стану, визначення чинників існуючої динаміки, що ускладнено відсутністю методичних підходів до оцінки ефективності управління безпекою харчування. На основі аналізу компонентів продовольчої безпеки зазначено параметри безпеки харчування дітей, засновані на критеріях Римської декларації про всесвітню продовольчу безпеку та FAO. Запропоновано систему ключових індикаторів рівня безпеки харчування дітей, які передбачають макроекономічні та маркетингові індикатори, що характеризують рівень фізичної та фінансової доступності продовольства, якості та безпечності продуктів харчування, а також враховують поведінковий аспект. Окреслено методи збору інформації для оцінки управління безпекою харчування дітей, що передбачають отримання як вторинної, так і первинної інформації.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Zagorodnia, Y. V., V. V. Pozdniakova, and O. M. Мarukhnenko. "БЕЗПЕКА СУДНОВОДІННЯ ЯК ЧИННИК ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ КОМЕРЦІЙНОЇ ЕКСПЛУАТАЦІЇ СУДНА." Transport development, no. 1(8) (April 29, 2021): 62–69. http://dx.doi.org/10.33082/td.2021.1-8.06.

Full text
Abstract:
Вступ. Стаття присвячена сучасним проблемам організації безпеки море- плавства, а також основним причинам підвищеної аварійності суден з урахуван- ням впливу людського фактору та його впливу на комерційну складову части- ну морських перевезень. Мета. Ця стаття націлена на всебічний аналіз причин виникнення аварійних ситуацій на морі і пошук дієвих засобів щодо їх зменшен- ня, мінімізуючи комерційні ризики морських перевезень, шляхом удосконалення менеджменту морських ресурсів. Результати. Було виявлено позитивну динамі- ку стосовно підвищення безпеки усіх видів суден, зменшення кількісних показників зниклих суден, загиблих та поранених членів екіпажу в період із 2014 по 2019 рр. Проаналізовано основні причини виникнення аварійних ситуацій на основі ста- тистичних даних, представлених міжнародним агентством European Maritime Safety Agency, та встановлено, що основною причиною підвищеної аварійності є людський фактор. Розглянуто класифікацію аварій, які спричинені людським фактором, та виявлено їх взаємозв’язок. Установлено міжнародні організації, які займаються питаннями забезпечення безпеки судноплавства та міжнародні конвенції, відповідно до яких нині проводиться інспектування торгівельних суден. Висновки. У цій статті ми показуємо залежність безпеки судноплавства від грамотного менеджменту морських ресурсів, тому що вплив людського фактору, безумовно, є основною причиною створення аварійних ситуацій на флоті, що при- зводить до неминучих втрат із боку комерційної експлуатації судна. Підвищен- ня кваліфікації суднових офіцерів та берегових операторів, які задіяні в рухомих операціях суден, є необхідною умовою скорочень аварій та підвищення фінансової ефективності роботи флоту.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Valiullina, Z. V. "Інформаційна безпека корпоративної економіки в умовах глобалізаційних процесів." Bulletin of the Dnipropetrovsk University. Series: Management of Innovations, no. 6 (July 1, 2016): 34. http://dx.doi.org/10.15421/191604.

Full text
Abstract:
У сучасних умовах ХХІ ст. інформаційна безпека корпоративної економіки набуває все вагомішої ролі, а питання її забезпечення стають дедалі гострішими. Стрімке впровадження інформаційних технологій у всі сфери життєдіяльності суспільства та розвиток корпоративної економіки в умовах глобалізаційних процесів актуалізує проблему визначення обґрунтованих та ефективних шляхів забезпечення інформаційної безпеки.Метою написання даної статті є теоретико-методологічний аналіз і виявлення основних складників забезпечення інформаційної безпеки корпоративної економіки в умовах глобалізації для захисту інформації, напрямів підвищення ефективності та конкурентоспроможності економіки на світовому ринку. У процесі дослідження було застосовано такі методи: системний і порівняльний аналіз, метод узагальнення.Розглянуто теоретико-методологічні основи інформаційної безпеки корпоративної економіки. Систематизовано і надано результати порівняльного аналізу категорії «інформаційна безпека». Інформаційну безпеку запропоновано розглядати як інтегрований складник процесу забезпечення захисту інформації від внутрішніх і зовнішніх загроз і створення сприятливих умов для ефективного функціонування корпорацій і підвищення їх конкурентоспроможності.Досліджено особливості формування ефективної системи забезпечення інформаційної безпеки. Запропоновано вирішення проблеми ефективного функціонування системи інформаційної безпеки корпоративної економіки в умовах глобалізаційних процесів шляхом упровадження комплексу заходів, які враховують основні компоненти інформаційної безпеки: законодавчу; економічну; програмно-технічну; адміністративно-управлінську.Наукова новизна дослідження полягає в удосконаленні науково-методичного підходу до визначення складників інформаційної безпеки корпоративної економіки, які забезпечують комплекс політичних, економічних, організаційних, технічних та інших заходів, що сприяють реалізації інформаційних прав і інтересів корпорацій.Практичне значення одержаних результатів – забезпечення захисту інформації корпорацій від внутрішніх і зовнішніх загроз, створення сприятливих умов для ефективного функціонування корпорацій і підвищення їх конкурентоспроможності.Розробка заходів щодо забезпечення взаємодії інституційного середовища – подальша перспективна тема досліджень розвитку корпоративної економіки на основі паритету інформаційної безпеки.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Бажак, О. В., Л. Л. Пліта, І. В. Тихонов, and В. І. Богом’я. "МЕТОД ПІДВИЩЕННЯ БЕЗПЕКИ СУДНОВОДІННЯ." Vodnij transport, no. 2(33) (December 14, 2021): 144–52. http://dx.doi.org/10.33298/2226-8553.2021.2.33.16.

Full text
Abstract:
На теперішній час для забезпечення гарантованого рівня достовірності, точності та оперативності навігації використовують прогресивні технологічні рішення на основі супутникової навігації. Аналіз закордонного та вітчизняного досвіду розробки та впровадженнясистем навігації, які використовують GNSSсвідчить про можливість значного підвищення їх ефективності за рахунок розвитку математичного забезпечення та використання так званих локальний радіонавігаційних систем. Найбільш актуальним в цьому напрямку є використання локальних (псевдосупутникових) радіонавігаційних систем які працюють в форматі GNSS-сигналів саме зі змінною або гнучкою структурою. В таких системах радіонавігаційні точки є мобільними, а це дає змогу оперативне забезпечити задану точність навігації в окремому районі судноводіння.Ключові слова:навігаційне забезпечення, достовірність, точність та оперативність, псевдосупутникових) радіонавігаційних систем, GNSS-сигнали
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Бояринова, К. О., and К. С. Бордюг. "ПРОГРАМНО-ЦІЛЬОВИЙ ПІДХІД В УПРАВЛІННІ ЕКОНОМІЧНОЮ БЕЗПЕКОЮ ПІДПРИЄМСТВ." Таврійський науковий вісник. Серія: Економіка, no. 3 (November 9, 2020): 60–68. http://dx.doi.org/10.32851/2708-0366/2020.3.8.

Full text
Abstract:
Статтю присвячено узагальненню та обґрунтуванню доцільності застосування програмно-цільового підходу в управлінні економічною безпекою підприємств, встановленню цільових його орієнтирів та відповідних програмних заходів їх досягнення. Визначено програмні заходи для досягнення цілей управління фінансовою безпекою підприємства, у тому числі для зниження кредитозалежності, підвищення ефективності інвестицій. Розкрито програмні заходи для забезпечення техніко-технологічної безпеки, зокрема для забезпечення досягнення безперебійності процесу виробництва. Обґрунтовано програмні заходи цілей управління інформаційною безпекою (захист розробок та ноу-хау; захист від конкурентної розвідки) та програмні заходи цілей кадрової безпеки. Запропоновано відповідні цілі та програмні заходи безпеки економічних відносин.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Петренко, Лариса. "Підвищення кваліфікації фахівців сфери цивільного захисту у вимірі сучасних реалій." Педагогіка і психологія професійної освіти, no. 1 (August 8, 2019): 95–104. http://dx.doi.org/10.32447/22185186.2019.1.10.

Full text
Abstract:
Здійснено аналіз нормативно-правових документів у контексті забезпечення навчання населення з питань цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки у системі підвищення кваліфікації посадових осіб міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та суб’єктів господарювання комунальної власності, а також суб’єктів господарювання, що належать до сфери їх управління. Обґрунтовано необхідність їхньої педагогічної підготовки для подальшого підвищення ефективності діяльності з метою попередження надзвичайних ситуацій. Автор статті робить висновок, що забезпеченням навчання населення з питань цивільного захисту, техногенної, пожежної безпеки посадових осіб міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та суб’єктів господарювання комунальної власності в системі підвищення кваліфікації мають здійснювати фахівці, які мають фахову і педагогічну підготовку. На жаль, нині цьому питанню приділяється недостатньо уваги. Запропоновано для підвищення ефективності діяльності фахівців у сфері цивільного захисту дослідити низку питань: готовності посадових осіб органів місцевого самоврядування до планування і організації цієї роботи на системній основі; формування громадянської позиції населення до попередження техногенних катастроф; розвиток культури безпеки життєдіяльності працівників різних галузей тощо.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Стеблянко, Аліна Володимирівна, and Дмитрій Андрійович Лісов. "БЮРО ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ЯК СУБ’ЄКТ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ." New Ukrainian Law, no. 6 (December 27, 2021): 187–91. http://dx.doi.org/10.51989/nul.2021.6.28.

Full text
Abstract:
У статті проаналізовано нормативне регулювання діяльності Бюро економічної безпеки України як органу, який здійснюватиме розслідування кримінальних правопорушень у сфері економіки, створення якого передбачене Законом України «Про Бюро економічної безпеки України». Актуальність описаної у статті проблеми пояснюється тим, що належне забезпечення економічної безпеки держави є ключовою умовою розвитку останньої, де правоохоронні органи виступають основними суб’єктами забезпечення економічної безпеки України, а створення Бюро економічної безпеки України безпосередньо спрямоване на підвищення ефективності розслідування злочинів, які посягають на економічну безпеку держави. Водночас метою роботи є аналіз потенційних недоліків у діяльності Бюро економічної безпеки як суб’єкта забезпечення економічної безпеки України із наступним визначенням перспектив його діяльності. Проаналізовано підходи до визначення поняття «економічна безпека держави», а також з’ясовано, що розуміють під забезпеченням національної економічної безпеки України. Зосереджено увагу на завданнях, повноваженнях і функціях, покладених на Бюро економічної безпеки України. Визначено проблемні питання про функціонування досліджуваного органу. Наголошено на перспективах та перевагах діяльності Бюро економічної безпеки України. Проаналізовано досвід зарубіжних країн щодо функціонування органів, які забезпечують економічну безпеку країни, та наголошено, що кожна держава застосовує різні методи для протидії злочинності у сфері економічної безпеки країни. Зроблено висновок, що Бюро економічної безпеки України має стати органом, який поєднає повноваження для розгляду всіх економічних злочинів. Однак невирішеними залишилися деякі проблемні питання, зокрема щодо застосування ризик-орієнтованого підходу і процедури передачі справ іншими органами до Бюро економічної безпеки України. Водночас указаний орган – це нова модель кримінальної розвідки у поєднанні із кримінальним аналізом. За умови його належного функціонування підвищиться рівень довіри до діяльності правоохоронних органів і збільшиться ефективність розслідування економічних злочинів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Babii, M. V., O. P. Tson, I. M. Kuchvara, and V. O. Chernii. "ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ОРГАНІЗАЦІЇ ДОРОЖНЬОГО РУХУ НА НЕРЕГУЛЬОВАНОМУ ПЕРЕХРЕСТІ." Transport development, no. 1(8) (April 29, 2021): 125–34. http://dx.doi.org/10.33082/td.2021.1-8.12.

Full text
Abstract:
Вступ. Перетин доріг на одному рівні завжди є зоною підвищеної небезпеки, тому тут частіше трапляються ДТП. У процесі проєктування перехресть не завжди вда- ється повною мірою спрогнозувати інтенсивність руху на ньому, крім того, вели- чина інтенсивності з часом експлуатації перехрестя змінюється. Це своєю чергою має безпосередній вплив на безпеку руху та пропускну здатність цього перехрестя. Мета – підвищення безпеки руху на нерегульованому перехресті доріг одного рівня в процесі зміни організації дорожнього руху. Результати. Задачею досліджень було вдосконалення перехрестя доріг Р41 та Р39, де часто спостерігаються дорож- ньо-транспортні пригоди. Для досягнення поставленої мети виконано спостере- ження за інтенсивністю руху на перехресті відповідно до стандартних методик. За результатами обробки статистичних даних спостережень побудовано карто- грами інтенсивності руху транспорту для відповідних періодів пікових інтенсивнос- тей. Визначено коефіцієнт нерівномірності інтенсивності руху протягом доби. Про- ведено оцінювання порівняної безпеки руху під час переміщення транспорту ділянкою дороги з розглядуваним перехрестям на основі підсумкового коефіцієнта аварійнос- ті. Для перетину доріг Р41 та Р39, що знаходяться на одному рівні, побудовано схе- му конфліктних точок. За коефіцієнтом аварійності, що віднесений до 107 автомо- білів, які перетинають перехрестя, визначено ступінь небезпеки цього перехрестя. У роботі запропоновано змінити організацію дорожнього руху на розглядуваному перехресті, застосувавши схему кільцевого руху. Для нової схеми руху на перехресті виконано аналіз ймовірної аварійності, де встановлено значне зниження можливос- тей виникнення ДТП. Висновки. За результатами дослідження базової схеми пере- хрестя встановлено, що підсумковий коефіцієнт аварійності для цієї ділянки дороги (перехрестя) становить 65,3, що відносить її до «дуже небезпечної». Таке значен- ня коефіцієнта для ділянки дороги, що проходить через перехрестя на одному рівні, вказує на зміну організації дорожнього руху. Із розрахунку коефіцієнта аварійності ( Ka = 24,5), що віднесений до 107 автомобілів, які перетинають перехрестя, встанов- лено ступінь небезпеки цього перехрестя – «дуже небезпечне». Таким чином, резуль- тати дослідження вказують на те, що ділянка, де проходить перетин доріг Р41 та Р39 на одному рівні, потребує зміни організації дорожнього руху через її перепла- нування. Запропонована схема кругового руху на перехресті має позитивний ефект: зменшується кількість конфліктних точок з 32 до 20; коефіцієнт аварійності, що віднесений до 107 автомобілів, які перетинають перехрестя, становить Ka = 5,92 . За таких умов досліджуване перехрестя вважається «мало небезпечним».
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Личенко, І. "Підвищення ефективності адміністративно-правового забезпечення екологічної безпеки в Україні." Вісник Національного університету "Львівська політехніка". Серія: Юридичні науки, no. 889 (2018): 77–85.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Колб, О., and Л. Дучимінська. "Про деякі особливості реалізації на практиці та забезпечення національної безпеки України." Вісник Пенітенціарної асоціації України, no. 2 (August 13, 2020): 103–9. http://dx.doi.org/10.34015/2523-4552.2020.2.10.

Full text
Abstract:
У статті здійснено аналіз змісту Закону України «Про основи національної безпеки України», визначені дискусійні та проблемні питання, що стосуються забезпечення національної безпеки як одного з ключових об’єктів правового захисту в Україні, а також запропоновані науково обґрунтовані шляхи, спрямовані на підвищення ефективності діяльності з означених проблем.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Підвищення ефективності та безпеки"

1

Ткаченко, В. П., М. І. Губа, and О. П. Зелений. "Геоінформаційні технології та інструментальні засоби підвищення ефективності та безпеки функціонування систем енергетики." Thesis, ДРУКАРНЯ МАДРИД, 2017. http://openarchive.nure.ua/handle/document/9501.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Ткаченко, В. П., М. І. Губа, and О. П. Зелений. "Геоінформаційні технології та інструментальні засоби підвищення ефективності та безпеки функціонування систем енергетики." Thesis, ТОВ «ДРУКАРНЯ МАДРИД», 2017. http://openarchive.nure.ua/handle/document/5297.

Full text
Abstract:
В доповіді розглянуто системні рішення щодо розробки і впровадження нових геоінформаційних технологій та інструментальних засобів підвищення ефективності і безпеки систем енергетики в умовах переходу України до конкурентного енергоринку.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Тевяшев, А. Д., С. М. Ієвлєва, О. И. Матвиенко, and О. Г. Долгоброд. "Інформаційно-аналітичні технології та інструментальні засоби підвищення ефективності та безпеки функціонування систем енергетики України." Thesis, ДРУКАРНЯ МАДРИД, 2017. http://openarchive.nure.ua/handle/document/9496.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Нишпоренко, Р. В. "Оцінка ефективності використання геліосистем для підвищення рівня екологічної безпеки під час отримання теплової енергії." Master's thesis, Сумський державний університет, 2018. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/70971.

Full text
Abstract:
Передумовами стабільного розвитку як держави в цілому, так і благополуччя окремих її громадян є широке використання відновлювальних джерел енергії та застосування безпечних для довкілля енергетичних технологій. В умовах сучасного розвитку країни актуальним є завдання зростання частки використання відновлюваних джерел енергії по відношенню до інших енергоносіїв. Інтерес до геліосистем викликаний в першу чергу негативною тенденцією розвитку традиційної енергетики зумовленою двома чинниками – швидким виснаженням природних ресурсів та забрудненням навколишнього середовища. Відомо, що Україна лише на половину може забезпечити потреби в паливі за рахунок своїх національних ресурсів. Одним із альтернативних способів зменшення витрат енергоресурсів є використання геліосистем в комунально – побутовому секторі, підприємствах та в приватних оселях. На сьогоднішній день в Україні активно досліджується питання щодо отримання теплової енергії для обігріву будівель та гарячого водопостачання, особливо в приватних оселях та багатоквартирних будинках. На сьогодні рівень розвитку технології гарячого водопостачання із використанням геліосистем дозволяє забезпечити потребу в гарячій воді до 80%, що в перспективі може створити передумови підвищення енергетичної незалежності від різних енергоресурсів та зменшитити рівень техногенного навантаження на навколишнє середовищ. Метою роботи є пошук шляхів зниження техногенного навантаження на навколишнє середовище за рахунок підвищення ефективності роботи геліосистем в системах гарячого водопостачання та опалення.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Гриценко, Костянтин Григорович, Константин Григорьевич Гриценко, and Kostiantyn Hryhorovych Hrytsenko. "Актуальні напрями підвищення ефективності забезпечення кібербезпеки банку." Thesis, Cумський державний університет, 2020. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/82886.

Full text
Abstract:
Кібербезпека являється головним пріоритетом для ризик-менеджменту банку. Незадовільний стан забезпечення кібербезпеки призводить до значних фінансових втрат, витоку важливої інформації, погіршення репутації банку та зниження його конкурентоспроможності. У зв’язку з цим актуальною є проблема підвищення ефективності забезпечення кібербезпеки банку. Виділено організаційний та технологічний аспекти вирішення цієї проблеми. Визначено слабкі сторони в забезпеченні кібербезпеки банку. Розглянуто взаємодію суб’єктів забезпечення кібербезпеки в банківській сфері, особливості впровадження внутрішнього аудиту кібербезпеки банку, інноваційні технології у сфері кіберзахисту.
Кибербезопасность является главным приоритетом для риск-менеджмента банка. Неудовлетворительное состояние кибербезопасности приводит к значительным финансовым потерям, утечке важной информации, ухудшению репутации банка и снижению его конкурентоспособности. В связи с этим актуальной является проблема повышения эффективности обеспечения кибербезопасности банка. Выделено организационный и технологический аспекты решения этой проблемы. Определены слабые стороны в обеспечении кибербезопасности банка. Рассмотрено взаимодействие субъектов обеспечения кибербезопасности в банковской сфере, особенности внедрения внутреннего аудита кибербезопасности банка, инновационные технологии в сфере киберзащиты.
Cyberattacks are on the top of the bank risks list, so cybersecurity is a top priority for the bank’s risk management. The unsatisfactory state of cybersecurity leads to significant financial losses, leakage of valuable information, deterioration of the bank’s reputation, and reduction of its competitiveness. In this regard, the problem of improving the efficiency of the bank’s cybersecurity is relevant. The organizational and technological aspects of solving this problem are highlighted. Сommon weaknesses in ensuring the bank’s cybersecurity have been identified. The features of the internal bank cybersecurity audit, relationship of the internal audit department with the bank’s cybersecurity entities are considered. Using innovative technologies in the field of cybersecurity are considered.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Ровенчак, Т. Г., and Д. С. Колос. "Підвищення енергетичної ефективності як стратегічний пріоритет державної політики." Thesis, ВНТУ, 2015. http://ir.lib.vntu.edu.ua/handle/123456789/7288.

Full text
Abstract:
Енергетична безпека – це такий рівень керівництва країни у формуванні і здійсненні політики, незалежної від зовнішнього або внутрішнього впливу і тиску, який забезпечує ефективну діяльність паливно-енергетичногокомплексу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Магомедов, Муса Сергоєвич, and Ольга Іванівна Подрез. "Підходи до підвищення ефективності діяльності коксохімічних підприємств." Thesis, НТУ "ХПІ", 2016. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/27844.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Мартиненко, Володимир Олександрович, Владимир Александрович Мартыненко, and Volodymyr Oleksandrovych Martynenko. "Підвищення ефективності діяльності органів місцевого самоврядування в галузі охорони природного середовища." Thesis, Видавництво ХарРІ НАДУ, 2004. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/57245.

Full text
Abstract:
Розглянуто окремі аспекти екологічної безпеки України. Визначено, що одними з нагальних проблемних питань є недосконалість розвитку екологічного аудиту взагалі та екологічного аудиту території зокрема, наслідком чого є серйозні еколого-економічні проблеми в державі та регіонах. Запропоновано способи удосконалення системи екологічного контролю.
The article reviews some aspects of ecological safety of Ukraine. One of the urgent issues identified the deficiencies of environmental audits in general and environmental audits in particular area, in related with serious ecological and economic problems in countries and regions. The authors propose some ways of improving environmental management system.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Кушнір, Оксана Василівна, І. Л. Власик, О. М. Жуковський, and І. Д. Візнюк. "Впровадження сучасних інформаційних технологій як неодмінна умова підвищення ефективності викладання дисципліни "Безпека життєдіяльності. Основи охорони праці" у вищій медичній школі." Thesis, Матеріали навчально-методичної конференції конференції "Актуальні питання вищої медичної та фармацевтичної освіти: досвід, проблеми, іновації та сучасні технології" - Чернівці. - 2012, 2012. http://dspace.bsmu.edu.ua:8080/xmlui/handle/123456789/3577.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Рєзнік, О. Д. "Підвищення ефективності діяльності підприємства." Master's thesis, Сумський державний університет, 2020. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/82744.

Full text
Abstract:
В першому розділі роботи "Теоретичні проблеми управління ефективністю в умовах ринкових відносин" розглянуто суть, критерії і показники в економічній ефективності, удосконалення організації управління економічною ефективністю діяльності підприємств . В другому розділі роботи "Економічний аналіз виробничо-господарської та фінансової діяльності підприємства" представлена організаційно-господарська характеристика підприємства; проведений економічний аналіз фінансово-господарської діяльності підприємства, аналіз впливу факторів на формування фінансових результатів діяльності ПрАТ "ЕКОТЕКСТИЛЬ". В третьому розділі роботи „Розробка заходів по підвищенню управління ефективності на ПрАТ "ЕКОТЕКСТИЛЬ" запропоновано заходи по підвищенню ефективності прийняття управлінських рішень і удосконаленню управління ефективністю на ПрАТ "ЕКОТЕКСТИЛЬ".
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Books on the topic "Підвищення ефективності та безпеки"

1

Пилипенко, І. І. Шляхи підвищення економічної ефективності тварнництва. К.: Знання України, 1986.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Гадзевич, О. І. Основи економічного аналізу і діагностики фінансово-господарської діяльності підприємств. Київ: Кондор, 2007.

Find full text
Abstract:
Розглядаються питання проведення комплексного економічного аналізу і діагностики фінансово-господарської діяльності підприємств з метою подальшої розробки заходів щодо підвищення ефективності виробництва
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Підвищення, ефективності буріння. Тези доповідей науково-технічної конференції "Підвищення ефективності буріння свердловин та інтенсифікації нафтогазовидобутку на родовищах України", 16-18 листопада 2010 р., Івано-Франківськ. Івано-Франківськ: Івано-Франківський нац. техн. ун-т нафти і газу, 2010.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Підвищення ефективності уроків фізики. Київ: Радянська школа, 1986.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Шляхи підвищення ефективності уроку географій. Київ: Радянська школа, 1991.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Правові засади підвищення ефективності боротьби зі злочинністю в Україні. Харків: Право, 2008.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Підвищення ефективності вищої освіти - визначальний чинник зростання суспільно-економічного потенціалу держави. Київ, 2006.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Підвищення ефективності формування та використання фінансових ресурсів в умовах трансформаційних змін в економіці України. Чернігів, 2006.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Рейтинги вищих навчальних закладів. Підвищення ефективності вищої освіти - визначальний чинник зростання суспільно-економічного потенціалу держави. Київ, 2006.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Дмитришин, В. С. МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо покращення мотивації співробітників наукових закладів охорони здоров’я до створення та впровадження об’єктів інтелектуальної власності. ДНУ «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» ДУС, 2022. http://dx.doi.org/10.31612/guidelines-2022-3.

Full text
Abstract:
Методичні рекомендації призначені для використання керівними кадрами наукових закладів з метою допомоги у створення сприятливих організаційних і психологічних умов, матеріальних та моральних стимулів до підвищення ефективності творчої діяльності наукового персоналу. Результатом їх застосування може бути прийняття управлінських рішень з побудови організаційної структури, нормативно-правового та фінансового забезпечення процесу створення у наукових закладах психологічного клімату, адміністративних та міжособистісних відносин, які сприятимуть підвищенню рівня винахідницької, раціоналізаторської та авторської роботи.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Book chapters on the topic "Підвищення ефективності та безпеки"

1

Габрелян, Андрій. "НАПРЯМИ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ДІЯЛЬНОСТІ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ ЩОДО ПРОТИДІЇ ЕКОНОМІЧНІЙ ЗЛОЧИННОСТІ." In Державне управління та адміністрування, сфера обслуговування, економіка та міжнародні відносини як рушійні сили економічного зростання держав XXI століття. 2nd ed. Європейська наукова платформа, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/paaaseeirdfegcc.ed-2.01.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена визначенню й аналізу напрямів підвищення ефективності діяльності правоохоронних органів щодо протидії економічній злочинності. Встановлено, що недоліки, які супроводжують діяльність вітчизняних правоохоронних органів щодо протидії економічній злочинності, зумовлюють наступні основні напрями підвищення її ефективності: створення єдиної державної політики, спрямованої на боротьбу з економічною злочинністю; розробка дієвої системи заходів протидії тіньовій економіці; посилення взаємодії між правоохоронними органами; вдосконалення правової бази; вдосконалення ресурсного забезпечення правоохоронних органів; боротьба з корупцією в правоохоронних органах. В результаті реалізації на практиці запропонованих заходів передбачається стабілізація, а в подальшому – й суттєве зменшення рівня економічної злочинності, зниження загального рівня криміналізації економіки, оздоровлення суспільної обстановки в країні.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Tkachuk, L. M., and O. A. Stakhova. "ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ ЗАСОБАМИ ЕЛЕКТРОННОГО УРЯДУВАННЯ." In THE SYSTEM OF PUBLIC ADMINISTRATION IN THE CONTEXT OF DECENTRALIZATION OF POWER, 167–83. Izdevniecība “Baltija Publishing”, 2020. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-588-66-2-10.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Процик, Ірина, and Наталія Кара. "ОСОБЛИВОСТІ ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ У ПРОЦЕСІ ПОГЛИБЛЕННЯ МІЖНАРОДНИХ ЕКОНОМІЧНИХ ВІДНОСИН." In Державне управління та адміністрування, сфера обслуговування, економіка та міжнародні відносини як рушійні сили економічного зростання держав XXI століття (2nd ed.). 2nd ed. Європейська наукова платформа, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/paaaseeirdfegcc.ed-1.10.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто особливості та проблеми якості надання соціальних послуг у процесі поглиблення міжнародних економічних відносин між Україною та іноземними країнами, зокрема Польщею. Метою дослідження є визначення особливостей підвищення якості соціальних послуг у процесі поглиблення міжнародних економічних відносин вітчизняних та іноземних підприємств. Запропоновано визначення сутності поняття «соціальна послуга», класифікацію видів соціальних послуг, зокрема виділено прості соціальні послуги, комплексні соціальні послуги, комплексні спеціалізовані і допоміжні соціальні послуги. Розглянуто основні форми та структуру надання соціальних послуг в Україні та Польщі. Також розглянуто базові зовнішні та внутрішні фактори процесу управління якістю соціальних послуг. Запропоновано з метою підвищення якості соціальних послуг застосовувати процедуру моніторингу та оцінювання якості соціальних послуг (індикаторів оцінки), що надають надавачі послуг громаді відповідно до державних стандартів надання соціальних послуг; забезпечення періодичності проведення моніторингу та оцінювання якості соціальних послуг у громаді. Виокремлено рівні моніторингу, зокрема: рівень надання окремої соціальної послуги (можливо виділення окремих аспектів соціальних послуг); рівень організації, яка надає соціальні послуги (територіального центру); рівень області; центральний рівень. Запропоновано методику, орієнтовану на оцінку якості та ефективності соціальних послуг, яка складається в трьох основних компонент: оцінка якості та ефективності соціальних послуг споживачами, оцінка ефективності функціонування системи надання соціальних послуг працівниками, які безпосередньо надають соціальні послуги, оцінка якості та достатності ресурсного забезпечення надання соціальних послуг.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Кецкало, Вікторія. "ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИРОБНИЦТВА ПЕТРУШКИ ГОРОДНЬОЇ ЗА РАХУНОК ОНОВЛЕННЯ СОРТИМЕНТУ." In Scientific bases of agriculture, development of ways of its effective development, 172–79. International Science Group, 2022. http://dx.doi.org/10.46299/isg.2022.mono.agro.1.6.1.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Виноградова, Н. Л. "Доброчесна поведінка посадовця як засіб підвищення ефективності діяльності митної системи." In МОДЕРНІЗАЦІЯ ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ В УМОВАХ ГЛОБАЛЬНИХ ЗМІН СВІТОВОГО ПРОСТОРУ, 1–26. Liha-Pres, 2021. http://dx.doi.org/10.36059/978-966-397-246-6-1.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Гурін, Олександр, and Володимир Старцев. "УДОСКОНАЛЕННЯ НАУКОВО-МЕТОДИЧНОГО АПАРАТУ ОБГРУНТУВАННЯ НАПРЯМІВ ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ДОСТАВКИ МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНИХ ЗАСОБІВ В СИСТЕМІ ЛОГІСТИЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОВІТРЯНИХ СИЛ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ." In Сучасний стан проведення наукових досліджень у IT-технологіях, галузях електроніки, інженерії, нанотехнологіях та транспортній сфері (1st ed.). European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/csriteenat.ed-1.05.

Full text
Abstract:
У монографії надані пропозиції щодо удосконалення науково-методичного апарату обґрунтування напрямів підвищення якості доставки матеріально-технічних засобів в системі логістичного забезпечення яка стає невід'ємною частиною діяльності Повітряних Сил Збройних Сил України. Зауважено, що для досягнення високої ефективності застосування військових частин потрібно постійно підтримувати озброєння, військову і спеціальну техніку та здійснювати забезпечення життєдіяльності особового складу в умовах ведення бойових дій. Для вирішення цього завдання існує система логістичного забезпечення, де однім з головних складових є доставка матеріально-технічних засобів з метою своєчасного поповнення запасів та підвезення до споживачів. Враховано досвід ведення бойових дій під час виконання завдань у складі сил антитерористичної операції і операції об’єднаних сил на сході України та збройного конфлікту на Близькому Сході. Наведені основні фактори, які впливають на організацію і здійснення доставки матеріально-технічних засобів. Проведено аналіз існуючих способів і підходів до оцінювання ефективності доставки матеріально-технічних засобів та аналіз існуючого науково-методичного апарату визначення доцільних варіантів доставки. Надано алгоритми щодо оцінювання ефективності доставки матеріально - технічних засобів та визначення раціональної транспортної мережі в системі логістичного забезпечення Повітряних Сил Збройних Сил України.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Нечипорук, Л. В. "ФІНАНСОВА ГРАМОТНІСТЬ ТА ФІНАНСОВИЙ КОНСАЛТИНГ У КОНТЕКСТІ РОЗВИТКУ РИНКУ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ." In Economics, management and administration in the coordinates of sustainable development. Publishing House “Baltija Publishing”, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-157-2-17.

Full text
Abstract:
Доведено, що забезпечення фінансової грамотності населення є досить актуальним завданням в Україні, що пояснюється: інверсійністстю економічної трансформації (протилежністю переходів від загального одержавлення власності до розвитку різноманіття її форм, від державної монополії до включення конкурентних принципів, від директивно-планових цін до вільного ціноутворення і т. ін.) та поширенням глобалізації як складного, багатогранного процесу, який охоплює усі боки суспільного розвитку і втілюється у зростаючій взаємозалежності країн світу в результаті формування єдиного всесвітнього господарського організму. Визначено, що у процесі розгортання фінансової глобалізації посилюються ознаки фінансової нестабільності: зміна валютних режимів; зростання обсягів міжнародних потоків капіталу, обсягів ризикових операцій, збільшення швидкості поширення інформації; якісні зміни у структурі міжнародних потоків капіталу, що спричинили мобільність капіталів; приналежність суб’єктів фінансового ринку до різних національних економічних систем, що збільшує рівень ризику фінансових операцій та зумовлює зростання нестабільності глобального фінансового простору. Доведено посилення ролі фінансового консалтингу в контексті розвитку ринку фінансових послуг та уточнено, що під фінансовим консалтингом розуміють комплекс заходів, спрямованих на підвищення ефективності фінансового управління та вирішення таких основних завдань: формування фінансової політики; проведення фінансової експертизи; пошук джерел фінансових ресурсів; аналіз і підвищення поточної фінансової ефективності діяльності суб’єктів господарювання; зміцнення фінансового становища, досягнення фінансової стійкості і незалежності суб’єктів господарювання; оптимізація управління капіталом організації; оптимізація фінансових відносин з клієнтами і кредиторами, з господарюючими суб’єктами, державними органами; оптимізація управління податками, бухгалтерського та управлінського обліку; упровадження передових методів фінансового менеджменту в умовах невизначеності та ризиків.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Оleynikova, Lyudmila. "ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ФІСКАЛЬНИХ ОРГАНІВ ВЛАДИ НА ЗАСАДАХ НОРМАТИВНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЇХ ДІЯЛЬНОСТІ." In Modern trends in science and practice. Volume 1, 34–39. GS publishing service, 2021. http://dx.doi.org/10.51587/9781-7364-13302-2021-005-34-39.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Хмара, Марина. "УДОСКОНАЛЕННЯ ЗМІСТУ НАВЧАЛЬНИХ ПРОГРАМ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ В УКРАЇНІ В ПЕРІОД 2002-2022 РОКІВ." In Репрезентація освітніх досягнень, мас-медіа та роль філології у сучасній системі наук (2nd ed). 2nd ed. European Scientific Platform, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/rodmmrfssn.ed-2.08.

Full text
Abstract:
В статті проаналізовано зміст експериментальних навчальних програм з фізичного виховання в Україні в період 2002-2022 років. Встановлено їх основні напрями освітньої діяльності, а саме: збереження та зміцнення здоров’я учнів; підвищення рівня рухової активності, розвитку рухових здібностей, фізичної працездатності та фізичного розвитку школярів; ціннісно орієнтоване навчання на уроках фізичної культури та створення ефективної фізкультурно-оздоровчої системи в загальноосвітньому навчальному закладі як при традиційному навчанні, так і при дистанційному або гібридному (змішаному). Представлені результати теоретичного аналізу ефективності даних програм, загальні тенденції і особливості їх впровадження та встановлено, що впровадження нових форм, засобів та методів навчання з фізичного виховання в освітній процес українських шкіл відбувалося з чіткім дотриманням принципів фізичного виховання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Приймак, В. І., С. М. Вишневська, and А. І. Трач. "ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ КАПІТАЛ І ЦИФРОВА ЕКОНОМІКА В СИСТЕМІ СТАЛОГО РОЗВИТКУ." In Economics, management and administration in the coordinates of sustainable development. Publishing House “Baltija Publishing”, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-157-2-23.

Full text
Abstract:
Досліджено економічну сутність інтелектуального капіталу в сучасну епоху постіндустріального суспільства. Висвітлено його суспільне значення як визначального чинника економічного зростання та конкурентоспроможності держави. Обґрунтовано, що становлення економіки знань впливає на розвиток інтелектуального капіталу. Розглянуто системоутворюючі складові частини інтелектуального капіталу. Аргументовано необхідність застосування інтелектуального аналізу для оцінювання людського, організаційного, соціального та інформаційного складників інтелектуального капіталу. Узагальнено науково-методичні підходи до кластеризації регіонів України за оцінкою основних складників інтелектуального капіталу. За допомогою розробленої математичної моделі, основою якої є штучна нейронна мережа карт самоорганізації Кохонена, запропоновано підхід до поділу цих регіонів на кластери. Використання розглянутих у роботі методів аналізу рівня розвитку інтелектуального капіталу дасть змогу точніше вибрати напрями підвищення ефективності державного управління в умовах цифрової економіки для сталого розвитку держави.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Підвищення ефективності та безпеки"

1

Кошель, Архип. "МЕХАНІЗМИ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ТА БЕЗПЕКИ ЗА РАХУНОК ІНТЕГРАЦІЇ ПЛАТФОРМИ РОЗРОБКИ МОБІЛЬНИХ ДОДАТКІВ." In Modern Scientific Research: Achievements, Innovations and Development Prospects. Publishing House “Baltija Publishing”, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-126-8-6.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Шаранова, Юлія. "ПІДВИЩЕННЯ РІВНЯ ХІМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ В УКРАЇНІ." In SPECIALIZED AND MULTIDISCIPLINARY SCIENTIFIC RESEARCHES. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/11.12.2020.v3.04.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Федоров, Сергій, Вікторія Рудник, Наталія Позур, and Христина Симчич. "ШЛЯХИ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ РІВНЯ ПІДГОТОВКИ ЛІКАРІВ-ІНТЕРНІВ." In DO DESENVOLVIMENTO MUNDIAL COMO RESULTADO DE REALIZAÇÕES EM CIÊNCIA E INVESTIGAÇÃO CIENTÍFICA. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/09.10.2020.v3.08.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Біланенко, Віктор. "ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПІДГОТОВЛЕННЯ БАГАТОНОМЕНКЛАТУРНОГО МАШИНОБУДІВНОГО ВИРОБНИЦТВА." In PUBLIC COMMUNICATION IN SCIENCE: PHILOSOPHICAL, CULTURAL, POLITICAL, ECONOMIC AND IT CONTEXT. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/15.05.2020.v2.32.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Сорокіна, Альона. "ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ ПІДПРИЄМСТВ КОНДИТЕРСЬКОЇ ГАЛУЗІ УКРАЇНИ." In GRUNDLAGEN DER MODERNEN WISSENSCHAFTLICHEN FORSCHUNG. European Scientific Platform, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/logos-10.09.2021.02.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Красник, В. "Шляхи підвищення ефективності роботи державних підприємств вугільної промисловості." In Ukrainian School of Mining Engineering. Dnipro University of Technology, 2019. http://dx.doi.org/10.33271/usme13.031.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Рогинський, Олексій, Надія Бабкова, and Діна Гулієва. "РЕКОМЕНДАЦІЙНІ СИСТЕМИ ЯК ІНСТРУМЕНТ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ВЕБ-СЕРВІСІВ." In IMPATTO DELL'INNOVAZIONE SULLA SCIENZA: ASPETTI FONDAMENTALI E APPLICATI. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/26.06.2020.v1.30.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Зіньцьо, Ю. В. "ОСОБЛИВОСТІ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ МАРКЕТИНГОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ УКРАЇНИ." In From the Baltic to the Black Sea: the formation of modern economic area. Publishing House “Baltija Publishing”, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-123-7-3.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Делембовський, Максим, and Микола Клименко. "МЕТОДИ ПІДВИЩЕННЯ НАДІЙНОСТІ ТА ЕФЕКТИВНОСТІ ВІБРАЦІЙНИХ МАШИН БУДІВЕЛЬНОЇ ІНДУСТРІЇ." In НАУКОВИЙ ПРОЦЕС ТА НАУКОВІ ПІДХОДИ: МЕТОДИКА ТА РЕАЛІЗАЦІЯ ДОСЛІДЖЕНЬ. Міжнародний центр наукових досліджень, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/23.10.2020.v1.04.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Зомчак, Лариса, and Марина Негрей. "ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ АГРАРНОГО СЕКТОРА УКРАЇНИ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ." In НАУКОВИЙ ПРОСТІР: АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ, ДОСЯГНЕННЯ ТА ІННОВАЦІЇ. Міжнародний центр наукових досліджень, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/02.10.2020.v1.04.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Підвищення ефективності та безпеки"

1

Афонін, Анатолій Петрович, Валентина Іванівна Марчик, and Віктор Іванович Карпов. Підвищення ефективності контролю фізичної підготовки студентів. Криворізький державний педагогічний університет, 2001. http://dx.doi.org/10.31812/0564/2186.

Full text
Abstract:
Щорічне порівняння рівня фізичного здоров’я та фізичної підготовленості студентів сприятиме отриманню інформації, яку можна використовувати у корегуванні тих чи інших методів і засобів фізичної культури.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Буряк, В. К. Підвищення ефективності педагогічної освіти як найважливіший чинник розвитку суспільства. КДПУ, 2009. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/4763.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Коломоєць,, Таміла Григорівна. Шляхи підвищення соціальної ефективності праці фахівців корекційних закладів освіти України. КДПУ, 2014. http://dx.doi.org/10.31812/0564/2000.

Full text
Abstract:
У статті наголошено на необхідності підвищення рівня соціального ефекту працівників корекційних закладів освіти. Визначено основні напрямки такого підвищення на основі розробки шляхів удосконалення педагогічних умов взаємодії працівників з вихованцями таких закладів, психологічної, оздоровчої та логопедичної взаємодії працівника і вихованця, підвищення професійної майстерності працівників, взаємодії працівників з батьками вихованців шляхом створення сімейно-педагогічних комплексів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Соловйова, Н. Д., and л. Ф. Сорочан. Удосконалення проведення уроків англійської мови. Криворізький державний педагогічний університет, 2012. http://dx.doi.org/10.31812/0564/1992.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Караман, О. В., and С. О. Караман. Особливості вивчення теми "Відмінювання і правопис числівників" у гімназіях гуманітарного профілю. Криворізький державний педагогічний університет, 1997. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/5855.

Full text
Abstract:
Розглянуто особливості теоретичного й практичного вивчення теми ‘’Відмінювання і правопис числівників" у гімназіях гуманітарного профілю. Для підвищення рівня ефективності уроків запропоновано найрізноманітніші набори дидактичних матеріалів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Караман, О. В., and С. О. Караман. Особливості вивчення теми "Відмінювання і правопис числівників" у гімназіях гуманітарного профілю. Криворізький державний педагогічний університет, 1997. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/5855.

Full text
Abstract:
Розглянуто особливості теоретичного й практичного вивчення теми ‘’Відмінювання і правопис числівників" у гімназіях гуманітарного профілю. Для підвищення рівня ефективності уроків запропоновано найрізноманітніші набори дидактичних матеріалів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Лопатич, Р. В., and О. Є. Мархева. Використання інтерактивних технологій на заняттях з іноземної мови. Криворізький державний педагогічний університет, 2006. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/5455.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто умови використання інтерактивних технологій та їх роль для підвищення ефективності навчального процесу. Основну увагу приділено навчальному проекту як одному з видів інтерактивних технологій.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Зоренко, І. С. Самоконтроль при вивченні іноземних мов як умова індивідуалізації самостійної роботи. Криворізький державний педагогічний університет, 1995. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/5742.

Full text
Abstract:
Розглянуто самоконтроль як одну з умов підвищення ефективності самостійної роботи учнів. Розкрито теоретичні положення самоконтролю. Проаналізовано особливості самоконтролю при вивченні іноземних мов як умови індивідуалізації самостійної роботи
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Кіктєва, Алла Володимірівна, Аліна Олександрівна Небога, Микола Ілліч Садовий, and Олена Михайлівна Трифонова. Використання інформаційно-комунікаційних технологій у процесі експериментального відображення універсальних сталих. Ужгородський національний університет, 2013. http://dx.doi.org/10.31812/0564/2316.

Full text
Abstract:
У даній статті висвітлені можливості підвищення ефективності експериментального відображення універсальних сталих у шкільному курсі квантової фізики із використанням комп’ютерних технологій. Запропоновано підхід, що передбачає поєднання віртуальної і реальної наочності при вивченні фундаментальних фізичних сталих у шкільному курсі фізики.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Білоус, О. С. Педагогічний менеджмент як наука управління навчальними закладами. РВВ КГУ, 2013. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/3351.

Full text
Abstract:
В статті розглядається проблема використання педагогічного менеджменту як науки управління навчальними закладами, розкривається поняття «педагогічний менеджмент», його принципи, закономірності та основні функції. Обґрунтовуються теоретико-методологічні основи функціонування та підвищення ефективності управління вищими навчальними закладами України в сучасних умовах.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography