Academic literature on the topic 'Продаж послуг'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Продаж послуг.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Продаж послуг"

1

Mendela, I. Ya. "СТРАТЕГІЇ ОНЛАЙН-ПРОДАЖУ ГОТЕЛЬНОГО ПРОДУКТУ." Actual problems of regional economy development 2, no. 17 (November 30, 2021): 195–203. http://dx.doi.org/10.15330/apred.2.17.195-203.

Full text
Abstract:
Підтримання конкурентоспроможності готельного бізнесу неможливе без впровадження та розвитку онлайн-продаж готельних послуг, а також вирішення проблем, що виникають внаслідок здійснення цих операцій. Метою дослідження є вивчення ринку інтернет-технологій, які функціонують в готельному бізнесі. За допомогою аналізу опиcано онлайн-сервіси для продажу готельних послуг, моделювання показано роботу мобільного додатку для продажу онлайн-послуг готелю, за допомогою методу прогнозування описано можливі результати застосування цифрового маркетингу в роботі готелю. Дослідження онлайн-продажу дасть змогу розглядати комплексну характеристику потенційних можливостей забезпечення максимізації прибутку у готельному бізнесі, а також забезпечення конкурентних переваг на ринку. Аналізуючи економічну ситуацію, яка склалась в Україні, а також причинно-наслідковий характер цієї ситуації, необхідно відзначити, що на збільшення прибутковості готельної індустрії та збереження конкуренції на світовому ринку, необхідно загострити увагу над вивченням перспективи вирішення цих проблем. Готельний бізнес здавна вимагає постійних інновацій та розробок, що дадуть змогу бути конкурентоспроможним в даній сфері заробітку. Перед готельєрами завжди стояло такі завдання: здобути якомога більше клієнтів, продаючи їм якомога більше послуг та товарів та завоювати постійних клієнтів, що стануть джерелом їх сталого прибутку. Головною метою готельного бізнесу завжди був прибуток. А прибуток залежить безпосередньо від кількості проданих готельних послуг та їх якості. Однак, перед власниками готелів, як і перед будь-якими підприємцями, що керують достатньо популярним та рентабельним бізнесом стоїть важлива проблема – жорстка конкуренція. Потрібні не просто нові методи продажі готельних послуг, але й такі, що будуть унікальними ще дуже довгий час. Саме тому ІТ технології розпочали активно впроваджувати свої технології в готельну сферу, або пов’язану з нею. Є безліч речей, які «Інтернет» може полегшити, та ще більше проблем, яких можна уникнути користуючись онлайн-послугами. Для проведення дійсно успішного бізнесу потрібні використовувати повноцінні стратегії, які можна реалізувати і отримати результат.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Лепілкін, С. В. "Продаж страхових послуг за посередництвом автосалонів." Актуальні проблеми економіки, no. 2 (128) (2012): 272–77.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Chalyi, S., V. Leshchynskyi, and I. Leshchynska. "МОДЕЛЮВАННЯ ПОЯСНЕНЬ ЩОДО РЕКОМЕНДОВАНОГО ПЕРЕЛІКУ ОБ’ЄКТІВ З УРАХУВАННЯМ ТЕМПОРАЛЬНОГО АСПЕКТУ ВИБОРУ КОРИСТУВАЧА." Системи управління, навігації та зв’язку. Збірник наукових праць 6, no. 58 (December 28, 2019): 97–101. http://dx.doi.org/10.26906/sunz.2019.6.097.

Full text
Abstract:
Предметом вивчення в статті є процеси формування пояснень щодо рекомендованого переліку товарів та послуг в рекомендаційних системах. Метою є розробка моделей пояснення щодо рекомендованого переліку товарів та послуг з урахуванням зміни інтересів користувачів у часів. Завдання: обґрунтувати вибір критеріїв для оцінки пояснень; розробити узагальнену модель пояснення, що враховує довіру користувача, а також зміни у продажах товарів та послуг. Використовуваними підходами є: підходи до побудови рекомендацій на основі схожості вибору користувачів, а також характеристик об'єктів користувацького вибору. Отримані наступні результати. Проведено порівняльний аналіз критеріїв оцінки пояснень та обґрунтовано вибір критеріїв довіри та результативності як ключових для моделювання пояснень з урахуванням темпорального аспекту вибору користувача. Запропоновано моделі представлення пояснень у вигляді числового показника, значення якого характеризує зміну продажів протягом визначеного періоду часу, а знак пояснення визначає напрямок цих змін – збільшення або зменшення. Висновки. Наукова новизна отриманих результатів полягає в наступному. Запропоновано модель пояснення для рекомендацій. Пояснення представлено числовим показником, що враховує зміни продаж на товарів та послуг між інтервалами деталізації часу для визначеного періоду часу. Пояснення враховує зміни продажів вибраного товару на послідовних інтервалах часу для заданого рівня його деталізації, а також зміни продажів для всіх інтервалів у вибраному періоді часу у порівнянні з поточним інтервалом. Запропоноване числове представлення пояснення дає можливість задовільнити одночасно критерії довіри та результативності пояснень: знак показника відповідає критерію довіри, а абсолютне значення з урахуванням знаку дає можливість оцінити результативність роботи рекомендаційної системи. В практичному аспекті представлене пояснення дає можливість обґрунтувати сформовану рекомендацію навіть у випадку шилінг-атак та у ситуації холодного старту рекомендаційної системи, оскільки в якості вхідних даних для його побудови використовується об’єктивна інформація про покупки вибраного товару для заданого періоду часу
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Калита, О. В., and Т. Ф. Сундук. "СТРАТЕГІЧНІ НАПРЯМИ РЕФОРМУВАННЯ РИНКУ КРЕДИТНИХ ПОСЛУГ В УКРАЇНІ В КОНТЕКСТІ ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ." Підприємництво та інновації, no. 16 (February 26, 2021): 83–87. http://dx.doi.org/10.37320/2415-3583/16.14.

Full text
Abstract:
Статтю присвячено дослідженню теоретичних засад та практичних рекомендацій стратегічного реформування ринку кредитних послуг України в умовах євроінтеграції. Досліджено сутність інформаційно-кредитного ринку, який відображає специфічні економічні відносини між власниками і користувачами інформаційних ресурсів і послуг, що опосередковують їх обмін, купівлю-продаж у рамках кредитної системи. Виявлено, що інформаційно-кредитний ринок України в умовах євроінтеграції розвивається шляхом універсалізації, тобто одні й ті ж самі учасники ринку пропонують усе більш різноманітні банківські продукти. Доведено, що відсутність єдиного органу ліцензування та управління, що діє за стандартними правилами, може призвести до підвищених витрат суб'єктів державного регулювання під час реформування ринку кредитних послуг в Україні.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Верескун, М. В., В. М. Колосок, and Е. В. Колосок. "ВПЛИВ ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ НА УПРАВЛІННЯ ПРОМИСЛОВИМИ ПІДПРИЄМСТВАМИ." Підприємництво і торгівля, no. 30 (July 1, 2021): 11–16. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1256-2021-30-02.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто об’єктивні передумови цифрової трансформації у промисловому у секторі економіки. Визначено, що на межі ХХ і ХХІ ст. сформувалася нова сервісна модель організації бізнесу у промисловості, яка передбачає перехід від одноразового продажу продукту до продажу послуг із його обслуговування і модернізації протягом усього періоду експлуатації. Досліджено особливості процесу переходу промислових підприємств від продуктової до сервісної моделі організації бізнесу. Доведено, що використання всіх переваг сервісної моделі можливе лише за умов використання можливостей, що виникають у підприємства в результаті цифрової трансформації всіх бізнес-процесів і процесів управління ними Досліджено основні тенденції, що є каталізаторами змін у процесі управління промисловим підприємством на стратегічному та тактичному рівнях. Доведено, що на стратегічному рівні основними тенденціями є перехід від вивчення потреб покупця до їх формування та скорочення відстані між виробником і покупцем, що значно скорочує ланцюги створення додаткової вартості, виключаючи з них різних посередників. Досліджено основні тенденції, які відбуваються на тактичному рівні управління, в таких елементах управління промисловим підприємством: розроблення продукції, виробництво, логістика, маркетинг і продажі, післяпродажне обслуговування, безпека, рекрутинг та утримання кадрів. Визначено, що у сьогоднішній структурі виробництва навіть найбільш передових промислових компаній питома вага «розумної» техніки і пристроїв, які спроможні використовувати всі переваги цифрової економіки, не перевищує 40%. Доведено, що такий стан справ призводить до суттєвих проблем в організації процесу управління промисловими підприємствами, адже зрозуміло, що протягом ще досить тривалого часу промислові компанії змушені будуть організовувати виробництво, продаж і обслуговування як «традиційної» техніки і технологій, так і «розумної». Зроблено висновок про безальтернативність цифрової трансформації для великих промислових підприємств, а також про необхідність скорочувати термін паралельного використання продуктової і сервісної моделі організації бізнесу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Мацук, З. А. "ІТ-ПОСЛУГА ЯК ЕКОНОМІЧНА КАТЕГОРІЯ." Економічний вісник. Серія: фінанси, облік, оподаткування, no. 4 (January 21, 2020): 127–35. http://dx.doi.org/10.33244/2617-5932.4.2020.127-135.

Full text
Abstract:
У наукових фахових виданнях недостатньо уваги приділено дослідженню ІТ-послуги як економічної категорії. Це формує неправильне її трактування у практичній площині та обумовлює проблеми неефективної побудови системи управління фінансами в ІТ- компаніях. Автором запропоновано розглядати ІТ-послугу як ІТ-продукт, результат людської діяльності, який продається та купується на ринку; розмежовано поняття ІТ-продукт, ІТ-послуга та ІТ-товар. Встановлено, що первинним поняттям є ІТ- продукт, тобто результат діяльності розробника чи сукупності розробників, який конкретизується у ІТ-послузі, яка є ІТ-товаром, якщо вона виробляється для продажу, і цей продаж стає економічною діяльністю ІТ-компанії. Виділено та досліджено споживчу та мінову вартості ІТ-послуги. Споживча вартість виражається через усвідомлення споживачем корисності ІТ-послуги, її здатність забезпечувати можливість реалізації діджитал-інтересів споживача. Мінова вартість ІТ-послуги характеризується обсягом фінансових ресурсів та є платою споживача за можливість цифровізувати власні бізнес- процеси. У межах мінової вартості виділено тариф фінансової винагороди, що містить три взаємопов’язані складові: собівартість, операційні витрати та маржинальний прибуток.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Starodub, D. M., and N. M. Boreіko. "Проблемні питання оподаткування цифрових послуг у сфері електронної комерції." Scientific Papers of the Legislation Institute of the Verkhovna Rada of Ukraine, no. 6 (December 6, 2020): 117–22. http://dx.doi.org/10.32886/instzak.2020.06.13.

Full text
Abstract:
Метою статті є аналіз сучасного стану ринку електронної комерції, з’ясування доцільності запровадження оподаткування цифрових послуг, а також розробка практичних заходів щодо підтримки суб’єктів ринку електронної комерції в умовах поглиблення економічної кризи. Наукова новизна. У статті здійснено аналіз сучасного стану ринку електронної комерції в умовах поглиблення економічної кризи в Україні та світі. Проаналізовано пропозиції Організації економічного співробітництва та розвитку, а також рекомендації Організації Об’єднаних Націй для урядів країн щодо посилення уваги до податкової та фіскальної політик в умовах кризи з метою підтримки їхнього стабільного розвитку та оподаткування у майбутньому. Розглянуто доцільність запровадження податку на цифрові послуги (Digital Services Tax) у сфері електронної комерції на прикладі окремих країн-членів Європейського Союзу. Запропоновано заходи щодо стимулювання та підтримки суб’єктів цієї діяльності в Україні. Висновки. За результатами дослідження з’ясовано, що поглиблення економічної кризи внаслідок пандемії, спричиненої коронавірусом COVID-19, призвело до суттєвого падіння економіки. Багато компаній зазнали значних фінансових втрат та потребують державної підтримки. Внаслідок введення жорстких карантинних заходів споживачі та представники бізнесу переорієнтувалися на купівлю (продаж) товарів (робіт, послуг) он-лайн, тож сфера електронної комерції змогла гідно витримати кризові явища. Відмічено, що країни-члени Європейського Союзу формують ґрунтовні підходи до правового регулювання та оподаткування цього сегменту ринку. Запровадження оподаткування цифрових послуг у сфері електронної комерції необхідно здійснювати на основі єдиного підходу, який має бути розроблено на основі міжнародного діалогу. З’ясовано, що запровадження Digital Services Tax окремо взятими державами є недоцільним, оскільки спричинятиме викривлення конкуренції між країнами. З метою врегулювання проблемних питань в частині оподаткування цифрових послуг у сфері електронної комерції в Україні запропоновано зосередитися на наступних напрямах: 1) оподаткування ПДВ електронних послуг, які надаються нерезидентами; 2) продовження та розширення імплементованих заходів анти-BEPS; 3) розробка та упровадження он-лайн системи раннього попередження банкрутства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Купалова, Г. І., Т. М. Артюх, and А. В. Бодяковська. "СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ЕЛЕКТРОННОЇ КОМЕРЦІЇ В ПЕРІОД ПАНДЕМІЇ COVID-19." Підприємництво і торгівля, no. 28 (February 5, 2021): 40–48. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1256-2021-28-06.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена оцінці стану електронної комерції на світовому та національному рівні за 2019-2020 роки, що відповідає періоду введення карантину, пов’язаному з пандемією COVID-19. Проведено комплексне дослідження основних факторів, що визначають розвиток стратегії електронної торгівлі в умовах невизначеності та ризиків в різних країнах світу, розроблено комплекс рекомендацій для суб’єктів господарювання малого та середнього бізнесу, а також на рівні державного та технічного регулювання щодо перспективного розвитку онлайн торгівлі та електронної комерції в умовах пандемії COVID-19. Представлено аналіз результатів опитування споживачів, підприємців, що здійснюють онлайн- та офлайн-торгівлю, щодо змін у структурі споживання товарів та послуг, обсягів товарообігу за різними формами торгівлі, зокрема онлайн- та офлайн-торгівлі, структури ринку, каналів просування та проблем з доставкою товарів, а також складений прогноз розвитку електронної комерції в умовах пандемії COVID-19 як на міжнародному, так і на національному рівні. Зроблено аналіз споживчих переваг щодо здійснення онлайн-покупок за різними ознаками товарів та послуг, визначено перелік товарів, що становлять основну частку покупок онлайн-торгівлі, встановлено значущість застосування видів соціальних мереж, інтернет-телефонії та телеконференцій, а також стрімінгу відео і фільмів. Показано вплив карантинних умов пандемії COVID-19 на сферу електронної комерції, визначено тенденції змін в різних сферах діяльності. Надано аналіз найбільш актуальним міжнародним трендам, що віддзеркалюють специфіку пандемічного впливу COVID-19 на зміну динаміки онлайн-продажів, суттєвим фундаментальним зрушенням в структурі глобального попиту онлайн-покупок, розвитку цифрових інструментів комунікації і дистанційного споживання товарів і послуг. Запропоновано інноваційні форми розвитку ринку електронної комерції у сфері онлайн- та офлайн-торгівлі з метою збільшення обсягів продаж у різних сегментах споживчого ринку. Акумульовані найбільш важливі і екстрені заходи в напрямку розвитку електронної комерції, запропоновані бізнесу, національним урядам, міжнародним та національним організаціям у відповідь на виклики пандемії COVID-19.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Мовчан, Т., and О. Шикула. "РОЗРОБКА АВТОМАТИЗОВАНОЇ ІНФОРМАЦІЙНОЇ СИСТЕМИ ОБЛІКУ ПРОДУКЦІЇ AVON." Vodnij transport, no. 2(30) (February 27, 2020): 120–27. http://dx.doi.org/10.33298/2226-8553/2020.2.30.14.

Full text
Abstract:
Компанія AVON - косметична фірма, яка поширює свою продукцію виключно через консультантів (мережевий маркетинг). Компанія AVON розповсюджує свою продукцію за методом прямого продажу. Прямий продаж – це реалізація товарів та послуг кінцевому споживачу за межами звичайних місць роздрібної торгівлі шляхом індивідуальної презентації товарів чи послуг. Серед компаній, які працюють за методом прямого продажу в Україні, AVON посідає перше місце за рівнем першого згадування назви компанії опитуваними та у числі лідерів серед компаній прямого продажу, продукція яких популярна серед споживачів усіх вікових груп у віці до 45 років. Конкурентами її є такі фірми, як – Mary Kay, Oriflame, Faberlic, Amway. Хороша інформаційна система обліку, вбираючи в себе всю корисну інформацію, є найкращою помічницею персоналу і засобом успішної діяльності в умовах конкуренції. Тому актуальним є створення привабливої та інформативної інформаційної системи обліку продукції Avon. Для Avon потрібно розробити автоматизовану інформаційну систему обліку продукції: структуру меню інформаційної системи обліку продукції Avon, логічну структуру бази даних, фізичну модель даних, екранні форми по відображенню необхідної інформації. Створена логічна модель даних, або логічна схема – модель даних конкретної предметної області, виражена незалежно від конкретного продукту керування базами даних або технології зберігання (фізична модель даних), але в термінах структур даних, таких як реляційні таблиці та колонки, об'єктно-орієнтовані класи чи теги XML. Фізичне проектування бази даних залучає глибоке використання конкретної технології керування базами даних. Як СУБД використовувалась Microsoft Access – система управління базами даних, програма, що входить до складу пакету офісних програм Microsoft Office. Створено екранні форми інформаційної системи. Для запуску інформаційної системи обліку продукції Avon необхідно зайти до кореневого каталогу системи та запустити виконавчий файл. В результаті отримаємо головну форму інформаційної системи. Далі робота інформаційної системи здійснюється за допомогою форм, які відкриваються при натисканні на відповідний елемент. Таким чином, розроблена автоматизована інформаційна система обліку продукції Avon, в якій реалізовано оновлення бази даних та реалізовано вхідну інформацію, що є найбільш детальною і становить основу для наступної логічної та арифметичної обробки даних. Впровадження створеної інформаційної системи обліку продукції AVON дозволить отримати повну, достовірну та своєчасну інформацію стосовно обліку наявності косметичної продукції на офісі Ключові слова: автоматизована інформаційна система обліку продукції Avon, мережевий маркетинг, логічна структура бази даних, фізичне проектування бази даних, Microsoft Access, екранні форми інформаційної системи
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Свистун, Тетяна Володимирівна, and Анна Андріївна Шкуро. "Вендінг як сучасний механізм організації торгівлі." Economic and food security of Ukraine, no. 3-4 (March 6, 2019): 50–57. http://dx.doi.org/10.15673/efs.v6i3-4.1286.

Full text
Abstract:
Вендінгом називається продаж товарів і послуг за допомогою автоматичних пристроїв, що приймають оплату. Торгівля через автомати є високотехнологічним, рентабельним і прибутковим бізнесом у всьому світі. Сучасний вендінг - це не тільки перспективний і прибутковий вид підприємництва, а й справжня гонка технологій. У статті розглянуто сутність і особливості організації вендінгового бізнесу. Ефективність вендінгового торгівлі багато в чому залежить від правильної її організації, в тому числі і від місця установки торгового автомата. Основним поштовхом для розвитку кавового вендинга в Україні стало, в першу чергу, підвищення загальної технічної культури населення поряд із зростанням рівня споживання якісної кави. Сьогодні більшість вендінгових операторів пропонують каву, який за смаком не відрізняється від напоїв з кафе і ресторанів. Виявлено, що більшість вчених не розглядає окремо вен як окремий напрямок підприємницької діяльності, а лише як засіб автоматизації роздрібних продажів. Відокремлено основні переваги вендинга. У великих містах залишається все менше перспективних місць для установки торговельних автоматів. Їх рентабельність поступово знижується за рахунок збільшення конкуренції. Виявлено, що одним з найпопулярніших в контексті вендинга державних установ є вищі навчальні заклади. Їх привабливість пояснюється тим, що аудиторія в основному складається з молодих людей, які вміють користуватися технікою, крім того інститутські їдальні та буфети закриваються відносно рано, а студенти в стінах навчального закладу затримуються іноді довше, що викликає підвищений їх інтерес до автоматів з поповнення рахунку і кавових або снекових автоматів. Саме на зовнішній вигляд апаратів вен робить сьогодні велику ставку. Адже багато споживачів можуть скористатися торговим автоматом виключно з інтересу. Удосконалення конструкції та модернізація програмного забезпечення неймовірно популяризують вен і ставлять його на щабель вище в нескінченній гонитві за ідеальним бізнесом. Виявлено перспективи розвитку цього виду обслуговування населення в Україні. Таким чином, торгівля через вендинг-автомати розкривається автором як чіткий, з математичною точністю вивірений процес.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Продаж послуг"

1

Федорець, Сергій Анатолійович. "Прагматико-семантичнi особливості рекламних оголошень." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2019. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/42297.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Потапенко, Сергій Олегович. "ОРГАНІЗАЦІЯ СИСТЕМИ ІНФОРМАЦІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВЗАЄМОРОЗРАХУНКІВ У КОМЕРЦІЙНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ АВІАКОМПАНІЙ." Thesis, Національний авіаційний університет, 2010. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/9914.

Full text
Abstract:
Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.04 - економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності). – Національний авіаційний університет Міністерства освіти і науки України, Київ, 2010. Дисертацію присвячено розробці теоретичних, методичних та практичних рекомендацій щодо формування систем взаєморозрахунків між суб’єктами авіатранспортного ринку. У роботі проведено дослідження науково-методичних засад комерційної діяльності авіатранспортних підприємств. Розкрито економічну сутність і форми продажу послуг пасажирських повітряних перевезень, надана оцінка ефективності організації взаєморозрахунків в авіатранспортній галузі. Проведено порівняльний аналіз за економічними процесами та функціональними показниками систем взаєморозрахунків на авіатранспорті, виконано моделювання дистрибутивного ланцюгу з продажу повітряних перевезень та процесу здійснення взаєморозрахунків за авіаперевезення із застосуванням технології електронного квитка та визначено економічну ефективність господарської діяльності підприємства з впровадження та супроводження клірингових взаєморозрахунків. Сформульовано рекомендації щодо організаційної структури системи взаєморозрахунків за продані послуги повітряних перевезень, складу комерційного комплексу електронного оформлення перевізних документів для вітчизняних авіакомпаній.
Диссертация на получение научной степени кандидата экономических наук за специальностью 08.00.04 - экономика и управление предприятиями (за видами экономической деятельности). - Национальный авиационный университет Министерства образования и науки Украины, Киев, 2010. Диссертация посвящена разработке теоретических, методических и практических рекомендаций относительно формирования систем взаиморасчетов между субъектами авиатранспортного рынка. В работе проведено исследование научно-методических основ коммерческой деятельности авиатранспортных предприятий. Раскрыта экономическая сущность и формы продажи услуг пассажирских воздушных перевозок, предоставленная оценка эффективности организации взаиморасчетов в авиатранспортной области. В работе проведено обобщение научных исследований форм и методов коммерческой деятельности авиатранспортных предприятий, которое показало, что конкурентоспособные авиакомпании используют технологии электронной коммерции для диверсификации способа дистрибуции услуг и поиска альтернативных путей сбыта, обработки и создания резервации таких схем продажи услуг воздушных перевозок, при которых сокращаются расходы на сопровождение процедур продажи, соответственно сокращаются тарифы для потребителей услуг. В ходе анализа рынка продаж услуг воздушных перевозок установлено, что именно они являются тем механизмом в коммерческом комплексе авиакомпании, которые непосредственно влияют на экономическую и финансовую устойчивость авиакомпаний, и является объектом совершенствования. Разработка и модернизация коммерческого комплекса авиакомпании направлена именно на их сокращение за счет новых форм ведения коммерческой деятельности авиакомпаний с применением новых процедур взаиморасчетов. Проведен сравнительный анализ за экономическими процессами и функциональными показателями систем взаиморасчетов на авиатранспорте, выполнено моделирование дистрибутивной цепи продажи воздушных перевозок и процесса осуществления взаиморасчетов за авиаперевозку с применением технологии электронного билета и определена экономическая эффективность хозяйственной деятельности предприятия по сопровождению клиринговых взаиморасчетов. В работе сформулированы рекомендации по организационной структуры системы взаиморасчетов за проданные услуги воздушных перевозок, состав коммерческого комплекса электронного оформления перевозочных документов для отечественных авиакомпаний. В ходе проведения экономического обоснования, установлено четкую зависимость роста прибылей авиакомпаний за счет диверсификации путей сбыта услуг воздушных перевозок. Организационные особенности предлагаемой системы взаиморасчетов и дистрибуции услуг воздушных перевозок опробована на графе модели рынка продаж и взаиморасчетов отечественных авиакомпаний, и дает возможность сравнить стоимость цепей предложенных автором операций по сравнению с другими, существующими схемами реализации воздушных услуг авиакомпаний. В результате решения поставленной задачи при моделировании, установлено сокращение дистрибутивных расходов при использовании схемы реализации услуг. Кратчайшим путем на графе есть путь при использовании систем электронного оформления авиабилетов от создания электронной записи и оформление услуги перевозки в отчете перевозочной документации.
Dissertation on the receipt of scientific degree of candidate of economic sciences after specialty 08.00.04 is economy and management by enterprises (ecomomy of aviation transport). – National aviation university. – Kyiv, 2010. Dissertation is devoted to the development of theoretical, methodological and practical recommendations regarding the formation of systems of mutual settlements between the subjects of the air transport market. In this paper studding the scientific and methodological foundations of commercial air transport enterprises. Reveals the economic substance and form of sale of services of passenger air transport services provided by the assessment of the effectiveness of mutual organization in the airline field. А synthesis of research forms and methods of commercial air transport enterprises, which showed that the competitive airlines are using electronic commerce technologies to diversify the ways of distribution services and find alternative ways of marketing, processing, and a reservation of such schemes sale of air transport services in which costs are reduced on the maintenance procedures for the sale, respectively, reduced rates for consumers. The analysis of the market sales of air transport services found that they are the mechanism in a commercial complex airline, which directly affect the economic and financial stability of the airlines, and is subject to improvement. Development and modernization of the commercial complex airline aims precisely to their decline due to new forms of commercial airline operations with the use of new procedures for settling debts. The dissertation makes recommendations on the organizational structure of the settlement system for selling services of air transport, the composition of the commercial complex electronic processing of delivering documents to domestic airlines. During the feasibility study, found a clear dependence of the growth of profits of airlines by diversifying the ways marketing services to air transport.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Ілляшенко, Сергій Миколайович, Сергей Николаевич Ильяшенко, Serhii Mykolaiovych Illiashenko, Наталія Олексіївна Феденко, Наталия Алексеевна Феденко, and Nataliia Oleksiivna Fedenko. "Як вдало продати навчальні послуги?" Thesis, Видавництво СумДУ, 2011. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/12379.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Ілляшенко, Сергій Миколайович, and Наталія Олексіївна Феденко. "Як вдало продати навчальні послуги?" Thesis, Сумський державний університет, 2011. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/46057.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Кузьмінський, Михайло Сергійович. "Система прогнозування продажів сервісних послуг в системах обслуговування." Магістерська робота, Хмельницький національний університет, 2020. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/9437.

Full text
Abstract:
В магістерській роботі було розроблено інформаційну систему аналізу систему прогнозування завантаженості та продажів сервісних послуг. Ця система дозволяє враховувати сучасні тенденції на ринку та робити прогнози використовуючи методи та підходи машинного навчання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Дяченко, Тетяна Анатоліївна. "Методичні засади оцінки рівня ефективності діяльності промислових підприємств з надання ремонтних послуг." Thesis, Сумський державний університет, 2015. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/22028.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Коваленко, О. В. "Бізнес планування діяльності туристичного підприємства (на прикладі ТОВ "Новатур")." Thesis, Чернігів, 2020. http://ir.stu.cn.ua/123456789/20046.

Full text
Abstract:
Коваленко, О. В. Бізнес планування діяльності туристичного підприємства (на прикладі ТОВ "Новатур") : дипломна робота : 073 Менеджмент / О. В. Коваленко; керівник роботи Ітченко Д. М. ; Національний університет «Чернігівська політехніка», кафедра публічного управління та менеджменту організацій. – Чернігів, 2020. – 78 с.
У дипломній роботі розглянуто теоретичні аспекти бізнес-планування на туристичному підприємстві, значна увага приділяється просуванню продажів та маркетингу. Проведено детальний аналіз діяльності ТОВ "Новатур". Досліджено його техніко-економічний та фінансовий стан, характеристика наданих послуг, аналіз маркетингової діяльності та недоліки в системі планування. Пропонуються конкретні рекомендації щодо вдосконалення бізнес планування та збільшення обсягу продажу послугна пібприємстві.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Броновицька, А. О. "Особливості інтернет-маркетингу освітніх послуг закладів вищої освіти (на матеріалах Національного університету "Чернігівська політехніка")." Thesis, Чернігів, 2021. http://ir.stu.cn.ua/123456789/22464.

Full text
Abstract:
Броновицька, А. О. Особливості інтернет-маркетингу освітніх послуг закладів вищої освіти (на матеріалах Національного університету "Чернігівська політехніка") : магістерська робота : 075 Маркетинг / А. О. Броновицька ; керівник роботи С. В. Кульпінський ; НУ "Чернігівська політехніка", кафедра маркетингу, PR-технологій та логістики. - Чернігів, 2021. - 85 с.
Метою кваліфікаційної роботи є вдосконалення інструментів інтернет-маркетингу для залучення вступників в НУ "Чернігівська політехніка". Об’єктом проведеного дослідження є інструменти інтернет-маркетингу в НУ «Чернігівська політехніка». Предметом дослідження є методичні та теоретичні засади використання інструментів інтернет-маркетингу для підвищення конкурентоспроможності ЗВО. Методи дослідження: фінансовий та економічний аналіз, методи практичного порівняння, оцінка рівня конкурентоспроможності, SWOT аналіз, побудова аналітичної «Воронки продажів». Результати цього дослідження дають можливість закладам вищої освіти на практиці використовувати інструменти інтернет-маркетингу для підвищення рівня конкурентоспроможності та для поліпшення позицій на ринку. За допомогою рекомендацій стосовно покращення інструментів інтернет-маркетингу НУ «Чернігівська політехніка» зможе краще конкурувати в умовах зміни ринкової кон’юнктури і також удосконалить ефективність просування освітніх послуг.
The purpose of the qualification work is to improve the tools of Internet marketing to attract entrants to NU "Chernihiv Polytechnic". The object of the study are Internet marketing tools at Chernihiv Polytechnic National University. The subject of the study is the methodological and theoretical principles of using Internet marketing tools to increase the competitiveness of free trade. Research methods: financial and economic analysis, methods of practical comparison, assessment of the level of competitiveness, SWOT analysis, construction of analytical "Sales Funnel". The results of this study enable higher education institutions to use Internet marketing tools in practice to increase the level of competitiveness and to improve market position. With the help of recommendations for improving Internet marketing tools, Chernihiv Polytechnic National University will be able to compete better in a changing market environment and also improve the effectiveness of the promotion of educational services.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Дмитрів, Богдана Володимирівна. "Удосконалення стратегії бренду на ринку квиткових операторів." Bachelor's thesis, КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020. https://ela.kpi.ua/handle/123456789/43815.

Full text
Abstract:
Дипломна робота виконана на 184 сторінки та складається зі вступу, трьох розділів та висновків. Метою даної роботи є розробка стратегії бренду з метою його удосконалення на ринку квиткових операторів. У ході роботи був проведений аналіз факторів зовнішнього та внутрішнього середовища, виявлено маркетингову управлінську проблему, проаналізовано теоретико-методологічні засади стратегії бренду, визначений тип та методи проведення маркетингового дослідження, після чого реалізовано його. Маркетингове дослідження відбувалося з використанням різних наукових методів, зокрема аналіз, синтез, адаптація, метод теоретичного узагальнення. Для отримання чітких і зрозумілих результатів застосовувалися різні методи та моделі, а саме бізнес-модель CANVAS, матриця Хассі, метод семантичного диференціалу, карти сприйняття, модель Unilever Brand Key. Для отримання необхідної інформації було використано такі методи: опитування, фокус-групу, а також кабінетні дослідження. Результатом проведеного дослідження стала розробка алгоритму вдосконалення стратегії бренду, на основі опрацьованої теоретичної інформації, який полягає в наступному: 1) Провести ситуаційний аналіз; 2) Прийняти рішення щодо ринкової стратегії компанії; 3) Прийняти рішення щодо стратегії позиціонування; 4) Розробити стратегію бренду компанії; 5) Для зручності побудувати матрицю Unilever Brand Key. 6) Визначити заходи, за допомогою яких буде реалізовано стратегію бренду. Ключові слова: ринок квиткових операторів, послуга з продажу квитків на події, стратегія охоплення ринку, стратегія бренду, позиціонування.
Thesis is made on 184 pages and consists of an introduction, three sections and conclusions. The purpose of this work is to develop a brand strategy to improve it in the market of ticket operators. In the course of the work the analysis of external and internal factors was carried out, the marketing management problem was revealed, the theoretical and methodological bases of brand strategy were analyzed, the type and methods of marketing research were determined, after which it was implemented. Marketing research was carried out using various scientific methods, including analysis, synthesis, adaptation, the method of theoretical generalization. Various methods and models were used to obtain clear and understandable results, namely the CANVAS business model, the Hassi matrix, the semantic differential method, perception maps, and the Unilever Brand Key model. The following methods were used to obtain the necessary information: surveys, focus group, and desk research. The result of the study was the development of an algorithm for improving brand strategy, based on the developed theoretical information, which is as follows: 1) Conduct a situational analysis; 2) Decide on the company's market strategy; 3) Decide on positioning strategy; 4) Develop a company brand strategy; 5) For convenience, build a matrix Unilever Brand Key. 6) Identify measures through which the brand strategy will be implemented. Keywords: ticket operators market, event ticket sales service, market coverage strategy, brand strategy, positioning.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Статі, К. В. "Економічне обґрунтування проекту з надання послуг на основі вендингу." Thesis, 2020. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/11808.

Full text
Abstract:
У роботі розглядаються теоретичні засади започаткування власної справи в Україні у сфері вендингу; досліджується нормативно-правове регулювання підприємницької діяльності в Україні у сфері вендингу, а також визначається організаційно-правова форма та система оподаткування новостворюваного бізнесу. Проаналізовано конкурентне середовище у сфері вендингу в Україні та визначені конкурентні переваги вендингових автоматів. Розраховано витрати на створення та функціонування проекту. Спрогнозовано прибуток від реалізації послуг на основі вендингу. Проведена оцінка економічної ефективності проекту. Здійснено економічне обґрунтування доцільності реалізації проекту, охарактеризовані можливі ризики реалізації проекту та шляхи їх мінімізації.
The work deals with the theoretical principles of starting your own business in Ukraine in the field of vending; the normative-legal regulation of entrepreneurial activity in Ukraine in the field of vending was being investigated. The organizational-legal form and system of taxation of the newly created business were determined. The competitive environment in the field of vending in Ukraine was analyzed and the competitive advantages of vending machines were determined. The costs of creating and operating the project were calculated. Profit from the sale of vending services was projected. The economic efficiency of the project reviewed. The possible risks analyzed and measures to minimize them proposed.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Продаж послуг"

1

Влияние адаптивной физической культуры на вегетативную регуляцию у студентов с ограниченными возможностями здоровья. Шумихина И.И., Дюжева Е.В., Бурт А.А., Сандалов И.Ю., December 2020. http://dx.doi.org/10.14526/2070-4798-2020-15-4-95-100.

Full text
Abstract:
Каждый год увеличивается количество студентов, имеющих отклонения в состоянии здоровья, в связи с чем возрастает значение адаптивной физической культуры (АФК) – современного направления физической культуры, объектом воздействия и оздоровления в котором являются больные люди. Именно в АФК разрабатываются средства и методы, способствующие оздоровлению и адаптации лиц с отклонениями в состоянии здоровья к учебной и трудовой деятельности. Материалы. В статье рассматривается влияние адаптивной физической культуры на регуляторные системы организма у студентов с ограниченными возможностями здоровья. Методы исследования. Анализ и обобщение научной литературы, регистрация электрокардиограммы сердечного ритма с помощью комплекса «Варикард 2.51», анализ интервалокардиограмм с применением программы «Иским-6», ортостатическая проба, методы математической статистики. Результаты. У студентов с ограниченными возможностями здоровья изучены данные вариабельности сердечного ритма до и сразу после занятий адаптивной физической культурой.Показано, что по результатам экспресс анализа вариабельности сердечного ритма с учетом индивидуального типа вегетативной регуляции можно правильно дозировать физическую нагрузку и тем самым повышать адаптивно-приспособительные возможности организма. Заключение. В работе показано, что занятия адаптивной физической культурой способствуют повышению адаптационно приспособительных возможностей организма, улучшению функционального состояния, повышению работоспособности. Важно проводить динамические исследования ВСР для оценки активности вегетативной регуляции в обеспечении работы сердечно-сосудистой системы при занятиях адаптивной физической культурой. С помощью АФК можно скорректировать вегетативный баланс у студентов с ОВЗ в покое и ортостазе. Физическая нагрузка должна строго подбираться в зависимости от патологии и исходного уровня регуляторных систем организма.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography