Academic literature on the topic 'Потоки управління'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Потоки управління.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Потоки управління"

1

Mykhalchuk, V. M., A. V. Kolomoyets, O. K. Tolstanov, and Z. V. Hbur. "КОНЦЕПТУАЛЬНІ ЗАСАДИ ЛОГІСТИКИ НОВОГО ЧАСУ В СУЧАСНІЙ УКРАЇНСЬКІЙ МЕДИЦИНІ." Вісник соціальної гігієни та організації охорони здоров'я України, no. 3 (December 23, 2020): 67–73. http://dx.doi.org/10.11603/1681-2786.2020.3.11625.

Full text
Abstract:
Мета: сформувати нову концептуальну модель логістики нового часу в сучасній українській медицині. Матеріали і методи. Використано системний метод, метод порівняльного аналізу та прогнозування. Проаналізовано інформаційні системи, які використовують в управлінні медичними закладами (вітчизняними і зарубіжними), та дослідження, які проводили вітчизняні та зарубіжні вчені за цією тематикою, сформовано концептуальні засади впровадження та використання логістики в управлінні медичними закладами. Результати. У статті висвітлено нові концепції логістики медичних організацій в сучасних умовах. Визначено, що новий підхід до формування логістики в управлінні медичним закладом передбачає ефективність потоків пацієнтів у системі охорони здоров’я. У такій концепції сформовано чотири основні потоки медичного закладу, які визначатимуть ефективність логістичної діяльності: фінансовий; матеріальний; людський; інформаційний (у тому числі управлінські рішення). За даних обставин медичний заклад має можливість одноразово приступити до впровадження декількох логістичних концепцій, які визначають якість надання медичних послуг, прикладом яких є система інтегрованого планування ресурсів, або ERP; загальне управління якістю, або TQM; система «точно в термін», або JIT (Just In Time); точне виробництво, або LP (Lean Production); логістика, орієнтована на час, або TBL (Time-based Logistics). Розглянуто впровадження нової концептуальної моделі зрілості логістики в сучасному медичному закладі. І саме логістичні концепції (ERP, TQM, JIT, LP, TBL) є новими стратегіями у досягненні ефективності в логістичній діяльності нового часу та можуть слугувати основою для формування, розробки, впровадження моделі зрілості логістики в медичному закладі. Висновки. Логістика – це управління різними вхідними та вихідними потоками медичного закладу з метою їх оптимізації. Відповідно, управління логістичною діяльністю в медицині виходить за рамки традиційних фізичних потоків, враховуючи інші потоки, такі як пацієнти в ланцюгу надання медичної допомоги. Сучасним підходом до логістики медичної сфери є підхід з позицій створення цінності медичної послуги. Новий підхід до формування логістики в управлінні медичним закладом передбачає ефективність потоків пацієнтів у системі охорони здоров’я.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Ролик, Александр Иванович. "Модель підсистеми управління інформаційними потоками з адаптивним регулятором." Адаптивні системи автоматичного управління 1, no. 16 (December 15, 2010): 94–103. http://dx.doi.org/10.20535/1560-8956.16.2010.33768.

Full text
Abstract:
Для систем мережевого управління розроблена система управління інтенсивністю вхідних інформаційних потоків. Синтезований адаптивний регулятор, який обмежує надмірні вхідні інформаційні потоки, тим самим запобігає перевантаженням у каналах зв’язку. Регулятор функціонує при відсутності апріорної інформації про об’єкт управління.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Лелюк, Світлана, and Віолетта Манасян. "ВІЗУАЛІЗАЦІЯ РЕЗУЛЬТАТІВ МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСУ УПРАВЛІННЯ ПРИБУТКОВІСТЮ ПІДПРИЄМСТВА." Молодий вчений, no. 12 (100) (December 30, 2021): 272–77. http://dx.doi.org/10.32839/2304-5809/2021-12-100-55.

Full text
Abstract:
Досліджено теоретичні аспекти процесу управління прибутковістю будівельних підприємств. Виявлено основні моменти в управлінні прибутковістю підприємств з позиції процесного підходу. Визначено особливості створення візуалізацій для фінансових даних. Проведено моделювання бізнес-процесів щодо аналізу, оцінювання, прогнозування результатів в системі управління прибутковістю для будівельного підприємства ТОВ «Айнор». Розроблено діаграму в нотації BPMN 2.0, виокремлено основні процеси, підпроцеси, відповідальних осіб, що ухвалюють рішення в перебігу управління прибутковістю суб’єкта господарювання, з’ясовані зв’язки та інформаційні потоки, які виникають в ході реалізації завдань системи фінансового менеджменту. Емпірична реалізація розробленої моделі проведена в середовищі Bizagi Modeler. Створені візуалізації фінансових даних за результатами здійснення завдань моделі бізнес-процесів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Тристан, А. В., І. М. Крижанівський, С. А. Мельник, and Є. М. Горбут. "Модель оцінювання інформаційних можливостей органів управління розвідкою." Системи озброєння і військова техніка, no. 1(61), (May 14, 2020): 75–81. http://dx.doi.org/10.30748/soivt.2020.61.09.

Full text
Abstract:
Побудована модель оцінювання інформаційних можливостей органів управління розвідкою. В основу моделі оцінювання інформаційних можливостей органу управління розвідкою покладений системний підхід, як методологію дослідження складних систем та математичні моделі теорії масового обслуговування. Розвідувальна інформація, яка надходить до інформаційних систем у вигляді інформаційних документів (термінових, позачергових), розглядається як потоки інформації з певною інтенсивністю (щільністю), які потрібно зібрати, обробити і розподілити за визначений час. Отримано залежності між характеристиками (параметрами) потоків розвідувальної інформації, максимальним часом їх обробки, чисельністю особового складу та ймовірністю обробки інформації.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Перехейда, В. В. "Документальні потоки як засіб управління інформаційними процесами." Наукові записки Інституту журналістики 43, квітень - червень (2011): 155–57.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Шляга, О. В. "Процедури, функції й інформаційні потоки системи управління." Економіка та держава, no. 6 (2007): 40–43.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Osadcha, О. О., and N. В. Savina. "МЕТОДИЧНІ АСПЕКТИ АНАЛІЗУ ГРОШОВИХ ПОТОКІВ ПІДПРИЄМСТВА." Bulletin National University of Water and Environmental Engineering 4, no. 92 (April 8, 2021): 219. http://dx.doi.org/10.31713/ve4202021.

Full text
Abstract:
У статті досліджено методичні аспекти аналізу грошових потоків підприємства. Авторами проаналізовано трактування поняття «грошові потоки», обґрунтовано важливість дослідження методики їх аналізу з метою розробки механізму ефективного управління ними. Розглянуто особливості проведення ретроспективного аналізу грошових потоків за даними Звіту про рух грошових коштів, складеним прямим та непрямим методом. Авторами проаналізовано переваги аналітичної роботи за різними формами звіту. Обґрунтовано, що коефіцієнтний аналіз грошових потоків дозволяє детальніше розглянути стан грошових коштів підприємства. Запропоновано алгоритм комплексного коефіцієнтного аналізу грошових потоків, який передбачає проведення п’яти послідовних етапів. Авторами узагальнено відносні показники, які характеризують ефективність використання грошових коштів та дозволяють оцінити достатність грошових потоків.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Майстренко, Катерина Миколаївна. "КОМУНІКАЦІЇ У ДІЯЛЬНОСТІ ОРГАНІВ ПУБЛІЧНОЇ ВЛАДИ." Public management 29, no. 1 (May 24, 2022): 93–98. http://dx.doi.org/10.32689/2617-2224-2022-1(29)-13.

Full text
Abstract:
У статті виявлено, що комунікації у системі публічного управління є офіційним, юридично цілеспрямованим регламентованим рухом індивідуальних суб’єктів управління до соціальної спільності із збереженням за цими суб’єктами певної автономності, самостійності, самодіяльності, індивідуальності. Наголошего на тому, що комунікативний процес відіграє важливу роль у публічному управлінні незалежно від того, про яку форму комунікації йдеться. З’ясовано, що комунікаційний процес у публічному управлінні включає такі елементи: установи публічного управління та громадяни, повідомлення, канали комунікації, інформаційні бар’єри, зворотний зв’язок. Досліджено, що зовнішня комунікація в публічному управлінні націлена на справляння впливу на громадянське суспільство або отримання рекомендацій чи узгодження позицій із представниками суспільства, внутрішня комунікація пронизує всю систему публічного управління зсередини і є основною рушійною силою у сфері прийняття управлінських рішень. Мета роботи. Метою статті є здійснення теоретичного обґрунтування головних складових процесу комунікації в публічному управлінні та комплексний аналіз функцій та видів комунікації в системі публічного управління. Методологія. У запропонованій статті проаналізовані особливості комунікації в публічному управлінні. Визначено, що комунікація являє собою обмін інформацією між двома суб’єктами комунікативної взаємодії. Наголошено на тому, що для органів публічного управління надзвичайно важливою складовою комунікативної діяльності є зворотний зв’язок та перехід від одностороннього інформування громадян про дії влади до двосторонньої комунікації «громадянське суспільство – публічний орган – громадянське суспільство». Наукова новизна. Доведено, що комунікації повинні: забезпечувати ефективний обмін інформацією між суб’єктами та об’єктами управління; удосконалювати відносини між суб’єктами комунікації різних рівнів у процесі обміну інформацією; створювати інформаційні канали для обміну інформацією між окремими співробітниками та групами; налагоджувати та раціоналізувати інформаційні потоки. Висновки. Наголошено на тому, що використання системи комунікацій у публічному управлінні є важливою складовою процесу підготовки та прийняття управлінських рішень. Підкреслено, що існують різні канали, якими здійснюється комунікація в системі публічного управління, і досить важко визначити, який з них є найважливішим і необхідним. Безумовно, офіційні засоби для комунікації в публічних організаціях, несуть більше конкретики та перевірених даних, ніж неофіційні. Виявлено, що комунікація не може існувати у відриві від держави і суспільства, а суспільство не може розвиватися без грамотно налагодженої комунікації. Однак без взаємної довіри, зворотного зв’язку та своєчасної інформації, комунікація публічних інститутів та суспільства не буде ефектив- ною та продуктивною. Визначено, що у зв’язку з цим керівники публічних організацій та управлінці різного рівня, повинні шукати шляхи, підходи вдосконалення комунікації, встановлення нефор- мальних, більш оперативних каналів передачі, нарощувати власний потенціал через спілкування з підлеглими, іншими керівниками, постійного навчання та особистісного зростання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Volkanin, Yevhen, Serhii Boiko, Oleksiy Gorodny, Oksana Borysenko, and Andrii Dymerets. "АВТОМАТИЗАЦІЯ ПРОЦЕСУ МАГНІТНОЇ СЕПАРАЦІЇ НАНОЧАСТИНОК." TECHNICAL SCIENCES AND TECHNOLOG IES, no. 4 (14) (2018): 169–77. http://dx.doi.org/10.25140/2411-5363-2018-4(14)-169-177.

Full text
Abstract:
Актуальність теми дослідження. Актуальним науково-практичним завданням є розробка автоматизованої системи управління сепаратора, з метою точного підтримання режимних параметрів. Постановка проблеми. Головна мета цієї роботи полягає в розробці методів контролю магнітних і режимних параметрів системи магнітної сепарації за фракціями наночастинок у ліпідних оболонках. Аналіз останніх досліджень і публікацій. Для магнітного поділу магнітно-сприйнятливих частинок (молекул, колоїдних частинок) у потоці рідини застосовується технологія Mаgnеtiс Split-flоw thin Frасtiоnаtiоn (SPLITT) [9]. SPLITT – технологія магнітної сепарації в тонких каналах (<0,5 мм) з розсікачем потоків, орієнтованих перпендикулярно магнітному полю. Удосконалення технології поділу можливо шляхом заміни магнітної системи, традиційної для SPLITT, магнітною системою, яка використовується у ферогідростатичних сепараторах, з більшою областю однорідного градієнта в робочому проміжку. Виділення недосліджених частин загальної проблеми. Виробництво нанопрепарату для цільової доставки лікарських засобів і візуалізації (діаметр магнітних наночастинок 20…80 нм) передбачає виділення із вихідного препарату наночастинок середньої фракції. Існуючі на сьогодні магнітні методи сепарації не дозволяють цього зробити. Одним із рішень є удосконалення магнітної системи Фарадея, з метою отримання великої області однорідного градієнта магнітного поля в робочому проміжку. Це дає можливість розмістити в зазначеній області сепараційний канал, конструкція якого дозволяє розділити вихідний препарат на три фракції. Розроблена магнітна система, яка створює в робочій області високоградієнтне магнітне поле, яке впливає на траєкторії руху магнітних наночастинок, що рухаються в потоці рідини в сепараційному каналі. Також розроблена конструкція сепараційного каналу, яка дозволяє розділяти потоки рідини, які несуть наночастинки різних фракцій. Запропонована система призначена розділяти вихідний нанопрепарат на наступні фракції: дрібні наночастинки з розміром магнітного ядра 20 нм і менше (у тому числі порожні ліпідні оболонки); середні наночастинки (діаметр ядра 20...80 нм); великі наночастинки (діаметр ядра 81…100 нм). На сьогодні завдання полягає у створенні методів розрахунку автоматизованої системи, що забезпечить необхідні магнітні й режимні параметри сепараційної системи. Мета дослідження. Метою цієї роботи є розробка методів моніторингу магнітних та режимних параметрів системи магнітної сепарації для фракцій наночастинок у ліпідних оболонках. Виклад основного матеріалу. Для поділу наночастинок фракціями необхідно, щоб частинки різних розмірів рухалися вздовж різних траєкторій під дією магнітних та гідродинамічних сил. На траєкторію частинок впливає її розмір, магнетизація та градієнт поля. Щоб максимізувати відхилення намагнічених частинок від спрямування потоку випарного продукту, конструкція системи розділення передбачає генерацію магнітної сили, напрямок якої перпендикулярний напрямку потоку відокремленого продукту. Для забезпечення необхідних експлуатаційних параметрів процесу поділу пропонується використовувати автоматизовану систему керування з використанням нейроконтролера. Висновки відповідно до статті. Розроблена система сепарації дозволяє розділяти фракції наночастинок у потоці рідини, що підтверджується чисельним моделюванням. Без застосування автоматизованої системи управління режимними параметрами процесу магнітної сепарації неможливо забезпечити поділ фракцій наночастинок, оскільки навіть незначне відхилення від розрахункових параметрів призведе до спотворення профілю швидкостей рідини. Одним із найбільш перспективних підходів реалізації автоматизованого управління є застосування нейроконтролера. Подальша робота в зазначеному напрямку буде полягати у формуванні алгоритму управління на базі нейроконтролера. Підтвердженням достовірності отриманих методів будуть результати експериментальних досліджень.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Смирнов, І. Г. "Фінансові потоки та моделі управління в міжнародному туристичному бізнесі." Зовнішня торгівля: право та економіка, no. 5 (2006): 5–15.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Потоки управління"

1

Шамота, Г. М., and О. В. Яремчук. "Впровадження заходів антикризового управління грошовими потоками на підприємстві." Thesis, Аналітичний центр «Нова економіка», 2012. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/63144.

Full text
Abstract:
В тезах визначені стратегії та етапи управління грошовими потоками підприємства. Також подані рекомендації щодо системи антикризового управління грошовими потоками.
В тезисах определены стратегии и этапы управления денежными потоками предприятия. Также даны рекомендации по системе антикризисного управления денежными потоками.
In the theses identified strategies and stages of cash flow management. Also submitted recommendations for a system of crisis management cash flow.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Мансуров, Ш. "Оптимізація управління грошовими коштами підприємства." Master's thesis, Сумський державний університет, 2020. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/81802.

Full text
Abstract:
Дослідження питань управління грошовими потоками є першочерговими та досить актуальними, оскільки економічне зростання підприємства базується на підтримці його фінансової рівноваги та водночас на забезпеченні максимізації основного цільового показника — вартості підприємства, головним чинником формування якої є грошові потоки. Метою магістерської роботи є дослідження особливостей системи управління грошовими потоками на підприємстві та пошуку можливостей її удосконалення. У роботі були застосовані такі методи наукового дослідження, як метод порівняння, факторний аналіз, табличні та графічні методи тощо. У вступі ми визначили актуальність, новизну, практичне значення, зазначили мету та завдання, визначили об’єкт та предмет дослідження. У першому розділі ми провели дослідження щодо сутності, основних аспектів та особливостей управління грошовими потоками. У другому розділі обгрунтували доцільність використання системного підходу в управлінні грошовими потоками. Визначили доцільність використання платіжного календаря, як запоруки успішного управління грошовими потоками. У третьому розділі, на основі проведеного дослідження та користуючись отриманими знаннями, ми навели основні рекомендації щодо вдосконалення системи управління грошовими потоками. Новизна роботи: набули подальшого дослідження питання щодо особливостей системи управління грошовими потоками та розробці рекомендацій щодо її удосконалення.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Маркіна, Альона Олександрівна, and Людмила Сергіївна Ларка. "Управління грошовими потоками як складова економічного управління підприємством." Thesis, НТУ "ХПІ", 2018. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/36281.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Бухтіарова, Аліна Геннадіївна, Алина Геннадьевна Бухтиарова, Alina Hennadiivna Bukhtiarova, and Ю. Є. Адаменко. "Особливості управління грошовими потоками на підприємстві." Thesis, Сумський державний університет, 2017. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/67273.

Full text
Abstract:
На сьогоднішньому етапі розвитку ринкових перетворень в Україні, поступовий перехід до нових форм господарювання зумовив потребу у вивченні та аналізі грошових потоків підприємства, як одного з чинників ефективного функціонування підприємства в досить складних умовах, що склалися в країні.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Волоснікова, Наталія Миколаївна. "Методологічні засади управління фінансовими потоками інтегрованої логістизації процесів." Thesis, Національний університет "Львівська політехніка", 2016. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/22278.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

V, Horbatenko A. "Optimization of cash management of the enterprise." Master's thesis, Sumy State University, 2020. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/81801.

Full text
Abstract:
Перший розділ розкриває основні теоретичні засади сутності та формування грошових потоків суб’єктів господарювання. Визначено поняття грошового потоку та підходи до його формування. Розглянуто та характеризуються основні складові грошового потоку. У другому розділі визначаються особливості формування грошового потоку суб’єктами господарювання , аналізується фінансова звітність ТОВ «Агробіозахист» за 2016-2019 роки. У третьому розділі безпосередньо зазначаються практичні аспекти щодо оптимізації управління грошовими потоками підприємства та наводяться моделі управління грошовими потоками. Виходячи із висновків аналізу надаються рекомендації щодо формування грошового потоку та його поліпшення.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Попова, А. М. "Удосконалення системи управління грошовими потоками підприємства." Master's thesis, Сумський державний університет, 2020. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/81788.

Full text
Abstract:
Метою даної роботи є дослідження системи управління грошовими потоками на рівні підприємства та формування напрямів її вдосконалення. Об’єкт дослідження – процес управління грошовими потоками на підприємстві. Предмет дослідження економічні відносини що виникають в процесі руху грошових коштів на підприємстві. У першому розділі магістерської роботи досліджуються теоретичні підходи до формування грошових потоків підприємства. У другому розділі досліджено методичні підходи до управління грошовими потоками на підприємстві. У третьому розділі наведені напрямки вдосконалення механізму управління грошовими потоками. Нормативно-правова база роботи включає в себе нормативні акти, що визначають питання управління грошовими потоками. Інформаційною основою роботи є наукові праці, періодичні джерела, Інтернет ресурси.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Степанчук, О. В., С. Ю. Тімкіна, and В. В. Кузьменко. "Методи управління транспортними потоками на вулично-дорожній мережі міст." Thesis, "НФВ "Славутич - Дельфін", 2014. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/16967.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Шаповал, О. І. "Управління грошовими потоками на підприємстві." Master's thesis, Українська академія банківської справи Національного банку України, 2010. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/49721.

Full text
Abstract:
Мета дипломної роботи полягає у тому, щоб на основі вивчення спеціальної літератури та критичного аналізу практики господарювання ознайомитися з особливостями фінансово-господарської діяльності обраного акціонерного товариства, а також дослідити особливості управління грошовими потоками на досліджуваному підприємстві.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Христофорова, О. М. "Управління кредитними потоками банку." Thesis, Українська академія банківської справи Національного банку України, 2006. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/51534.

Full text
Abstract:
Дисертаційна робота присвячена розробці науково-методичних підходів і рекомендацій, спрямованих на вдосконалення управління кредитними потоками банків. Визначено сутність та місце потокового підходу, розкрито значення кредитних потоків банку. Досліджено сучасні умови стабільності та стійкості кредитних потоків банків в Україні. Проведено аналіз процентних ставок з погляду сталого руху кредитних потоків банків. Обґрунтовано складові стратегії управління кредитними потоками. Запропоновано підходи щодо прогнозного планування кредитних операцій банку та пошуку збалансованого покриття множини наданих кредитів банком множиною його зобов’язань. Розглянуто узагальнену оцінку ефективності кредитної діяльності банку.
The dissertation is devoted to development of the scientific-methodical approaches and recommendations directed on improvement of management by credit flows of banks. The essence and place flow of the approach is determined; the meaning of credit flows of bank is opened. The modern conditions of stability and resistance of credit flows of banks in Ukraine are investigated. The analysis of the interest rates is carried out from the point of view of a constancy of movement of credit flows of banks. The components of strategy of management of credit flows proved. The approaches to forecasting planning of credit operations of bank and search of the balanced covering of set of the given credits by bank by set of his obligations are offered. The generalized estimation of efficiency of credit activity of bank is considered.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Book chapters on the topic "Потоки управління"

1

Чапран, С. П. "ФОРМУВАННЯ МОДЕЛІ ЕФЕКТИВНОГО ПІДТРИМУЮЧОГО МЕХАНІЗМУ УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНИМ ПРОЦЕСОМ МАШИНОБУДІВНИХ ПІДПРИЄМСТВ." In Economics, management and administration in the coordinates of sustainable development. Publishing House “Baltija Publishing”, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-157-2-20.

Full text
Abstract:
Показано характерні умови сучасної неперервності інвестиційних процесів, за яких постають питання забезпечення механізмів сталих моделей функціонування ефективних інвестиційних процесів, котрі мають якісні характеристичні особливості загальної моделі системи та об’єднували б у собі функціонування систем фінансових потоків. Реалізація інформаційно забезпечуючих систем управління інвестиційним процесом дала змогу відобразити ефективний підтримуючий механізм управління інвестиційним процесом машинобудівних підприємств. Розглянуто особливість мультиваріантності прийняття інвестиційних рішень в інтересах інвесторів різних рівнів. На даному етапі показано властивість систем за врахування комплексів інвестиційних процесів та величин від ефектів їх роздільного здійснення. Охарактеризовано можливість існування зміни інвестиційного діапазону процесу, який може розширюватися за зміни самого обсягу інвестиційного процесу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Нечипорук, Л. В. "ФІНАНСОВА ГРАМОТНІСТЬ ТА ФІНАНСОВИЙ КОНСАЛТИНГ У КОНТЕКСТІ РОЗВИТКУ РИНКУ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ." In Economics, management and administration in the coordinates of sustainable development. Publishing House “Baltija Publishing”, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-157-2-17.

Full text
Abstract:
Доведено, що забезпечення фінансової грамотності населення є досить актуальним завданням в Україні, що пояснюється: інверсійністстю економічної трансформації (протилежністю переходів від загального одержавлення власності до розвитку різноманіття її форм, від державної монополії до включення конкурентних принципів, від директивно-планових цін до вільного ціноутворення і т. ін.) та поширенням глобалізації як складного, багатогранного процесу, який охоплює усі боки суспільного розвитку і втілюється у зростаючій взаємозалежності країн світу в результаті формування єдиного всесвітнього господарського організму. Визначено, що у процесі розгортання фінансової глобалізації посилюються ознаки фінансової нестабільності: зміна валютних режимів; зростання обсягів міжнародних потоків капіталу, обсягів ризикових операцій, збільшення швидкості поширення інформації; якісні зміни у структурі міжнародних потоків капіталу, що спричинили мобільність капіталів; приналежність суб’єктів фінансового ринку до різних національних економічних систем, що збільшує рівень ризику фінансових операцій та зумовлює зростання нестабільності глобального фінансового простору. Доведено посилення ролі фінансового консалтингу в контексті розвитку ринку фінансових послуг та уточнено, що під фінансовим консалтингом розуміють комплекс заходів, спрямованих на підвищення ефективності фінансового управління та вирішення таких основних завдань: формування фінансової політики; проведення фінансової експертизи; пошук джерел фінансових ресурсів; аналіз і підвищення поточної фінансової ефективності діяльності суб’єктів господарювання; зміцнення фінансового становища, досягнення фінансової стійкості і незалежності суб’єктів господарювання; оптимізація управління капіталом організації; оптимізація фінансових відносин з клієнтами і кредиторами, з господарюючими суб’єктами, державними органами; оптимізація управління податками, бухгалтерського та управлінського обліку; упровадження передових методів фінансового менеджменту в умовах невизначеності та ризиків.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Потоки управління"

1

Молодковець, І. А. "УПРАВЛІННЯ ГРОШОВИМИ ПОТОКАМИ." In From the Baltic to the Black Sea: the formation of modern economic area. Publishing House “Baltija Publishing”, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-123-7-2.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Хорольський, А., О. Мамайкін, В. Гріньов, and Л. Фомичова. "УПРАВЛІННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИМИ ПОТОКАМИ ВУГІЛЬНИХ ШАХТ." In Ukrainian School of Mining Engineering. Dnipro University of Technology, 2020. http://dx.doi.org/10.33271/usme14.029.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Бурда, Наталія. "ВДОСКОНАЛЕННЯ ПРОЦЕСУ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОДУКЦІЇ ШЛЯХОМ ОПТИМІЗАЦІЇ УПРАВЛІННЯ ЛОГІСТИЧНИМИ ПОТОКАМИ НА ПІДПРИЄМСТВІ." In МІЖДИСЦИПЛІНАРНІ НАУКОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ: ОСОБЛИВОСТІ ТА ТЕНДЕНЦІЇ. Міжнародний центр наукових досліджень, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/04.12.2020.v1.01.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Шуваєв, Антон. "ПЕРСПЕКТИВИ ВИКОРИСТАННЯ МЕТОДІВ ТА ПРИНЦИПІВ ЛОГІСТИКИ В СИСТЕМІ КОМПЛЕКСНОГО УПРАВЛІННЯ ПОТОКАМИ ВТОРИННИХ РЕСУРСІВ БУДІВЕЛЬНОЇ ГАЛУЗІ." In DÉBATS SCIENTIFIQUES ET ORIENTATIONS PROSPECTIVES DU DÉVELOPPEMENT SCIENTIFIQUE. European Scientific Platform, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/logos-01.10.2021.v2.31.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography