Academic literature on the topic 'Планування потоку'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Планування потоку.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Планування потоку"

1

Korniienko, I., S. Korniienko, S. Trotsyk, S. Kaznachey, and O. Zhyrna. "FUNCTIONAL SCEME OF THE CONTROL MODULE OF INPUT REQUIREMENTS FOR TESTING OF ARMAMENT AND MILITARY EQUIPMENT." Наукові праці Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки, no. 5 (December 22, 2020): 41–49. http://dx.doi.org/10.37701/dndivsovt.5.2020.05.

Full text
Abstract:
На даний момент продовжує бути актуальною проблема ефективності випробувань озброєння та військової техніки. У статті розглянута проблема планування та загальної організації процесів, що супроводжують надходження вимоги на випробування зразка озброєння та військової техніки. Авторами запропонована ідея управління вхідним потоком заявок на випробування зразків озброєння та військової техніки, що має на меті зменшити втрати, які виникають внаслідок неузгодженості параметрів інтенсивності вхідного потоку заявок на випробування та пропускної здатності випробувального інституту. Розглянута потенційна можливість управління вхідним потоком заявок на випробування зразків озброєння та військової техніки та сформований наближений перелік механізмів, які дозволяють здійснювати таке управління. Запропонована функціональна схема блоку управління вхідним потоком заявок на випробування озброєння та військової техніки. Показані основні логічні зв’язки між функціональними елементами схеми, викладений стислий опис призначення і задач основних функціональних елементів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Стенін, О., В. Пасько, М. Солдатова, С. Стенін, and С. Стенін. "Моделювання та оптимізація багатофазного послідовного технологічного процесу." Адаптивні системи автоматичного управління 2, no. 37 (May 31, 2021): 50–58. http://dx.doi.org/10.20535/1560-8956.37.2020.226807.

Full text
Abstract:
В умовах конкуренції та нестабільності виробничі компанії змушені постійно вдосконалювати виробничий процес і розробляти нові інноваційні технології та обладнання з метою збереження своїх позицій на ринку. Важливу роль в цьому відіграють удосконалення методів планування і управління процесом розвитку виробництва, розробка інноваційних продуктів і прогнозування заходів з адаптації до мінливих вимог зовнішнього і внутрішнього ринку. У даній роботі розглядається багатофазний послідовний технологічний процес (ПТП) з розгалуженою структурою на кожній фазі виробничого процесу. Для пуассонівського потоку надходження і обробки деталей запропонована математична модель у вигляді багатоканальної СМО з очікуванням і обмеженням черги. На основі цієї моделі сформовані критерії оцінки роботи ПТП і синтезовані вартісні моделі для вирішення завдань інновації та оптимізації ПТП. Вирішені для кожної фази виробничого процесу завдання оцінки ефективності інноваційного оновлення обладнання та завдання вибору оптимальної кількості обладнання. У разі невідповідності потоків надходження і обробки деталей даної математичної моделі, значення вихідних критеріїв визначаються за результатами певного числа багаторазового імітаційного моделювання роботи ПТП. Бібл. 11, іл.2
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Лобода, О. М., and Н. Д. Худік. "ЗАСТОСУВАННЯ ІМІТАЦІЙНОЇ МОДЕЛІ СИСТЕМИ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ НА ПІДПРИЄМСТВАХ МАЛОГО БІЗНЕСУ." Таврійський науковий вісник. Серія: Економіка, no. 9 (November 3, 2021): 126–34. http://dx.doi.org/10.32851/2708-0366/2021.9.16.

Full text
Abstract:
У статті показано, що процес стратегічного управління на невеликому підприємстві неформалізований та найчастіше протікає в знанні керівника підприємства на тлі потоку інших завдань. Доведено, що актуальним завданням є створення інформаційної системи прийняття управлінських рішень, яка на основі планування фінансового стану малого підприємства могла би підказати керівнику, як грамотно розпоряджатися фінансовими засобами. Розроблено новий підхід до вирішення проблеми створення механізмів та інструментів засобів для підтримки процесу прийняття інвестиційних рішень у малому бізнесі на основі процедури ситуаційного аналізу ринку як складної соціально-економічної системи в умовах невизначеності. Розглянуто імітаційну модель системи управління як найбільш важливий елемент системи підтримки прийняття рішень, що визначає ефективність рішення. Дослідження проводиться на основі інтеграції парадигми багатоагентних систем як моделі системи управління, які побудовані за допомогою індуктивних суджень агентів та інструментів нечіткого логічного висновку для обробки невизначеної інформації.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Hannenko, Iurii. "Удосконалення часткової методики оптимізації маршруту перевезення матеріальних засобів." Journal of Scientific Papers "Social development and Security" 10, no. 5 (October 31, 2020): 128–34. http://dx.doi.org/10.33445/sds.2020.10.5.11.

Full text
Abstract:
У статті на основі аналізу системи перевезення матеріальних засобів Збройних Сил України проведено дослідження стосовно удосконалення часткової методики оптимізації маршруту перевезення матеріальних засобів Збройних Сил України. На сьогодні існуючі методики носять частковий характер та не враховують нові чинники врахування раціональності та оптимізації маршруту руху, які в сучасних умовах значно впливають на ефективність системи перевезення матеріальних засобів. Одним з основних завдань системи перевезення є своєчасність, повнота перевезення та мінімізація витрат, пов’язаних з доведенням матеріального потоку від первинного джерела (виробника, постачальника) до кінцевого споживача (підрозділу). У дослідженні щодо оптимізації маршрутів перевезення матеріальних засобів визначається найкоротший шлях, що веде з джерела забезпечення до пункту призначення в зв’язній мережі при заданих відстанях, асоційованих з кожним ребром мережі. Дослідження полягає у визначенні оптимального маршруту проходження по мережі між пунктами по пов’язаних з ними дорогах, з мінімальною загальною довжиною пройденого шляху із застосуванням методів мережевого планування.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Borodavka, Vasyl, Anatolii Getmanchuk, Tetiana Bortnik, Oleksandr Kychylyuk, and Vasyl Voytyuk. "Новий патогенний комплекс соснових лісів Волинського Полісся." Lesya Ukrainka Eastern European National University Scientific Bulletin. Series: Biological Sciences, no. 7(356) (June 29, 2018): 23–31. http://dx.doi.org/10.29038/2617-4723-2017-356-7-23-31.

Full text
Abstract:
Мета статті – визначити основні характерні закономірності гострих усихань сосняків Волинського Полісся, установити їхні причини та спрогнозувати ймовірні наслідки. Методика. Проведено розширені лісопатологічні обстеження насаджень при формуванні повидільної бази всихаючих сосняків. Маршрутними рекогносцирувальними та деталізованими обстеженнями охоплено 43 виділи з проявами гострого стрімкого всихання в п’яти лісництвах державного підприємства «Маневицьке лісове господарство». Результати. У статті наведено результати обстеження ділянок усихаючих сосняків у ДП «Маневицьке ЛГ». Описано найбільш характерні закономірності нинішніх гострих усихань. Діагностовано причину всихань – прогресуюче поширення агресивних асоціацій жуків-лубоїдів та офіостомових грибів. Масове ураження лубоїдами призводить до порушення низхідного потоку водообміну дерева, а зараження офіостомовими грибами зумовлює захворювання дерев на мікоз провідних судин, що повністю припиняє сполучення між кроною та кореневою системою. Наведено відомості про номенклатуру шкідників. Описано характерні симптоми сучасних гострих усихань сосни, які дають змогу їх ідентифікувати в польових умовах. Наукова новизна. Установлено, що верхівковий короїд за своєю концентрацією в осередках ураження та інтенсивністю шкодочинної діяльності набуває ролі й значення первинного шкідника. Сприятливі кліматичні умови останніх років призвели до того, що цей вид розвивається вже не у двох, а в трьох поколіннях за рік. Практична значимість. Описано механізм ураження дерев сосни новим патогенним комплексом. Відзначається, що найвищу концентрацію верхівкового короїда зафіксовано в осередках ураження наприкінці осені, що потрібно враховувати під час планування санітарно-оздоровчих заходів у лісах. Зробимо прогноз появи проявів екологічної кризи в сосняках, уражених новим патогенним комплексом, подальшу їх дестабілізацію та деградацію, зростання швидкості поширення й площі зараження.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Ladychenko , V. V., L. O. Golovko , and B. B. Serhiienko . "Теоретико-правові засади поводження з відходами за законодавством Європейського Союзу." Scientific Papers of the Legislation Institute of the Verkhovna Rada of Ukraine, no. 1 (February 24, 2021): 46–57. http://dx.doi.org/10.32886/instzak.2021.01.05.

Full text
Abstract:
Метою статті є дослідження теоретико-правових засад поводження з відходами за законодавством Європейського Союзу, принципів діяльності ЄС у сфері поводження з відходами та напрямків попередження виникнення відходів. Наукова новизна. У зв’язку з незадовільним станом виконання в Україні зобов’язань у сфері адаптації вітчизняного законодавства до законодавства ЄС у сфері поводження з відходами актуальним є ґрунтовне дослідження системи класифікації відходів та принципів діяльності ЄС у сфері поводження з відходами.Висновки. Головним завданням державної політики щодо управління відходами є максимально можливе зменшення негативного впливу речовин та матеріалів, що втратили своє споживче значення, на навколишнє середовище та здоров’я людини. Цей напрям державної політики є дуже важливим через вкрай негативні наслідки, оскільки відходи становлять загрозу для здоров’я людини та завдають шкоду навколишньому природному середовищу в зв’язку з їх токсичністю, можливістю забруднення повітря, води та ґрунту. Нами проаналізовано систему класифікації відходів в ЄС з погляду на їх хімічні, фізичні, економічні властивості. На сьогодні ця система класифікації складається з 20 глав, 110 підкатегорій, 839 видів відходів, 405 видів відходів, класифікованих як небезпечні. Основною метою впровадження класифікації відходів є розроблення типових систем управління не для кожного виду відходів окремо, а в межах певної категорії, крім випадків, передбачених законодавством ЄС. Основними стратегічними цілями в галузі поводження з відходами в Європейському Союзі є: зменшення утворення відходів шляхом запобігання їх виробленню в технологічному процесі виробництва; використання відходів у виробничих процесах; виділення окремих фракцій із загального потоку відходів для подальшого їх використання як вторинних матеріальних та енергетичних ресурсів; скорочення відходів, розміщених на звалищах; інтеграція методів поводження з відходами на основі використання найкращих доступних технологій.У правовій системі ЄС, поряд із загальними принципами (принцип забруднювач платить, принцип охорони життя та здоров’я, принцип запобігання та профілактики, принцип планування, принцип сталого розвитку), існують спеціальні, які складають основу правового регулювання у певних сферах суспільного життя (принцип близькості, принцип застосування ієрархії поводження з відходами, принцип відповідальності виробника, принцип селективного збору). Новацією є те, що вищезгадані принципи передбачають підготовку до повторного використання та переробки. Ці дві групи процесів підпадають під поняття відновлення, зумовленого бажанням запобігти утворенню нових відходів та використовувати вже існуючі відходи як ресурс.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Mykhalchuk, V. M., A. V. Kolomoyets, O. K. Tolstanov, and Z. V. Hbur. "КОНЦЕПТУАЛЬНІ ЗАСАДИ ЛОГІСТИКИ НОВОГО ЧАСУ В СУЧАСНІЙ УКРАЇНСЬКІЙ МЕДИЦИНІ." Вісник соціальної гігієни та організації охорони здоров'я України, no. 3 (December 23, 2020): 67–73. http://dx.doi.org/10.11603/1681-2786.2020.3.11625.

Full text
Abstract:
Мета: сформувати нову концептуальну модель логістики нового часу в сучасній українській медицині. Матеріали і методи. Використано системний метод, метод порівняльного аналізу та прогнозування. Проаналізовано інформаційні системи, які використовують в управлінні медичними закладами (вітчизняними і зарубіжними), та дослідження, які проводили вітчизняні та зарубіжні вчені за цією тематикою, сформовано концептуальні засади впровадження та використання логістики в управлінні медичними закладами. Результати. У статті висвітлено нові концепції логістики медичних організацій в сучасних умовах. Визначено, що новий підхід до формування логістики в управлінні медичним закладом передбачає ефективність потоків пацієнтів у системі охорони здоров’я. У такій концепції сформовано чотири основні потоки медичного закладу, які визначатимуть ефективність логістичної діяльності: фінансовий; матеріальний; людський; інформаційний (у тому числі управлінські рішення). За даних обставин медичний заклад має можливість одноразово приступити до впровадження декількох логістичних концепцій, які визначають якість надання медичних послуг, прикладом яких є система інтегрованого планування ресурсів, або ERP; загальне управління якістю, або TQM; система «точно в термін», або JIT (Just In Time); точне виробництво, або LP (Lean Production); логістика, орієнтована на час, або TBL (Time-based Logistics). Розглянуто впровадження нової концептуальної моделі зрілості логістики в сучасному медичному закладі. І саме логістичні концепції (ERP, TQM, JIT, LP, TBL) є новими стратегіями у досягненні ефективності в логістичній діяльності нового часу та можуть слугувати основою для формування, розробки, впровадження моделі зрілості логістики в медичному закладі. Висновки. Логістика – це управління різними вхідними та вихідними потоками медичного закладу з метою їх оптимізації. Відповідно, управління логістичною діяльністю в медицині виходить за рамки традиційних фізичних потоків, враховуючи інші потоки, такі як пацієнти в ланцюгу надання медичної допомоги. Сучасним підходом до логістики медичної сфери є підхід з позицій створення цінності медичної послуги. Новий підхід до формування логістики в управлінні медичним закладом передбачає ефективність потоків пацієнтів у системі охорони здоров’я.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Хрущ, Н. А. "Особливості планування та оцінювання грошових потоків підприємств." Вісник Хмельницького національного університету. Економічні науки, no. 6, т. 2 (2017): 167–72.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Kiyko, S., E. Druzhinin, and O. Prokhorov. "МОДЕЛЬ ПЛАНУВАННЯ ЕНЕРГОСПОЖИВАННЯ МЕТАЛУРГІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА." Системи управління, навігації та зв’язку. Збірник наукових праць 1, no. 59 (February 26, 2020): 27–32. http://dx.doi.org/10.26906/sunz.2020.1.027.

Full text
Abstract:
Розроблено багаторівневу модель енергоспоживання металургійного підприємства, яка дозволяє оцінити ефективність відібраних до реалізації енергозберігаючих проектів, об'єктивно оцінити частку кожного енергоресурсу в загальному потоці, визначити енергоємність окремого виробництва, цеху, всього підприємства, скорегувати стратегічний напрям в управлінні енергоресурсами. За допомогою моделі можливе вирішення цілого ряду завдань, серед яких оцінка раціональності та ефективності існуючої на підприємстві структури енергоспоживання, прогнозування очікуваних рівнів енерговитрат при зміні технології, сортаменту і якості продукції та порівняння різних технологій і обладнання з точки зору енергоефективності, оптимальне управління потоками енергоносіїв з урахуванням зміни умов виробництва
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Ivanyshyn, O. V. "ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ І СОЦІАЛЬНОЇ КОРИСНОСТІ ТРАНСПОРТНОЇ ЛОГІСТИКИ МХП ЗА ДОПОМОГОЮ ІННОВАЦІЙНОЇ СИСТЕМИ ABM RINKAI TMS." Transport development, no. 2(7) (March 15, 2021): 7–16. http://dx.doi.org/10.33082/td.2020.2-7.01.

Full text
Abstract:
Вступ. Натепер спостерігається зміна глобального тренду логістики в Укра- їні в бік сталого та якісного розвитку. Це дозволить реалізувати величезний логістичний потенціал України, перетворити логістику в галузь національної економіки, яка сприятиме підвищенню конкурентоспроможності й прибутковос- ті вітчизняних підприємств. Визначено, що управління власним і найманим транспортом підприємства проводиться за допомогою інноваційної системи ABM Rinkai TMS і містить економію транспортних витрат за 3 модулями: план, факт, аналіз відхилень. Встановлено, що використання системи моніторингу й управління транспортом надає всі основні функції, необхідні для спрощення повсякденних операцій з управ- ління доставленням. Предмет дослідження. Процеси роботи системи TMS ABM Rinkai, запропо- новані з метою підвищення ефективності управління транспортом, доступнос- ті, прозорості й оптимізації всього процесу логістики. Мета статті – дослідження переваг інноваційної системи транспортної логістики ABM RINKAI TMS МХП для підвищення якості, ефективності й соці- альної корисності. Результати роботи. Розглядаючи логістичні інновації, не можна оминати новітні логістичні технології, які застосовуються в плануванні й інформацій- ному забезпеченні, що необхідне для ефективного використання транспортної та логістичної інфраструктур та електронної обробки даних, автоматизації виробництва й впровадження інших нових досягнень для вдосконалення структу- ри інформаційних потоків. Пропозиції ABM Rinkai Rinkai TMS: діагностика й виявлення «вузьких місць»; оптимізація процесів планування торгових маршрутів, контролю та аналізу ефективності транспортної логістики; впровадження автоматичного плану- вання маршрутів доставляння на підставі наявних замовлень та автомобілів з урахуванням різних обмежень, економія транспортних витрат. Визначені ефекти транспортної логістики з ABM Rinkai TMS: підвищення ефективності використання транспорту; зниження транспортних витрат; мінімізація необхідного автопарку; скорочення сумарного кілометражу; збіль- шення кількості обслуговуваних клієнтів за маршрут; скорочення кількості запіз- нень і впевненість клієнтів в якісному й вчасному обслуговуванні; підвищення якос- ті процесів, відсутність витрат на дороге програмне забезпечення, що виступає передумовою ефективної реалізації логістичної діяльності підприємства. Методологія дослідження. У процесі дослідження використано загальнона- укові й спеціальні методи, зокрема: діалектичний, системного аналізу; оптимі- зації запасів залежно від рівня логістичної системи; моделювання руху матері- альних та інформаційних потоків логістичної системи з допомогою призначень, вибору найкоротшого шляху; формування методів математичного програмуван- ня оптимальної виробничої програми. Галузь застосування результатів. Економіка, транспорт, управління, макро- й мікроекономіка, інформатика, логістика, інновації. Висновки. Запропоновано використання інноваційної системи транспортної логістики ABM RINKAI TMS МХП. Встановлено мотиви застосування інновацій на підприємствах. Визначено необхідність використання логістичних інновацій, новітніх технології планування та інформаційного забезпечення; електронної обробки вантажопотоків; автоматизації виробництва; ефективність управлін- ня транспортною логістикою з ABM Rinkai TMS.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Планування потоку"

1

Рябінін, Є. К., Анатолій Володимирович Бойко, and Максим Васильович Бурлака. "Використання теорії планування експерименту для уточнення моделі турбулентності в CFD розрахунках." Thesis, НТУ "ХПІ", 2012. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/37150.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Савчук, Василина Михайлівна. "Розробка раціональної технології виготовлення костюма дитячого в умовах ФОП Файчук Г.П. м. Львів." Магістерська робота, Хмельницький національний університет, 2021. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/11378.

Full text
Abstract:
Дипломний проект присвячений вирішенню таких питань, як розробка раціональної технології на основі малоопераційної технології, впровадження сучасних матеріалів, конструкції, обладнання та удосконалення форми організації потоку. В інженорно-дослiдницькому роздiлi розглянуто питання впливу властивостей матеріалів верху на якість виробу. Поставлене завдання виконано за рахунок аналізу матеріалів, та вибору найбільш якісних для виготовлення виробу. В конструкторській частині вибрана методика конструювання Мюллер і син, яка дозволяє впровадити конструкції конкурентоспроможної базової моделі виробів. В технологічній частині визначені режими обробки, обрані методи, які дозволили скоротити затрати часу, підвищення продуктивності праці. Запроваджено в заготівельній секції та в монтажно-оздоблюючій агрегатний потік, що забезпечить випуск конкурентоспроможних моделей з циклічним запуском.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Галкіна, Марина Григорівна. "Розробка раціональної технології виготовлення куртки жіночої спортивної в умовах ТОВ «ATRY SPORT» м. Хмельницький." Магістерська робота, Хмельницький національний університет, 2021. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/11382.

Full text
Abstract:
Дипломний проект присвячений вирішенню таких питань, як розробка раціональної технології на основі малоопераційної технології, впровадження сучасних матеріалів, конструкції, обладнання та удосконалення форми організації потоку. В інженорно-дослiдницькому роздiлi розглянуто питання впливу властивостей матеріалів верху на якість виробу. Поставлене завдання виконано за рахунок аналізу матеріалів, та вибору найбільш якісних для виготовлення виробу. В конструкторській частині вибрана методика конструювання Мюллер і син, яка дозволяє впровадити конструкції конкурентоспроможної базової моделі виробів. В технологічній частині визначені режими обробки, обрані методи, які дозволили скоротити затрати часу, підвищення продуктивності праці. Запроваджено в заготівельній секції та в монтажно-оздоблюючій агрегатний потік, що забезпечить випуск конкурентоспроможних моделей з циклічним запуском.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Дмитренко, М. Г. "Управління фінансами комерційних банків." Thesis, Українська академія банківської справи Національного банку України, 2001. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/51377.

Full text
Abstract:
Дисертаційне дослідження присвячено аналізу існуючих і обґрунтуванню нових підходів до управління фінансами комерційних банків. На основі всебічного аналізу фінансового стану банківської системи України визначено цілі та функції управління фінансами комерційного банку, обґрунтовано методологічні засади до управління активами й зобов’язаннями комерційного банку. Виділено і систематизовано завдання стратегічного планування та аналізу джерел формування капіталу банку. У роботі обґрунтовано напрямки вдосконалення процесу управління фінансами комерційних банків на основі управління потоками фінансової інформації, рівнем вартості позичок банку як основного напрямку забезпечення прибутковості банку, визначено підходи стосовно організації фінансового обліку та звітності.
The dissertation is devoted to the analysis of existing and new approaches of the financial management in commercial banks. On the basis of the detailed analysis of financial state of the banking system of Ukraine the purposes and functions of financial management in commercial bank are defined. The methodological essentials of assets and liabilities management in commercial bank are proposed. The tasks of strategic planning are underlined and the analysis of the capital is made. The main directions of perfection of the financial management process in commercial banks on the basis of financial information management are detailed. The approaches, concerning the organization of financial accounting in banks, are determined.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Клімов, А. В. "Контролінг у системі менеджменту страхової компанії." Thesis, Харківський нац. економічний ун-т, 2008. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/51445.

Full text
Abstract:
В дисертації розкрито сутність та значення контролінгу в процесі прийняття управлінських рішень в страховій компанії. Проведено аналіз розвитку страхової діяльності в Україні. Досліджено фінансовий потенціал як чинник виважених управлінських рішень. Розроблено методичний підхід до визначення збалансованості вхідних та вихідних грошових потоків.
This thesis explores the essence and meaning of controlling in process of management decision making in the insurance company. Analysis of insurance activity in Ukraine has been performed. Financial potential as a factor of balanced management decisions has been investigated. Methodological approach to the identifying of balance of incoming and outgoing cash flows has been developed.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Хомутенко, А. В., А. В. Хомутенко, and A. V. Khomutenko. "Управління державними фінансами: теорія та методологія." Diss., Одеський національний економічний університет, 2019. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/11331.

Full text
Abstract:
ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ З ПОВНИМ ТЕКСТОМ ДИСЕРТАЦІЇ ЗВЕРНІТЬСЯ ДО ЕЛЕКТРОННОЇ ЧИТАЛЬНОЇ ЗАЛИ БІБЛІОТЕКИ ОНЕУ
У дисертаційній роботі розкрито теоретико-методологічні засади та розроблено науково-методичні й практичні рекомендації щодо формування нової парадигми ефективного управління державними фінансами Запропоновано науково обґрунтовану дескриптивну концепцію модернізації управління державними фінансами України. Сформовано методологічний базис управління державними фінансами та розроблено методологію комплексного системного оцінювання його ефективності. Здійснено структуризацію системи управління державними фінансами на засадах ієрархічності та зворотного зв’язку. Удосконалено методологію та методичний інструментарій перспективного планування доходів і видатків та управління вхідними й вихідними фінансовими потоками державного бюджету, державних позабюджетних фондів грошових коштів, фондів грошових коштів суб’єктів господарювання державного сектора економіки. Визначено доктринальні принципи та формально-праксеологічні домінанти управління державними фінансам. Аргументовано напрямки вдосконалення нормативно-правового, інформаційного, фінансового, матеріально-технічного, кадрового забезпечення управління державними фінансами.
В диссертационной работе раскрыты теоретико-методологические основы и разработаны научно-методические и практические рекомендации по формированию новой парадигмы эффективного управления государственными финансами. Предложено научно обоснованную дескриптивную концепцию модернизации управления государственными финансами Украины. Сформировано методологический базис управления государственными финансами и разработана методология комплексного системного оценивания его эффективности. Осуществлено структурирование системы управления государственными финансами на основе иерархичности и обратной связи. Усовершенствована методология и методический инструментарий перспективного планирования доходов и расходов, а также управления входящими и исходящими финансовыми потоками государственного бюджета, государственных внебюджетных фондов денежных средств, фондов денежных средств субъектов хозяйствования государственного сектора экономики. Определены доктринальные принципы и формально-праксеологические доминанты управления государственными финансами. Аргументированы направления усовершенствования нормативно-правового, информационного, финансового, материально-технического и кадрового обеспечения управления государственными финансами.
The dissertation presents theoretical and methodological foundations and develops scientific, methodological and practical recommendations on forming a new paradigm of effective state finance management. It was proposed the science-based descriptive concept of modernization of state finance management, which is based on the combination of institutional approach (it allows to reveal the relationship of public institutions), structural approach (it takes into account the components of state finances), functional approach (it distributes the areas of management activity in public finance by function), a resultative approach (focused on meeting public interests). It has been formed the methodological basis of state finance management, which includes: an object (state finances), a subject (budget and financial indicators), principles of purposeful influence (legality, transparency, efficiency, etc.), relevant methodological approaches (systemic, project-oriented, process, informational, synergetic, structural-functional, socio-cultural, institutional, signalling, productoriented, etc.), which combine dialectically related general scientific and special methods (comparative, quantification, morphological decomposition, etc.). The author has developed a methodology of complex, systematic performance evaluation of state finance management, which is based on the combination of resultative (it considers only the results of management activities, expressed through effects) and product-oriented (it focuses on the end product – public goods) approaches and involves the construction of economic and mathematical model. This economic and mathematical model takes into account the system of indicators proposed by the author, which are structured according to individual effects (economic, social and organizational) and formed methodical approaches to the normalization and determination of each indicator weight on the basis of its multiplicative effect. The work provides the structure of the state finance management system based on the hierarchy and feedback, which takes into account: the structure of the management object – state finances, the material content of which is the state budget, state off-budget funds and public sector funds that are interconnected but have characteristic attributive properties; the multilevel entities of state finance management, whose morphological decomposition allows them to be grouped by function; doctrinal principles of managerial activity The author has devised methodology and methodological tools for perspective planning of revenues and expenditures and management of the inflows and outflows of funds of the state budget, state off-budget funds, funds of economic entities of the state sector of economy through its systematization and modernization. There were presented the grounds for the scientific and methodological approaches to the control in the sphere of state finances, based on the organizational and functional foundations of the activity of external and internal control entities and the complex analytical and prognostic tools for assessing the quality, productivity, effective control of the Audit Chamber and the State Audit Service of Ukraine. There were given scientific and practical recommendations to increase the level of: social effect, which is the result of management activities in the field of social security and social justice; economic effect – as a result of ensuring budgetary, debt, investment stability and financial stability of economic entities in the state sector; organizational effect - as a result of administration and control in state finance. The doctrinal principles of state finance management were defined, which are grouped into those that refer to management system as a whole (scientific, systematic, legality, planning, efficiency, transparency) and those which directly relate to authorized persons (competence and responsibility). There were made scientific recommendations on improving the regulatory support for the state finance management, which provide the systematization of existing acts, the elimination of contradictions and inconsistencies, and the intensification of the implementation of blanket (reference) rules. There were determined the conceptual approaches to the organization of information support for state finance management, which create the landscape of a new open, sociallyoriented system. There were formed the scientific and methodological tools of financial support for the state finance management, which are based on a resultative approach to the activities of authorized entities and a systematic approach to identifying sources and instruments that depend on the type of economic entity and its sphere of activity. The methodological principles of personnel support for the state finance management have been formed on the basis of improving approaches to the formation of official salary and incentive payments; the use of modern motivational tools, such as grading and participative management; strengthening the legal responsibility of officials and improving the procedure for bringing them to it.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Михайлов, Владислав Вадимович. "Удосконалення планування потреби в оборотних коштах ТОВ «Компанія Лінас»." Магістерська робота, 2020. https://dspace.znu.edu.ua/jspui/handle/12345/5173.

Full text
Abstract:
Михайлов В. В. Удосконалення планування потреби в оборотних коштах ТОВ «Компанія Лінас» : кваліфікаційна робота магістра спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" / наук. керівник А. П. Кущик. Запоріжжя : ЗНУ, 2020. 114 с.
UA : Кваліфікаційна робота викладена на 114 сторінках друкованого тексту, містить 15 таблиць, 6 рисунків, 2 додатків. Перелік посилань включає 76 джерел, з них 5 іноземною мовою. Об’єктом дослідження стали оборотні кошти ТОВ «Компанія Лінас». Предметом дослідження є процес планування потреби підприємства в оборотних коштах і оптимізації їх формування. Метою кваліфікаційної роботи магістра є розвиток теоретико- методичних й організаційних положень та розробка практичних рекомендацій щодо планування потреби підприємства в оборотних коштах. Завдання: 1)вивчити теоретичні аспекти управління оборотними активами на підприємстві шляхом уточнення сутності оборотних активів, їх складу та формування системи управління; 2) розробити моделі оптимальної структури капіталу, які враховують потребу підприємства в оборотному капіталі; 3) обґрунтувати підхід до визначення потреби підприємства в оборотних коштах з точки зору максимізації ринкової вартості; 4) дослідити ефективність управління оборотними активами ТОВ «Компанія Лінас»; 5) визначити напрямки вдосконалення планування оборотних коштів та підвищення ефективності їх використання ТОВ «Компанія Лінас». Методи дослідження: логічного узагальнення, дедуктивний, фінансового та статистичного аналізу, порівняння, зведення та ін. Новизна одержаних результатів роботи полягає у доопрацьовані моделі оптимізації структури капіталу, яка у порівнянні з існуючими моделями, дозволяє кількісно визначити потребу в оборотному капіталі за критерієм максимізації ринкової вартості підприємства. Результати дослідження можуть бути застосовані при удосконаленні вибору стратегії формування структури капіталу підприємств, плануванні потреби в оборотних коштах.
EN : The work is presented on 114 pages of printed text, contains 15 tables, 6 figures, 5 annex. The list of references includes 76 sources, 5 of them in foreign languages. The object of the study was the working capital of Linas Company LLC. The subject of the study is the process of planning the needs of the enterprise in working capital and optimizing their formation. The purpose of the master's qualification work is the development of theoretical and methodological and organizational provisions and the development of practical recommendations for planning the needs of the enterprise in working capital. The purpose of the master's qualification work is the development of theoretical and methodological and organizational provisions and the development of practical recommendations for planning the needs of the enterprise in working capital. Tasks: 1) to study the theoretical aspects of current assets management in the enterprise by clarifying the essence of current assets, their composition and the formation of the management system; 2) develop models of optimal capital structure that take into account the company's need for working capital; 3) substantiate the approach to determining the company's need for working capital in terms of maximizing market value; 4) to investigate the effectiveness of current assets management LLC "Company Linas"; 5) identify areas for improving the planning of working capital and increase the efficiency of their use LLC "Company Linas".Research methods: generalization, deductive, financial and statistical analysis, comparison, summary, etc. The theoretical basis is the scientific developments of foreign and domestic economists, which allowed to analyze factual and statistical information, to summarize existing experience. Economic and mathematical methods are used to model and optimize the management of working capital of the enterprise. Research methods: logical generalization, deductive, financial and statistical analysis, comparison, summary, etc. The novelty of the obtained results lies in the refined models of capital structure optimization, which in comparison with the existing models, allows to quantify the need for working capital by the criterion of maximizing the market value of the enterprise. The results of the study can be used to improve the choice of strategy for forming the capital structure of enterprises, planning the need for working capital.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

"Комбінаторні конфігурації та їх застосування." Thesis, КЛА НАУ, 2017. http://dspace.kntu.kr.ua/jspui/handle/123456789/6099.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Касьян, К. О. "Розробка проекту розвитку діяльності підприємства (на прикладі малого сільськогосподарського підприємства ТОВ «Диском»)." Thesis, 2016. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/6179.

Full text
Abstract:
Об’єкт дослідження – процеси й методи реалізації проекту розвитку малого сільськогосподарського підприємства ТОВ «Диском». Предметом дослідження виступає обґрунтування бізнес-плану розвитку малого сільськогосподарського підприємства. У першому розділу роботи розглядається методологія планування та розвитку підприємства. У другому розділі розроблено й обґрунтовано бізнес-ідею розвитку досліджуваного підприємства. У третьому розділі проведена оцінка економічної ефективності розробленого проекту.
Объект исследования – процессы и методы реализации проекта развития малого сельскохозяйственного предприятия ООО «Диском». Предметом исследования выступает обоснование бизнес-плана развития малого сельскохозяйственного предприятия. В первом раздела работы рассматривается методология планирования и развития предприятия. Во втором разделе разработаны и обоснованы бизнес-идею развития исследуемого предприятия. В третьем разделе проведена оценка экономической эффективности разработанного проекта.
The object of study - the processes and methods of the project of small agricultural company enterprise “DISCOM” Ltd. The subject of research is the study of the business plan of small agricultural enterprise. In the first section of considered planning and methodology of the enterprise. The second section is developed and substantiated business idea of the company investigated. The third section evaluated the cost-effectiveness of the developed project.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography