Academic literature on the topic 'Показник інтегральний'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Показник інтегральний.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Показник інтегральний"

1

Yaroshenko, O. L. "МОДЕЛЬ ОЦІНКИ РІВНЯ ВИТРАТ ПІДПРИЄМСТВ З ПІДЗЕМНОГО ЗБЕРІГАННЯ ГАЗУ." Actual problems of regional economy development 2, no. 13 (June 26, 2017): 45–53. http://dx.doi.org/10.15330/apred.2.13.45-53.

Full text
Abstract:
У статті проведено дослідження та наведений розрахунок часткових інтегральних показників рівня витрат підземного сховища газу, що дозволяють розглядати сукупність його витрат по окремому блоці як один показник та розрахований загальний інтегральний показник рівня витрат підприємства в річному розрізі. Побудована економетрична модель, на підставі якої можливе прогнозування загального рівня витрат підземного сховища газу, а також визначення ступеня впливу окремих факторів з урахуванням впливу інших факторів на загальний рівень витрат.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Sakovich, V. N., and T. A. Ostrikova. "Бальна оцінка ефективності лікування хворих на травматичний кератит." Archive of Ukrainian Ophthalmology 6, no. 3 (September 28, 2021): 46–50. http://dx.doi.org/10.22141/2309-8147.6.3.2018.165207.

Full text
Abstract:
Актуальність. Вивчення динаміки суб’єктивних клінічних симптомів при лікуванні пацієнтів із травматичним кератитом зі застосуванням додаткової оксигенації має практичне значення, оскільки під час запалення рогівки відбувається гіпоксія тканин. Мета роботи: вивчити динаміку інтегральних показників клінічних симптомів при лікуванні травматичного кератиту зі застосуванням гіпербаричного кисню. Матеріали та методи. До дослідження було включено 69 пацієнтів (69 очей) із травматичним кератитом віком від 18 до 75 років, серед яких 70 % становили чоловіки. Всім пацієнтам до стандартної схеми лікування травматичного кератиту було включено гіпербаричну оксигенацію з емоксипіном один раз на добу протягом 6–10 днів тривалістю 40 хвилин за режимом 1,2 АТА в барокамері «Ока». Вивчалася динаміка клінічних суб’єктивних показників у пацієнтів основної та контрольної груп, виражена в балах за умовною шкалою, що розроблена нами. Результати та обговорення. Аналіз динаміки інтегральної бальної оцінки суб’єктивних проявів під час лікування хворих на травматичний кератит свідчить про суттєве поліпшення стану ока в пацієнтів основної групи (із застосуванням гіпербаричної оксигенації). Інтегральний показник суб’єктивних клінічних симптомів пацієнтів основної групи на кінець лікування зменшився на 90,94 % (р < 0,001), що відповідає різниці між групами в 51,21 %. Порівняно з контрольною групою інтегральний показник включав зменшення середньої бальної вираженості відповідно: світлобоязні — 77,78 %, сльозотечі — 41,94 %, відчуття стороннього предмета — 41,67 %, больового синдрому та печіння — по 36,84 % (р < 0,001). Термін зникнення суб’єктивних клінічних симптомів основної групи коливався в межах 1,91 ± 0,01 — 2,15 ± 0,01, а контрольної групи — 3,79 ± 0,01 — 4,07 ± 0,01, р < 0,01. Висновки. Застосування додаткової оксигенації до традиційного лікування травматичного кератиту зменшує інтегральний суб’єктивний показник у балах пацієнтів основної групи на кінець лікування на 90,94 %, що відповідає різниці між групами майже в 49 % (р < 0,01). Використання ГБО-терапії сприяло одужанню хворих основної групи через 6,26 ± 0,03 дня, а групи контролю — через 9,31 ± 0,02 дня (р < 0,01), тобто на 3,05 дня раніше.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Obоd, I. I., and A. A. Strelnickiy. "ІНТЕГРАЛЬНИЙ ПОКАЗНИК ЯКОСТІ ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ В МЕРЕЖІ СИСТЕМ СПОСТЕРЕЖЕННЯ ПОВІТРЯНОГО ПРОСТОРУ." Системи управління, навігації та зв’язку. Збірник наукових праць 1, no. 47 (February 8, 2018): 32–35. http://dx.doi.org/10.26906/sunz.2018.1.032.

Full text
Abstract:
У статті обґрунтовано інтегральний показник якості захисту інформації в інформаційній системі яка створена на базі мережі систем спостереження повітряного простору, що дозволяє довести інформаційне забезпечення споживачів до рівня сучасних вимог шляхом інтеграції інформаційних ресурсів її підсистем. Показано, що інтегральним показником якості захисту інформації в зазначеній інформаційній системі може бути ймовірність інформаційного забезпечення яка є складовою ймовірностей виявлення повітряних об’єктів, виміру координат, поєднання інформації системи спостереження при формуванні формуляру повітряного об’єкту та імовірністю виявлення істинної траєкторії.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Кулаков, Є. В., and П. В. Кривуля. "Розвиток інтегральних показників середньомісячної плати як елементу макроекономічної системи показників якості життя." ВІСНИК СХІДНОУКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ імені Володимира Даля, no. 1(271) (February 8, 2022): 65–77. http://dx.doi.org/10.33216/1998-7927-2022-271-1-65-77.

Full text
Abstract:
Досліджено проблему актуальності розвитку інтегральних показників середньомісячної плати як елементу системи показників якості життя у країні за умов ринкової економіки, було проведено порівняльний аналіз існуючих моделей підрахунку середньої заробітної плати та наведено приклад можливого рішення проблеми нерелевантності використовуваних у моделях інтегральних показників. Було розглянуто теоретичну базу складання інтегральних показників, які можуть бути використані у вирішенні цієї проблеми, зіставлено думки вітчизняних та зарубіжних науковців за темою складання інтегральних показників у економіці, особливості їх використання та функціонування. Розглянуто можливість використання показників Лібіха та Шелфорда, що лімітують граничну ефективність інтегральних показників в цілому по економіці. У статті було розглянуто статистичну інформацію середньої заробітної плати в Україні за вересень 2021 року, представлено ілюстративний матеріал у табличній формі, на основі якого було проведено експеримент з використанням запропонованою методикою підрахунку заробітної плати, за яким було отримано результат дослідження та зроблено відповідні висновки. Запропоновано використання усіх існуючих методів підрахунку середньої заробітної плати на макрорівні у купі зі запропонованим автором методом, для порівняння отриманої інформації. Завданням наступних досліджень є перевірка гіпотези за даних Держстату з урахуванням частки населення регіонів, порівняння з існуючими методами. Сформульовано перспективні завдання: продовжити дослідження різниць інтервалів вибірки, як перекіс її в один із боків, для позначення сили скупченості бідного або багатого населення, яке має вплив на отримання інформації зі загальної вибірки; продовжити дослідження взаємозв’язку існуючих та запропонованої методики підрахунку середньої заробітної плати для їх уніфікації в один інтегральний показник, що зможе відобразити усю сутність вибірки. При цьому запропонований синтетичний показник не претендує бути альтернативою існуючим показникам і замінити їх, а стає похідною узагальненою оцінкою з універсальною назвою «середня заробітна плата» замість кількох показників з однаковою назвою, але різних за значеннями та змістом. Це має виключити використання в процесах професійної комунікації використання омонімічної назви і запобігти помилок комунікатів та утворення частини комунікаційно-наведених ризиків у використанні систем макроекономічних показників.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Yelisyeyeva, O. K., and N. H. Kutova. "Система оцінювання ефективності стимулювання персоналу на основі інтегрального показника." Scientific Bulletin of the National Academy of Statistics, Accounting and Audit, no. 1-2 (September 20, 2017): 46–53. http://dx.doi.org/10.31767/nasoa.1-2.2017.06.

Full text
Abstract:
За допомогою кореляційно-регресійного аналізу визначено інтегральний показник ефективності стимулювання персоналу підприємства та чинники впливу на засоби його стимулювання. Складено матрицю коригувальних заходів зі стимулювання персоналу на досліджуваних підприємствах, за допомогою якої визначено діапазон значень розрахованого інтегрального показника ефективності стимулювання персоналу. Визначено стан механізму стимулювання персоналу на досліджуваних підприємствах на підставі розрахунку інтегрального показника ефективності стимулювання персоналу підприємств.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Качинський, А. Б. "Індикатор могутності як інтегральний показник безпеки держави." Математичне моделювання в економіці, no. 2 (3), квітень - червень (2015): 75–91.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Звєрєва, Валентина, Наталія Лашко, and Григорій Чаусовський. "ЕКСПРЕС - МЕТОД ВИЗНАЧЕННЯ ІНТЕГРАЛЬНОГО ПОКАЗНИКА ЯКОСТІ ЙОГУРТІВ." ΛΌГOΣ. МИСТЕЦТВО НАУКОВОЇ ДУМКИ, no. 10 (February 4, 2020): 69–71. http://dx.doi.org/10.36074/2617-7064.10.013.

Full text
Abstract:
методу визначення інтегрального показника йогуртів. Експериментально підтверджено, що редокс-потенціал впливає на інтенсивність біохімічнихпроцесів визрівання молочнокислих продуктів, зокрема, йогуртів. Визначення величини редокс-потенціалу йогурту дає можливість здійснювати контроль за якістю цього молочного продукту та прогнозувати термін його зберігання. Все це дозволяє розглядати редокс-потенціал як інтегральний показник якості молочнокислих продуктів, зокрема, йогуртів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Хазан, П. В. "Інтегральний показник для оцінювання розвитку відновлюваних джерел енергії." Проблеми економіки, no. 3 (37) (2018): 253–59.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

БАРАНОВ, Юрій, and Андрій БАРАНОВ. "ДОСЛІДЖЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ УПРАВЛІННЯ ТЕХНІЧНИМ СТАНОМ ІНЖЕНЕРНОЇ ТЕХНІКИ В УМОВАХ ВЕДЕННЯ БОЙОВИХ ДІЙ." Збірник наукових праць Національної академії Державної прикордонної служби України. Серія: військові та технічні науки 81, no. 3 (September 17, 2020): 258–69. http://dx.doi.org/10.32453/3.v81i3.474.

Full text
Abstract:
Проблемам розробки, розвитку та підтримання справного технічного стану зразків інженерної техніки в умовах ведення бойових дій приділялась та приділяється значна увага. Це пов’язано в першу чергу з широким використанням інженерних частин та підрозділів в умовах ведення бойових дій. У роботі проведено дослідження та моделювання процесу управління технічним станом інженерної техніки за допомогою існуючої моделі статистичного прогнозування динаміки змін технічного стану інженерної техніки з використанням запропонованого науково-методичного апарату управління технічним станом інженерної техніки в умовах ведення бойових дій. Для оцінки ефективності управління технічним станом інженерної техніки було взято інтегральний показник, що складається з часткових показників готовності і технічного використання інженерної техніки і визначаються відповідно коефіцієнтами готовності та технічного використання, а також для узагальненої оцінки результатів процесу відновлення інженерної техніки використовувався мінімаксний критерій. Для оцінки ефективності управління технічним станом інженерної техніки взятий інтегральний показник, що складається з часткових показників готовності і технічного використання інженерної техніки і визначаються відповідно коефіцієнтами готовності та технічного використання, а також для узагальненої оцінки результатів процесу відновлення інженерної техніки використовується мінімаксний критерій. Таким чином, за рахунок методики корегування періодичності проведення технічного обслуговування в умовах бойових дій за рахунок визначених резервів часу, що пов’язані з нерівномірністю інтенсивності використання інженерної техніки в умовах ведення бойових дій значення комплексного показника надійності підвищується і приймає постійне значення на протязі ведення бойових дій, через те, що в ці терміни технічне обслуговування не проводиться, а ефективність управління технічним станом за умови використання запропонованого науково-методичного апарату за мінімаксним критерієм підвищується на третю добу ведення бойових і зі збільшенням терміну їх ведення постійно збільшується.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

ФАРІОН, Олег. "ІНСТРУМЕНТАРІЙ ОЦІНЮВАННЯ ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ОПЕРАТИВНОГО ПІДРОЗДІЛУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ." Збірник наукових праць Національної академії Державної прикордонної служби України. Серія: військові та технічні науки 81, no. 3 (September 16, 2020): 207–20. http://dx.doi.org/10.32453/3.v81i3.447.

Full text
Abstract:
У науковій статті представлено інструментарій оцінювання інформаційно-аналітичної діяльності оперативного підрозділу Державної прикордонної служби України. На основі дослідження результатів виконання завдань щодо збирання (добування) та аналізу даних обстановки на державному кордоні України й організації даних процесів запропоновано порядок формування інтегрального показника оцінювання інформаційно-аналітичної діяльності оперативного підрозділу. Зазначено, що інтегральний показник має певну структуру, яка відповідно до дерева властивостей включає окремі комплексні та загальні комплексні показники. Розрахунки значень окремих показників запропоновано здійснювати із урахуванням їх вагових коефіцієнтів. Стан інформаційно-аналітичної діяльності оперативного підрозділу пропонується визначати на основі порівняння фактичного значення загального результату оцінювання із інтервальним значенням шкали інтегрального показника. Визначений таким чином стан надає можливість встановлювати необхідність корегування інформаційно-аналітичної діяльності оперативного підрозділу. Запропоновано порядок вибору рішення для корегування інформаційно-аналітичної діяльності оперативного підрозділу. За результатами реалізації прийнятого рішення рекомендовано здійснювати повторне оцінювання зазначеної діяльності для перевірки відповідності вимогам, що висуваються. Критерієм ефективності інформаційно-аналітичної діяльності оперативного підрозділу є оптимальне співвідношення необхідних ресурсів для здійснення зазначеної діяльності та досягнення найкращого результату. Практичне значення запропонованого наукового підходу полягає у можливості безпосереднього використання керівниками оперативних підрозділів Державної прикордонної служби України розробленого інструментарію оцінювання інформаційно-аналітичної діяльності для виявлення конкретних прорахунків, обґрунтування пріоритетних напрямків та змісту заходів з покращення зазначеної діяльності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Показник інтегральний"

1

Майструк, О. Д., and Анастасія Сергіївна Колєсніченко. "Прибуток як інтегральний показник ефективності діяльності суб'єкта господарювання." Thesis, НТУ "ХПІ", 2016. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/26756.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Ю, Сукач Р. "Інтегральний показник небезпеки регіонів України в безпеко-орієнтованих проектах цивільного захисту." Thesis, Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університет захисту України. Матеріали VII Міжнародної науково-практичної конференції “Теорія і практика гасіння пожеж та ліквідації надзвичайних ситуацій”. ст. 181-183. м. Черкаси 2016 р, 2016. http://hdl.handle.net/123456789/2066.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Обод, І. І., and О. О. Стрельницький. "Інтегральний показник якості захисту інформації в мережі систем спостереження повітряного простору." Thesis, НТУ «ХПІ», 2018. http://openarchive.nure.ua/handle/document/5521.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Кисленко, А. С. "Комплексний аналіз фінансово-господарської діяльності підприємства та шляхи його покращення." Master's thesis, Сумський державний університет, 2019. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/76668.

Full text
Abstract:
Метою роботи є вивчення фінансового стану підприємства й методик його комплексної оцінки, узагальнення теоретичних засад та їх системний аналіз. У роботі розкрита методологія фінансового аналізу й описана логіка побудови системи аналітичних показників, розглядаються різні методики комплексної оцінки фінансового стану підприємства. Практична частина містить коротку характеристику підприємства, що досліджувалось, опис його місця розташування та основних техніко-економічних показників розвитку підприємства; наводяться результати комплексного аналізу фінансового стану підприємства та висновки про його фінансовий стан. У роботі запропоновані шляхи покращання комплексного аналізу фінансового стану підприємства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Власова, Наталія Олексіївна. "Методичні підходи до визначення впливу зовнішніх факторів на фінансові результати підприємств машинобудування." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2017. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/43228.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Полозова, Т. В. "Методика оцінки фінансової спроможності підприємства до інноваційно-інвестиційної діяльності." Thesis, Громадська організація «Центр економічних досліджень та розвитку», 2015. http://openarchive.nure.ua/handle/document/7084.

Full text
Abstract:
Запропонований показник дозволяє визначити здатність підприємства до здійснення інноваційно-інвестиційних процесів через ефективне управління рухом грошових потоків. Перспективою подальших досліджень може бути розробка методики врахування динамічних аспектів руху грошових коштів на підприємстві.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Аспарян, Н. Ю. "Стратегії інвестиційного забезпечення інноваційної діяльності підприємств в Україні." Master's thesis, Сумський державний університет, 2018. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/69310.

Full text
Abstract:
Мета дослідження – узагальнення та розвиток теоретичних і науковометодичних підходів й розроблення методичних рекомендацій щодо формування стратегій інвестиційного забезпечення інноваційної діяльності підприємств. У першому розділі роботи «Теоретичне основи інвестування інноваційної йної діяльності підприємств» аналізуються основи інноваційної діяльності, засоби її стимулювання та джерела інвестування. У другому розділі роботи «Аналіз інвестиційного забезпечення інноваційної діяльності підприємств» проаналізовані сучасні тенденції інноваційної діяльності в Україні, можливості використання різних інвестиційних ресурсів та виділені фактори підвищення інвестиційного забезпечення інноваційної діяльності. У третьому розділі роботи «Формування інноваційного забезпечення інноваційної діяльності підприємств» наведені методичні положення щодо визначення інвестиційної привабливості підприємств та інноваційних проектів, проведена інтегральна оцінка інвестиційної привабливості декількох інноваційних об’єктів та обґрунтовано заходи щодо підвищення інвестиційної привабливості цих інноваційних об’єктів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Рета, Марина Володимирівна. "Визначення рівня інноваційної та фінансово-господарської діяльності підприємства методами факторного аналізу." Thesis, Криворізький економічний інститут, 2010. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/23906.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Шитіков, Є. С. "Моделювання та прогнозування рівня цифровізації національної економіки." Master's thesis, Сумський державний університет, 2019. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/75891.

Full text
Abstract:
У роботі досліджено рівень цифровізації національної економіки, а також прогнозування цього рівня у майбутньому. Основною метою цього дослідження є розробка моделі розрахунку та прогнозування інтегрального показника рівня цифровізації економіки України.
The master’s thesis focuses on researching of digitalization level of national economy and forecasting of that level in the future. The main aim of this research is to develop model of digitalization integral index calculation and its forecasting for Ukraine’s economy.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Яременко, Наталія Сергіївна, Наталья Сергеевна Яременко, and Nataliia Serhiivna Yaremenko. "Інтегральна оцінка інвестиційної привабливості банку до злиття чи поглинання." Thesis, Східноєвропейський університет економіки та менеджменту, 2014. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/59854.

Full text
Abstract:
Розглядається поетапна процедура оцінювання інвестиційної привабливості банку до злиття та поглинання.
Consider gradual process of evaluation of investment attractiveness of the bank to mergers and acquisitions.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Book chapters on the topic "Показник інтегральний"

1

Дяченко, Анна, and Ірина Райтаровська. "АНАЛІТИЧНО-СТАТИСТИЧНИЙ АНАЛІЗ ТЕХНІКО-ТАКТИЧНОЇ ПІДГОТОВЛЕНОСТІ ДЗЮДОЇСТОК ВИСОКОЇ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗА ПІДСУМКАМИ «ОЛІМПІЙСЬКИХ ІГОР – 2020»." In Імплементація нововведень до правових та воєнних наук та підвищення ролі спорту на державному рівні (1st ed.). Європейська наукова платформа, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/indpvnprsdr.ed-1.06.

Full text
Abstract:
В результаті теоретичного дослідження розглянуто актуальну проблему визначення ефективного техніко-тактичного арсеналу спортсменок високої кваліфікації, які спеціалізуються в боротьбі дзюдо. Відповідно до результатів моніторингу Інтернет-ресурсів, а також аналізу науково-методичної, спеціальної (довідкової) літератури встановлено, що питанням аналітико-статистичного огляду техніко-тактичної підготовленості дзюдоїсток, учасниць «ХХХІІ Літніх Олімпійських ігор – 2020» у м. Токіо, Японія – присвячено недостатню кількість науково-методичних праць, що потребує подальших наукових розвідок та підкреслює актуальність і практичну складову обраного напряму дослідження. Головною метою дослідження є – аналіз техніко-тактичного арсеналу дзюдоїсток високої кваліфікації («Топ – 3» у своїх вагових категоріях), чемпіонок та призерок «ХХХІІ Літніх Олімпійських ігор – 2020 у м. Токіо, Японія». Під час вирішення поставлених перед нами завдань були використані наступні методи теоретичного дослідження: аксіоматичні, ідеалізації, історичні і логічні, сходження від конкретного, формалізації тощо. Крім цього були використані методи експертного оцінювання, а також власний досвід організації системи багаторічної підготовки спортсменок, які спеціалізуються в одноборствах. Відповідно до результатів низки наукових досліджень, членами науково-дослідної групи встановлено, що інтегральними показниками всебічної підготовленості спортсменок, які спеціалізуються в дзюдо є: показники активності та ефективності змагальних дій, техніко-тактична підготовленість та показники підсистеми біологічного контролю. У динаміці другого етапу дослідження членами науково-дослідної групи проведено аналіз техніко-тактичного арсеналу спортсменок, які спеціалізуються в дзюдо (чемпіонок та призерок «ХХХІІ Літніх Олімпійських ігор – 2020 у м. Токіо, Японія»). Відповідно до результатів теоретичного дослідження, вважаємо за необхідне зосередження уваги «тренерських штабів» на розроблення відповідних тренувальних програм (педагогічних моделей, методик тощо), які забезпечують: раціональну побудову змагальної сутички із урахуванням індивідуально-типологічних (психофізичних) особливостей суперниць; розвиток «вибухової сили», вивчення дзюдоїстками теоретичних аспектів діючих правил дзюдо; збільшення кількості та різноманіття атакуючих і захисних прийомів; підвищення коефіцієнту надійності техніко-тактичних дій (комбінацій); підвищення інтенсивності тренувального навантаження; збільшення кількості техніко-тактичних дій (комбінацій) за одиницю часу тощо); розвиток тактильної чутливості та координації; формування високої психофізичної готовності до тривалої змагальної діяльності (високих тренувальних навантажень); розвиток та удосконалення спеціальної фізичної підготовленості тощо, що сприятиме підвищенню показників змагальної діяльності українських спортсменок, які спеціалізуються в дзюдо на різних етапах їхньої багаторічної підготовки. Перспективи подальших досліджень у обраному напрямі наукової розвідки передбачають проведення порівняльного аналітико-статистичного аналізу техніко-тактичного арсеналу жінок та чоловіків, які спеціалізуються в дзюдо високої кваліфікації (учасників та учасниць «ХХХІІ Літніх Олімпійських ігор-2020, м. Токіо, Японія».
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Показник інтегральний"

1

Серединська, Наталія, Катерина Марченко-Толста, Василь Хоменко, and Тетяна Бершова. "ПОРІВНЯЛЬНА ОЦІНКА ВПЛИВУ ЛЕФЛУНОМІДУ ТА ЕНБРЕЛУ НА ІНТЕГРАЛЬНІ ПОКАЗНИКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ У ЩУРІВ НА ТЛІ АДʼЮВАНТНОГО АРТРИТУ, КОМОРБІДНОГО З АРТЕРІАЛЬНОЮ ГІПЕРТЕНЗІЄЮ." In THEORETICAL AND EMPIRICAL SCIENTIFIC RESEARCH: CONCEPT AND TRENDS. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/24.07.2020.v2.31.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Показник інтегральний"

1

Савосько, Василь Миколайович, and Віктор Каплаух. Біотичний потенціал як інтегральний показник стану штучних насаджень техногенних ландшафтів. Видавництво ДНУ, 2005. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/2961.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Савосько, Василь Миколайович, and Оксана Миколаївна Католыченко. Флюктуюча асиметрія листків берези повислої в умовах аеротехногенного забруднення Криворіжжя. Запорізький національний університет, 2014. http://dx.doi.org/10.31812/0564/479.

Full text
Abstract:
У зоні мінімального аеротехногенного забруднення Криворіжжя морфометричні параметри листової пластинки берези повислої знаходяться в межах значень, характерних для цього виду рослин в умовах природного ареалу. В зонах середнього та максимального забруднення атмосферного повітря виявлено зменшення значень цих морфометричних параметрів на 10–35 % по відношенню до першої зони. Інтегральний показник асиметрії листків берези повислої території з мінімальними рівнями аеротехногенного забруднення Криворіжжя відповідає умовній нормі (FA=0,035). В зоні середнього рівня забруднення він вказує на максимальний рівень впливу на березу повислу (FA=0,054). В зоні максимального забруднення атмосферного повітря цей показник свідчить про вкрай несприятливі умови (FA=0,081), а рослини перебувають у сильно пригніченому стані. Між значеннями флюктуюючої асиметрії листків берези повислої та рівнями аеротехногенного забруднення Криворіжжя виявлений статистично достовірний кореляційний зв'язок, який підтверджує наявність прямого та дуже сильного зв’язку (R=0,963–0,993). Тому ці показники є критеріями сталого розвитку рослинних організмів і можуть використовуватися в практичній діяльності (в якості важливої біоіндикаційної ознакипід час екологічних заходів). У подальших дослідженнях є сенсрозширити перелік видів рослин індикаторів, залучивши до цього представників родів Липа та Тополя.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Пипенко, І. С., and Ю. Б. Мельник. Факторно-критеріальна модель оцінки життєздатності криптоактивів. KRPOCH, 2021. http://dx.doi.org/10.26697/preprint.pypenko.melnyk.1.2021.

Full text
Abstract:
Вступ: Відсутність теоретично обґрунтованої системи факторів і критеріїв криптоактивів не дозволяє здійснити системну оцінку життєздатності ринків криптоактивів та розробити механізми їх ефективного управління. Мета дослідження: визначити систему факторів і критеріїв, а також показників криптоактивів, на основі яких розробити факторно-критеріальну модель оцінки життєздатності криптоактивів. Матеріали і Методи: Методологія дослідження базується на системному підході до визначення основних факторів, критеріїв і показників криптоактивів. Використано кваліметричний підхід для розробки факторно-критеріальної моделі оцінки життєздатності криптоактивів. Проведено анкетування 57 фахівців-експертів для визначення вагомості (значущості) факторів і критеріїв у розробленій моделі. Для оброблення даних моделі використовується кваліметричний інструментарій. Результати: Дослідження криптоактивів методами факторно-критеріального аналізу дозволило схарактеризувати систему з 7 факторів і 30 критеріїв, а також 60 показників. Ці фактори, критерії та показники покладено в основу розробленої моделі оцінки життєздатності криптоактивів. Застосування факторно-критеріальної моделі надає можливість порівняти всі компоненти системи критеріїв, навіть, якщо вони вимірюються в різних одиницях, й визначити загальний рівень життєздатності криптоактивів на основі інтегральної оцінки. Висновки: Факторно-критеріальна модель оцінки життєздатності криптоактивів є унікальним інструментом вимірювання рівня як кожної складової криптоактиву в цій моделі, так і в інтегрованій цілісності. Для оцінки та розуміння життєздатності криптоактиву слід вивчати не тільки показники окремих критеріїв, а й їх взаємовідношення та взаємодію. Координація комплексу вибірково залучених критеріїв забезпечуватиме отримання реального результату – підвищення рівня життєздатності криптоактиву. Ця модель може бути рекомендована для емітентів, інвесторів та користувачів криптоактивів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography