Academic literature on the topic 'Професійно-прикладної фізична підготовка'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Професійно-прикладної фізична підготовка.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Професійно-прикладної фізична підготовка"

1

Rymyk, Vladislav, and Vasyl Verbovyi. "СУТНІСТЬ ПРОФЕСІЙНО-ПРИКЛАДНОЇ ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ." Вісник Прикарпатського університету. Серія: Фізична культура, no. 34 (February 5, 2020): 93–103. http://dx.doi.org/10.15330/fcult.34.93-103.

Full text
Abstract:
Мета. Розкрити сутність професійно-прикладної фізичної підготовки майбутніх поліцейських тавизначити перспективні підходи щодо її удосконалення. Методи. В роботі використано аналіз наукових джерел і документальних матеріалів. Результати. Проаналізовано дослідження зарубіжних і вітчизняних науковців про види та шляхи покращення підготовки майбутніх поліцейських. Встановлено, що досягнення високого рівня професійної компетентності майбутніми працівниками Національної поліції, курсантам необхідно пройти різнопланову підготовку, а саме: службову, вогневу, фізичну та психологічну. Окрім цього майбутній поліцейський повинен здобути професійні вміння, навики та якості які готують його до майбутньої професії. При цьому пріоритет надається психофізичним якостям. Адже тривала дія стресогенних чинників, наявність реальної загрози для життя, висока ймовірність загибелі чи поранення висувають високі вимоги не тільки до рівня професійних знань, але й до фізичного протистояння порушникам правопорядк,у шляхом використання прийомів самозахисту та затримання злочинців. Курсантам закладів вищої освіти України під час їх навчання викладаються такі дисципліни як “фізична підготовка” та “спеціальна фізична підготовка”. Дані дисципліни реалізуються протягом всього періоду навчання. Навчальна програма по цим дисциплінам включає в себе такі розділи як: теоретична та методична підготовка, загальна фізична підготовка та тактика самозахисту й особиста безпека. Висновок. Для формування та удосконалення психофізичних властивостей у курсантів викладачі обирають найбільш ефективні та необхідні засоби, методи і форми навчання. При цьому, велика кількість навчального матеріалу залишається не засвоєною, через певні причини, а саме: низький вихідний рівень фізичної підготовленості курсантів (так званий “доступний” рівень). Фізична підготовленість у понад 40% абітурієнтів є низькою і з року в рік погіршується; відсутня належна мотивація покращення своїх фізичних можливостей; тематичний план не охоплює усіх проблемних питань з удосконаленняпсихофізичного стану, оволодіння прийомами боротьби та рукопашного бою; мала кількість навчальних годин, які виділяють на загальну та спеціальну фізичну підготовку. Отже виникає нагальна потреба розробки нових підходів щодо психофізичної підготовки майбутніх поліцейських.Ключові слова: професійно-прикладна фізична підготовка, психофізичні якості, майбутні поліцейські.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Петрачков, Олександр, Олена Ярмак, and Василь Білошицький. "Використання засобів кросфіту у фізичній та професійно-прикладній підготовці військовослужбовців строкової служби." Теорія і методика фізичного виховання і спорту, no. 3 (February 2, 2022): 74–79. http://dx.doi.org/10.32652/tmfvs.2021.3.74-79.

Full text
Abstract:
Анотація. На сьогодні, актуальною проблемою військових фахівців є пошук ефективних засобів для підвищення рівня військово-прикладних навичок, загальної та спеціальної фізичної підготовленості військовослужбовців строкової служби. Мета. Визначити вплив засобів кросфіту на фізичну та професійно-прикладну підготовку військовослужбовців строкової служби механізованих підрозділів Сухопутних військ. Методи. Аналіз даних науково-методичної літератури; увагу було приділено науковим роботам, в яких були застосовані засоби кросфіту, педагогічне спостереження; педагогічне тестування фізичної підготовленості; педагогічний експеримент; методи математичної статистики. Результати. Визначено, що програма із засобами кросфіту позитивно вплинула на рівень фізичної та професійно-прикладної підготовки військовослужбовців строкової служби. Використання багатофункціональних засобів кросфіту середньої та високої інтенсивності дало можливість значно покращити рівень основних рухових якостей. Постійна динаміка змісту вправ дозволила використовувати комплекси, які цілеспрямовано були спрямовані на вдосконалення необхідних рухових якостей, які, у свою чергу, впливають на якість бойової та вогневої підготовки. Спостерігається приріст в середньогрупових результатах показників спеціальних та військово-прикладних вправ наприкінці педагогічного експерименту, вірогідні позитивні зміни відбулися у п’яти контрольних тестах. Отримані результати вказують на вагомий вплив засобів кросфіту під час формування необхідних професійно-прикладних якостей у військовослужбовців строкової служби. Достовірна інформація, отримана в ході педагогічного експерименту, може бути використана для написання програми фізичної підготовки військовослужбовців строкової служби з використанням засобів кросфіту. Ключові слова: кросфіт, військовослужбовці, бойова підготовка, вогнева підготовка, фізична підготовка, професійно-прикладна підготовка.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Гресь, Марина, and Олена Андрєєва. "Складові професійно-прикладної фізичної підготовки майбутніх фахівців правоохоронної діяльності." Теорія і методика фізичного виховання і спорту, no. 3 (February 2, 2022): 55–59. http://dx.doi.org/10.32652/tmfvs.2021.3.55-59.

Full text
Abstract:
Анотація. У статті подано інформацію про рівень фізичної підготовленості майбутніх фахівців правоохоронної діяльності та складових їхньої професійно-прикладної фізичної підготовки. Мета. Охарактеризувати складові професійно-прикладної фізичної підготовки майбутніх фахівців правоохоронної діяльності. Методи. Аналіз фахової науково-методичної літератури та документальних матеріалів, педагогічне тестування, методи математичної статистики. Результати. Загальний рівень фізичної підготовленості вказує на те, що більшість юнаків і дівчат мають середній рівень фізичної підготовленості, високий рівень спостерігається лише у дівчат, з низьким рівнем фізичної підготовленості юнаків на 4,6 % більше, ніж дівчат. Досить мала кількість юнаків і дівчат, що не перевищує навіть 15,0 % мають достатній рівень фізичної підготовленості. Отримані в ході дослідження результати свідчать про необхідність перегляду існуючої програми з фізичного виховання у закладах вищої освіти та розробки і впровадження сучасних засобів для розвитку основних рухових якостей студентів. Ключові слова: студенти, професійно-прикладна фізична підготовка, фізична підготовленість.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Гресь, Марина, and Костянтин Пацалюк. "Стан показників фізичного розвитку студентів спеціальності «Правоохоронна діяльність»." Теорія і методика фізичного виховання і спорту, no. 1 (July 3, 2021): 24–29. http://dx.doi.org/10.32652/tmfvs.2021.1.24-29.

Full text
Abstract:
Анотація. Фізичний розвиток завжди відображає стан здоров’я людини і є одним із його показників. Юнацький вік – це особливий етап в індивідуальному розвитку організму людини. Мета. Оцінити показники фізичного розвитку студентів – майбутніх правоохоронців як основи побудови програми занять професійно-прикладної спрямованості з використанням засобів оздоровчого фітнесу. Методи. Аналіз та узагальнення спеціальної науково-методичної літератури, провідного вітчизняного та зарубіжного досвіду, документальних матеріалів, антропометричні методи дослідження (біоелектричний імпеданс), методи математичної статистики. Результати. Отримані середньогрупові результати довжини і маси тіла у юнаків та дівчат знаходяться в межах вікових норм, серед досліджуваного контингенту відсутні особи з надлишковою масою тіла у обох статевих групах. Обхватні розміри тіла вказують на гармонійну статуру та відсутність будь-яких відхилень від фізіологічної норми. Порівняльний аналіз тотальних розмірів тіла вказує на статистично значущу різницю (р < 0,05) між статевими групами, що є закономірним з огляду на вікову категорію іспитованих. Середньостатистичні показники вісцерального жиру у юнаків та дівчат знаходяться в межах фізіологічної норми, середньогрупові показники м’язового та кісткового компонентів у юнаків та кісткового компоненту у дівчат знаходяться нижче фізіологічної норми. Отримані результати будуть використані під час розробки програми занять професійно-прикладної спрямованості з використанням засобів кросфіту. Ключові слова: фізичний розвиток, професійно-прикладна фізична підготовка, оздоровчий фітнес.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Асаулюк, Інна, and Віталій Кашуба. "Теоретико-методичні основи професійно-прикладної фізичної підготовки студентів мистецьких спеціальностей." Теорія і методика фізичного виховання і спорту, no. 1 (July 3, 2021): 37–43. http://dx.doi.org/10.32652/tmfvs.2021.1.37-43.

Full text
Abstract:
Анотація. Проблемами професійно-прикладної фізичної підготовки студентів різних спеціальностей закладів освіти є збереження та зміцнення здоров’я студентської молоді; потреба змістового доповнення розділу професійно-прикладної фізичної підготовки програми з фізичного виховання з огляду на особливості умов і характер праці майбутньої професійної діяльності студентів; необхідність системного підходу до використання форм, засобів і методів підвищення рівня розвитку їхніх професійно важливих якостей. Мета. На основі теоретичного аналізу та власних досліджень науково обґрунтувати, розробити й експериментально перевірити дієвість концепції професійно-прикладної фізичної підготовки студентів спеціальності «Музичне мистецтво» для підвищення рівня їхньої готовності до професійної діяльності. Методи. Аналіз та узагальнення науково-методичної літератури, абстрагування, контент-аналіз, тестування. Результати. Фізичне благополуччя, рівень фізичної підготовленості та фізичної активності, функціональний стан організму, прикладні навички було обрано як базові поняття, що є власними векторами під час розробки навчальних програм з прикладної професійної фізичної культури для студентів мистецьких спеціальностей. У дослідженні обґрунтовується доцільність акцентованого виховання індивідуальних фізичних і спеціальних характеристик, життєво важливих для високопродуктивної роботи майбутнього фахівця в даній сфері, а також набуття комплексу прикладних навичок використання засобів фізичного розвитку. Ключові слова: фізичне виховання, прикладна професійна фізична культура, концепція, технологія, фізичний стан.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Андріанов, Вадим, and Тарас Андріанов. "Професійно-педагогічна підготовка майбутнього вчителя початкових класів з фізичної культури." Освітній вимір 40 (February 13, 2014): 9–15. http://dx.doi.org/10.31812/educdim.v40i0.2944.

Full text
Abstract:
Андріанов В. Є., Андріанов Т. В. Професійно-педагогічна підготовка майбутнього вчителя початкових класів з фізичної культури. У статті розглянуто питання формування професійно-прикладної фізичної підготовки майбутнього вчителя освітянської галузі, проаналізовано сутність професійно-прикладної фізичної підготовки та розглянуто її структуру в ситуаціях професійної діяльності особистості.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Melnyk, Serhii. "Формування здоров'язбережувальної компетентності майбутніх фахівців будівельних спеціальностей в процесі професійно-прикладної фізичної підготовки." Physical education, sport and health culture in modern society, no. 2(54) (July 1, 2021): 25–31. http://dx.doi.org/10.29038/2220-7481-2021-02-25-31.

Full text
Abstract:
Актуальність. Доведено основні напрями реалізації стану сформованості здоров’язберігальної компетент- ності в професійній підготовці майбутніх фахівців будівельних спеціальностей у процесі професійно-прикладної фізичної підготовки, що в подальшому уможливило вивчення динаміки зміни її сформованості. Також уста- новлено причини низького рівня сформованості здоров’язберігальної компетентності майбутніх фахівців будівельних спеціальностей. Обґрунтовано, що структурними компонентами здоров’язберігальної компетентності майбутніх фахівців будівельних спеціальностей є аксіологічний, гносеологічний і фізкультурно-оздоровчий. Мета дослідження полягає у визначенні та обґрунтуванні критеріїв і показників рівня сформованості здоров’язберігальної компетентності майбутніх фахівців будівельних спеціальностей у процесі професійно- прикладної фізичної підготовки. Методи дослідження – вивчення, аналіз і систематизація літературних джерел, узагальнення передового педагогічного досвіду для визначення важливості формування в майбутніх фахівців будівельних спеціальностей здоров’язберігальної компетентності в процесі професійно-прикладної фізичної підготовки. Результати роботи. На основі кількісних і якісних показників проведено порівняльний аналіз отриманих результатів експерименту. Достовірність результатів дослідження забезпечувалася науковою обґрунтованістю вихідних теоретичних положень; внутрішньою логікою дослідження; адекватністю методів, які вико- ристовувалися, метою й завданням дослідження; використанням статистичних методів обробки результатів роботи. Висновки. На теоретичному та методологічному рівні доведено важливість професійно-прикладної фізичної підготовки для формування здоров’язберігальної компетентності майбутніх фахівців будівельних спеціальностей. Визначено структурні компоненти, критерії сформованості та ступінь сформованості здоров’язберігальної компетентності, а також показники, які характеризують сформованість кожного критерію.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Андріанов, Тарас. "Психолого-педагогічні аспекти формування здорового способу життя у структурі фізичної професійно-прикладної підготовки майбутніх учителів." Освітній вимір 39 (November 21, 2013): 3–8. http://dx.doi.org/10.31812/educdim.v39i0.3016.

Full text
Abstract:
Андріанов Т. В. Психолого-педагогічні аспекти формування здорового способу життя у структурі фізичної професійно-прикладної підготовки майбутніх учителів. Статтю присвячено проблемі формування здорового способу життя у структурі фізичної професійно-прикладної підготовки, реалізація якої сприяє накопиченню фахових знань, умінь, навичок, інтересів, мотивів. Зроблено спробу дослідити основні компоненти професійної спрямованості майбутніх учителів фізичного виховання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Римик, Р. В., Л. Б. Маланюк, О. М. Лещак, and А. В. Синиця. "ТЕХНОЛОГІЯ ПРОФЕСІЙНО-ПРИКЛАДНОЇ ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ УЧНІВ ТЕХНІЧНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ." Реабілітаційні та фізкультурно-рекреаційні аспекти розвитку людини (Rehabilitation & recreation), no. 9 (March 21, 2022): 96–102. http://dx.doi.org/10.32782/2522-1795.2021.9.12.

Full text
Abstract:
У нашому дослідженні визначено професійно-важливі якості учнів технічних навчальних закладів, діяльність яких буде пов’язана з радіотехнікою, підібрано засоби професійно-прикладної фізичної підготовки учнів та перевірено їх ефективність у процесі оволодіння майбутньою професійною діяльністю. Метою дослідження було визначення впливу професійно-прикладної фізичної підготовки на професійно-важливі якості та властивості в учнів технічних навчальних закладів. У процесі впровадження програми достовірно зросли такі показники професійно-важливих якостей та властивостей в учнів технічних навчальних закладів, як координація рухів; стрибок у довжину з місця вперед і назад; тест на спритність; статистична витривалість м’язів черевного пресу та спини; швидкість переробки зорової інформації; концентрація та стійкість уваги, розподіл та переключення уваги; рухливість нервових процесій; оперативна та довільна пам’ять.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Andres, Andrii, Valeriy Kryzhanovsky, and Olha Rymar. "Соціально-особистісні аспекти психофізичної підготовки особового складу Національної Гвардії України." Physical education, sport and health culture in modern society, no. 2(54) (July 1, 2021): 3–11. http://dx.doi.org/10.29038/2220-7481-2021-02-03-11.

Full text
Abstract:
Актуальність. Соціальна спрямованість професійної підготовки, особливості розвитку й формування психофізичної готовності правоохоронних органів України в цей час зумовлені, передусім, ускладненням соціально-політичної ситуації в державі та труднощами розвитку українського суспільства. Психофізичні особливості працівників правоохоронних органів України повинні визначати зміст професійно-прикладної фізичної підготовки. Із підвищенням рівня розвитку психофізичних якостей покращується функціональний стан організму й забезпечується його стійкість до впливу несприятливих чинників в екстремальних умовах. Мета роботи – з’ясування ступеня важливості та впливу професійно-прикладної психофізичної підготовки на ефективність роботи військовослужбовців. Матеріали і методи. У роботі використано методи теоретичного аналізу й узагальнення даних спеціальної науково-методичної літератури та інформаційних ресурсів мережі Інтернет; соціологічний метод (анкетування) та методи статистичної обробки даних. У ході дослідження про- ведено опитування 168 фахівців військово-облікових спеціальностей Київського національного університету Національної гвардії України з актуальних питань професійно-прикладної психофізичної підготовки військово- службовців. Результати дослідження та ключові висновки. З’ясовано, що потребує розв’язання проблема встановлення мирного врегулювання воєнного конфлікту на Сході країни, пошуку ефективних засобів, методів і технологій для покращення фізичної підготовленості офіцерів та модернізація озброєння військових. Перспек- тивними напрямами вдосконалення фахової підготовки військовослужбовців є формування психофізичної підготовки та розвиток професійно важливих якостей особового складу Національної гвардії України. 92,3% фахівців відзначили актуальність питання пошуку шляхів удосконалення психофізичних професійно-важливих якостей офіцерів Національної гвардії України. 51,2 % фахівців військової сфери відзначили, що підвищення психофізичної підготовленості в особистісному аспекті матиме позитивний вплив на психічне й соматичне здоров’я офіцерів. У соціальному плані вдосконалення психофізичної підготовленості, на думку 44,6 % фахівців, сприятиме покращенню обороноздатності країни та 42,3 % указали на підвищення іміджу офіцерів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Професійно-прикладної фізична підготовка"

1

Фотинюк, Володимир Григорович. "Поліатлон як ефективний засіб професійно – прикладної фізичної підготовки студентів." Thesis, НАУ, 2013, 2013. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/10541.

Full text
Abstract:
В даннії статті теоретично обґрунтовані ефективності впливу занять з нетрадиційних видів спорту як ефективного засобу професійно – прикладної фізичної підготовки на мотивацію, рівень фізичного розвитку, рухову підготовленість та функціональний стан організму студентів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Бабінцева, Любов Дмитрівна, and Liubov Dmytrivna Babintseva. "Особливості професійно-прикладної фізичної підготовки жінок-військовослужбовців." Master's thesis, CумДПУ імені А. С. Макаренка, 2021. http://repository.sspu.edu.ua/handle/123456789/12121.

Full text
Abstract:
Практичне значення роботи полягає у: розробці методики для самостійних занять фізичною культурою жінок-військовослужбовців Національної гвардії України, в експериментальному обґрунтуванні загальнорозвиваючих вправ для розвитку професійно важливих фізичних якостей жінок-військовослужбовців. В даній роботі зовсiм новими є вiдомостi про професійно-прикладну фізичну підготовку жінок-військовослужбовців. Науковий пошук спрямовано на досягнення поставленої мети, систематизації та класифікації науково-педагогічної літератури, законодавчих актів України, із застосуванням теоретичних і практичних підходів до предмету дослідження, з урахуванням і використанням як відомих, так і нових, авторських методик, досягнень різних наукових галузей – філософії, психології, педагогіки, що дозволило обґрунтувати систему занять жінок-військовослужбовців у процесі професійно-прикладної фізичної.
The practical significance of the work is: development of methods for independent physical education of women servicemen of the National Guard of Ukraine, in the experimental substantiation of general developmental exercises for the development of professionally important physical qualities of women servicemen. In this work, information on professional and applied physical training of women servicemen is completely new. Scientific research is aimed at achieving the goal, systematization and classification of scientific and pedagogical literature, legislation of Ukraine, using theoretical and practical approaches to the subject, taking into account and using both known and new, author's methods, achievements of various scientific fields - philosophy, psychology, pedagogy, which allowed to justify the system of occupations of women - servicemen in the process of professional - applied physical.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Оргєєва, Світлана Володимирівна. "Щодо проблеми професійно-прикладної фізичної підготовки майбутніх авіадиспетчерів." Thesis, Національний авіаційний університет, 2011, 2011. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/20858.

Full text
Abstract:
У цільовій комплексній програмі «Фізичне виховання – здоров’я нації» перед вищими навчальними закладами поставлено завдання: сприяти вихованню у студентів морально-вольових якостей, поліпшенню їхнього фізичного та психічного здоров’я.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Грищук, А. О. "Актуальні проблеми професійно-прикладної фізичної підготовки майбутніх авіадиспетчерів." Thesis, Національний авіаційний університет, 2020. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/43328.

Full text
Abstract:
В авіаційних автоматизованих системах, яка несе кінцеву відповідальність за забезпечення безперечного функціонування всієї системи. Відомо, що безпека польоту забезпечується взаємодією повітряного судна, автоматики, членів екіпажу та диспетчерської служби.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Індик, Павло Миколайович, Павел Николаевич Индык, Pavlo Mykolaiovych Indyk, and Ю. С. Чімирис. "Бадмінтон як засіб професійно-прикладної фізичної підготовки студентів." Thesis, Сумський державний університет, 2019. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/77535.

Full text
Abstract:
Надмірна насиченість навчальної програми в освітніх закладах, перевтомлення внаслідок високої працездатності, обмеження рухової діяльності, часта депресія та хронічний стрес погіршують фізичне та психічне здоров’я студентів. З появою надсучасних гаджетів особливо згубного впливу зазнає зорово-сенсорна система. Робота перед монітором комп’ютера в неосвітленому приміщенні, недостатній тонус м’язів очного кришталика призводить до зниження гостроти зорового сприйняття. Професійно-прикладна фізична підготовка (ППФП) передбачає підбір вправ та засобів рухової активності, які мають оздоровчий ефект та готують студента до майбутньої спеціальності. Останнім часом деякі заклади освіти у навчальну програму впроваджують заняття бадмінтоном, як найбільш ефективний засіб корекції функціонального стану, в особливості для студентів із вадами зору. Мета – обгрунтування елементів бадмінтону, як засобу ППФП студентської молоді.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Сірик, Антоніна Євгенівна, Антонина Евгеньевна Серик, Antonina Yevhenivna Siryk, І. Ю. Конященкова, and А. Пилипенко. "Особливості професійно-прикладної фізичної підготовки студентів спеціальності «Переклад»." Thesis, Сумський державний університет, 2019. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/77534.

Full text
Abstract:
У даній роботі ми розглядаємо особливості професійно-прикладної фізичної підготовки майбутніх перекладачів. Мета. Ознайомлення студентів з особливостями трудової діяльності перекладача та вимогами цієї професії до стану здоров’я та фізичної підготовки. Добір, на основі цих особливостей, оптимальних поєднань розвиваючих засобів фізичної культури.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Сірик, Антоніна Євгенівна, Антонина Евгеньевна Серик, Antonina Yevhenivna Siryk, and Д. О. Іванова. "Елементи професійно-прикладної підготовки в практиці лікувальної фізичної культури." Thesis, Сумський державний університет, 2019. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/75084.

Full text
Abstract:
У даній роботі розглядаються особливості використання елементів професійно-прикладної фізичної підготовки під час занять лікувальною фізичною культурою. Основний зміст професійно-прикладної підготовки в ЛФК – це відновлення та вдосконалення стану здоров’я, а саме фізичних і психофізичних здібностей, що відповідають специфічним вимогам певного напрямку за допомогою засобів ЛФК.
В данной работе рассматриваются особенности использования элементов профессионально-прикладной физической подготовки во время занятий лечебной физической культурой. Основное содержание профессионально-прикладной подготовки в ЛФК - это восстановление и совершенствование состояния здоровья, а именно физических и психофизических способностей, отвечающих специфическим требованиям определенного направления с помощью средств ЛФК.
This paper examines the features of the use of elements of vocationally applied physical training in the course of therapeutic physical education. The main content of vocational training in exercise therapy is the restoration and improvement of health, namely the physical and psychophysical abilities that meet the specific requirements of a particular area by means of exercise therapy.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Пєсоцький, Сергій Миколайович, Сергей Николаевич Песоцкий, Serhii Mykolaiovych Piesotskyi, and І. Пєсоцька. "Особливості професійно-прикладної фізичної підготовки для студентів із короткозорістю." Thesis, Сумський державний університет, 2019. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/77561.

Full text
Abstract:
Актуальність теми зумовлена значним зростанням кількості людей з порушенням зору. До причин належать підвищення навантаження на очі через постійне використання гаджетів, неправильне харчування, погіршення екологічних умов, зменшення фізичних навантажень. У зв’язку з цим у людей з’являється комплекс рухових порушень, зумовлених зниженням гостроти зору, порушенням бінокулярності рухових функцій ока, поля зору тощо. Завчасна корекція функцій зору може сприяти виправленню рухових порушень. Мета. Визначити особливості застосування фізичних вправ у професійно-прикладній фізичній підготовці для студентів із вадами зору.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Конященкова, І. Ю., Антоніна Євгенівна Сірик, Антонина Евгеньевна Серик, Antonina Yevhenivna Siryk, and А. Ю. Пилипенко. "Особливості професійно-прикладної фізичної підготовки студентів спеціальності "Переклад"." Thesis, Сумський державний університет, 2019. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/75214.

Full text
Abstract:
Професія перекладача вимагає значної працездатності і тому велике значення має підтримання гарної фізичної форми. Завдяки підбору вправ з урахуванням усіх особливостей майбутньої професії, у студентів підвищиться мотивація до занять фізичною культурою. У даній роботі розглядаються особливості професійно-прикладної фізичної підготовки майбутніх перекладачів.
Профессия переводчика требует значительной работоспособности и поэтому большое значение имеет поддержание хорошей физической формы. Благодаря подбору упражнений с учетом всех особенностей будущей профессии, студентов повысится мотивация к занятиям физической культурой. В данной работе рассматриваются особенности профессионально-прикладной физической подготовки будущих переводчиков.
The profession of translator requires considerable working capacity and therefore it is of great importance to maintain good physical fitness. Due to the selection of exercises taking into account all the features of the future profession, students will increase their motivation for physical education. This paper deals with the features of professionally applied physical training of future translators.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Остапенко, Валентина Василівна, Валентина Васильевна Остапенко, Valentyna Vasylivna Ostapenko, and Н. К. Борт. "Баскетбол як засіб професійно-прикладної фізичної підготовки студентів інформаційно-логічної групи спеціальностей." Thesis, Сумський державний університет, 2017. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/57393.

Full text
Abstract:
Одним із напрямів системи фізичного виховання є прикладний, який являє собою профілювання процесу фізичного виховання до конкретних видів праці. Таке використання фізичного виховання безпосередньо у виробничих цілях має велике значення (покращення якості професійної підготовки кадрів, скорочення строків оволодіння професійними вміннями й навиками, збільшення продуктивності праці) [2, 3].
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography