Academic literature on the topic 'Проведення занять'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Проведення занять.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Проведення занять"

1

Балагур, Л. О., Д. Л. Карасьов, В. В. Грінченко, and Д. О. Олешко. "МЕТОДИКА ПРОВЕДЕННЯ ТАКТИКО-СТРОЙОВИХ ЗАНЯТЬ ІЗ МАЙБУТНІМИ ОФІЦЕРАМИ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ." Visnik Zaporiz kogo naciohai nogo universitetu Pedagogicni nauki 2, no. 3 (April 29, 2021): 7–12. http://dx.doi.org/10.26661/2522-4360-2020-3-2-01.

Full text
Abstract:
У статті проаналізовано проблему змісту вищої військової освіти в Україні, зокрема змісту методики проведення тактико-стройових занять. Метою статті є розкриття специфіки такої методики у вищому військовому навчальному закладі прикордонного відомства. Автори здійснили теоретичний аналіз на основі тих наукових праць, що присвячені запропонованій проблемі (переважно військових педагогів-прикордонників). Задля розкриття специфіки методики проведення тактико-стройових занять було здійснено інтерпретацію основних понять: тактичної підготовки, тактичних занять, тактико-стройових занять. Згідно з Положенням про освітній процес в академії прикордонної служби наведено усі види тактико-стройових занять, що проводять науково-педагогічні працівники академії: звичайні, спільні та контрольні. Надалі авторський колектив проаналізував зміст методики тактико-стройових занять в академії прикордонної служби: вимоги, тривалість та особливості проведення занять. На прикладі навчальної дисципліни «Тактика прикордонної служби» наведено специфічні особливості тактико-стройових занять прикордонного відомства. Основними методами дослідження були проблемно-цільовий та ретроспективний методи; контент-аналіз навчальної програми; систематизація отриманої інформації. Основними результатами проведеної роботи є визначення змісту методики тактико-стройового заняття для майбутніх офіцерів-прикордонників. Основним висновком здійсненого дослідження є твердження щодо позитивного впливу тактико-стройових навчальних занять на становлення особистості майбутнього офіцера прикордонної служби. Авторський колектив звернув увагу на перспективні напрями подальших наукових досліджень: формулювання методичних рекомендацій щодо проведення тактико-стройових занять, використання більш широкого арсеналу педагогічних методів та прийомів у поєднанні із вправами, поясненням та демонстрацією.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Синиця, С. В., Т. О. Синиця, and О. К. Корносенко. "ОЦІНКА ГОТОВНОСТІ МАЙБУТНІХ ТРЕНЕРІВ ДО ВИКОРИСТАННЯ ФІТНЕС-ТЕХНОЛОГІЙ У ПРОФЕСІЙНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ." Visnyk of Zaporizhzhya National University Physical education and Sports, no. 4 (April 18, 2022): 65–70. http://dx.doi.org/10.26661/2663-5925-2021-4-09.

Full text
Abstract:
Зниження рівня рухової активності населення та зниження показників фізичного здоров’я викликає зацікавленість науковців, тренерів, медиків тощо у вирішенні цієї проблеми. Відкриття нових фітнес-клубів, тренажерних комплексів, студій спрямоване на вирішення питання низького рівня рухової активності, а також зумовлює необхідність підготовки фахівців (тренерів) компетентних у проведенні занять із групових та персональних занять фітнесом. Заклади вищої освіти, реагуючи на запити суспільства, почали активно включати до освітніх програм дисципліни, які дають змогу здійснювати підготовку до організації і проведення фітнес-тренувань. Одним із таких є дисципліна «Сучасні фітнес-технології». У дослідженні здійснено експериментальну перевірку ефективності програми навчальної дисципліни «Сучасні фітнес-технології», зокрема оцінку рівня технічної майстерності студентів після її вивчення. Сформульовано мету, очікувані результати навчання й орієнтовну тематику дисципліни «Сучасні фітнес-технології»; розроблено критерії діагностування технічної майстерності майбутніх тренерів із фітнесу, за якими здійснювалася експертна оцінка: техніка виконання рухових дій і вправ; відповідність музичного супроводу заняттю; дотримання техніки безпеки на занятті; комунікативні здібності спілкування з тими, хто займаються; емоційність заняття; логічність та доцільність застосування методів на занятті; логічність побудови комплексу вправ; дотримання структури заняття. Експертну оцінку здійснювали незалежні експерти, компетентні фахівці у проведенні занять з аеробіки та фітнесу, які мають досвід професійної діяльності, працюють у закладах вищої освіти та мають науковий ступінь «кандидат наук». За попереднім ознайомленням із протоколом експертних оцінок та системою оцінювання розроблених критеріїв фахівці переглядали заняття, які проводили студенти. За визначенням незалежних експертів виявлено, що після вивчення дисципліни «Сучасні фітнес-технології» рівень готовності студентів відповідав 4,7 балам із п’яти можливих, що свідчить про ефективність програми навчальної дисципліни і високу якість професійної підготовки здобувачів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

АНТІПОВА, Жанна, and Людмила ШУРХАЛ. "НОВІ ПІДХОДИ У ЗАСТОСУВАННІ ОЗДОРОВЧОЇ ГІМНАСТИКИ НА ЗАНЯТТЯХ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ЗІ ЗДОБУВАЧАМИ ВІЩОЇ ОСВІТИ." Acta Paedagogica Volynienses, no. 3 (October 27, 2021): 186–91. http://dx.doi.org/10.32782/apv/2021.3.27.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена результатам розробки та експериментального застосування комплексів оздоровчої гім- настики в системі фізичного виховання для здобувачів вищої освіти, що належать за станом здоров’я до підго- товчої медичної групи. Наукова розробка комплексів розкриває ефективні методи проведення занять з оздоровчої гімнастики, які сприяють залученню студентів до активного засобу життя в період навчання в закладах вищої освіти. Заняття, апробовані на практиці, представлені у вигляді комплексів оздоровчих вправ: танцювальні рухи аеробіки, загальнорозвиваючі комплекси вправ та комплекс вправ з м’ячем, надані методичні рекомендації. Окремо зазначено, що проблемою залучення студентів підготовчої групи до занять оздоровчою гімнастикою цікавляться педагоги і вчені в багатьох країнах, розглянуті деякі результати науково-педагогічних досліджень. Аналіз наявного навчального процесу і дослідницька робота показали, що введення в програму з фізичного виховання оздоровчої гімнастики і вправ з м’ячем дає позитивний результат у підвищенні активності студентів. У проведенні занять оздоровчою гімнастикою в поєднанні з вправами з м’ячем виділені основні цілі: – навчання різним танцювальним рухам; – формування стійкого інтересу до рухової активності; – збереження і зміцнення здоров’я студентів. Висунуто припущення, що такі методи проведення занять нададуть можливість систематизувати теоре- тичні знання, урізноманітнити практичні вміння, формувати навички для самостійних занять у позанавчальний час, що в підсумку дозволить успішно вирішити головне, найбільш актуальне на сьогодні завдання навчання. Розроблено план проведення заняття оздоровчою гімнастикою в поєднанні з вправами з м’ячем, зроблена порівняльна характеристика даних фізичної підготовленості до і після експериментальних занять, зроблено математичний аналіз та підбито підсумки застосування запропонованих комплексів вправ.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Яцура, М., А. Гамарник, and Б. Рачій. "МЕТОДИКА ПРОВЕДЕННЯ ПРАКТИЧНИХ ЗАНЯТЬ З ФІЗИКИ ЗІ СТУДЕНТАМИ ФІЗИЧНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ ПРИ КРЕДИТНО-МОДУЛЬНІЙ СИСТЕМІ ОРГАНІЗАЦІЇ НАВЧАННЯ." Physical and Mathematical Education 27, no. 1 (April 26, 2021): 112–18. http://dx.doi.org/10.31110/2413-1571-2021-027-1-018.

Full text
Abstract:
Формулювання проблеми. Перехід до кредитно-модульної системи організації навчання студентів вимагає істотного покращення проведення всіх видів навчальних занять, в тому числі і практичних робіт, а звідси ви­никає потреба вдосконалення методики під­вищення ефе­к­тив­ності і інтенси­фікації проведення практичних занять, та збільшення ролі са­мостійної роботи студентів при цьому. Сказане засвідчує, що питання модер­ні­зації ме­то­дики організації, підготовки і проведення практичних занять з фізики зали­ша­ється акту­альним. Матеріали і методи. Використано багаторічний досвід авторів з організації і проведення практичних занять з фізики зі студентами фізичних спеціальностей та аналіз педагогічної, психологічної і науково- методичної літератури. Результати. Запропоновано інноваційну мето­дику про­ве­дення практичних занять із загального курсу фізики для сту­дентів фізичних спеціаль­но­с­тей у закладах вищої освіти. Пропонується перевірку рівня тео­ретичних знань студентів по темі практичного за­няття проводити не методом опитування і співбесіди студентів безпосередньо на прак­тичних заняттях, як це прийнято в класичній методиці, а методом те­стування. З цією метою під­готовлено близько 2000 тестів, що дозво­ляє проводити тесту­ван­ня практично по ко­жному розділу навчальної про­гра­ми курсу. Тестування студент повинен пройти до початку практичного заняття. Для проведення самих практичних занять створено методичні матеріали, розміщені в ЕНМКО під назвою «Матеріали до практичних занять», якими студенти мають можливість користуватися як при підготовці до практичних занять, так і при їх проведенні. Розроблена і пропонується до вико­рис­тання нова форма ведення конспекту розв’язуваних на пра­ктичних за­няттях за­дач і пояснення до них, яка на ду­мку авторів, більш раціо­нальна, ніж ведення конспекту в звичайному зошиті, більш зручна при користуванні нею і дає можливість студенту до кінця навчання накопичити ве­ли­ку кількість роз­в’язаних задач, які стануть в нагоді в подальшій його роботі. За­про­ваджено нові форми са­мостійної роботи по розв’язуванню задач – це дві самостійні домашні контрольні роботи, в пакетах яких міститься близько по 70 задач, два комплекти задач (близько по 100 задач в кожному) по під­готовці до аудиторних ко­нтрольних робіт і так звані рейтингові задачі, які реко­мен­дуються студен­там для розв’я­зу­вання з метою підвищення власного рей­тингу впродовж семестру. Висновки. Пропонується методика проведення практичних занять із загального курсу фізики (розділ Оптика) для студентів фізичних спеціальностей у закладах вищої освіти.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

ЛАЗОРЕНКО, Олександр. "ПІДГОТОВКА МАЙБУТНІХ БАКАЛАВРІВ БЕЗПЕКИ ДЕРЖАВНОГО КОРДОНУ З ВИКОРИСТАННЯМ ТЕХНОЛОГІЙ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ." Збірник наукових праць Національної академії Державної прикордонної служби України. Серія: педагогічні науки 26, no. 3 (November 5, 2021): 68–81. http://dx.doi.org/10.32453/pedzbirnyk.v26i3.880.

Full text
Abstract:
У статті узагальнюється практичний досвід підготовки майбутніх бакалаврів безпеки державного кордону з використанням технологій дистанційного навчання. Актуальність дослідження полягає в необхідності оптимізувати та покращити методику проведення всіх видів занять у дистанційному форматі для набуття курсантами умінь і навичок, необхідних для виконання завдань на офіцерських посадах. Проведення практичних занять з військово-спеціальних дисциплін у порівнянні з дисциплінами загальнонаукового блоку має певну специфіку, оскільки вимагає присутності на занятті викладача як офіцера-практика, здатного спрямувати роботу курсантів на досягнення визначених програмних результатів навчання. Зазначені особливості вимагають широкого застосування інноваційних підходів до викладання військово-спеціальних дисциплін. Наведено характеристику програмного забезпечення, яке найбільш активно використовується для проведення занять з військово-спе-ціальних дисциплін в online режимі (Moodle, Zoom, Google Class time та Google Meet). На прикладі навчальної дисципліни “Прикордонна служба” та з використанням технічних можливостей інтерактивної панелі Newline TruTouch обґрунтовано методику проведення практичних занять з використанням технологій дистанційного навчання. Наведено особливості самостійної підготовки; вступної, основної та заключної частини практичного заняття в дистанційному форматі. Визначено що, для того, щоб продуктивно використовувати час, виділений для проведення занять у дистанційному режимі, викладачам необхідно постійно розробляти цікаві навчально-методичні матеріали, відеоролики, практичні завдання, різнорівневі тестові завдання тощо. Використання сучасних технологій дистанційного навчання під час підготовки майбутніх бакалаврів безпеки державного кордону створює реальні можливості підвищення якості їх навчання, забезпечення готовності випускників до виконання завдань з охорони та захисту державного кордону. В умовах прогнозованого продовження карантинних заходів саме технологічна трансформація освітнього середовища стане безперечним підґрунтям для досягнення курсантами програмних результатів навчання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Герасимова, Катерина, and Галина Ткаченко. "ПРАКТИЧНІ ЗАНЯТТЯ З ФІЗИКИ ІЗ ЗАЛУЧЕННЯМ ДЕМОНСТРАЦІЙ У ЗАКЛАДАХ ВИЩОЇ ОСВІТИ." Physical and Mathematical Education 30, no. 4 (September 13, 2021): 29–33. http://dx.doi.org/10.31110/2413-1571-2021-030-4-004.

Full text
Abstract:
Формулювання проблеми. У статті розглядаються особливості організації і проведення практичних занять з фізики із залученням демонстрацій. Практичні заняття є складовою навчального процесу, під час яких здобувач вищої освіти застосовує теорію на практиці, тим самим формує вміння і навички рішення задач. Однак навчальними планами багатьох технічних спеціальностей університетів на практичні заняття з фізики відводиться менше третини від загальної кількості аудиторних годин. В навчальних планах деяких спеціальностей, особливо прискореної форми навчання, години на проведення практичних занять з фізики взагалі відсутні. Ми вважаємо такий підхід до розподілу навчального навантаження методично не виправданим, оскільки він виключає важливу форму занять, де якнайбільше виявляється здатність студента оперативно діяти і вирішувати поставлені завдання. Зважаючи на це, викладач постає перед проблемою, як в умовах обмеженого часу домогтися найбільшого ефекту від проведення практичного заняття і яку методику для цього треба обрати. Матеріали і методи. Вирішенню поставленої проблеми сприяли аналіз науково-методичних джерел; узагальнення власного педагогічного досвіду викладання фізики в Криворізькому національному університеті; використання теоретичних і емпіричних методів педагогічного дослідження, таких як експеримент, моделювання, порівняння і узагальнення. Результати. Проведено аналіз традиційної і нестандартної методик практичних занять у вищій школі, вивчено їх особливості та визначено їх ефективність. Запропоновано методичне рішення щодо залучення демонстрацій на практичних заняттях, з огляду на їх високу ефективність. Наведено конкретні приклади застосування демонстрацій на практичних заняттях. Висновки. Практичні заняття із застосуванням демонстрацій підвищують інтерес студентів, оскільки найбільш наочно відтворюють явища, що вивчаються. В результаті матеріал засвоюється краще і легше, ніж за традиційною методикою навчання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Вовдюк, Л. В. "Сучасні інтерактивні методи проведення занять." Безпека життєдіяльності, no. 2, лютий (2018): 11–14.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Алєксєєв, Олександр Миколайович, Тетяна Юріївна Маландій, and Дмитро Вікторович Требухов. "ЗАСТОСУВАННЯ МОБІЛЬНОГО ДОДАТКА SSUQUESTIONNAIRE-M ДЛЯ КОНТРОЛЮ ЗНАНЬ СТУДЕНТІВ ІНЖЕНЕРНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ." Information Technologies and Learning Tools 81, no. 1 (February 23, 2021): 137–53. http://dx.doi.org/10.33407/itlt.v81i1.3462.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто сучасні тенденції використання мобільних пристроїв для тестового контролю знань. Проведено аналіз ринку програмних продуктів, які призначені для створення мобільних додатків. За основу аналізу прийнято рівень комп'ютерної грамотності, який потрібен під час використання розглянутих програмних продуктів для розроблення мобільних додатків. З цієї класифікаційної ознаки виділено три групи програмних засобів із такими вимогами до компетенцій проєктувальників мобільних пристроїв: 1) повинні мати професійні навички програмування; 2) не вимагається знання мов програмування; 3) з уміннями проєктувати на базі вебінтерфейсу. Відзначено, що різноманітність представлених на ринку програмних продуктів і закладені в них функції надають можливість викладачам створювати якісні додатки для проведення тестового контролю знань студентів інженерних спеціальностей на мобільних пристроях. Зроблено припущення, що впровадження мобільних пристроїв у навчальний процес для проведення контрольних заходів буде успішнішим, якщо враховувати специфіку практичних занять з професійної та практичної підготовки студентів, майбутніх інженерів. Особливістю цих занять є те, що в якості вихідних даних і результатів виконання навчальних завдань часто використовуються графічні зображення. Після закінчення практичних занять студенти інженерних спеціальностей зобов'язані знати конструкцію складних технічних пристроїв і навчитися ними користуватися. Тому для проведення контролю знань треба передбачити використання в тесті завдань з графічними ілюстраціями, зокрема із зображеннями великого розміру. Важливо проводити контроль знань у навчальних лабораторіях і виробничих приміщеннях, де мають проходити практичні заняття, але там не завжди є можливість забезпечення доступу до мобільного зв'язку.Описано мобільний додаток SSUquestionnaire-m, який надає можливість врахувати зазначені в статті особливості інженерної освіти та охопити контрольними заходами всіх студентів, які присутні на занятті. Водночас не потрібно переходити на суміщені технології мобільного контролю та, обмежуючись можливістю користуватися лише мобільними пристроями студентів, проводити всі контрольні заходи в одну сесію.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Яшан, О. І., and М. І. Герасимюк. "ОСОБЛИВОСТІ ОРГАНІЗАЦІЇ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ В ТЕРНОПІЛЬСЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ МЕДИЧНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ІМЕНІ І. Я. ГОРБАЧЕВСЬКОГО МОЗ УКРАЇНИ ЗА УМОВ ПАНДЕМІЇ ВІРУСУ SARS-COV-2 COVID-19." Медична освіта, no. 2 (October 13, 2021): 88–91. http://dx.doi.org/10.11603/me.2414-5998.2021.2.12418.

Full text
Abstract:
Анотація. Внаслідок епідеміологічної ситуації навчальні заклади змушені були працювати за дистанційною формою навчання. При цьому підготовка спеціалістів галузі знань «Охорона здоров’я» отримала реальну проблему: як надати студенту можливість оволодіти практичними навичками. Вирішення знайшли у запровадженні компʼютерної платформи Microsoft Teams. Напередодні 6-годинного заняття викладач створює у застосунку зустріч-нараду, до якої за допомогою електронних скриньок запрошує студентів. Зокрема, з курсу оториноларингології заняття розпочиналося із вступної частини, на якій викладач коротко ознайомлював студентів із темою заняття, наголошував на важливих моментах, давав відповіді на запитання. Оскільки програма була одночасно завантажена та встановлена на смартфон, то викладач не був прив’язаний до персонального комп’ютера, а міг з телефону шляхом відеочату проводити огляд пацієнта, демонструвати методи обстеження, а також зміни зі сторони ЛОР-органів, пов’язуючи результати обстеження з діагнозом, пояснювати підходи до лікування. Після кожного обстеження проводилася коротка відеонарада з розбором незрозумілих моментів. Іншим варіантом проведення практичної частини заняття була онлайн-трансляція оперативних втручань, під час якої студенти мали можливість бачити всі етапи оперативного втручання, а також чути коментарі. Крім того, практична частина заняття заповнювалася демонстрацією навчальних відеофільмів. Протягом другої частини заняття проходило традиційне семінарське обговорення, під час якого викладач мав можливість провести із студентами живе двобічне спілкування, розібрати цікаві випадки або питання. Третя частина заняття – контроль у дистанційній формі. На платформу Moodle було завантажено базу тестових занять відповідно до тем практичних занять. Студент міг пройти тестовий контроль у визначений час напередодні заняття або за бажанням уже на занятті. Таким чином, застосунок Microsoft Teams може використовуватися для проведення практичних занять та читання лекцій у дистанційному режимі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Оліферук, В. "МОНІТОРИНГ ЯКОСТІ ПРОВЕДЕННЯ ВИКЛАДАЧЕМ НАВЧАЛЬНИХ ЗАНЯТЬ." Військова освіта 35, no. 1 (May 7, 2019): 132–39. http://dx.doi.org/10.33099/2617-1783/2017-1/132-139.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Проведення занять"

1

Борисюк, Вадим Миколайович, Вадим Николаевич Борисюк, and Vadym Mykolaiovych Borysiuk. "Форми проведення практичних занять." Thesis, Видавництво СумДУ, 2008. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/17396.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Погорєлова, Тетяна Олексіївна. "Інноваційні підходи до проведення практичних занять." Thesis, НТУ "ХПІ", 2013. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/25972.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Ю, Сукач Р., and Черниченко О. Б. "Підготовка керівника до проведення пожежно-тактичних занять." Thesis, Львівський державний університет безпеки життєдіяльності. Х Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених, курсантів та студентів “Проблеми та перспективи розвитку забезпечення безпеки життєдіяльності”. ст. 155-156. м. Львів 2015 р, 2015. http://hdl.handle.net/123456789/2055.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Яковенко, Р. В., and R. Yakovenko. "Європейський досвід проведення лекційних занять з економічної теорії." Thesis, м. Кропивницький : „Ексклюзив-систем”, 2017. http://dspace.kntu.kr.ua/jspui/handle/123456789/6575.

Full text
Abstract:
У тезах автор ділиться досвідом застосування електронних варіантів лекційних занять з економічної теорії та обґрунтовує якість такого підходу. In the thesis, the author shares the experience of using electronic versions of lectures on economics and justifies the quality of this approach.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Герасиміва, Катерина Павлівна, Екатерина Павловна Герасимива, and Kateryna Pavlivna Herasymiva. "Чинники, що впливають на ефективність проведення практичних занять." Thesis, Вид-во СумДУ, 2008. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/17252.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Міхєєв, А. О., С. Є. Дейнека, and І. Й. Сидорчук. "Особливості проведення практичних занять у закладах вищої медичної освіти." Thesis, БДМУ, 2019. http://dspace.bsmu.edu.ua:8080/xmlui/handle/123456789/19227.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Щелинський, Владислав Олексійович, and Vladyslav Oleksiiovych Shchelynskyi. "Особливості проведення занять з оздоровчих видів гімнастики зі студентками." Master's thesis, СумДПУ імені А. С. Макаренка, 2021. http://repository.sspu.edu.ua/handle/123456789/12150.

Full text
Abstract:
В роботі експериментально перевірено вплив розробленої програми занять з оздоровчої гімнастики на фізичний розвиток і фізичну підготовленість студенток Навчально-наукового Інституту фізичної культури спеціальності «Фізична реабілітація, ерготерапія». Отримані в ході педагогічного експерименту результати роботи дозволять рекомендувати розроблену експериментальну програму занять оздоровчою гімнастикою для практичного застосування при розробці навчальних програм з дисциплін «Фізична культура», «Оздоровчий фітнес», «Оздоровчі види гімнастики», «Теорія і методика викладання гімнастики», «Музична ритміка і хореографія» у закладах вищої освіти ІІІ – ІV рівнів акредитації, а також для практичного використання викладачами з фізичної культури, фітнес-інструкторами, організаторами спортивно-масової та фізкультурно-оздоровчої роботи.
The influence of the developed program of classes on health gymnastics on physical development and physical fitness of students of the Educational and Scientific Institute of Physical Culture, specialty "Physical Rehabilitation, Occupational Therapy" is experimentally tested in the work. The results obtained during the pedagogical experiment will recommend the developed experimental program of health gymnastics for practical application in the development of curricula in the disciplines "Physical Culture", "Health Fitness", "Health Gymnastics", "Theory and methods of teaching gymnastics", "Music Rhythmics and Choreography ”in higher education institutions of III-IV levels of accreditation, as well as for practical use by teachers of physical culture, fitness instructors, organizers of sports and mass and physical culture and health work.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Яковенко, Вадим Павлович, and Vadym Pavlovych Yakovenko. "Теоретико-методичні основи проведення занять у шкільній секції пауерліфтингу." Master's thesis, СумДПУ імені А. С. Макаренка, 2021. http://repository.sspu.edu.ua/handle/123456789/12149.

Full text
Abstract:
Актуальність дослідження зумовлена вирішальним значенням для ефективного фізичного виховання школярів-старшокласників засобами пауерліфтингу в умовах секційних занять. Результати дослідження доповнять теорію і методику фізичного виховання, відповідно до сучасної концепції фізичного виховання, новими положеннями з питань організації фізичного виховання дітей старшого шкільного віку в умовах шкільної секції з пауерліфтингу. Тренувальні завдання спрямовані на удосконалення різних морфо-функціональних структур організму шляхом всебічного розвитку фізичних якостей. Особливо актуального значення цей процес набуває в старшому шкільному віці, який є періодом максимальних темпів природного розвитку практично усіх систем організму школярів і в якому, таким чином, створюються сприятливі біологічні передумови для комплексного вирішення зазначених завдань.
The relevance of the study is due to the crucial importance for effective physical education of high school students by means of powerlifting in the conditions of sectional classes. The results of the study will complement the theory and methodology of physical education, in accordance with the modern concept of physical education, new provisions on the organization of physical education of older school children in the school section of powerlifting. Training tasks are aimed at improving various morpho-functional structures of the body through the comprehensive development of physical qualities. This process is especially important in senior school age, which is the period of maximum rate of natural development of almost all body systems of students and which, thus, creates favorable biological conditions for a comprehensive solution to these problems.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Лісіца, Вікторія Вікторівна, and Олена Миколаївна Михайленко. "МЕТОДИЧНІ ПІДХОДИ ДО ПРОВЕДЕННЯ ВИЇЗНИХ ЗАНЯТЬ НА БАЗІ ДІЮЧИХ ТОРГОВЕЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ." Thesis, Полтава : ПУЕТ, 2016. http://dspace.puet.edu.ua/handle/123456789/3564.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Сиділо, Л. В. "Удосконалення методики проведення занять з фізичного виховання зі студентами основного відділення." Thesis, КНТУ, 2010. http://dspace.kntu.kr.ua/jspui/handle/123456789/6064.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Books on the topic "Проведення занять"

1

Астахова, Е. В. Методика организации и проведения семинарских занятий по предметам гуманитарного цикла. Харьков: [б. и.], 2000.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Цільмак, Олена. Методика проведення інтерактивних практичних занять з навчальної дисципліни «Психологія конфлікту». Національний університет "Одеська юридична академія", 2020. http://dx.doi.org/10.32837/11300.12877.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Цільмак, Олена. Методика проведення інтерактивних практичних занять з навчальної дисципліни «Психологія управління». Національний університет "Одеська юридична академія", 2020. http://dx.doi.org/10.32837/11300.12880.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Лов'янова, Ірина Василівна. Модуль числа. Розв’язування задач з параметрами (матеріали для факультативних занять та курсів за вибором). 10 клас. Видавець Чабаненко Ю. А., 2014. http://dx.doi.org/10.31812/0564/2497.

Full text
Abstract:
Посібник містить матеріали для проведення факультативних занять або курсів за вибором. Посібник може бути використаний як в класах універсального профілю для проведення факультативних занять або курсів за вибором, так і учнями інших профілів для підготовки до ЗНО, самостійної роботи з вказаних тем, тощо. Посібник призначений для вчителів математики ЗОШ, студентів вищих педагогічних навчальних закладів, аспірантів, учнів старшої школи.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Методичні вказівки до проведення практичних і самостійних занять із курсу "Лінійна алгебра". Київ: Київський університет, 2000.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Лефтеров, В. О. Проведення інтерактивних практичних та контрольно-оціночних занять з навчальної дисципліни «Організаційна поведінка»: практикум. Одеса: Фенікс, 2020. http://dx.doi.org/10.32837/11300.13235.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Цільмак, Олена. Методика проведення інтерактивних практичних занять з навчальної дисципліни «Психологія та педагогіка вищої школи». Національний університет "Одеська юридична академія", 2020. http://dx.doi.org/10.32837/11300/12878.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Цільмак, Олена. Методика проведення інтерактивних практичних занять з навчальної дисципліни «Психологія розвитку та особистісного зростання». Національний університет "Одеська юридична академія", 2020. http://dx.doi.org/10.32837/11300/12879.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Лісовенко, Анна, and Вікторія Борисівна Бедан. Основи біології та генетики людини: практикум (для самостійної підготовки здобувачів вищої освіти факультету психології, політології та соціології). Національний університет "Одеська юридична академія", 2021. http://dx.doi.org/10.32837/11300.14415.

Full text
Abstract:
Практикум з курсу «Основи біології та генетики людини» розроблено в допомогу до самостійної роботи здобувачів вищої освіти та відповідно до навчального плану і складається з навчальної програми курсу, методичних рекомендацій із проведення практичних занять, тестових завдань для підготовки і проведення практичних занять, підготовки до заліку, завдань для самостійної роботи, списку рекомендованої літератури. Вивчення дисципліни «Основи біології та генетики людини» допоможе здобувачам вищої освіти у розв'язанні низки завдань фундаментальної професійної підготовки фахівців вищої кваліфікації, зокрема: опанування системою знань та практичних вмінь з предмету, формами, методами і засобами актуалізації отриманих знань, закономірностями їхнього професійного застосування.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Методичні рекомендації до проведення занять у формі рольової гри з розділу: "Журналістика як творчий процес". Київ: Видавничо-поліграфічний центр "Київський університет", 1994.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Book chapters on the topic "Проведення занять"

1

Гюль, Невзад Ахмед. "МЕТОДИКА ПРОВЕДЕНИЯ ЗАНЯТИЙ В КРУЖКАХ ПО ХИМИИ В ОБЩЕОБРАЗОВАТЕЛЬНЫХ ШКОЛАХ." In МЕТОДИКА ПРОВЕДЕНИЯ ЗАНЯТИЙ В КРУЖКАХ ПО ХИМИИ В ОБЩЕОБРАЗОВАТЕЛЬНЫХ ШКОЛАХ. ICSP «NEW SCIENCE», 2021. http://dx.doi.org/10.46916/19012021-978-5-00174-114-5.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Проведення занять"

1

Пономарьов, Віктор, Ольга Клюєва, and Альона Фисун. "НЕОБХІДНІСТЬ ПРОВЕДЕННЯ ЗАНЯТЬ З РУКОПАШНОГО БОЮ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ ВОЛЬОВИХ ЯКОСТЕЙ У СПІВРОБІТНИКІВ СИЛОВИХ СТРУКТУР." In WIELOKIERUNKOWOSC JAKO GWARANCJA POSTĘPU NAUKOWEGO. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/21.02.2020.v2.57.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Шкляров, В. Б., В. В. Чеботарев, А. А. Чеботарева, and Т. С. Бровкина. "Технология проведения факультативных занятий по бадминтону в условиях общеобразовательной школы." In XI Всероссийская научно-практическая конференция. Нижневартовский государственный университет, 2021. http://dx.doi.org/10.36906/fks-2021/113.

Full text
Abstract:
В статье описывается ход исследования технологий проведения факультативных занятий по бадминтону с учащимися в общеобразовательной школе, в рамках выделенной проблемы, заключающаяся в недостатке программ по факультативным занятиям «бадминтон» и отсутствие объективных данных о технологии проведения в общеобразовательной школе. В результате исследования был проведен анализ эффективности разработанной технологии проведения факультативных занятий по бадминтону, на основе t-критерия Стьюдента.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Гимазов, Р. М., and А. К. Попова. "Влияние физических нагрузок на психоэмоциональное состояние детей с нарушением интеллекта." In XI Всероссийская научно-практическая конференция. Нижневартовский государственный университет, 2021. http://dx.doi.org/10.36906/fks-2021/22.

Full text
Abstract:
В статье представлены результаты проведенного стабилометрического исследования по выявлению влияния физических нагрузок на детей с нарушениями интеллекта, занимающихся в КОУ «Сургутская школа для обучающихся с ограниченными возможностями здоровья». Проведенное исследование показало важность учета физической нагрузки для детей с нарушениями интеллекта. На основании данных исследования были сформированы рекомендации по проведению физкультурных занятий.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Шкляров, В. Б., А. А. Абрамов, А. Н. Старкин, and Д. С. Животворев. "Методика проведения факультативных занятий по флорболу в условиях общеобразовательной школы." In XI Всероссийская научно-практическая конференция. Нижневартовский государственный университет, 2021. http://dx.doi.org/10.36906/fks-2021/112.

Full text
Abstract:
в статье рассматривается технология проведения факультативных занятий по флорболу с детьми младшего школьного возраста в условиях общеобразовательной школы, направленная на решение актуальной проблемы – отсутствие объективных данных о методике проведения факультативных занятий по флорболу в условиях общеобразовательной школы.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Chermenev, D. A. "ОРГАНИЗАЦИОННЫЕ И МЕТОДИЧЕСКИЕ АСПЕКТЫ ПРОВЕДЕНИЯ ЗАНЯТИЙ ПО ОГНЕВОЙ ПОДГОТОВКЕ." In Всероссийская научно-практическая конференция "ОПТИМИЗАЦИЯ УЧЕБНО-ВОСПИТАТЕЛЬНОГО И ТРЕНИРОВОЧНОГО ПРОЦЕССА В УЧЕБНЫХ ОРГАНИЗАЦИЯХ ВЫСШЕГО ОБРАЗОВАНИЯ. ЗДОРОВЫЙ ОБРАЗ ЖИЗНИ КАК ФАКТОР ПРОФИЛАКТИКИ НАРКОМАНИИ". Сибирский юридический институт Министерства внутренних дел Российской Федерации, 2019. http://dx.doi.org/10.51980/2019_28_100.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Пахальчук, Н. О., О. П. Грошовенко, and О. А. Голюк. "Оновлення традиційної методики проведення фізкультурного заняття з дошкільниками та молодшими школярами." In PHYSICAL CULTURE AND SPORTS IN THE EDUCATIONAL SPACE: INNOVATIONS AND DEVELOPMENT PROSPECTS. Baltija Publishing, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-044-5-21.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Аксенова, Л. В., Р. М. Валитова, and А. Р. Ханова. "Применение упражнений аэробной гимнастики в практике проведения занятий с дошкольниками." In XI Всероссийская научно-практическая конференция. Нижневартовский государственный университет, 2021. http://dx.doi.org/10.36906/fks-2021/02.

Full text
Abstract:
Современная оздоровительная физическая культура использует значительное количество физкультурно-оздоровительных технологий, научно-обоснованных и практико-ориентированных методик для детей дошкольного возраста. В содержание физкультурных занятий с детьми дошкольного возраста активно внедряются современные оздоровительные технологии на основе технико-эстетических видов гимнастики, в частности, аэробной гимнастики. В настоящее время аэробная гимнастика активно развивается и становится популярным оздоровительным видом двигательной активности.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Sokolyanskaya, N. N. "Мессенджер WhatsApp как вспомогательное средство дистанционного обучения в преподавании филологических дисциплин." In III ВСЕРОССИЙСКАЯ НАУЧНО-ПРАКТИЧЕСКАЯ КОНФЕРЕНЦИЯ С МЕЖДУНАРОДНЫМ УЧАСТИЕМ. Знание-М, 2021. http://dx.doi.org/10.38006/00187-010-4.2021.141.149.

Full text
Abstract:
Данная статья посвящена описанию опыта работы автора со студентами в дистанционном режиме с использованием мессенджера WhatsApp. Автор приходит к выводу, что дистанционное обучение наиболее эффективно тогда, когда задействованы разные ресурсы связи со студентами: традиционный для мировой образовательной системы MOODLE, получивший глобальное распространение в период пандемии Zoom и наиболее удобный для оперативной связи в студенческой группе WhatsApp. Автор считает, что оперативная работа WhatsApp во многом позволяет функции, ранее выполнявшиеся в системе MOODLE, именно этому мессенджеру взять на себя. Эти функции таковы: оперативная связь со студентами вне непосредственной временно́ й привязки к занятию, дублирование связи в случае сбоев в работе других программ (например, Zoom), удобный доступ на занятии к словарям, аудио- и видеоматериалам, отправка преподавателю фотокопий заданий, выполненных в «традиционной» письменной форме, проведение аудиоконсультаций и др.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Снигур, М. Е., and Ш. И. Алиева. "Динамика развития двигательных способностей детей 5–6 лет с нарушением речи в процессе занятий по физической культуре." In XI Всероссийская научно-практическая конференция. Нижневартовский государственный университет, 2021. http://dx.doi.org/10.36906/fks-2021/92.

Full text
Abstract:
В статье представлены результаты исследования проведенного в дошкольной образовательной организации с детьми 5–6 лет с нарушением речи. В ходе проведения тестирования и наблюдения за процессом проведения занятий по физической культуре в детском саду нами выявлена динамика развития двигательных способностей детей 5–6 лет с нарушением речи.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Петренко, Тетяна. "ФОРМУВАННЯ ТЕОРЕТИЧНИХ ЗНАНЬ СТУДЕНТІВ КОЛЕДЖУ ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ВІДКРИТОГО ПРАКТИЧНОГО ЗАНЯТТЯ З ОХОРОНИ ПРАЦІ." In Perspectives et mise en oeuvre de l'innovation dans le domaine scientifique. Plateforme scientifique européenne, 2019. http://dx.doi.org/10.36074/20.09.2019.v2.04.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Проведення занять"

1

Шутько, Віктор Васильович. Порівняння, як складова підготовки фахівців з фізичної культури. Вид-во НПУ ім. М. П. Драгоманова, 2013. http://dx.doi.org/10.31812/0564/1962.

Full text
Abstract:
Визначена доцільність використання методів порівняння, аналізу та узагальнення в підготовці студентів для проходження педагогічної практики. Аналізуються порівняння та характеристики занять в учбових закладах різного рівня навчання, які дають поштовх майбутнім вчителям обумовити цілі та виділити пріоритети для нарощування освітнього потенціалу в обраній професії. Показано, що з початком навчання в інституті, у студентів першокурсників, змінюються погляди і відношення до занять фізичною культурою. Вони вважають їх значно якіснішими і ефективнішими ніж в школі. Аналіз проведеної роботи свідчить, що з початком навчання в інституті, у студентів першокурсників змінюються погляди і відношення до занять фізичним вихованням по зрівнянню з шкільними уроками. Студенти вважають проведення занять в ВУЗі значно якіснішими, цікавішими та з більшими навантаженнями. Застосоване ними порівняння, аналіз та характеристика занять в учбових закладах різного рівня, дають поштовх майбутнім вчителям обумовити свої цілі та виділити пріоритети для нарощування освітнього потенціалу в обраній професії. З’ясована доцільність використання порівняльних висновків, після проведених занять з фізичної культури в різних учбових закладах, в підготовці студентів старших курсів, для проходження педагогічної практики. Обраний напрямок досліджень з використанням методів порівняння, аналізу, узагальнення буде використовуватись нами в подальших пошуках і практичних розробках для підготовки висококваліфікованих фахівців, майбутніх вчителів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Соловйова, Н. Д. Формирование методического творчества на практических занятиях по методике преподавания ИЯ. Криворізький державний педагогічний університет, 2002. http://dx.doi.org/10.31812/0564/1993.

Full text
Abstract:
Розглядається можливість розвитку методичної творчості студентів факультету іноземних мов під час проведення практичних занять з методики викладання іноземних мов. Пропонуються конкретні проблемні завдання для студентів 3-го та 4-го курсів, демонструється метод контролюючих питань, як спосіб розвитку творчих здібностей.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Теплицький, Ілля Олександрович, and Сергій Олексійович Семеріков. Комп’ютерна навчальна фізична гра «М’яка посадка». НПУ ім. М. П. Драгоманова, 2003. http://dx.doi.org/10.31812/0564/780.

Full text
Abstract:
Вивчення в школі факультативного курсу "Комп'ютерне моделювання з фізики" покликане сприяти глибокому розумінню учнями навчального матеріалу з предмету і ознайомленню їх із сучасною методологією фізичних досліджень. З метою урізноманітнення форм проведення таких факультативних занять пропонується складання й дослідження математичної моделі-гри. Сюжетною основою моделювання тут є відома гра про "м'яку посадку" на Місяць, яка за часів широкого використання в навчальних цілях програмованих мікрокалькуляторів обійшла сторінки ряду науково-популярних журналів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Шутько, Віктор Васильович, Олександр Миколайович Письменний, and Віктор Іванович Карпов. Готовність першокурсників до нових вимог фізичного виховання в умовах вищого навчального закладу. ДДМА, 2015. http://dx.doi.org/10.31812/0564/1968.

Full text
Abstract:
У статті визначені окремі проблеми сучасного фізичного виховання школярів, як потенційних першокурсників вузу, підстави іх незадовільного здоров'я та фізичного розвитку. Приведена оцінка функціональних можливостей серцево-судинної системи студентів 1 курсу, та показана їх зміна в поглядах і відносин до занять фізичною культурою з початком навчання в інституті. Дослідження проводились в три етапи. Черговість їх проведення була пов'язана з аналізом деяких проблем фізичного виховання в школах промислового мегаполісу, порівнянням шкільного та вузівського викладання предмету, і готовністю першокурсників до вимог вищого навчального закладу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Шутько, Віктор Васильович. До методики викладання предмету «Рухливі ігри» у майбутніх учителів початкових класів. КПІ ДВНЗ «КНУ», 2015. http://dx.doi.org/10.31812/0564/1972.

Full text
Abstract:
Розглядаються методичні особливості проведення ігор-атракціонів, поєдинків, естафет і ігор на прояв фізичних якостей. Окремо в теоретичному матеріалі викладається методика організації і проведення змагань по рухливим іграм та «Веселим стартам». Практичні заняття студентами готуються самостійно. Кожний з них робить підбір ігор базуючись на програму по «Фізичній культурі» і в залежності від поставлених викладачем завдань на наступне заняття. Ігри підбирались з застосуванням вправ за способами рухової діяльності. По закінченню курсу викладання предмету підготовка студентів повинна відповідати вимогам на підставі яких: − кожний повинен мати конспекти всіх вивчених ігор і знати їх зміст; − провести ігри різної спрямованості програмних вимог та форм проведення; − вміти надати аналіз гри проведеної товаришем; − знати основи теорії гри й методики організації і проведення рухливих ігор в початкових класах; − вірно використовувати рухливі ігри враховуючи конкретні задачі уроку і шкільної програми розподіленої за «школами» рухової діяльності; − володіти підбором ігор та естафет з урахуванням віку учнів, дозування навантажень, психолого-фізіологічної та фізичної підготовленості молодших школярів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Марчик, В. І. Потреби студентської молоді у фізичному вдосконалені. Криворізький національний університет, 2014. http://dx.doi.org/10.31812/0564/1867.

Full text
Abstract:
В роботі вивчали задоволення потреб студентів у фізичному вдосконалені через навчальний процес фізичного виховання у вузі. Серед студентів, що мають активну позицію до занять фізичними вправами пріоритети пропонованих видів спорту розподіляються за пріоритетом так: легка атлетика, спортивні ігри, плавання. Студенти з нейтральною позицією до занять не виявили явних пріоритетів з пропонованих видів спорту. Ідея існування спортивного клубу у вищому навчальному закладі з більшою різноманітністю видів фізичних вправ та їх вільним вибором не є популярною серед студентської молоді. Проведене дослідження дає підставу стверджувати, що переважна більшість студентів задовольняють свої потреби фізичного вдосконалення через існуючу систему організації фізичного виховання у вузі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Семеріков, С. О., С. Г. Литвинова, and М. М. Мінтій. Впровадження курсу з розробки програмних засобів віртуальної та доповненої реальності для майбутніх викладачів STEM-дисциплін. [б. в.], 2020. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/4141.

Full text
Abstract:
У статті проаналізовано вітчизняний досвід використання технології доповненої реальності в освітньому просторі. Проведено огляд засобів віртуальної і доповненої реальності з метою вибору найбільш придатних для розробки курсу та прийнято рішення про доцільність спільного використання середовища Unity для візуального проектування, середовища програмування Visual Studio (чи подібного) та платформ віртуальної (Google VR чи подібного) та доповненої (Vuforia чи подібного) реальності. Розроблено факультатив «Розробка програмних засобів віртуальної та доповненої реальності», що складається з таких модулів: 1. Розробка засобів віртуальної реальності: віртуальна реальність та ігрові рушії; фізичні взаємодії та камера; 3D-інтерфейс користувача та позиціонування; 3D-взаємодія з користувачем; навігація та введення у віртуальній реальності. 2. Розробка засобів доповненої реальності: налаштування засобів доповненої реальності в Unity 3D; розробка проєкту з геопозиціонуванням; розробка навчальних матеріалів за допомогою Vuforia; розробка для перспективних пристроїв. Наведено завдання (за тижнями навчання) та зразки їх виконання. Визначено, що вивчення курсу сприяє розвитку компетентностей у проектуванні і використанні інноваційних засобів навчання. Наведено результати опитування учасників курсу для отримання зворотнього зв’язку про враження від навчання за курсом. З’ясовано, що найцікавішим респонденти вважають або процес розробки, або результат розробки, або практичне застосування додатків. 65 % визначили, що хотіли б і далі продовжувати поліпшувати свої знання про AR. Тільки 9 % опитаних не будуть використовувати отримані знання у професійній діяльності, 52 % думають, що будуть, 17 % планують, і 22 % вже використовують. Респонденти визначили напрямки вдосконалення курсу: зменшення самостійної роботи, збільшення аудиторних занять, деталізація методичних рекомендації та збільшення кількості практичних завдань, пов’язаних зі STEM-дисциплінами. Дослідження триває, продовжується впровадження розробленого курсу та експериментальна перевірка його ефективності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Оценка уровня развития координацинно-двигательного потенциала у мальчиков 12-13 лет с нейросенсорной тугоухостью I–II степени, занимающихся адаптивным баскетболом. Доронцев А.В., Зинчук Н.А., Порубайко Л.Н., Каширский А.В., December 2020. http://dx.doi.org/10.14526/2070-4798-2020-15-4-109-114.

Full text
Abstract:
Перспективным направлением в адаптации к социальным условиям лиц с патологией слухового аппарата различной тяжести можно рассматривать адаптивные виды спорта, в том числе баскетбол. Разработка и апробирование методик применения спортивных игр в повышении адаптационного потенциала вестибулярного аппарата у слабослышащих школьников является не только перспективным направлением в обеспечении повышения устойчивости локомоторных функций, но и социально ориентированным направлением повышения качества жизни детей с патологией слухового аппарата. С целью определения эффективности влияния учебно-тренировочных занятий адаптивным баскетболом на функциональные параметры вестибулярного аппарата было проведено медико-педагогическое исследование групп слабослышащих школьников. Сравнительный анализ проводился в группе (n1 = 15), в которой дети занимались адаптивным баскетболом, и в группе (n2 = 19), в которой физическая нагрузка регламентировалась рамками школьной программы для специальной медицинской группы «А». Материалы. В работе использованы верифицированные диагнозы профильных специалистов, на основании которых была сформирована группа для занятий адаптивным баскетболом, а также результаты тестов уровня физической подготовленности. Статистическая обработка полученных данных проводилась с использованием пакета прикладных программ Statistica 16 StatSoft Inc. (USA). Методы исследования. В работе использованы результаты функциональных проб на различных этапах учебно-тренировочного процесса, показатели уровня физической подготовленности. Для оценки координационно-двигательного потенциала использовались тесты на координацию. Результаты. Регулярные занятия баскетболом способствуют развитию физических качеств, регуляторно-адаптивного потенциала сердечно-сосудистой системы, координационных способностей, о чем свидетельствуют тесты функциональных проб и контрольные нормативы физической подготовленности. Заключение. Повышение уровня физической подготовленности и связанных с ним показателей координационно-двигательного потенциала у детей с нарушением слуха является результатом структурно адаптированных учебно-тренировочных занятий баскетболом, что согласуется с исследованием Чичковой М.А., Светличкиной А.А. (2016). Вместе с тем не исключено, что уровень координационных показателей зависит не только от освоения сложнокоординационных двигательных заданий, но и от упражнений, характеризующихся временными показателями, о чем свидетельствует положительная корреляционная связь между результатами скоростных тестов и координационными способностями.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Аспекты эффективности и успешности соревновательной деятельности теннисистов. Мингалимова А.Р., Мутаева И.Ш., Коновалов И.Е., Гизатуллина Ч.А., December 2020. http://dx.doi.org/10.14526/2070-4798-2020-15-4-13-20.

Full text
Abstract:
В статье рассматриваются теоретические и практические аспекты построения соревновательной подготовки юных теннисистов. Развитие тенниса как вида спорта сопровождается неуклонным ростом международной конкуренции на соревнованиях различного уровня. Отмечено повышение зрелищности и популярности данного вида спорта среди детей и подростков. Теннис привлекает молодёжь эффективной скоростной техникой и востребованностью разносторонней физической подготовки. Основная тенденция развития современного тенниса характеризуется с позиции совершенствования технических и тактических приемов в игре. Повышается эффективность и востребованность скоростной игры, при этом продолжается совершенствование тактики игры на основе совершенствования существующих технико-тактических действий. Методы и материал исследования. Анализ-научно-методической литературы, анкетный опрос специалистов с целью выявления основных факторов, определяющих эффективность соревновательной подготовки теннисистов. Проведено педагогическое наблюдение за игрой высококвалифицированных теннисистов с записью в журнале регистрации технических и тактических действий. Определены особенности проведения тренировочных занятий, активность и эффективность игроков за игру и количество технико-тактических действий. Результаты. Теоретический анализ показал зависимость результативности выступлений теннисистов на соревнованиях от скорости и темпа игры при выполнении большого объёма технико-тактических действий. Определены значимые параметры соревновательной деятельности теннисистов. Представлена эффективность технико-тактических действий в соревновательной деятельности теннисистов в динамике нескольких спортивных сезонов. Выявлены основные факторы, требующие их учета при обучении юных теннисистов. Заключение. Для ведения успешной соревновательной деятельности к теннисисту предъявляться повышенные требования в таком компоненте, как сложно-координационные действия, скорость игровых перемещений теннисистов, что во многом может быть обеспечено за счет роста уровня его координационной и скоростно-силовой подготовленности с одновременным повышением эффективности ударных действий.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Анализ показателей психоэмоционального состояния кадетов после реализации средств саморегуляции. Логинов А.А., Кузнецова З.М., Мутаева И.Ш., December 2020. http://dx.doi.org/10.14526/2070-4798-2020-15-4-84-90.

Full text
Abstract:
Психоэмоциональное состояние, рассматриваемое как часть проявления психического состояния спортсменов в различных видах спорта, требует регуляции за счет использования адекватных средств с учетом условий их применения. Занятия полиатлоном подразумевают планирование тренировочных воздействий различной направленности, которые требуют высокого уровня проявления устойчивости, особенно психоэмоционального состояния. Тренировочные воздействия и соревновательная деятельность требуют серьезного отношения к психологической подготовке кадетов, совершенствования значимых свойств личности путем эффективного формирования системы отношений к деятельности. Материалы. Сравнительный анализ абсолютных средних значений показателей психоэмоционального состояния кадетов до и после использования психорегулирующих средств. Методы исследования. Анализ и обобщение научной литературы; диагностика психоэмоционального состояния кадетов с использованием активациометра (аппарат «АЦ-9К»), эксперимент, методы математической статистики. Результаты. Результаты исследования показали, что анализ психоэмоционального состояния кадетов в процессе занятий полиатлоном выступает условием эффективной спортивной подготовки. Исследование устойчивости к повышающимся физическим и умственным нагрузкам позволяет своевременно провести коррекцию их психоэмоционального состояния. Основными задачами подготовки кадетов средствами полиатлона являются воспитание моральных качеств, преданности Родине, чувства команды, трудолюбия. При этом устойчивость в психоэмоциональном состоянии является важным фактором контроля устойчивости организма к нервным и физическим перегрузкам, который особенно часто проявляется у кадетов первого года обучения в условиях образовательного учреждения. Важную роль при физическом воспитании кадетов играет соревновательная деятельность, в связи с чем актуализируется формирование высокого уровня ответственности за команду, ответственности перед коллективом за счет саморегуляции психического состояния и воспитания волевых качеств. Заключение. Проведенный анализ показателей, характеризующих психоэмоциональное состояние кадетов после реализации комплекса психорегулирующих средств и средств релаксации, показал, что психоэмоциональным состоянием можно эффективно управлять. Процесс комплексного отбора кадетов к занятиям полиатлоном требует учета не только физических показателей, но и показателей, характеризующих типологию нервной системы кадетов.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography